Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Autumn Llewellyn


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Hudson Robert Stevens

You don’t want to mess with a demon prince EmptyHudson Stevens
Ma 21:06-kor


Archie morzejelei

You don’t want to mess with a demon prince EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

You don’t want to mess with a demon prince EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

You don’t want to mess with a demon prince EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

You don’t want to mess with a demon prince EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

You don’t want to mess with a demon prince EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

You don’t want to mess with a demon prince EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

You don’t want to mess with a demon prince EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor

Megosztás
 
You don’t want to mess with a demon prince
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou don’t want to mess with a demon prince EmptySzer. 16 Aug. 2023 - 16:05

Befejezetlen játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
You don’t want to mess with a demon prince B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
You don’t want to mess with a demon prince Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

You don’t want to mess with a demon prince Empty
TémanyitásYou don’t want to mess with a demon prince EmptyPént. 21 Ápr. 2023 - 13:50



Mephisto & Joya




Nem szeretem, ha beleköpnek a levesembe. Nagyon nem.Mivel hatalmam alá akarom vonni Rose Harbor-t, ezért mindenhol van szemem és fülem, a városháza sem kivétel, így már akkor értesültem arról, hogy egy bukott angyal fog közvetlenül a polgármesternőnek dolgozni, amikor még csak interjúra ment be. Nem tettem tiszteletemet nála, ahogy teszem mondjuk a városba kerülő démonokkal, mert nem tartoznak a kedvenceim közé a szárnyaszegett kis angyalkák. 
Az a maroknyi természetfeletti, aki tud arról, hogy egy démonherceg bújt meg Anders Morton befektető ingatlanmágnás bőrében, bölcsen inkább meghúzódik, minthogy bárhogy is keresztbe tegyen nekem, hiszen a hírem megelőzött, a név pedig kötelez. Joya Mitchell-en is csak rajta tartottam a szemem, nem foglalkoztam azzal, hogyan ver át, lop meg másokat, vagy épp hajtsa a saját malmára a vizet. Hozzám képest igencsak kishal, így jótékonyan engedtem, hogy űzze a piti kis ügyeit. Azonban most mellényúlt a kis ex-hárfás. Nem a jó embert károsította meg, mert ez nem csak a tulajt érintette, hanem az én üzletemet is, mint befektető. 
Dean Wrighton egy wilmingtoni belsőépítész egy egészen jól menő vállalkozással, én pedig úgy egy éve vásároltam be magam, így szépen csurran-cseppen onnan is a pénz. Amikor a városháza épületének egyik szárnyát akarták felújítani, Wrighton-t kérték meg, aki becsületesen el is végezte a munkát még idő előtt, ám a költségek kicsit magasabbra rúgtak, mint ahogyan az az előzetes kalkulációkban benne volt, és Joya Mitchell a kis ármánykodásával elérte, hogy a városvezetés ne legyen hajlandó ezt kifizetni az építésznek. Dean Wrighton nem egy nagyon keménykezű üzletember, így nem kakaskodott, én viszont nem vagyok hajlandó az ilyet eltűrni, és mivel már korábban is azért feszegette a tűréshatáromat a szöszi, most eldöntöttem, hogy meglátogatom. 
Pontosan tudom hol lakik, azt is mikor végez a munkával, és a lakásába betörni sem volt nehéz észrevétlenül, így amikor hazaér, engem talál a nappalijának foteljében, amikor felkattintja a lámpát.
-Szép estét, Joya.- szólalok meg kellemesen mély hangomon, mely határozottan cseng. Ha azt látom rajta, hogy megijed, még egy apró gúnyos félmosoly is megjelenik arcomon, ahogyan felállok a fotelből, megigazítva tökéletesen rám szabott sötétkék öltönyömet, és nyakkendőmet.
-Bár valószínűleg tudod ki vagyok, az illem úgy kívánja, hogy bemutatkozzam. Mephistopheles. - nyújtom felé a jobbomat, amit határozottan szorítok meg ha elfogadja, nem finomkodok csak azért, mert nő.-Talán sejted, mi hozott ide ezen a szeles, márciusi koraestén.- hangom egyelőre nem tartalmaz semmilyen fenyegető élt, már-már inkább nyájasnak tekinthető, de ez bármikor megváltozhat, és barna tekintetem is azt sugallja felé, ha jót akar magának, megválogatja a szavait.

Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
You don’t want to mess with a demon prince Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
You don’t want to mess with a demon prince Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

You don’t want to mess with a demon prince Empty
TémanyitásYou don’t want to mess with a demon prince EmptyPént. 21 Ápr. 2023 - 13:48

Mephistopheles és Joya Mitchell
You don’t want to mess with a demon prince

Joya otthona, 22 március, hétköznap kora este

Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
You don’t want to mess with a demon prince Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
You don’t want to mess with a demon prince Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

You don’t want to mess with a demon prince Empty
TémanyitásYou don’t want to mess with a demon prince Empty

Ajánlott tartalom

You don’t want to mess with a demon prince Empty
 

You don’t want to mess with a demon prince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» When a witch meets a demon
» S minden démon reá jegyezte bélyegét
» Don’t mess with a squirrel ☆ Sora
» another mess. Archie&Lodie