Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Luna Wheatfield


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyTamara Mason
Ma 15:31-kor


Hello there, sis!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor


Besties Time.

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyFlora Hill
Tegnap 11:36-kor

Megosztás
 
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyVas. 5 Május 2024 - 0:16



Táncsak káprázik
a szemem
Az első lépések a legnehezebbek egy fordulópont után, azt mondják. Én csak végtelenül elcsigázottnak éreztem magam, de nem esett nehezemre kinyitni a szám és bocsánatot kérni tőle. Megtehettem volna ugyanezt akár az összes cselekedetemért, amelyek ide sodortak minket. Tudom, ő a legtöbben a cinkostársam volt, de én bujtogattam folyamatosan, hogy ne foglalkozzunk az intelmekkel.
Késő bánat.
Eső után jön a napsütés. Minden telet tavasz követ, minden éjre hajnal virrad. A csókok mintha csak felszárították volna a maradék könnycseppeket is. Örömmel töltött el a mosolya, amely már nem végtelen szomorúságról árulkodott. Megkönnyebbülést véltem felfedezni kisírt szemeiben. A jelenleginél jobban azonban fizikai képtelenség lett volna megölelni. Maró bűntudat csillant az én szemeimben. Azt hiszem nem kellett nagyon beszélni ahhoz, hogy értsem, most is nálam keresett vigaszt, pedig én okoztam neki ezeket a sebeket, amelyeket gyógyítani szeretett volna.
Még mindig annyira csodálatos.
Óvatos tapogatózással invitáltam mégis arra, hogy társuljon hozzám az utolsó pillanatokig. Nekem határozottan szükségem volt rá és a jelekből ítélve neki is rám. Bizakodva szorítottam meg a kezét, ahogyujjaim közé fűzte az övéit. A szavai nyomán a mosolyom kiszélesedett, én pedig részben megkönnyebbülten döntöttem homlokom az övének. Nem éreztem egyáltalán idegennek a helyzetet, pedig épp az előbb lendültünk túl egy kaotikus ponton. Mélységesen szégyellnem kellene magam, amiért még mindig csak az ő helyzetét nehezítettem meg. De hiszen mindketten vágytunk erre.
- Soha nem küldenélek el. Általad sokkal jobb embernek érzem magam és tudnod kell, hogy az egyetlen amit eltörölnék, a szomorúságod lenne, mert nem ezt érdemled. - annyi mindent mondanék még neki, nem érdemelte, hogy magára hagyjam. Eszembe jutott az elején milyen könnyedén állította, hogy beéri a szobatársaival, végül mégis csak velem töltött több időt és olyan észrevétlenül költözött be a mindennapjaimba, hogy már csak felocsúdni volt időm. Mi ez, ha nem ragaszkodás? Magam elé emeltem az összekulcsolt kezünket és apró puszit adtam a kézfejére.
Egy bólintással fogadtam el némán a feltételeit. Többé fel sem hozom. Ha szeretné, vissza se számolok, ki se ejtem a számon, csak ha már muszáj. Az időnk meg van számlálva, de rajtunk áll még, hogy búcsúztatjuk el a közös hónapokat. Nem úgy szerettem volna, hogy napokig nem találkozunk, holott közben tudom ő is itt van a városban. Ez lett volna a legnehezebb forgatókönyv, magamat ismerve biztosan bementem volna hozzá a kórházba, ha máshová nem is. A szállásán talán egyszer jártam, akkor is valamit elhoztunk hozzám. Most mindez olyan jelentéktelennek tűnt.
- Jól van. Tudtad, hogy akkor meg kell szolgálnunk a szerencsénket? Az olaszok szerint ha valaki olyat mond amit nem szeretnénk, hogy teljesülne, kopogjuk le. - nem is tudom honnan jutott eszembe most ez a tocca ferro mondás, talán akkor futottam ebbe bele, amikor olasz kajákat nézegettem a neten. Fura egy babonás népség az olasz, de most kapóra jött, hogy kicsit oldjam mindkettőnk angulatán. Vissza a normális kerékvágásba, egy kis viccelődésbe. Mert aztán meg is kíséreltem, hogy az addig a hátán pihentetett kezemet ökölbe szorítsam és előre hajoljak vele, hogy lekopogjam az asztalon. Aztán még meg is akarom etetni, mert nem sokat nyúlt hozzá az ebédhez és biztosra veszem, hogy vissza tudom hozni az étvágyát. Csak az számított, hogy most úgy láttam rendben vagyunk. Ha nem is úgy alakult a beszélgetés, mint ahogy szerettem volna, sőt az egész kapcsolatunkra is én mozdítottam rá az első követ, abban teljesen biztos voltam, hogy az ő életét szerettem volna a lehető legjobban megóvni. A viszontagságoktól, a hiánymtól meg minden borzalomtól, amivel a hivatásom járt. Ő nem ezt érdemelte, egy jobb jövőt érdemelt. Ebbe pedig könnyebb volt nekem is beletörődnöm.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 21:37

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Úgy kapaszkodom Archie-ba, az ölelésébe, mintha az életem múlna rajta.  Jól esik, hogy nem tol el magától, sőt, ő is viszonozza. Féltem tőle, hogy az iménti fájdalmas beszélgetés után arra kér, menjek el. Nem tudom, képes lettem-e volna rá. Erősebben szorítom össze a szemeimet, hogy a könnyeket amennyire lehet bent tartsam, mikor kihallom az ő hangjából is a fájdalmat. Nem férhet hozzá kétség, ez mindkettőnk életében egyfajta törés lesz. Most azonban egyelőre hagyjuk magunkat belefeledkezni a pillanatba.

A kétségbeesett csók és ölelés egy idő után átalakul. Nem mondom hogy teljes nyugalom jár át, hiszen lelkem továbbra is megtépázott és fáj, de talán tompult. Nem érdekelt se a zsibbadó karom, se a hátamba nyilalló apró fájdalom amit ez a pozíció okoz. Nem tudtam őt elengedni, attól tartottam, ha most kibontakozok az öleléséből, akkor ennyi volt, nem lesz több. -Nem lehet rossz nap, ha te benne vagy. - halvány, de gyengéd és szeretetteljes mosoly kúszik az arcomra. Tényleg így gondolom. A mai nap minden eddigi fájdalma ellenére így érzem. Mert amikor valami fájt vagy rossz volt, akkor Archie-hoz jöttem az elmúlt hónapokban. Valahol paradoxon az egész, nem? A kapcsolatunk miatt vagyok szomorú, mégis vele vigasztalódom. Ezt rajtunk kívül szerintem nem értheti meg más.

Szorító érzés kúszik a mellkasomba szavai hallatán. Pedig tudom, hogy eljön a pillanat hamarosan, amikor kimegyek az ajtón és többet nem látjuk egymást. De talán nem kell, hogy ez a mai nap legyen. Lehet, hogy épeszű ember azt tanácsolná, hogy egy ilyen dolgot ragtapasz letépés szerűen, gyorsan és hirtelen kell abbahagyni. De Archie-val értek egyet, nekem sem menne. Sőt, rosszul érzem magam amiatt, hogy az elmúlt egy hónapban részben kerültem a társaságát ahelyett, hogy minden pillanatot kihasználjak, amit vele tölthetek. És ha már ezt így felvetette, nem kell sokat gondolkodnom a válaszon.

A dátumokat inkább kizárom az agyamból, mondatának második felére koncentrálok inkább. Kezemet lecsúsztatom az arcáról, végig a karján, majd ujjaimat finoman az övéi közé fűzöm. Tekintetem állja az övét, és számomra meglepő módon a mosolyát is tudom viszonozni. -Nagyon szeretnék még időt tölteni veled, Archie. Annyit, amennyi csak maradt nekünk. -talán könnyebb lesz, talán nehezebb a végső búcsú, egyelőre nem tudom. -De ha bármikor úgy érzed, hogy terhes a jelenlétem, jobb lenne ha már nem lennék itt, szólj, rendben? - hangom épp csak kicsit remegett meg ahogy ezt kimondtam, de mindenképp szerettem volna ezt megjegyezni. Mert nem akartam, hogy valamikor is meggondolja magát, de csak azért nem szól hogy menjek el, mert nem akar megbántani. -És… lehet, hogy nem beszélünk erről addig? Csak… legyünk együtt. Talán úgy… egyszerűbb lesz.- hangomban csendül némi bizonytalanság, de most úgy látom, jobb ha nem öntünk sósavat a sebbe. Még túl friss. Még fel kell dolgoznunk.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 20:04



Táncsak káprázik
a szemem
Az élet kegyetlen sokszor hozzánk. Egyszer ad és sokszor elvesz. Ha eddig hozzá is szoktam ehhez a szeszélyhez, a mostani nekem is roppant nehezemre esett és kimondottan fájó volt. Fájó volt beismerni a kudarcot, hogy nem a terveim szerint haladtam és fájó volt belegondolni, hogy Marát ezzel el fogom veszíteni. íelég volt csak az arcát figyelnem, hogy a bűntudat billoga a mellkasomra préselje az érzést, hogy ezt a fájdalmat én okozom most neki. Mégis olyan jól esett, hogy nem elhúzódott az érintésemtől, hanem események teljes láncolatát indította el. Szinte ösztönösen mozdultam, amint realizáltam, hogy nem az ató felé indul meg és úgy húztam az ölembe szemből, hogy a lehető legnagyobb felületen magamhoz szoríthassam. Egyfelől volt baromira fájdalmas, már-már fojtogató érzés, másfelől óriási megkönnyebbülés, hogy ennyivel nem martam el magamtól. Csak hagytam, hogy kibontakozzon, úgy szorítson ahogy ő akar, miközben éreztem az összes feszültségét.
A szívem szakad meg, ahogy a szemeibe nézek és látom a világ összes fájdalmát, amit én okoztam egyedül.
Hagytam, hogy elhúzódjon, már arra gondoltam, hogy megérdemlem, ha felképel, bármit mond vagy elindul. Felkészültem tényleg mindenre és még jogosnak is éreztem volna. De Mara nem ilyen volt, lehunyt szemekkel döntötte a homlokát az enyémnek. Hagytam, ami neki jó, miközben a hátát cirógattam. A szavai melegséggel töltenek el.
- Te is, rettenetesen. - nem akartam hamis illúzióban ringatni, hogy nem érdekelt, amikor de, nagyon is. A csókban annyi minden rejlik, vallomás, ajándék, élmény, odaadás, eggyé válás.
Nem lesz könnyebb, hiába telik az idő. Csak más lesz. És soha többé nem lesz ugyanaz senkinek.
Egy ideje már csak csöndesen öleltem ki tudja mióta, de már azt sem éreztem, hogy a szék mikor nyomta ennyire el elzsibbadt ülepemet. Nem is érdekelt igazából, nem volt kényelmetlen. Nem, amíg érezhettem Mara közelségét, csöndben hallgattam lassan csillapodó szívverését és csak hagytam, hogy ő is megnyugodjon az ölelésemben. Mindkettőnknek szüksége volt most erre. A kimondott szavakat már nem szívhattuk vissza, de már rég nem keringtek keselyűként fölöttünk. Hosszan kifújtam csak a levegőt, ahogy a gondolataim közepette igyekeztem hozzá újból utat találni.
- Sajnálom, hogy elrontottam a szabadnapod. Tudom mennyit jelent neked. - tekintetemmel az övét kerestem, ismét kapcsolódni akartam hozzá a lehető legtöbb ponton. Attól, hogy kimondtuk amit kimondtunk, nem éreztem úgy, hogy el akarnám engedni. Sőt ilyen állapotban biztosan nem engedem a lakáson kívülre sem.
- Megértem, ha ezután nem szeretnél inkább látni, de örömmel venném, ha még eltölthetnénk egy kis időt együtt. Nekem is ugyanolyan nehéz és képtelen vagyok arra gondolni, hogy te ma kimész azon az ajtón és nem látlak többet. - meghagytam a lehetőségét a tiltakozásnak is, azt sem róhattam volna fel neki, ha ezek után megfáradtan faképnél hagy. De bizakodtam benne, hogy neki is jobb lenne így.
- Ötödikéig kell választ adnom és tizedikén indul a gép innét Atlantából. Mit mondasz, szentelnél még rám egy kis figyelmet? - míg előbbieket inkább tájékoztatásul mondtam, addig a kérdésre már egy picit el is mosolyodtam. Valahogy nem éreztem úgy a feszültséget még tőle sem. A részemről olyan volt, mintha elfújták volna. És ugyan sovány vigasz amit felkínáltam, de nem tudtam magamban tartani.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 18:50

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Minden porcikám, minden egyes sejtem veszettül tiltakozik a beszélgetés témája ellen. Farkasom a földre lapítva nyüsszög - ő szabadon kiengedheti az érzelmeit, hisz azokat senki nem látja. Nekem viszont erősnek kell lennem. Nem okozhatok nagyobb fájdalmat Archie-nak, mint amit már eddig okoztam. Azt mondják, ha szeretsz valakit, akkor elengeded. Nem tudom ki találta ezt ki, de biztos nem szeretett még senkit. Vagy nem eléggé.

Csak bólintok. Ez a munkája, ahogyan nekem az ápolónő szakma. Ő azt szereti, abban jó, én pedig ezt. Kívánhatnám, hogy bár más lenne a foglalkozása - akkor viszont lehet sosem találkoztunk volna, mert nem került volna pont ebbe a kórházba. És bár ha nem ismerném, most nem fájna ennyire a lelkem, sosem akarnám ezt. Hiszem, hogy miatta több, talán jobb ember lettem. Jobban megismertem mellette önmagamat is, miközben állítom, életem legjobb hónapjai voltak ezek. Épp ezért esik nehezemre rákérdezni arra, ami már egy ideje lóg a levegőben. És be kell vallanom, rettegek a választól.

Nem tudom, hogy lehet ennyire nyugodt a hangja, mikor ismét megszólal. Nekem minden szó egy küzdelem magammal, a torkomban lévő gombóccal, a könnyekkel. Nem is próbálom magamnak azzal magyarázni, hogy mindez amiatt van, mert nem vagyok fontos neki, mert tudom, hogy ez nem lenne igaz. Valószínűleg csak sokkal erősebb mentálisan, mint én, és azt hiszem, emiatt hálás vagyok. Ha nem lenne ilyen higgadt, lehet már összeomlottam volna. Még így is benne van a pakliban, hogy nem bírom ki, míg egyedül leszek.

Olyan erősen haraptam rá alsó ajkamra, hogy csoda, hogy nem serkent ki a vér. Minden erőmre szükség volt most. Hát tényleg ennyi volt. Nem húztam el a kezem, mikor felé nyúlt. Ez viszont nem volt elég. Hátratoltam a székemet, majd az asztalt megkerülve mellé léptem, és megöleltem. Hosszan, szorosan, ujjaim között szinte kétségbeesetten gyűrve pólójának anyagát, belebújva a nyakába, vállába. Nem vagyok kész elengedni. Nem akarom elengedni. Nem fogom kibírni. A szívem azt kiáltja, hogy mondjam el neki, mit érzek. Hogy találjunk alternatív megoldást. Hogy ne mondjuk le arról a csodáról, ami közöttünk kialakult. Mégis csendben maradok, és csak  belül, magamban zokogok - mindössze egy-két könnycsepp buggyan ki, szánkázik végig az arcomon és itatódnak fel Archie pólóján.

Nem tudom mit mondjak. Az agyam egyszerre van tele mindennel, mégis üres. Magamat is üresnek érzem. Hacsak eddig ő nem húzódott el, akkor én teszem meg, de csak annyira, amíg két kezembe tudtam fogni az arcát, hogy a szemébe tudjak nézni. Szemeimből a mély szomorúságot valószínűleg nem tudtam kiűzni, így inkább lehunyom, ne is lássa. Homlokomat az övének döntöm. -Nagyon fogsz hiányozni. - elszoruló torkom miatt szinte csak suttogom a szavakat. Reszketeg levegőt veszek, majd hogy ne lássa az újabb könnyeket megjelenni a szememben, megcsókolom. Talán most utoljára, épp ezért minden érzelmem benne van. Köszönet az elmúlt hónapokért. Szerelem. Kétségbeesés. Minden. Úgy érzem magam, mint akinek kitépték a szívét a mellkasából, és jól összegyűrték volna.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 16:03



Táncsak káprázik
a szemem
Még sosem alakult úgy beszélgetésünk, hogy ne tudtunk volna ösztönösen viszonyulni a másikhoz, hogy egy pillantásából tudjuk mire van szüksége. Annyira jól éreztük magunkat és sokszor éreztem úgy, hogy kiegészítjük egymást. Hogy könnyedén tértem vissza a civil életembe, azt csakis neki köszönhettem. Meglehet csak befelé fordultam volna, ha nem nyújtja ki felém a kezét, ha nem annyira segítőkész, ha nem alakul minden olyan idillien, mint amilyennek a kapcsolatunk indult. Mert sosem mondtuk ki egy szóval sem, de ami köztünk volt, az volt. És egy kapcsolatban a felek tiszteletben tartják, egyszerűen tiszteletben kell, hogy tartsák a másik jólétét. Egy idő után nem volt ő vagy én, "mi" voltunk. Jól esett az érintése, viszonozta pedig nem ezt vártam el tőle. Mintha bűntudatot láttam volna az arckifejezésén, de lehet tévedtem csupán. Ideges voltam, hiszen nem akartam tönkretenni ezt a napot. Olyan nehezen hoztuk össze.
- Ez a munkám. - máshoz nem is értek. Háríthattam volna, de ez már csak legbelül ordított. Egyszer kimondtam a bűnös szót, ami jó ideje a fejem fölött lebegett. Vajon ha a akorábbiakat elmondanám, számítana? Ő is tudta, hogy egy ideje mentek a sorozások, hiszen néhány katona egyenesen a kórházi lábadozása után ment vissza, hiszen páran megúszták könnyebb sérülésekkel, rehab nélkül. Különben sem érdemes már azon gondolkodni, mi történhet: már megtettem az első lépést, végig kell mennem.
Őszinte öröm bújkált a mosolyomban, ahogy a terveiről kezdett mesélni. Biztosra kellett mennem abban, hogy tartja magát az eredeti elképzeléseihez. Nem is tudom mit vártam volna válasznak, hogy felrúgja miattam, hogy engem is megemlít. Szinte sóvárgó volt ez a gondolat.
Aztán feltűnt valami.
Volt egy pillanat, egyetlen egy apró észrevétel, amely minden korábbi tervemet felülírta. Ahogy hallgattam Mara kérdéseit, észrevettem, hogy egyáltalán nincs szinkronban az érzelmi állapotával. Hogy is várhattam volna el egy ennyire odaadó és figyelmes nőtől azt, hogy majd stressztől megkímélve várja esetleg a következő jelentkezésem? Két bevetés közepette sem mondhattam volna azt senkinek, hogy majd beszélünk, mert azzal hazudtam volna. A háború veszteségei mi magunk voltunk. A pszichológiai kiképzés során pedig nem egyszer hívták fel a figyelmünket arra, hogy sokszor a döntéseinket nem érzelmektől túltelítve kell meghoznunk, hanem higgadtan és végiggondoltan.
Ebben a pillanatban megértettem, hogy Mara nem állt készen arra, hogy egy hosszadalmas tortúrába rántsam bele.
Úgy éreztem tennem kellett valamit. Tennem azért, hogy ő, legalább ő vissza tudjon zökkenni a normális kerékvágásba. Hiszen ha hazatér, akkor már biztonságban lesz. Én hiszem, hogy biztonságban lesz. A családja pedig kellő támaszt tud nyújtani neki, ha mégsem tudna annyira könnyedén túllendülni rajtam. Tudtam, éreztem, hogy mennyire fontossá váltam neki. De fontos volt az élete, a munkája, a hivatása, a mindene. Nem áldozhattam be mindezt magam miatt még helyette sem.
- Mindketten tudtuk, hogy egyszer visszamegyek. - bólintottam egy aprót. Különös nyugalom lett úrrá rajtam, ahogy ezeket a szavakat kimondtam. Nem tajtékzott legbelül semmi, keserédes nyugalommal fogadtam el, hogy rosszabbat tennék vele, ha meggyőzném. Nagy áldozat figyelni egy másik emberre. De még nagyobb áldozat megérteni őt. Nem éreztem ettől másképp magam, még mindig rettentően vágytam a társaságára, egy pillanatra sem szerettem volna szem elől téveszteni. Már én sem volt éhes, egy újabb pizzaszelet után ismét a kezéért nyúltam. Jól esett az érintése.
- Csodálatos hónapokat töltöttünk el együtt, soha egy percét sem változtatnám meg. De fontos, hogy a célok ne vesszenek szem elől. Az is ugyanolyan fontos, amit csinálsz, amit képviselsz. - neki mondtam, de magamat is kellett még győzködni. Nem fordíthattam most vissza azt, amit már elnyomtam magamban. A legnagyobb önzőség lett volna arra kérni, hogy hónapokig aggódjon miattam. Kezdett világossá válni, hogy okkal találkoztunk ilyen keveset. Nem nehezteltem érte, főleg mert most is eljött egy pont, amikor érte jobban aggódtam, mint magunkért.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 14:03

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
A boldogság illékony dolog. Egyik pillanatban még úgy tűnik, örökre velünk marad, a következőben pedig szinte bottal üthetjük a nyomát. Alapvetően én egy életvidám és pozitív személyiségnek tartom magam. És az is tény, hogy az elmúlt 24 és fél évem alatt sokkal többször voltam jókedvű és boldog, minthogy nem. Az elmúlt körülbelül egy hónapban viszont úgy érzem, valami eltört bennem. Szeretem a munkámat, de szinte robotszerűen végzem a feladatokat. Szeretem a családomat, de mostanában néhány mondatos üzeneten kívül egyikükkel sem beszéltem. És ami most talán a leginkább fáj, hogy passzív viselkedésemmel bántom Archie-t is. Nem mondja, de biztosan így van. Szépen lassan alakult ki közöttünk egy kis távolságtartás, ezt pedig tudom hogy én okoztam a saját bizonytalanságommal.  

Az is idegennek hat, hogy időnként ennyire akadozik a beszélgetésünk. Szerintem a megismerkedésünk elején sem volt ilyen. Hiszen rögtön az elején azzal nyitott, hogy biztosan én vagyok az őrangyala. Ez pedig szinte egyből megalapozott egy gördülékeny csevegést, amiből aztán eljutottunk ide, a mai naphoz. Amikor is mintha mindketten feszélyezve éreznénk magunkat. És ez nem jó érzés. Nagyon nem, és nem gondoltam volna, hogy valaha is eljön ez a pillanat.

Egy pár pillanatra össze kell szorítanom a számat, ne fakadjak ki és mondjam el neki az igazságot. Mert igenis az én hibám. Jól esik, ahogyan vigasztalóan a karomhoz ér, amikor pedig visszahúzná, én megfordítom, és a távolodó mozdulat közben megfogom a kezét. Akkor sem engedem el, amikor arról beszél, nincs akadálya annak, hogy visszamenjen.  Nagyon nagyon kevés hiányzik, hogy ne szorítsak rá a kezére, hogy aztán sose engedjem el. Hogy kifakadjak, és kétségbeesetten könyörögjek neki, hogy ne menjen vissza. Még ne. Ez azonban önző dolog lenne, így nyelvembe harapok. Archie-nak ez a kötelessége, nekem pedig ezt el kell tudnom fogadni akkor is, ha piszkosul nehéz.

Nem szeretném ha úgy érezné korlátozom a mozgásában illetve attól is tartok, felfedezi kezem apró remegését, így visszahúzom, és hozzá hasonlóan egy picit a borra koncentrálok. -Persze, értem én. Muszáj visszamenned, elvégre ez a kötelességed. -aprókat bólogatok, a pizzafeltétre fókuszálva. Mintha olyan érdekes lenne, holott egy cseppet sem. Rám terelődik a szó, én pedig hirtelen nem tudom mit mondjak. Pedig számítottam rá, hogy kikéri a véleményemet, hisz mindig érdekelte, én mit gondolok. Ezt is nagyon szeretem benne. Hogy ennyire figyelmes. Mélyet sóhajtok, majd beleadok mindent, hogy a kifújás ne legyen reszketeg.

-Április 27-én megyek majd haza, Rick jön el értem kocsival majd. Visszamegyünk Rose Harbor-ba, és folytatom a munkát a helyi Egészségügyi Központban. Beszéltem az ottani főnökömmel, már nagyon várnak vissza. - kérdéseinek második felével kezdtem. Ez talán egy fokkal könnyebb volt, hiszen ez a része már le van zsírozva. Az első fele viszont trükkösebb. Megköszörülöm a torkom és iszom egy kis korty bort, mielőtt újra megszólalnánk. -Ami meg a behívót illeti… tényleg nincs más út, mint visszamenni. Végül is… valahol tudtuk, hogy egyszer eljön ez a nap. - Tudtuk csak nem vettünk róla tudomást. Ezért ilyen nagyon nehéz ez most.

-Csak az a kérdés, hogy…- fu de nagyon nehéz ez, küzdenem kell minden egyes szóval. -… mi lesz velünk? Ennyi… - az utolsó pillanatban fogom vissza, hogy a hangom ne legyen elcsukló. Mély levegőt veszek és inkább összeszedve minden erőmet megkeményítem magam és gyorsan kibököm a kérdésem végét. -Szóval… ennyi volt? Mindkettőnket máshová szólít a kötelesség. - Légy erős Mara, ne kezdj el sírni. Ezt mantrázom, így sikerül megállni. Most még.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 13:04



Táncsak káprázik
a szemem
Ahogy egyre közelebb került az április vége, egyre többször gondolkoztam azon, ha most megállnék és végiggondolnám, azok a dolgok lennének fontosak a számomra, amik eddig meghatározták az életemet? A válasz nem volt olyan egyszerű, de igazából én magam is éreztem, hogy napról narpra folyamatosan változtak az események és mindezek sodrásában én is. De hiszen az ember holtáig csak formálódik olyanra, amilyenre csak hagyja magát, nem? Egyértelműen tudtam a választ, ahogy azt is, hogy mit szerettem volna elkerülni. A mostanában annyira a lelkemre telepedett békét és megnyugvást aligha. De nem csak azt. Amennyire nem tudtam mihez kezdeni magammal a lábadozásom elején, most annyira éreztem ugyanúgy produktívnak azokat a perceket is, melyeket Marával töltöttem. Az, hogy hogyan érezzük magunkat belülről, befolyásolja azt, hogy hogyan érzünk magunk körül mindennel kapcsolatban. Amikor érzéketlenek, aggódók, feszültek és frusztráltak vagyunk, a legkisebb dolog, ami eltérít elvárásainktól, erőteljesen kizökkent bennünket. Kártyavárunk lapjaiban bízva azokat mutogatjuk az élet viharaiban. Amikor nyugodtak, fókuszáltak és érzékenyek vagyunk, túlzottan nem ráz meg, ha a dolgok nem a mi szájízünk szerint alakulnak. Most pedig teljes tanácstalanság járt ét ahogy arra gondoltam, nem tudom a végtelenségig elodázni a behívót.
Aprót bólintotta, viszonoztam a mosolyát, ahogy azt ecsetelte, hogy eszik. Én is látom. De nekem könnyedebben csúszott, addig is lefoglaltam magam, ha a gondolataimat nem is. Annyira nem fair, hogy máskor olyan könnyedén tudtunk bármit megbeszélni, most az első akadálynál teljes tanácstalanság lett úrrá rajtam. Egyszerűbb volt elmenekülni a szavak elől, mint kimondani azokat.
- Nem a te hibád. - hanyag mozdulattal nyúltam át az ő térfelére, hogy bátorítóan szorítsaj rá egy pillanatra az alkarjára. De végül elhúzni a kezem nagyon is nehezemre esett. Tudtam róla, hogy azt is magára veszi, amit nem kellene, ezt igazán nem rajta akartam számon kérni.
Miért akadozik ennyire ez a beszélgetés és miért ilyen nehéz?
Míg felvázoltam a helyzetet - úgy ahogy -, láttam, hogy Mara sem egészen fogadja  olyan természetesen a témát. Talán neki is nehéz. Hát még nekem. Tényleg fogalmam sem volt róla, hogy hozzam fel, de végül megkönnyítette a feltételezéssel. A kötelesség mindig is kötelesség volt. A behívóra nem felelni pedig felért egy kihagyott munkanappal, de még annál is szigorúbban büntették.
- Ami azt illeti igen, majd' kicsattanok az energiától és semmi akadálya nincs annak, hogy visszatérjek. - csak éppen annyira nem vágyódom most vissza. Ez utóbbit azonban már inkább csak magamban tettem hozzá. Lepillantottam a pohárra, kényszeredetten ragadtam meg és forgattam a száránál fogva. Kétszer skippeltem. Harmadszorra túl gyanús lenne, főleg mert a gyógytornász is megírta a jelentését. Az ő szava ellen az enyém aligha ért volna, ha arra hivatkozok, hogy nem pihentem eleget. Végtelen hosszú időnek tűnt ez a pihenés, mégsem tudtam eddig megunni.
- A behívó egy furfangos dolog, nem elfogadni olyan, mintha dezertálnál. Mintha te nem akarnál bemenni dolgozni, amikor vészhelyzet van és szólnak. - igen, jó lesz az irány. Ha hasonlatokkal jövök, akkor könnyebb lesz felvázolnom is. Igazából nem olyan szívesen mennék vissza és hagynám itt mindezt, még ha tudom is, hogy Atlantában sem maradnék. Itt nem volt továbbiakban célunk, sem neki, sem nekem.
Apropó, célok... még csak meg sem kérdeztem, hogy ő mit szeretne azután, hogy itt végez. Hirtelen annyira önzőnek éreztem magam, hogy még azt is visszanyeltem, hogy nem szívesen mennék vissza. Mi több, nem szívesen szakítanám meg vele a kapcsolatot semmilyen formában.
- De mesélj te, hogy látod mindezt? Hogy tervezed Atlanta után? Gondolom hazamész és... - nem gondolom, igazából tudom, de fogalmam sincs, hogy miképp folytathatnám. Hazamegy az apjához és a bátyjához, az élete pedig a megszott mederben zajlik tovább. Az élete, amiről csak személyes történeteket mesélt, de úgy igazán sosem avatott mindenbe be. Meglehet, hogy szándékosan. A pohár után nyúltam és inkább leöblítettem a harmadik szelet pizzát is. Én pontosan az ellentéte voltam, inkább ettem mint beszéltem. Észre sem vettem, hogy megint egy merő stressz vagyok.
Lenne egyáltalán normális jövőképünk?
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptySzomb. 4 Május 2024 - 9:40

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Tényleg igyekszem, hogy amikor együtt vagyunk, minden olyan legyen, mint ezelőtt. Év elején. Van hogy sikerül, van, hogy kevésbé. Attól függ, mennyire van leterhelve az agyam, mennyire vagyok fáradt. Ma olyan átmeneti állapot van, azt hiszem. Legalábbis eddig. Jól esik hozzábújni és ha tehetném, el sem mozdulnék innen. Talán soha. Ha a szívemre hallgatnék akkor azt mondanám, hogy zárjuk be az ajtót, és soha ki se mozduljunk. Vagy szökjünk el valahova. Mindegy, csak állítsuk meg az idő folyását, nem törődve semmivel és senkivel. Ez viszont nem rám vall, nem lehetek ilyen önző. Sokan számítanak rám, és tudom jól, Archie-nak is ott vannak a kötelességei. Sajnos a jó sem tarthat örökké.

Talán ezért is kerít hatalmába egyfajta félelem, amikor Archie azt mondja, mesélni akar valamit. Mert a hetek óta fejemben kavargó gondolatok miatt egyből a legrosszabbra gondolok. Harapok egy kisebbet a pizzámból, és szinte gépiesen kezdem el rágni. - Csak még nem voltam annyira éhes, de eszek, látod? - félmosoly kúszik az arcomra, ahogyan még egy falatot a számba erőltetek. Azt nem említem neki, hogy napok óta alig eszem. Meg kellene magyaráznom az okát, arra pedig nem tudom, készen állok-e. Egyáltalán kész lehet valaha az ember egy ilyen beszélgetésre?

Rossz érzésemen nem segít mikor egy szelet után megszólal. Rólunk akar beszélni. Ismét összeszorul a gyomrom és úgy érzem, az a kevés amit megettem is inkább visszajönne. De nem hagyom, inkább próbálok kevésbé ijedt fejet vágni, ahogyan pillantását viszonzom. -Igen, egy kicsit kaotikusra sikerült az elmúlt pár hét, és valami ilyesmi lesz még áprilisban. Ne haragudj. -lesütöm a szemem és tényleg őszintén sajnálom, amiért ilyen helyzetbe hoztam magunkat.

Mintha fűrészpor lenne a számban, így felemelem a poharat, hogy egy-két korty borral leöblítsem, de amikor meghallom a “behívó” szót, kis híján visszaköpöm. Azonban nem teszem, de azt hiszem látványosan állok meg a mozdulat közben. Minden idegszálam megfeszül, és érzem a gombócot a torkomban. Hát megtörténik. Kezdődik. El fogom veszíteni. Csessze meg az újévi kívánságom! Megköszörülöm a torkom, hogy időt nyerjek egy kicsit - Archie ezt használja ki, hogy hozzátegyen egy plusz információt, amitől valószínűleg meg kéne nyugodnom, idegességem viszont inkább fokozódik.

-De gondolom nincs más választásod, mint jelentkezni. - fogalmam sincs, hogy működik ez. -Végülis a lábad rendbe jött, és gondolom hiányzik is a sereg. Jó sok kimaradt. - hangom vegyes. Egyszerre tárgyilagos, keserű, de valahol reménykedő is talán. Pedig aztán miben reménykedhetek? Ez az egész behívó azt jelenti, hogy az útjaink hamarosan különválnak. Erre már egy hónapja igyekeztem felkészíteni magam, de eddig legalább megfoghatatlan volt, behívó hiányában. Most viszont nagyon is valóságossá vált, én pedig nem tudom mit csináljak. Tehetetlennek érzem magam. És szomorúnak.





No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyPént. 3 Május 2024 - 22:55



Táncsak káprázik
a szemem
Már én magam sem tudom, mikor kezdtem el ragaszkodni azokhoz a megszokásokhoz, amelyeknek hiányát most cefetül éreztem. Ezért is volt talán követelőzőbb a kelleténél az a puszi, de aztán valamelyest megkönnyebbültem, ahogy megpillantottam azt a mosolyt. Oké, akkor minden rendben. Azt hiszem. Legalábbis igyekeztem visszarázódni a rendes sodratba, mert tényleg láttam a megszokott jeleket. Nem voltam én mindig ennyire megrögzött jelekben kommunikáló, de valahogy annyira bosszantott, hogy nem egészen értettem mi történik. Az értetlen események pedig az olyan gyakorlatias embereknek is, mint én magam is voltam felért egy tarkón lövéssel. Egy valamit utáltam a kiszámíthatatlanságnál is jobban, ha nem tudtam a kezemben tartani az események láncolatát.
Ezért is nyugtatott meg teljesen, amikor a hátamhoz simult. Egy pillanatra én is megálltam a mozdulatban, hogy kiélvezzem a közelségét. Éreztem, ahogy lejjebb megy rólam a feszültség és a szívverésem is teljesen normális ritmusra vált át. Ezt hiányoltam az elmúlt napokban. Kezem egy pillanatra a karjára simítottam, csak utána pakoltam a tányérokra.
A közösen eltöltött időt.
Valahogy két kézzel tiltakoztam volna az ellen, hogy egyáltalán tovább gondoljam a hónapot, megoldásokon járt az eszem. Kellett lennie megoldásnak, valami biztosan működhet. Azt nem tudtam pusztán a teljes egyenletben, hogy Mara mennyire szeretne beavatni az életébe. Már ha szeretne egyáltalán, mert ez az ő választása volt. Mégis annyira tolakodónak éreztem minden egyes gondolatom. A pillanat tova illant, én pedig az asztalhoz.
Valahogy sikerült mégis csak a szavamra találnom, de előbb inkább meggyőződök arról, hogy semmi és senki nem szakít félbe minket. Igenis komoly témáról akartam beszélni vele és ezt nem lehetett volna csak úgy berekeszteni. Látszott rajtam is, hogy mennyire gúzsba vert, biztos voltam benne, hogy látta rajtam, különben nem kérdezett volna rá a spoilerre.
Annyival azonban tartoztam neki is, hogy nem húzom az időt rettenetesen sokáig.
Vetettem egy pillantást a pizzámra, igyekeztem minél nagyobb falatokban betolni, pedig nem szoktam ennyire mohó sem lenni. Aztán erőt vettem magamon. Mindent vagy semmit alapon ezt nem lehetett volna amúgy sem megtervezni.
- Látom anélkül enni sem bírsz. - pillantottam az ő tányérja felé, de ez még mindig csak kikerülés volt a részemről. A francba is, miért ilyen nehéz?
- Rólam... vagyis rólunk akartam beszélni. Mostanában tudom, hogy nem sikerültek olyan jól a találkozók, meg ezer dolgod akadt, biztosan sokat készülsz az utolsó hajrára. - hónap végére meglehet még nagyobb drukk kellett Marának is, na meg azt tudtam, hogy a honvágyát már nem pótolja akármi és akárhogy. Lehet már én sem vagyok elég társaság ehhez?
- Nos jól. Bár kissé eseménytelenül, de megkaptam a behívót. - kezdeni akartam valamit az általam érzékelt űrrel, így egy újabb pizzaszelet elvételével akartam gyorsan kitömni. Vagyis betömni a szám, miközben igencsak vizslató, kíváncsi tekintettel pislogtam felé. Nagyonis fontos volt nekem az, mit szól hozzá. Nagyjából minden ezen áll.
- Még nem jelentkeztem. - pontosítva az előző két alkalommal nem töltöttem ki a jelentkezést, hanem még a gyógytornára hivatkozva próbáltam időt nyerni magunknak. Miért esik nehezemre ezt kimondani?
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyPént. 3 Május 2024 - 22:16

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
Nem várt fordulatot vett számomra Atlanta. Arra számítottam, hogy egy katonai kórházban olyan gyakorlati tapasztalatot szerzek, amit egy kisváros egészségügyi központjában nem tudnék. Sejtettem azt is, hogy jó ismerősöket szerzek, márpedig a kollégáim többségére ha egyszer hazamegyek, jó szívvel fogok visszaemlékezni. De arra legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy megismerek egy olyan férfit, aki teljesen elcsavarja a fejem, én pedig beleszeretek. És mégis ez történt.

Összefacsarodik a szívem már csak a gondolatra is, hogy elveszíthetem. Talán ezért is ignorálta az agyam az összes vészjelzést azzal kapcsolatban, hogy az időnk véges. Mert nem akartam számításba venni ezt a lehetőséget. Könnyebb volt strucc módjára homokba dugni a fejemet, és egyszerűen csak élvezni a jelent anélkül, hogy a jövőn aggódnék. És ez lett a vége, hogy szándékosan kerülöm Archie-t. Látom rajta, hogy érzi a változást. Nagyon sok időt töltöttünk együtt már ahhoz, hogy felismerjem a vonásait. Hogy mikor nem teljesen őszinte a mosolya. Utálom magam, amiért ezt teszem vele, és mindezt miért? Hogy a saját szívemet védjem. Bár talán valahol az övét is. Nem tudom, hasonlóan érez-e, mint én. Erről sosem beszéltünk, viszont az érintések, az ölelések, a csókok nem hazudnak. Félek attól, hogy olyan mély ragaszkodás alakult ki közöttünk ez alatt a néhány hónap alatt, amiből mindketten sérülten tudunk csak kiszállni.

Annyira elvagyok a gondolataimmal, hogy majdnem kimarad a puszi mikor megérkezek, de Archie nem hagyja, hogy elfelejtsem, ezen pedig őszintén elmosolyodom. -Ó, valószínűleg untad volna. Csak a drogériába kellett beugranom néhány pipere cuccért. De köszönöm. - hálás tekintetet küldök felé, közben pedig magamnak se vallom be a nyilvánvalót: az új tusfürdő beszerzése mindössze ürügy volt időhúzásra. De most itt vagyok, és tényleg rá szeretnék figyelni, követem hát a konyhába.

Ahogy a pultnál pakol, a háta mögé lépek, és mellkasa előtt összefont karokkal megölelem, testem teljesen hozzásimul az övéhez, miközben némán, ám mohón szívom orromba az illatát. Sosem elég belőle, nem unom meg, és amíg élek, biztosan nem fogom elfelejteni. -Kérek, köszönöm. - bólintok bele a hátába, majd ellépek kicsit, ne akadályozzam a mozgásban. A tányérok csak ezután kerülnek az asztalra.

Érdeklődően billentem oldalra a fejemet, amikor azt mondja, mesélni szeretne valamit. Mi lehet az? Miért pont ebéd után? Miért nem lehet most? Vagy evés közben? Előre látom, hogy úgy kell majd megerőszakolnom magam, hogy enni tudjak - a gyomrom apró kis kavics méretűre zsugorodott. -Ma nincs, a főnővér megígérte, hogy ma biztosan nem hív be. - ismerem már őt annyira, hogy tényleg így lesz. Meg szerintem látta rajtam, hogy szükségem lenne egy napra. Pedig amire igazán szükségem lett volna az egy időgép vagy egy szerkentyű, amivel vissza tudom forgatni az idő kerekét. -Kapok spoilert mivel kapcsolatos a dolog? Vagy meglepetés? - kérdezem leplezetlen kíváncsisággal. Hátha legalább ad egy kis támpontot, ami megnyugtatja az idegeimet.

-Neked hogy telt a délelőttőd? - dobom vissza a labdát, miközben leülök - ahogy azonban a szokásos székemhez sétálok, menet közben végigsimítok a karján. Bármennyire próbálom függetleníteni magam tőle érzelmileg, nem megy. Mert nagyon nehéz nem hozzáérni, ha csak kicsit is. Hiányzik, pedig itt ül velem szemben. Mi lesz később?






No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyPént. 3 Május 2024 - 20:58



Táncsak káprázik
a szemem
Nem túlzok, ha arra gondolok, hogy soha senki nem törődött még ennyire velem. Ez nem csak hogy függőséget okozott nálam, de olyan érzéseket is kiváltott, amikre nem számítottam. Nem csak pusztán ragaszkodtam Marához, akárhányszor megláttam, valami fura dolog történt velem. Itt benn, a mellkasomban. Az érzés, ami elöntötte az agyam, és arra késztetett, hogy elhiggyem, hogy mennyire gyönyörű is ez a hely, mert ő benne volt. Január óta ismételtem volna meg bármikor újra a kis kirándulásunkat, melynek minden pillanatában ott szerepelt mindaz, amir eddig valahol teljesen máshol kerestem. Mert eddig vak voltam, azt gondoltam, hogy csak és kizárólag akkor leszek boldog és elégedett az életemmel, ha elérem a kitűzött céljaimat. Az élet ellenben csúfosan képen törölt és kiröhögött.
Most azonban fogalmam sem volt, hányadán álltunk. Éreztem, hogy valami nagyon nincs rendjén. Folyamatossá váltak az olyan pillanatok, amikor többnyire külön voltunk. Működött az összhang, arra nem mondhattam, hogy nem. De valami megmagyarázhatatlanul megváltozott. Néha azon tűnődtem, hogy én csináltam vagy mondtam valami nem helyén valót, de még csak ez sem rémlett tisztán. Még szóba sem hoztam, mennyire vissza vágyódom a háború közepébe, voltaképpen ezzel hazudtam volna a legnagyobbat.
De kétségkívül óvatosabbá váltam és leginkább türelmetlenebbé.
Most sem tartott sok vissza attól, hogy írjak neki vagy felhívjam. Kiborított, mennyire nem tudtam kezelni ezt a helyzetet és attól tartottam, csak még jobban ki fog hullani az irányítás a kezeim közül.
Miközben elvettem a doboz pizzát, a nekem járó pusziért sorba álltam. Úgy még csak a cipőjét sem hagytam levenni neki. Valahogy makacsul ragaszkodtam a mindennemű kontakthoz. Talán pont amiatt, hogy ilyen ritkán láttuk már egymást. Vagyis a beosztásához képest is ritkán. Többször nem is aludt itt, mintha az idő észrevétlenül visszafelé kezdett volna folyni. Tartottam tőle, hogy visszatérünk az alapállapothoz, ami megismerkedénük első napja volt.
Sajnálom, én többé nem tudnék úgy tenni.
- Azt reméltem. Azért el is tudtad intézni? Szólhattál volna, akkor segítek benne. - a pultra pakoltam a dobozt, messzebb sodorva a behívó papíromat, ami még mindig összehajtogatva árválkodott magában. Nem akartam róla ügyet sem vetni, mintha egyenesen haragudtam volna rá. Inkább kiszedtem az első szeleteket két tányérra és azzal léptem oda az asztalhoz. Az járt a fejemben, hogy miért kellenek új holmik neki a szállásra, amikor már nincs egy hónap sem az ittlétéből?
- Én újabban egész sokszor ráérek, most már gyógytornászhoz sincs időpontom. - mintegy mellékesen jegyeztem ezt meg, miközben igyekeztem Marára figyelni.
- Kérsz bort? - egy újabb kérdés, amivel igazából még mindig csak a témát kerülgettem. Éreztem, hogy nem tehetem meg sokáig, komolyabban kellene rászánnom magam.
- Ma nincs ügyelet sem, igaz? Akartam mesélni is valamit, de majd csak ebéd után. - most az egyszer megmakacsoltam magam, magát a készülődést nem akartam tönkre tenni, de ezzel magamnak adtam mattot, hogy később aztán megemlíthessem.
Mara & Archie




I'm okay.
Archibald Collins
Omega, falka nélküli farkas
Archibald Collins
Elõtörténet :
Karakter idézet :
"Until now, I thought this was my path, and I was walking along it, until suddenly the ground disappeared from under my feet, and now I feel like I'm stumbling around in a vacuum, without any compass or compass."
Play by :
Aaron Taylor-Johnson
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Tumblr_inline_p0268kcbMe1sirj9i_250
User :
Kaynemar

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 EmptyPént. 3 Május 2024 - 17:26

Every nurse has that one patient that they'll remember forever.
ft. Archibald Collins
A szilveszter Niagara Falls-ban csodás volt. Elsején mikor felébredtünk, kirándultunk egy nagyot, megnéztük természetesen a vízesést, a környéket, fantasztikus volt. Szívem szerint ott maradtam volna, de a kötelesség vissza szólított Atlantába. Archie-val rengeteget beszélgettünk - akár teljesen random dolgokról is. Soha egy pillanatig nem untam. Meg akartam állítani az időt, annyira tökéletes volt minden. Sajnos azonban ez lehetetlen volt. Elszaladt a január, majd a február is. Továbbra is annyi időt töltöttünk együtt, amennyit csak a munka és egyéb elfoglaltság engedett. Minden együtt töltött nap után éreztem, hogy Archie iránti érzéseim egyre inkább mélyülnek. Ez részemről már nem csak egy átmeneti kis szórakozás volt - itt a szívem volt már a tét, méghozzá elég komolyan.

Szerintem márciusban tudatosult bennem először az, hogy az időnk korlátozott. Az egyik katona, aki már bőven Archie után került be hozzánk a kórházba az utolsó kontrolljára érkezve ecsetelte, hogy megkapta a behívóját, és hamarosan utazik vissza a frontra. Ez pedig elgondolkodtatott, vagyis jobban mondva rádöbbentem arra, hogy Archie is valószínűleg hamarosan kapni fog. Beszéltem a gyógytornásszal, és mondta, hogy szinte teljesen helyrejött a lába. Lehet már csak heteink vannak. Vagy napok. Én pedig ahelyett, hogy igyekeztem volna minél több időt tölteni vele, azon kaptam magam, hogy munkára hivatkozva lemondom a találkozókat. Nem mindet - ennyire erős nem voltam. Próbáltam viszont érzelmileg eltávolítani magam Archie-tól. Mert már a gondolata is nagyon fájt, hogy elveszítem őt. Hogy visszamegy a frontra valamikor, míg én április végén hazamegyek Rose Harbor-ba.

Amikor együtt voltunk, igyekeztem nem kimutatni, mennyire kattogok ezen az egészen. Egy szóval sem említettem neki félelmemet a behívóval kapcsolatban, pedig - természetfeletti mivoltomat leszámítva - egészen addig nem volt előtte titkom. Na jó, ez nem teljesen igaz. Azt sem mondtam ki soha, hogy szeretem. Pedig hosszú hetek óta tudom, hogy így van. Volt egy pillanat még szilveszterkor, szerintem akkor billent át minden. Akkor vesztem el végleg az érzelmeim tengerében. Most pedig eljutottam oda, hogy pont ezek miatt hanyagolom őt. Biztosan rosszul esik neki - én pedig borzalmas, önző embernek érzem magam emiatt. Az is vagyok. Amennyire lehet a munkába temetkezem, túlórákat és plusz napokat vállalok be.

Április elején azonban a főnököm kényszerszabira küld. Csak egy nap, de nem engedte, hogy dolgozzak. Megbeszéltük Archie-val, hogy átmegyek hozzá - ezt pedig nem akartam lemondani. A tegnapelőtti randit így is sztornóztam - munkára hivatkozva. Pedig csak a gyógyszerkészletet kellett feltöltenem, és az is ráért volna másnapig. Ismétlem, szörnyű ember vagyok.

Archie lakásához szerintem január óta van saját kulcsom - most is ezt használom, hogy bejussak. -Szia! Köszi. - hangom könnyednek tűnik, arcomra pedig mosolyt erőltettem belépés előtt, ám amikor tekintetem összeakad Archie-éval, úgy érzem, mintha mázsás kő lenne a mellkasomon. Nem hagyhatom, hogy ez látszódjon rajtam. Erősnek kell lennem. Nem ronthatom el a közös időnket. Lerúgom a cipőmet, és beljebb lépek. Sóhajtok. -Nem igazán, el kellett intéznem pár dolgot, venni egy-két cuccot a szállásra. De mára már a tied vagyok. - elmosolyodom, elrejtve a keserűséget ami fojtogatja a torkomat. Miért ilyen nehéz ezt kimondani, mikor nincs más, amire jobban vágynék?




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 296245
༄ ༄ ༄
Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
TémanyitásTán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie - Page 3 Empty
 

Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Te itt? - Mara & Archie
» Itt csak a csoda segíthet
» Csak egy pillanatra, légy szíves!
» Már csak te hiányoztál
» Te csak ne fenyegetőzz!