Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Besties Time.

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Archie morzejelei

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Uborkaszezon uborka nélkül EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Uborkaszezon uborka nélkül
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásUborkaszezon uborka nélkül EmptyVas. 5 Május 2024 - 16:03



To: Clara



Szerencsére azért rendőrként is akadnak olyan napok, mikor nincs kit elfogni, vagy nincs mi után nyomozni. Ilyenkor az örsön is sokkal kevesebben vagyunk. Természetesen én itt ragadtam… Azok a fránya papír munkák. Még csoda, hogy nem rúgott ki Duke. Mindig én adom le az utolsó pillanatban, vagy az után. Most van még vagy 4 órám befejezni és letudni… Csak olyan borzalmasan unalmas és ez a hőség… Több jó ötletem is lenne arra, hogy hogyan tudnám ezt az időt eltölteni. De a munka, az munka. Rendőrnek lenni nem csak az üldözésről szól meg hasonlók. Sajnos az asztal mögött is dolgozni kell.
A bundásom azonnal felkapja a fejét a kávégép hangjára. Ahogy a levegőbe szagol az illat is ismerős neki. Az én arcomra meg csak egy mosoly kerül fel. Csak nem unatkozik ős is? Hallom a közeledő lépteit, de nem állok fel, vagy hagyom abba a munkámat. Csak akkor pillantok az ajtó felé, mikor már ő is ott van és a nevemen szólít.
Leteszem a tollamat, majd felnézek rá hasonló mosollyal a képemen. Igen, valóban csendes az örs, amit sokan még szeretnének is, de én nem vagyok oda ezért.
-A hőség nem válogat, mindenkit kikészít. De azért tudod, mindig van mit csinálni. A papírmunkánál sosincs izgalmasabb feladat.-Emelek fel egy köteg papírt, majd le is csapom az asztalra. Ha lehetne felgyújtanám.
-Képzeld el, ha minden rendőr szabadságra menne. Eluralkodna a pokol. -Húzom el a szám sarkát. Azért mert most nyugi van lehet holnap annyi dolgunk lesz, hogy vissza fogom még sírni ezt a nyugis papírmunkát.
-Mi járatban erre?-Végül felállok és az asztalom elé sétálok. Az egyenruha valóban nem a legszebb, de hát ez van. Mondjuk még mindig jobban szeretem ezt, mint egy kisestélyit.

words ❖ youtube ❖ note: xx


Aida Burgess
A rose harbori falka tagja
Aida Burgess
Elõtörténet :
Play by :
Jessica Biel
༄ ༄ ༄ :
Uborkaszezon uborka nélkül Wolf-wolves

***

Uborkaszezon uborka nélkül Tumblr_inline_p8agjl9eow1sfquyp_500
User :
Dekker

Uborkaszezon uborka nélkül Empty
TémanyitásUborkaszezon uborka nélkül EmptyPént. 1 Márc. 2024 - 17:41



Uborkaszezon uborka nélkül
Aida & Clara
Biztos láttatok már olyan macskát amelyik rendszeresen a szomszéd kertjébe jár bagzani hajnali fél háromkor. Vagy olyat amelyik direkt a gyerek homokozójába sz*rik, vagy lelöki az ablakpárkányra kitett lábost. Nos, Clara pontosan ilyen volt ha a rendőrségről volt szó.

Ez az augusztusi fülledt péntek a tétlenség mardosó unalmával csalta el az őrsre. Már a parkoló autókból látta, hogy a Duke nem tartózkodik bent, ez pedig nem hogy meggyorsította volna, de inkább komótosabbá tette lépteit a felfelé vezető lépcsősoron. Csizmájának sarka pimasz visszhangot vert a fokokon és ujját komótosan végighúzta a korlát gerincét, hogy ujjlenyomatai hátrahagyásával mintegy magáénak jelölje meg az elhagyatott épületet.

Az emeletre fellisztezve gyanúja csak megerősítést kapott, miszerint egy árva lelket sem talál majd idebent. A mennyezetre erősített ventilátorok küszködve keringették a nyári meleget a folyosón és néhány légy tanyázott le a kávésasztalon száradni hagyott bögrékre. Clara megállt és elhessegette a rovarokat majd némi szórakozott bámészkodás után kiemelte az egyik középen lévő bögrét és művészi alapossággal megforgatta azt. Duke - írták a betűk és Clara lefogadta, hogy a férfi egy olyan karácsonyi partin kaphatta a fantáziátlan ajándékot amelyen csak azért vett részt, hogy annál is kevesebb időt töltsön a feleségével. Ajkát lebiggyesztve forgatta meg a kis kerámiatárgyat a fülénél fogva, majd elégedetten vállat vonva a kávégép alá dugta és ráérősen készített magának egy jó adag habos cappuccino-t. Az italt kevergetve továbbmasírozott a folyosón, sorra bekukkantott az elnéptelenedett helyiségekbe. Az utolsóban mintha papírok zizzentek volna meg, s ajkára mosolyt öltött mikor meglátta a bent tartózkodó nőt.

- Á! - biccentette oldalra a fejét ahogy nekitámaszkodott az ajtófélfának - Aida. Bevallom az elmúlt pár napban azon gondolkoztam, hogy letiltottatok-e a rendszerről amiért egy árva új körözés sem került ki a hetekben, de most már látom, hogy a nap valószínűleg kisütötte a rosszfiúk agyát. Látom a többiek meg leléptek, hogy pillecukrot sütögessenek rajta. Te is jobban tennéd ha inkább lemennél a strandra, hervasztó ez az egyenruha.

Ha Aida nem tiltakozott, hát beljebb lépett és zavartalanul körbenézett.
—Hakrabi


Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
Uborkaszezon uborka nélkül ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
Uborkaszezon uborka nélkül Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
Uborkaszezon uborka nélkül 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

Uborkaszezon uborka nélkül Empty
TémanyitásUborkaszezon uborka nélkül EmptyPént. 1 Márc. 2024 - 17:18


Aida és Clara
Uborkaszezon uborka nélkül

Rose Harbor városi rendőrsége, 2022. augusztusa
Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
Uborkaszezon uborka nélkül ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
Uborkaszezon uborka nélkül Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
Uborkaszezon uborka nélkül 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

Uborkaszezon uborka nélkül Empty
TémanyitásUborkaszezon uborka nélkül Empty

Ajánlott tartalom

Uborkaszezon uborka nélkül Empty
 

Uborkaszezon uborka nélkül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Álarc nélkül