Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

Margaret Decker-Morris EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

Margaret Decker-Morris EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

Margaret Decker-Morris EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Margaret Decker-Morris EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Margaret Decker-Morris EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Margaret Decker-Morris EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Margaret Decker-Morris EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Margaret Decker-Morris EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Margaret Decker-Morris
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásMargaret Decker-Morris EmptyPént. 31 Márc. 2023 - 6:50

Margaret Decker-Morris
Szabad Stoppolt Foglalt


Kor
38-45 éves
Foglalkozás
a Decker Faipari Vállalat ügyvezetője
Faj
ember/alapító
Play by
Lana Parilla
Aki(k) várják:
@Admin @Gabriel Decker @Caprice Decker
Információk

A legidősebb, és legkeményebb Decker testvér, aki még Gabrielt is képes fülön ragadni és sarokba állítani, ha úgy akarja. Ha eddig Caprice volt a mumus, akkor most megérkezett maga az ördög! Vagy valami olyasmi...

Eltökélet Alapító, aki örömmel vállalt fontosabb szerepeket a közösségben, jelenleg ő a vizsgálóbizottság egyik tagja.

Maggie kemény nő, kíméletlen üzletasszony, és valódi anyatigris, ha a gyermeklről/gyermekeiről van szó. (Ava volt eddig említve, de ha valaki látna benne fantáziát, esetleg hajlandó vagyok tárgyalni további lurkókról.) A lánya halála miatt egy ideig visszavonult a közéletből, de ez nem jelenti azt, hogy már soha nem térhet vissza a sakktáblára. És mi lenne nyomosabb ok rá, mint a bosszú? Okolhatja a boszorkányokat, vagy éppen magukat az Alapítókat, szóval nagyon széles skálán építhető és mozgatható. Imádnám, ha kisded játékai még inkább felkavarnák Rose Harbor vízeit.

Eredetileg házas. A férje Thomas Morris, aki az üzletben éppen úgy társa volt, mint a magánéletben, de a tragédia megtörhette ezt a szövetséget, ebben sincs kikötésem, mivel Maggie eddig nagyrészt szellemkarakter volt, és így nincs sok konkrétum vele kapcsolatban.

A családi vállalkozás: A Decker család bevételeinek egy jelentős részét egy fakitermelő vállalkozás adja, amit még valamelyik felmenőjük alapított. Nemcsak kitermeléssel, de értékesítéssel is foglalkoznak, illetve ehhez tartozhat egy fűrésztelep, ahol a kitermelt fát végső felhasználásra készítik elő (bútoralapanyag, építőipari kellékek stb.) Margaret az üzleti részét viszi, de ez nem kell, hogy azt jelentse, hogy nem lát bele a tényleges folyamatokba.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Margaret Decker-Morris Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Margaret Decker-Morris B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Margaret Decker-Morris Empty
TémanyitásMargaret Decker-Morris EmptySzomb. 9 Szept. 2023 - 14:54

Én is kereslek!
A legidősebb, a legerősebb!

Információk

Sosem volt erősségem, hogy bocsánatot kérjek. Ismersz. Tudod. Inkább nevetek, és arrébb állok, bízva benne, hogy a másik majd megbékél. Hányszor hagytad rám te is a dolgaimat... Emlékszel, amikor főiskoláskoromban még a gatyámat is eljátszottam egy pókermeccsen? Az utcai fülkéből hívtalak fel, te pedig jöttél, hogy kiments. Kifizetted az adósságomat, hozzám vágtad a váltásruhát, és hazáig papoltál a felelősségről, amiből szerinted egy csepp sem szorult belém.

Az évek alatt sokszor futottam hozzád, ha pénz kellett, ha bajbakerültem. Papoltál. Szidtál. De sosem mondtad azt, hogy nem segítesz, amikor szükségem volt rád. És én cserbenhagytalak. A lehető legszörnyűbb módon, ahogy csak tehettem. És nem kértem bocsánatot... Nem tudtam.

A lányod meghalt, mert elhibáztam. Nem figyeltem eléggé. Egyikünk sem. Tudom, hogy haragszol. Talán gyűlölsz is. Szeretném helyrehozni, de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Bárcsak megmondanád.

Te vagy a legidősebb. A legerősebb.
Gabriel Decker
Elsõ, Alapítók Köre
Gabriel Decker
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnáziumi edző, és Első
Karakter idézet :
"A lustaság nem más, mint pihenés elfáradás előtt."
Play by :
Jamie Dornan
༄ ༄ ༄ :
Margaret Decker-Morris E94e1d8ed233cdafdd8d24fad9314d29ffd31366
༄ ༄ ༄
Margaret Decker-Morris The-Huntsman-Wolf-once-upon-a-time-33572403-500-170
User :

Margaret Decker-Morris Empty
 

Margaret Decker-Morris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caprice Decker
» Marcus Decker
» Gabriel Decker
» Caprice Decker - Kulisszák mögött
» Gabriel Decker - kulisszák mögött