Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


You are kidding me??

another mess. Archie&Lodie EmptyKay Llewellyn
Ma 11:40-kor


Roller coaster ride

another mess. Archie&Lodie EmptyTamara Mason
Ma 10:21-kor


The Riddle of the Sands

another mess. Archie&Lodie EmptyShawn B. Redwine
Ma 0:03-kor


What we play is life

another mess. Archie&Lodie EmptyRebecca Grant
Tegnap 18:44-kor


Bad to the Bone

another mess. Archie&Lodie EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 12:59


Home, sweet home

another mess. Archie&Lodie EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 12:09


Magadra vess, ha homályban maradnál

another mess. Archie&Lodie EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 11:07


Catch him. Kill him.

another mess. Archie&Lodie EmptySamuel Cromwell
Szer. 8 Május 2024 - 10:52

Megosztás
 
another mess. Archie&Lodie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptySzomb. 27 Ápr. 2024 - 14:58



Another
mess

Hogy mennyire nem szerettem, amikor ellenszegültek az akaratomnak? Azt szoktam mondani rá, mint magánember csak bosszantott, de ha mint szolgálatos ellent mondtak nekem, akkor azon könnyen elpattanhatott egy idegszálam is. Most mégis kénytelen voltam önuralmat gyakorolni. A farkasnak egyáltalán nem tetszett a nő viselkedése, meglehet egyébként sem olyan nőies vonás, amikor ennyire csatak részegre issza magát valaki és még kötekedik is. Szívem szerint úgy cselekedtem volna ahogy kérte és inkább hagytam volna itt a francba.
Ki akarna vesződni vele?
Annál azonban jóval nagyobb volt a kötelességtudatom, hogy csak úgy hagyjam hazabotladozni. Még az is meglehet, beleesik egy virágágyásba és reggel nem csak illuminált állapotban találják, de még a végén kórházba is jut. Az ilyen felelőtlenül italozókkal egyébként sem volt sosem hálás az élet, a legabszurdabb balesetektől kezdve a halálesetekig bezárólag széles palettán mozogtak. Tőlem lett volna felelőtlenség magára hagyni.
Szerencsére mintha hallgatott volna rám, talán józanodik is?
Amilyen intenzív volt a vér szaga, annyira csúnya vágást is sikerült összeszednie. Nem ült ki undor az arcomra, láttam már sokkal rondábbakat is. De egy utcai balesetet nem nagyon lett volna értelme összehasonlítani leszakadt karokkal, szitává lőtt katonákkal és bombák okozta károsodásokkal. Megcsóváltam csupán a fejem.
- Miért, melyik kocsmatölteléknek hagyjam itt? - egyértelmű volt, hogy kiöntöm az alkoholt. Igya be a föld, de még egy randalírozót sem szeretnék ma éjjel meglátni. Ha pedig ezt magára vette, akkor nagyon gyorsan öltözködhetett abba az ingbe, mert félig neki is szántam a célzást. Ha felcsattan, akkor nem fogom elhallgatni.
Szerencsére a kocsiba ülve már csillapodtak a kedélyei. Bár nem tudtam eldönteni, hogy az alkohol hatása vagy épp hiánya idézi ezt elő, a beletörődése vagy a vérveszteség. Legalább hallgatott rám és rá szorította a sebre.
- Majd leszedni hogy fog fájni. - nem is volt rosszabb annál, mint a letapadt papírzsepicafatok beletéptek a sebbe, ami talán már félig meg is alvad mire az őrsre érünk.
- Öreges vagy sem, engem csak így tudsz hívni. Vagy Collins főhadnagy. - ha már hivatalos megszólításnál jártunk, akkor ezt is körbejárhattuk nekem nyolc.
Most ez pillanatnyilag nem érdekelt hogy miképp vélekedi a nevemről, inkább aggasztó pillantással néztem át felé, ahogy az ablakot emlegette.
- Lehetőleg ne akarj kihajolni. - amiatt nem féltem, hogy kizúgna, az öv erősen fogta. Én ellenben a gázra tapostam és a kihalt útszakasz maradékán már végigszáguldottam. Én sem tartottam be most a sebességet, de megvolt az okom rá. Ebben az esetben pedig mindenkinek lehetnek kivételek.
Amint sikerült beállnom a feljáróra, már pattantam is ki a kocsiból, hogy a túloldalra igyekezzek. Ha jártányi ereje sem marad, akkor kénytelen leszek ölbe venni, ha még jártányi ereje marad, akkor pedig betámogatni. Gyorsan oldottam ki az övet és indultam is meg vele a bejárathoz. A cellák helyett azonban az irodám felé vettem az irányt, hogy minél előbb leültethessem a székbe. Gyorsan felnyomtama világítást és már siettem is el a dobozért. Kötszer kell ide, sok, lámpa meg csipesz ha marad szilánk.
- Ez most fájni fog. - adtam a tudtára egyben azt is, hogy nem leszek olyan kíméletes. Közben pedig a szanaszét ázott papírzsepi maradványokat húztam le óvatosan a fertőtlenítővel lefújt csipesszel. Nem voltam orvos, a kézügyességem pedig nem erre a manőverre specializálódott. De nem akart bemenni a kórházba, én pedig bíztam benne, hogy nem fog elvérezni és nem kell sebet ölteni.
Lodie & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyPént. 26 Ápr. 2024 - 19:40



Eddig szerencsésen megúsztam azt, amibe most sikeresen beletenyereltem. Szó szerint. Nem szándékoztam bajba keveredni, főleg nem egy tiszttel szócsatát vívni. Azt meghagyom a tárgyalóterem négy fala közé. De most persze az alkohol lazított minden ingeremen. Így csak igyekeztem nem még lejjebb süllyedni. Szavaira megvonom a vállam. Hát persze, biztos jó buli egy részeg embert fogdába zárni és hallgatni a nyikorgását, hogy mit képzel magáról. De nem is érdekelt, mennem kellett volna. Várt otthon.. Mi is? Ja, az üres lakás és pár elszáradt kóró, amik még anno virágnak is lehetett volna nevezni.
Így csak megmutattam, hogy megoldok én mindent, hiszen erős, független nő vagyok. Még most is, ilyen állapotban. Ahogy kapaszkodom a lámpa oszlopba, még hihető is.
De nem enged, így feladóan nyújtom felé sebzett kezemet, hogy akkor nézegesse ha már ennyire kíváncsi rá. Amitől persze nem lesz könnyebb. Kórházat emlegeti, amitől a pánik azonnal elönti a fejem. Nem láthat így senki. Legalább ezt megfogadja, hogy ott nem fogunk kikötni. Legalább is remélem, hogy nem csak apró füllentés. Mondjuk ránézésre nem úgy tűnik, hogy egy laza srác, aki csak poénkodik. Egy merev figura, aki a munkáját végzi befásulva. Már a nyelvemen is van, hogy ezt a gondolatot hangosan is kimondjam. De félő, hogy tényleg bilincsben a rácsok mögött végzem.
- Holnap elmegyek egy tetanuszért. Ígérem, csak most ne.. - könyörögve nézek rá, már ez is kényelmetlen, hogy egy rendvédelmis így lát. Miközben sosem tudhatom, hogy mikor fúj össze a szél a tárgyalóba aztán neki nem az ügyvéd leszek, hanem az esti italozós kislány, aki szét szabdalta magát.
- Legyen – sóhajtok fel, azzal csak nem vesztek pontokat, hogy beköti a kezem és mehetek is a dolgomra. Vagyis, haza mindenképp. Kialszom magam és holnap ráérek elmenni a kórházba. Nem az első alkalom, hogy kicsit várva lépek be, hogy baleset történt. Még jó, hogy van egy nővér, aki megismer és minden kérdés nélkül vagy ítélkezés nélkül ellát. Remélem holnap is dolgozni fog. Bár, lehet látnom sem kellene. A fejem, szédülve keveregnek a gondolataim.
Ránézek a kezemre, bár sokat nem látok hiába állok a villanyoszlopnál, a szemem ködös az alkohol miatt, így nem tudom. Megérinteném, de a fájdalom kezdi kilökni az alkoholt és egyre erősebben jelzi a testemnek és a fejemnek, hogy valami történt. Fájdalom nyilall, ahogy vissza húzva karolom magamat.
Így mielőtt tényleg összeszedek valamit, csak elindulok  a kocsi felé, még persze meg remeg a lelkem a vodkás üvegért, de inkább megyek tovább és ijedten fordulva vissza billenek meg, ahogy látom mit művel vele és felháborodottan nyögök.
- Hé’, ezt muszáj volt? - nyikkanok meg, ahogy mellém ér, nem fogok vele kiabálni, még csak az kell, hogy felhívjam a figyelmet magunkra. Vagyis, csak magamra, ő a munkáját végzi, ahogy már az orrom alá dörgölte. Érzem, hogy a lábaim egyre nehezebben tartanak meg így beülve a kocsiba csak mélyet sóhajtva kuporodom össze. A zsepit utasításnak megfelelően rá nyomva próbálok nem rosszul lenni.
- Kupakja begurult a konténer alá, ott kutatva sértettem fel – válaszolok tömören és végül csak erősebben szorítom. -Baszki, rohadtul fáj – nyögök fel és csak reménykedem, hogy van legalább egy fájdalomcsillapítója. Tényleg el kell menjek a kórházba holnap.
- Archie? Azt hittem vénemberekkel kihalt ez a név – elmélkedem, de nem megsérteni akartam, nem is rejtett a hangom semmi ilyet. Mostanában nem is hallottam ilyen nevet. Most láss csodát, sikerült. - Lehúzhatom az ablakot? Kicsit szédülök – bökök a fejemmel az említett felé.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 20:33



Another
mess

Valahol sejtettem, hogy nem fog rám hallgatni. Az ilyen esetek többségében úgy vettem észre, hogy mindig mindenki talált valami jó kifogást amiért ő mégsem sértett törvényt. Csak épp nem ez volt a egfelelő megoldás. Én nem ülhettem kocsiba és hajthattam tovább, ők nem folytathatták így az útjukat. A farkas mélyen legbelül kíváncsian szemlélődött, olykor fintorgott egyet a vérszagra. Nem tetszett neki ez az intenzitás, ami éppenséggel belengte a leülepedő levegőt.
- Én csak a munkámat végzem. - ezzel se nem hazudtam, se szánalmassá nem tettem a helyzetét. Mindenkivel előfordulhattak balesetek, nem? Pont annyira nem ismertem őt a városban, mint a legtöbb mindenkit. Nagyjából semennyire. Se név, se emlékem nem fűzött hozzájuk sok. Talán amikor jöttem az unokaöcséimhez az évek alatt, néha megmaradt egy-egy arc de semmi több.
Féloldalas mosoly ült ki az arcomra, ahogy kicsit pontosabban fejtette ki. Tehát akkor tudatában is volt annak, hogy elkövette a bűncselekményt. Tényleg választhattam aközött, hogy fogdába vigyem vagy ellássam a sebét. Esetleg mindkettő, ha sokáig ellenkezik.
- Nem szükséges összevérezni még több mindent. Még a végén vérmérgezést kapsz. - nem akartam semmivel sem jobban szennyezni a sebet, épp eléggé a csukló tájékát érhette a vágás, hogy kockáztassak. Közelebb sétáltam csupán hozzá, ahogy magához szorította a karját. Szemmel láthatóan szenvedett és egyszerre intézett el néhány elnagyolt mozdulatot is. Ez csak alátámasztotta az illumináltságát, ilyenkor a koordináció nem volt senkinek a helyzete magaslatán. Nyújtottam csupán a kezem felé, még egyelőre nem akartam a karjára fogni. Felém nyújtotta azt, pár pillanatig tüzetesebben megvizsgáltam a sebet. De nem voltam orvos, hiába is láttam jól a sötétben is.
- Nem viszlek oda, de azért engedd meg, hogy ellássam. Hacsak nem olyan tűpontosan látod a sérülésed, hogy még a végén elvérzel. Semmi szükség erre. - a farkas bensőmben elégedetlenül morrant egyet. Miért jó az embereknek az, hogy még jobban megnehezítsék a saját helyzetüket?
- Akkor gondunk lesz arra is, hogy megnézzük maradt-e a sebben. - az már meg sem lepett, hogy ügyvéd. Mégis ennyire eláztatta magát valami miatt. Hosszasan eltűnődtem, vajon mi vezethetett neki ennyire lejtmenetbe, de nem az én dolgom ezt forszírozni.
Mintha hatottak volna az észérvek rá, nem kell a karja után nyúlnom, megindul magától is felém, vagyis a kocsi felé. Okos kislány, rakd le szépen csak az üveget. Nekem még gondom volt arra, hogy felkapjam és szanaszét locsoljam a drága tartalmát, aztán a kukába dobjam, ahová való. Csak utána fordultam vissza felé, gyors léptekkel máris a kocsinál voltam. Eszembe jutott, hogy akad némi zsepi a kocsiban, így miután segítettem neki beülni és én is hamarjában a volán mögött voltam, már szorítottam is rá a vágásra.
- Ezt csak fogd ide. Beviszlek az őrsre, ott van elsősegély. - átnyúltam fölötte, hogy segítsek neki az öv becsatolásánál, majd így tettem én magam is. Nem akartam időt pocsékolni azzal, hogy jobban összevérezze akár magát akár a kocsit, így inkább gyorsan visszatereltem az útra a kocsit és meg is fordultam vele, hogy ellentétes irányba induljak. Ahonnét jöttem.
- Archie. Nem úgy tűnt, mintha a te üveged éles lett volna, valami más vágott meg? - jó lett volna ennek utána járni, jelen esetben a gyorsaság a barátunk volt.
Lodie & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 12:22



Nem gondoltam, hogy az alkohol ilyen gyorsan a fejembe fog szállni, hogy a talaj is egyenetlenné válik a lábam alatt. Reménykedtem benne, hogy legalább haza érek. Nem így történt. Vagy csak a kuka zavart bele az egyenletbe. Már semmin nem lepedők meg ezen a héten volt itt aztán minden.
Így csak elsöpröm a világ megmentő gondolataimat és igyekszem folytatni az utam és nem összetörni még jobban magam, ami már most veszett ügy, ahogy a kezemből szivárog a vér. Az újdonsült ismerősöm pedig úgy tűnik, hogy tántoríthatatlanná vált. Végül is, szolágunk és védünk, nem? Ja. Csak, hogy jobban tisztul a kép, a kocsi nem a megszokott. De azt hiszem ezt most nehéz lenne ki magyarázni, hogy kihez is tartozik.
- Itt mindenki segíteni szeretne. Valami rám van ragasztva? Kérlek ments meg?! - nézek végig magamon, hát ha valami olyan került rám, amivel nem számoltam és csak felnevetek, a hátam közepét úgy sem látom. Felesleges lenne megpróbálni, csak jobban össze töröm magam.
- Köztéri italozást a törvény bünteti, tisztában vagyok vele – dünnyögöm sértetten. Álmomból felkeltve is tudom, hogy mivel szegek törvényt. Csak az nem volt a pakliban, hogy megjelenik egy törvény őre és számon kér. Vagyis, csak jelzi, hogy éppen megszegem a törvényt, amit józan pillanataimban épp védek. - Ha csak nem akar mindenképp bilincsbe látni – vigyorodom el, majd elröhögöm magam. Nem akarok semmit, főleg nem börtönbe kerülni. Biztos nem hívom fel a bátyám, hogy vigyen ki. Másra meg nem számíthatok. Én vagyok az ügyvéd. Sakk-matt.
Ahogy közeleg tudom, hogy előbb utóbb úgy is baj lesz belőle. Elfutni pedig képtelen vagyok. Sok minden pörög az agyamba, kezdve azzal, ha letörlöm a mocskot a kezemről akkor enyhítek rajta. Viszont csíp, rohadtul csíp, ahogy a szövetbe akad a megsebzett bőr és felszisszenek. Összeszorítom ökölbe a kezem, majd a mellkasomhoz szorítom, hogy ne pulzáljon ennyire erősen.
- Nem. Nem megyek a kórházba – azonnal tiltakozom. Nem láthat így senki, még is csak olyan ember vagyok, akiben megbíznak és erős, független nőként vagyok jelen. Nem pedig egy részeg kislány, aki nem tud megbirkózni a problémáival. Pedig most pont annak látszom. Úgy is érzem magam. Végül felé nyújtom a kezem, hogy megnézhesse.
- Egy üveg szilánk lehet – vonom meg a vállam, még az alkohol dolgozik nem is érzem igazán a fájdalmat annyira élesnek, inkább tompa lüktetés. Holnap reggel biztos jobban fogok szenvedni tőle. Alig várom.
- Tudom, ügyvéd vagyok – indulok meg a kocsi felé, egyáltalán nem stabil léptekkel, ha már ennyire segíteni akar. Egy pillanatra megállok és csak vissza pillantok a vodkás üvegre, amit a földön hagytam. Igaza van, lassan kijózanodom. El kell döntsem, nyomorba döntöm magam. Vagy szembe szállok magammal.
- Menjünk – rázom meg a fejem, ahogy neki támaszkodom a kocsi oldalának, ahogy fél kézzel tartom a kezem magam előtt.
- Elodie vagyok – mutatkozom be végül. Ha már le akar tartóztatni jobb tudni a nevem, nem? Most kaptam új szerződést, talán nem ezzel kéne indítanom, hogy én kerülök a rácsok mögé.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 11:02



Another
mess

Hagytam futni azt a seggfejet, akit már egy ideje követtem. Nem azért, mert jobb dolgom is akadt, hanem mert pillanatnyilag nem volt semmim, amit a nyakába akaszthattam volna. Egyre többször aludtam jól az utóbbi időben, így kapóra jött néhány kör járőrözés ilyenkor is. Újabban túl sok időt töltöttem el mások vegzálásával, főleg a rendőröket vettem komolyan górcső alá. Hogy miért? Belső frusztrációm vezetett mindehhez, ami azóta kínzott ennyire, hogy itt tartózkodtam a városban.
Amikor mással társalogtam, sikerült annyira elvonni a figyelmem, hogy némiképp kicsit könnyedebben zuhanhassak vissza az emberi lét talajára. Ez itt nem a sereg volt és nem bevetésre mentem, de éjjel még egy ilyen kisvárosban is találhattam érdekes arcokat. Mondjuk ezt a nőt, aki a nyílt utcán egy üves alkohollal sétálgatott.
Szemmel láthatóan illuminált állapotban vajon tudja, hogy szabályt szegett?
Eltekintettem attól, hogy a kupak sem volt az üvegen. A sérülése már viszont komolyabbnak tűnt, mint némi maszatolás a ruháján. Mit bánom én mivel teszi tönkre ezt a darabot, de nem hagyhattam így kint annyi szent.
- Inkább csak fogadd el, hogy segíteni szeretnék. - gyorsan határoztam el magam amellett, hogy most nem törődök a törvénysértés részével. A vér szaga egyre jobban csípte az orrom és ez határozottan nem tetszett.
- Ugye tudod, hogy ezért a fogdára is vihetnélek? - kényszeredetten a fejemre csaptam a sapkát és kiszálltam a kocsiból. Nem szerettem volna ennél határozottabban fellépni vele szemben, de ha még mindig lerázni szeretne, akkor nem tudok mit tenni. Nem kellett körülnéznem ahhoz, hogy tudjam nem jön most semmilyen kocsi erre, így csak átsétáltam hozzá a túloldalra. A remek hallásomat ilyenkor nem bántam, amikor elcsöndesedett a város. Ellenben az ő szabálytalan lélegzetét annál is inkább.
- Had lássam el legalább az örsön, ha nem szeretnél bemenni az ügyeletre ezzel. - nyújtottam a kezem az övé felé. Szerettem volna közelebbről is megszemlélni, láthatóan eret nem ért a vágás, azt pedig én is be tudom kötözni.
- Hamarosan úgyis kimegy az alkohol hatása és akkor fázni is fogsz. Máskülönben az utcán nem szabad italozni. - dorgálón ráncoltam össze a szemöldököm, ha esetleg még ellenkezne. De ha hajlandóságot mutatott az ajánlatomra, akkor kész voltam átterelni a kocsihoz.
Lodie & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyVas. 21 Ápr. 2024 - 12:57



Maddison nevetése visszhangzott a fejemben, ahogy boldogan csicseregte mennyire izgatott az első munkanapja miatt. Már tervezgette milyen lesz a bíróságon vállt vállnak vetve küzdeni a rossz ellen. Most pedig az egyetlen ember, aki a testvéremen kívül talpon tartott már csak a fejemben létezik. Tudom, hogy le kellett volna lépnem Mara társaságából, mert az emlékek cunamiként fogják szét cseszni a lelkem. Ez pedig sikerült. Hiszen a hidegben enyhén ittas állapotban próbálom a hangokat csitítani. Nem megy. Egyre erősebbek. Ez pedig fel fog őrölni. Úgy markolom az üveget, hogy várom a pillanatot, mikor az üveg megadja magát és millió szilánkra fog robbanni. De nem tette. Helyette a kukák alatt keresem a kupakot, ami megtréfált. Persze csak ideges morgolódás jut, ahogy végre hazának véve az irányt egy emberbe ütközöm és a földön ücsörögve próbálom a józan eszem elő szedni. Úgy tűnik nekem az sosem volt.
De már tudom, hogy pár perc és fel tudok kepeszteni, majd elérni a lakásomhoz. Vérzés ide vagy oda. Holnap majd bemegyek a kórházba s keresek valami ótvar mesét, hogy mekkora béna voltam. Ma még az alkohol lesz a főszerep. Francba is az új emberekkel!
Épp csak fejben küldtem el mindenkit a pokolba, mikor egy autó lassít mellettem. Hangja töri meg a gondolkodásom és felpillantva megrázkódom. Még csak az kéne, hogy rendőr legyen. Az ügyvédi mivoltomat dobhatom is a kukába köztéri italozás miatt.
- Minden – válaszolok morcosabban és bólintok is mellé, hogy ne legyen gondja. Csak leteszem az üveget magam mellé, hogy a vérző tenyeremet lehűtsem a járda mocskával, végül pedig nagy nehezen talpra állva támaszkodom meg az első oszlopnál. Még sem kellene így látni semmilyen hivatalos szervnek sem. De persze, hogy nem győztem meg, mert a kocsi ajtó csapódása elég egyértelművé tette, hogy nem hisz a szavaknak. Francba is.
- Nincs gond, megoldom – törlöm a ruhámba a kezem, mintha épp ezzel tudnám elállítani a vérzést. - Vodka fertőtlenít – saját sutaságomon felnevetek, mert nem tudom, hogy másképp magyarázhatnám ki ezt az egész helyzetet. Így is buktam minden jó pontot, már csak a helyieknek kell megszokni, hogy a morcos pofi mögött egy még morcosabb lélek lakozik.
- Üldözze tovább a bűnt, vagy mit bánom én – legyintek újra. Részegen egészen jól elkapálózok. Hátha jobban elhiszi, hogy nekem aztán nem kell felmentő sereg. Amitől összerándul a gyomrom. Mert ez csak a fejemben él. Fel sem tűnt, hogy úgy kapaszkodom abban a nyomorult oszlopba, mintha megvédene bármitől is. Csak önmagamtól nem.
- Kösz, hogy megállt – próbálom elő kutatni a lelkem legmélyéről azt a Elodie-t, aki még képes normálisan beszélgetni az emberekkel. Nem pedig tahó módon elüldözni. Saját magammal vívom a harcot.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptySzomb. 20 Ápr. 2024 - 16:38



Another
mess


Érzem a bőrömön, hogy egyre hidegebb van. Mintha a város is rideg lenne, az emberek pedig estére kabátot húznak, hogy ne fázzanak. Én teszek az egészre, pedig érzem, hogy a karomon a szőrszálak szinte egyesével érzékeltetik, mennyire hideg van. Én csak a várost kémlelem egy a szolgálati kocsiból.
Megint szem elől vesztettem azt a randalírozót, pedig már a nyomában voltam. Mintha tudná, hogy követik, persze hogy tudja, hisz az ösztönei neki is megsúgják azt, amit az enyémek nekem. Sajnos egy ponton össze vagyunk kötve és ez a hasonlóságokban merül ki.
Továbbfordulok egy egészen új irányba, hátha sikerül a nyomára bukkannom.
Már napok óta nehezen találtam a helyem, folyamatosan a gondolataimba mélyedtem és újra meg újra a történteket zongoráztam le fejben. Mara felbukkanása, a zsigeri ösztönből jött reakcióm rá, a tudat, hogy mennyire rohadt kicsi a világ.
Mégsem vettem még rá magam, hogy azonnal utána nyomozzak, ellenben nagyon sokszor zoomoltam ki a rádió hallgatásából csak elbambulással. Még a szokásoshoz képest is hallgatagabb voltam, nem figyeltem. Ez pedig hozzám képest is feltűnő volt. Valami hasonlóból zoomoltam vissza akkor is, amikor meghallottam a férfi felmorranását. Nem szoktam ennyire szétszórt lenni és ez engem is bosszantott.
- Minden okés?  - egyértelműen elárult a kérdés, hogy nagyon nem láttam pontosan mi történt, de szükségét éreztem közelebb gurulni a kocsival és kihajolni az ablakon. Azt nem csak hogy jól láttam, de fene mód erősen éreztem, hogy vérzik a keze. A fémes szag pillanatok alatt megcsapta az orrom, fintorogva vissza is húzódtam, mielőtt még észrevenné ezt. Aztán csak feltekertem az ablakot, vettem egy nagy levegőt és kinyitottam az ajtót. Ugyan már, ez csak egy kis vér, a fronton több lesz.
- Úgy látom ellátásra szorulsz.
Lodie & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyPént. 19 Ápr. 2024 - 14:59



Ezen a héten több interakció ért, mint az elmúlt félévben. Nem tudtam lelkileg feldolgozni, hogy vannak olyan emberek körülöttem, akik meg tudnak bennem bármit is mozdítani. Főleg, hogy mindenkitől távol akarok maradni. Szakmailag nézni mindent, hogy nem kötődni. Mert annak eddig  jó vége nem lett. Még ha a nyomorult apám a börtönben fog megrohadni, nincs hatalma már felettem. Még is úgy érzem, hogy életem végéig megpecsételte az életemet. Mara jó társaság, felidézte, hogy mennyire jó ha van valaki, akiben megbízol és kicsit ki tudsz kapcsolódni. Még ha a lelkemben olyan vihar támadt miatta, mintha egy hurrikán akarna lecsapni rám. Kirántva a biztonságos talajt a lábam alól.
Ezért is indultam meg az éjszaka közeledtével egy ital bolt felé, amit tudtam, hogy még ilyenkor nyitva lelek. Kell valami olyan ital, ami kitisztítja a fejem és közben épp annyira ködössé tudja változtatni, hogy ne ezen agyaljak. Mert bele fogok bukni.
Eleve nem vagyok már józan, hiszen a maradék bort már felhörpintettem, mikor ezek a gondolatokkal neki vágtam a sötétségnek. Kissi imbolygok, reméltem, hogy a hideg összeszed, de nem így történt. Olyan gyorsan szedtem a lábaimat, amennyire képes voltam. Nem követ senki, nem érzem, hogy bárki szemmel tartana. De jobb félni, mint megijedni. Ilyenkor még jobban felerősödik az érzés. Most sem volt másképp.
A boltba szinte úgy robbantam be, a csengő szinte le akart szaladni az ajtó felett, de legalább jelezte, hogy egy kóbor vásárló megjelent. Az első vodkás üveget levéve kerestem egy rostos gyümölcs levet, hogy legyen íze. Azért az édesért megbolondulok, főleg, ahogy a barack a kosárba landolt és már a kasszánál is voltam, hogy jó állampolgárként kifizessem. Bár a pénztáros furán méregetett. Látja, hogy nem vagyok józan már. Bár már többször megjelentem, nem festek úgy, mint a többi kliense ezekben az órákban.
Sietős lépteim egyre bizonytalanabbakká váltak, főleg, hogy az alkoholos üveget megbontva csillapítottam a szomjam. Azt, ami üvöltötte, hogy szörnyeteg vagyok és nem érdemlem meg az embereket, akik az életembe csöppenek. Ahogy vissza csavarnám a kupakot, az úgy dönt, hogy tréfát űz velem és elszalad a járdán a sötétség felé. Mormogva indulok meg, hogy egyáltalán haza érjek vele és ne öntsem ki félúton. Mikor egy hatalmas konténer alá vezeti útja.
Letérdelve tapogatom a saras, mocskos betont, ahogy megmarkolva a kupakot, éles fájdalom játszik a tenyeremben és kirántva azonnal látom, hogy újra kórház lesz a vége.
Kissé rászorítva hónom alá csapott alkoholos üveggel lépek ki a fénybe, ahol neki megyek egy nem kedves fickónak és újra a földön találom magam.
-Francba már. Nem figyelsz? - förmedek rá, mintha nem én lennék a hibás. A fickó csak egy lesajnált nézéssel tovább áll. Én pedig két próbálkozás után a földön maradok. Véres kézzel matatok a zsebembe, hogy előhalásszam a telefont és felhívjam a felmentőmet. De kit? Kótyagosan még erre sem tudok válaszolni. Haza kell jussak, itt nem maradhatok.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie EmptyPént. 19 Ápr. 2024 - 13:49


Archie & Lodie
There are monsters everywhere. And sometimes the monsters we least suspect are the most dangerous. They don`t need teeth and claws to terrify. They hide in the shadows until no one is looking.

2022.szeptember közepe, péntek este külváros utcáin
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
another mess. Archie&Lodie C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

another mess. Archie&Lodie Empty
Témanyitásanother mess. Archie&Lodie Empty

Ajánlott tartalom

another mess. Archie&Lodie Empty
 

another mess. Archie&Lodie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» You don’t want to mess with a demon prince
» Don’t mess with a squirrel ☆ Sora
» Te itt? - Mara & Archie
» Archie morzejelei
» Nem kell félnem a bűnöktől!