Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 115 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Besties Time. EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Besties Time. EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Besties Time. EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Besties Time. EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Besties Time. EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Besties Time. EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Besties Time. EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Besties Time. EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Besties Time.
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásBesties Time. EmptyKedd 18 Jún. 2024 - 16:53

Besties time

Pixie
&
Luna
-Óóó, beteg voltál? Miért nem szóltál? Vittem volna pár csodaszert, két napon belül semmi bajod nem lett volna. - lebiggyeszti kicsit az ajkát hallva, hogy barátosnője náthás volt a múlt héten. Tényleg van egy jó kis gyógynövényes teakeveréke, ami pikkpakk kirántja az embert a betegségből. Őszi és téli időszakban nem tud eleget a polcra tenni, annyira felkapott lett az utóbbi két évben, mióta kikísérletezte. Magában feljegyzi, hogy a legközelebbi találkozójukkor adjon majd Lunának, ám valószínűleg úgyis elfelejti. Hősnőnk memóriája igencsak gyenge, ha ilyen dolgokról van szó. Nem véletlenül ennyire szétszórt és csapongó.

Jót kacarászik azon, hogy Luna ennyivel fiatalabbnak nézte, és ha szorult volna belőle akár csak egy csepp hiúság is, akkor biztosan ez most simogatná az egóját, hiszen 30 éves koruk körül a nők (és férfiak) többsége kicsit meg tud kattanni attól, hogy "jajtejóégöregvagyok", de Flora egyáltalán nem törődik ilyenekkel. Talán a személyi igazolványa mást mutat, ám lélekben nem sokkal érettebb egy kamasznál, sőt. Pont emiatt találja meg jobban a hangot a nála fiatalabbakkal, gyerekekkel, mintsem a korabeliekkel. 

-Óóóó, én siiiiiiiiiiiimán úúúúgy szeretlek mintha a tesóm lennél Luluu. - lelkendezik, majd jó szorosan megölelgeti Lunát, akinél nem túloz, tényleg közel érzi magához, mintha ezer éve ismernék egymást, és ténylegesen egyazon "alomból" származnának. Ezért is drukkol neki nagyon, hogy megtalálja álmai hercegét - még akkor is, ha az, a korábbi hiedelmével ellentétben mégsem Logan Kincaide. Jókedvűen nevetgél barátnője játékos-agresszív megjegyzésén egykori osztálytársával kapcsolatban, ez hangosabb kacagássá növi ki magát, mikor maga elé is képzeli a jelenetet. Valóban, már csak a magasságkülönbség miatt is vicces lenne a szituáció. 

- Na igen, a barátság az első, ebben igazad van. És addig is, több időt tudsz velem tölteni. - ezerwattos vigyort villant Luna felé, na nem mintha ennyire önző lenne, aki ki szeretné magának sajátítani a másikat, inkább ártatlan viccelődő megjegyzés volt ez, de Luna ezt minden bizonnyal érzékeli is. Flora egy teljesen más dimenzióban mozog, épp ezért amit mond, általában nem teljesen úgy kell értelmezni, mint ahogyan azt normális esetben tenné az ember. -Na jó, tényleg fenékbe kell billenteni Logan-t, aztán majd megnézheti magát. - teszi csipőre a kezét, és szigorúságot erőltet az arcára, de még az összehúzott szemöldök mellé is megjelenik a mosoly. Ez Pixie, tényleg nem tud egy pillanatra sem komoly maradni. De na, aki ilyeneket mond egy barátnőjére, hát ahhoz lesz egy-két szava.

Na de a pasi témát hamar ejtik, és inkább sokkal csajosabb mókázásra készülnek fel, méghozzá egy jó kis pizsipartira. Szinte a föld felett lebegnek, ahogyan futva-ugrándozva megközelítik Luna otthonát, ahova Pixie a felajánlás után egy szökkenéssel érkezik meg. -Hmm, tényleg elég masszív itt a levendula illat, de ne aggódj, szerintem néhány napon belül kiszellőzik. - a levegőbe szagol, és orrát teljesen megtölti a levendula illata. Segít az ablakokkal, majd amíg Luna pakol, addig ő szórakozottan pörög a tengelye körül, majd miután elszédül, hanyatt dobja magát a kanapén, félig lelógva onnan, mint valami játékbaba, amit csak hanyagul széthagytak. 

-Ugye befonhatom majd a hajad? Valamelyik nap láttam egy videót egy szupercuki fonatról, és bár fogalmam sincs meg tudom-e csinálni, de azóta teljesen fel vagyok pörögve, hogy ki akarom próbálni. Nekem túl rövidek hozzá a tincseim.- kiált Luna után, és fejét lelógatva az ágyról fejjel lefelé ujjaival imitálni kezdi a technikát, amit legalább ezerszer megnézett már, mert annyira meg akarta tanulni. Ha barátnője nemet mond, akkor felkészült arra, hogy addig könyörögjön és rágja a fülét, amíg bele nem megy, szóval... igazából Lunának nem lesz más választása, mint belemenni. 
Emme



Whatever makes your soul happy. Do that!
Flora Hill
Városlakó
Flora Hill
Elõtörténet :
Titulus :
Gyógynövénybolti eladó
Karakter idézet :
"Mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még jobb, mint a mai."
Play by :
Emma Stone
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. Dexo40p-dea9b04a-2975-42e5-8ef9-b6d91f096fff.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY2MjRjMzI0LTBkNjctNDQ5ZC04NzAzLTk5MzIxYzNhNjU1M1wvZGV4bzQwcC1kZWE5YjA0YS0yOTc1LTQyZTUtOGVmOS1iNmQ5MWYwOTZmZmYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
༄ ༄ ༄
Besties Time. Smiling-aww-thanks
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptyHétf. 17 Jún. 2024 - 13:53




Pixie & Luna


Azt szeretem Floraban, hogy valószínű még mindig hisz a tündérmesékben és nem veszi észre, hogy sokszor mennyire kegyetlen a mai világ. De nem veszem el a jókedvét. Mert legyek bármennyire hebrencs tudom, hogy nem segített volna senki annak a kis állatnak.
- Persze! - vágom rá szinte azonnal. Én mindenképp.
Persze nem hagyhattam szó nélkül, hogy csurom vizes ruhában nem szabadna mászkálni, viszont a hozzá megszokott választ kaptam és csak megingattam a fejem. Valahogy állandóan mosolyt csal az arcomra az, hogy képes olyan random cukiságokat csinálni, hogy kifekszik a fűre, mint sem száraz ruhát húzna.
- Ne is mond, múlt héten olyan náthás voltam. De nem a fagyitól! - jelentem ki azonnal, mert a fagyi nem csapna be és nem betegítene meg. Barátok vagyunk a cukorbombával, szóval biztos csak a lenge pólóm tehet róla, amit akkor vettem fel, mikor csalóka időjárás volt. Igen, mindig próbálok úgy öltözni, hogy a munkához is kényelmes legyen, meg általában hamar kimelegszem, így praktikusabb a vékonyabb darabokat előnyben tartani a gardróbban.
- Természetesebben fiatalabbnak, ne viccelj, mintha még nálam is fiatalabb lennél – nevetek fel vele együtt, mert tényleg úgy fest, mintha még tini lány lenne, a mackó pedig korának megfelelő, ha néha karban tartaná a bozótot az arcán még előnyösen idősebbnek is. De képtelen vagyok megnevelni. De majd erősen a kezembe veszem az irányítást. Így nem lesz senkije, ha ilyen csapzott figura marad. Borzasztó.
- Hát én is szerettem volna tesókat. Viszont nem kaphattam, most meg szinte kettő is az ölembe hullott – lágyul a mosolyom, mert nem szeretek erről beszélni, hiszen árvaként még egy normális családot sem tudok felmutatni, nem hogy olyan tesókat, mint amikkel ők vannak megáldva. Jó is, ha tágas a család.
- Esetleg abban zavartál volna meg, hogy a torkának ugrok a beszólásaiért – nevetek fel, ahogy szabadkozik. Mert igazán semmi olyanról nem beszéltünk, amibe bele rondított volna, talán még segítségemre is lett volna. De most már késő. - Jézus, biztosan, a törpe meg az óriás – nevetek fel, ahogy csak feltételezés kép is felhozza ezt a dolgot. - Amúgy nem lenne rossz parti, de egy barátság mindig fontosabb, na meg hideg kiráz a családjától. Akinek nincs családja nem tudja, hogy viselkedjen máséval – komorodom el egy pillanatra. Mert ez örökké a fejem felett fog lengeni. Főleg, hogy minek elviselni szinte lehetetlen kihívás.
- Állandóan azt magyarázza, hogy elfogok hízni és menjek vele terembe – forgatom meg szinte már hangosan a szememet és végül felnevetek. Valószínű kitörném a nyakam az első ilyen kísérletemmel. Se az alkatom, sem a mentalitásom nincs felkészülve. Vagy ha pontosabban akarnék fogalmazni, a terem nincs felkészülve rám.
Persze az agyamba befúrta magát Alex is, és nem tudtam nem kimondani azt ami nyomja a lelkem, szerencsére Pixie azonnal reagált és bólogatok az ajánlatára, mert lehetséges, hogy szükségem lesz rá. Féltem apró lelkem és szívem. Mindenkitől.
Ahogy persze javul a téma, már szinte pattanok fel vele egy időben, hogy karöltve szökkenjünk a kuckóm felé. Kelleni fog elég sok minden, na meg persze le csekkolni, hogy mennyire töményen terjeng még a levendula a lakásban.
Szerencsére közel a ház és még ki sem kell fulladnunk, míg oda érünk és nyitom is az ajtót, ahol szinte földre terít minket az illat és a kezemmel terelve a levegőt engedem be a kis lakásomba.
- Csak utánad – tárom ki teljesen az ajtót, hogy utána lépdelve keressem meg az összes ablakot, hogy kitárjam, majd a szekrény ajtókat is, hogy a ruháimat ne kelljen legalább milliószor kimosni. Előszedve a pizsiket, fehérnemű és minden apróság ami szükséges a nála alváshoz. Majd a műhelybe felszaladva a lépcsőn keresem meg a gépemet, amin a tervezőm lapul, ha már ennyire megígértem neki, hogy kap pár bútort tőlem.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptySzer. 12 Jún. 2024 - 9:12

Besties time

Pixie
&
Luna
Olyan lelkesen mesél a méhecskementő akcióról, mintha az évszázad sztoriját adná elő, nem pedig egy olyan abszurd dolgot, amire valószínűleg igen kevés normális ember vetemedne. De hát itt van a kutya elásva, Flora Hill minden csak nem normális - viszont a jó értelemben bolond. Szerethetően dinka, már ha valaki hajlandó a kaotikus külcsín mögé látni. -Ó, én hiszem, hogy ha más is észrevette volna, akkor segít neki. Végülis az ember alapjáraton jó, kedves és figyelmes, nem? - csiviteli jókedvűen visszaölelgetve barátnőjét. Azt hiszem, mindannyian azt kívánjuk, hogy úgy lássuk a világot mint Pixie, amiben mindenki jó, nincs semmi rossz, minden rózsaszín, virágfelhőben úszik és az emberek jól érzik magukat a bőrükben. Talán több olyan ember kéne mint ő, de sajnos a társadalmunk nem ilyen. 

-Ó ugyan, jó idő volt, szimplán fogtam magam, és kifeküdtem a fűbe, a nap pedig megszárított. Szinte sose vagyok beteg, megvannak rá a csoda módszereim. - Hill nagyijától, aki Flora mindene nagyon sokat tanult, igazából mindent amit a növényekről, gyógynövényekről és belőlük készíthető termékekről tud. Neki van egy olyan titkos receptes vitaminbombája, ami segít megőrizni az ember egészségét. Ez, meg a friss erdei levegő egyszerűen csodákat tud tenni.

-Most azt mondod öregebbnek nézek ki, vagy fiatalabbnak? - kérdezi csilingelő nevetéssel, mikor Luna meglepődik. -Pedig de, mindhárom Kincaide osztálytársam volt. Mókásak voltak, ahogy testvériesen húzták egymás agyát. Jó lehet, ha az embernek ikertestvére van, nem még ha kettő. - mosolyogva sóhajt egyet, saját húgára gondolva, aki még csak most lesz 15 éves. Relatíve régen találkoztak, már vagy két hete, de nehéz úgy látni az ember testvérét, ha a szülők eltiltották kattantnak bélyegzett nővérétől. Szerencsére Elena amikor csak tudja megszegi ezt a szabályt, és találkozik Pixie-vel. 

-Ó, nem akartam megzavarni semmit, meg pont jött egy vevő a boltba, és mire őt kiszolgáltam, már eltűntetek. - nem szabadkozásnak mondja, szimplán tényeket közöl, bár néha nagyon össze-vissza jár az agya és ezáltal a nyelve is. -Oh nem vagytok pár? Óó, pedig jól mutattatok együtt. Na mindegy, akkor várjuk tovább a szőke hercegedet fehér lovon. - mosolyog vidáman, lelki szemei előtt elképzelve a jelenetet, ahogy tényleg megjelenik egy herceg mint a mesékben, és ellovagol Lunával a naplementében. Nem mondhatnánk, hogy Pixie romantikus lélek, semmi tapasztalata nincs, de sosem érezte hiányát ennek, a gondolatai abszolút nem jártak sosem ekörül. Másnak drukkolni viszont nagyon tud.

Hamar továbblép ezen, és már veti is fel egy pizsiparti ötletét, amire úgy tűnik, Luna igencsak vevő, így boldogan tapsikol ő is, ismét felhívva magukra a figyelmet. Már sokadjára, felesleges is számon tartani. -Ó ugyan, Logan nem tudja miről beszél. Nincs nagy feneked. - csak legyint, oda se kell néznie, hogy ellentmondjon egykori osztálytársának. Luna nagyon csinos, ezt bárki láthatja, aki pedig mást mond, hát majd ő ellátja a baját, csak kerüljön a keze közé. Na nem agresszív módon, inkább Pixie-módon, mint például büdös szappannal. -Hmm, akkor majd kitalálok valami mást. Egy szavadba kerül. -egy pillanatra felölti a harci arckifejezését, eltökélten, hogy megvédi bármitől és bárkitől a másikat, de aztán szépen el is terelődik a figyelme már a következő pillanatban. Olyan, mint egy flippergolyó, ide-oda csapódik, és sehol sem tud megmaradni túl sokat. 

-Ó, hát ez valami csodálatosan fantasztikus ötlet. Menjünk is! Hozzuk el a cuccaidat, aztán irány a bolt, aztán irány a Pixie-lak! Gyere-gyere! - lelkesedik fel teljesen, felpattan a padról, majd kézenfogja Lunát, és már ugrándozva rángatja is a lány lakásának irányába. Teljesen felpörgött, mint egy búgócsiga, így Luna hamar rájöhet, hogy ellenkezni felesleges, inkább hagyja, hogy ez a nagyra nőtt gyermek vezesse őt.
Emme



Whatever makes your soul happy. Do that!
Flora Hill
Városlakó
Flora Hill
Elõtörténet :
Titulus :
Gyógynövénybolti eladó
Karakter idézet :
"Mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még jobb, mint a mai."
Play by :
Emma Stone
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. Dexo40p-dea9b04a-2975-42e5-8ef9-b6d91f096fff.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY2MjRjMzI0LTBkNjctNDQ5ZC04NzAzLTk5MzIxYzNhNjU1M1wvZGV4bzQwcC1kZWE5YjA0YS0yOTc1LTQyZTUtOGVmOS1iNmQ5MWYwOTZmZmYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
༄ ༄ ༄
Besties Time. Smiling-aww-thanks
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptySzomb. 25 Május 2024 - 18:49




Pixie & Luna


Mindig kitűnt a tömegből, lehet ezért is van az, hogy nem tud levakarni magáról, hogy bátran vállalja, hogy teljesen más, mint a jelenlévő szürke emberek, akiknek annyi féle reakciót vált ki ami bennünk dúl és persze hangot adva minden örömteljes pillanatnak. Régen voltam már úgy szabadon, hogy nem kellett attól félnem, hogy nem lesz bajunk. Képes vagyok hamar bajba keveredni, de most, hogy már Pixie is itt van már megnyugvást hoz, hogy ketten is megoldjuk ezt és kevésbé lesz feltűnő. Épp mint az éjszaka közepén lévő villámlás.
Persze akár csak egy gonosz árnyék zötykölődik az új illatom és ellenszenvesen tolakodik mindenki orrába aki elhalad mellettünk. Így még jobban a fagyi menekülve úgy teszek, mintha közöm nem lenne az illat felhőhöz.
Már mikor bele kezdett a mondatába tudtam, hogy nagy katyvasz lesz de attól még izgatottan vártam mi sült ki az önkéntes vízimentőből. Hangos nevetésemet csak a kezemmel fojtom el, ahogy elképzelem, hogy is kapálózhatott a szökőkútban.
- Szegény méhecske, másnak eszébe se jutott kimenteni – ingatom meg a fejem csalódottan. Pedig ha az emberek kissé tanultabbak lennének tudnák, hogy mennyire nagy szükség van azokra az apró állatokra, akik csak akkor csípnek ha veszélyben érzik magukat. - De hatalmas szíved van – olyan lelkesen ölelem magamhoz, mintha épp megmászta volna valamelyik hegyet vagy fél kézzel emelt volna fel egy autót, hogy megmentsen egy gyereket. Ezek is annyira fontosak, hogy elfejeltjük másnak is vannak érzései, nem csak az embereknek. - Remélem utána hamar haza mentél, hogy megszárítkozz, és nem lettél náthás – kerekedik ki a szemem. Mert szép idő ellenére azért még is csak szeptember van és az ősz hihetetlenül sunyi módon jelenti be, hogy egyre hűvösebb esték várnak ránk. Bár még feldolgozni nem tudtam, hogy szegény Méhecske, hogy járt, már azonnal darálta a következő mondatát és szinte letaglózva nézett rá.
- Ne már. Kizárt, hogy egy idős vagy azzal a mackóval – totálisan tátva marad a szája, ahogy meghallja és próbálja kiszűrni a szavakat, amik csak úgy zuhognak a szájából. Ő is képes pörögni, de ezek a szavak most kissé lesokkolták. Mindegyik.
- Ott voltál és nem jöttél oda? - meglepődöm, mert nem úgy tűnik, hogy éppenséggel zavarná, ha csak úgy berobbanna egy beszélgetésbe és megrázom a fejem. Olyan hevesen, hogy azért a pad aljába meg kell kapaszkodnom mielőtt eldőlök.
- Nem, nem. Neki van barátnője, vagy volt? Ahh, nem tudom. Annyira kusza. Na, nem is lényeg. Az viszont igen, hogy nem vagyunk egypár – jelentem ki még a mutatóujjamat is felmutatva, hogy kijelentésem mély nyomott hagyjon benne. Jó fej, meg nem néz ki rosszul, de mi olyan két világ vagyunk, hogy valószínű fejét fogva menekülne tőlem. Vagy én tőle, mikor előveszi a morgósabb énjét. Jó nekünk a semmiből keveredett barátságunk.
Kérdésére, hogy ki leszek lakoltatva, ha még egy ilyen cukiságot csinálok csak bólintok. Na meg hiába nyugtató hatása van a növénynek, most nem érzem magam nyugodtnak, főleg, hogy ilyen töményen kering a lakásomba.
- Tényleg? Még kiskoromba voltam ilyenen – izgatottan tapsolok és megülni is képtelen vagyok, ahogy rá jövök mire is készülünk csak hangosan nevetek. Remélem a szomszédjai jól bírják az éjszakázást, mert harsogni fog a ház tőlünk. Párnacsata, meg társai. Rám is fér, hogy kissé bele vessem magam a társasági életem építésébe, vagy inkább stabilizálásába.
- Logan. Szerinte nagy lesz a hátsóm ha ennyi édességet eszem – grimaszolva pattanok fel, hogy körbe forduljak, hogy jobban szemügyre vehessen. - Szerinted nagyobb lett? Igazat Flora! - szegezem neki a kérdést, mert most bele ültette a bogarat a fülembe és persze azóta minden nadrágot félve húzom fel, hátha nem jön fel a hátsómon. De eddig nem vettem volna ezt észre.
Na meg persze ott van az is, hogy totálisan megborultam valakitől, akit nem is ismerek és nem tudom kiverni a fejemből. Csak felnyögve nevetek, ahogy elképzeltem, hogy Flora rá rúgja az ajtót és a kezébe nyomja a szappant, hogy használja egészséggel.- Bár sok időt nem töltöttünk együtt, de az illata minőségi volt. Tehát kétlem, hogy használná a szappanodat – nevetek végül egyre hangosabban, hogy mennyire védelmezőbe kapcsolt a törpe tornádó. Mondjuk én is épp így viselkednék. Csak mondjuk lehet én megoldanám, hogy az ajtajában lévő zsalukat kilazítanám. Az is fájdalmas ha kiszakad az ajtód..
De mivel inkább ezzel a témával sem szeretnék tovább foglalkozni legalább testhezállót kellet keresni. Még szerencse, hogy szóba hozta a boltot és nem is olyan régen voltam nála. Így felmérhettem pár dolgot, ami jól jöhet. - Igazából van pár terv a laptopon és este meg is nézheted, meg a tervezőbe is bele nyúlhatsz, hogy milyen legyen a dizájn része – bólogatok és nevetek minden egyes hangos „ú” betű után, ami annyit jelent, hogy az ő agya is azonnal rá kapott, ahogy az enyém is.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptyPént. 24 Május 2024 - 14:29

Besties time

Pixie
&
Luna
Flora Hill-nek igen kevés barátja van. Személyiségét sokan nem igazán tudják tolerálni, hogy ennyire hiperaktív, hebrencs, és 30 évesen is olyan, mintha 13 lenne. Ha foglalkozna ilyennel és számon akarná tartani, hogy kik a barátai - és ezt értsük úgy, hogy a másik fél is barátjának gondolja Pixie-t -, akkor bizony elég lenne mindössze egy keze megszámolni ezen embereket. Luna is közéjük tartozik, aki ha nem is ér fel teljesen hősnőnk energiaszintjére, és valószínűleg sokkal több felelősség is szorult, mint a vöröshajú, önmagát erdőtündérnek képzelő nőbe, de hasonló frekvencián képes pörögni vele.

Ketten együtt könnyen lehet, hogy egy erőművet működtetni tudnának ezzel a dinamikával, ez már most a találkozásuk pillanatában is kiütközik - a kikötői sétányon jó pár ember tekintetét magukra vonzzák. Valaki szórakozik, valaki rosszallóan rázza a fejét, de olyanok is vannak, akik csak odanéznek, majd a korábbi unott fapofával indulnak tovább. Rájuk van a legkevesebb magyarázat, mert egyszerűen szinte lehetetlen úgy elmenni a lányok mellett, hogy legalább minimális reakciót ne váltsanak ki az emberből.

Akárhogy is, levendulától illatoznak kicsit már mindketten amikor leülnek a padra, hiszen a korábbi szorongató öleléstől a csodálatos lila virág illata már Pixie-re is ráragadt, bár közel sem annyira töményen, mint amilyen Lunán van, de a vízparton fújdogáló enyhe szél majd kiszellőzteti őket. Florát nem kell kétszer kérni, hogy beszéljen, sőt, igazából az a ritka, amikor kibír öt percet anélkül, hogy valamiről - többnyire teljesen jelentéktelen dologról - ne járjon a szája. -Hát... sajnos nem élte túl, de nem azért, mert ráestem! Sajnos kiderült, hogy már előtte sem élt, pedig tényleg úgy láttam, hogy még csapkod a kis lábaival, de valószínűleg csak a víz fodrozódása. Viszont ha már bent voltam a szökőkútban, egy levéllel ki tudtam őt halászni, és eltemettem az egyik tölgyfa tövében. Ez volt a legkevesebb, amit megtehettem érte. - néhány pillanatra elszontyolodik, Pixie tipikusan az az ember, aki egy muslicát sem lenne képes bántani, és minden élőlény sorsát a szívén viseli. Sokáig azonban nem tud szomorkodni, valahogy ez a tulajdonság hiányzik a "beállításaiból". Így már ugrik is a következő sztorira.

-Logan Kincaide-re gondolsz? Láttalak titeket valamelyik nap, szép pár vagytok, azt kell mondjam, láttam jót nevetgéltetek. Tudtad, hogy osztálytársam volt gimiben? Bár lehet nem emlékszik rám, nem igazán mozogtunk egy körben. Ennyire morgós lett? Nem is gondoltam volna. - sztorizik tovább, gondolkodás nélkül ejtve ki minden szót a száján. Nem mintha egyébként a gimiből bárki el tudta volna felejteni Florát, aki igencsak különc viselkedésével már akkor is kitűnt a tömegből és rendszeres szóbeszéd valamint csúfolódás tárgya volt.

-A ház úrnője is? Na még csak az kéne! - háborodik fel, de szája szélén mosoly bujkál, hallva Lunát. Agyában vadul forognak a fogaskerekek, majd pillanatokon belül ki is szélesedik a vigyora. -Tudom már! Átjössz hozzám aludni? Egy jó pizsiparti? Beugrunk boltba, felvásároljuk az összes nasit meg üdítőt, és egész éjjel a fejünkön fogunk pörögni tőle. Mit szólsz? - szinte egy helyben pattog ültében, annyira fellelkesült az ötlettől. Tartottak már ilyet korábban is, ilyenkor keveset aludtak, de annál többet szórakoztak. Most meg csak nem hagyhatja, hogy kilakoltassák. Holnapra kiszellőzik, ha Luna nyitva hagyja az ablakokat. Pixie eldöntötte, hogy nem fog elfogadni nemleges választ a felvetésére. -Edzőterem? Ugyan dehogy. Inkább a csoki. Ki volt ilyen galád? - ide-oda forgatja a fejét, a vörös tincsei csak úgy libbennek jobbra-balra. Teljeséggel elképzelhetetlen, hogy bemenjen egy terembe, és ha kell, Lunát is megvédi ettől a tortúrától, hiszen erre valók a barátnők, nem?

-Valaki gonosz volt veled? Csak mutass rá, és már küldök is neki valami borzalmas illatú szappant, amitől ráadásul kiütéses is lesz! - úgy csinál, mintha harcolni készülne, bokszoló kenguru módjára mozgatja meg ökölbe szorított kezeit, na nem mintha olyan agresszív teremtés lenne, de a maga módján igenis kiállna a barátaiért, hogy ha arra lenne szükség. Ha viszont Luna csak tovább akar lépni, ő pikkpakk el is felejti, hősnőnknek körülbelül félperces memóriája van, és pillanatok alatt el lehet terelni a figyelmét. Például egy bútor említésével. -Úúúúúúú téééééényleg? Úúúúúúú és lehet pöttyös meg csíkos? Színes? Most gondolkodtam újfajta szappanokkal való kísérletezésen, azok annyira jól mutatnának ott! Igazi gyönyörűségesen szép tarkabarka, annyira jó lenne! Úúúúúúúgy szeretlek Luluuuu mondtam már? - teljesen felpörög - ismét. Folyamatosan. Hangos "úúúú"-ira ismét felhívja magára a figyelmet, nem mintha az izgatottságtól bármit észrevenne. Gondolatai teljesen máshol járnak, most épp az említett polcon. Épeszű ember persze nem akarna szivárványszínű szekrényt ami egyszerre csíkos és pöttyös is, de nem is róla beszélnénk, ha egyszerű, visszafogott színekkel rendezné be a boltját.
Emme



Whatever makes your soul happy. Do that!
Flora Hill
Városlakó
Flora Hill
Elõtörténet :
Titulus :
Gyógynövénybolti eladó
Karakter idézet :
"Mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még jobb, mint a mai."
Play by :
Emma Stone
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. Dexo40p-dea9b04a-2975-42e5-8ef9-b6d91f096fff.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY2MjRjMzI0LTBkNjctNDQ5ZC04NzAzLTk5MzIxYzNhNjU1M1wvZGV4bzQwcC1kZWE5YjA0YS0yOTc1LTQyZTUtOGVmOS1iNmQ5MWYwOTZmZmYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
༄ ༄ ༄
Besties Time. Smiling-aww-thanks
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptyHétf. 20 Május 2024 - 16:49




Pixie & Luna


Fogalmam sincs, hogy találkoztunk ezzel a kis energiabombával, mert bele zavarodok már az évekbe és történésekben, csak azt tudom, hogy kicsivel -na jó sokkal- több energia szorult a szinten alacsony lányba. Hasonlóság? Mintha a tesóm lenne, akivel teljes mértékben komfortosan érzem magam. Ahogy meghallom a becenevem azonnal nevetésben török ki. Nincs más, aki képes lenne Lulunak nevezni mit sem félve attól, hogy véletlenül orrba vágom miatta. De az ő szájából annyira édesen hangzik, hogy fel sem merült bennem, hogy megjegyezzem senki nem szokott becézgetni.
Ahogy egymásba fonódunk kellemes érzés jár át és tudom, hogy minden rendben lesz. Még ha mi ketten együttes erővel akkora káoszt tudunk csapni, hogy képtelenség lenne meggátolni a vízözönt, ami utánunk jön.
Tudtam, hogy beivott a levendula, de ennyire erős lenne? Persze száguldó hajam, ahogy körbe leng minket azonnal alá támasztja, hogy fullasztó jelenség vagyok. Még szerencse, hogy szabadtérben vagyunk és nem altatok el mindenkit a megjelenésemmel.
- Örök hálám lesz érte! - nevetek fel. Képtelenség megmaradni a lakásomban, pedig nem biztonságos, de nyitva hagytam minden ablakot, hogy távozzon az illat. Majd ha betörnek hozzám, megtalálom a kanapén eldőlve. Végül is ez egy megoldás a betörők távoltartásához.
Nem szoktak megosztani senkivel sem az édességemet, mert hát olyan vagyok mint egy gombóc Artúr, minden féle édesség jöhet, de a sós karamella, amivel le tudnak venni a lábamról és elfeledkezek mindenről. Viszont neki még a fél vesémet is oda adnám, ha arról lenne szó. Mivel ellenkezik, így magamnak tartva kanalazom tovább és élvezem, ahogy az émelyítő édes érzés után jön valami sós, ami vissza ránt a jelenbe.
Így gyors át is adom a szót neki, hogy ne arról hallgasson, hogy milyen két bal kezes voltam csak mert ábrándoztam. A semmiről.
- Szegény méhecske, tuti meghalt amiért rá borultál – úgy vihogtam fel, hogy majdnem ledőltem a padról, így inkább az egyik lábamat magam alá húzva hallgattam további mondani valóját és némán majszoltam a fagyimat.
Míg majdnem megfulladok attól, hogy képes lett volna felgyújtani a boltját. Hát remek, ez az én barátnőm. Képes mindenből akkora káoszt csinálni, hogy ember legyen a talpán, aki túléli a vele való találkozást. Ettől már az én levendulás sztorim kevésbé fájdalmasan szerencsétlen.
- Ismerek egy tűzoltót, de attól még ne játssz a tűzzel. Nem egy kedves alak. Főleg ha segíteni akarsz neki, de nincs meg a normál kávé adagja, és elfelejt reggelizni – drámaian forgatom meg a szemem, ahogy eszembe jut a morgós Mackó, de hát ilyen hatással vagyok az emberekre. Idegesítem őket. Valószínű, neki sem tűnik fel, ahogy nekem sem. Csak mikor már nagyon bunkón viselkednek.
- Remek, szellemek és a ház Úrnője is ki lesz lakoltatva a lakásból – nevetek fel, ahogy elképzelem, hogy megjelenik a fő bérlő gázálarcba és közli, hogy pakolhatok. Elege van belőlem. Pedig cukin mindenben segítek. Most történt először ilyen. Remélhetőleg utoljára.
- Levendulán kívül? Rá akartak beszélni arra, hogy edzőterembe menjek. Elképzelted te azt? Mert én se – vihogok fel, akár egy kislány. Mert valahogy én meg a terem külön világ, úgy hogy közben mindig fagyis kanál lóg ki a számból, vagy épp egy nyalóka. - Találkoztam valakivel, aki még rosszabb mint a Mackó – teszem le most már az üres poharat és mellé a kanalat, ahogy felé fordulva nézem, hogy miként játszik rajtam. Tőle még ez is megszokott. Mástól kevésbé viselném el.
- Figyi, hagyjuk ezt a témát. Mit szólnál ha készítenék egy új szekrényt? Láttam a boltba már rogyásig vannak a polcok. Valami függőre vagy lebegőre gondoltam, tudod kicsit modern, dizájnos. Olyan Pixie-s – lelkesedek fel, szinte már kapálózva mutogatok ezer felé, hogy lehető legpontosabb kép kerüljön a szeme elé.


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptyVas. 19 Május 2024 - 11:36

Besties time

Pixie
&
Luna
-We’re soarin’, flyin’, there’s not a star in heaven that we can’t reach…- hangos és meglehetősen hamiskás énekhang tölti be a Camille Gyógynövénybolt helyiségét, ami egy gyanútlan vevőt egyből távozásra is késztet, ám hősnőnk annyira belefeledkezik a dalolásba és zenehallgatásba mi a pultra helyezett apró hangszórókból szól, hogy észre sem veszi. Kamaszkorát élte újra, mikor tegnap ismét megnézte a High School Musical című filmet, azóta pedig a betétdalok úgy belemásztak a fülébe, hogy folyton azt énekli, két kis kedvence, Béci a teknős és Masni a kismajom na meg persze önmaga szórakoztatására.

Nagyot pörögve libben  oda a szárított fűszernövények polcához, hogy feltöltse a kezében lévő dobozból a hiányzó darabokat, fekete-sárga csíkos szoknyája csak úgy repül körülötte, ha nem lenne alatta a citromsárga harisnya, akkor bizony az alsóneműje is kilátszott volna. Bár senki nem látta volna, az előbbi majdnem-betérőn kívül ma kifejezetten nyugis nap van. -We’re breaking free! - a lendület hevében eltépi a kartondobozt a ragasztásnál, hogy összelapítva majd a szelektív hulladékosba tudja tenni, de aztán a mozdulat félbeszakad, mikor egy kellemes dallam jelzi, hogy valaki hívja őt telefonon.  

10 perc múlva már kívülről fordítja rá a zárat az üzletre, nem törődve azzal, hogy egyébként még nyitva kellene lennie - akik ide járnak, már hozzászoktak, hogy Flora Hill bájos kis üzlete kaotikusan van nyitva, épp olyan rendszertelenül, mint ahogyan Pixie él. A korábbi öltözete maradt, annyi különbséggel, hogy a papucsát amit bent használt átcserélte katica mintás cipőre, vállára pedig fehér blézert kanyarintott. Mintha egy vak dizájner öltöztette volna fel, de ezt Pixie maga választotta ki így. Mindenből azt veszi fel ami épp megtetszik neki, nem törődve azzal, passzolnak-e a ruhadarabjai akár csak egy kicsit is.

Lunának már csak ezért sincs nehéz dolga, hogy hősnőnket megpillantsa a kikötői sétányon ballagók között, ám mikor ő is kiszúrja barátosnőjét, szaladni kezd. -Luluuuuuuuuuu! - sikkantja izgatottan, aztán ahogy félúton találkoznak és egymás nyakába borulnak. Barátságuk nem nyúlik vissza eszelősen régre, de szinte egyből megtalálták a közös hangot. Flora köhint párat, amint megcsapja a Lunából áradó tömény illat. -Egyet se félj, Pixie kapitány itt van és megmenti Miss Levendulát! --diadalmasan emeli fel a jobb karját, mint valami szuperhős, aztán csilingelő hangon neveti el magát, majd hagyja magát a padhoz terelni.

-Nem, nem, ez a tiéd, tudod mi az én hitvallásom, a fagyi legyen édes. - tolja vissza Flora a fagyit Luna kezébe egy széles vigyorrala képén. Sós karamella? Elvetemült ötlet, ennél már csak a mentolos a rosszabb. Mindezt persze nem szemrehányóan mondja, hősnőnkből hiányzik mindenféle negativitás vagy barátságtalan gondolat. -Húú hát nem is tudom mivel kezdjem, azt meséltem, hogy beleestem a parkban a szökőkútba? Ki akartam halászni egy méhecskét, amikor beleborultam, a lábaim az égben kapálóztak mint a filmekben, tudod. - meséli kicsit talán hadarva, és így ülő helyzetben kalimpálni kezd harisnyás lábaival. -Aztán zsályával majdnem leégettem az üzletet, na jó ezzel túlzok mert csak az egyik terítő kapott lángra, még a tűzoltókat se kellett kihívni meg semmi, szimplán ráborítottam a limonádémat. Napokig zsályaillat volt, de legalább biztosan elűztem a gonosz szellemeket. Apropó ha már szellemek, így hogy levendulaillatú a lakásod, nem kell félned tőlük sem, mielőtt árthatnának, kidőlnek mint a cica amelyik macskamentát szagolt. - Flora itt tart szünetet, hogy egy óriási levegőt vegyen, mert az előbbieket sikerült mind egy szuszra elmondania. Teljesen fel van pörögve, és akkor még csak külön cukor sem jutott még a szervezetébe. -Na és veled történt valami izgi? -dobja vissza a labdát, törökülésbe húzva a lábait a padon, közben pedig szórakozottan pöttyözi mutatóujjával végig a Luna felkarján lévő anyajegyeket. Egy pillanatra sem tud nyugton maradni.
Emme




Whatever makes your soul happy. Do that!
Flora Hill
Városlakó
Flora Hill
Elõtörténet :
Titulus :
Gyógynövénybolti eladó
Karakter idézet :
"Mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még jobb, mint a mai."
Play by :
Emma Stone
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. Dexo40p-dea9b04a-2975-42e5-8ef9-b6d91f096fff.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY2MjRjMzI0LTBkNjctNDQ5ZC04NzAzLTk5MzIxYzNhNjU1M1wvZGV4bzQwcC1kZWE5YjA0YS0yOTc1LTQyZTUtOGVmOS1iNmQ5MWYwOTZmZmYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
༄ ༄ ༄
Besties Time. Smiling-aww-thanks
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptySzomb. 18 Május 2024 - 20:19




Pixie & Luna


Nem, nem éreztem úgy, hogy felrobbanok. Oké, csak kicsit. Levendula nyugtat nem? Pixie azt mondta. Erre mit csinálok? Kapkodásom közepette eltörtem azt a nyamvadt üveget és most az egész házban terjeng a töménytelen levendula. Ami még kellemes lenne, ha épp nem kúszna be mindenhova és intenzíven letarol minden mást.
Nagyot nyelve azért felhívtam, hogy nem lenne kedve egy picit bűnözni? Mert hát, erre ennem kell egy kis fagyit. Igen, mindig fagyit eszem. Még a tél közepén is képes vagyok mindent felforgatni. Ezt pedig Ő is tudja. Ismer már annyira, hogy tudja miként fogom várni.
Kikötőben legalább a sós víz kimossa belőlem a frusztrált és már szinte kellemetlen szagokat.
Ahogy elhaladnak mellettem páran csak furán méregetnek. Mondjuk azt már megszoktam. De kérem szépen, látott már valaki két lábon járó nyugtatót? Ha kell végig ölelek mindenkit és sok ember kisimulhatna.
Ekkor már izgatott vagyok, ahogy felbukkan a tömegben az ismerős buksi. Ilyenkor elő tör belőlem a kislány, és mindenki máson átgázolva rohanok, hogy a nyakába ugorjak és megöleljem.
- Ments meg! - nevetek, mert biztos, hogy érzi mi is a probléma fő forrása. - Figyi, az asztalról levertem amit adtál. Na azóta nem, hogy nyugodtabb nem lettem, de a stressz faktorom az eget veri – hadonászok, ahogy elengedem és újra a fagyis pohárba temetkezhetek. Minden szó után megérdemlek egy hatalmas sós karamellás nyalánkságot. Végül megragadva a karját szinte már cibálnám a legközelebbi padhoz és lehuppanva nézek rá.
- Oké, mesélj mizu veled? Esküszöm, hogy két hete nem láttalak. Vagy három? Hagyjuk a levendulát – legyintek az első kirohanásomra és a kezébe nyomom a fagy másik felét, ha így folytatom biztos le fagy az agyam és akkor biztosan még kínosabb leszek, vagy leáll inden érzékszervem és csak kifekszem a cukor sokk miatt.
- Szóval, mindenről tudni akarok. Amúgy meg ha erős nyugalom kap hatalmába, bocsi – szagolom meg a ruhámat. Igen csodás illatom van. Basszus. Figyelhetnék jobban. De nem, nekem kapkodnom kell. Állandóan.  


|| outfit ||  kredit

Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. EmptySzomb. 18 Május 2024 - 20:15


Flora Hill & Luna Wheatfield
2022. szeptember közepe.
Luna Wheatfield
Városlakó
Luna Wheatfield
Elõtörténet :
Titulus :
Belsőépítész
Zenedoboz :
Karakter idézet :
Nice to meet you, where you been?
I could show you incredible things
Magic, madness, heaven, sin
Saw you there and I thought
Oh my God, look at that face
You look like my next mistake
Love’s a game, wanna play?
Play by :
Marta Diaz
༄ ༄ ༄ :
Besties Time. 68a4d4563be3c51861b1521f407298b87dd75c7f

User :
Nette

Besties Time. Empty
TémanyitásBesties Time. Empty

Ajánlott tartalom

Besties Time. Empty
 

Besties Time.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» our time is now
» Maybe next time
» always late, never on time
» Time to say goodbye
» Third time's a charm