Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 134 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 134 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:20-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Show yourself - Alec & Archie EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Show yourself - Alec & Archie EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Show yourself - Alec & Archie EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Show yourself - Alec & Archie EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Show yourself - Alec & Archie EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Show yourself - Alec & Archie EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Show yourself - Alec & Archie EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Show yourself - Alec & Archie EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Show yourself - Alec & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásShow yourself - Alec & Archie EmptyHétf. 13 Május 2024 - 18:46



Show
Yourself
A katona nem dugja be a fülét futás közben. Várja a következő parancsot. Ha a tiszt azt mondja, hogy jobbra, akkor fordulni kell. Aki lemarad, az nyomhatja a fekvőtámaszokat és utána be kell hoznia a többieket. Vagy a végén van büntetés, a lényeg, hogy sehogy se jó. Ez még mélyen bennem van. Haladni kell a korral, mert már nem vagyok katona. Ahol most szolgálok, mások a szabályok. Nincs akkora szigor. Úgyhogy ma először eljöttem úgy futni, hogy magamra tettem a zenét. A környék nagyon szép, csendes is, amennyire a természet az. A levelek susogása és a madarak hangja, meg ha néha belelendül, akkor a szél szól bele a nagy hallgatásba. A zene elnyomja az unalmat, a monotonitást. Azt érzem, hogy eddig is így kellett volna.
Reggeli futás évek óta rutin volt nálam. Képes voltam akár emiatt két órával is korábban felkelni, vagy még azelőtt elindulni, hogy felkelt volna a nap is. Szükségem volt rá, mert remek az elmének és a testnek is; felébreszti az embert és még a gondolataimat is képes vagyok rendszerezni. Most pedig erre rohadtul szükségem van, ahogyan egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy a megérzéseim is jól voltak és olyan helyre a közelébe keveredtem, aki mérgezőbb tud lenni bármely méregnél is. Nem akartam még mindig elhinni azt, amita bátyámtól kaptam, semmi segítőkéz csak gőg és arrogancia. A szokásos, gondolhattam volna.
Fel kellett készülnöm az elkövetkezendő napokra, ahhoz pedig nem volt elég a bogyó. Itt nem. Valami veszettül megbolondította a környéket és nem értettem még én sem pontosan, miért volt néha annyira sarokban tartani a farkast. A farkast, aki most is odabent alig várta, hogy szabadulhasson, kitörhessen és tombolhasson. Éreztem a bosszúszomját, amit elsődlegesen irántam táplált, amiért meg sem akartam vele békélni. Ő sem velem.
Talán egy negyven perce futhattam, amikor a szél ismeretlen szagokat hozott felém. Valaki ismeretlen szagát. Kellően messze voltam már a várostól, igazából nem is figyeltem, hogy merre rohanok, csak el a gondolataim elől. Most viszont megtorpantam, mélyeket szippantottam a levegőbe és próbáltam felmérni a forrását. Nem lehetett messze. Mindenesetre nem az a fajta voltam, aki sarkon fordul, inkább megálltam nyújtani, az egyik kőre pedig felpakoltam a lábam, hogy újrakössem a cipőm. Egyébként sem árt pár szippantás a levegőből.
Vajon ez már itt bőven az ő területük?
Alec & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Show yourself - Alec & Archie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Show yourself - Alec & Archie Empty
TémanyitásShow yourself - Alec & Archie EmptyHétf. 13 Május 2024 - 18:18


Alec Ward & Archibald Collins
2022. októberi telihold előtti napokban
Erdei ösvény.




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Show yourself - Alec & Archie Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Show yourself - Alec & Archie Empty
 

Show yourself - Alec & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal