Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Caprice Decker - Kulisszák mögött EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Caprice Decker - Kulisszák mögött
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptyHétf. 2 Okt. 2023 - 19:40

Szevasz, kislány!

Egy évfolyamba jártunk és volt abban valami baromi groteszk, hogy én csak okádni bírtam az Alapítóktól elvárt "zabszem a popóba" magaviselettől, míg te pont olyanra sikeredtél amilyennek az én szüleim szerettek volna engem. Ha tehetik akkor biztos elcserélnek rád, de hé, Cap, én sosem mennék hozzá egy Elsőhöz, szóval szerintem jobb is így. Elvégre nem sok a közös bennünk - talán egy dolgot kivéve. Bosszantásodra gyakran összefutunk az íjászpályán és én szeretettel emlegetem fel azt a tévedést amikor Logan meg te... na, de hagyjuk ezt, kislány. Még a végén nem találod el a céltábla közepét.
   
Clara McLeod
Az Alapítók Körének tagja
Clara McLeod
Elõtörténet :
Titulus :
természetfeletti fejvadász
Kapcsolatban :
Caprice Decker - Kulisszák mögött ABNT
Was I stupid to love you?
Was I reckless to help?
Was it obvious to everybody else
That I'd fallen for a lie?
You were never on my side
Fool me once, fool me twice
Are you death or paradise?
Now you'll never see me cry
There's just no time to die
Caprice Decker - Kulisszák mögött Giphy
Zenedoboz :

The blood you bleed
Is just the blood you owe
Karakter idézet :
"Gondolkozz, ahogy apád tanított! Élj, ahogy anyád tanított!"
Play by :
A fiatal Cathrine Zeta-Jones
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött 7ed1e9fb4d2e70336d20e2161bd349433e7277bc
User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 11:59

Szia Caprice!

Az Egészségügyi Központ miatt ismerlek, gyakran látlak, amint például Dr. Austennel konzultálsz valamilyen projektről. Bár talán összesen ha három mondatot váltottunk eddig, szimpatikus vagy.

Látszik rajtad, hogy szereted a munkádat, és szívedet-lelkedet beleteszed abba, hogy fejlődjön a központ. Én ezt nem tudnám csinálni, nincs olyan üzleti érzékem, mint neked. De ettől sép az élet, hogy különbözőek vagyunk. Én ellátom a betegeket, te pedig azon munkálkodsz, legyen hol ellátnom őket. Ismered a mondást...teamwork makes the dream work.


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött 296245
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 11:38

Hát...nem csíplek

Múltkor én vittelek az egészségügyi központba taxival. A csini kis magassarkúddal megkarcoldat a kocsim belsejét, de még csak bocsánatot se kértél, annyira el voltál foglalva, hogy a telefonban ecseteld valakinek, milyen fontos befektetőt sikerült találnod.

Nem tudom, hogy a velem való felsőbbrendűségedet akartad érzékeltetni, vagy te alapból ilyen vagy, mindenesetre nem voltál túl szimpatikus, alig vártam, hogy végre fizess és kiszállj. Remélem mikor legközelebb taxi kell, pont nem engem irányítanak oda.


I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Caprice Decker - Kulisszák mögött 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 10:52

Szia Cap!

Te voltál a gimis gólyatáborban a kedvenc csoportvezetőm, bár valamiért te mindig furán néztél rám. Talán amiatt, mert vérfarkas vagyok. Tudom, az alapítók nem annyira kedvelik a természetfeletti lényeket. Pedig nem különbözünk ám olyan sokban!

Azóta ha én szolgállak ki a kávézóban, mindig udvarias vagy és kimért, el szoktam gondolkodni, talán nem is emlékszel rám. Elvégre akkor te már harmadéves voltál, mikor én megszeppent gólyaként belecsöppentem a gimnázium világába.

Túl sokat nem tudok rólad, mi történt veled, a gyűrűt láttam az ujjadon, ezek szerint menyasszony vagy, de ezen kívül csak azt tudom, hogyan iszod a kávét. Egyszer talán ez megváltozik, ha nem...hát, akkor is remélem boldog életed lesz. Mindenki megérdemli ezt.


Family is everything
Family is life's greatest blessing. A group that dreams, laughs, plays and loves together. Those whom you can always count on. Always present, not only in the good times. The most precious gift.
Charlotte Grady-Evans
A rose harbori falka tagja
Charlotte Grady-Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Barista és családanya
Kapcsolatban :
You are the source of my happiness and strength.
Caprice Decker - Kulisszák mögött RWQROHBC6JD4BH2V2YGLF43PVQ
Karakter idézet :
“Az életben az a legnagyszerűbb, hogy tele van második lehetőséggel.”
Play by :
Meghan Ory
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_n5blrsPUiC1sbsbr8
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött RawImage
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 9:23

Szia Caprice!

Nem tudom emlékszel-e vajon rám, egyel alattad jártam a gimiben. Egyszer segítettél, amikor megbotlottam és kis híján fejjel előre beleborultam a kukába. Nagyon nem örültem volna neki, mert az új pillangós hajpántom volt rajtam, ami lehet, hogy tönkrement volna, ha beleér a rágóba, csokipapírba meg minden ilyesmibe amit az emberek a szemetesbe dobnak.

Akartam adni neked hálából a nagyi által kreált levendulás arcápoló krémből ami épp volt a táskámban, de te nem fogadtad el. Már nem emlékszem miért, talán nem szeretted az illatát? Akárhogy is, ha gondolod, már nem csak levendulás van a boltomban, hanem más is, ha egyszer van kedved, nézz be.

Ha esetleg megbotlanál és a kuka felé zuhannál, eskü megpróbállak elkapni, bár nem ígérem, hogy sikerül. Kicsit kétballábas és kétbalkezes tudok lenni. Lehet beleesnék veled együtt. Az mókás lenne, nem?



Whatever makes your soul happy. Do that!
Flora Hill
Városlakó
Flora Hill
Elõtörténet :
Titulus :
Gyógynövénybolti eladó
Karakter idézet :
"Mitől jó egy nap? Attól, hogy képesek vagyunk meglátni a jót. Hogy örülni tudunk. És attól, hogy holnap is lesz egy nap. Lehet, hogy még jobb, mint a mai."
Play by :
Emma Stone
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött Dexo40p-dea9b04a-2975-42e5-8ef9-b6d91f096fff.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzY2MjRjMzI0LTBkNjctNDQ5ZC04NzAzLTk5MzIxYzNhNjU1M1wvZGV4bzQwcC1kZWE5YjA0YS0yOTc1LTQyZTUtOGVmOS1iNmQ5MWYwOTZmZmYuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött Smiling-aww-thanks
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 18:50

Miss Decker!

Ó, ha tudná mennyi tervem van Önnel. Na nem félreérteni, nem olyan tervek, bár kétségkívül Ön egy szerfelett dekoratív hölgy. A vőlegénye szerencsés lehet. Miért van egy olyan érzésem, hogy a szolid, határozott külseje alatt egy vadmacska lakozik  Önben az ágyban? Ó, Miss Decker, mit nem adnék, hogy utána járjak. Talán ami késik, nem múlik.

Mindenesetre az üzleti kapcsolatunk gyümölcsözőnek látszik, de ha jól látom, késnek a munkálatok. Ugye nem kell megbánnom, hogy támogattam az Egészségügyi Központ új szárnyának az építését? Olyan meggyőző volt Ön is és a dokumentáció is. Ne kelljen csalódnom.

Apropó, üdvözlöm a vőlegényét. Említette, hogy a múltkor teljesen véletlenül összefutottunk?



I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 18:42

Hello, Cap!

Őszintén fogalmam sincs, miért nem kedvelsz. Néha olyan jeges tekintettel tudsz rám nézni amikor ritka alkalmakkor találkozunk, hogy csoda, hogy nem nőnek jégcsapok a fejemre.

Megbántottalak? Nem emlékszem, hogy valaha keresztbe tettem volna neked. Veled mentem a tavaszi bálra is, nem? Nekem úgy maradt meg, hogy jól szórakoztunk. Azóta történt valami? Még most kezdem igazán felvenni a fonalat, tudod gimi után többet voltam küldölfön, mint Rose Harbor-ban.

Amúgy tudom hogy már egy ideje tart, de tök fura, hogy te meg Nick...nem gondoltam volna. De egészen boldognak tűntetek együtt a múltkor az alapítói puccparádén szóval gyanítom megtaláltad a számításaidat. Gratulálok az eljegyzéshez, mikor lesz a lagzi?


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Caprice Decker - Kulisszák mögött Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 17:49

Caprice Decker
Akik csak kívülről látnak, gyakran azt gondolják rólam, hogy magabiztos vagyok, és erős, mert mindent elértem, amit akartam. Épül a karrierem, és a köszöbön áll az esküvöm egy férfivel, akinél jobbat nem is kaphatnék. Ez viszont a látszat... Talán a falaim erősnek látszanak, de belül elrejtve nekem is van egy gyöngéd részem. Egy rész, amit csak kevesen pillanthatnak meg.

Kapcsolatok, amelyeket keresek: szövetségesek/ellenségek; régi ismerősök; egykori osztálytársak és egyetemi csoportársak; kollégák (Arthur & Dr. Austen) nővér (Maggie); régi románcok
Caprice Decker
Az Alapítók Körének tagja
Caprice Decker
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Play by :
Leighton Meester
༄ ༄ ༄ :
Caprice Decker - Kulisszák mögött 0a5aded0dd471bdf2ba242ca43e65b6cf16a8da2
User :

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
TémanyitásCaprice Decker - Kulisszák mögött Empty

Ajánlott tartalom

Caprice Decker - Kulisszák mögött Empty
 

Caprice Decker - Kulisszák mögött

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gabriel Decker - kulisszák mögött
» Alexander Lackwood - Kulisszák mögött
» Karakterkapcsolatok a kulisszák mögött - Útmutató
» Ramsey Thorne - kulisszák mögött
» Alec Ward - Kulisszák mögött