Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Tamara Mason


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Roller coaster ride

Archie morzejelei EmptyArchibald Collins
Ma 6:48-kor


Te szövöd a szálakat...

Archie morzejelei EmptyZane Ward
Ma 6:12-kor


When in New York

Archie morzejelei EmptyBrian Duke
Tegnap 17:11-kor


Zane Ward

Archie morzejelei EmptyAdmin
Tegnap 12:51-kor


Megyek-maradok - 2024.05.01-2024.05.31

Archie morzejelei EmptyZane Ward
Tegnap 12:48-kor


Hirtelen ötlet volt

Archie morzejelei EmptyEmily Slora
Kedd 14 Május 2024 - 17:41


Elkészültem!

Archie morzejelei EmptyZane Ward
Kedd 14 Május 2024 - 17:14


Show yourself - Alec & Archie

Archie morzejelei EmptyArchibald Collins
Hétf. 13 Május 2024 - 18:46

Megosztás
 
Archie morzejelei
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 18:18

80%
Archibald Collins
Ott voltam. Szeretném megérteni mi miképp működik ebben a vorásban, mert sok mindenre rálátásom kell legyen. Bár ezért lehet sokan nem fognak csípni.  Pedig sokat változtál : )  Hmm, megpróbálhatom újból elvonni a figyelmed.  Hidd el, van még ott, ahonnan ezek. ; )   Ó, ez most felhívás, hogy nézzek rád ha nem jelentkezel? Nekem is össze kellene dobnom a vacsit, ha már megvettem. Nem tudom, te alszol-e már, nekem ez sikerült.   Ez a munkád, emiatt csak nem fognak utálni...
Ne kímélj, küldd őket : D  Hahh kibírtam ébren, bár nem ez lett életem legjobb spagettije. De legalább gyorsan elkészült. Képet nem csináltam ugyan, de a tied nagyon jól néz ki! Hulla vagyok, szerintem eldőlök. Jó éjt : )  
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 18:07



85%

Tamara Mason
Ott voltál te is? Vagy csak hallottad?
Ajj, túl jól ismersz : D   Gonosz vagy, most újra eszembe juttattad a tortát. Látod, fizetnem sem kell, küldöd te magadtól ; ) Ez valami zseniális : D Még órákig tudnék ilyeneket nézegetni, de mennem kell főzni holnapra. Ha ma már nem írnék, belefejeltem a lábasba és elaludtam fakanállal a kezemben : D Ott voltam. Szeretném megérteni mi miképp működik ebben a vorásban, mert sok mindenre rálátásom kell legyen. Bár ezért lehet sokan nem fognak csípni.  Pedig sokat változtál : )  Hmm, megpróbálhatom újból elvonni a figyelmed.  Hidd el, van még ott, ahonnan ezek. ; )   Ó, ez most felhívás, hogy nézzek rád ha nem jelentkezel? Nekem is össze kellene dobnom a vacsit, ha már megvettem. Nem tudom, te alszol-e már, nekem ez sikerült.  

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 17:25

80%
Archibald Collins
Az a jobbik helyzet, az egyik kocsit szabályosan fel kellett bontani, mint egy konzervet. Mindenki profin végzi itt a dolgát. Bosszú? Van olyan a szótáradban? : D Valami azt súgja, hogy már el is felejtetted a tortahiányod.  Mennyit? Biztos vagy benne, hogy szeretnéd még jobban felzavarni az algoritmusodat ilyenekkel? Biztos vagy benne? Hát jó...  magadra vess. Megtalálsz Ez egy éves videó talán, de annyi sincs. Ott voltál te is? Vagy csak hallottad?
Ajj, túl jól ismersz : D   Gonosz vagy, most újra eszembe juttattad a tortát. Látod, fizetnem sem kell, küldöd te magadtól ; ) Ez valami zseniális : D Még órákig tudnék ilyeneket nézegetni, de mennem kell főzni holnapra. Ha ma már nem írnék, belefejeltem a lábasba és elaludtam fakanállal a kezemben : D
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 17:13



85%

Tamara Mason
Jha, ne is mondd. Ráadásul emberhiányban voltunk. Szerencsére csak könnyű sérültek voltak.
Vagy csak féltél mindig is ádáz bosszúmtól : D   NEEEE! :”DDDDD Konkrétan bele kellett fúrnom a fejem a párnába, hogy ne röhögjek annyira hangosan, hogy Lily felkeljen. Szabályosan potyognak a könnyeim :”DDD Van még ilyen? Esküszöm fizetnék is érte! Az a jobbik helyzet, az egyik kocsit szabályosan fel kellett bontani, mint egy konzervet. Mindenki profin végzi itt a dolgát. Bosszú? Van olyan a szótáradban? : D  Valami azt súgja, hogy már el is felejtetted a tortahiányod.  Mennyit? Biztos vagy benne, hogy szeretnéd még jobban felzavarni az algoritmusodat ilyenekkel? Biztos vagy benne? Hát jó...  magadra vess. Megtalálsz Ez egy éves videó talán, de annyi sincs. 

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 16:51

80%
Archibald Collins
Még csak most? Mondjuk elég nagy felfordulás volt azzal a koccanással. Az sosem zavart : )   Akkor édesítsd meg mással az estéd.  NE! : D Ha tudnád mennyi ilyen van...  Jut eszembe ígértem neked valamit.  Megtalálsz itt?   Jha, ne is mondd. Ráadásul emberhiányban voltunk. Szerencsére csak könnyű sérültek voltak.
Vagy csak féltél mindig is ádáz bosszúmtól : D   NEEEE! :”DDDDD Konkrétan bele kellett fúrnom a fejem a párnába, hogy ne röhögjek annyira hangosan, hogy Lily felkeljen. Szabályosan potyognak a könnyeim :”DDD Van még ilyen? Esküszöm fizetnék is érte!
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 16:31



85%

Tamara Mason
Bocsi hogy eltűntem, beütött a krach… most értem csak haza.
Nem tagadom hogy szoktam énekelni, de az elmúlt 3 évben nem lett jobb az énekhangom : D De ha mazochista típus vagy… : D   Egyébként igazad lett. Minden szabad pillanatban a tortán kattogtam Amiből persze semmi nem maradt mire hazaértem. Na sebaj. Most ezt dobta be a telefon algoritmusa. Megfertőzted a közösségi médiámat? : D Még csak most? Mondjuk elég nagy felfordulás volt azzal a koccanással. Az sosem zavart : )   Akkor édesítsd meg mással az estéd.  NE! : D Ha tudnád mennyi ilyen van...  Jut eszembe ígértem neked valamit.  Megtalálsz itt?  

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 14:02

Aznap este, 8 körül

98%
Archibald Collins
Pedig a reggeli kávét úgy kell kiélvezni. A pillanatnak élve. : D Letagadod, hogy szoktál? : P   Miért, egy jó szám mindent visz. Ki másé lenne? (¬‿¬ ) Most műszak végéig a tortád fog a fejedben járni. Nagyon szívesen máskor is. : D Bocsi hogy eltűntem, beütött a krach… most értem csak haza.
Nem tagadom hogy szoktam énekelni, de az elmúlt 3 évben nem lett jobb az énekhangom : D De ha mazochista típus vagy… : D   Egyébként igazad lett. Minden szabad pillanatban a tortán kattogtam Amiből persze semmi nem maradt mire hazaértem. Na sebaj. Most ezt dobta be a telefon algoritmusa. Megfertőzted a közösségi médiámat? : D
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 10:52



85%

Tamara Mason
Hát mindannyian szoktunk, mikor kicsit van idő fellélegezni.
Mesedal is lehet ha az jobban tetszik : D   De ígérem, énekelni neked nem fogok hozzá : D Igen, de ettem belőle tegnap már. A bátyám meg bélpoklos. Legalább ő hízik nem én. Tamara Mason visszavont egy üzenetet. Most megkívántam a tortát… Ez a te hibád : D Pedig a reggeli kávét úgy kell kiélvezni. A pillanatnak élve. : D Letagadod, hogy szoktál? : P   Miért, egy jó szám mindent visz. Ki másé lenne? (¬‿¬ ) Most műszak végéig a tortád fog a fejedben járni. Nagyon szívesen máskor is. : D

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 8:22

98%
Archibald Collins
A csend amúgy is kell az ember lelkének. Alábecsülöd magad. Lefogadom a kollégáid többet traccsolnak és kávéznak. Altatódalt? Mármint mesedalokat? Attól függ... Hacsak nem valami édességkúrán vagy, akkor az nagy áldozat. Végtére is a te tortád, nem mintha nem lehetne máskor is tortázni... Hát mindannyian szoktunk, mikor kicsit van idő fellélegezni.
Mesedal is lehet ha az jobban tetszik : D   De ígérem, énekelni neked nem fogok hozzá : D Igen, de ettem belőle tegnap már. A bátyám meg bélpoklos. Legalább ő hízik nem én. Tamara Mason visszavont egy üzenetet. Most megkívántam a tortát… Ez a te hibád : D
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 7:10



85%

Tamara Mason
Dehogy gondolok. Önző módon kicsit kihasználom, hogy csend van.
Már ha nem számoljuk a körülöttem csacsogó kollégákat. Munka hőse? Dehogy. Csak szeretem hasznosnak érezni magam. Ha szeretnéd, linkelek pár altatódalt amit Lilynek szoktam betenni : D Legnagyobb önzetlenség? Hmm… otthon hagytam Ricknek a sütit amit el akartam hozni. Az számít? A csend amúgy is kell az ember lelkének. Alábecsülöd magad. Lefogadom a kollégáid többet traccsolnak és kávéznak. Altatódalt? Mármint mesedalokat? Attól függ... Hacsak nem valami édességkúrán vagy, akkor az nagy áldozat. Végtére is a te tortád, nem mintha nem lehetne máskor is tortázni...

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 6:55

99%
Archibald Collins
Ne is gondolj balesetre vagy hasonlóra. Csak élvezd kicsit a napot ; ) Egy egész órával??? A munka hőse vagy már most is akkor. Én... A szokásos, jó ha alszok összefüggően négy órát. Egy ideje nem vagyok a legjobb alvó. De megszoktam. : D  Nem is tudom, zavar a túlzott csönd vagy épp a monoton zajok. Szoktam zenét nyomni és olyankor egész jól alszok. De hé, ne is beszéljünk erről. Legnagyobb önzetlenséged ma mi volt eddig? Dehogy gondolok. Önző módon kicsit kihasználom, hogy csend van.
Már ha nem számoljuk a körülöttem csacsogó kollégákat. Munka hőse? Dehogy. Csak szeretem hasznosnak érezni magam. Ha szeretnéd, linkelek pár altatódalt amit Lilynek szoktam betenni : DLegnagyobb önzetlenség? Hmm… otthon hagytam Ricknek a sütit amit el akartam hozni. Az számít?
type a messagesend


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei 296245
༄ ༄ ༄
Archie morzejelei Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei EmptyVas. 14 Ápr. 2024 - 6:11



85%

Tamara Mason
10 perc nyugi ebédidőben már ünnepnapnak számít : D Remélem ez nem vihar előtti csend.
Viccelsz? Nem kérdés, hogy látni akarom! Nem, nem igazán, sokat forgolódtam. Egy órával előbb be is jöttem végül. És te? Ne is gondolj balesetre vagy hasonlóra. Csak élvezd kicsit a napot ; ) Egy egész órával??? A munka hőse vagy már most is akkor. Én... A szokásos, jó ha alszok összefüggően négy órát. Egy ideje nem vagyok a legjobb alvó. De megszoktam. : D Nem is tudom, zavar a túlzott csönd vagy épp a monoton zajok. Szoktam zenét nyomni és olyankor egész jól alszok. De hé, ne is beszéljünk erről. Legnagyobb önzetlenséged ma mi volt eddig?

type a messagesend

Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Archie morzejelei Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Archie morzejelei Empty
TémanyitásArchie morzejelei Empty

Ajánlott tartalom

Archie morzejelei Empty
 

Archie morzejelei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Nem kell félnem a bűnöktől!
» Te itt? - Mara & Archie
» Catzilla in action - Lys & Archie
» another mess. Archie&Lodie
» Show yourself - Alec & Archie