Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Calories don't count on weekends? EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Calories don't count on weekends? EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Calories don't count on weekends? EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Calories don't count on weekends? EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Calories don't count on weekends? EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Calories don't count on weekends? EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Calories don't count on weekends? EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Calories don't count on weekends? EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Calories don't count on weekends?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 10 Júl. 2024 - 11:13

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
-Jaj de félek! - játszom el a rettegőt, még a kezeimet is az arcom két oldalára helyezve, mint azon a Sikolyos festményen, de aztán elnevetem magam. Vicces, amikor Luna fenyegetőzik, de jobb, ha ennek nem adok sok hangot, a végén még megsértem, amit nem szeretnék. Vagy végül tényleg megharap, amit ha egy mód van rá, elkerülném. Pont úgy, mint ő az edzőtermet, hiába próbáltam már többször rávilágítani az előnyeire, valahogy nem vevő rá. Bár... most kapok egyfajta ultimátumot, amire határozottan bólintok. -Rendben. De aztán szavadon foglak ám! - emelem fel a mutatóujjamat, ezzel adva nyomatékot a szavaimnak, aztán tényleg elengedem ezt a témát, nem borzolom tovább az idegeit olyan témákkal, mint az egészséges életmód. Fujj, hova is gondoltam?

-Jha, én ilyen jófej barát vagyok. Elmenekülni úgyse tudnál, a hatalmas hátsóddal nem tudnál elrejtőzni, tökéletes célpont lennél vele. Jó-jó bocsi, ezt muszáj volt, magas labdát dobtál, le kellett csapnom! - emelem fel a kezem már előre védekezően, mielőtt úgy döntene, itt az ideje valamilyen módon megtámadni csipkelődős megjegyzésem miatt. Hiába próbálok jófiú lenni, előtör belőlem ez a személyiségem, bár mostanra Luna már tudhatja, milyen hullámvasútra vett jegyet, mikor úgy döntött, velem barátkozik.

-Hát, nem mondom, hogy ez nincs benne a pakliban. - billentem meg párszor a fejemet jobbra-balra, amikor a fülemhez hajolva megosztja velem egy kétségét a részegséggel kapcsolatban. - De figyu, úgyis ott leszek, aztán majd vigyázok rád. Ha meg olyan gátlástalanra iszod magad, hogy ne adj isten rám is rám hajtanál, hát ünnepélyesen megesküszöm, nem fogok visszaélni a helyzettel. - rávigyorgok, és úgy érzem, muszáj egy kicsit poénnal elütni a dolgot, mert mintha tényleg komoly félelme lenne, hogy az alkohol ezt váltaná ki belőle. Valóban nem kellemes, mikor ez történik, bár tudom, hogy vannak olyan nők, akik pont hogy kihasználják ezt az állapotot, és rámásznak minden hímnemű egyedre. 

Amíg az étteremben az ételre várunk - remélhetőleg nem kell sokat, nincsen tumultus, és csak egy spagettiről van szó -, Lunát a foglalkozásáról kérdezem, a válasza azonban meglep, nem épp erre számítottam. Kicsit meg is bánom, hogy egy ártatlannak szánt kérdéssel ilyen komorrá tettem a hangulatot - még ha csak egy rövid időre is, mert aztán átcsap lelkesedésbe, aminek én kifejezetten örülök, mert vigasztalásban nem jeleskedem túlzottan. -Sajnálom, ami a szüleiddel történt, de tök jó, hogy mindazt a kreativitást és emlékeket amit tőlük kaptál, így tudod kamatoztatni. Biztos büszkék rád. - rámosolygok, hangom kicsit lágyabb, mint általában, de most ez nem a viccelődés helye, ez igenis komoly téma. Nem is akarom sokáig feszegetni, mindenesetre magamban hálás vagyok, hogy ezt megosztotta velem, kellemetlen helyzetbe azonban nem szeretném hozni, így hangosan ezt inkább nem említem meg. Inkább terelek. Abban jó vagyok.

-Oké, te kizárod a vérben tocsogó horrort, én meg a nyálas romantikus szarokat. Keresünk valami vígjátékot. Tuti jött mostanában ki valami. - előveszem a mobilomat, és néhány gyors pötyögéssel rákeresek a moziműsorra. -Tessék, ehhez mit szólsz? Kijött valami Adam Sandler film, a csávó mindig vicces, szeretem a filmjeit. - felé tartom a telefont, este 7-kor játsszák, ha gondolja, elolvashatja miről szól. 


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyCsüt. 20 Jún. 2024 - 11:59




Logan & Luna


Már fel sem tudom idézni, hogy mikor éreztem magam ennyire felszabadultnak. Persze ott van Pixie, de vele leginkább olyan, mintha a saját kis mesekönyvünket írnánk és direkt kihagyva a hercegeket, csak is a kislányos kalandok és megpróbáltatásokkal tarkítjuk.
- Logan! - háborodom fel azonnal, mikor a pólómat veszi ismételten a szájára. Nekem nincs szükségem arra, hogy a közelébe állandóan csere holmikkal járjak. - Komolyan mondom, hogy most erősebben foglak megharapni – ingatom a fejem arra, hogy újra és újra örömmel kötekedik. Bár nem veszem a puffogást komolyra, inkább csak játszom a sértődöttet. Mint sem valóban megtenném. Tudom, hogy nem bántana, én sem őt. Na, jó. Én picit tényleg eljátszom a gondolattal, hogy hátsón billentsem. De nem teszem meg.
Lehet, hogy a mentességét hamar elveszti, főleg ahogy a nyuszikról beszél. Imádom az állatokat és nem tudom, hogy is gondolhatja azt, hogy én meg is enném őket. Persze már hangosan forgatom a szemeimet, amin egészen jól mulat, főleg, hogy már úgy kapálózom a kezemmel, mintha egy szélmalom lennék. Egyszerűen hihetetlen, hogy feltudja húzni az agyam két pillanat alatt.
- Köszi, tudod mit? Ha nagyon befordulok engedélyt kapsz a válladon elcipelni arra a kínzóhelyre. Oké? - azt hallottam, hogy az edzés rendbe teszi az elmét és a lelket, hát ha már úgy is ilyen remekül megcincálták a lelkem, akkor nem biztos, hogy továbbra is ennyire ellenkeznem kellene. Maximum büdösen fog szagolgatni, meg csapzott fejjel küzdök az életben maradásért.
Bár megnyugtat a tudat, hogy Logan is épp annyira lazul el, mint jó magam és nincs az a stressz faktor közöttünk, hogy mit is mondjunk vagy tegyünk, amitől a másiknak rossz lenne. Azért egy frissnek se nevezhető szakítás után van egy törés a felekben. Amit most egy homokozó lapáttal kezdek el eltüntetni. Mert igen, én ilyen jó fej barát vagyok. Ha már elújságolta, hogy mire készül, akkor teljes mellszélességben támogatom és megpróbálom segíteni. Még ha a gondolataim nagy részében azon vannak, hogy miért lennék különc Alex szemében és miért akart ennyire lerázni. Mert ő épp nem tudja feldolgozni azt, ami bántja. Pedig neki is segítenék. Főleg, ahogy a nevetése megborzolta a gerincemet.
- Aha, szóval kell egy testőr, mert ha valaki olyanba kötök bele, meg kell védened a hatalmas hátsómat! - hunyorgok, mintha arra készülnék, hogy lekeverek egyet neki, de csak felnevetek, ahogy a hajamat dobálom jobbra balra, mint a kislányok szokták amikor jó kedvük van.
- Oké, benne vagyok – bólogatok majd megtorpanva kikerekednek a szemeimmel nézek fel rá. -Logan. Ha.. - közelebb lépve csimpaszkodok a vállába, hogy elérjem a fülét. - Ha gátlástalanná válok? Figyi, nem akarok olyan lenni – mintha valami bűntényt mondtam volna, ahogy elengedve bólogatok hevesen. Mint mondta sok fajta van és Alex szavai szerint úgy sem tudok ellazulni és engedni az elvárásokból. Érzem, hogy a pánik már a gondolatától átjárja a testem és azonnal rágcsálni kezdem a számat.
De legalább már csak egy lassú pincér áll köztem és az étel között főleg, hogy a választást hamar letudtuk. Így nem is kell sokat forgatni a vaskos menüt.
Ahogy a kérdés kiszalad a száján, szinte lemerevedek és úgy nézek rá, majd inkább az egyik szívószállal kezdek játszani. Sokszor megkaptam ezt a kérdést, nem mondom, hogy nem. De attól még minden alkalommal szívszaggató rá válaszolni. Csak nagyot sóhajtva pillantok fel.
- Amikor öt éves voltam, meghaltak a szüleim egy autóbalesetben. Nem sok emlékem van rólunk. De az megmaradt, hogy apa mennyire szerette magyarázni és megmutatni, hogy kell. Ahogy anyukám állandóan a festőállvány mögött bújkált és lemázolta a legtökéletesebb festményeket.. - kezdek bele, ahogy egy pillanatra elkalandozom az emlékek tengerében és egy kisebb mosoly kszik akaratlanul az arcomra. Szerettem ezeket a kis emlékeket. Újra ott lehettem velük. Nem voltam árva. Majd felnézve a sötét szempárba folytattam. - Szóval, már akkor megtanították azt, hogy másoknak mennyit jelentenek ezek az eszközök. Az, hogy elkészítesz egy asztalt a nappaliban, ahol mondjuk egy család hétvégenként társasozik. Vagy mondjuk egy éjjeliszekrényt, amin megpihenhet az egésznap fáradhatatlanul hordott szemüveged. A kedvenc könyved, a telefonod. Amin biztonságban tudod a legnagyobb értékeidet. Nincsenek szavak rá, hogy olyat adsz, ami másnak akár a világot jelenti – úgy ömlenek a szavak, mintha megnyitották volna a gátat. Bár nem szeretem elmondani. Még is valahogy megkönnyebbülök, hogy kimondhattam hangosan. -Nekem csak ez maradt, amiben ha csak ideig-óráig van családom, közelebb érzem magam hozzájuk – nagyot nyelve fejezem be a mondani valómat és továbbra is a szívószálakkal játszadozva pakolom jobb-balra az asztalon.
- Úgy nézek ki, mintha lenne programom? - nevetek fel, mert nem igen mozdulok ki. Majd bólintok, hogy ha nincs más elmegyek vele. - Ha nem olyan vérben tocsogó horrort akarsz megnézni – vigyorodom el, mert nem vagyok válogatós, de attól még nem akarom, hogy este ne aludjak ez miatt.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 19 Jún. 2024 - 10:59

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
-Ártatlan lélek? Még jó, hogy idekint mondasz ilyeneket, különben ránk szakadna a plafon. - cukkolom egy vigyorral  a képemen. -Egyébként meg a pólód másik fele még szabad és tiszta, esetleg törlésre azt tudom ajánlani. - egyszer tuti biztos túl fogom feszíteni a húrt a poénkodással és nagy pofonnak leszek kis gazdája, de egyszerűen nem bírom ki, a viccelődés és a másik vérének a szívása szerintem a vérembe van kódolva, és a tesóimmal is így nőttünk fel. Az utóbbi hónapokban kicsit talán befeszültem Darica miatt, és amiatt, hogy próbáltam olyanná válni aki megfelel neki, hogy visszaállítsam olyanná a kapcsolatunkat, mint amilyen anno volt - most azonban, hogy elkezdtem fejben elengedni érzem, hogy kezdek visszatérni a régi önmagamhoz, ez pedig azt kell mondjam, felszabadító érzés. Csak most épp Luna issza meg ennek a levét, bár szó se róla, egész jól veszi ezeket az akadályokat.

Hangosan nevetek a felháborodásán a nyúlpörköltet illetően. Pontosan olyan reakciót váltott ki belőle, mint amilyet magamban megjósoltam. Tényleg látom elborzadni, így inkább nem is feszegetem tovább ezt a témát, a végén még elszalad. - Ilyen számító embernek nézel, akinek ürügyekre van szüksége ahhoz, hogy a barátaival lógjon? Vagy elérje, hogy a barátai vele akarjanak időt tölteni? Kérlek. - legyintek, megjátszva a puffogást, de sokáig nem tudok komoly maradni. -Szimplán csak szem előtt tartom az egészségedet. Teljesen önzetlenül, meg jófejségből. - teszem még hozzá, mert amúgy tényleg ezen kívül nincs hátsó szándék ebben az egészben.

-Feltörni? Kérlek, szerintem még ki se nőttem belőle. - villantok rá egy széles vigyort, és valahol egyébként tényleg így van. Tudok komoly lenni ha arról van szó, de még 30 évesen is tudok úgy hülyülni meg viccelődni, mint 16 évesen. De ezzel szerintem amúgy nincs baj, fontos, hogy az ember idősödve is meg tudja őrizni a humorérzékét. Meg hogy tudjon bulizni, ami úgy tűnik, Lunának vagy kimaradt, vagy csak általános iskolás módjára csinálták, limonádéval és szörppel. -Igaz, lehet az alkohol csak rontana rajta. Lehet, hogy agresszív kötekedős lennél, és mindenkit le akarnál karatézni. - így ültömben néhány karate mozdulatot teszek, de aztán elnevetem magam. -Ééés igen, valahogy a filozófust sem tudom elképzelni. Na mindegy, majd kiderítjük. - jelentem ki határozottan, de persze ráerőltetni az alkoholt nem fogom, csak ha úgy jön ki a lépés, és ő is akarja. Már elmúlt 21 szóval legálisan is ihat, ezzel a felével nem lesz gond.

Az étteremben követem Lunát egy hátsóbb asztalhoz, nekem tök mindegy volt hova ülünk, ezért is bíztam rá a dolgot. A kaja választás viszont nem ennyire egyszerű, futtatom a szemem a kínálaton, majd Luna szavain elgondolkodom. -Spagetti? Jól hangzik, nekem is az lesz. - csapom össze az étlapot, és ha jön a pincér az italokkal, leadom a rendelést. -Szekrény és éjjeliszekrény? Nem semmi. Nemtom' kérdeztem-e már, de miért is ezt a szakmát választottad, és nem valami... testhezállóbbat? - kérdezem, kényelmesen hátradőlve a széken, majd elgondolkodom a felém intézett kérdésen.

-Hát, most evés után egy kis chill, aztán edzés, aztán... nem tudom. Ha adnak jó filmet a moziban, lehet elmegyek. Neked van programod estére, vagy elcsábítható vagy egy mozira? - ha nem ő, hát elhívok mást, de kézenfekvőnek tűnik, hogy ha már ő itt van, akkor neki vetem fel először az ötletet, mielőtt letámadnám a többi barátomat ezzel.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyVas. 16 Jún. 2024 - 19:09




Logan & Luna


Igazából nem szoktam a lelkemre venni ha valaki olyanokat mond, ami nem takarja a valóságot. De amit Alex mondott az teljes mértékben valós volt és úgy érzem, hogy ebben az egész városban én vagyok a legfurább, na meg persze Pixie, őt ki se felejthetném belőle. Mert épp annyira, ha nem jobban flúgos mint jó magam. Bár a szívügyeket nem szoktuk megcsacsogni olyan alaposan. De attól még nem sűrűn láttam férfit aki nem csak vásárlás céljából lenne nála. Persze azonnal elterelődnek a gondolataim, mint ha nem is Logan ülne mellettem. Épp olyan természetesen, mintha ősidők óta tartó barátok lennénk. Viszont tényleg úgy érzem, hogy ő lenne az, akit sose kaphattam meg testvér.
- De finnyás lettél hirtelenjében. Bezzeg te bele gázolhattál az ártatlan lelkembe, azt hova töröljem? - nevetek fel hangosan, ahogy elképzelem az egész szituációt. De aztán csak eltörölgetem a felsőmön a nyomokat. Mert úgy nézek ki, mintha egy kutya támadta volna meg a vállam. Igazodj ki a férfiakon. Ennyit az érettségről. Ugyan olyan gyerek, mint a többi.
- Mi? Te normális vagy? Biztos, hogy nem! Te sem ehetsz a közelemben ilyeneket! - szinte már fenyegetően mutogatok felé, ahogy felfogom, hogy a kis bolyhos barátaimat egy mondatban használja a főtt ételekkel. Ki lenne képes megenni? Biztos, hogy nem. Egy pillanatra el is borzadok, hogy szinte lejátszódik bennem az egész szituáció.
Persze már ütném is meg, de azért még sem akarom, hogy kék lila foltokkal keljen mászkálni. Még a végén magyarázkodhat, hogy egy lány verte így el.
- Köszönöm, örök hálám fog érte üldözni – forgatom meg a szemeimet, mintha tényleg úgy is gondolnám. Mivel állandóan elakar oda cibálni, bár tudom, hogy nem az alakom miatt. - Tudod, ha több időt akarsz eltölteni velem, elég egy üzenet – ráncolom a homlokom, mert még mindig szégyellős vagyok, ahogy némelyik leányzó megjelenik közöttük. Mintha verseny lenne kinek vékonyabb a dereka és kerekebb a feneke. Borzalmas. Én tuti nem oda való vagyok.
- Hallod, most tört fel benned a tinikor? - nevetek, mert utoljára még a gimiben hallottam bárkit is így beszélni mikor azt mondtam, hogy nem iszom alkoholt. Amit senki nem tud, az, hogy a szüleim autóbalesetét egy részeg sofőr okozta. Ettől pedig szinte rettegek alkoholhoz nyúlni, még a négy fal között is.
- Kötekedni józanul is tudok! - vigyorodom el, mert hát na, ismer simán még az élőfába is bele kötök. Ismeretségünk csúcspontja volt az is. Már első kézből tapasztalhatta.
- Én, mint filozófus? - döntöm oldalra a fejem és az államat simogatva gondolkodom látványosan, majd egy újabb  nevetés szakad fel bennem. Valahogy nem tudom elképzelni, de hát ami késik nem múlik. Logan is elég kitartó szóval még megtörhetek.
De szerencsére nem kellet sok, hogy beérjünk. Belül pedig már azonnal megcsapnak az illatok és a hasamhoz kapva fojtom el a morranását. Ahogy egy távolibb boxhoz sétálva dobom le magam háttal a falnak, hogy belássam az egész helyet és az ablakon is ki tudjak nézni. Félek a bezártságtól. Végül hamar döntök egy mentes víz mellett rengeteg jéggel, sok volt a cukor, még a végén sokkot kap a szervezetem, meg hát csak szomjasabb lennék.
- Spagettit eszek, imádom a tésztát. Tudod azt a rengeteg szénhidrátot most be kell tömjem magamba, mert ott vár a lakásomon egy sok kilós tölgy blokk, amiből még nem tudom, hogy fogok éjjeliszekrényt és ruhás szekrényt is varázsolni. De megoldom – bólogatva fel sem nézek az étlapból, majd letéve pislogok az erő emberre.
- Szóval, te mit terveztél? Izzadni a teremben, és utána?


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 12 Jún. 2024 - 15:37

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
-Na, ne duzzogj, nem áll jól. - lököm játékosan meg őt a vállammal, mert látom rajta, hogy elkezdett kicsit a hangulata megváltozni, ahogyan ez az egész pasi téma előjött. Nehezen kezdek bármit is a bánatos nőkkel, szóval nem akarnám már csak ezért se, hogy Luna esetlegesen belesüllyedjen valami ilyesmibe. A humor a legnagyobb fegyverem és ellenszerem, általában ehhez nyúlok, ha ki kell zökkenteni az aktuális állapotából az embereket. Most is ehhez nyúlok inkább, de azért némi motivációt próbálok belecsempészni Lunának. -Na, ez a beszéd. - pillantok rá, vigyorral a képemen - teljesen igaza van, akinek nem tetszik az, amilyen ő vagy épp bárki más, akkor az kapja be, keressen más társaságot. Bár ez a fajta agresszívabb beszéd mókás az ő szájából, ránézésre egy cuki lány, de aki kicsit is megismeri rájön, annyira azért mégsem kell félteni.

-Az lehet nem vagy veszett, de attól még nem értékelem a nyáladat a bőrömön. -nevetek vele miután megharapott, és csak azért is az ő ruhájába törlöm meg a karomat, ellenkezzen bármennyire is. Viszont addig jó, míg nem engem akar megenni, kiegyezik valami mással is. -Cukik? Végülis igen. Akkor gondolom a nyúlpörkölt nálad kizárva. - rávigyorgok, szándékosan játszva az idegeivel. Nem rajongok érte én sem, de ezt most nem tudtam kihagyni.

-Jó, jó, felfogtam, nem nyüstöllek tovább ezzel az edzőterem témával... Ma... - az utolsó szót már csak halkan, szinte az orrom alatt motyogva teszem hozzá. Úgyis tudja ő is, hogy csak baráti szeretetből szívom a vérét, nem azért, mert szeretném komolyan megbántani vagy hasonlók. Sőt, ha valaki ilyenre vetemedne, ahhoz lenne egy-két szavam is tutira. Mint például ez az Alex, akiről jó lenne tudni többet, ki fia-borja mert láthatóan kicsit padlóra küldte Lunát valamivel. Most azonban nincs itt az ideje hogy erről kérdezősködjek, inkább megvárom, míg majd egy alkalmasabb pillanatban esetleg magától kezd el róla beszélni.

-Uuuuuncsi. Nem tudod miből maradsz ki. - cukkolom, mikor azt mondja, nem iszik alkoholt. 21 éves, már legálisan is kiszolgálják a bárokban és a boltokban, nehogy már ebben a korban ne igyon. Én ennyi idősen szétbuliztam az agyamat az egyetemen. Vannak is bőven kieső időszakok, amiket csak úgy meséltek el nekem utólag. -Sírós részeg? Ugyan. Nem olyan biztos az, lehet, hogy a kötekedő típus. Vagy filozofálgatós. Tudod te hány részeg típus van? Tudnék mesélni sztorikat. - sorolom, és villannak be történetek régebbről. -Egyszer kiderítjük, milyen is vagy. Ez lesz az új küldetésem még idénre. - jelentem ki eltökélten, és ha tetszik neki ha nem, ez lesz. Majd ráveszem, meggyőzésben jó vagyok.

Csevegés közben oda is érünk az étteremhez, hagyom, hogy ő válasszon asztalt, majd a táskámat belülre a lábam mellé dobva leülök vele szemben, egy percen belül pedig már a kezünkben is van az étlap. Inni csak savas vizet kérek, tényleg feltett szándékom ma még edzeni, bár kaja után meg kell majd 1-2 óra szünet. De nem baj, előttem a nap, szabad vagyok. -Na, maradsz a steak-nél? Még választhatod a salátát, nem foglak cikizni érte. Nagyon.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 12 Jún. 2024 - 12:12




Logan & Luna


- Igen, azok után! - bólogatok erősen, mert tényleg úgy vagyunk, hogy már attól elborzadok, hogy egyáltalán ez szóba jött. De ilyenek vagyunk mi, valahogy sosem a potenciális párt láttuk a másikban, hanem azt a barátot, akire szükségünk van a nehéz napok után. Mint most. Bár jót nevet a kiakadásomon azért nekem is ott bujkál a mosoly a szám sarkában.
- Persze.. - duzzogok, mert nem szoktam olyanon gondolkodni, hogy jó lenne valaki mellém. Kivéve ilyenkor, mikor az idő kezd hűvös lenni, főleg esténként, korán sötétedik. Ilyenkor a rossz érzések amúgy is hamar felütik a fejüket. Ezzel nincs másképp senki sem. Az ősz és a tél közeledtével megnő a depresszióra hajlamosok száma. Én eddig nem gondoltam magamra így. Kivéve talán most, hogy vaktában a szemembe mondták, hogy különc vagyok és szinte esélyem nincs olyat találni, aki elfogadná a személyiségemet.
- Nem terveztem megváltozni, én ez ellen nem is tudok mit tenni, ha valakinek nem jó, kapja be – megvonom a vállam végül egy széles mosollyal. Eléggé megkínzott az élet ahhoz, hogy tudjam mi a jó nekem és ez alá ne adjam a szintet. Ha ez azt jelenti, hogy az őszi estéimet egyedül kell töltenem akkor ez így jó. Legalább nem kell osztozkodnom a puha takarómon.
Legalább is próbálunk elhatárolódni a kényelmetlenebb témáktól, főleg, hogy valahogy nem tudom elképzelni, hogy az ő társaságából bárki is arról fecsegjen, hogy milyen vagyok én. Van elég problémám, nem kell, hogy ország világ megtudja, hogy milyen is vagyok, ha nem egy kislány szintjén rekedek meg.
Talán ezért is harapom meg, hogy érezze velem aztán nem lehet szórakozni. Attól, hogy még ekkora lett, a kisebbek is tudnak halálosak lenni.
- Nananaaaa – emelem fel a mutató ujjam, hiszen senki nem állhat a fagyim és közém. Főleg nem egy szájkosár. Mikor belém törli a kezét csak felnevetve húzódom el mellőle. Mert hát na. - Most mi van, nem vagyok veszett – nevetek hangosan. Bár vannak megnyilvánulásai, attól még nem habzik a szám meg ilyenek. Csak ha felidegesítenek. Attól pedig Logan még jó messze van.
- Helyes, a nyuszik meg cukik, nem fogjuk elvenni előlük a kaját! - bólogatok hevesen, mert végre egyetértünk valamiben. Arról nem is beszélve, hogy mindkettőnk munkája megköveteli a bevitt kalóriát. Még a végén tényleg kell valakit hívnom, hogy nem tudom megmozdítani a faanyagot és így megreked a munkám. Nem, azt nem engedhetem meg magamnak.
- Ledolgozom én, csak nem látványosan minden szem előtt – vigyorgok rá megvonva a vállam. Rám aztán senki ne csorgassa a nyálát miközben épp úgy teszek, mintha a nyolcmillió kalóriát kellene leizzadnom, amit az ebéddel beviszek.
Így csak azonnal fogom magam és keresek egy olyan helyet, ahova szívesen kucorodunk befele. Nem fogják kinézni a számból sem a hatalmas falat húst, amiért a hasam már hangosan kiált.
Ám mielőtt elindulnánk azért leszögeznék pár pontot. Mert nem akarok nagyon a szívügyekkel foglalkozni nyilvános helyen. Mármint neki szívügye, nekem csak a lelkemet tiporták meg.
- Ja, Alex – bólintok, fel sem tűnt, hogy eddig nem is említettem a nevét. De talán könnyebb is volt, míg nem hívtuk úgy. Mert kevésbé fájdalmasabb volt felidézni a szemét, ami a fájdalom és a boldogság között cikázott abban a rövid időben, amíg társalogtunk. Persze ezen gondolatokon és a fejeben felvillanó mosolya azonnal csak egy szájelhúzást eredményezett, majd mikor végre kimondja, hogy beleegyezik, elfogadva a kezét pattanok fel és lassú tempóban sétálok a kiszemelt étterem felé.
- Úh, nem iszom alkoholt – rázom meg a fejem. Mármint bort szoktam, de a erősebbektől mindig félek, hogy az amúgy is bolond énemből miket szabadítana fel. Még a végén nem maradna a világból semmi.
- De ha azt akarod, hogy sírjak, mert valószínű én a sírós részeg vagyok – vigyorodom el végül, ahogy szökdécselek párat, hogy csak is vonal közép lépjek a járda mintázatában.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 12 Jún. 2024 - 11:17

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
Hangosan röhögök fel, amikor fujjogva a vállamra csap, még a fejemet is hátrahajtom pár pillanatra, felháborodását látva. -Azok után hogy azt mondtad rám, hogy pfuj? Felejtsd el, hogy visszavonom, már csak azért se. - vigyorgok rá, de sértettségnek nyoma továbbra sincs, pontosan tudom, hogy értette ezt az egészet. Én is inkább mint egy testvérként tudok rá tekinteni, nem mint potenciális barátnőre. De eltökélem, hogy bármennyire néz csúnyán vagy nyűglődik, nem fogom visszavonni amit az előbb kijelentettem. Úgyis tudja, hogy nem fogok rányomulni, ezt később azért más kontextusban meg is erősítem.

-Hát jó, te tudod. De az ajánlatom áll, ha bármikor is meggondolnád magad. - egy laza vállvonással nyugtázom, hogy nem kér a kerítő szerepből, bármennyire is jószívű barátként ajánlottam ezt fel neki. Nem tartom kizártnak, egyszer még kopogtat nálam, hogy na, hozzam össze valakivel, de erőltetni nem fogom a témát, értem én, hogy sokan szeretik inkább természetes úton hagyni, hogy az ilyen dolgok megtörténjenek. Én is inkább ebbe a kategóriába tartozom, bár voltam már korábban néhány vakrandin, amit a lelkes haverok szerveztek. Hát...maradjunk annyiban, hogy nem mind sült el túl jól. 

-És annyira nem is vagy flúgos tyúk. Kicsit hebrencs meg szétszórt, de ez még aranyos is tud lenni, tetszhet a pasiknak. Emiatt ne változz meg. - nem fogok én itt lelkesítő hegyi beszédet tartani neki arról, hogyan pasizzon, csak ha már témánál voltunk, elmondtam neki, hogy én hogy látom ezt a dolgot. Mondjuk ha már kattantság, amikor nekiáll azon agyalni, hogy vajon milyen lehet engem ténylegesen megenni, csak a fejemet rázva nevetem el magam. Kicsit tényleg hibbant, de még nem az a típus, amelyik átesne a ló túloldalára, ismerek én jóval őrültebbeket is, ami már cseppet sem lenne vonzó szerintem egy épeszű férfinak. Luna még simán határon innen van - de ismétlem, nem nekem. Valakinek viszont biztosan. 

-Hékás! Szájkosarat fogok tenni rád, és akkor aztán nincs több fagyi ténylegesen. - vigyorodom el jókedvűen, mikor megharap. Nem fáj, ellenben csupa Luna-nyál lettem, amit nem is átallok pofátlanul az ő ruhájába törölni a vállánál. Na de némi kellemetlen téma után ismét kellemes jön, méghozzá a kaja. Szerencsére nem mondani meg rólam, mert teszek ellene, de imádok enni. Kábé mindig tudnék enni, és majdnem mindegy is, hogy mit. A saláta említésére viszont felvonom a szemöldökömet. -Ugyan kérlek. Az nyúlkaja. Nincs semmi baj a steak-kel meg a krumplival, időnként simán belefér, ha utána el is égeti az ember a bevitt nyolcmillió kalóriát. - legyintek egyet megvonva a vállam, de nem akarok itt nagyon táplálkozási guru lenni - annyira még én se ástam bele magam a témába, inkább alapokat tudok, de a "csak saláta" vonalat elítélem. Szerintem menő ha egy csaj tud és szeret enni, de ezt neki inkább nem említem meg, még a végén megint félreérti.

-Aaaaaha. Lebuktál, szóval Alexnak hívják azt a fafejet. - hunyorítok rá egy elfojtott félmosollyal, eddig nem említette, pontosan ki is volt az, aki elültette azt a bogarat a fejében, hogy valami baj van vele. Innentől gyanús lesz minden Alex a teremben vagy a tűzoltóságon. Még az is, akiről tudom, hogy amúgy meleg. -De igenis, ne is gondoljunk rájuk. - felé nyújtom a kezem, egyrészt megpecsételve az alkut, másrészt pedig ha szeretné, felsegítsem a padról, aztán az övéhez igazítva a lépteimet elindulunk az étterem irányába, amit kiválasztott. -Bort? Kérlek. Szívfájdalomra tequila kell. - nézek rá vigyorogva, és átfut az agyamon, hogy vajon hány feles megivása után érné el Luna azt az állapotot, hogy fejen állva kakukkol részegen. Talán... 3? Egyszer ki kell próbálni, na nem leitatni akarom, csak baráti szórakozás. Meg amúgy is, figyelnék rá, ennyi felelősség azért szorult belém.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptySzer. 12 Jún. 2024 - 10:20




Logan & Luna


Ahogy lelomboz, hogy nem tudom meghatni a szempilla játékommal lebiggyesztem az ajkaimat, hiszen azért kétlem, hogy olyan sokan képesek lenne rá. De oké, elfogadom, hogy most már immunis lett rám. Azért csak felnevetek, mert nem tudok haragudni rá, még én sem hinném el, ha nekem mondaná bárki.
Alex úgy levett az életről, hogy szinte minden férfit egy kalap alá veszek és azonnal támadok, ha látom csak mulatatja a mondani valóm, még ha én teljesen véresen komolyan gondolom. A mai nők olyan szinten elrontották az összképet, hogy a pasik is azt hiszik, hogy csak úgy oda vetjük magunkat nekik mert édesen mosolyognak. Hogyne. Azok talán akik csak így érzik magukat teljesnek.
- Oh, pfúj! Logan Kincaide, szívd vissza! Azonnal.- csapok rá a vállára szinte azonnal felháborodva. Mert a mi kapcsolatunkban ilyennek helye nincs. Nekem ő akkor is csak a morcos mackó marad, aki ha tehette volna a vállán cipel arrébb és gyors kötözővel bilincsel oda valami padhoz, vagy oszlophoz, hogy távol maradjak a talpa alól.
Nincs bajom vele, de úgy érzem, hogy nem is lennénk egy súlycsoport, ő inkább valami olyan komolyabb nőt kellene keresnie, aki talán jobban illik a családjához, mint én, aki képes minden helyzetből a legrosszabbat kihozni és olyan hebrencs vagyok, hogy a viselkedésemmel inkább csak a feltűnést és a rosszalló pillantásokat gyűjtöm.
- Csak fogadd el – nevetek én is, mert hát nem kell bizonygatni semmit, és szerencsére érti a lapos poénjaimat és inkább el is engedném ezt a témát, mert ami nincs, és nem is valószínű, hogy valaha megjelenik azon kellene tovább lovagolni. Úgy is megérkezik majd neki is az a lány, aki értékeli az időt, amit szoros munkabeosztása enged. Ahogy az én lovagom is egyszer ott lesz, jókor jó helyen.
Nem fog bele kötni abba, hogy mindig van valami a számba, hogy a hiper mozdulataimat lekössem és ne ugráljak csak úgy mert épp ahhoz van kedvem.
- Logan, kérlek ne játssz kerítőt, oké? Sikerül egyedül is bolondot csinálni magamból, két mondat után. Még a végén csak rossz híredet kelteném, hogy milyen flúgos tyúkokat ismersz – rázom meg hevesen a fejem. Amúgy sem vagyok híve annak, hogy bárkit bemutassunk egymásnak, mert fejben passzolnak, de közben irritálják egymást és akkor lesz a sértődés meg a harag. Nem kell, egyedül is eltudom cseszni az életemet, nem kell hozzák a melák segítsége.
- Rágós vagy? Vagy inkább túl szálkás? - mérem végig mikor védekezni kezd és felnevetve ráncolom az orrom, ahogy régen is szoktam mikor jól érzem magam és kezdek felszabadulni. Kellett, hogy a napfény is érjen hozzá. Majd elkapom a csuklóját és nem túl erősen megharapva rázom meg a fejem. - Nem, köszi. Nincs jó ízed – nevetve pattanok fel, az esetleges bosszúja miatt. Igen, pont ezért nehéz velem, mert ilyeneket csinálok totál meggondolatlanul. Makacsságomon kívül persze.
Bár érzékelem, hogy annyira nem kedveli a témánkat, így inkább hagyom is. Nem terveztem teljesen padlóra küldeni, elég lesz elengedni valakit, akit kedvelsz és már építettétek az életeteket. Majd egyszerűen rá jössz, hogy ez csak az egyikőtök fejében létezett, mert a másik fél inkább másik utat választana. Bár sok tapasztalatom nincs hozzá, de azt tudom, hogy pár szóval is sikerült levenni az életről, mert szemmel láthatólag nagyon nem passzolunk.
A munkám során elég sok mindent kell mozgatni vagy csak rám tör a rendezhetnék és a féllakást a feje tetejére fordítom. Megszoktam, hogy minden olyan nehéz, hogy fel sem tűnik, csak másnap mikor nem tudok felpattanni úgy az ágyból, mert sajog itt-ott vagy az izomláz kerít hatalmába.
- Mindenképp – bólintok, bár eddig sem kértem sose segítséget, hogy valaki erősebb jöjjön, most sem fog. Bár csodálkozom, hogy nem kellett még felhívni a tűzoltókat, hogy beszorultam valami alá.  Mert én aztán a legerősebb nő vagyok a világon. Pici a bors, de erős!
Egy bátortalan mosoly, ennyi jut ki belőlem, mikor közli, hogy benne van és ahogy feláll, én is követem, majd elgondolkozva nézek rá.
- Ha azt mondom saláta akkor megdobban piciny szíved? - vigyorgok rá és végül megrázom a fejem. - Kizárt, én az vagyok, aki steaket és rengeteg sültkrumplit eszik sok szósszal – mutatok egy nem is olyan messze lévő étterem felé. Persze erre a gondolat menetre a gyomrom hangos korgása jelezte, hogy tényleg igazat mondok azzal, hogy egyre éhesebb vagyok.
- Viszont ha beülünk – állok elé, hogy megállításra kényszerítsem. - Oda bent nem beszélünk se Darica vagy Alex hülyeségéről – húzom el a számat kelletlenül. Most nem akarok a rosszra gondolni. Majd egyik segítőkész napján. - Ha kellenél mozgatás miatt, szerzek bort és kibeszéljük a szívfájdalmainkat, de nem most..


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyPént. 31 Május 2024 - 12:30

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
-Nem dőlök be ennek a szempilla rebegtetésnek, ne is próbálkozz. - nevetek fel, mikor ártatlanságot próbál színlelni, de természetesen nem hiszem el. Rám nem hatnak az efféle praktikák, de bájos, ahogy Luna azért még kísérletet tesz rá. Viszont ezután csak odaszúr, oké nem konkrétan nekem, de a pasiknak. Szépen vagyunk, valaki nagyon megsérthette a büszkeségét vagy ilyesmi, ha ilyen negatív véleménnyel van rólunk. Nem vagyok benne azonban biztos, hogy egy ilyenre én lennék a megfelelő partner kitárgyalni, ezt jobb lenne inkább valami barátnővel, így inkább csak magára a vádra reagálok.

-Hé, azért ne általánosíts. Én például kifejezetten szeretek udvarolni, ha más körülmények között találkoztunk volna, még lehet meg is tapasztalhattad volna. - hangom nem sértett, inkább csak szeretném azt hangsúlyozni, hogy nem mindenki olyan, mint azok a pasik, akik miatt ezt a koncepciót vonta le. Magamat valóban relatíve romantikusnak tartom, na nem a nyálas módon, de mindig szerettem szavakkal, apró ajándékokkal kifejezni tetszésemet és szeretetemet a választott hölgynek. Nem lamentálok túl sokat azon, hogy tényleg csaptam volna-e a szelet Lunának, ha épp nincs barátnőm mikor találkozunk és munka helyett egy bárban futottunk volna össze - ezt már sose tudjuk meg. Tény, hogy csinos fiatal nő, de már nem hiszem, hogy tudnék úgy tekinteni rá, mint például Daricára. A mi kapcsolatunk más alapokon nyugszik, és úgy gondolom, ez mindkettőnk számára tökéletesen megfelel.

Pont ezért nem bánt meg az sem, ahogyan azt mondja, túl nagy falat lenne nekem, inkább poénra veszem én is a figurát, ha már szemmel láthatóan a kisasszony igencsak jól szórakozik. -Túl nagy falat? Alábecsülsz engem, Luna. De ne aggódj, ettől függetlenül nem fogom megpróbálni megváltoztatni ebben a véleményedet.  - villantok rá egy vigyort, a biztonság kedvéért szavakkal is megerősítve, hogy nem tervezek ráhajtani, miután szakítok Daricával. Na de ne is erről beszéljünk vagy agyaljunk, felesleges lehetetlen forgatókönyveket gyártani, amik úgysem történnek meg.

-Már megint az általánosítás. - rázom meg rosszallóan a fejem, de ebben igazából csak játékosság van, a szám szélén mosoly bujkál. -Oké, nem mondom, hogy nincsenek ott ilyen izomagyak, de hát szerintem nincs olyan terem, ahol ilyenek nem fordulnak elő. Ha gondolod, bemutatlak pár olyan srácnak akinek egy sültkrumplinál több agysejtje van. - ajánlom fel, mert tényleg tudnék neki ajánlani pasikat, de aztán lehet, hogy ennél ő büszkébb, vagy épp már "csakazértse" akarna edzőtermes férfit. Sebaj, én nem erőltetem. Inkább folytatom a viccelődést vele, és jókedvűen nevetek fel a fenyegetését hallva.

- Oké-oké, meg ne egyél. - emelem fel védekezőn a két kezemet a mellkasom elé, felé néző tenyerekkel, részben elismerve a vereséget, hogy a munkája tényleg elég energiaigényes, és biztosan sokat mozog. Inkább nem is mondok ezzel kapcsolatban többet, mert a végén még tényleg előtör belőle az agresszív plüsstigris. És akkor a kondiba járó pasik kompenzálnak, na ja, és akkor mi van az alacsony csajokkal? Ott van például Jet is, ő sem nőtt magasra, mégis annyi düh és energia szorult belé, mint kettő másikba. Nem tudom jóban lennének-e Jet elég... szabadszájú, hogy így mondjam, ráadásul agresszívebb, mint Luna, bár én ettől függetlenül nagyon csípem őt. Egyelőre azonban azt hiszem, nem engedném össze őket.

-Majd lesz valahogy. - vonom meg a vállam egy lemondó sóhajjal még a Daricával való kapcsolatomra célozva, de aztán tényleg nem akarok ezen sokat agyalni most, úgyis tudom mi lesz a vége, szóval inkább csak szoktatom magam a gondolathoz. Ettől függetlenül még nem érzem úgy, hogy egyből belevetném magam a csajozásba, bármilyen zavarba is jött egy ártatlan mosolyomtól az a leányzó, aki elsétált előttünk. Tudom, hogy részben megérdemlem azt, hogy a második próbálkozásunk is zátonyra futott Daricával, hiszen az első alkalommal én rúgtam fel mindent - tovább azonban már nem tudom emészteni magamat emiatt. Változtunk annyit, hogy már nem működik a dolog, így elfogadom. Aztán hogy mikor lép be valaki új az életembe, hát majd elválik.

-Hűha, akkor nem unatkozol. Ha valami nagyon nehéz vagy kell segítség, akkor szólj, nem ám beleszakadsz. - ajánlom fel, és bár sok szabadidőm két állás mellett nincs, de nem venném a lelkemre, ha Luna megsérülne azért, mert egyedül próbál óriási terheket mozgatni. Nem is tudom hogy juthatott anno eszébe pont ezt a szakmát választani. De inkább nem is kérdezem meg, a végén még ismét csak egy szúrós nézést kapok. Mindenesetre szeretném ha tudná, ha kell, akkor rám számíthat.

-Enni mindig tudok. Edzeni pedig ráérek később is, szóval menjünk. És csak hogy lásd, nem vesztek még ki a gáláns férfiak, meghívlak. - vigyorgok rá, mert pont kiszúrom, hogy pár pillanatra mintha kicsit elkenődne ahogy eszébe jut, elvileg nekem programom van. Viszont így, hogy magamat akarom edzeni nem pedig vendég jön hozzám, így teljesen szabadon alakítom a napomat. -Mit ennél? - kérdezem, miközben felállok a padról, és ismét átvetem a vállamon a táskámat.  


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyCsüt. 23 Május 2024 - 11:00




Logan & Luna


Logan az egyetlen férfi az életemben, akivel ha kell ölre menő harcot is tudnék vívni valami hülyeség miatt. De közben tudom, hogy nem veszi félre a szavaimat. Néha tudom, hogy túlságosan is bele tudok lendülni. Viszont ő tudja, hogy leginkább egy nagy testvérnek gondolom, aki nekem nem adatott meg. Neki meg van elég tesója ahhoz, hogy fel se tűnjön még egy.
Ezért is ered meg a nyelvem talán túlságosan is korán olyan dolgokról, amikre nem szabadna még gondolnom se.
- Nem fenyegetés. Hogy is tudnálak én megfenyegetni téged! - kérdezem kislányos pilla rebegtetés közben, majd hangosan felnevetve nézek rá. Igen, veheti annak, bár velük nem sikerült beszélgetnem. Bár jobb is. Nem mindenki képes kordában tartani a valós énemet. Ahhoz, hogy jó pofizzak pedig túl lusta vagyok. Nyikkanás csúszik ki a számból, ahogy rá nézek, bár hangjából semmi sértés nem hallatszott. Attól még érzem azt a megvetést, amit Alex sugallt.
- Nektek pasiknak fizikai fájdalmat okozna az udvarlás? Vagy csak szimplán venni egy virágot? - oké, kissé hevesebben válaszolok, mert úgy érzem, hogy a hímneműek fel sem fogják, hogy mire lenne igénye egy nőnek. Nem csak a testiségben kibontakozni. Persze, erről is azok tehetnek, akik képesek egy csodás mosolyért mindent eldobni és ágyba bújni, hogy másnap már meg se ismerje őket az aktuális partner. Ezzel is bolonddá nyilvánítva azokat, akik még hisznek a romantikában.
- Jó, te nem számítasz. Mármint, de férfi vagy. Látom. Meg meg maradsz. De érted. Szóval.. Ahj, hagyjuk – teljes mértékbe bele zavarodva abba, amit kiakartam hozni a mondani valómból. Így csak egy félig megrágott katyvasz maradt. Nem akarom sem megsérteni, sem az egóját cirógatni. Meghagyom annak, aki képes teljes férfiként rá tekinteni. Így csak továbbra is nevetek, ahogy izmozik az izmaival és megrázom a fejem. Naná, hogy meg kell mutatni, hogy mennyire macsó pasiból van.
- Huszonkettő – javítom ki a koromat reflexből. Igen, fiatal vagyok és még talán nem kéne ezen agyalnom, de mostanában eléggé sikerült a lelkembe tiporni, minden pasi neműnek.
- Oh jézus, amúgy sem fordult meg hasonló sem a fejembe. Túl nagy falat vagyok neked – most már olyan szinten nevetek, hogy már vihogásnak is lehet nevezni. - A termetem ellenére tudok ám kemény lenni – szelídülnek meg vonásaim. Mert lehet, hogy még a hónaljáig sem érek, attól még elég temperamentumosabb emberrel nem sikerült senkinek találkoznia.
- Remek, köszi, hogy megengeded – vigyorgok rá kissé még mélássabban, az előző gondolat menetembe temetkezve. Hiszen az a kép tényleg annyira megható volt, talán ezért ez a rengeteg érzelem most bennem. Felkavarta az álló vizet. Pedig eddig ügyesen lavíroztam velük.
- Kinek kellene olyan srác, aki több időt tölt a terembe, mint azzal, hogy egy életet építsen fel? Ugyan már, azokat csak a protein kell és úgy hallottam, hogy ezzel mást kompenzálnak – megvonom a vállam kissé bele zavarodva. Azt sem tudom miért jutottunk el oda, ahova és enyhén elpirulva lebegtetem meg a felsőmet, hogy ne érezzem magam ennyire paradicsom fejűnek.
- Na idefigyelj, még egy megjegyzés a fenekemre, és kapsz egy taslit – háborodok fel, szinte azonnal. De azért felnevetek, mert legalább formás hátsóm van és ha azt jelentené, hogy nagyobb lesz, hát egye fene. Én nem bánom. Majd megingatom a fejem. - Tudod te mennyire nehéz egy faanyag, amit mozgatni kell? Főleg ha szekrény lesz? Ki mozgom én magamból ezeket a kalóriákat, nem kell aggódnod a hátsó felem miatt – nevetek fel újra, most már jó kedvűen. Igazából sosem gondoltam, hogy ez a sok cukros édesség rám rakódik. Amennyi súlyt kell naponta mozgatnom a testemnek szüksége van a bevitelre is. Talán ezért eszek állandóan. Éhes vagyok. Mindig.
A lány nevét többször hallottam és azt is, hogy simán ejti a programokat, amikre Logan azért bőszen készül. Mert ha még nem is egy Casanova, attól még tudja, hogy egy lánynak kellenek a megélt pillanatok. Erre van ez a csaj, akinek nem kell, vagy csak szimplán van valami baja, hogy ennyire kiakar maradni. Akkor miért nem dobja, egy kis búslakodás és újra a pályán lenne. De helyette csak nyaldossa a sebeit.
- Hát a heti egy találka azért elég soványka. Mármint legyen bárki, azért illik kicsit több időt együtt tölteni – bólintok rá végül, hiszen ebben igaza van. Kicsit el van maradva a kapcsolattal. Bár nem fogom tovább boncolgatni a dolgait.
Tetszik, ahogy nevet, tehát nem sértődik meg olyan könnyen, amiért szinte gondolkodás nélkül nevezgetem mindegy mivel, ami épp eszembe jut.
- Nem is ezt mondtam, csak, hogy mondjuk valaki olyat találni, aki értékeli, ha rá akarod pazarolni a szabad idődet – megvonom a vállam. Még csak az kéne, hogy hímringyót csináljak belőle. Inkább nem.
- Megenni a fagyit, és vissza kuckózni az erődömbe. Vár rám egy szekrény, és egy asztal, amit be kell fejezzek, két hét és lejár az időm. Most volt a faápolás, lassan jöhet az össze szerelés – bambulok magam elé. Igen, nagyon is izgalmas mindennapjaim vannak. Kész csoda, hogy lát egyáltalán a levegőn.
- Hé’ mit szólnál mondjuk egy gyors ebédhez? Éhen halok, ez a fagyi csak kihozta az étvágyamat – húzom el a számat. - Oh, bocs. Bezavartam a programodba. Menj csak gyúrd az izmaidat – legyintek végül. Hiszen most szólt be, hogy csak tömöm magam.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyKedd 21 Május 2024 - 13:37

Logan & LunaCalories don’t count on weekends?
Azt hiszem, a húgom tehet arról, hogy az ilyen lányokat vonzom magam köré, mint például Luna. Aki nem fél beszólni, csipkelődni még úgy sem, hogy annyival magasabb vagyok nála, hogy ha akarom, simán a fejére tudok könyökölni és még kényelmes is lenne. Clara mellett megszoktam az erős, határozott nőket, talán nem is véletlen, hogy a legtöbben körülöttem ilyenek. Elég csak például Yarára gondolnom vagy Jetre, de Daricát sem kell félteni. Oké, mára kicsit átalakult a kettőnk dinamikája, de az első időkben bizony ha úgy alakult, simán kiosztott, például ha elvontam a figyelmét a tanulásról. 

-Ezt akkor vegyem fenyegetésnek? - vigyorgok rá, mikor azzal ijesztget, hogy beárul Clarának. Félreértés ne essék, nem félek én a tesómtól, nagy a szája és ha kell fenékbe rúg, de ott vagyunk egymásnak. Ő mosott fel anno Angliában is, mikor szakítottunk Daricával. Soha olyan rosszul nem voltam még repülőn, mint akkor, annyit ittunk a hotelban, a reptérre menet meg a repülőtéren. Régi szép idők. Na mindegy, hol is tartottunk? Ja igen, az problémák.

Kérdőn emelem fel a szemöldökömet a válaszára. -Régimódi? Ezt hogy érted? Elvárod hogy udvaroljanak vagy hasonlók? - kérdezek vissza, mert nem teljesen értem, hogy mire céloz ezzel kapcsolatban. A második kérdésére gondolkodás nélkül válaszolok. - Persze, simán. Én is simán megmaradok, vagy én nem vagyok elég férfi? - kihúzom magam, szórakozottan felemelve a tőle távolabb eső karomat (azért ezt,hogy véletlenül se üssem meg), hogy mutogassam az izmaimat, persze csak poénból, aztán vissza is engedem a combjaimra. -Oké tudom, mi ketten nem úgy vagyunk, de tök őszintén mondom, biztosan fogsz találni valakit. Ne temesd a dolgot, hisz mennyi is vagy? 21 éves? - csak tippelek, annyit tudok, hogy nálam fixen fiatalabb jó pár évvel. Biztatni próbálom, de az ilyenekben sosem voltam túl jó, szóval egyszerű pasilogikával próbálom ezeket megoldani. Aztán kérdés, mennyire használ nála.

Aztán kicsit elkomolyodik, na a másik amiben csapnivaló vagyok, az a vigasztalás. Luna igencsak próbára tesz így rögtön az elején, de én aztán nem ijedek meg, viszont próbálok terelni, hátha nem megyünk bele nagyon. -Oh. Oké, egye fene elismerem, megérdemled a fagyit. Most az egyszer. - emelem fel a mutatóujjamat játékos fenyegetéssel, majd inkább hogy eltereljem a figyelmét még jobban, az edzőteremmel kezdem húzni az agyát. -Nocsak, és még ők sem voltak elég motivációk, hogy legalább kipróbáld? Pedig ott aztán tuti fugnál magadnak pasit. - vigyorgok rá némileg talán szemtelenül, de na, ez magas labda volt. -Aha, persze, Twixet mi? Részemről oké, de aztán ha utána azzal jössz hozzám, hogy segítsek neked lefogyni, mert a fenekedre ment az összes elfogyasztott édesség, akkor dupla árat számítok az órákért. - oké, most már tényleg lehet hogy egy baráti taslit kockáztatok, de na, ezt még így muszáj volt. De tényleg befejezem, nem szívhatom folyamatosan az ő vérét. Néha szünetet kell tartani.

Felnevetek a becenevemen, amit nem először hallok a szájából, és nagyon viccesnek találom, szerintem sose hívott még senki így, pedig voltak anno barátnőim, akik szerettek mindenféle néven hívni, de ez pont kimaradt. Figyelem, ahogy a kukához sétál, majd visszahuppan, arca kicsit gondterheltebbnek tűnik. -Tudom, tudom, nincs ennek jövője csak na. Attól még valahol szar. - vonom meg a vállam, de nem zuhanok magamba. Pár hete még jobban megviselt maga a gondolat, ma már tényleg lazábban kezelem. Szerintem valahol tényleg teljesen elengedtem már Daricát. 

-Nem kell nekem, hogy folyton egymás nyakán lógjunk, de azért az, hogy hetente egyszer találkozunk kb, az azért nem elég. - nem akarok panaszkodni, már én magam is lépnék inkább tovább hogy valami viccessel elüssem, amikor Luna tekintetét követve ránézek a lányra, aki elsétál előttünk. Reflexből rámosolygok, de nem kétes szándékkal, és még csak nagyon végig sem mérem őt - technikailag még van barátnőm, szóval nem érezném helyesnek. -Nagy Logan. - elnevetem magam a megnevezésen. -Asszem kinőttem már abból, hogy hetente váltogassam a csajokat, a gimiben meg az egyetem alatt nem kellett félteni. - nem nagyképűségből, de akkoriban még tényleg nem gondolkodtam túl komoly kapcsolatokban. Akkor is mindig csak egy barátnőm volt egyszerre, nem volt rám jellemző, hogy több vasat tartok a tűzbe, de panaszkodni nem nagyon tudtam.

-Na mindegy, alakul ahogy alakul. Inkább mesélj, mik voltak a terveid miután belapátoltad a fagyit? - terelem inkább vissza rá a témát, mert az én céljaim délutánra nyilvánvalóak, de az övét még nem tudom. Azt hiszem felesleges azzal próbálkoznom, jöjjön velem a terembe, úgyis sejtem a válaszát. Inkább fel se hozom többet ezt a részét.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Calories don't count on weekends? Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? EmptyVas. 19 Május 2024 - 12:53




Logan & Luna


Nem szoktam emberekkel beszélgetésekbe elegyedni. Többség úgy gondolja, hogy nem tudja befogadni az energiáimat és ezért nem is próbálkozom, hogy ez megtörténjen. Pont azért választom a műhely csendességét, ott azt csinálok amit akarok. A faanyagok és a szerszámok még nem okoztak csalódást. Főleg nem ítélkeznek.
Ez is így alakult, a nagy mamlasz is paraszt volt velem, amit persze azonnal a szívemre vettem és többször végig pörgetve magamban, azért rá jöttem, hogy eléggé ludas voltam a problémákban. De attól még nem kellett volna úgy beszélni, ahogy tette. Felpaprikázva mentem, de szerencsére nevetve tértem vissza a rejtekembe. Újra a csodás kis birodalmam, ami megóv az olyan hibáktól, amiket erőszeretettel elvétek. Elég ehhez csak kilépjek az utcára.
- Jó, hogy mondod, lehet meg kéne súgnom neki, hogy mire célozgatsz – hunyorogva mérem végig. Persze, hogy nem akarok neki rosszat és biztos, hogy nem fogom azért a családját zaklatni, mert úgy érzi, hogy öröm csipkelődni valakivel, aki képes vissza szólni. Én pedig elég talpra esett vagyok, hogy ne a sármjától essek hanyatt. Mint jó pár bámészkodó lány teszi, miközben elsétálnak mellette. Tessék, itt is az ok annak, hogy kihalt a romantika.
Kérdésére egy pillanatra lemerevedek. Probléma az ha az arcodba lökik, hogy soha többé nem találkozhattok? Vagy csak szimplán egy fagyi után közli, hogy nem lehet semmi köztetek? Meg régi módinak tartanak? Valószínű, de most miért kell erre terelni a gondolataimat. Megrázom a fejem a kérdésére, hagyva, hogy hosszú loboncom kissé felkavarja a levegőt kettőnk között.
- Sose volt pasi problémám – vonom meg a vállam és felnevetek. - Túl régi módi vagyok a mai férfiaknak, na meg sok is. El tudsz képzelni bárkit, aki képes megmaradni mellettem tíz percnél tovább? - most már komolyan gondolom, miközben azért egy elfojtott nevetés ott van a szám szélén. - Elvállaltam egy olyan alkotást, amibe bele sajdult a szívem. Tudod mikor átadod és láttod a könnyeket, az érzelmek leterítettek – vonom meg a vállam végül. Hiszen tényleg nem a pasikkal van bajom. Még ha seggfej mindegyik. Jó, a jelenlévők kivételek. Bár ő is tud az lenni. Szóval nem. Ami a fejemben lefolytatott beszélgetés miatt felnevetek. Jól elveszekszek saját magammal, miközben itt ücsörög mellettem.
- Jó pár hozzád hasonló tréning cuccos csávó ment már el előttem – forgatom meg a szemeimet és végül felcsillan a szemem. - Oké, edzés. Te bemész izzadni, én pedig a padról szurkolok neked, miközben a legújabb twix csokit majszolom? - nevetek újra. Rá nem tud venni, hogy megpróbálkozzak ilyesmivel. Mellesleg még a ruházatom sem passzol a bentiekhez. Na, meg nincs az az isten, hogy én bármiféle szűk ruhában, mindent kidobjak a kirakatba és mások szeme láttára edzek. Meghagyom az olyanoknak, akik örömmel teszik.
- Mackókám, ne most durcizz be, míg a te állításod nem fedi a valóságot, addig az enyém nagyon is – ingatom meg a fejem és színjátékára csak rá csapok a kezére, amivel annyira szorongatja a mellkasát, és ezzel persze azonnal kiesik a kanál a kezemből. Ráncos homlokkal állok fel, hogy felvegyem és a nem messze lévő kukába dobjam a fagyim maradékával, hogy most már tá tudjak figyelni. Úgy érzem a könnyed témák itt véget is értek.
Ahogy sejtettem, nála viszont a nő ügyek játszanak, így csak vissza ülve mellé húzom el a számat és megingatom a fejem.
- Tudod, hogy nem igen szólok bele mások életébe. De azért egy olyanért kapálózni, aki még arra se képes, hogy időt szakítson rád … - sóhajtok egyet. Oké, nálam miért nem dörömböl ilyen fickó? Kapják be. - Vagy az tetszik benne, hogy nem lóg rajtad állandóan? Bár így te sínyled meg – sóhajtok fel, és végül meglepetten nézek rá. -Mármint na, szóval lelkileg. A testi részért szerintem nem kell részleteznem. Nézz magadra, a lányok sorban állnak azért, hogy a nagy Logan rájuk mosolyogjon – mutatok egy épp arra sétáló lányra, aki zavarában meg is szaporázza a lépteit és erre felnevetek. - Látod? Elég rájuk nézned – nevetek fel végül. De könnyű úgy magyarázni, ha senki nincs mögötted. Az edző sose keveredik a játékba. Csak a kispadról magyaráz.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Calories don't count on weekends? 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Calories don't count on weekends? Empty
TémanyitásCalories don't count on weekends? Empty

Ajánlott tartalom

Calories don't count on weekends? Empty
 

Calories don't count on weekends?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next