Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 1 Bot

Autumn Llewellyn, Charles Talent Manx


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Besties Time.

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Archie morzejelei

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 15:57



Táncsak káprázik
a szemem
Teljesen új időszámítás kezdődött azzal, hogy maradtam Atlantában. Most egy kicsit pihentettem az annyira ambiciózus, preciz és maximalista, kötöttségekkel körülhatárolt életemet és megtanultam lazítani. Szerencsére nem esett nehezemre, kicsit hasonlított még a tisztiakadémián eltöltött évekre. Csak itt épp nem a bulikat, az utalozást és a lányokat számoltam, hanem a programokat, amiket megterveztünk karöltve a számtalan gyógytornával. Mert újból erőre kellett kapnom a rengeteg pihenés mellett és nem engedhettem meg magamnak, hogy elpunnyadjak. Így is épp elég ramatyul nézett kia  lábam, ahogy lekerült róla a gipsz.
Még rengeteg láberősítés várat magára, mielőtt visszatérek.
De azelőtt azonban csak úsztam az árral és jól éreztem magam Marával. Sosem gondoltam volna azt, hogy egyetlen nő ennyire kivívja a figyelmem, hogy más eshetőségen még csak ne is gondolkozzak. Persze ott volt a gyógytornász, aki napjában jött és lenyújtotta a sok fekvésből letapadt izmot, de jó hangulatú beszélgetésen túl sosem mozdultunk el. Talán ő szeretett volna, pont mint a pultos lány a telefonszámával. Néhány ártatlan flörtön kívül semmi nem történt. Többre értékeltem egy laza sétát a parkban, egy átbeszélgetett estét és a végtelenbe nyúló közös alvásokat akkor is, ha a film már csak magának ment amíg a laptop be nem mondta az unalmas végső lemerülésében. Ilyenkor nehezebb volt elengedni is, pedig tudtam, hogy délelőtt megint átmozgatós dolgos munka jön. A mankó nagyon hamar nem jelentett akadályt és olykor tényleg én magam mentem be a kórházba, hogy elrabolhassam egy kávészünetre az osztály leglelkiismeretesebb nővérét.
Nem lehetett elég korán tervezni az utazást. Ha akadtak is ugyan pihenőnapok, az időlimit miatt tényleg csak a környéken kirándultunk. De amint lekerült a gipsz, én nem voltam rest kocsit kölcsönözni. Már csak amiatt is, mert jóval könnyebb volt bevásárolni. Többnyire nálam töltöttük az időt, azt pedig meglehetősen aktívan. Ígéretemhez mérten szívesen kuktáskodtam mellette még a tortám összerakásában is. Igaz néha túlságosan is produktívak voltunk, de ezek a mozzanatok annyira a megszokott mindennapjainkká váltak, hogy képtelenség lett volna felsorolni mi mindenben csiszolódtunk össze ilyen könnyedén.
Nem sokkal azután, hogy lekerült a gipsz a lábamról, már fenyővadászaton voltam és nem győztem eleget hajtogatni ahhoz, hogy megalkossam az év legegyedibb karácsonyfáját - igaz többet káromkodtam az egész folyamat alatt mint az elmúlt heteket összevetve. Valódi fenyő pipa, sajátos dekoráció pipa. Nem a legszebb lett, még bőven volt mit fejlesztenem a hajtogatási technikámon, de azt állíthattam, hogy ilyen fát még soha senki nem látott. Ez csak a miénk volt.
Mire az útra sor került, már volt pár kilométer a kocsiban. Máshogy nem is mertem volna bevállalni vele a tizennégy órás utat. Amikor ezt felvetettem, mintha némi bizonytalanságot véltem volna felfedezni de talán csak az időlimit miatt. De mikor vessem be a kérlelő szavakat, ha nem olyankor, amikor meg kell győzni?
Bíztam benne, hogy az eredmény majd magáért beszél.
Szerencsére feltaláltuk magunkat az út során, ha nem beszélgettünk, akkor énekeltünk. Végtelenségig képesek voltunk valamiről sztorizni, én pedig nagyon élveztem ezt a monoton utazás alatt. Persze egy idő után már visszavettem a vezetés jogát, mielőtt még Mara bármit megsejtene. Jól esett az érintése, észrevétlenül is mosolyt csalt az arcomra.
- Ha jól látom már csak negyed óra és lekanyarodhatunk. - válaszotlam még mindig megkerülve a célt. De már roppant kíváncsi voltam rá, hogy vajon rájött-e hová hozom. Azt mondta sosem volt még az országon túl. Igaz most sem tettük át a határon a lábunkat, de terveim szerint átláthattunk a túloldalra.
- Kitaláltad már, hogy hová megyünk? - Ugyan az egyre több tábla, ami a Niagara folyót célzott előrejelezni már sok mindent elárulhatott a helyről. Ha a vízesés nem lett volna önmagában egy óriási látvány, akkor a környék is sok szép látnivalót és rengeteg kirándulási lehetőséget rejtett magában. A domborzat teljes megváltozása, a gyönyörű fenyőerdők amik mellett elhaladtunk mind azt voltak hivatottak jelezni, hogy a vadregényes vidékben rejlő lehetőségek végtelenek. Azt hamar észrevettem, ha kisebb túrákra mentünk Atanta körül, az olyan volt mintha Marát kicsrélték volna. A természet mindkettőnkre nyugtatólag hatott valahol, néha pedig kifejezetten csak a csöndet és a sétát élveztük. Most azonban nem bíztam a véletlenre a szállást sem, így amint megpillantottam a Niagara Falls települést hirdető táblát, már be is nyomtam az indexet a lekanyarodásra. Jóval kisebb volt a város, mint Atlanta, de ha egy valamit elmondhattunk mindketten, akkor az az volt, hogy kicsit jól is esett hátrahagyni a betondzsungelt és a szilveszter előtt annyira túlzsúfolt utcákat. Itt csupán a helyiek meg egy tucat turista lézengett, de így is az egyik kifelé eső apartmanba foglaltam a szállást. Hamarosan meg is pillantottam az üdvözlő táblát és a településhatárt jelző táblát és onnét már csak két utcányit kellett menni, mielőtt a parkolóban megállhattam volna.
- Oké, a szállást már most is át tudjuk venni és ha szeretnél, pihenhetünk egyet mielőtt még körülnézünk. - csúsztattam a kezem a térdére, ahogy Mara felé fordultam miután a motor is elhallgatott. Talán picit gyakorlottabb voltam a hosszas vezetésben, de azért éreztem engem is alaposan igénybe vett az út.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 6:04

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins

Év vége

Az elmúlt másfél hónap szinte elrepült. Amikor nem voltam beosztva vagy nem én voltam a vésztartalékos ápolónő taxiba pattantam, és Archie-hoz mentem. A kollégák az erre való megjegyzéseket körülbelül 2 hét után unták meg. Persze nem tudtam annyi időt vele tölteni mint szerettem volna - volt olyan húzós hét, hogy mindössze egyszer találkoztunk, akkor is azért, mert kontrollra jött. Messengeren meg videohívásban tudtunk beszélni olyankor is, de azért az nem volt ugyanaz.

Eleinte korlátozott volt, miket tudunk együtt csinálni, de amint lekerült a gipsz a lábáról, aktívabban töltöttük együtt az időt. Sétáltunk, városnéztünk, kajálni mentünk, a szülinapjára sütöttem neki tortát. Ritka volt azonban, hogy néhány óránál több minőségi időt tudtunk együtt tölteni. Volt, hogy abból állt a találkozónk, hogy én hulla fáradtan átmentem, és 10 perc után elaludtam egy filmen a vállára dőlve. De jó volt, nagyon élveztem ezt az egészet, a kis hangot, ami pedig az agyamban sutyorogta, hogy nem kellene túlságosan belebonyolódnom Archie-val ebbe az egészbe, szimplán elnyomtam. Egyelőre nem gondoltam az időre, mint szűk keresztmetszetet jelentő tényezőre.

Viszont ha már idő, tűkön ülve vártam, hogy december 30 legyen, hiszen ez volt az a nap, mikor elszabadultam a munkából majdnem 3 teljes napra. Csuriban volt a kezem, hogy ne üssön be a krach, mert Archie-val egy nagyobb utazást terveztünk. Nem mondom, hogy elsőre nem kerekedtek ki a szemeim azt hallva, mennyit is fogunk az autóban tölteni, de aztán rájöttem, hogy nem érdekel. Hisz mindegy mit csinálunk, jól érzem magam vele.

Már nem tudom, hány órája jövünk, de már kétszer váltottunk a vezetésben. Eleinte beszélgettünk, sztoriztunk a gyerekkorunkról, a kamasz éveinkről, gyorsan telt az idő. A sokadik órába lépve azonban farkasom már elégedetlenül morog odabent, nem tudom hogy a hosszú utazás miatt, vagy pedig amiatt, hogy Archie-val egymást túlharsogva nyomatjuk a carpool karaoke-t. Tudni kell rólam, hogy nincs jó énekhangom - azonban már nem érdekel, ha hülyét csinálok magamból Archie előtt. Jót szórakozunk rajta.

-Ott vagyunk már? - halkítom le a rádiót néhány zeneszámmal később, és felé fordulok. Nem tudom megállni, hogy ne nyúljak át az ő oldalára, és simítsak végig a tarkóján, ujjaimmal kicsit beletúrva a hajába. -Vagy legalább elárulod hol az az “ott”? - sokadjára próbálom kiszedni belőle az információt, ami eddig rejtve maradt. Tippjeim persze vannak, főleg a táblákat elnézve, de tudni biztosra nem tudhattam. Pedig én tényleg mindent megpróbáltam. Kedvesen, viccesen, csábosan…de semmi nem működött. Mondjuk valahol izgalmas a dolog, hogy csak annyit tudtam milyen messze megyünk és hogy mit csomagoljak. De azért most már fúrja az oldalamat a kíváncsiság.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 3:12



Táncsak káprázik
a szemem
Vannak ajtók, amik nem maradnak örökké nyitva. Az elszalasztott lehetőség soha nem tér vissza. Őszintén szólva én jobban félek attól, hogy szegényebb leszek lelkileg, ha valamit nem próbálok ki, mint attól, hogy mi lesz, ha kipróbálom? Engem jobban zavart, hogy korlátot állítok magamnak, mint az, hogy az újdonságban benne van a kudarc lehetősége. Ha nem próbálom ki, soha nem fogom tudni, hogy képes vagyok-e rá, vagy sem. Az élet túl rövid ahhoz, hogy hagyjam elszalasztani a lehetőséget.
- Had sárguljanak az irigységtől, boldognak és elégedettnek tűnsz. Én a helyedbe csak kedvesen mosolyognék rájuk, annál nincs bosszantóbb. Úgyis járok még bent, kár lenne tagadni a nyilvánvalót.  - meghagytam neki a választás lehetőségét, hogyan is érzi magát. De a megérzéseim legtöbb esetben nem csaltak. Aggasztott egyfelől picit, hogy a kollégák már kevésbé voltak jó véleménnyel, a srácokról legalább elmondhattam, hogy szurkoltak. Valami mégis azt súgta, hogy nem kellene féltenem a véleményektől. Végtére is, nem az örökkévalóságig akart itt lenni, nem?
Hát így lettem én valahogy Archibald Coelho. Hiába nem szerettem az úriember légből kapott szövegeit, annyiszor hallottam már a nevét Mara szájából, hogy lassan meg is nyugodhatok. Én talán még értelmesebbeket replikázok az elkövetkezendő időszakban. Már ki sem kértem magamnak ki tudja mióta, egyszerűen hagytam, hogy szórakozzon rajta, én pedig pontosan ettől éreztem jobban magam. A jókedv ragályos, pillanatok alatt. Képes rossz helyzetekben kipucolni a gödör aljáról,  egy gyenge pillanatot megváltoztatni és még a csókot is majdnem meghiúsítja. Ebből már aztán nem engedek.
- Hát akkor ezesetben én vagyok a szerencsés, aki nyert a lottón. - hogy ezen megsértődtem volna? Dehogy. Láttam rajta, hogy ő sem gondolta komolyan. Azok az apró gödröcskék elárulták ott a szája szegletében. A mosolygödröcskéi közelről egészen bájosan hatottak. Valahogy amikor nem jöttek a szavak csak szemeztünk, akkor sem éreztem úgy, hogy tétlenül telne az idő. Minél toöbbször és tovább néztem a szemeibe, annál inkább éreztem úgy, hogy nem is akarom megszakítani a szemkontaktust.
De hát minden jónak vége szakad egyszer.
Maradt a szemlélődés, mert a világért sem hagytam volna ki, ahogy felöltözik. Érzékelhetően lelassult az idő vagy mi lettünk ennyire lusták, esetleg az idő tette, nem tudom. De semmit nem sürgettem, ahogy őt sem marasztaltam. Előttünk volt még az egész nap, hiszen a ruhája szemmel láthatólag megszenvedte. Amit még tehettem, hogy felkínálok neki egy másik ruhát a táskából, de ennyire nem voltam a magam ellensége, az övé pedig főleg nem.
- Jó kis felfordulást okoztunk. - fel kellett ahhoz üljek, hogy alaposan is körülnézzek, de inkább csak megeresztettem magamnak egy büszke mosolyt.
Ezek tényleg mi voltunk.
Amíg Mara az ingemmel bíbelődött, én odébb toltam a megmaradt ép poharat. Nekem felöltözni macerásabb volt, lévén a gipszen fel kellett még hajtogatnom a nadrágot. Megvártam, amíg eltűnik a fürdőben, addig volt rá módom, hogy még a hiányzó felsőt is pótoljam. Lassúságomat remekül prezentálta, hogy Mara közben kijött a fürdőből is. Cseppet sem bántam, hogy az ingembe bújt, rohadt szexi volt benne.
- Mondjuk rendelhetnénk. Farkaséhes vagyok. - dobtam fel mintegy ötlet gyanánt, hogy mit ütemezzünk be. A feltakarítást meghagytam neki, amennyire kapacitálható voltam hogy a anapé közelébe férkőzzek, inkább csak segítettem tartani a lapátot. Nem akartam, hogy teljesen egyedül csinálja. Én legalább annyira sáros voltam ebben a tettben, mint ő. De érzékelhetően változott valami. Nem ellenkezett azonnal, nem szabadkozott és sokkal  természetesebben viszonyult hozzám. Nem voltam rest csókot lopni, amikor nekem töltötte a második pohárral és aztán már koncentrálhattunk is kényelmesen a környékünkön fellelhető éttermekre. Még egy lépéssel közelebb kerültem ahhoz, hogy mit szeret és megállapíthattam azt, hogy ebben is hasonlított az ízlésünk. Mi mindenben lep még meg?
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptySzomb. 27 Ápr. 2024 - 19:56

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Nyugalom. Ha egy szóval kellene jellemezni ezt a helyzetet, akkor az a “nyugalom” lenne. Eddig fel sem tűnt, mennyi feszültség volt bennem a kialakult helyzettől. Hogy tetszett Archie de ápolónőként nem engedhettem meg magamnak néhány lopott együtt töltött percnél többet. Hogy néha úgy éreztem, tojáshéjakon lépdelek. Próbáltam lazán venni és hárítani, de nem estek jól a kétes megjegyzések a kollégáimtól.  Sokat kivesz az emberből, ha énjének, érzéseinek egy részét el kell nyomnia. Már pedig én ezt tettem - ha nem is azóta, hogy Archie-t ismerem, de az elmúlt 1-2 hétben sokkal intenzívebben küzdöttem magammal.

Most viszont már sokkal jobb. Ahogy összebújva terpeszkedünk a kanapén, valahogy megnyugtató és kellemes. Mintha helyrebillent volna a világ rendje. Egészen hihetetlen, hogy mindössze egy hónappal ezelőtt találkoztunk csak. Nem tudom benne mikor kezdett a szokásos beteg-ápoló érdeklődésnél valamivel komolyabb kialakulni, de ezek szerint én nem palástoltam olyan jól, mint terveztem. Összemosolygunk a dolgon.

-Ha folyton eljárok majd szabadidőmben a kórházból, hallgathatom majd, hogy “mi megmondtuk”. Már alig várom. - icipici szarkazmus költözik csak a hangomba, de ahhoz most túl boldog vagyok, hogy igazán bosszantson ez az egész. 1-2 kollegináról tudom, hogy a féltékenység beszél belőle. Valószínűleg ezek után tőlük nem számíthatok arra, hogy beleegyeznek műszakcserébe vagy hasonlók. Mindezt azért, mert én megkaphattam valamit illetve valakit, amit és akit ők nem. Kárörvendeni persze nem fogok - az nem az én stílusom.

-Oké, Coelho. Csak élvezzük. -a már sokadjára ráaggatott becenév miatt belemosolygok a csókba. Egyébként egyetértek - túl jó most ez az egész ahhoz, hogy elkezdjek miértekre vadászni. Elnevetem magam azon amit mond. -Az kicsit költséges móka lenne. Meg hát szegény poharak. - ismét elvigyorodom. Nem tudok válaszolni arra, mit művelt velem. Vagyis… az is lehet, hogy csak félek igazán belegondolni. De olyan oldalamat hozta ki, melyről nem tudtam, vagy csak sejtésem volt, hogy talán van.

-Ó, nehogy azt hidd, hogy ez a te érdemed. Szimplán felírtam a neveteket egy-egy cetlire és sorsoltam. - ajkamra kell harapnom, hogy visszafogjam a vigyorgást, ahogy felnézek rá, ártatlan szemekkel pislogva. Ismét ledöbbenek, mennyire jól néz ki. Ilyen közelről még sosem engedtem meg magamnak, hogy tanulmányozzam az arcát, a szemeit, ajkának formáját…mindent. Szerencsésnek érzem magam, hogy kitartóan udvarolt, mígnem eljutottunk ide. Muszáj vagyok végigsimítani az arcán, hogy felfogjam, mindez tényleg megtörténik.

Egy ideig még kiélvezem az ölelését, de aztán erővel ráveszem magam, hogy kászálódjak ki - tagjaim egészen elzsibbadtak már ebben a pozícióban. Óvatosan kikerülöm az üvegszilánkokat, és mivel a saját pólómat sikerült a kiömlött borba dobni, így rögtönzök és Archie ingjét kanyarintom magamra. -A gombokat majd rendbe hozom. - ígérem meg egy mosollyal az arcomon, majd fogom a ruháimat és a fürdőszobában (mit a második ajtónyitásra találok csak meg, az első egy kis kamra szerűség volt) kicsit rendbe hozom magam. A nadrágot fel tudom venni, de a pólómat szappannal a csapnál ki kell mosnom. Végül pont ez lesz az oka, hogy éjjelre nem megyek vissza a kórházi szállásra. Hát mégse járja, hogy vizes pólóban menjek.  Jó ürügy, nem?

-Úgy tűnik mára bent ragadtunk a négy fal között. Mihez van kedved? - kérdezem, ahogyan kilépek a fürdőből, hiszen odakint szinte teljesen sötét lett a vihartól, az eső kitartóan zuhog, és még villámokat is látok átcikázni az égen. Míg ötletelünk én feltakarítom a rumlit amit okoztam, majd újratöltöm a poharát - én pedig jobb híján egy sima pohárba öntök magamnak, és abból iszok. Akármit is csinálunk még, én egyszerűen kiélvezem a helyzetet. Hogy feszengés nélkül csókolhatom meg, hogy hozzábújhatok ha épp úgy tartja kedvem. Leomlott egy fal közöttünk, és mindez közelebb hozott minket egymáshoz. Ennél többet pedig jelenleg nem is kívánhatnék.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptySzomb. 27 Ápr. 2024 - 14:17



Táncsak káprázik
a szemem
Nem vágyódtam én sehová, legfeljebb gondolatban előre abba a karácsonyba, amit annyira felfestettünk az égre. Azt tudtam, hogy nem voltam közömbös a számára, egy ideje a jeleket is figyeltem. Nehéz lett volna azok után vakon elfordulni, hogy mindenkitől azokat a sejtelmes mosolygásokat és megjegyzéseket kaptam vissza. Pont mint ő a kollégáitól a nővérpultnál vagy a pihenőben. De nem a szóbeli szembesítés nyitotta fel a szemem, hanem az együtt eltöltött idő jelentős növekedése. Nem csak én vágytam a társaságára, ez kölcsönös volt. Néha láttam, ahogy vívódik magával, hogy már tovább kellene indulnia, mégsem tette. Most úgy éreztem minden apró gesztus, indíttatás és elrejtett vágy célt talált. Noha nagy mozgásterem nem volt, azért a kanapé nem szolgált olyan rosszul, főleg mert kényelmesen elfértünk így is. Még mindig eszem ágában nem volt megmozdulni alatta.
- Egy ideje nem. - az én mosolyom is szélesebb lett, ahogy az ő vonásait fürkésztem. Olyan kényelmesen helyezkedett el rajtam, nyomát sem láttam a korábbi zavarának és ez elégedettséggel töltött el.
- Igazából mondhatnám azt, hogy kezdettől fogva, de az nem lenne igaz. Egy darabig jól leplezted, de ilyen kotnyeles kollégák mellett mi marad titok? - céloztam is rögtön arra, hogy mennyi mindenki volt annyira nyilvánvalóan indiszkrét és egyben nehezítették is meg mindazt, ami közöttünk alakult. Ilyen reflektorfényben ki tudja magát teljesen elengedni, nem?
Elnevettem magam a megjegyzésére. El is felejtettem már teljesen a szilánkokat, annyira jelentéktelen tett volt. Ennek így kellett történnie, máskülönben nem sodort volna most azonnal el minket ennyire intenzíven a vágy mint egy morajló vihar. A kinti vihar ellenben csitulni sem akart.
Azért titkon bíztam benne, ha látatlanul fogom a kezét és vezetem, majd magától is akarni fog engem.
- Van valami megmagyarázgatatlan abban, ami alakul közöttünk. De ne akarjuk érteni csak élvezzük. - én is kiélveztem azt az aprópuszit, amit a nyakamra hintett. Jól eső hümmögés szakadt fel belőlem és ha már így helyezkedett, kedvem támadt lustán megcsókolni. A korábbi hévnek már ugyan nyoma sem volt, helyette kiélveztem ajkai puhaságát, csókja édességét.
- Mondd meg te, mit műveltem veled? Ha kell veszünk új poharakat és majd azokat is jól összetörjük. - miközben szórakozott megjegyzést tettem a megjátszott felháborodására, csak játékosan húztam végig mutatójjam a nyaka ívén egészen az állcsúcsáig. Olyan könnyedén el tudtam veszni a vonásai fürkészésében, a szemeiről nem beszélve. Ritkán csillogtak ennyire.
- Na és engem miért tüntettél ki a figyelmeddel? Hiszen pont ugyanazt csinálta még egy tucat másik férfi is. - ha már itt tartottunk, ez engem is érdekelt volna.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptySzomb. 27 Ápr. 2024 - 8:33

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
+18
A karácsony a kedvenc ünnepem - és bár eddig bevallom el voltam keseredve, hogy nem tudok hazamenni a családomhoz, az Archie által felvázolt lehetőség képe egyből javított ezen. -De igazi fa legyen, annak olyan jó illata van. - nem követelőzök természetesen, csak az szerintem tényleg jobb, mint a műfenyő. Az illata a számomra oly kedves erdőt juttatja eszembe.

-Mexikóba? Egyébként az kevésbé vonz, lehet hogy én láttam túl sok filmet de veszélyes helynek tűnik. - aztán ez lehet, hogy sztereotípia, nem tudom. De egyelőre nem rohannék kideríteni, pár perccel később pedig azt is elfelejtem, hogy egyáltalán létezik Mexikó. Teljesen elragadnak minket az érzések, tényleg mint két hormonokról felfűtött kamasz, olyan hévvel és mohósággal esünk egymásnak. A ruhák olyan tempóban kerülnek le mindkettőnkről, hogy nem vagyok benne biztos, mind teljesen ép marad.

Ahogy ismét az ölébe von, tüdőmben reked a levegő egy pillanatra. Te jó ég, egészen eddig a pillanatig nem is gondoltam volna, hogy milyen zsigeri szinten kívántam ezt. Archie-t. Kettőnket. Egyszerre nyújtanám és siettetném a pillanatot, de nem gondolkodom. Elengedem a gyeplőt és hagyom, hogy az ösztönök és a vágy harmonizálja mozgásunkat, kiélvezve minden csókot, érintést, simogatást.  Az odakint hangosan megdörrenő ég teljes szinkronban van az agyamban felrobbanó színes tűzijátékkal, mely végigfut a gerincem mentén, jóleső zsibbadtsággal töltve el izmaimat.

Az egész testem kellemesen bizsereg, ahogyan kényelembe helyezem magamat Archie ölében, az iménti euforikus érzés pedig valahogy a szégyenérzetet is kisöpri belőlem, nem érzek késztetést eltakarni magam. Bal karommal a háta mögött ölelem, felsőtestem az övére simul, fejemet pedig a válla-kulcscsontja környékén pihentetem. Jobb kezem szórakozottan köröz a még mindig szaporábban emelkedő és süllyedő mellkasán, fülemben pedig hallom heves szívverését. Nem emelem fel a fejemet, csak kicsit hátrébb csúsztatom a vállán, hogy a szemébe tudjak nézni. Hát persze, hogy a rossz tulajdonságát is úgy megcsavarja, hogy abból nekem kerekedjen ki bók. Mosolyom kiszélesedik.

- Egyáltalán nem volt benned kétely azt illetően, hogy tetszel nekem? Pedig próbáltam titkolni. - elnevetem magam. Egy időben magam előtt is igyekeztem pedig tagadni. Mint azt az ábra mutatja, nem voltam benne sikeres. De nem bánom. -Nem szoktam így elveszíteni a fejem. Mit műveltél velem? Még a poharadat is eltörtem. - hangom játékosan számonkérő, természetesen nem gondolom komolyan. Azonban hogy egyértelművé tegyem (meg mert jól esik), egy puszit nyomok a nyakára, valahol az állának vonalában. Tudom, hogy aggódnom kéne amiatt, hogy a vágy hevében egyikünk sem gondolt védekezésre - ezt azonban félretolom. Egy kicsit később is ráérünk, most túl jó ez így.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyPént. 26 Ápr. 2024 - 18:20



Táncsak káprázik
a szemem
+18

A családom közel sem volt átlagos, apám boldogtalan vagy épp egyenesen toxikus házassága után sosem találta meg az egyensúlyt önmaga kifejezésére, nem lelte örömét különösebben az új családjában sem. Kifejezetten passzív apaszerepben pedig saját magamnak kellett meglelnem az utat ahhoz a felnőtt Archie-hoz, aki ma is voltam. Engem eddig csak és kizárólag a katonaság és az elhivatottság tett boldoggá, itt leltem meg az első igazi bajtársaimat is. Ellenben a bátyám közel állt mindig is apámhoz. Voltak közös programjaik, témájuk, jobban bátorította és mindig ő volt neki az első. De nem ennyi volt az összes minden, hiszen a bátyám volt az élő bizonyíték arra, hogy léteztek természetfeletti lények. Előszeretettel élt vissza az erejével, vágott fel a képességeivel és folyamatosan tesztelt. Ha nem lennének az unokaöcséim, akkor a mai napig azt mondanám, hogy ez egy mocskos dolog. Valahogy annyira nem vágytam most ebbe a közegbe, miután azt is meghiúsították, hogy haza menjek lábadozni. Már csak azért is szerettem volna valami gesztussal kedveskedni Marának.
- Nem. Jól megleszek nélkülük. Itt is tudok karácsonyfát építeni. Majd segíthetsz kitalálni, mit hajtogassak rá. - amennyi tengernyi időm kilátásba került, csoda lett volna ha ki is tudom tölteni. A gyógytorna nem fog annyi időt lekötni, talán két órát? A hármat már sokallom.
- Oda is elmennél? - Mexikó nekem egyáltalán nem volt prioritás, de az pont annyira volt messze mint bármelyik európai ország. De majd kiszedem belőle, hogy még miket preferál. Az biztos, olyan helyre el sem akartam vinni, ahol bármilyen renddfenntartói feladatot látott el a katonaság. Vagy egyik vagy a másik, a kettő nem megy úgy.
Azt hiszem az élete egyik legfontosabb momentumának megosztása jelent valamit. Már csak azért is, mert ezzel betekintést nyerhettem talán egy olyan szegmensébe, amit nem biztos úton-útfélen hangoztatott. Kényelmesen elvoltunk itt, eliszogattunk, pihentünk, messze volt még a nap vége. De ki számlja ezt már amikor egy pillanat alatt kerítenek hatalmukba sokkal intenzívebb érzések minket. Amikor az egyik pillanatban még csak a térdét cirógattam, aztán már fölöttem is támaszkodott. A csókja édes volt, én pedig szörnyen telhetetlen. Az sem érdekelt, hogy épp leszaggatta rólam a ruhát. Fokozatosan fedeztem fel magamnak Mara gyönyörű alakját, ahogy tenyerem siklik bársonyos bőrén, csókjaim pedig néhány lélegzetvétel után a nyaka bőrét is cirógatták. Igazán élvezem, hogy ilyen könnyedén megadja nekem magát, ahogy reagál minden mozdulatomra és érintésemre, hogy egyszerűen összehangolódunk, mintha egy kirakós tökéletesen egymáshoz passzoló két darabja lennénk, miközben vibrál közöttünk a levegő. Aztán belőle előtör a türelmetlen nőci, és igencsak kapkodóvá válunk mindketten a ruhákkal. Őt akarom, mióta csak először realizáltam, mennyire bejön nekem. És hiába próbáltam magam visszafogni, távol tartani magam tőle, igazából legbelül végig abban reménykedtem, hogy így fog végződni valamelyik napunk. Egyikünknek sem kell sok biztatás, nekem egész biztosan nem, de a mozdulataiból ítélve ő sem igényel sok biztatást. Így hát nem is fogom vissza magamat sokáig. A segítségével megszabadulok a nadrágomtól, majd közelebb húzom magamhoz, és elmerülök benne. És ez az érzés minden, amire jelenleg szükségünk volt. Kezeim újra és újra végig járják őt, miközben még közelebb vontam magamhoz. Nem tudok betelni vele.
- Csodálatos vagy – suttogom neki, és egyre inkább elveszek a forró érzések között.

Most az sem zavar, hogy pillanatnyilag begipszelt lábbal csak itt heverésztem. Pillanatnyilag a hónap legszerencsésebb pasasának éreztem magam, tényleg semmit nem csináltam volna másképp. De még kellett idő, hogy szóhoz jussak. Sokszor vált rossz szokásommá, hogy ilyenkor már az öltözködéssel foglaltam el magam. Most a szikrája sem volt a gondolatnak bennem. Tekintetem újra és újra elidőztettem az anyajegyein, az idomain, nőies vonalán és mélyen magamba szívtam az illatát. Újra és újra végigsimítottam a hátán, érezve az időnként előcsalogatott libabőrt és élvezve persze azt, hogy ezt én idéztem elő.
- Nem válaszoltam arra a kérdésedre, hogy miről szoknék le. Szeretek halogatni. Talán erről. De most egy pillanatig sem bánom, hogy kivártam. Megérte rád várni.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyPént. 26 Ápr. 2024 - 10:59

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
16+
Bár más dolgokat említünk bakancslista elemnek, mindegyik olyan pont, ami mindkettőnket érdekelné, eddig még nem merült fel szerintem olyan dolog, amire határozottan azt mondtam volna, hogy "na azt tuti nem". Nem csak ma, hanem szerintem amióta őt ismerem, és ez jó, mert bármi is alakul most itt köztünk, ez egy stabil alapot tud adni neki. Az időnk korlátozott, ezt az agyam egy része tudja, de mára ezt teljesen elengedtem, és tényleg csak élvezem Archie társaságát. Nagyon is.

-Ugyan, nem kell nekem ajándék. De értékelem a gesztust, tényleg. - legyintek, arcomon egy mosoly. Jól esik. hogy egyből ez jutott eszébe miután megtudta, nem utazom haza Rose Harbor-ba karácsonykor. -Te se mész a családhoz? Addigra már lekerül a gipszed, azt hittem elutazol. - meglepődtem kicsit azon amit mond - ezek szerint mindketten itt ragadunk. Bár nekem pörögni fog a munka, ő egyedül lenne - kettőnk közül még talán mindig én járok jobban. De hátha tudok úgy szabadulni, hogy ne legyen teljesen magában. Ez karácsony táján a szokásosnál is rosszabb lehet.

-Jól hangzik. Csak ne szöktess át a mexikói határon, nem lehet priuszom. - elnevetem magam - tényleg csábítóan hangzik, hogy elutazzunk valahova. Én nem ragaszkodnék ahhoz, hogy mindenképp menjünk messzebb, biztos Atlanta környékén is vannak látnivalók és kellemes helyek, de Archie annyira lelkes, hogy nem fogom letörni. Látom rajta, hogy úgysem fogja annyiban hagyni és tudom, hogy lábadozása alatt muszáj valamivel lekötni az energiáit, hát ez jó opciónak tűnik.

Torta. Szeretek sütni, és ezzel az apró megjegyzéssel a szülinapját illetően elültette a bogarat a fülembe, hogy valamit süssek neki. Mondjuk meglepni nem tudom vele, mivel az ő konyháját kellene igénybe vennem, de nem baj, az is közösen töltött idő. Szinte észre se veszem, hogy öntudatlanul tervezgetem vele a szabadidőmet, amikor nem munkában vagyok. mintha ez lenne az új természetes. 

-Akkor még könnyen megúsztad. - bár az új telefon kétségkívül költségesebb, mégiscsak kellemesebb, mint egy tüdőgyulladás. Még szerencsés, hogy ennyivel megúszta az esőben táncikálást. Mondjuk valahol jó is lehet - de kizárólag meleg napon egy kellemes nyári zuhéban, nem hidegben. -Igen, az volt a pillanat mikor eldöntöttem, ápolónő leszek. - helyeslek egy bólintás kíséretében, a következő pillanatokban viszont már egy egészen más döntést hozok meg. Vagyis...részben én, részben a farkas. Pedig eddig egyáltalán nem az a fajta voltam, aki kezdeményez. Az első lépés megtételét eddig kivétel nélkül meghagytam a másiknak. 

Mindössze egy másodpercig fut át az agyamon, hogy a csók talán hiba volt, ám mikor megérzem a hajamba túró ujjait már tudom, hogy a legkevésbé sem nevezhető ez annak. Jobb kezemben még mindig ott a pohár, benne körülbelül egy korty maradék borral, ám a mozdulatok hevében kiejtem a kezemből, hangos csörömpöléssel ér földet és tör darabokra. Más esetben egyből feltakarítanám, de most képtelen vagyok ilyenekkel törődni. Már nem tudom hol ér véget Mara és hol kezdődik a farkas - mindketten ugyanazt akarjuk: Archie-t. Orrom teljesen megtelik az illatával, melybe belekeveredik az a fajta elemi vágy, ami belül valószínűleg már mindkettőnket emésztette. 

Elvesztem. Teljesen. Én sem tudom mikor mozdulok fölé, az agyam teljesen ködös. Nemhogy az odakint a párkányt verő eső vagy az egy-két égdörgés nem jut el a tudatomig, de még nagyon azok a szavak sem, amiket mond. Érintésébe tetőtől talpig belebizsergek, karjaim pedig úgy fonódnak a nyaka köré, mintha ő lenne az utolsó mentőmellény egy tengeri viharban. Végigsimítok tarkóján, az arcán, a nyakán, és csak onnan tudom, hogy elszakítottam az ingjét, hogy néhány gomb tompán koppan a földön. 

Csak annyira és addig távolodok el tőle, míg tüdőmbe egy kis oxigént juttatok - azt is erővel kell megtennem, de inkább ez, minthogy elájuljak. Az érzések intenzitásától így is zsong a fejem. Arcom kipirult a heves csókcsatától és érzem, hogy ha Archie most nem nyomja meg a stopgombot, én képtelen leszek megállni. Nem is akarok, így hacsak nem állít meg vagy nem teszi meg helyettem, én magam húzom át a pólót a nyakamon és karjaimon, és dobom valahova magunk mellé.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyPént. 26 Ápr. 2024 - 6:41



Táncsak káprázik
a szemem


+16
Úgy fest a bakancslista már csak változik. Ahogy a daru a részemről, az övéről a repülés. De ez volt a szép az egéauben, hogy egyáltalán nem éreztem soha egy percig sem soknak vagy megerőltetőnek a beszélgetéseinket. Néha pedig kifejezetten hiányoltam a folytatást, amikor mennie kellett. Ezekről sosem beszéltem neki, pedig ott lappangott minden szavamban, minden gesztusomban és csak remélni mertem, hogy úgy fogadja ezt, ahogy feladom neki. Eddig egy rossz szavam nem lehetett volna rá.
Ritkán tudtam bárkivel elbeszélgetni akár rossz dolgokról anélkül, hogy kellemetlenül éreztem volna magam közben. A családomról is csak leginkább azért feledkeztem el beszélni, mert annyira nem ragaszkodtak hozzám. Ellen a három unokaöcsémről képes voltam bármennyit.
Azt mondják az értékrendek velünk jönnek, mi hozzuk magunkkal őket. Az övé picit családközpontúbb volt, de egyáltalán nem ütött el az enyémtől. Talán csak a célok voltak mások, mégsem éreztem azt sem idegennek. Mara beáldozta azt, hogy találkozzon a rokonauval meglehet talán tényleg nehezebb lett volna visszatérni. Nem szerettem volna, ha emiatt csüggedne és megragadtam az egyetlen lehetőséget arra, hogy a szituáció egyetlen pozitívumára felhívjam a figyelmet.
- Szóval idén én ajándékozlak. Ezt veheted készpénznek. De becsülöm a döntésed, tényleg ez a legkézenfekvőbb megoldás. Én is a seggemen maradok, előbb a gyógyulás, aztán a móka. - hogy milyen móka, még a jövő zenéje.
- Hé, soha ne becsüld le az időt. Hidd el néha ami kevésnek tűnik is hirtelen sok lesz ha a nyakadba szakad. De ha nem is európai út, valahová messzebb is elmehetnénk kölcsön kocsival. - ehhez ragaszkodtam, valahogy tényleg tetszett az ötlet. Az utóbbi években nekem sem nagyon volt időm úgy igazán szusszanni, kidugni a fejem a csigaházból és úgy igazán körülnézni. Mara mellett ez a lehetőség igazán izgató volt.
Ó, szóval te is kötekedsz, ez szép volt.
Széles vigyort csalt az arcomra, ahogy visszavágott. De igaza volt, én fogalmaztam félreérthetően. A mai napi tejszínhabos merénylet után azonban nem az jutott eszembe, hogy majd mint egy jófiú ott adogatom az összetevőket, nem. Szerintem csatatér lesz ez a konyha. Akaratlanul is elsandítottam arra.
- Valamit biztos kell. - sejtelmes vigyort villantottam még hozzá, rá bíztam, hogy ezt miképp értelmezi.
Izgalmas volt a másik féltve őrzött - talán annyira nem is - álmait hallgatni, Maráé egyszerre volt egyszerű és elrugaszkodott, de megérdemelte, hog tényleg többet lásson a világból mint amennyit jelenleg és én kész voltam ebben picit segíteni. De magam sem éreztem rosszabbul, ahogy feltártam mennyire egyszerű dolgok sorakoznak az én bakancslistámon.
De az őrültségek más lapra tartoznak, voltak dolgok, melyekre annyira nem voltam büszke, mint tiszti koromból amikor innom kellett a hordó sörből na de úgy, hogy fellógattak a lábaimnál fogva. Mégis egy beavatást nem tartottam az én őrült tetteimnek, szükséges volt az igaz. De ki csinál ilyet részegen, hogy szándékosan a zuhogó esőbe rohan mert azól valami jó zene és ott rákezdi?
- Másnap vettem egy új telefont, mert az addigi szétázott a zsebemben. - a legrosszabb ami történt csupán ennyi. De arra nagyon kíváncsi voltam, hogy ő mit tartott annak. Biztos voltam benne, hogy nem mindennapi, hiszen Mara sem volt az. Hiába gondolta ennek szöges ellentétét. Ahogy megpróbáltam elképzelni ezt, nagyokat kortyoltam a borból. Egy pillanatra sem vettem le róla a szemem, amikor a sérülés nyomait mutatta, akkor is csak annyira, hogy szemügyre vehessem.
- Szóval már akkor életeket szerettél volna menteni. - összegeztem némi mosollyal, miközben letettem az üres poharat. Még nem éreztem a bor aljasságát, de biztos voltam benne egyszer majd beüt főleg ha mind megisszuk. Továbbra sem hagytam abba a kusza vonalak rajzolását, igaz néhányszor sikerült egy olyan mozdulatot is beiktatnom, hogy mind az öt ujjam vége érintette, majd lassan csúszzattam is szét öt irányba, hogy az egész tenyerem a térdén állapodjon meg. Megrezzent a szemöldököm a megjegyzésére. Épp csak egy nagyobbat dobbant a szívem, miközben visazatartottam egy pillanatra a levegőt. Igazán végig sem futott a fejemen, hogy ez mit takarhat, már veszélyes közelségben volt. Valahol reméltem, hogy van egy ilyen pajkosabb, érzékibb oldala is. Egy pillanatig sem hezitáltam viszonozni a csókot. Mintha az ő mozdulata közben szerettem volna feljebb ülni, de végül az lett belőle, hogy kezem az arcára simítottam, bele a szanaszét kószáló tincseibe. Elöntött a forróság és a vágy, az a vágy amit már hetek óta próbáltam elfojtani, most a csókban igyekeztem minden szikráját belerakni. Magamnak sem tudtam parancsolni, így aztán azt sem tudnám megmondani, hogy mikor ragadtam meg a csípőjét és vontam őt teljesen magam fölé.
- Ha tudnád mióta szeretném, hogy ilyen őrültségre vetemedj. - egyszerre akartam minden porcikáját, hogy a határok megszűnjenek körülöttünk. Kezem mohón kutattott, simította végig az oldalát és a ruhája aljában állapodott meg. De most én kezdeményeztem és csókoltam türelmetlenül ajkaira. A vágyakozás szikrája berobbant a köztünk lévő térbe, és mindketten kontroll nélkül csapongó, türelmetlen, ügyetlenkedő tinédzserekké váltunk. A kezembe fogtam az arcát, és szinte felfaltam a száját, úgy csókoltam ebben a pillanatban, mintha az életem függne tőle. Hiszen éreztem, ahogy minden egyes mozdulattal olyan hullám söpört végig a gerincem mentén, ivódik a zsigereimbe és összpontosul az ágyékom mentén, hogy csak többet és többet akartam. Őt akartam. Mindenhogy.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 21:56

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
-Fel is került a bakancslistámra. - és tényleg. Jó lenne egyszer repülni, ha pedig mindezt Archie-val élhetném át, külön öröm. Egyszerűen nem találok magyarázatot arra, ami történik. Mármint hogy ilyen könnyű beszélgetni, viccelődni, egymásra hangolódni. Különös, mégis szívet melengető érzés ez az egész. Örülök, hogy előttünk áll még egész nap. És bár időnként zavarba jövök egy-egy momentumtól, kényelmetlenül egyáltalán nem érzem magam.

Izgalmas belegondolni, hogy esetleg év végén kicsit hosszabb időt tölthetnénk együtt kettesben. A visszakérdezésére viszont picit elszomorodom és megrázom a fejem. -Nem, önként bevállaltam, hogy maradok és dolgozom karácsonykor. Nehezebb lenne visszajönni utána. - a legtöbb kolléga hálás is volt a felajánlásért. Sokuknak itt a család, többeknél gyerekek - ez a legkevesebb, amit megtehettem értük. Apáéknak még nem szóltam, a hétvégén akarom őket felhívni ezzel kapcsolatban. Nem szeretek rossz hírt közölni, de talán tényleg így lesz a legjobb. Félek, hogy a szívem szakadna meg, ha pár nap Rose Harbor után ismét magam mögött kéne hagynom. Még friss az október eleji emlék.

Nem kérdezek vissza, ő hazamegy-e, a család neki kényesebb téma, és nem szeretném, ha egy ilyen dolog most rányomná a bélyegét a kedvünkre és a napra. Annál sokkal jobban hangzik a kanapéra kényelmesedni és beszélgetni vidámabb dolgokról. Például bakancslista, utazás, ilyesmi. Elég csak elkezdeni, máris érzem, hogy a korábbi szürke felhők már el is rebbentem a fejem fölül. A kérdésre elnevetem magam. -Egy európai úthoz sajnos közel sem elég. - sóhajtok, szép is lenne. Talán egyszer.

-Aha, értem a célzást. - a cseppet sem sejtelmes utalásra a szülinapja kapcsán csak mosolygok, de a második mondatára felhúzom a szemöldökömet. -Hámozni? Tudod mi kell egy tortába? - játékosan kötekedek vele - valószínűleg inkább értette ezt mondjuk egy főzésre, de na. Adta magát, hogy elviccelődjek ezen a szóhasználaton.

999 darumadár. Ezek szerint nem felejtette el a 2 héttel ezelőtti ígéretét. Persze még mindig erőteljes kétségeim vannak, hogy van-e bárki tényleg annyira elvetemült, hogy ennyi papírmadarat hajtogasson, azonban nem adok ennek hangot, csak elmosolyodom rajta. Annál jobban tetszik a következő felsorolása, és ez szerintem arcomról is egyértelműen lelolvasható. -Ez nagyon jól hangzik, jöhetne is ebben a sorrendben. - mondjuk nem most így késő ősszel, de egy alkalmasabb időben jó mókának hangzik. -Rossz szokások? Mondj egyet. Nem kell, hogy a legrosszabb legyen. - kíváncsi vagyok, mik lehetnek ezek - tippelésbe inkább nem is bocsátkozom ezeket illetően, inkább megvárom hogy válaszoljon. Már ha felel.

Ha nincs a belső farkasom, lehet észre sem veszem, ahogy ujjai szórakozottan köröznek a térdemen, ám a bordaketrecem mögé zárt négylábú izgatottan kezd el ugrándozni, így egy gyors lepillantást engedélyezek magamnak. A gyomromba hirtelen mintha pillangók költöztek volna - nem egyszerű megreguláznom a másik énemet. Ami segít, hogy Archie legnagyobb őrültségén elnevetem magam. -Wow. És nem lett tüdőgyulladás a vége? - picit az ápoló szólt ki belőlem, bár évszaktól függően még teljesen standard kérdés is lehet.

Saját őrült tettem hamar eszembe jut - alig néhány hónapja meséltem róla Charlie-nak, bár akkor inkább olyan kontextusban, hogy elvonjam a figyelmét friss harapásáról. Elemelem balomat a támláról, és Archie előtt kinyújtom, hogy alkarom belső felét lássa. -Gyerekkoromban megpróbáltam megmenteni egy nyulat, és rám csapódott egy régi medvecsapda. Szerencsére tényleg ócska volt és nem vadiúj, így nem lett annyira komoly a sérülés, de azért nagyon fájt. - visszahúzom és ölembe fektetem a kezemet, majd iszom egy nagyobb kortyot a borból.

A következő pillanatokra nem tudok magyarázatot adni. Talán a bor szállt egy pillanatra a fejembe, hiszen hiába a farkaslét és gyors anyagcsere, rövid távon egy nem edzett szervezetre is tompító hatása van.  Talán az, hogy egy-két másodpercre nem figyeltem oda, hogy kontroll alatt tartsam a farkasomat.  Vagy esetleg az elmúlt napok, hetek elnyomott érzései és gondolatai netalán mindezek kombinációja az oka. Viszont anélkül szólalok meg, hogy azt megfontolnám. -Ha pedig őrültség, akkor lehet ezt is hozzá lehet adni. - mintha nem én irányítanám az ajkaimat és az agyamat, úgy hagyják el a szavak a számat. Majd mielőtt visszavehetném a kontrollt - mert ebben a pillanatban már tudom, hogy ez a bennem élő farkas ösztönszerű cselekedete - Archie felé hajolok, bal tenyeremmel finoman megtámasztom magam a mellkasán, az ajkamat pedig az övére tapasztom.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 18:10



Táncsak káprázik
a szemem
Lelkes mosollyal bólogattam csak a visszakérdezésére. Ha szeretné, annyiszor mondom ezt el neki, amennyiszer szükséges, hogy így is gondolja. Egyszerre lepett meg és volt izgalmas látni, ahogy időnként zavarba jött. Talán eddig nem volt súlya a szavaknak, hiszen bent voltunk, szórakoztattul magunkat és egymást is. Idekint viszont mehettünk volna kétfelé, most mégis velem tartott a lakásra és még mindig akadtak felfedezésre váró pillanatok.
- Egyszer mindenképp érdemes mindent fentről megnézni. - szolid mosoly ült ki az arcomra a dícsérettől. Nem voltam sosem az a fajta, aki annyira nagyra van magával, persze nem tagadom hízelgő is valahol. De tényleg szerettem volna ha egyszer lehetősége nyílik mindent látni odafentről is. A kilátás mindig magáért beszélt ha gyönyörű tájak húzódtak meg alattunk ha kopár kies hegyek.
Szerettem volna tiszta képet kapni arról, hogy hogyan szervezzünk, elvégre ez egy lényeges eleme volt mindennel. Voltaképp az alapja. Ha valamit, hát azt megtapasztaltam én is a kórházban, hogy néha beköszöntött az őrültekháza. Amikor jött egy rakás sérült, akkor hirtelen az is kevés volt aki bent tartózkodott. Nem is az ilyen esetek érdekeltek, hanem a tényleges, elvégre a mai nap is egész nyugodtan alakult már ahhoz képest, hogy nem pittyegtek még rá. Reméljük így is marad, nem lenne ebben az esőben szerencsés elindulni.
- Akkor megcélozzuk az év végét, a többit pedig rögtönözzük. De akkor ez azt is jelenti, hogy karácsonyra sem mész haza? - amint feltettem a kérdést már meg is bántam. De alighanem ő is tisztában van ezzel anélkül, hogy kimondanánk. Bármelyik ügyelettel rendelkező szervezet úgy működött, hogy vagy a karácsonyt vagy a szilvesztert választhatták a dolgozók, mindkettőt egyszerre nem. Gyanítom a helyi családosok már le is csaptak az előbbi opcióra. Pedig az a hétvégi találkozó sokat javított Mara hangulatán, már abból tudtam hogy eljöttek a roonai, amint megláttam az ajtóban. A család fontos, főleg ha összetartó is.
Vicces volt így egy mankóval táncolgatni, leginkább csak valami hasonlót imitáltam. De Mara mosolya miatt már megérte kicsit bohóckodni. Meg kiderült, hogy egy mankóval is egész jól elbillegek, ha arról van szó. De nem hagyhattam ki, hogy igyunk az ismertségünkre. Anélkül most itt sem lettünk volna. A zene még ugyan elszólt a háttérben, de valahol már talán egyikünk sem arra figyelt. Helyeslően bólintottam a borra tett megjegyzésére. Nem voltam egy nagy szakértő, de ez még ingyen is volt, lehetett volna rosszabb is az íze. Mondjuk ha azért marad itt bontatlanul, mert annyira pocsék, hogy senki nem akarta volna magával vinni.
Kényelmesen elhelyezkedtünk, melyikünk épp hogyan. Kifejezetten jól esett, hogy a térde a lábamhoz ért, de ezt észrevettem már bármelyik másik érintésénél is. Pillanatnyi, kis szikraszerű érzéseket kiváltó, nem olyan szembetűnő. De összekapcsolt minket.
Figyelmesen hallgattam az elmélkedést, egyszerre tűnt kíváncsinak és álmodozónak. Ezek bizony tényleg bakancslistás elemek voltak. De a tortára tett célozgatása megnevettetett.
- Szép országok, igaz én nagyjából csak a repterüket ismertem meg ha nagy ritkán kaptunk kimenőt valamelyik átmeneti állomásozóhelyen. A szabadidő nálunk még annál is ritkább, mint amit te kapsz. Még ha a beosztás nem is nagyon variálódik. De Európa tényleg nagyon szép. Mit is mondtál, hány nap egybefüggő pihenőd van? - persze tisztában voltam vele, hiszen az imént mondta, de erősen elgondolkodtatott az is, hogy esetleg oda ugorjunk ki. Elvégre egy jókora városban tartózkodtunk, innét a helyi reptér sincs messze.
- A tortát elsüthetjük decemberben, ha szeretnél rá indokot találni. De bármikor szívesen leszek a kuktád, hámozni nagyon jól tudok. - céloztam mintegy a szülinapomra is, de nem akartam, hogy csak arról szóljon a beszélgetés. Jó volt most ez így. Mi ketten két pohár bor társaságában.
- Bakancslista? Lássuk csak, egyszer még le kell hatogatnom 999 darumadarat. - kezdtem persze a szórakoztató felével. De ez nem volt olyan igazi bakancslista, végtére is nemrég vettem fel a többi mellé. De ami igazán érdekelt, azt mindig csak görgettem magam előtt.
- Nem is tudom, megélni az élet apró pillanatait, túrázni menni, nyársalni a tábortűz mellett, hullócsillagot nézni egész este, koncertre menni. Ja és még valami, egyszer fel kell hagynom egy rossz szokásommal. De még nem tudom melyikkel. - ezek nem tűntek olyan nagy dolgoknak, számomra mégis azok voltak. Messze a normális társadalomtól ilyenekre vágyott az ember.
Elgondolkoztam a kérdésén, közben pedig észre sem vettem, hogy a kényelembe helyezett kezem egészen közel pihen a térdéhez. Ahogy a válaszon tűnődtem, figyelmen kívül kezdtem mindenféle vonalakat rajzolgatni rá.
- Azt hiszem esőben táncolni egy hosszú kocsmatúra után. Felszabadító volt. Na és neked mi volt az? - míg eltűnődtem, gyakrabban nézelődtem távolra, olykor rá. De a kérdésem nyomán tekintetemet újból bevonzotta az övé.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 9:43

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
-Könnyen megszerethető személyiség? Vagy csak még nem láttad az ördögi oldalamat. - elnevetem magam, de inkább bókjai okozta zavarom leplezése céljából, nem feltétlen azért, mert tényleg van egy ördögi oldalam. Vannak persze rossz tulajdonságaim, de való igaz, ezekkel Archie még nem feltétlen találkozott. Azonban ha tényleg több időt fogunk együtt tölteni, valószínűleg elkerülhetetlen, hogy néhánnyal megismerkedjen majd.

-Hát ez nagyon menő. - jelentem ki őszinte lenyűgözöttséggel, mikor kiderül, Archie-nak nem csak szófordulat volt, hogy elvisz repülni. Nem tudom, hogy a földhöz és erdőhöz szokott farkasom mit szólna ha odafent lennénk, lehet hogy kicsit tombolna, de megfékezném, hogy az emberi felem kiélvezhesse a látványt odafentről. Már ha tényleg összejön egyszer. Macerásnak hangzik megszervezni egy kicsit, én pedig nem akarok Archie-nak bonyodalmakat okozni.

Annyi jót mondott már rólam, hogy én is viszonozni szeretném - nem is esik túlzottan nehezemre, hiszen számos említésre méltó jó tulajdonsággal rendelkezik - bár a jelző választás nem biztos, hogy a legszerencsésebb, kifinomult hallásom ha nem csap be, akkor szíve egy pillanatra ütemtelenül vert egyet. Talán mégsem baj, hogy ez kicsúszott a számon - legalább ebből is érzékelheti, hogy nem teljesen közömbös számomra. 

- Ha visszaértem, majd elküldöm, bár ez képes napról napra változni. Hosszabb kimenőm majd csak év végén lesz. 30-án délután végzek, és legközelebb csak 2-án kezdek szintén délután. Mármint...a jelenlegi állapotok szerint. Fél napjaim itt-ott lesznek majd, de... mondom, nem egyszerű velem programot szervezni. - már a kórházban is láthatta, hogy néha fejetlenség van - ez valószínűleg így is marad. Én már egészen hozzászoktam, otthon az egészségügyi központban is van hogy last minute írnak egy üzenetet vagy hívnak fel, hogy változik mikorra kell bemennem. Ez nem az a típusú munka, mint például egy irodai adminisztrátor, aki fixen tudja, hogy 8-17 között dolgozik, aztán szabad, illetve hétvégén sincs munka. Mondjuk...azt szerintem nem is tudnám csinálni.

Ahogy jelenleg még a tánchoz sem érzem a bátorságot, és örülök neki, hogy Archie lazán, sőt vigyorogva incselkedve fogadja a visszautasítást - mondjuk nem is néztem volna ki belőle, hogy esetleg megsértődik vagy hasonló. Ő ahhoz túl laza. -Még mankóval is jobban táncolsz mint én anélkül, szóval ne szabadkozz. - nyújtom felé a poharát egy mosoly kíséretében. - Ó igen, arra is mindenképp. - a mosoly kiszélesedik - ha valamire koccintani kell, az tényleg az ismeretségünk. Azt természetesen nem szabad mondanom, hogy jó, hogy Archie megsérült és kórházba került, viszont ami utána jött, mindenképp szerencsés fordulat - és ez az egész még csak most kezdődik igazán.

-Ahhoz képest, hogy ismeretlen eredetű bor ami ki tudja mióta áll a lakásban, tényleg jó. - elnevetem magam - nekem ízlik, nem a legjobb amit valaha ittam, de finom. Megkönnyítem Archie dolgát azzal, hogy elveszem a poharát, amíg a kanapéhoz evickél, és csak azután nyújtom át neki, hogy kényelembe helyezte magát. Ezt követően ülök le én is mellé. felé fordulok, bal könyökömmel lazán megtámaszkodom a támlán, fejemet tenyerembe döntöm, és bal lábamat is felhúzom kábé derékszögben, míg jobb talpam marad a földön. Így mégiscsak könnyebb beszélgetni, mintha egyenesen ülnénk, előre nézve. Én pedig könnyebben pozicionálom magam most, mint ő. A nem túl erős rugók miatt a kanapé ülése besüllyed, így ebben a testtartásban térdem Archie combjához ér - és bár egy pillanatra az elején ettől zavarba jövök, hacsak nem mocorog arrébb amiatt mert zavarja, így maradok. Mint aki nem is vette észre.

-Jókat tudsz kérdezni. - iszom még egy korty bort, amíg átgondolom. -Ha nagyobb szabású álom, akkor mondjuk eljutni Európába. Valami melegebb országba - Spanyolország vagy Olaszország. - önkéntelen apró sóhaj szakad ki belőlem - távoli célnak tűnik, de talán egyszer lesz rá lehetőségem. -Ha valami könnyebben megfogható, akkor viszont... szeretnék egyszer egy olyan tortát sütni, ami olyan mint a sütős műsorokban a tévében. Tudod, autó, ház vagy épp valami állatfigurás. Marcipánnal vagy fondanttal bevonni, akár több emeletes, különböző ízekkel... bocsi, lehet elragadtattam magam. - elnevetem magam, mert lelki szemeim előtt megjelennek a különböző opciók, miket lehetne alkotni - ha lenne elég időm, no meg tudásom. A sima torták és sütik mennek, de egy ilyen projekthez mindenképp tanfolyamot kellene végeznem szerintem.

-Neked van ilyen? Illetve én is kérdezek... mi volt a legnagyobb őrültség amit valaha csináltál? - dobom vissza a labdát, szórakozottan lötyögtetve a bort a pohárban, hol arra nézve, hol pedig Archie-ra. Közben meg gondolkodom a saját válaszomon, mert valószínűleg megkapom ezt én is.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty

Ajánlott tartalom

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 6 Empty
 

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Te itt? - Mara & Archie
» Itt csak a csoda segíthet
» Csak egy pillanatra, légy szíves!
» Már csak te hiányoztál
» Te csak ne fenyegetőzz!