Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

Ramsey Thorne EmptyArchibald Collins
Ma 14:15-kor


Hello there, sis!

Ramsey Thorne EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Ramsey Thorne EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Ramsey Thorne EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Ramsey Thorne EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Ramsey Thorne EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Ramsey Thorne EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor


Besties Time.

Ramsey Thorne EmptyFlora Hill
Tegnap 11:36-kor

Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozMegosztás
 
Ramsey Thorne
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásRamsey Thorne EmptyCsüt. 6 Ápr. 2023 - 18:35

Ramsey Thorne
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."


Becenév
Ramsey , Ram , RamBoló
Születési adatok
Baton Rouge, 1988.12.05. (33 éves)
Faj
ember
Típus
saját karakter
Foglalkozás
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ;96 gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Play by
Felicia Day
Játékos
becks
Külsõ megjelenés

Ramsey Thorne sosem tekintett magára csinos nőként. Már egészen kicsi gyerekként is zavarta a csontos könyöke, és a kissé elálló foga. Alakja kamaszkorára sem lett vaskosabb, könyöke és térde pedig felnőttként is ugyanolyan bütykös maradt. Vékony testalkatú, madárcsontú teremtés, aki bármennyit eszik – márpedig az nagyon szeret – egyszerűen nem hízik. Százhatvanöt centijével pontosan tudja, hogy milyen illatú levegő a földhöz közel.
A haja természetesen is vörös, bár néhány árnyalattal világosabb, mint az, amit vegyi rásegítéssel elér. Arca hosszúkás, álla kissé kiálló. A legtöbb bántás fiatalkorában a fogai miatt érték, mert kissé előugranak, erőteljes vonásokat kölcsönözve az egyébként bájos arcának. A félénk kislányból időközben némileg tudatosabb nő lett, aki megtanulta, hogyan kezelje helyén a dolgokat: sokkal bátrabban, nyíltabban mosolyog rá a világra, ami visszatükröződik palackzöld íriszeiben is. Tekintete tiszta, nyílt, és őszinte. Világos bőrén apró szeplők húzódnak, mind az arcán, mid a teste más pontjain.

Mozgása… Nos. Mint, amikor egy tank háborúba indul. Ramsey Thorne se nem kecses, se nem nőies. Szélvészként száguld keresztül a házon, az utolsó pillanatban kapkodva össze a dolgokat, amiket magával kell vinnie munkába. Léptei határozottak, hangosak, ami mások néha – hibásan – indulatosságnak vélnek. Ügyetlen, időnként elveszíti a koordinációt a mozgása felett. Mondhatnánk azt is, hogy eddig mindig csak bajt hozott rá, ha egyszerre próbált meg rágózni, járni, és beszélni.

Ritkán sminkeli magát, aminek a legnagyobb oka, hogy nem ért hozzá. Már a megfelelő szempillaspirál kiválasztása is komoly dilemákat okoz nála.

Öltözködésében a kényelem dominál. Lapos, puhatalpú cipők – magassarkúban nem is tud járni -, különböző fandom-mintás pólók, és farmer. Időnként előfordul, hogy egymáshoz nem illő darabokat választ, így megjelenése tökéletesen visszaadja bohókás természetét.

Bár néhányan joggal gondolhatnák, hogy tizenhat éves korában megvolt a legnagyobb lázadása, de ez nem egészen így van. Alig töltötte be a tizennyolcat, amikor egy azt csinálok, amit akarok felszólalással elvonult egy tetováló szalonba, és némileg megszépítve a tényeket, magára varrata a legklisésebb tetoválást, ami létezik; a bal csuklóján egy végtelen jel látható, alatta Lucas születési  dátumával. Ez volt az utolsó alkalom, amikor ilyesmivel próbálkozott.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- Életigenlő: Ritkán látni elkeseredetnek, tele van lelkesedéssel és optimizmussal, kifejezetten utálja a kellemetlen, rossz híreket. Élete tele van tréfával, életkedvvel és örömmel, az optimizmusának virágai az égig nőnek. A legnehezebb szituációban is képes megtalálni a jót, és még saját maga előtt is elkendőzi a legapróbb rossz dolgot is, ezért néha úgy tűnik, mintha szemüvegen keresztül nézné a világot.

- Barátságos: Szívesen beszélget, könnyen ismerkedik, és alapból is azt szereti, amikor a dolgok rendben, a maguk útján haladnak körülötte. Kedves és segítőkész, megbocsátó, és hiszi, mindenkiben van valami pozitív tulajdonság. Könnyen lelkesedő alkat, aki képes másokat is tűzbe hozni, motiválni.

- Energikus: Irigylésre méltóan képes lázba jönni, hihetetlen energiakészlettel rendelkezik, vonzzák a hirtelen kezdeményezések. Mindig úgy viselkedik, ahogy az ösztönei diktálják. Mindig ezer százalékon pörög, élvezi a kihívást, a csábítást. Mindig siet valahova, mágnesként vonzzák az új eszmék, az ismeretlen kalandok.


Rossz tulajdonságok:
- Hebrencs: Eléggé szeleburdi személyiség, ami gyakrabban válik kárára, mint előnyére. Feledékenysége számos alkalommal hozta már kínos helyzetbe. Ő az, aki mindig rosszul osztja be az idejét, és túl későn jut eszébe, hogy egyes dolgokat meg kellett volna csinálnia, így a végén mindig kapkodás lesz belőle. Nem tehet róla, de mindig annyi információ kavarog a fejében, hogy végén még az előre megbeszélt programok is gyorsan kimennek a fejéből.

- Hangulatember: Kiszámíthatatlanok a reakciói. Néha könnyen veszi a dolgokat, néha azonban apróságokon is teljesen kiborul. Hirtelen támadt hevességével komoly megdöbbenést képes kiváltani a környezetéből. Ebben az állapotban szörnyen meggondolatlan, és olyasmit is kimond, amit később legszívesebben visszaszívna.

- Bizonytalan: Saját magával szemben nagyon kritikus, a kudarcokat duplán éli meg, de csak azért, hogy kétszeres lendülettel álljon ismét talpra. Nagyon nehezen birkózik meg saját tökéletlenségével, mindig magában keresi a hibát, ha valami rossz történik körülötte. Annyira meg akar felelni másoknak, hogy simán hagyja, hogy kihasználják. A kudarcot nehezen viseli, megalázónak tartja, ha visszautasítják, de nem kell félteni: ha veszít is, túl fogja élni. Egészen rövid ideig lógatja csak az orrát, és hamar jókedvre hangolódik, hiszen tudja, van fény az alagút végén.

- Kocka: Videójátékok, filmek, sorozatok. Minden olyasmi érdekli, ami kicsit kiszakítja a hétköznapi szürkeségből. Az évek alatt bosszantóan sok relikviát halmozott fel a kedvenc franchise-ai figuráiból, kellékeiből, néhány különlegesebb darabra olyan összegeket áldozva, amit nem merne bevallani másoknak. Ramsey az a fajta örök gyerek, aki legváratlanabb pillanatban képes visszaidézni valamelyik alapmű random dialógusát.

Kapcsolati jellemzők

Ramsey kapcsolataiban barátságos, segítőkész és nyitott. Az fajta, akit általában úgy jellemeznénk, hogy a kellemes társaság; humorérzékét és csiripelő természetét azonban nem mindenki képes elviselni. Akárkivel szóba elegyedik, akkor is, ha az adott illető korábban már megbántotta, vagy megsértette, de ez nem jelenti azt, hogy akárkinek elfecsegné a titkait – a semmiségek, a felületes témák nagy szakértője.  Ha valakit megkedvel, amellett energikus, ösztönző társként áll ki.

Amilyen fecserésző, olyan jó hallgatóság is, vele lehet a legjobb hajnalig tartó beszélgetéseket megélni. Célja szeretni és szeretve lenni, ezért hogy elfogadtassa magát, időnként képes olyan tulajdonságokat is felvenni, ami egyáltalán nem jellemző rá, de sajnos túl őszinte ahhoz, hogy sokáig színészkedjen. Mindig mindenkinek meg akar felelni, ezért olyanokkal is próbál jóban lenni, akikkel teljesen felesleges.

Szerelemben egyértelműen a melléfogások bajnoka; nagy energiákkal veti magát a párkapcsolatba, aztán ugyanilyen gyorsan kiábrándul, amikor a társ nem azt adja, amit előzőleg elképzelt és várt volna. Ráadásul sosem a megfelelő emberre pazarolja az energiáit - jelenleg plátói szerelmet táplál egykori szerelme, a fia édesapja iránt -, de az utóbbi években egyszerűen megtagadta magától a szerelem felfedezését.

Az életének jelenlegi origója Lucas, akit túlzott lelkesedéssel és majomszeretettel udvarol körbe, de nevelésében nagyon következetlen. Az egyik pillanatban maga a szigor szobra, a következőben pedig már a srác kezébe nyomja a kocsikulcsot, hogy menjen, amerre szeretne. Lucas tudja, hogy Ram morog ugyan, de nem  harap, így nem csoda, ha fiú feszegeti a határokat.

Ramsey, az ember

Hogy mennyire nyitott Ramsey Thorne a világ természetfeletti oldalára? Fantasy- és scifi-rajongóként sosem vetette meg a lehetőséget, hogy létezhet egy másik, kevésbé ismert világ, de abba egyáltalán nem gondolt bele, hogy egyszer a részese is lehet. Hacsak nem úgy, hogy létrehoz egy újabb karaktert valamelyik mmorgrpg-ben. Szülei emberek voltak, a szó legszorosabb értelmében, akik mindent elkövettek, amit csak lehetett, hogy a lányukat a realitás talaján tartsák, és kirángassák abból a fantáziavilágból, amelyben létezett. Hacsak sejtették volna…

Ramsey tizenhat évesen állt először közel ahhoz, hogy megtudja az igazságot, amikor bevallotta a középiskolai barátjának, Reece-nek, hogy kisbabát vár. A lehetőség, ahogy jött, olyan könnyedén tova is szállt, ugyanis a fiatal férfi végül nem mondta el a lánynak, hogy boszorkány.

Ugyanebben az évben Ramsey és családja Rose Harborba költözött, abba a városba, amiben csak úgy hemzsegnek a természetfeletti teremtmények, és ahol, ha az ember nyitott szemmel jár, akkor biztosan szembetűnik neki néhány furcsaság… Ram azonban becsukta a szemét, és ugyan a játékok iránti szenvedélye megmaradt, sokkal fontosabb dolgok kötötték le a figyelmét.

Harminckét évesen, immáron az „öccse” gyámjaként, felfigyelt bizonyos jelekre a fiú körül, amit végül megírt netes barátjának is, de ezeket betudta annak, hogy Lucas kamaszodik, és emiatt viselkedik furcsán. Nem is sejtette, de még ezen a nyáron, ismét nagyon közel került ahhoz, hogy megtudja az igazságot, és talán így is lett volna, ha nem bukkan fel a városban Reece, és simítja el a dolgokat az Alapítókkal.

Betöltötte a harminchármat, amikor végül felvilágosították. Ramsey először felnevetett, ahogy a karácsonyi fények villódzásában a triót nézte, akik komoly ábrázattal tálalták az igazságot. Korábban is feltűnt fel neki, hogy a három Kingsley – Lucast is beleértve – mennyire hasonlít egymásra, de ebben a pillanatban értette meg igazán, hogy a hasonlóságuk sokkal mélyebben gyökeredzik a külsőségeknél. A vérükben van. A mágiájukban. Hisztérikus kacajjal, vonult át a konyhába, hogy töltsön magának egy pohár brandyt, amit ott menten lehúzott, és egy másik adaggal a kezében tért vissza nappaliba.
- Szóval boszorkányok vagytok – huppant vissza a fotelba, amiben korábban is üldögélt. - Ez sok mindent megmagyaráz – állapította meg, és aznap este már nem hozta fel többet a témát.

Kellett egy kis idő, mire megbarátkozott a helyzettel, de mára már sokkal bátrabban kérdez, ha valami érdekli, mint az elején. Azt is tudja, hogy a nyakában viselt talizmán – amit a fiúktól és újdonsült barátnőjétől kapott – arra hivatott, hogy megvédje, így még alvásnál veszi sem le. Már nem borul ki, ha meglát egy bűbájjal lebegtetett bögrét a konyhában, ahogyan azon sem, hogy időnként három familiáris használja átjáróháznak a lakását, és szinte rezzenéstelenül reagál az olyan szavakra, mint a grimoire. Pusztán egyetlen kérése volt, amikor elsőként szembesült fia aktív erejével:
- Lucas, szívem! Ne a házban gyakorolj!


Elõtörténet

Mergus87 barátnak jelölt. Elfogadod a felkérést?, villogott a kis ablak Ramsey orra előtt, miközben homlokára illesztette a „kockaszemüvegét”. A pocaklakó izgatottan rugdalt odabent, mintha a mamája vérében száguldozó adrenalin őt is feltüzelte volna. Az egér kurzora egy pillanatig elidőzött a válasz felett, majd a tizenhat éves Ramsey Thorne határozottan rányomott az igenre.
Remek játék volt! – ugrott föl szinte azonnal a párbeszédablak, amely aztán beszélgetések hosszú sorát indította útnak.

2005. április
Az apám rendőr - árulta el barátságuk kezdetén arctalan ismerősének -, hamarosan nyomozó lesz, és áthelyezik Delaware-be. Egyik mocsárból a másikba, nem hiszem, hogy túl nagy változást jelentene.
Az iskolából való viharos távozásakor a legtöbb barátjával megszakadt a lány kapcsolata, Reece pedig a botrány kirobbanása után teljesen felszívódott; nem csoda, hiszen az apja megígérte a férfinak, hogy a törvény csak a kisebbik rossz lesz, amivel számolnia kell, ha újra meglátja a lánya közelében. Fel sem ajánlotta, hogy feleségül veszi. Hogyan is tehette volna? Hiszen éppen csak kikerült az egyetemről, és ha híre ment volna a csúfos bukásának, sehol sem alkalmazzák többé. Vagy ami még rosszabb. Egy életre leültetik.
Ramsey megértette, de az árulás a lelke mélyén megsebezte, így egy új barátság ígérete – még ha csak az interneten kötetett is -, gyolcsot jelentett vérző sebeire.


2005. szeptember
Rose Harbor nem is olyan rossz, mint gondoltam. Kicsi és családias. A gimnázium is sokkal elviselhetőbb, mint Baton Rouge-ban, és itt legalább senki sem néz ri… Könnyűvérűnek. Különösebben az sem zavarja az osztálytársaimat, hogy egy évvel idősebb vagyok náluk. Néhányukkal egész jól kijövök. A szüleim ötlete, hogy úgy mutassuk be Lucast mindenkinek, mint az öcsémet, bevált; mégis, egy kicsit rettegek attól a pillanattól, amikor először mondja majd Mama, és nem rám gondol majd közben.

2007. október
Fogalmam sincs, hogy képes leszek-e ekkora fájdalommal együtt élni. Apa volt a kősziklám. Hiányozni fog.

2009. május
A kiképző őrmester rühell engem. Az az öntelt pöcs eltökélte, hogy addig kínoz, amíg itt nem hagyom a kiképzést. Ne aggódj, nem hagyom, hogy megfélemlítsen. Apa miatt végigcsinálom. Megkaptad a képet, amit hétvégén Luke-ról küldtem? Hát nem édes azzal a bongyor hajával?
Remélem kipihented az legutolsó vizsgádat, mert a következő meccsen lealázlak.

2010. január
Az őrmester elérte, amit akart, sosem lesz belőlem rendőr. Legközelebb jutasd eszembe, hogy nem jó buli bemosni a felettesednek, oké? Ráadásul rohadtul fájt.

2013. június
Hűha. Észre sem vettem, hogy ilyen régen nem írtam – Vajon használod még egyáltalán ezt a fiókot? -, de egy kicsit összecsaptak a fejem felett a hullámok. Egy darabig Doverben laktam. Összeköltöztem egy sráccal, de nem jött össze a dolog. Elhiszed, hogy ennyi év után is vonzom a seggfejeket?
Most újra anyáékkal lakom, és közben estin végzem a sulit. Luke úgy nő, mint a gomba, és egyre jobban hasonlít az apjára. Azt hittem, hogy fájni fog a közelsége, de valójában megnyugvással tölt el. Bárcsak egyszer megélhetném, hogy Ram helyett anyának szólítson. De elég a nyavalygásból.
Mit szólnál egy játékhoz? Csak a régi idők kedvéért!

2013. november
Napról-napra közelebb érzem magam hozzád.

2015. február
Nem hiszem el! Az enyém az állás! Igaz, hogy nem lettem rendőr, de mától hivatalosan is a rendőrségen dolgozom. Olyan izgatott vagyok! Bárcsak itt lennél, hogy együtt is ünnepelhessünk, de ne hidd, hogy nélküled nem tudok szórakozni. Luke megtalálta a régi Nintendót a garázsban, megígértem, hogy este beüzemeljük, és megmutatom neki a legmenőbb játékokat.

2016. december
Anya egyre betegebb. Tartja magát, de látom a szemén a fájdalmat. Próbálok Luke mellett lenni a nehéz pillanatokban, hiszen még olyan kicsi, az apukáját – az apukánkat – pedig már elvesztette.

2016. december
Anya elment.

2017. május
A héten kezdődik a tavaszi karnevál. Ilyenkor van az iskolai bál, és a jótékonysási sütivásár, aminek a bevétele megy a városi alapba. Egészen bejön nekem a kisvárosi élet, de azért sokkal jobb lenne egy Comic Conon lazulni. A héten csak egyszer felejtettem Luke-ot az iskolában, haladok.
Mit szólnál egy későesti meccshez?

2020. augusztus
Sose hittem volna, hogy ilyet mondok, de örülök, hogy lassan vége a nyárnak. Luke kétségtelenül kamaszodik, és egyre furcsább dolgai vannak. Amíg az iskolában van, addig legalább nincs ideje hülyeségeken törni a fejét.
Múlthéten rajtakaptam, hogy bagózik. Füstölög, mint egy gyárkémény. Előre félek a pillanattól, amikor valami máson kapom rajta… Akkor kiugrom az ablakon.

2021. május
A bál óta valami nagyon nincs rendben a fiúval. Csendesebb és komorlóbb, mint általában, pedig pont azért engedtem el aznap este, hogy megtörjem a jeget. Néha elgondolkodom rajta, hogy csapnivaló anya vagyok… Anya? Hiszen még csak nem is nevezhetem magam annak.
Kétlem, hogy ez lenne a megfelelő alkalom egy darth vaderi pillanathoz, és elé állni azzal, hogy; Luke, én vagyok az anyád! Évekkel ezelőtt ezt sokkal menőbbnek gondoltam. Öregszem, Mergus!

2021. nyara
A harmincas évei elejét taposó Ramsey még mindig remegő kézzel újabb italt töltött magának… Majd gondolva egyet, félretolta a poharat, és inkább az üveget húzta meg. Még mindig nem hitte el, hogy ki járt nála néhány perccel korábban.
Magához vett még egy bátorító kortyot, majd tekintete a laptopra szegeződött. Gondolt egyet, és felnyitva a tetejét pötyögni kezdett.


Kedves Mergus!
Hogy ityeg? Remélem, hogy veled minden oké, mert én totálisan, teljesen, és megmásíthatatlanul kiakadtam… Ismered a mondást a sánta kutyáról és a hazug emberről?
Hát, képzeld el, hogy a sánta kutya hozzám képest versenyagár, mert engem bizony utolért a hazugság. Sőt. Le is gyalult – írta lendületesen, majd újabb bátorító korty után lepötyögött még néhány sort, zavaros utalást téve az egyik filmsorozatra, amit csak egy hozzá hasonló kocka érthet meg.
Képzeld, hogy ki kopogott ma este az ajtómon. Megvárom, amíg gondolkodsz. Kitaláltad? Biztosan nem. Segítek. A mai vendégem nem más volt, mint Reece Kingsley. Igen. Az a Reece Kingsley. Lucas apja, aki csak arra vár, hogy bemutassam a fiának.

2022. nyár, napokkal később
Megtettem! Nem volt egyszerű, de elmeséltem Lucasnak mindent, és nem tört ki a Végtelen Háború. Igaz, a családi tragédia megelőzésében közrejátszott némi fű - sosem leszek az év anyja, el ne árulj a gyámügynek -, de azt hiszem meg fogjuk tudni oldani a dolgokat kettőnk között. Hogy mennyi minden fog változni? Nos, az azt hiszem, az a jövő zenéje.

2021. szeptember
Ne légy nevetséges! Abszolút kizárt, hogy újra belezúgjak Reece-be! Ő csak… Ő… Olyan nehéz megfogalmazni. Tudom, hogy most röhögsz! Ha itt lennél, szátrúgnám a segged!

2021. november
Egy kicseszett házibuli! Érted, Mer? A kölyök úgy táncol az idegszálaimon, ami egy szakavatott légtornásznak is az irigyére válhatna. Nem tudom, hogy mi lelte mostanában Lucast, de úgy érzem, hogy kezd a fejemre nőni… Reece szerint túl szigorú vagyok vele, hiszen Lucas csak kamasz. Ráadásul még csak nem is tombol úgy, mint a legtöbb gyerek. Szerintem kezdi kijátszani az apa-kártyát. És tudod mit? Egész jól csinálja.

2021. december
Nos. Amennyire féltem Ethlyntől, annyira… Normális. Hé! Attól, hogy majmot tart házikedvencnek, igenis lehet normális! Igaz. Jaj, Mergus! Mi lesz, ha a végén nem fog szeretni? Ő Lucas nagynénje, és Reece utolsó, élő kapcsa a családjához. Szeretnie kell! Teljesen kivannak az idegeim. Ráérsz éjszaka egy leeresztésre? Tök régen játszottunk!

2022. február
Megint eltelt egy kis idő azóta, hogy utoljára írtam, de kicsit besűrűsödtek a napok. Végre megkaptam a hivatalos ajánlást a főnöktől, így januárban elkezdhettem a gyorstalpalós kiképzést a wilmingtoni akadémián. A lövészeten meglepően jól boldogulok, de az erőnléti edzések… Basszus, Mergus, már nem mozgok úgy, mint tizenhat éves koromban!
Történt más is, amiről sajnos nem beszélhetek, de azt elmondhatom, hogy úgy tele van a kobakom, hogy néha attól tartok, hogy felrobban. A lényeg, hogy kiderült, hogy Kingsleyknek van egy… Hm. Örökségük. Ebből pedig akarva, vagy akaratlanul, de Lucas is részesült. Olyan jó lenne kibeszélni valakivel! De sajnos nem lehet.
Lucas mostanában egyre gyakrabban szólít anyának. Ugyan még most is legtöbbször Ramnek hív, de minden ritka pillanatot megőrzök a szívemben. Kár, hogy az első olyan furcsa szituációban született. Igen, igen! Már kidobtam a rózsaszín… Elemlámpát.

Közeli rokonság

Henry Thorne: inaktív, elhunyt - ember - édesapa
Emma Thorne: inaktív, elhunyt - ember -  édesanya
Lucas Thorne: JÁTÉKOS KARAKTER (Kittina) - boszorkány -  hivatalosan az öccse, de biológiailag a fia
Astraeus Kingsley: JÁTÉKOS KARAKTER (Engel) - boszorkány -  egykori pár, Lucas biológiai apja
[/u]
Ramsey Thorne
Városlakó
Ramsey Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ; gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Karakter idézet :
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."
Play by :
Felicia Day
༄ ༄ ༄ :
Ramsey Thorne Tumblr_prrlmjVcwG1wg78ifo1_r1_540
User :

Ramsey Thorne Empty
TémanyitásRamsey Thorne EmptyPént. 7 Ápr. 2023 - 10:44

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Ramsey!

Nem írtam neked mostanában. Hozzád hasonlóan az én fejem felett is összecsaptak a hullámok, és néha fogalmam sincs, hogy miként csitítsam őket. Ott van a boldog tudat, hogy lassan és biztosan megtalálom a helyemet a világban, de közben a kötelességtudat és a munkám iránti szenvedély és vágy is hat. Nem tudom, melyiknek engedjek...
De te – úgy érzem – végre a jó útra léptél. A kiképzés biztosan sokat fog segíteni, hogy ténylegesen elérd a céljaidat és álmaidat és abban is biztos vagyok, hogy nem csak Lucas, hanem akár a te herceged, Reece is büszke lesz rád.
Erről jut eszembe, néhány fontos dokumentumot még nem töltöttél ki. Kérlek, amint időd engedi, pótold. Tegnap, mintha sürgős határidőket emlegettél volna.

Ezek kötelezőek, elmulasztásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen látogasd végig őket mielőtt a játéktérre tévednél!

Sokaknak szülővé válni kiváltság. Remélem tudod, mennyire szerencsés vagy, amiért Lucas a te fiad. Néha persze borsot tör az ember orra alá, kellemetlen helyzetekbe hoz, de igazából csak kamasz... Erre elég sok mindent rá lehet fogni, igaz? De talán az ő helyzetében ez mégis csak igaz.
Teljes szívből örülök, hogy sikerült a kapcsolatotokat a jó irányba terelni és ténylegesen az anyjának tekint téged. Nagyszerű srác, csak ugye néha mogorva, igaz? Amiket meséltél... szeretném egyszer én is megismerni.
Mondd csak, Ramsey, ha felfedem magamat, akkor is bizalmasként tekintesz majd rám? Sosem láttad az arcom, sosem hallottad a hangomat... és mégis megbízunk egymásban? Felfedhetem a titkomat előtted?
Az erő legyen veled! - Mergus


Ui.: Én mindig itt leszek.
Ha bármi lenne, itt vagy discordon is elérsz. Csak írj és én válaszolok. Mint mindig.







admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Ramsey Thorne Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Ramsey Thorne B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Ramsey Thorne Empty
 

Ramsey Thorne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ramsey Thorne - kulisszák mögött
» Lucas Thorne
» run, devil, run | ramsey & max
» Houston we have a problem. - Duke & Ramsey
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához