Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Just friends...right? - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Just friends...right? - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Just friends...right? - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Just friends...right? - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Just friends...right? - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Just friends...right? - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Just friends...right? - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Just friends...right? - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Just friends...right?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyHétf. 28 Aug. 2023 - 12:46

Willow & Thomas
Talán a legjobb pillanatban akad be az ablak és megy bele egy szálka az ujjamba. Na jó, ez most nagyon hülyén hangozhatott, nem azt akartam mondani, hogy inkább egy szálka a kezembe, mint egy csók Willow-tól, csak...Na. Szóval ezzel elodázhatjuk a kérdésnek a megbeszélését legalábbis egy időre. Amíg legalább összeszedem a gondolataimat...bár az sosem ment túl jól, ahogy az iménti percek történései is mutatják. 
Kérdésére megrázom a fejem, mert nem akarok szánalmasnak és puhánynak tűnni, de amúgy elég fájdalmas, ahogyan az a kis fadarab mélyen a bőrömbe fúródott. Mielőtt bármit reagálhatnék, Willow elszalad, én pedig amíg vissza nem tér, puszta kézzel próbálom kipiszkálni a helyéről, amivel kizárólag annyit érek el, hogy beljebb nyomom, és a nyelvemre kell harapnom, ne jajduljak fel. 
-Ki tudom én is...- kezdeném, de aztán sóhajtok egyet, és felé nyújtom a jobb kezemet. Mivel jobbkezes vagyok, ballal tényleg valószínűleg bénáznék vele, még az is lehet olyan mélyre lökném a szálkát, hogy aztán mehetnék a sürgősségire, az meg ciki lenne, és azt hiszem, a mai napra, de talán egész hétre megvan a "kellemetlen helyzetbe hozom magam" adagom.
-Oké, bízom benned. - bólintok végül, de mikor meglátom hogy a tűvel hadonászik meg öngyújtóval melegíti fertőtlenítés céljából, nem mondom, hogy nem fordul egyet velem a világ. Ja igen, azt a tényt kifejeltettem az egyenletből, hogy nem rajongok a tűkért, sőt... Az ablakpárkányhoz hátrálok, hogy legalább neki tudjak dőlni, ne essek össze a hirtelen rám törő hányingertől, illetve néhány folt úszik át a szemem előtt. 
-Megmaradok, essünk túl rajta. - emelem fel szabad kezemet, amennyiben Willow aggódna vagy ilyesmi, majd összeszorítom a számat, inkább elfordítom a fejem, és a tévéállvány mögötti porcicák kergetőzését figyelem inkább. -Kint...van? -kérdezem, mikor arrébb viszi a tűt, é a levegő szinte hurrikánként árad ki a tüdőmből, fel se tűnt, hogy elfelejtettem lélegezni a procedúra alatt, így mos szaporán kapkodom az éltető oxigént.
-Köszönöm. - bénácska, de hálás mosolyt küldök felé, amikor a szálka már kint van, és kezemet felemelve szemlélem a helyét, ami picit még lüktet, de már közel sem fáj úgy, mint egy perccel ezelőtt. A tű gondolatától még mindig kicsit szédelegve csámpázok a kanapéra, ahová le is dobom magam, a korábbi helyemre a szélére, majd a térdemre könyökölök, és kezembe temetem az arcomat. 
-Egy csődtömeg vagyok...- motyogom inkább a tenyerem bőrének, mintsem Willow-nak, talán nem is értette a szavaimat, de talán nem is baj. Elég szánalmas vagyok anélkül is, én legalábbis teljesen úgy érzem. Felemelem a fejem, szemem megakad a tévé megállított képernyőjén, ahol a főszereplő férfi épp valami nagy monológot adhat elő, mert beszéd közben érte őt a "pause" gomb, szeme félig nyitva-félig csukva, szája O betűt formáz. 
-Sajnálom, hogy tönkretettem az estét, Willow. - sóhajtom, de nem merek ránézni, inkább ölembe fogom a kispárnát, felhúzom a lábaimat, és úgy bámulok magam elé. El se hiszem, hogy egy óra alatt hogy a feje tetejére állítottam mindent. Haragudhatnék apáékra, mert ők indították el ezt az egész lavinát, de tudom, hogy az egészet csak saját magamnak köszönhetem.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 25 Aug. 2023 - 16:51








Valahonnan szereztem annyi bátorságot, hogy a bizonytalanságomon átlépve végre csináljak is valamit. Lassan közelítettem, de határozottan, belül pedig folyamatosan azt hajtogattam, megéri ez az egész őrültség, mert... mert... mert. Miért kell mindig mindennek, hogy oka legyen?
Nem merem kifújni a levegőt, amit beszívtam, a csók közben pedig a tüdőm teljesen megfeszül és egészen addig eszembe sem jut, hogy ideje lenne újra működésre bírnom, míg el nem válunk egymástól. Akkor viszont kapkodva tódul be és ki a számon egyszerre ezzel fokozva a bennem lévő zűrzavart. Nincs más választásom, mint megfutamodni, jelen esetben az ablakhoz szinte ugrani, ami természetesen ellenállt a próbálkozásaimnak. Megmozdult ugyan, csakhogy a célom egy tágra nyitott ablak, hűs tavaszi éjszaka, s néhány lopott pillanatnyi csend lett volna.
Halkan, szinte magamban szitkozódva feszegetem az ablakot, egyszer az egyik végén, aztán a másikon is taszítok rajta úgy két milimétert, aztán megint semmi.
Lesütött szemmel lépek arrébb az útból helyet adva Thomasnak. Kezeim leengedve magam előtt piszkálom az egyik pulóverem ujjának szélét. Kicsit sem felnőttes, amit csinálok, úgy érzem magam, mint valami gyerek, akit lefüleltek, mikor almát lopott, csakhogy egyáltalán nem bántam meg, amiért elcsentem. Mondhatnánk úgy, visszavettem a tőlem elvettet, nem? Hiszen ő kezdte, én csak... én...
- Basszus, nagyon fáj? - rendesen megrémülök, mikor felszisszen. Anélkül is tudom, mi történt, hogy elmondaná és átérzem a fájdalmat, amelyet az a kis nyavalyás tud okozni. - Van - vágom rá rögtön - Mindkettő van, melyiket hozzam? Vagyis, hozom, mindkettőt, az a biztos. - további szófecsérlés helyett átfutok a szobámba, a szekrény aljából előszedem a kissé rozoga cipősdobozt és belőle az ezeréves varrókészletet. A komódról meg lekapom a kisebb méretű zöld neszeszert és rohanok is vissza Thomas-hoz.
- Mutasd! - kezemet felé nyújtom. Láttam már ilyet, szedtem ki a saját kezemből is nem is egyszer, de sokkal egyszerűbb másnak kiszedni, szóval tartottam a kezem az övére várva, míg meg nem kaptam. - Meg tudom csinálni, ne izgulj. - összeszorítom a szám annyira koncentrálok. Megvizsgálom az ujját, na, meg a szálkát. Tűvel ki tudnám piszkálni. A varrókészletért nyúlok, kiveszem belőle a tűt, a zöld táskából meg egy öngyűjtót.
- Fertőtlenítés - magyarázom, ha esetleg nem értené, mit művelek. A tű végét egy-két másodpercre a lángba mártom, aztán megrázom, hogy lehűljön. - Egy pillanat és kint lesz. - az egy dolog, hogy másnak könnyebb kiszedni, de pőont az az egész hátoldala, hogy nem saját magadnak csinálod, nem tudod, mit érez a másik, mikor nyomod bele picit jobban a tűt, meg a többi. Persze, hogy ideges voltam, a számat összeszorítottam és amennyire óvatosan csak látszólag tudtam, kifelé löktem a szilánkot az ujjából.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 11:15

Willow & Thomas
A családomon kívül általában mindenkivel meg szoktam tartani a két lépés távolságot, nem is az ő személyes terük miatt, inkább a sajátom kényelme miatt. A kis kirándulásunknál a világítótoronynál döbbentem rá először, amikor Willow a tanácsai közben hozzám ért, nem zavart, mindezt azonban betudtam annak, hogy különcségünk barátokká formált minket, és emiatt nem rezzenek össze, ha  megérint. Persze ha nagyon belemennénk a pszichológiába, lehetne azt mondani, hogy már akkor volt valami a háttérben, de nem hiszem. Az márciusban volt, most május vége van. Valami az elmúlt hetekben történhetett, de nem tudom micsoda.
Nem voltam sosem az a fajta, aki hajkurászta volna a párkapcsolatot, tökéletesen megvoltam én egyedül is. Hogy nekem megtetsszen valaki, annak először a személyisége kell, hogy tetsszen, márpedig barátok, közeli ismerősök híján erre nem nagyon volt lehetőségem. Erre betoppant az életembe Willow, és tessék, ez történik. Félek, zavarban vagyok, zavart vagyok, nem tudom mi tévő legyek.
Nem mernék még egyszer úgy közelíteni hozzá. Így is pengeélen táncol az egész barátságunk, és szavaimmal is ezt próbálom megerősíteni, hogy számíthat rám. Elég jó vagyok a dolgok elnyomásában, bármi is ez a hirtelen fellángolás, fontosabb, hogy a jó viszony megmaradjon köztünk.
Azt mondja, én is fontos vagyok neki, és pesszimista énem már várja, hogy jöjjön a “de”. A “de” azonban elmarad, ehelyett ő közelít. Amíg nem ér el abba a távolságba, tekintetem ide-oda pattog az ő szemei és ajkai között. Teljesen lefagyok, nem merek mozdulni, szinte levegőt venni se. Segíthetném magunkat, hogy én is mozdulok felé, de nem merek, hiszen mi van, ha félreértem a szándékát? Az nagyon ciki lenne, és már így is szerintem olyan színű a fejem, mint a legérettebb paradicsom.
Amikor viszont ajka az enyémhez ér, megszűnik a  fagyás, öntudatlanul lazulok bele a rövid csókba, és amikor véget ér, minden bizonnyal egy bárgyú mosoly terül szét a képemen. Fel se fogom, olyan hirtelen pattan fel, én pedig csak bámulom hűlt helyét a kanapén, miközben szó szerint összeszorított szemmel megcsípem magam, ez nem-e egy álom. Sikerül úgy karomba mélyesztenem a körmömet, hogy egy kis grimaszba húzódik az orrom. Kinyitom a szemem, de ugyanott vagyok, szám még szinte bizsereg Willow-étól. Ez tényleg a valóság, bármennyire hihetetlen.
Oldalra pillantok és realizálom, hogy Willow az ablakkal küzd, ami mostanában ötből háromszor tuti hogy beragad. Két talpamat a padlóra eresztem, majd pár lépéssel mellé lépek, ezzel jelezve, hogy megpróbálom, hátha rám hallgat. -Ha bejön a tartósan jó idő, muszáj lesz kicseréltetni. Remélem nem lesz egy vagyon…- jegyzem meg, inkább csak úgy a levegőbe, mintsem utasításként. Lehet, hogy minden az én költségem lesz, hiszen a történtek fényében Willow lehet úgy dönt, inkább elköltözik, és saját magamat lepem meg azzal, ez hirtelen mennyire kétségbe ejt. Ezt az érzést kihasználva rántok egyet a fa ablakkereten, ami nyekkenve adja meg magát és húzódik fel, beengedve a kellemes május esti hűs levegőt, ám a “törődést” egy jókora szálkával hálálja meg, így fájdalmasan szisszenek fel.
-Van egy… hogy is hívják…-már a legegyszerűbb szavak se jutnak eszembe, ha nem hűtene a légáramlat, lehet, hogy spontán öngyulladnék. -egy szemöldökcsipeszed vagy tűd kölcsönbe? - kérdezem Willow-tól, miközben a fény felé fordítva jobb hüvelykujjamat szemlélem, mennyire ment mélyre a szálka, de nem tűnik vészesnek. Ebből is látszik a Thomas-féle szerencse, egy ablak kinyitásában is meg tudok sérülni. Meg is érteném Willow-t, ha nem akarna többet velem barátságnál, sőt, inkább összetehetem a két kezem, ha annak megtűr.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyVas. 20 Aug. 2023 - 10:38








Az biztos, hogy nem mindennapi srác, akik csak úgy szaladgálnak az utcán. Thomas nem próbál meg bevágnódni, folyamatosan megnevettetni, nem kérdezget, de közben lassacskán megismerjük egymást és hát itt vagyunk, egy lakásban, ami jobban megy, mint vártam, kell ennél több? Úgy látszik igen, mert ha az univerzum ennyivel megelégedett volna, most nem ülnénk itt a kanapén, szótlanul és teljes zavarban.
Az egész lavinát a szülei indították el vajon? Vagy magától is megindult volna idővel? Nehéz kitalálni tekintve, mennyire kerültünk minden olyan helyzetet, ami kicsit is eltért a mi értelmezésünkben vett normálistól.
Még jobban a mellkasomhoz húzom a térdeimet, ahogy közelebb csúszik, szinte már beleépülnek a bordáim közé, miközben az arcomra kiülő mindenféle érzéssel nézek rá. Aztán a pulóveremre, majd megint rá.
Nincs túl sok tér kettőnk közt, a kis magánszférám megsértését általában nehezebben viselem, de így nem zavar. pontosabban egészen másképp zavar, különleges hatással van rám, amitől a gyomromban valami megmozdul, mintha kis pillangók lennének. Ilyen érzés? Eddig csak hallottam róla, így érezni nagyon furcsa.
Megfogja a kezem és én hagyom, hogy megtegye, szemem átsiklik oda, ott van, karja hozzáér a lábamhoz, ujjai az enyémet érintik és... és nem bírok másfelé nézni, még az arcára sem. Mikor kerültek ilyen közel hozzám utoljára anélkül, hogy ne az kattogott volna a fejemben, mikor szabadulok, ha nem egyből elutasítottam volna bármi ilyet.
Alig hallom, miket mond, szívverésem elnyom minden mást, szinte a fülemben érzem a dobogást, izgalom fog el, a változás valami egészen másnak tűnik, mint korábban. Tényleg hagynunk kellene megtörténni? Már jobb ötléetnek tűnik, mint néhány perccel ezelőtt.
Mikor elhúzná a kezét, reflexből megszorítom, nem hagyom elhúzódni, s végre felemelem a fejem, hogy a szemébe nézzek.
- Te is fontos vagy nekem - szólalok meg meglepően nyugodt hangon. Leengedem a lábaimat a kanapé mellé lógatva és közelebb hajolok hozzá. Hagyom, hogy az ösztöneim vezessenek, kicsit háttérbe szorítom a mindig sziklaszilárdnak látszó kontrolt, miközben megpróbálom egy rövid csók erejéig elérni a száját. Arcom azonnal lángba gyúl, szinte robban, s mialatt elhúzódom tőle megérzem, milyen meleg lett idebent hirtelen. Fullasztó a hőség, muszáj...
- Kinyitom egy kicsit az ablakot - nevezhetnénk menekülésnek, amit művelek, azonban sziomplán levegőhöz szeretnék jutni, mert a sok-sok mindentől kezdek szédülni. Esetlenül felkelek a kanapéról, átbotorkálok a nappali ablakához, ami természetesen beszorul, meg kell feszegetnem, hogy engedjen, ám épp csak feljebb csusszan, alig enged valamit. - Fenébe! - motyogom, miközben szeretném működésre bírni.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 17:49

Willow & Thomas
Próbálom elengedni és elhinni, hogy nem rajtam nevet, de nem is én lennék, ha nem agyalnék túl mindent, és nem venném magamra a dolgot. Össze vagyok zavarodva, szerintem még sosem volt ekkora zavar a fejemben, pedig aztán igencsak jellemző rám, hogy elvesztem a fonalat, tanácstalan vagyok dolgokban, ám most ez hirtelen olyan horderejű szituáció, ami kihatással van nem csak az én életemre, de Willow-éra is. Egy részem visszapörgetné az időt, amikor még minden "normális" volt, de van egy részem, amelyik azért kampányol, hogy ami lavinát most elindítottunk, az gördüljön szépen tovább, és alakuljon ki egy új "normális". 
Willow is osztozik kétségeimben, ez egyértelmű, látom rajta, ő se nagyon tudja hova tenni a dolgot. A plafont bámulom egészen addig, amíg el nem hangzik egy kis szó. Félek. Ekkor felemelem és felé fordítom a fejem, ám ő el van foglalva a cérnaszállal, amiért nem hibáztatom, nemrég még nekem is sokkal érdekesebb volt a lyuk a pólómon, minthogy szembenézzek ezzel az egész helyzettel. Egyelőre nem tudom mit mondhatnék, de egyelőre nem is kell, hagyom, hogy elárasszon a gondolataival, miközben már én is pulcsijának ujját fixírozom tekintetemmel.
Szavaira szinte megállás nélkül bólogatok, abszolút együtt tudok érezni ezzel a gondolattal. Elhallgat, és tudom, most rajtam a sor, hogy megszólaljak. -Ismerem az érzést...már az elején is mondtam, hogy nekem nem igazán vannak barátaim, mert... lássuk be, nem kicsit vagyok egy különc furabogár. - röviden nevetek fel, nem azért, hogy elkomolytalankodjam ezt a fontos témát, inkább csak a bennem lévő elkeseredett feszültséget próbálom ily módon csökkenteni. 
-És...- közelebb csusszanok hozzá a kanapén, így most nincs közöttünk a harmadik személynek szánt hely. -...én is félek, de...-kezem önkéntelenül nyúl a cérnaszálat piszkáló keze felé, hogy megfogjam, és nem túl szorosan, de amolyan...biztató módon megszorítsam. Mély levegőt veszek, amíg visz a lendület, próbálom értelmesen megfogalmazni kesze-kusza gondolataimat. -Akárhogy is, én...szeretném, ha tudnád, hogy...továbbra is számíthatsz rám. Mert...fontos vagy nekem, Willow. És...sajnálom, hogy összezavartam köztünk a dolgokat. -szavaim közben nem merek ránézni, a félig felhúzott lábamon a mackónadrág egy szöszét kezdem birizgálni, ekkor döbbenve rá, hogy még mindig fogom a kezét, és mivel nem akarom további kényelmetlen szituációba hozni, így visszahúzom, és megtámasztom a fejem a háttámla peremén. Ha én tudtam volna hogy ilyen szituációba kavarom magam mikor megismerkedtünk és először beszélgettünk...hihetetlen az egész, de tényleg.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 16:53








hiába mondtam, hogy nem, akkor is azt hiszi, rajta nevetek... nevettem, és most vérig sérthettem vele, pedig tényleg nem ez volt a szándékom. A felgyülemlett feszültség, a zavar, mindennek a következménye robbant ki belőlem, s ha nem így történik valószínűleg én magam durranok szét a nyomástól. A nevetés amilyen gyorsan jött úgy alább is hagy, gyorsan és maga után hagy egy halom újabb kérdést, amin pöröghet az agyam.
Mi most barátok vagyunk? Pontosabban Még azok vagyunk? Vagy most hányadán is állunk egymással?
Belefájdult a fejem a rengeteg kérdésbe, pláne, mert egyikre sem tudtam a választ. Úgy éreztem, mi már nem tartozunk a régihez, de újnak se nevezhetjük a dolgot, mármint abban az értelemben, hogy még semmit sem fixáltunk le, mert ha meg tudnánk beszélni, akkor valószínűleg... Füstölt az agyam, az is lehet, a fülemen dőlt ki a szürkeség, de nem jött tűzoltó, magamnak kellett eloltani a lángokat.
Pulóverem ujjából kiállt egy cérnaszál, ujjamra feltekerve feszegettem, hátha enged, s közben megszületik az isteni szikra a fejemben, mert Thomas feltett egy kérdést, amire továbbra sem tudom a választ. Hallottam, felfogtam, értem is, jogos is, kár, hogy ötletem sincs, mit mondhatnék rá. Annyit elérek, sikerül felnéznem rá, ám ezzel egyidőben fogaim belemélyednek alsó ajkamba, így kapok szájzárat. Annyira futja, megrázom a fejem és vállam is megrántom tanácstalanságomban. Továbbra is szeretnék megmozdulni, ahelyett, hogy tönkreteszem a ruhám és sebesre rágom a szám inkább hozzábújnék és megcsókolnám, mert az olyan jó, amíg tartott nem gondoltam semmire, és ezt szeretném.  Kikapcsolni, úgy tenni, mintha minden rendben lenne.
Ezzel az egésszel felbolydult a világom, a megszokott kis életem, az érzéseim, minden megváltozott és ez megijesztett. Stabilnak tartottam magam, jól mentek a dolgok, segítettem másokon, kis harmóniában léteztem, aztán jött egy csavar, azon túl tudtam lépni. Otthagytam a lakásom, eljöttem egy új (vagy újabb) életbe, megszoktam és most megint van valami. Mennyit bírok még el, mielőtt beugrana a "túl sok" tábla? Túlpörgetem az agyam, az pedig veszélyes.
Vagy egyszerűen hagynom kellene megtörténni, aminek meg kell és csak sodródni az árral. Mr. Ekholm-Cox anno mondott valami ilyet. Ésszerű keretek közt ez egészen jó dolog tud lenni. Talán...
- Félek - szólalok meg egészen halkan, tekintetem már a cérnaszálra siklott egy ideje, ami engedni kezdett, helyette az egész gumis rész szűkült össze. Tönkreteszem az amúgyis elnyűtt ruhámat, mert képtelen vagyok kimondani néhány egyszerű szót.
Megköszörülöm a torkom. - Általában elmenekülök, ha valamit nem tudok kézben tartani... - szeretném összeszedni a gondolataim, hadd álljanak egyetlen épkézláb mondattá -, de mióta téged megismertelek, a dolgok folyamatosan kicsúsznak a kezemből. Ez ijesztő. Nem te, hanem... nehezen kezelem az ilyen szituációkat. - megy ez Willow, gyerünk, jól csinálod - Azt hittem, barátnak sem vagyok alkalmas, nemhogy... másnak. Mi, te, meg én, működünk együtt, legalábbis eddig, csak ez most más. Nem is tudom, van-e értelme annak, amit mondok. Jobb, ha nem is figyelsz rám. - ismét megrázom a fejem.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 16:09

Willow & Thomas
Magam sem hiszem el, amit teszek, ám ajkaink találkozásának pillanatában egyszerre billen helyre a világ rendje és borul fel teljesen. Ennek így semmi értelme tudom, de a bennem lezajló érzéseket valahogy így tudnám leírni. Nem így terveztem. Anyám, de hát nem is terveztem ezt az egészet! Csak...csak úgy megtörtént! Mintha valami marionett bábu lennék, akit irányítanak, közben meg...nem is bánom annyira.
Amíg rajtam ismét némi pánik kezdene eluralkodni miután elhúzódok, úgy Willow épp az ellentéte. Várnám, hogy lendül a keze, hogy aztán szépen csattanjon az arcomon, sőt mi több, fel is jogosítom erre, de erre a reakciója, hogy...kinevet? A pánik elmúlik, megjelenik helyette a meglepettség, és a teljes értetlenség, ahogyan a lány szinte kontrollálatlan nevetőgörcsben tör ki. Zavartan vakarom meg a tarkómat, túrok bele a hajamba, és húzom fel törökülésbe a lábaimat, miközben Willow nagyon jól szórakozik...valamin, vélhetően rajtam, hiába állítja az ellenkezőjét, szinte érzem, ahogyan rajzfilmszerűen kérdőjelek repkednek a fejem körül, ahogyan őt nézem. Nem elég, hogy megcsókoltam és ezzel borítottam mindent, minden bizonnyal még olyan borzalmas is volt, hogy az már nevetséges. Egészen egyszerűen nem tudok más okot kitalálni erre a kacagásra. Összezavar, és valahol...igen, azt hiszem talán rosszul is esik, bár egy szavam sem lehet, én hoztam ezt az egészet a saját fejemre, megérdemlem.
A nevetés megszelidül, aztán elmúlik, és csak oda-odapislogva Willow-ra várom, hogy mondjon valamit. Hogy mit várok, azt nem tudom. Valamit, akármit, de ahogy látom, őt is elhagyták a szavak, ahogyan engem is. Fejemet lehajtva ismét piszkálni kezdem a lyukat a pólóm alján, ami már akkora, hogy három ujjam is átférne rajta. Egyik pillanatban egy hang a fejemben azt kiabálja, hogy "rajta, csókold meg megint", a következőben pedig azt, hogy "nehogy megtedd, még talán menthető a barátság". Tanácstalan vagyok, nem tudom melyikre hallgassak.
Valamit mondani kellene. Megköszörülöm a torkomat.-Öhm...azt hiszem, apának mégiscsak igaza volt...- hangom karcos, kissé kiszáradtam, de félek, az előbbiek miatt még kocsonyás a lábam ahhoz, hogy kimenjek a konyhába inni. Ehelyett az első mondat ami elhagyja a számat, pont egy ilyen, tipikus Thomas Baker, mondhatom... Most rajtam a sor, kényszeredetten nevetek fel, megrázom a fejem, majd hátrahajtom ismét a háttámlán. -Most...most mi lesz?- kérdezem halkan, félig komoly-félig költőinek szánt kérdésként a plafon felé intézve, de Willow-tól várva valamiféle választ. Már ha létezik erre jó válasz.Vagy akármilyen.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 15:31








Elhúzódnék tőle, hogy a saját kis szférájának helyet adjak, na, meg akkor már ott a sajátom is, ami segítene kicsit lehiggadni. Ez elég jó érvnek látszik, szóval meg is kísérlem a dolgot, ám ekkor valami egészen más fordulatot vesz a sztori. Egy kezet érzek meg az oldalamon, tekintetem azonnal visszaugrik az arcára, teljes döbbent meglepettséggel, és nem mozdulok. Megint alig kapok levegőt, csakhogy most szinte meg se próbálok venni, annyi bennem az önállóság, mint mackósajtban a brummogás, képtelen vagyok megmozdulni. Talán egy sóhaj átjut a résnyire nyitva felejtett számon, talán mégis benn ragad, fogalmam sincs, annyira szétcsúszom egy... egy egyszerű érintéstől. Mikor éreztem utoljára ilyet, te jó ég! Ezek szerint...
És aztán közelebb húz magához és megcsókol. Teljes adásszünetet okoz, az ösztöneim dolgoznak bennem, mikor ajkainak hívására válaszolok. Lassan közeledünk egymás felé, nincs sietség, a hév sem ragad el minket magával, sokkal inkább egyfajta terepszemlének tűnik, óvatosan engedjük kibogozódni a zavar csomóját.
Zihálva kapkodom a levegőt, miközben ismét a sarkamra ülve elhúzódom tőle. Értetlenséget tükröz az arcom, zavart és méág valamit, mert bennem is van egyfajta békesség, izgalomra hajazó dolog, amit nem tudnék szavakkal kifejezni. Talán, tényleg csak talán, ott bújkálhat a szám sarkában egy aprócska mosoly-féle, lehet szimpla fantom-érzés az egész.
- Dehogy pofozlak meg! - muszáj nevetnem, kirobban belőlem a kacagás. Megőrültem. Fél perc alatt sikerült megbolondulnom, mert nem bírom abbahagyni a nevetést. Megpróbálok legalább annyit kinyögni közben, hogy "pillanat" vagy valami ilyesmi. Kell legalább egy perc, hogy összeszedjem magam és a nevetés mosollyá szelidüljön. Ennyi érzelmet egyszerre feldolgozni nem is lehet máshogy, mint egy kevés tébollyal.
- Nem kinevettelek, esküszöm, én csak... - Igen, a felszabadult érzés túlságosan kétértelműre sikeredett, ez se azonnal esik le, viszont nagyot koppan. Lefagy a mosoly az arcomról, visszaugrás félével megérkezem a saját sarkomba, a lábaim azonban mellkasomhoz felhúzva ugyan, de a kanapén maradnak. Tetszett, teljesen levett a lábamról, amit az előbb csináltunk, olyan igazi mágikus töltete volt az egésznek, csakhogy hozta magával, innentől tényleg nincs visszaút. Lebillentünk a szakadékba, a barátságunk ezzel a pillanatnyi... törénéssel elveszett. Most szomorúnak kellene lennem, kétségbe esettnek, ám ehelyett valami egészen mást érzek. A mérhetetlen zavaron túl azt, hogy ami az előbb történt azt meg kell ismételni. Szeretném újra érezni, átélni az intenzív pillanatunkat. Ha lenne merszem hozzá, most nem "elfutottam" volna, hanem hozzá hajolva én csókolom meg, de nem tettem és most már nem is merem megtenni.
- A... Mi... - tátogok akár egy hal, keresem a szavakat, amelyek folyamatosan elszaladnak előlem. Szemem is ide-oda cikázik, lassabb csiga tempóban pásztázza a szobát, mintha valamelyik falra, esetleg a plafonra lenne írva a megfelelő mondat.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 14:59

Willow & Thomas
Mindez nem velem történik. Nem lehet, hogy ez itt, meg most megtörténik. Beláthatatlan következményei vannak ennek az egész szituációnak, és én nagyon szépen hozzászoktam, hogy a saját kis komfortzónámban élek, mozgok, létezem, és most egyszerűen a feje tetejére állt minden. Nem csak bennem váltanak ki idegességet és feszültséget a történtek, de Willow-n is érzékelem ugyanezt, és szavai csak ezt támasztják alá a továbbiakban is, ami cseppet sem segít abban, hogy nekem azt hiszem pánikrohamom van.
Többször egyensúlyoztam már ennek a szélén, de szerintem sosem billentem át még a határon, most azonban sikerült. Szabálytalanul, kapkodva veszem a levegőt, heves szívverésem pedig konkrét fizikai fájdalmat okoz a mellkasomban. Willow szavait először meg sem hallom, hol a plafont, hol pedig csukott szemhéjam belsejét bámulom, de a szorító érzés nem akar elmúlni.
Mikor megérzem kezeit az arcom két oldalán, szemeim egyszerre kipattannak, és a hirtelen közelségétől nemhogy gyorsan veszem a levegőt, de elfelejtek levegőt venni. Az érzés piszkosul ijesztő, a fülemben érzem szívem dobogását, amin halványan tör át Willow kellemes hangja, én pedig szófogadó kiskutya módjára próbálom követni az utasításait. Az első néhány mély levegővétel szaggatottan sikerül, ám úgy a negyedik-ötödik környékén érzem, hogy a dübörgés kezd megszűnni, légzésem bár még mindig nem szabályos, valamennyire normalizálódni látszik.
Willow nem mozdul egyből, ujjai érintése nyomán furcsán kellemesen bizsereg a bőröm, nem éreztem ilyet a gimis (és egyetlen) barátnőm óta, bár ez nem teljesen jut el a tudatomig. Kékes tekintetem hol az övébe kapcsolódik, hol pedig arcvonásait vagy épp a történtek miatt összekuszálódott szőke tincseit nézem. Fogalmam sincs, jobb kezem mikor került a derekára. A légzőgyakorlatok alatt? Vagy utána?
Ismét megtörténik, hogy nem tudom magam kontrollálni, de most szájmenés helyett valami egészen mást okoz a pillanatnyi áramkimaradás az agyamban. Jobbommal továbbra sem engedem el, és amikor épp készülne elhúzódni, mielőtt túlagyalhatnám, ballal megragadom a pulóverét a nyaki/mellkasi résznél, megmarkolom, és határozottan, mégsem fájdalmat okozva húzom oda magamhoz, hogy...lefejeljem? Nem, nem ez volt a cél, bár homlokunk kétségkívül koccan egyet, ám ez csak egy másodpercre zökkent ki, a következőben ajkaim rátalálnak az övére, és én ismét elfelejtek levegőt venni arra a néhány másodpercre, amíg a csók tart.
Hacsak nem húzódik el korábban, pár pillanat múlva az agyam mintha újraindította volna magát, felállt a rendszer, és hirtelen tudatába kerülök annak, mit is művelek. Szemeim kipattannak, és szinte pánikszerűen engedem el Willow-t. -Ne...ne haragudj...fogalmam sincs mi ütött belém, nyugodtan meg is pofozhatsz, megérdemlem...- a korábbi pánikroham okozta sápadtság lángvörösbe változik, ami az arcszínemet illeti. Nem merek a szemébe nézni. Most ez tényleg megtörtént? Tényleg megcsókoltam Willow-t? Ha eddig nem tettem tönkre a barátságunkat, akkor majd most. És a legnagyobb probléma még csak nem is az, hogy megcsókoltam, hanem hogy élveztem, és csak az pörög a fejemben, hogy meg akarom ismételni.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 14:14








A barátságunkbilleg a szakadék szélén és nagyon félek, mi lesz, ha lezuhan. Hogyan fog tovább menni, mi lesz velünk és tudom-e majd kezelni az új helyzetet, amihez az vezetne? Talán jobb lett volna, ha meg sem szólalunk, ha nem beszélgetünk erről, ha a mai mozis napot elhalasztjuk, ha... Kár, hogy nem lehet visszapörgetni az időt és minden "ha"-t összegyűjteni ahelyett, hogy most itt ülünk egymás mellett a háromszemélyes kanapé két szélén és úgy nézünk egymásra, mintha mindketten a másiktól várnánk a választ. Talán elnevethetném magam, elkönyvelhetjük jó viccnek és mehet tovább minden szépen. Látszatra talán működne, de belül ugyanúgy kattognának, tehát muszáj leszünk mégis megbeszélni a dolgot, mert ebben az állapotban nem maradhatunk.
- Úgy értem, hogy fogalmam sincs, hogy értem! - szólalok meg hangosabban, hadarva és még a két kezem is felemelem, majd egy nagyot szusszanok és hátradőlök ismét előre nézve, aztán persze visszatéved a tekintetem rá és kezdődik előről az újabb gondolat-cunami.
- Várj, vegyél mély levegőt, hallod? -  feltérdelek az ágyon kettőnk közt, közelebb húzódom hozzá és aggódva figyelem, mi történik vele. Esküdni mernék rá, kisebb pánikroham fogta el, ami engem is megkörnyékezne, ha hagynám, de nem fogom, sokkal fontosabb Thomas jól léte. - Nézz rám, nyugodj meg! - két kezem közé fogom az arcát és megpróbálom elérni, hogy a szemembe nézzen. - Lélegezz, gyerünk. Beszív - én is csionálom, mutatom, hogyan kell, lassan, nem kapkodva. -, kifúj. Ez az, még egyszer. Beszív... kifúj. - addig folytatjuk, míg nem látom, hogy sápadt arcába szín költözik, légzése szépen lelassul, kezd megnyugodni. Mivel már attól nem kell félnem, hogy baja esik, feltűnik például egy egészen aprócska dolog, érzem a tenyerembe nyomódó pulóverem csíkos, gumis ujját, amit szokásom oda húzni, csakhogy most nem én szorítom oda, hanem ő, mert a bőréhez ér a kezem. Összeszorítom a szám, rá nézek és megállapítom, ilyen közel sosem voltam hozzá, de, amikor megöleltem a túránk végén, mert annyira szépeket mondott, hogy nem bírtam visszafogni magam.
Thomas bőrének érintése finom, melegség árad belőle, szeme sokkal sötétebbnek tűnik most, mint máskor. Pislogni is elfelejtek, annyira rá fókuszálok, a tüdőm is szünetet tart, mintha várna egy pillanatra, egyetlen egyre... Annyira filmbe, vagy inkább könyvbe illő lehetne ez az egész. Agyamban pörgetem a képeket, a látottakat, hallottakat, amiket olvastam, minden egyszerre zúdul rám, mire elkezd billegni a kép. Basszus, most én kapok rohamot?
- Öhm... - hátrébb húzódom, pislogások ezrével szeretném összeszedni magam. Ráülök a sarkamra, hagyok egy kis teret kettőnk közt, hogy ő is elférjen. Bizonytalanul, zavartan figyelem, az arcát nem, a szoba sok más pontját ellenben igen. Sok levegő szeretne ki- és bejutni a tüdőmbe, amitől rámtör a köhöghetnék, de gyorsan elfojtom, szóval inkább torokköszörülésnek hangzik, mint fuldoklásnak.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 13:45

Willow & Thomas
Bármennyire igyekszem is, nem tudok a filmre koncentrálni, és ennek nem csak az az oka, hogy már az elején sem figyeltem. Egyszerre tök üres a fejem és kavarog benne minden. Memóriám pörgeti vissza az elmúlt néhány perc eseményeit, míg végül képtelen vagyok tovább csendben maradni. Az, hogy Willow is ugyanabban a pillanatban szólal meg, más esetben mókás lenne, valószínűleg nevetnénk is rajta, ám most csak még jobban zavarba jövök tőle.
Amikor azt mondja, már azt sem tudja mi van köztünk, nagyot nyelek. Ettől tartottam már rögtön azután, hogy az első meggondolatlan szaval elhagyták a számat. Hogy elveszítem őt, mint barátot, és akkor kábé ugyanott vagyok, mint mikor ide költöztem. Vagyis majdnem, mert most már legalább van egy készülő könyvem, amit gondolkodás nélkül elcserélnék arra, hogy idejöjjön valami varázsló és visszatekerje az időt.
Bizonytalan szemekkel pislogok rá, mikor elkezd beszélni ismét, ám ellhallgat, én pedig utánozva a mozdulatát ugyanúgy az asztalra teszem a pizzásdobozt. Idegességemben képtelen vagyok állni a tekintetét, el nem fordulok, csak fejemet lehajtva kezdem el babrálni a pólóm alján lévő apró lyukat, ami kényszeredett tevékenységemnek hála most nagyobb lett, de nem törődök vele, a legkisebb gondom is most nagyobb ennél.
Fogalmam sincs mennyi idő telik el így csendben, a falióra ütemes kattogása töri ezt csak meg, ám egyszer csak úgy érzem, nem bírom tovább, felemelem a fejem, tekintetem összeakad Willow-éval. -Tényleg buta gondolat volt az egész, inkább felejtsük... -ismét sikerül egyszerre megszólalnunk, ám a mondókám a torkomon akad, amint eljut agyamig szavainak értelme. -Hogy mi? Ezt...ezt hogy érted? Mármint...általánosságban igaza lehet? Vagy velünk kapcsolatban? Úgy érted hogy... Nem értek semmit. - ismét hadarok, hangomba némi kétségbeesés jellegű szín költözik, de nem tudom kontrollálni. Mi a jó élet történik itt? Most ezzel Willow arra céloz amire gondolom hogy céloz? Amire én céloztam korábban? Meg fogok fulladni! Igyekszem leplezni, milyen szaporán szedem a levegőt, de nem tudom, ez mennyire sikerül. -Én...én...fogalmam sincs mi történik. Velem, velünk...én csak...-az érzés, ami most kavarog bennem, hasonlít a pánikrohamhoz. Sosem volt még, de valahogy így tudnám elképzelni. Mozdulok, és fejemet hátrahajtom a kanapé háttámláján, miközben igyekszem mély levegőket venni, és megnyugodni, mielőtt 23 évesen a szívroham visz el.
Vendég
Vendég
Anonymous

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 EmptyPént. 18 Aug. 2023 - 12:21








Bólintok az ötletre, hogy nézzük tovább a filmet, mert ez visszavezetheti az egész folyamatot a megszokott mederbe és minden rendben lesz. Erről győzködöm magam végig, míg visszatérek a kanapéra, szépen ölembe fektetem a dobozt, aminek tetejét még kint a konyhában gondosan letéptem, s most úgy néz ki, mintha valami szörny beleharapott volna a kartonba. Igen, ilyenek is eszembe jutnak, mert teljes tagadásban vagyok, mindent, amit az előbb elhangzott igyekszem kisöpörni a fejemből.
Nézzük akkor a filmet. Elindítjuk, de nem tudom, mi történt eddig, mintha nem is ezt néztem volna az elmúlt fél órában. Vagy valami mást indítottunk el véletlenül? Nem, ez a pasas ugyanaz, akkor...
- Erről nekünk most muszáj beszélni - tökéletesen egyszerre szólalunk meg, csakhogy ő tovább beszél, én meg elnémulok. tátogva keresem a szavakat, amik elszöktek előlem. Hogy haragszom-e? Miért tenném? A szülei... várjunk, nem csak az apja? Lényeg, hogy ők indítottak el egy lavinát, megpiszkálták a szilárd lábakon álló barátságunk és olyan kérdéseket ültettek el a fülünkbe, amiket nem hessegethetünk csak úgy el a sarokba.
- Most már azt se tudom, egyáltalán mi van köztünk - találok hangomra az őszinte mondattal. Harmadjára is megáll a kép a tv képernyőjén, leteszem szépen a pizzámat az asztalra és Thomas felé fordulok. - Azt hiszem... - hol is vannak azok a szavak? Ráharapok a számra, kihagyok pár levegővételt és csak bámulok rá, s nem is azért, mert tőle várom az elkezdett gondolat befejezését. Jobban szemügyre veszem a vonásait, a kócos haját, a szemét, azt az állandó bizonytalanságot az arcán. Megnéztem eddig így valaha is őt? Thopmas nekem mindig a bolondos furapók volt, akit felismernék a tömegben, csakhogy ezidáig eszembe sem jutott úgy nézni rá, mint... hát, úgy mint... Mint most. Férfiból van, ennek a felismerésnek eddig nem volt ekkora súlya. A szülei szavaival keverve, na, meg az övével most más értelmet nyer. Persze, hogy lehet férfi és nő közt barátság, és talán, ismétlem, talán igaza van az édesapjának, hogy előbb-utóbb valaki másként kezd el érezni. Melyikünk változott meg?
Lehet, kicsit sokáig bámulok rá, mire feleszmélek és sűrű pislogás fog el. Kifújom az akaratlanul benntartott levegőt, de még nem fordulok vissza a tv-hez.
- Azt hiszem... - nekifutok még egyszer. Óvatosan, halkabban ejtem ki a szavakat, mintha egy vékony jégen lépkednék. - Azt hiszem, talán van abban valami, amit apukád mondott.




I am a simple girl
Willow D. Smith
Jegelt karakter
Willow D. Smith
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Florence Pugh
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Just friends...right? - Page 2 Empty
TémanyitásJust friends...right? - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Just friends...right? - Page 2 Empty
 

Just friends...right?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» We’re better as friends
» Friends or enemies