Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Besties Time.

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Archie morzejelei

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptySzer. 1 Május 2024 - 19:28



Táncsak káprázik
a szemem
Az emberek közel sem egyformák. De ettől volt mindig olyan izgalmas mások szemléletét megismerni, hogy azáltal a sajátunkat is bővíthessük. Meglehet én meg túl sokat filozofálgattam ilyenekről, hogy ne akasszon ki Mara felvetése. A nők egyébként is könnyebben hajlottak az ilyen szentimentális dolgok felé, mint a férfiak. De attól még nem volt megvetendő a feltételezésük. Valami azt súgta, hogy azért akarta mindezt a tudtomra hozni mégis, mert velem szerette volna kipipálni ezt a bakancslistás tettet. Nem kellett ahhoz marhának lennem és leakadnom itt, hogy tovább gondolva még egy olyan mögöttes tartalmat is sejtsek mögötte, nem csak a bakancslista volt fontos az egyenletben, hanem én is. Amennyi mindent csináltunk ketten és éltünk meg az utóbbi időben, ezen nem is csodálkoztam volna. De örömmel vettem, ha ilyen szándéka is volt vele.
- És engem ilyennek ismersz? - kíváncsian emeltem rá a tekintetem, miközben igyekeztem palástolni, mennyire megmosolyogtat már csak a gondolat is. Nem az a berezelős fajta volnam, az pedig semmiképp, aki tahó módon előítéletesen viselkedik, miközben valami olyat fednek fel előttem, ami annak a valakinek nagyonis fontos.
- Szerintem volt az nekünk több is. - céloztam egy apró mosollyal arra, hogy tulajdonképpen mennyire bele tudtunk feledkezni egymásba. Ahogy a szőke tincsek lazán a vállamra estek, úgy vontam magamhoz közelebb a nőt és pár pillanat erejéig szabad kezemet a hátára simítottam.
Különös nyugodtság lett úrrá rajtam, ahogy öleltem itt a fák sűrűjében a természet illataival körbevéve.
Kicsit azt kívántam, tovább is tarthatna ez, de ahogy ellépett, csak hagytam, hogy így tegyen. Nem terveztem szanaszét ezt a három napot, mert nem a programokat tartottam lényegnek ebből a szempontból, hanem egy kicsit több időt szerettem volna valahol vele eltölteni. Kicsit talán önzőn hangzana? Nem hiszem. Ahogy az is feldobott, hogy ennyire jó hatással volt rá a vallomásom, pedig igaz volt az utolsó szóig. Amilyen kudarcnak éltem meg a balesetet, ő olyan hamar rántott ki abból a gödörből. Az átmeneti célok is célok, nem? Mert akkor sikerült adnia azzal, hogy sokszor a kedvében járjak.
Mert csak úgy megérdemelte.
Milyen kis kíváncsi. De igaza volt, én hoztam fel, hogy miféle szokásokat szoktam követni szilveszterkor. Eszerint ez új volt neki és meglehet még tetszik is. Vicces, de engem akit egyébként néha lehetett volna faggatni, akkor sem vallottam volna, Mara könnyűszerrel csábított arra, hogy mégis eláruljam. Fogalmam sem volt hogy csinálja, de veszélyes.
- Az idei... elég furán hangozhat így magában, de az volt, hogy idén itthon tölthessem az ünnepeket a családommal. Ez ugyan csak félig teljesült, de szerintem most sokkal jobban érzem magam veled, mintha a bátyám sikereit hallgathatnám naphosszat. - olyan szempontból már meséltem róluk neki, hogy mennyire rossz a kapcsolatom a bátyámmal és hogy szerintem egy öntelt seggfej. De azt már nem tettem hozzá, hogy miért. Ez az egész sokszor legbelül inkább elszomorított, minthogy csak úgy megrázzam magam és mindez leperegjen rólam. De most nem a szomorúságé volt az úr, nemám. Most úgy éreztem, hogy kerek a világ.
- Te mit kívántál volna idén? - inkább passzoltam vissza a kérdést, aztán eszembe jutott még valami. - Csatlakozol hozzám most ebben?
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptySzer. 1 Május 2024 - 9:33

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Meg sem fordul a fejemben, hogy Archie esetleg nem komolyan mondta a jacuzzit mint ötletet - belül szinte pánikszerűen kaptam a terelő téma felé, ami valamennyire elvitte a fókuszt azóta is kavargó gondolataimról. Féltem, sőt még mindig tartok tőle, hogy ez némi éket ver közénk, de közben enyém köré fonódó ujjai, és az, hogy rám néz séta közben nem erre utal. Csak bízni tudok ebben tehát. 

Ahogy abban is, hogy a bakancslistám egy titkos kis pontja - melyet talán évek óta még csak a barátnőimmel sem beszéltünk ki - nem borzasztja el Archie-t. Így is vacilálok, tényleg elmondjam-e, mert tényleg...hát mit szépítsek, cikis. Van viszont egy nézése, amihez ha hozzá dobja egy bizonyos mosolyát - hogy tudatosan vagy tudat alatt nem tudom -, akkor egyszerűen nem tudok nemet mondani. Nem tudom, feltűnt-e már neki a jelenség, de talán addig jó, amíg nem. Nem nevet, pedig gyerekesen komikusnak tűnhet - két percen keresztül csókolózni valakivel, hogy elmondhasd, vele zárult és vele indult az éved? Tisztára mint a titkon oly' szeretett romantikus és klisés ponyvaregényeimben, amik otthon állnak a szobám polcán.

Megerősítő készszorítása és a simogatása jól esik, egy-két pillanatra a szememet is lehunyom - nem félek attól, hogy elesek, ha vakon sétálok. Egyrészt a farkasérzékeim működnek, másrészt pedig tudom, hogy Archie mellett nem érne baj. Szélesen mosolyodom el a szavai hallatán. -Tudod, van olyan pasi aki egy ilyen hallatán pánikszerűen rohanna haza. - felnevetek, az iménti feszültség nagy része elpárolgott belőlem. -Köszönöm, hogy nem nevettél ki. Az ötlet pedig szuperül hangzik. - hüvelykujjammal hálásan simítok végig kézfején, és néhány lépés erejéig a vállára hajtom a fejem. Hogy lehet nekem ilyen szerencsém vele?

-Hát, örülök, hogy segíthettem. Azt mindenképp meg tudom erősíteni, hogy jó ember vagy. Mióta ismerlek, sosem jutott egy pillanatra sem eszembe mást feltételezni. - melengeti a szívemet, hogy azt mondja, ilyen módon (is) hatással voltam az életére. Mindig abban bízom, hogy így vagy úgy, de hasznos tudok lenni azoknak a szereplőknek az életében, akikkel összesodor az élet. Örülök tehát Archie szavainak. -Mit kívántál idénre? Így az utolsó napon talán már elmondható. A jövő évit nem kérdezem, vagyok annyira babonás, hogy higgyek abban, ha előre elmondja az ember, nem teljesül.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyKedd 30 Ápr. 2024 - 22:11



Táncsak káprázik
a szemem
Tetszett ez a hely. Kevés ehhez hasonló vadregényes tájat láttam még életemben. A fenyő illata masszívan beitta magát a párától elnehezült levegőbe és akkor is az orromba tolult, ha épp beszélni kezdtem. Az avar legalább vastagon takarta a megfagyott sarat és nem kellett attól tartani, hogy valamelyikünk is orra bukna. Nem hiányzott még egy lábtörés. De most olyan jó volt csak belekapaszkodni az ujjaiba. Egy darabig csöndben sétálni, újra és újra felidézni azt a pillanatot. Egyszerűen nem eresztett. Kellett nekem valami, hogy tereljük a témát. De hiába volt a viccelődés a jakuzziról, még akkor sem tudtam teljesen figyelni, amikor Mara is partner lett a viccelődésbe. Esküszöm nem gondoltam komolyan. De olyan aranyos volt, ahogy lelkesedett iránta. Tényleg meg fogjuk kérdezni és innen nézve azt sem tartom kizárva, hogy szilveszterkor ott fogunk mártózni.
- Ha nem lesz meg, akkor veszünk egyet. - bár fogalmam sem volt hol és milyen akad, ebből a szempontból nekem baromi könnyű dolgom volt a fürdőgatyámmal, amit rövidnadrágként is hordhattam. Multifunkcionális. Nem értettem sosem, a nőknek miért nem könnyítik meg sosem a dolgát.
Ahogy Mara vallott, volt valami egyszerű báj abban, ahogy mondta feltehetőleg az egyik gondosan őrzött titkát. Egy darabig csak figyeltem, a szám szegletében a mosoly pedig egyre szélesebbé vált. Én nem voltam sosem az a megrögzött romantikus alkat, de magamat is megleptem, amikor néha én magam is arra vetemedtem. Legalábbis egy vacsi már nekem megütötte ezt a küszöböt, de attól függ ki honnan nézi. Részemről ezek voltak inkább apró kedveskedések, mert szerettem volna látni az örömöt az arcán.
- Ígérem nem nevetlek ki. De ha már felhozakodtál vele, akkor ki vele, mi az? - fogadkoztam. Annyira már ismerhetett hogy legalább ilyenkor tényleg megpróbáltam nem nevetni és néha meglepően jól is sikerült lehozni az akciót. De egyébként sem ellene szólt a kinevetés, inkább a szituációnak.
A válasza meglepett, de a jó értelemben. Előbb a meghökkent arckifejezés ült ki, de inkább tényleg csak az őszinte meglepődöttségtől. Aztán csak szorosabbra fűztem az ujjainkat és közelebb húztam magamhoz, hogy megsimítsam az arcát. Úgy éreztem most neki épp szüksége volt a megerősítésre. Nekem pedig a közelségére.
- Hmm... Akkor mit szólnál, ha összekötnénk a kellemeset a hasznossal és mindezt a jakuzziban tennénk meg egy üveg pezsgővel? - voila, már elő is állt a szilveszteri terv, csak kellett hozzá egy kis motiváció.
Bár ilyen könnyen menne minden más is.
A szilveszteri fogadalmakról általában úgy vélekedtem, hogy a többsége hülyeség. Ezért én szakítottam a hagyományokkal és inkább csak kívánok valamit.
- Én nem fogadok semmit. Minden évben kívánok valamit, hátha bejön. Szerintem a fogadalmakhoz senkinek nincs elég kitartása vagy egy idő után elfeledkezik róla. De ha már arról beszélünk, hogy minden évben jobbak legyünk, azt hiszem ezt már most teljesíted nekem. Most is úgy érzem, hogy jobb ember vagyok. És ezt neked köszönhetem.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyKedd 30 Ápr. 2024 - 21:09

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Egy perc. Vagy csak egy pillanat. Ennyi is elég, hogy a történések az ember életében fordulatot vegyenek. Valamikor ez csak egy apróság, például egy perccel később indulsz el otthonról, és lekésed a buszt. Valamikor nagyobb volumenű, amikor épp csak egy pillanaton múlik hogy időben visszaugrasz a járdára, így nem üt el egy autó. És van olyan, amikor mindössze egyetlen percen, egyetlen mondaton múlik az, megváltozik-e valakivel a kapcsolatod. Ennyin múlt, ha nem akkor jön a recepciós amikor jött, talán mondok vagy teszek valami meggondolatlant, ami lehet, hogy a feje tetejére állított volna mindent Archie és köztem. Egyszerre zavar és könnyebbültem meg amiért így történt. Azt mondják minden okkal történik, igyekszem hát ebbe kapaszkodni, miközben a cipőmet veszem.

Rámosolygok, de fejem nem teljesen tiszta még, így nem az az igazi felszabadult mosoly, mint amilyen szokott lenni - de mintha az övé se lenne az. Ugye nem rontottam el mindent az előbbivel? Éreznie kellett, hogy máshogy csókoltam meg mint azelőtt. A bizonytalanság kisördöge suttogni kezd a fülembe, és momentán örülök, hogy az öltözéssel le tudom kötni a figyelmemet. Séta közben kezdem azt érezni, talán mégis minden rendben van, és már az esti programot tervezzük.

-Jacuzzi? Mintha láttam volna kiírva. Ha visszaérünk, megkérdezhetjük. Már csak az a kérdés, elraktam-e a fürdőruhámat, vagy csak akartam. - az ötlet tényleg nem hangzik rosszul egyébként, annyira talán nem is őrültség, mint amilyennek elsőre tűnik. Az is lehet, hogy ha jól láttam a jelzést, le van már foglalva egész estére.

Az erdőbe érve kicsit lelassulok, élvezem, ahogy a fák és a téli természet illata megtölti az orromat. Lépteink alatt recsegnek a jeges levelek és faágak - csak azt sajnálom, hogy nincs hó. Kérdése elgondolkodtat egy kicsit, majd felé nézek, arcomon széles mosoly. -Valószínűleg könyvek és filmek hibája, de valami van a bakancslistámon, ami a szilveszterhez kötődik. De ki fogsz nevetni, mert… nem is tudom mi a jó szó rá. - dehogynem: nyálas. Van egy olyan érzésem, Archie nem fogja annyiban hagyni, és így vagy úgy, de kiszedi belőlem a választ. Azért egy kis meggyőzésre szükségem van, de ha megkapom, akkor egy nagy sóhaj után végül megosztom vele sötét titkomat, amit a kamasz Mara romantikus történetekkel való megismerkedése óta tolok magam előtt. -Megcsókolni valakit 23:59-kor és abba se hagyni 00:01-ig. - lesütöm a szemem, kicsit zavarba jövök. Sokszor csináltam már magamból hülyét előtte és már nem feszélyezett, feloldódtam mellette, mégis úgy érzem, talán ez a legcikisebb dolog, amit valaha mondtam neki. Mintha nem 24 hanem 14 éves lennék, annyira klisés az egész. Kissé félve sandítok rá, vajon mit reagál.

-Újévi fogadalmaim viszont nem szoktak lenni. Csak megpróbálok jobb lenni, mint a tavalyi énem. És te hogy vagy ezzel? - nem tudom, az utóbbi években mennyit volt ebben az időszakban fronton és mennyit otthon - nem is akarok erre rákérdezni. Inkább csak tényleg érdekel, ő maga mennyire szokott esetlegesen nagy feneket keríteni az újév köszöntésnek.





No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyKedd 30 Ápr. 2024 - 19:00



Táncsak káprázik
a szemem
Amikor azt mondtam, hogy jobb a véletlenekre bízni magunkat, nem feltétlenül kettőnkre értettem. Mégis olyan könnyeden gyűrűzött be közünk az összhang, a ragaszkodás, hogy ennyire jól éreztük magunkat egymás társaságában, hogy néha azt gondoltam, ez maradhatna így is. Valaki úgy tüntetett ki a figyelmével, mint még soha más, valaki úgy törődött velem, hogy azt talán meg sem érdemeltem volna. Olyan természetes szeretettel tette mindezt, ami lenyűgözött. Ez a nő pedig kétségkívül Tamara volt. Tudtam, hogy nem szabad ennyire elengedni a gyeplőt, de én tipikusan az az ember voltam, aki nem előre törődött a következményekkel.
Kényelmesen fekve figyeltem a diskurálást, közben pedig az járt a fejemben, hogy az elmúlt percekben mi is történt velünk. Egyszóval szédítően jó érzés volt. Mégis láttam Mara részéről egyfajta visszafogottságot, ahogy magunkra maradtunk. Én magam sem tudtam volna megmondani, hogy ez miért zavart.
De nem szerettem magam zavartatni.
Inkább készóülődni kezdtem, visszabillenni a rendes kerékvágásba. Csipkelődtünk egymással, szórakoztató volt, mégis elmém mélyén ott lappangott a gondolat, hogy mennyire visszavágytam abba a pillanatba. Szerettem volna megint megállítani az időt, azt hazudni magamnak, hogy a világ amúgy sem lesz más. A szavai nyomán csak egy gondolat cikázott át a fejemen: akkor telepedjünk vissza az ágyra és éljük át újra.
- Cseppet sem bánom, varázslatos a csókod. - ehelyett szolid mosolyra futotta csupán, szemem sarka pedig épp csak megrezzent a mosoly gerjesztette barázdától, de a tekintetem komoly maradt.
De nem maradtunk.
Már javában a folyosót jártuk kéz a kézben, amikor én is sikeresen tudatosítottam magamban, hogy jót fog tenni a hideg levegő. Kiszellőzteti a fejünket és kevésbé vágyódom majd vissza. Csak Mara kérdése rántott vissza a valóságba. Hagytam, hogy vezessen, ezt szerencsére sikerül remekül megosztani egymás között. Ha ő irányított sem éreztem terhesnek, de én sem akartam leuralni. Annak mi értelme lett volna, ha csak egyikünk elégedett?
- Én szívem szerint megmártóznék egy jakuzziban is akár. - nem mintha olyan nagyon lett volna részem benne, de azt sem tudtam a környéken van-e ilyen egyáltalán. De kecsegtető volt a gondolat is.
- De ez őrültség, ezt csak az északiak bírják. Te mire vágysz? - inkább fordítottam vissza a kérdést, miközben egészen bevettük a fákat. Valóban csodálatos hely volt ez a maga bájával, én pedig örültem, hogy most ezt megoszthatom Marával.
- Volt valaha is bármi kívánságod szilveszterre? Vagy az Újévre vonatkozóan?
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyKedd 30 Ápr. 2024 - 8:09

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Mondhatni fenekestül fordult fel az életem mióta átmenetileg Atlantába költöztem, ennek a legnagyobb oka pedig Archie. Bár akkor még nem tudtam, az első mosoly, mit azután kaptam tőle, hogy felébredt a műtét után szó szerint sorsfordító volt számomra. Ő segített legyőzni az időnként nagyon erős hullámokban rám törő honvágyat. Megnevettetett, mikor egy nehezebb nap után még műszak leadása előtt benéztem hozzá. Mindenféléről beszélgethettünk, ő pedig meghallgatott, sosem éreztem azt, hogy csak a számat jártatom. Felesleges lenne tagadni, hogy elindított bennem egy olyan változást - nem is, érzések lavináját, ami miatt később még lehet ostorozni fogom magam. Mert azt mondják, a jó dolgok sem tartanak soha örökké.

Még csak két és fél hónap telt el. Összességében nem sok idő, és a józan eszem tudja, hogy védenem kellene a szívemet, viszont Archie-hoz bújva, miközben szépeket és kedveseket mond nekem, mindez nehéz - már-már lehetetlennek is nevezhető. Épp ezért is merülök bele ebbe a csókba úgy, mint aki sosem akar felszínre bukkanni többet. Ugyanazt kapom viszonzásul amit én adok, és érzem, ahogyan a szívem felváltva dobban néhány fájdalmasan nagyot, vagy épp hagy ki pár ütemet. Az agyam kikapcsolt. Nem létezik ebben a pillanatban más csak Archie és én. És bármennyire nem akarom, hogy véget érjen, talán a sors küldte nekünk most ide ezt a recepcióslányt a kopogásával. Mert talán jobb, ha bizonyos dolgok kimondatlanok maradnak.

A staff távozása után még zavarban vagyok picit, azért is foglalom el magam a hajammal, és minden erőmre szükség van hogy megálljam, ne simítsak végig a csóktól még mindig bizsergő ajkaimon. A mellkasomban a nyomás egyelőre nem enyhül, csak nagyon lassan. Valami mintha megváltozott volna, mégis ahogy Archie felül, arcán pedig megjelenik a játékos mosoly, ismét olyannak tűnik, mint régen. Biztosan csak az út fárasztott le, azért jelent meg mindenféle ilyen dolog a fejemben. Gondolatban tehát megrázom magam, majd viszonzom Archie mosolyát. -Hát, csak nem kuksolhatunk a négy fal között végig. - válaszolom egyből, majd a cipőmhöz fordulok, de elnevetem magam játékos parancsolgatásán.

Hát ennyi volt. Visszatért minden az eredeti kerékvágásba. Minden újra normális. Ugye? Csak élvezzük egymás társaságát és azt, hogy itt vagyunk. Ne bonyolítsuk túl a helyzetet, minden ahhoz túl jó. Még mindig kissé háborgó szívemet elnyomom, hogy Archie azt a Marát kaphassa, akit megismert. -Csak emlékeztetnélek, hogy miattad ragadtunk itt már ennyi időre is, ha rajtam múlt volna, már az erdőt járnánk. -viccelődve nyújtom ki rá a nyelvem, érezheti, hogy szavaimban semmi igazi vádaskodás nincs. Mindkettőnknek szerintem ugyanúgy szüksége volt erre a kis szusszanásra.

A csizmám után a kabátom is felkerül, és még egy sálat is kanyarintok a nyakam köré, majd a szoba bezárása után ahogy elindulunk a kijárat felé, kezem megkeresi Archie-ét. Nem tudom mikor kezdtünk el így sétálni, egyszer csak ez lett a természetes, amihez talán túlságosan könnyen szoktam hozzá. -Valahol odakint, vagy itt bent szeretnél koccintani majd az új évre? -fordulok felé, miután kilépünk a levegőre, ami mintha kicsit csípősebb lenne mint korábban - de ilyen közel a kanadai határhoz ez nem meglepő. Lábaim automatikusan indulnak el a fák felé, kényelmes tempót diktálva, miközben igyekszem odabent a farkasomat lecsillapítani, aki nagyon nagyon szeretné négy lábon rohanva szelni az erdőt.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyKedd 30 Ápr. 2024 - 4:46



Táncsak káprázik
a szemem
A játékosság mindig is oszlopos része volt kettőnk kapcsolatának. Hogy pontosan miféle kapcsolat is kezdett alakulni, azt voltaképpen én magam sem tudtam, de hűen tartottam magam ahhoz a tényhez, hogy csak hagyom megtörténni a dolgokat. Meglehet egyfelől ez roppant veszélyes volt, hiszen ha túlléptünk egy határt - mégis mi számít határfeszegetésnek és mi vajon tartunk ott? - akkor könnyedén jöhettünk volna ki sérülten is ebből a néhány hónapnyi ártatlan összekapcsolódásból. Egyfelől valóban hihetetlen volt, mi mindent képes volt kiváltani belőlem. Tamara Mason volt az a nő, aki nem csak, hogy egy pillantásával is képes volt elcsábítani, deaki miatt teljesen újszerű gondolataim támadtak és akinek képes voltam sokszor olyan meggondolatlan szavakat kiejteni, melyeket lehet komolyabban gondolkozva visszaszívtam volna.
Mert egyszerűen nem lett volna szabad megtörténnie.
De mi nem azok a felek voltunk, akik gátat szabtak a feltörő pillanatnak. Lehet később mindketten nagyon csúnyán megbánjuk, de most túl jó volt, hogy rálépjek a fékre. Jelentőségteljes és perverz mosoly volt a válasz a kérdésére, de attól még messze voltunk, hogy még annál jobban is engedjünk a kísértésnek. Tudom, várt ránk a környék és a felfedeznivaló. De ahogy csatlakozott hozzám, nehezen tudtam volna azt mondani, hogy akkor menjünk.
Igen Archie, mert túl szépeket mondani jobban fekszik, mint valami olyanról beszélgetni, hogy programok, hová menjünk, mit együnk.
Mi most épp csak megéltük a pillanatot, sokadjára. Hagytam csupán, hogy kiszabadítsa a kezét az enyém fogságából és félig maga alá gyűrjön. Nemúgy helyezkedett, mint aki más tettekre szánja el magát, mégis magával rántott az elemi lénye. A csókja mégsem volt követelőző, sem játékos, de szenvedélyes sem. Csak más volt. Teljesen rá feszült az összes idegszálam és hirtelen már csak azon kaptam magam, hogy ugyanúgy viszonoztam. Különös érzések kertettek hatalmukba. A pillanat, amikor az ajka az én ajkamhoz ért, abban a pillanatban azt akartam, hogy megálljon az idő, és ússzunk a semmiben, míg világ a világ. Már arra sem emlékeztem, hogy hogyan vált teljes szinkronná a légzésünk, simítottam a kezem az arcára és vontam őt még jobban magamra. De a szívem vadul kalapált és a kopogás eltérő ritmusára ocsúdtam fel annyira, hogy rájöjjek ez már nem tőle, de nem is tőlem jön. Mara végül megszakította a csókot, én pedig elégedetlen sóhajjal nyugtáztam ezt. Ebből a csükból nem volt elég, még akartam, végtelent, megszálmálhatatlant. Mégis valami azt súgta, ez a őillanat aljas műve volt. Meg a portáslány bűne, hogy csak úgy tovább illant.
Teljesen meg voltam kavarodva, ilyen intenzitásra sem tőle, sem magamtól nem számítottam és csak azt éreztem, ajkamon még mindig ott ég az övé. Visszavonhatatlanul és tagadhatatlanul elszállt valami a pillanattal amiről fogalmam sem volt valójában mennyi időt ölelt fel. Talán az én arcomra is ugyanaz ült ki, mint az övére, ahogy felém fordult. Volt valami elképesztően bájos a mozdulatban, ahogy a haját tűrte el. Én pedig csak el kellett fogadjam, hogy a közöttünk beálló képlékeny csönd már nem lesz annyira társam, hogy segítsen kiderteni mi volt az imént.
- Sétálni szeretnél? - ültem fel végül nagy elhatározással, miközben voltaképpen arra kérdeztem rá, amit nem is olyan régen még én ecseteltem olyan nagy gonddal. Akkor eszméltem rá, hogy még mindig rajtam volt a cipő, szóval igazából csak őt kellett megvárni ahhoz, hogy cselekvésre fogjuk végre magunkat. Még mindig Niagara Fallsban voltunk és még semmit nem láttunk a környékből. Igaza volt Marának, elragadtattuk magunkat.
- Akkor javaslom csipkedd magad, mert én csak kabátot veszek. - az iménti melankóliának már nyoma sem volt, újfent a viccelődésé volt a szerep. De nem tudtam megállni, hogy oda ne menjek hozzá még egy kósza pusziért, mielőtt felvenném a kabátot és az ajtóba állhassak, hogy véletlenül se legyek útban a cipő felvételéhez. Megint cspán az a két lelkes garázdálkdók voltunk, akik a környék felfedezését hivatottak megvalósítani. Végülis... az is elég szép, főleg ha ő is benne van a képben.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 22:22

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
-Nem, nem, jó lesz az eredeti terv. - rázom meg a fejemet nevetve, és azt hiszem tényleg kinézem belőle, hogy visszafordulna. De nem, Mexikónak várnia kell - már ha valaha is meglátogatjuk. Szeretnék sok helyre eljutni, és amióta közelebb kerültünk egymáshoz Archie-val, azóta egyre inkább az van bennem, hogy mindezt vele szeretném átélni. Valahol azt hiszem megijeszt, mennyire gyorsan elkezdtem hozzá kötődni, és van az agyamnak egy része, amely időről időre megnyomja a vészcsengőt, ám nem vagyok hajlandó rá hallgatni.  

Pont emiatt élvezem ki csókjainkat, mik nem hagyják, hogy fázzak ebben a hidegben, de nem akarom sokáig húzni, kizárólag amiatt, mert Archie nem vette fel a kabátját. Enyém köré fonódó kezét csak akkor és annyi időre engedem el, míg a becsekkoláshoz az iratokat adjuk át illetve aláírjuk amit kell. Odabent a szobában az ágyra vonatkozó megjegyzésére kap egy sanda mosolyt, és felhúzott szemöldököt. -Igen? És mégis milyen tesztre gondoltál? - nézek rá ártatlan, mégis valahol egyértelműen félreérthető tekintettel. Felesleges szépíteni vagy tagadni - nem csak a csókjaiért vagyok oda.

Sokat kérlelnie azonban természetesen nem kell, de az előbbi kétértelmű megjegyzésem ellenére tényleg csak ártatlan összebújás ez. Tényleg nagyon kényelmes az ágy. Minden tökéletes, én pedig nem is tudom, hogy fogom ezt Archie-nak meghálálni. -Elkényeztetsz. - mosolygok rá, szemeimben pedig őszinte öröm csillog, ahogyan tekintetem összekapcsolódik az övével.

Aztán elhangzik az utolsó mondata, a gyomromban pedig egyszerre pillangók ezrei kezdenek el repkedni, és a mellkasomat is szorongatni kezdi egy különös érzés. Sose éreztem még ilyet, nem tudnám mihez hasonlítani, annyi biztos, hogy boldog vagyok. Nem is tudok hirtelen mit mondani, inkább egyik kezemmel félig felkönyökölök, a másikkal pedig elengedem az övét, tenyeremet az arcára simítom, és megcsókolom - hosszabban és mélyebben, mint szerintem valaha. Nincs benne az a hevesség mint mikor először történt meg, de ahhoz a játékos, incselkedő csókhoz sem lehet hasonlítani, amit odakint váltottunk a kocsinál. Ez valami más. Elveszítem az időérzékemet, nem tudom, meddig tart, míg képtelen vagyok elszakadni az ajkaitól.

Amikor megteszem, azt is csak amiatt, mert kopognak az ajtón - én pedig érzem, hogy elpirulok. Mint akit rajtakaptak valamin - és talán valahol tényleg így van. Mert ha az odakintről már másodszorra felhangzó kopogás nem zökkent ki, talán olyat mondok, amit talán később megbánok. Meglehet épp emiatt a kelleténél kicsit lendületesebben gördülök le az ágyról és libbenek az ajtóhoz, hogy kikukkantsak rajta. A recepciós lány áll a túloldalon.

-Öhm, hello, csak rájöttem, hogy elfelejtettem elmondani, hogy fél héttől van vacsora tízig. De szobaszervízt is tudunk biztosítani. - hirtelen nem tudom melyikünk van nagyobb zavarban, szemmel láthatóan azt hiszi, valami olyat zavart meg. Mondjuk valahol talán tényleg.  Egy mosollyal köszönöm meg az információt, majd becsukom az ajtót. Megfordulok, és egy kissé kócos, szőke tincset tűrök a fülem mögé. -Nos, addig még van egy kis időnk. Van kedved körbenézni a környéken?




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 17:51



Táncsak káprázik
a szemem
Vicces próbálkozás, de úgy mondja, hogy gondolok egyet és tényleg elviszem Mexikóba. Cinkos vigyorral sandítottam el felé, miközben picit lassítottam. Szerencsére akármennyire is hosszú volt az út, a jókedvemnek semmi sem szabott határt pillanatnyilag, még a fásultság sem.
- Csak egy szavadba kerül és megfordulok. - csipkelődtem vissza ugyanolyan hévvel, de a végét már én is elnevettem. Különös eszsenciája volt ez annak, hogy miképp tudtunk lazán sőt viccesen viszonyulni olyan megjegyzésekhez is, amik máskor már az élcelődés határát súrolta. Ezt csak így megszoktuk, beivódott közénk és akkor sem tudott feszültséget okozni, ha hosszabban piszkáltuk egymást. Igazából fogalmam sincs mikor kapcsolódtunk ennyire egy hullámhosszra. Már a legelején is így lehetett csak nem volt ilyen szembetűnő? Persze akkor még kétlem, hogy komolyan vette volna ezeket a megjegyzéseimet. Igazából az könnyen megtörténhetett volna, hogy a kezdeti lelkesedés alábbhagy, én inkább úgy mondanám kicsit megváltozott. Különös, hogy nem voltam Mara mellett annyira türelmetlen mint azt ilyenkor szokás. A katonaságnál megszoktam, hogy száztíz százalékot beleteszek a mindennapjaimba, itt pedig ahhoz képest mondhatni unalmas mindennapok vártak. De most valahogy más volt. Ahogy megtanultam hozzá igazodni is, jobban figyeltem rá és tényleg érdekelt a véleménye. Az meg főleg, hogy ahová jöttünk, jól érezze magát. Meg persze én is.
- Ez nem igaz, ha szükséges, én bírom akár napokon keresztül is pihenés nélkül. - talán már hallott millió sztorit az ilyesmi helyzetekről, de most nem akartam szükséghelyzetekkel untatni. Így is sok sztorimat hallotta már odaátról, kezdve azzal, hogyan is kerültem Atlantába. De ez most mind nem volt fontos.
Nagy inggel voltam, nagyobbal mint amit rám szabtak.
Én csak azért nem vettem fel a kabátot, mert átmenetileg fölöslegesnek tartottam azzal bíbelődni, ha mindjárt belépünk a felmelegített épületbe. Ellenben Mara kabátját így könnyebb volt magam felé húzni, mintha kicsit azzal én is be akarnék takarózni. A mosolyom elég hamar pimaszul görbült, ahogy lecsapott a szúrkálódásomra. Néha megérte így a beszélgetésbe csempészni, már csak az ilyen pillanatokért is. Nem maradtam adósa a viszonzásban, én legyek a jó dolgok elrontója? Végül ártatlanul pislogtam le rá.
- Nem tudom miről beszélsz. De ebből még adhatsz. - persze, hogy nem tudtam megállni, hogy most én ne kezdeményezzek újból. Csak úgy a miheztartás végett, hogy megmutassam, valójában mennyire éber voltam a fáradt vonások mögött. De nem szerettem volna megvárni, hogy fázni kezdjen, inkább hagytam, had induljon el. Kezem automatikusan az övét kereste, ahogy megigazítottam a vállamon a jókora sporttáskát és a rá felhajtogatott kabátot.
Mindjárt jobb idő fogadott minket odabent, bár a szobán még van mit csiszolni. Majd beszuszogjuk. De most csak kényelembe helyeztem magam és onnét szemléltem a látványt. Vagyis igazából a szép kilátásban őt. Mert valóban kíváncsi voltam, mennyire fog tetszeni neki az egész. Amikor a szállást kiválasztottam, szempont volt, hogy ne legyen túl hivalkodó de túl egyszerű sem. Képes voltam órákat is eltölteni azzal, hogy képeket nézegettem a szobákról, amíg erre rá nem bukkantam itt.
- Én csak tesztelem az ágyat. De szerintem elég jó lesz. Megnézed? - játékos takarózással kerestem a kifogást, de igaza volt. Túl kényelmes volt most ahhoz is, hogy egyáltalán levegyem a cipőm. Bocsánatos bűn. De azt hiszem ahhoz már túlságosan ismert, hogy letagadjam a nyilvánvalót. Ahogy hozzám bújt, automatikusan mozdultam úgy, hogy mindkettőnknek kényelmes legyen. Félig felé billenve, félig belesüppedve az ágyba. Szerettem az ilyen pillanatokat, amikor csak úgy elidőzhettem a tekintetében. Most megannyi apró csillagot véltem benne felfedezni.
- A kórház leglelkiismeretesebb dolgozójának is kijár a pihenés. Megérdemled, hogy kicsit elengedd magad. - még ha pár napra is csupán. De őszintén úgy éreztem, hogy ez a legkevesebb, amivel kedveskedhettem neki. Nem csak amiatt, hogy annyi mindent tett értem, hanem mert az első olyan személy volt, aki miatt nem az járt az eszemben, hogy mikor mehetek vissza, hanem milyen kifogást keressek a maradásra. Csak szerettem volna még ennyi vagy több ilyen pillanatot megélni vele. Felszabadító volt és varázslatos. Hüvelykujjammal végigsimítottam a kézfején, ahogy a tenyere az enyémbe simult. Ha eddig volt motivációm felkelni, az most végleg elillant.
- Én köszönöm, hogy beléptél az életembe.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 12:28

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Mindig szerettem ajándékozni, és azt hiszem, egész jó is vagyok benne. Élvezem az egész folyamatot, ahogyan képes vagyok akár napokig azon gondolkodni, hogy mit adjak a másiknak ami személyes, kellően szellemes, és jelentéssel bír. Emlékszem, Archie ajándékának ötlete az éjszaka közepén jutott eszembe, még pont időben, mert másnapra volt ütemezve, hogy leszedik a gipszét. Utólag már csak a fejemet foghattam volna, hogy lekéstem a dologról - lemaradva arról az örömteli reakcióról, amit az arcán láttam, mikor átadtam neki a gipsz-darut.

Nekem ajándékot venni egyébként nagyon könnyű. Én az a típus vagyok, aki inkább adni szeret – örülni pedig ugyanúgy örülök egy egyszerű képeslapnak vagy egy szelet csokinak, mintha valaki a kezembe nyomná a lottó főnyereményét vagy valami szuperdrága ajándékot. Sokszor viszont egy emlék, egy közös élmény többet tud jelenteni, mint valami tárgy – az pedig, hogy Archie elképesztő munkát tett a fába, a díszítésbe, a vacsorába és az utazás megszervezésébe, egyszerűen tökéletes volt.

-Hmm…szerinteeeem Mexikóba viszel, csak trükközöl itt egy nagy kanyarral, hogy összezavarj. – elnevetem magam ahogyan viccelődve válaszolok a kérdésére – túlságosan izgatottá tesz a gondolat, hogy a tippem bejön és a Niagarához megyünk, és még véletlenül sem akarom elkiabálni. Végül azonban igazam lesz, én pedig alig tudom visszafogni az izgatottságomat, Archie megjegyzésére pedig csak még szélesebben vigyorodok el. Jókedvemet ha akarnám se tudnám leplezni, főleg miután még egy puszit is kapok – többek között ezekkel sem tudok betelni. Archie úgy vált a mindennapjaim szerves, már-már azt mondhatnám hogy elengedhetetlen részévé, hogy észre sem vettem. Igaza volt azzal, mikor azt mondta, valami megmagyarázhatatlan alakul köztünk – és én azóta sem akartam megérteni, szimplán csak élveztem.

-Ezt csak most állítod, mert nem láttad még az ágyat. - pillantok rá játékosan, mert hiába mondja hogy a séta is pihentető - és valahol tényleg az -, de azért ez a 14 órás út tényleg megterhelő volt. Ha egy kicsit pihenünk, még mindig lesz időnk vacsora előtt körbenézni. Igaz, hogy korán sötétedik, de én nem félek az erdőben még így sem - meg hát mellettem lesz egy bátor katona is, ugyebár.

Jólesően simulok bele a csókba, amit a következő percben kapok, nyaka mögött fűzve össze a karjaimat. Határozottan segít hogy realizáljam, nem csak álmodok - vagy ha igen, akkor annak tényleg nagyon jó. Szavaira azonban elmosolyodok, pillantásomból láthatja, hogy ez most bizony magas labda volt, amit nem is átallok lecsapni. -Hmm...szóval te ezt - közelebb húzom őt magamhoz, hogy most én csókolhassam meg, egy kicsit talán szenvedélyesebben, mint ahogy ő az előbb - idővesztegetésnek hívod? Hát mindjárt megsértődöm. - eljátszom, ahogy sértetten felhúzom az orrom, de nem bírom sokáig, főleg amikor végigcirógatja az arcomat.

Nem hagyom egyedül cipelni a csomagokat, szépen magamhoz ragadom legalább a saját kis bőröndömet, majd egy gyors adminisztráció után itt az idő, hogy a szobán ámuljak el, a berendezésén, no meg az elképesztő panorámán, amit az ablakok nyújtanak. A fal mellé teszem a táskámat, majd kicsit feljebb csavarom a termosztátot, mert picit talán hűvösebb a szoba, mint ami komfortos lenne - ettől függetlenül a kabátomat leveszem, ahogyan a csizmámat is lerúgom.

Kinézek az ablakon, egy rövid ideig a párkányra támaszkodva iszom magamba a látványt, de amikor hátranézek, látom, Archie kényelembe helyezte magát az ágyon, a helyzet pedig túl csábító ahhoz, hogy ne akarjak mellé mászni és befészkelni magam a karjai közé. -Na ugye, megmondtam, vagy megmondtam, hogy ha beérünk, túlontúl szimpatikus lesz az ágy? - elvigyorodom - nem jellező rám ez az "én megmondtam" attitűd, most is csak a móka kedvéért hánytam a szemére. Nagyot sóhajtok, de ez inkább egy jóleső, megkönnyebbült sóhaj. -Már most imádom ezt az utazást, pedig még nem is láttuk a környéket. Köszönöm. - hálás mosolyt küldök felé ahogyan belenézek a szemeibe, közben pedig kezemmel megkeresem az övét, hogy ujjai közé fűzhessem a sajátjaimat.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 5:26



Táncsak káprázik
a szemem
Sosem volt szerencsés, ha lesérültem, az pedig kifejezetten bosszantóvá tudott válni, amikor ennyi időre kiestem a gyakorlatból. Nem csak az erőnlétről volt itt szó, hiszen mindent újra kellett hangolnom. A napi menetrendet, a bevetésekre való feszült koncentrációt, az smeretek felfrissítsét. Nem túloztam volna, ha azt mondom szolgálatot teljesíteni olyan volt, mintha egy teljesen másik életet éltem volna. Most először éreztem igazán úgy, hogy nem bántam az egész kihagyást, a lábadozást és a kényszerpihenőt. Életem talán egyik legjobb karácsonyát kaphattam cserébe viszont. Nem túlzás azt mondani, hogy ennyi figyelmet, törődést és szeretetet nem kaptam még senkitől, mint Marától és ezért rettentően hálás voltam. Igyekeztem viszonozni is valamennyit és ami különösen furcsa volt számomra, hogy nem esett nehezemre. Nem éreztem azt a fojtogató érzést amiért ennyi időt töltöttünk együtt, nem volt sok egyáltalán, mi több inkább én is akartam, hogy többet találkozzunk. Nem sűrűn mondhattam el azt, hogy ennyire egyedü módon ünnepeltük meg a karácsonyt, amikor előálltam az origami-díszekkel kidekorált karácsonyfával és amikor igyekeztem nem odaégetni a vacsorát sem. Ugyan nem egy egetrengetően nagy dolognak számító spagettivel próbáltam kedveskedni, de ami azt illeti az önálló főzőtudomány nem szerepelt a repertoáromban. Az ajándékának viszont nagyon megörültem. Nem vártam volna tőle, hogy készüljön, mégis előrukkolt valami elképesztően egyedivel, ami még igazából pofás is volt. Jót nevettem a feldekorált idézeten és nem is akartam leplezni az örömöm. Most műr határozottan állíthattam, hogy mindketten rendelkeztünk egy ilyen kis csodával, ami azt illeti ha nem is láttam, hogy megtartotta-e az első hajtogatásom, valami azt súgta igen. De vajon 999 ilyen egyedi minta el tudna készülni?
- Csupa fül vagyok. - válaszoltam kíváncsian oldalra sandítva Mara felé. Ha az út során milliószor nem kerestem a kapcsolódást vele az út során, akkor egyszer sem nyúltam át az ő térfelére. Néha amikor tényleg teljesen egyenes útszakasz jött, akkor is csak lazán fűztem az ujjaimat az övéivel össze. Annyira ösztönös mozdulat volt ez az utóbbi időben mint a csók vagy a karja megsimítása. Talán nem tűlzó azt mondani, hogy úgy kellett, mint a levegővétel, amely teljes lényünk éltető alapja.
- Várj, ezt tartogasd a látványnak. - szelíd mosoly volt a válaszom rá, miközben kicsatoltam az övet és át is hajoltam hozzá egy apró pusziért. Tetszett már az is, hogy ennyire élvezi az ittlétet, holott még semmit nem látott. Talán a hely varázsa tette, hiszen ilyen gyönyörű fenyveseket sem láttam még én sem. Annyira hívogatóan érintetlennek tűnt, igazi kirándulókedvenc terep.
- Nekem egy laza séta is pihentető. - amint kiszálltam, máris öltözni kezdtem. Mondjuk számíthattam volna rá, hogy ennyire hideg lesz, elvégre a kanadai határ itt tényleg rettenetesen közel van. Ha leérünk a folyóhoz átnézve az ott már nem is az Államok lesz. De  még addig le kell pakolnunk és meg kell tervezni a következő napokat. Készültem mindennel, még térképet is vettem. Na nem mintha a technika nem lett volna épp elég, de egy igazi kiránduláshoz elengedhetetlen volt egy ilyen kiegészítő. Egyébként is majd jó lesz emlékbe. Már épp nyitottam ki a csomagtartót, hogy kipakoljak, amikor meghallottam Mara megjegyzését. Elnevettem magam, de ahelyett, hogy valóban így tettem volna, inkább csak a még nem teljesen összehúzott kabátjánál fogva magamhoz húztam és jó hosszan megcsókoltam. Igen, határozottan jól esett már ez ennyi óra vezetés után.
- Ez megteszi? Szerintem ne vesztegessünk egy percet sem az itt eltöltött időből. Látom, hogy az erdővel szemezel. - szeretetteljes mosoly ült ki az arcomra, miközben gyengéden megcirógattam az arcát. Aztán még hagytam egy kis időt magamnak kiélvezni ezt a percet mielőtt tényleg a csomagokhoz fordultam volna. Még vár ránk egy bejelentkezés és a lepakolás mielőtt bármit is tennénk. A szavaimmal ellentétben mégis olyan jól esett csak úgy elnyúlni az ágyon, miután átvettük a kulcsot a szobához. Nem túl tágas, de nem túl kicsi, cserébe járt hozzá egy óriási ágy és telibe pakolták ablakkal. Már csak arra elpillantani is elég megnyugtató volt.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 18:42

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Hiányzott a családom, főleg karácsony tájékán, de az, hogy itt volt nekem Archie, sokat könnyített a lelkemen. Nem éreztem magam annyira egyedül. Oké, technikailag egyébként sem magamban töltöttem volna az ünnepeket, hiszen többek között az egyik szobatársam is itt maradt Atlantában, körbevettek a kollégák és a betegek, de azért ez mégsem ugyanaz, mint mikor azokkal veszi körbe magát az ember, akik fontosak számára.

A karácsony így nagyon különleges volt, és nem csak az egyedi módon feldíszített fa miatt. Bár küldtem nekik haza ajándékokat, a reakciójukat nem láthattam. Ellentétben Archie-éval, aki természetesen nem maradhatott ki a szórásból, ami a meglepetéseket illeti. Miután lekerült róla a gipsz, egy nagyobb darabot titokban eltettem belőle, majd a kórház karbantartójának segítségével origami daru alakúra vágattam és lecsiszoltattam, majd egy olyan az estén amit nem Archie-val töltöttem, kidekoráltam. Semmi extra csak egy kis alapfestés, illetve ráírtam fekete filccel, szép betűkkel, hogy “Ami nem öl meg az megerősít.” Valami apróságot, de személyeset szerettem volna neki adni, ez pedig többféle módon is kötődik hozzá illetve a kapcsolatunkhoz. A gipsz és az idézet a fronton elszenvedett balesetre utal, amibe könnyedén bele is halhatott volna. Ezen felül utal a sok Coelho-s viccelődésre is, amilyen becenévvel szoktam néha illetni. A daru inkább kettőnkre utal, az origami madár amit még a kórházban adott, azóta is ott van az éjjeliszekrényemen. Egy kívülállónak tehát nem mond sokat, sőt ezzel az idézettel sablonosnak is gondolhatná, de én bíztam benne, hogy tetszeni fog neki.

Ezzel az utazás ötlettel meglepett, de nem tudtam - és nem is akartam - nemet mondani rá, már csak a meglepetés faktor miatt sem. Nagyot sóhajtok, mikor még mindig nem árulja el, mi a cél - bár a reakcióm inkább színpadias, mint komoly. -Van egy erős sejtésem de még érhet meglepetés. - nem kerülte el a figyelmemet a táblák tömkelege amik mellett eljöttünk, és hazudnék ha azt mondanám, nem tölt el szinte gyermeki izgalom amiatt, hogy talán igazam van. A táj, ahol utunk keresztül vezetett, csodás volt, nem győztem gyönyörködni, bár igyekeztem csak diszkréten az ablakra tapadni.

Alig győztem megülni a fenekemen mikor Niagara Falls-ba értünk, majd perceken belül egy barátságosnak tűnő ház előtt Archie megállította az autót. Kezem automatikusan csusszant az övére, sokszor fel sem tűnik már mennyire ösztönösen keresem vele a testi kontaktot, ha csak egy apró érintésről van is szó. -Ez…ez…lenyűgöző, nem is tudom mit mondjak! - tudom, hogy nem a felvetésére válaszoltam, de még keresem a szavakat. -Szusszanjunk, rengeteget vezettél. Sétálni ráérünk utána is. - rámosolygok. Szívem szerint nem pihennék, nem aludnék egy pillanatot sem míg itt vagyunk, annyi minden látnivaló lehet a környéken, de az eszem tudja, hogy muszáj kicsit, hiszen majdnem végig Archie vezetett - nekem csak relatíve keveset engedte át a kormányt, szegény biztos kivan.

Nem tudok tovább bent maradni a kocsiban, így kiszállok, de a kinti hideg levegőtől megborzongok, így pillanatok alatt elő is vadászom a kabátomat a hátsó ülésről, és belebújok. Farkasomat alig tudom kordában tartani ahogy bekúszik az orromba a természet illata, legszívesebben most azonnal kitörne belőlem és kilométereket rohanna. Kontroll alatt tartom azonban, még jó, hogy 24 éve velem van. -Csípj meg, hogy nem csak álmodom, hogy itt vagyunk.- fordulok Archie felé jókedvűen, ha ő is kiszáll a kocsiból.





No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty

Ajánlott tartalom

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 5 Empty
 

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Te itt? - Mara & Archie
» Itt csak a csoda segíthet
» Csak egy pillanatra, légy szíves!
» Már csak te hiányoztál
» Te csak ne fenyegetőzz!