Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 148 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 148 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Time to say goodbye EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Time to say goodbye EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Time to say goodbye EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Time to say goodbye EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Time to say goodbye EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Time to say goodbye EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Time to say goodbye EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Time to say goodbye EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Time to say goodbye
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásTime to say goodbye EmptyPént. 12 Ápr. 2024 - 9:57

Valóban nem könnyítettem meg a kölyök dolgát. Sem a húzd meg, ereszd el módszerrel – amikor az egyik pillanatban szigorúan megrángattam a gyeplőt, majd a következőben lazítottam rajta és engedtem, hogy egy kicsit szabadabb legyen-, sem pedig a sokévnyi titkolózással. Beletelik majd egy kis időbe, mire én is megtalálom a magam szerepét a kapcsolatunkban, főleg most, hogy nem lesz itt Reece, hogy villámhárítóként felfogja a harag jelentős részét. Az elkövetkezendő időszakban valószínűleg megint engedékenyebb leszek.

- Ezt jól sejted – horkanok fel nem túl nőiesen, amikor rám sandít. Arra már nem világítok rá, hogy mivel a kocsi az én nevemen van, a gyorshajtásért járó vaskos csekk is nálam landolna, ami jelentősen megcsapolná az ő zsebpénzét is. Nem, mintha az apja nem tömné a zsebét titokban, valószínűleg a fiú haragja nem terjedt ki addig, hogy visszautasítson néhány bankjegyet, amit a bűntudattól szenvedő férfi felkínál neki.
- Határozottan jól vezetsz, de ne bízd el magad – mondom, a fülem mögé lökve egy égővörös hajtincset, miután kiszállunk, és az izgalomtól ingázó gyomrom is kezd megnyugodni. – Egyelőre nem viheted el a kocsit egyedül – teszem hozzá, megelőzve minden ezzel kapcsolatos kérlelést. Az, hogy néha átengedem neki a kormányt, amikor ott ülök mellette az egy dolog, de az, hogy saját magát és a haverjait furikázza… Egyelőre teljesen kizárt.

Bólintok a javaslatra, és hagyom, hogy Lucas az általa kiválasztott helyre kormányozzon bennünket. Teljesen igaza van abban, hogy a teraszon sokkal kellemesebb lesz, és több levegőhöz is jutunk, mint odabent a zárt térben.

A pincérlány csinos, és nagyon kedves. Nem kerüli el a figyelmem, hogy a mosolya szélesebb lesz, amikor a fiúra néz. Amikor a fiatal lányka nem figyel, felvonom a szemöldököm, és incselkedő grimaszt küldök a gyerekemnek, hátha veszi a lapot. Sosem beszélgetünk a csajokról – lehet, hogy furcsa is lenne -, így azt sem tudom, hogy ez a fajta figyelem tetszik-e neki, vagy inkább kínos. Igazából abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán a lányok érdeklik-e… Nem, mintha számítana. A főiskola alatt én is kipróbáltam a másik oldalt, pedig addigra ő már megszületett.

- Tetszel neki -jegyzem meg, feldobva a labdát, miután a felszolgáló távozott az italrendeléssel. – Szerintem nagyon aranyos. Szerinted? – tudakolom picit közelebb hajolva, de kizárólag Lucason múlik, hogy belemegyünk-e a témába, vagy sem. Mindenesetre pillantásom hosszan elidőzik a fiam vonásain, eddig fel sem tűnt, hogy milyen gyorsan lett nyurga kiskamaszból majdnem felnőtt férfi.

Újra átfutottam az étlapot, de már eldöntöttem, hogy nagyjából mit szeretnék. Csak a várakozási idő elütése miatt, na meg a reménytől vezérelve hoztam fel a jobb napokat látott korlát témáját. Valóban ráfért volna egy festés, és tényleg nem bántam volna, ha a fiúk megcsinálnák. Néha hiányzott a férfikéz a ház körül.

- Akár Yoda volt, akár az a fránya macska, a korlát akkor sem maradhat úgy – sóhajtok. – Egyébként az a dög engem is idegesít. Valamelyik reggel majdnem elkéstem miatta, mert a motorháztetőn hesszelt, amikor meg megpróbáltam elkergetni, még rám is fújtatott… Miért van az, hogy a szomszédasszony mindig megtalálja a legundokabb dögöket? – a kérdés költői, de tény, hogy az az undokdzsemű vörös macska megkeserítette a napjainkat. – Lehet, hogy ő is boszorkány? – teszem hozzá elgondolkodva, és kérdő pillantást vetek Luke-ra. Abból, amit az utóbbi időben a természetfelettiről megtudtam, arra következtetek, hogy a gyereknek tudnia kellene, ha a szomszédunk véráldozatot hajt végre teliholdkor a hátsókertjében.

Odapörkölés… Arcom ellágyul, tekintetem pedig kissé űzött lesz, amikor újra rájövök, hogy a fiú egy olyan világ részese, amit én csak kívülállóként szemlélhetek.

- Megleszünk nélküle is, ugye tudod? – utalok Reece-re, de nem tudom, hogy jó ötlet-e bökdösnöm a még végző sebet, hiszen alig egy órája pakoltuk fel a férfit a repülőre. Valamikor beszélnünk kell róla, de azt nem szeretném, ha Lucas hirtelen bezárkózna, és ellökne.

Nem telik bele sok idő, hogy a pincérlány visszatér az italokkal, amit alátétekre helyezve elénk pakol, majd a tollát a notesze felé emelve kedves mosollyal megkérdezi, hogy választottunk-e.



Egy végtelen időkre alkotott világegyetem üres terében lebegsz.
Ha már muszáj itt lenned, lehetsz akár boldog is, és élvezheted a tapasztalatot. Hiszen így is, úgy is meghalsz előbb-utóbb. És a dolgok is megtörténnek, akár élvezed őket, akár nem. Miért is ne lennél boldog? Ugyan mi hasznod belőle, ha hagyod, hogy megviseljenek az élet dolgai? Attól a világ jottányit sem változik; csak te fogsz szenvedni.× by lizzou.
Ramsey Thorne
Városlakó
Ramsey Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ; gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Karakter idézet :
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."
Play by :
Felicia Day
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye Tumblr_prrlmjVcwG1wg78ifo1_r1_540
User :

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyHétf. 25 Márc. 2024 - 12:38




Lucas & Ramsey





Örültem, hogy Ram megengedte hogy vezethessek mert valljuk be nem igazàn szokta. Úgy néz ki történnie kell valaminek ahhoz, hogy ilyesmiket engedjen. Lehet most kéne bepróbálkoznom, hogy vegyünk egy új tévét.  Mindenesetre sikerült a terve, nem igazán gondolkoztam az elmúlt órákra csak élveztem, hogy száguldhatok (természetesen normális kereteken belül). Kissé sértődötten húztam fel az orromat a megjegyzésére, hogy elütnék egy vénasszonyt. Tény, hogy nem szeretem őket mert fél óra kell nekik mire át vánszorognak a zebrán, de azért nekem is van eszem(még ha nem is úgy tűnik néha).

  - Megszokás - rántottam meg a vállamat a halas megjegyzésére. Nem sok választék van a városban így azzal kell beérni ami van. Viszont Wilmington kicsit nagyobb város több kajáldával és étteremmel. Nem csoda, hogy bőség zavarunkban fogalmunk sincs mit együnk, vagy is nekem van Ramsey a válogatós. - Nekem jó - rántottam meg lazán a vállamat, igazàból mindegy mit eszünk de együnk már!

  - Jól sejtem, hogy nem fogsz büntetést fizetni helyettem? - sandítottam szemem sarkából rá. Ram akár milyen szeleburdi mostanában igyekszik engem rávilágítani arra, hogy felelősséget vállaljak a tetteimért. Kisebb- nagyobb sikerrel be is jön neki. Lassan ideje lesz ismét valami diák munka után néznem, mert amióta nem járok a barkácsboltba segíteni jócskán megcsappant a zsebpénz készletem. Picsába.

 - Nem mondhatod, hogy rosszul vezetek. Hisz ide értünk épségben - vigyorogtam miközben kiszálltam a kocsiból. Kamaszos lendületem nem hagyott alább, főleg hogy vezetés közben egy kicsit megugrott az adrenalin szintem. Besasszéztunk az étterembe és körbenéztem. - Nem ülünk le inkább a teraszon? - pillantottam Ramra aki remélhetőleg osztozik az ember undoromban jelenleg.  A pincérlány feltűnően sokat mosolygott aki hozzánk lépett. Eleinte viszonoztam egy visszafogott fél mosollyal, de aztán nem voltam hajlandó figyelni rá. Én is egy kólát kértem majd belebújtam az étlapba.

 - Van egy érzésem, hogy ez becsapós kérdés… - pillantottam fel össze szűkített szemekkel az érlapból.  Már szinte formáltam is a “nem”-et az ajkaimmal mikor elhangzott a két varázsszó: pénz és kaja. - Úgy rémlik valami programja van - gondolkoztam el - De lehet rá tudom beszélni - ingattam meg a fejemet. - Amúgy meg lehet nem Yoda volt.. a szomszéd szipirtyónak van valami új macskája. Hajnalban folyamatosan a kertben vertyog. - forgattam a szemeimet. - Ha ma is meglátom oda pörkölök a bundás seggènek. - osztottam meg az ötletemet egy kaján vigyorral.

A boszorkánykodás még mindig tabunak számít, de már sokkal többször van emlegetve és úgy érzem Ram is kezdi elfogadni velem együtt ez az egészet.


Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
Time to say goodbye When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyVas. 17 Márc. 2024 - 7:30

  Szeretnék valami megnyugtatót mondani a kölyöknek arról, hogy ez nem a világ vége. Már a nyelvem hegyén van egy megjegyzés, de a torkom végül elszorul. Neki még nálam is nehezebb lehet, hiszen sok időbe telt, mire a bizalmába fogadta Reece-t, most pedig az apja fogta magát, és itt hagyta. Nem végleg, de ezt nehéz megmagyarázni egy kamasznak, akiben túlfűtött érzelmek tombolnak. Hahó! Hiszen a legszívesebben még én is belerúgnék a legközelebbi kukába elkeseredésemben! Egyedül csak az akadályoz meg, hogy vékony cipő van rajtam, és bibis lenne a lábujjam. Meg felnőtt is vagyok, vagy mi…

  Egy pillanatra elhúzom a kezem a kapkodó kamaszmancs elől, mielőtt tényleg kiadnám a kezemből a kulcsot, de aztán határozottan bólintok. Ideje teret engedni Luke-nak, még akkor is, ha ez egyelőre csak annyi, hogy hagyom előbb kajálni, majd haza fuvarozni magunkat.

  - Amíg nem akarsz áthajtani a piroson, vagy elütni egy öregnénit a zebrán, meg se szólalok – csóválom meg a fejem, miközben megkerülöm az autót, hogy elfoglaljam az anyósülést. Már az övemet kötöm, amikor megjegyzésként még hozzá teszem a korábban elhangzottakhoz: - Egyébként, ha megpróbálsz kirakni, bejelentem, hogy ellopták a kocsimat. Aztán meglátjuk, hogy mennyire gyorsan kapcsolnak le a helyiek – Persze akárcsak ő, én is csak viccelek, amiről hiénavigyorom is árulkodik, szóval nincs oka rá, hogy felháborodjon.

  - Halat? – fintorítom el az orrom. - Az megvan, hogy Rose Harborból jöttünk? – viszonzom a lökdösődést. - Ha halat akarok enni, majd beülök a Byron’sba – mondom, miközben belehajolok a telefonjába, hogy megnézzem a lehetőségeket, amiket mutogat. - Ez jónak tűnik! – mutatok rá az egyik lehetőségre. Az étteremnek kimondhatatlan olasz neve van, és bár a pizza a specialitásuk, a hirdetés szerint árulnak hagyományos olasz tésztákat is, én pedig ki voltam éhezve egy jó kis gombás raviolira. - Három utcányira van, nem is vészes – teszem hozzá, a telefonról felnézve Lucas arcára. Várok egy kicsit, hogy megvétózza-e az ötletemet, vagy elfogadja.

  Ha egyezségre jutunk, visszahúzódok a helyemre, és a biztonság kedvéért a jobb kezem ujjait belefűzöm az ajtó feletti kapaszkodóba, mielőtt elindulnánk. Bízom én a gyerekben, de azért nem árt az elővigyázatosság. Nagyot kell nyelnem, hogy tartsam magam az egyességhez, és ne szólaljak meg, amikor túl gyorsan kanyarodik rá a felhajtóra, ezért inkább csak összeszorítom a szemem és grimaszolok.

  - Tudod ugye, hogy a legtöbb lámpánál már van beépített sebességmérő? – kérdezem egyszer, feltűnően magas hangon trillázva, mintha csak egy gyerektől érdeklődném meg, hogy szeretne-e még cukorkát. Közben próbálok mosolyogni, hogy ne érjen a vád a beleszólást illetően. Minimum három plusz őszhajszálam lett, mire megérkezünk az étteremhez.

  - Erre meg kell innom egy pohár bort – motyogom az orrom alatt, miközben kikászálódok az autóból. - Kettőt – döntöm el villámgyorsan, amit éppen elnyom az ajtócsapódás, hacsak a kölyök nem növesztett újabb boszorkányérzékeket, amikről nem tudok.

  Az étterem takaros, a személyzet pedig rögtön felfigyel ránk, amikor belépünk. Egy fiatal felszolgálólány rögtön egy asztalhoz is terel minket, és a kezünkbe nyomja az étlapokat. A terveimmel ellentétben végül kólát rendelek italnak, ha Lucas is választott valamit, akkor magunkra hagy, hogy átnézhessük az ételkínálatot.

  - Csináltok Marcusszal valamit a hétvégén? – kezdeményezek beszélgetést, miközben a tésztákhoz lapozok. - Rávehetnéd, hogy segítsen lekenni a veranda korlátját. Yoda teljesen lekaparta a festéket az egyik oszlopról. Ha nem tudnám, hogy nem, azt mondanám, hogy titokban macska. Természetesen fizetek, és kaptok kaját – csevegek.



Egy végtelen időkre alkotott világegyetem üres terében lebegsz.
Ha már muszáj itt lenned, lehetsz akár boldog is, és élvezheted a tapasztalatot. Hiszen így is, úgy is meghalsz előbb-utóbb. És a dolgok is megtörténnek, akár élvezed őket, akár nem. Miért is ne lennél boldog? Ugyan mi hasznod belőle, ha hagyod, hogy megviseljenek az élet dolgai? Attól a világ jottányit sem változik; csak te fogsz szenvedni.× by lizzou.
Ramsey Thorne
Városlakó
Ramsey Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ; gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Karakter idézet :
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."
Play by :
Felicia Day
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye Tumblr_prrlmjVcwG1wg78ifo1_r1_540
User :

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyHétf. 5 Feb. 2024 - 10:08




Lucas & Ramsey





Amikor a mamáék meghaltak akkor egy világ tört össze bennem, főleg hogy akkor azt hittem ők voltak a szüleim(bár ez nem sokat számít, így is-úgyis szar érzés). Most pedig, hogy közel egy éve tudom, hogy nővérem helyett anyám van és apámmal is megismerkedtem ez új volt számomra. Mintha kaptam volna egy második lehetőséget egy családra. Egészen kezdtem megbarátkozni ezzel a gondolattal, főleg hogy apám után kaptam egy nagynénit is ,Ethlyn-t. Mivel Ram nővéremből anyámmá avanzsálódott így Ethlyn olyan volt mintha a nővérem lett volna. Ezért is zárkóztam be a szobámba amikor ő is bejelentette, hogy elmegy mert kapott egy remek állás lehetőséget. Akkor kissé pánik is elfogott, hogy nélküle mit fogok kezdeni a vízzel? Ethlyn borzasztóan ügyesen bánt vele és sokat tanultam tőle.. de így? Most pedig Reece is lelépett…magamra hagytak.

Sértett voltam és nem engedtem ebből. Tudom, hogy egyikük sem örökre lépet le.. de attól mèg kibaszott szar volt. Nèha-nèha lopva Ramseyra és Reece nèztem az autóban és nèha elkaptam a pillantásukat természetesen ilyenkor egyből elkaptam a tekintetemet és a tájra szegeztem.

Meg volt. Elköszöntünk. Nagyon sóhajtottam mikor mindketten az autónàl àlltunk Ramsey-val. Tétován a kezeim a zsebemben pihentettem és igyekeztem olyannak tűnni mint akit nem érdekel ez az egèsz. Eleresztettem egy fél mosolyt. Nem hiába vagyunk rokonok, bármikor tudunk enni.

Némán bámultam a felém nyújtott kulcsra majd felnéztem Ram-ra. - Komolyan? - kérdeztem mint aki rosszul hallott. -Naná - meg se vártam, hogy esetleg elismételje a kérdést kikaptam a kulcsot a kezéből és bevágódtam a vezető ülésbe. - De előre szólok - kezdtem bele nyugodt hangon - ha kritizálni mersz kiraklak az út szélén - emeltem fel a mutatóujjamat mint aki komolyan beszél de a hangsúlyom teljesen mást sugallt és ezt egy a szám sarkában megbúvó félmosoly is alá támasztja. Természetesen sose lenne szívem az út szélén hagyni az anyámat mint egy árva kismacskát.

-Ne már - grinaszoltam - Pedig most dobtak ki egy új burgert - sóhajtoztam. - Jó.. de akkor hova? - pilláztam rá kérdően. - Fogalmam sincs milyen kajáldák vannak itt - húztam fel a vállaimat. Beindítottam a kocsit, de addig nem mozdultam a parkolóból amíg nem találtuk ki merre menjünk. - Valami jó kis pizzát ennék - gondolkoztam el hangosan - vaagy valami halas dolgot - osztottam meg a gyomrom további kívánságait. Ha Ramsey nem is de én a telefonomon keresgéltem milyen kajáldák vannak. - Nézd ez a kettő egész jónak tűnik - mutattam felé a telefonomat - és még egy Starbucks is van a közelben - lökdöstem meg könyökömmel óvatosan és kicsit sem arra utaltam, hogy itt kiélheti koffein függőségét.

Ha sikerült eldöntenünk hova megyünk akkor kihajtottam a parkolóból és Ramsey arcából ítélve túl gyorsan hajtottam fel a feljáróra, illetve egész úton néha megfeledkeztem, hogy néhol vannak sebesség korlátozások.


Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
Time to say goodbye When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyVas. 28 Jan. 2024 - 10:39

  A búcsúzás mindig szívás, teljesen mindegy, hogy hányszor csinálja az ember. Durcásan nézek az előttem álló férfira, és hiába értem meg az okait, nem tudok nem haragudni rá. Az eszem tudja, hogy ez nem olyan, mintha újból cserbenhagyna – hiszen minden segítséget megad majd a jövőben -, de érzem, ahogy a szívem újból szilánkosra törik. Túl késő lenne bevallani, hogy szeretem, nem igaz?, szipogok, miközben utoljára megölelem. - Dobj egy üzit, amikor odaérsz- kérem, és aztán hagyom, hogy ellépjen tőlem. Tekintetem addig szegeződik Reece háta közepére, amíg el nem tűnik a többi utas gyűrűjében.

  Lucas kicsit távolabb áll. Gondolom hagyni akart egy kis teret a mi elköszönésünknek, ahogy én is engedtem, hogy négyszemközt búcsúzzon el az apjától. Egyedül a fiam miatt igyekszem elengedni a neheztelést, és mosolyt erőltetni az arcomra. Elég, ha csak egyikünk haragszik Reece-re, és nem akarom rombolni azt a törékeny hidat, ami olyan nehezen épült fel közöttük az elmúlt pár hónapban – az már így is megrepedt, amikor a férfi bejelentette, hogy Ethlyn után utazik.

  - Én is tudnék enni – mondom könnyednek szánt hangon, majd rövid hezitálás után a srác felé nyújtottan a kocsikulcsot. Hiába volt meg a gyakorlójogsija, szinte soha nem engedtem, hogy a kormány mögé üljön, bár azt tudom, hogy Reece-szel néha gyakoroltak. - Akarsz vezetni? – kérdezem. Bármi is a válasz, egy határozott biccentéssel veszem tudomásul.

  Az automata üvegajtón kilépve, a terminál hűvöse után szinte arcul csap a meleg, pedig még csak el sem kezdődött az igazi nyár.

  - Valami normális helyre menjünk, jó? – pillantok a gyerekre. - Herótom van a Mekis kajától – teszem hozzá, és már le is lépek az útra.


Egy végtelen időkre alkotott világegyetem üres terében lebegsz.
Ha már muszáj itt lenned, lehetsz akár boldog is, és élvezheted a tapasztalatot. Hiszen így is, úgy is meghalsz előbb-utóbb. És a dolgok is megtörténnek, akár élvezed őket, akár nem. Miért is ne lennél boldog? Ugyan mi hasznod belőle, ha hagyod, hogy megviseljenek az élet dolgai? Attól a világ jottányit sem változik; csak te fogsz szenvedni.× by lizzou.
Ramsey Thorne
Városlakó
Ramsey Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ; gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Karakter idézet :
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."
Play by :
Felicia Day
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye Tumblr_prrlmjVcwG1wg78ifo1_r1_540
User :

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyCsüt. 4 Jan. 2024 - 9:41




Lucas & Ramsey





Az elmúlt hónapok mondhatnám, hogy jól teltek.  Az iskolába nem baszogattak a jegyek miatt, kivételesen nem álltam semmiből sem bukásra, de azért szín ötös sem vagyok annyira azért nem vittem túlzásba a tanulást. Mondanám, hogy jó hatással volt rám ez a családosdi de nèha azért jó lett volna ha a régi életemet vissza kapnám. Se boszorkánykodás, se mágia, se kavarodás a családban. Csak szimplán a tudatlan tinédzser kor ami magában már egy kész pokol nemhogy mèg így.

Viszont egyik nap Reece bejelentette, hogy lelèp. Na jó nem ilyen nyersen és hidegen. Elvileg valami munka miatt kell elmennie.
Tudtam, hogy megkedveltem az apámat(akár mennyire is ellenkeztem ellene) de csak ekkor jöttem rá mennyire fontos szerepet töltött be ezekben a hónapokban mióta felbukkant. Rosszul eset? Basszottúl. Haragszom rá? Nagyon is. Megint elhagy minket, elhagyja Ramseyt, ismét. Mérges vagyok és ennél jobban ki se tudom mutatni minthogy a kocsi hátsó ülésén hanyagul elterülve, összefont karokkal a mellkasomon, fülessel a fejemen amiben tombol a zene és bámulok ki az ablakon. Ugyan is ma visszük ki Reece-t a reptérre.

Nem kellett messze mennünk, Wilmingtonban volt a repülőtér így néhány óra duzzogás bőven belefért az időbe. Viszont a kedvem akkor se jött vissza jobban mikor búcsúzkodni kellett, sőt… Zsebre tett kézzel és világfájdalommal az arcomon àcsorogtam miközben Ram és Reece elköszöntek. Nem tudom miről beszélhettek ha egyáltalán beszéltek valamiről mert kicsit messzebb álltam, had legyenek kettesben.. már ha lehet ezt annak nevezni ebben a tumultusban. El is torzult az arcom egy grimaszba.
Én következtem, ingerült sóhajjal léptem oda hozzá, felváltva ezzel Ramseyt.

- Nem tudom mit kellene most mondanom - vallottam be neki is és magamnak is. Nem néztem rá, ellenben minden máshova igen. A cipőmre amin felfedeztem, hogy valószínűleg Yoda kicsit megcsócsálta, a tömegre akik egy pillanatra sem álltak meg. A kapukra ahol fel-fel villant a fény ahogy áthaladtak rajtuk és a repülőkre amikre egy baszott nagy ablakon keresztül lehet rálátni amint fel és le szállnak. - Igen tudom, hogy nem örökre mész el - húztam a számat mert érzésre inkább ez érződött minthogy csak dolgozni megy. Mèg pár szót váltottunk, hogy milyen fontos, hogy továbbra is tanuljam és fejlesszem a mágiámat és ne hagyjam, hogy eluralkodjon rajtam meg a többi sablon duma… Aztán egyszer csak megszólalt az a kis hang a hangszóróban, hogy megkérje az utasokat álljanak a megfelelő kapuhoz, hogy megkezdhessék a beszállást. Mérges voltam, nagyon is de megöleltem. Nem hosszan csupán nèhàny másodpercig, de szorosan aztán el is engedtem intettem egyet és elindultam ki a kocsihoz. Nem tudom, hogy Ram még elköszönt e tőle vagy jött egyből utánam, minden esetre én kint a kocsinak dőlve vártam, összefont karokkal.

- Akkor elmegyünk kajálni? Megígérted. - szándékosan voltam közönyös és nem akartam most erről az egészről beszélni. Majd talán később kaja után.. esetleg. Egy kamasz minden sértettsége bennem volt.  - Hamburgert szeretnék - úgy érzem most kicsit jogom van követelőzni.. mèg ha csak egy egészen kicsi is.


Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
Time to say goodbye When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye EmptyCsüt. 4 Jan. 2024 - 9:37


Ramsey és Lucas Thorne
Time to say goodbye

Wilmington, 2022.06.22
Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
Time to say goodbye 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
Time to say goodbye When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

Time to say goodbye Empty
TémanyitásTime to say goodbye Empty

Ajánlott tartalom

Time to say goodbye Empty
 

Time to say goodbye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» our time is now
» Maybe next time
» always late, never on time
» Third time's a charm
» Besties Time.