Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég

Archibald Collins, Autumn Llewellyn


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

When in New York EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

When in New York EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

When in New York EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

When in New York EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

When in New York EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

When in New York EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

When in New York EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

When in New York EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
When in New York
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhen in New York EmptySzer. 15 Május 2024 - 17:11



when in new york


Vera születésnapja óta tényleg igyekeztem változni, de vagy én vagyok már túl öreg hozzá, vagy tényleg sokkal nehezebb ez, mint ahogy a filmek megpróbálják veled elhitetni. Viszont nem lehet azzal vádolni, hogy ne próbálnám megmenteni a házasságomat. Többször maradok otthon reggelire vagy intézem úgy a munkát, hazaérjek vacsorára, és négyesben - vagy ha csodálatos sógoromat odaeszi hozzánk a penész akkor ötösben - együtt vacsorázzunk. Ha kettesben voltunk, akkor is másképp viselkedtem már, mint előtte, bár a történtek miatt azért óvatosan közelítettem felé. De például többször húztam magamhoz egy csókra - eleinte ennek oka nagyobb mértékben volt a - jobb szó híján - kötelességtudat, azonban egy idő után azt vettem észre, hogy egyre többször azért, mert olyan kedvem van, és mert jól esik. 1-2 hét elteltével, ki tudja mennyi idő után az ágyban is próbálkoztam nála. 

Betartottam amit magamnak fogadtam, azóta sem voltam szeretőnél - bár nem mondom, hogy nem volt olyan, hogy megszokásból majdnem igennel válaszoltam az egyikük kérdésére. Viszont megálltam, mert erős volt az elhatározás, hogy megpróbálok jó útra térni - legalább ami a házasságomat illeti. A munkában maradt minden a régiben, ott a korrupció annyira beetette magát már a mindennapjaimba, hogy ezen sokkal nehezebb lett volna változtatni - de talán nem is akartam. Ennek segítségével kerültem és maradtam a pozíciómban és tudom ellátni a családomat - vagy épp tudom őket vinni New York-ba.

Vivi tovább jutott a zongoraversenyen, és mivel megígértem, nem csak a versenyre utazunk el, hanem kibővítjük pár nappal - 2 nap a verseny előtt és 1 utána. Nem volt könnyű megszervezni, és emiatt az utóbbi napokban tovább bent is maradtam, biztosra akartam menni, hogy nem esik szét az örs amíg nem vagyok - habár a telefonom nálam lesz, ha bármi kellene. Bízom ellenben abban, hogy az utóbbi 10 évben Aidát kineveltem annyira, hogy kézben tartja a helyet, ha nem, kénytelen leszek seggbe rúgni. De még mindig ő az egyetlen, akire tényleg rá mertem bízni, hogy járjon el a nevemben - persze bizonyos hatáskört nem túllépve, egy szint felett mindenképp engem kell keresnie.

Akárhogy is, azért párszor átgondoltam az életemet amíg New York-ba értünk. Kicsivel több mint 2 órának kellett volna lennie az útnak, ehelyett több, mint hármat jöttünk, mert valamelyik gyereknek tuti hogy pisilnie kellett, éhes, szomjas, zsibbad a lába, mindezt felváltva természetesen. Még így se álltunk meg annyiszor, mint szerették volna, akkor egy nap alatt se értünk volna oda a New York-i hotelbe, amit lefoglaltam - egybenyíló két szoba, de a lányoknak külön birodalma van, ahogy nekünk is Verával. A parkolóba beállva kiszállok, picit feltolva a napszemüvegemet megmasszírozom az orrnyergemet. -A lányok túl sok időt töltenek mostanában az öcséddel és azért ilyen bosszantóak néha, vagy eddig is ilyenek voltak? - félig viccelődős, félig komoly a kérdés, amivel a feleségem felé pillantok a kocsi túloldalára, mielőtt még kiengednénk a két szöszit a hátsó ülésről, majd a csomagtartóhoz lépek, ahol ismét elcsodálkozom a cuccaink mennyiségén. Táska és bőrönd egymás hegyén hátán. -Biztos hogy szükség volt arra, hogy a fél házat elhozzuk? - vakarom meg a tarkómat, a logisztikán gondolkodni, hogyan fogunk mindent egy körben felvinni. 
(C) Ross


where do  your loyalties lie?

There's something wrong with your character, if oppotunity controls your loyalty.
Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
When in New York Lucifer-season-3-tom-welling
When in New York 01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

When in New York Empty
TémanyitásWhen in New York EmptyHétf. 6 Május 2024 - 17:52


Brian & Veronica Duke
2022.június eleje, New York.


where do  your loyalties lie?

There's something wrong with your character, if oppotunity controls your loyalty.
Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
When in New York Lucifer-season-3-tom-welling
When in New York 01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

When in New York Empty
 

When in New York

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Livin' in New York