Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

You have to let the tears come out - Page 3 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
You have to let the tears come out
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyHétf. 24 Ápr. 2023 - 17:09


Aurora & Charles



Egy félszeg mosollyal viszonzom szavait. Nem gondolnám magamról, hogy nagyvonalú vagyok, szimplán csak az élet, és a kapott pofonok megtanítottak egy s másra. Régen nem törődtem a világgal, csakis magammal, és bár néha még mindig rajtakapom magam, hogy önző vagyok, szerintem sokat fejlődtem. Persze ha Aspen bátyámat kérdezné az ember, ő aztán egyből azt mondaná, nem változtam semmit, egy felelőtlen fruska vagyok aki szégyent hoz a családjára. Megtanultam azonban elengedni. Fogadott fivérem a saját frusztrációját próbálja így levezetni, szóval igyekszem nem törődni ezzel, és elengedni a fülem mellett a megjegyzéseit. A saját gyógyulásomra, testi-lelki egészségemre akarok koncentrálni, no meg Sofiára. Ezen felül pedig ha segíthetek másokon, az egy olyan különös örömteli érzéssel tölt el, amit mondjuk egy éve még nem tudtam volna elképzelni.
Most is, ahogyan beszélgetek Charlie-val, és némileg leeresztem az óriási falat, amit magam köré emeltem, eltölt egyfajta jó érzés. Amíg én szavakkal próbálok javítani az esetleges köztünk lévő feszült hangulaton, ő a tettek mezejére lép a vízzel, majd ügyetlenkedésem nyomán a ruhazsebkendővel, amit én nem tudok nem egy kicsit viccesebbre véve a figurát lereagálni. Szerencsére úgy tűnik, nem veszi magára, és még egy mosolyt is kapok.
-Gyakran találkozol a vizet magukra öntő emberekkel? A rutin meg az évek? -kérdezek vissza, és az előbbinél is kicsit felszabadultabb vagyok. Nem véletlenül szokták mondani, hogy a nevetés gyógyír. Na de kabát felhúz, és így máris nem fázom. Visszamenni a gyűlésre már biztosan nem fogok. Sőt, lehet a következő alkalmat is kihagyom, ez a mai fél most megfeküdte annyira a gyomromat, hogy kelljen egy kis idő feldolgozni. Nem, Aurora, ne gondolj most erre! Megtörtént, kisírtad magad, fókuszálj a jelenre! Levegő be, ki. Ügyes.
-Á, ott sajnos nincs, reggel néztem, kifosztották. De a bolt jó ötlet. -felállok a padról, megigazítom a ruhámat, és vállam fölött hátradobom a hajam, hogy kihúzzam a kabátból a bent ragadt tincseket. Semmi teátrális nincs a mozdulatban, szimplán praktikussági okok miatt volt mindez. Így hogy itt állok a férfi mellett, kicsit szerencsétlennek érzem magam, amire a nem csekély, legalább 20 centis magasságkülönbség is rátesz. Egyik lábamról a másikra helyezgetem a testsúlyomat, alsó ajkamba harapok, ahogy felnézek rá.
-Öhm...esetleg...kérsz te is? Úgy érzem kárpótolnom kell téged a vízért és a zsebkendőért cserébe. -vetem fel kissé talán sután, igazából magamat is meglepve a szavaimmal, de valahogy ez így jött, hogy kérdezzem meg Charlie-t. Lányos zavaromban nem tudok mit kezdeni a kezeimmel, így inkább zsebre dugom őket, úgy várva a férfi válaszát.


Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyVas. 23 Ápr. 2023 - 15:00

Aurora még ilyen nehéz lelkiállapotban is igazi sportember. Kiszolgáltatottságommal szemben tanúsított könyörületessége ékesen szól a jelleméről. Mindenestül megérdemli a tiszteletteljes félmosolyt, amelyben részesítem.
- Nagyvonalú vagy hozzám. Nem fogom elfelejteni.
Egyet nem értesünket nyugton hagyom, mert az ellenkezése még nem győz meg az igazáról. Joga van afelől érdeklődni, miért akar szabad bejárást ide egy vadidegen, aki nem szorul a segítségükre... különösen akkor, ha az illető egy negyvenes férfi. Elvégre Aurora számára az alapítvány munkahely is. Nem tudnám hibáztatni, ha nekem szegezné, hogy a védenceikért felelősséggel tartozik, amikor arról dönt, a nyakukra szabadít-e csak úgy. De azért nem mondok ellent neki. A kedvessége túlságosan is jólesik ahhoz, hogy megpróbáljak alóla szándékosan kibújni.
Engedem, hogy hirtelen zavarában elfoglalja magát, talán el is köszönnék, ha nem jutna eszembe a víz... és ha nem kötne ki azután egy pohárral a nyakában. Jellemző. Ez történik, ha nézik az embert, miközben megpróbálja a legelemibb napi műveleteket végrehajtani.
Nincs mit szégyellnie és nem is rossz társaságban érte a balszerencse: hosszú sofőrkarrierem során hozzászoktam, hogy váratlan helyzetek utolsó diszkrét mentsvára legyek olyanok számára, akiknek a veszélyben forgó méltóságérzetük mindennél fontosabb. Rosszabbul is járhatott volna, akkor sem kellene tartania tőlem.

Rám nevet a zsebkendő felett; némi csipkelődést vélek kiérezni a gesztusból annak váratlan őszintesége mögött is. Felvonom a szemöldökömet, szelíd játékossággal. Szóval így állunk, kisasszony. Hát nevessen csak, amennyi jólesik. Őutána ezúttal magam is elvigyorodom, szívdobbanásnyi időre csaknem teljes szélességében reá villantva egy vérbeli úriember minden drága hídját és koronáját.
- Kevesen. Pedig megéri.
Már csak a reakciók miatt is. Aurora a kabátjába burkolózik: félig-meddig arra számítok, hogy elindul vissza az épületbe, de nem ez történik. Jó jel, mert ezek szerint nem fázik. Vagy csak nincs kedve visszamenni a terembe, ahonnan eljött. Vidám megjegyzése visszacsalja a mosolyomat, ám mellé kénytelen vagyok a karomat is tehetetlenül széttárni.
- Nem. Attól tartok, ez minden. Bár biztos vagyok benne, hogy az előtéri automatában akad belőle. Ha gondolod.
Vagy az utca végén a boltban. De azért olyan messzire nem megyek, hogy felvessem, autóba üljön velem egy ötperces beszélgetés után.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyVas. 23 Ápr. 2023 - 9:59


Aurora & Charles




Ha valakinek, hát nekem biztosan nem kell bemutatni azt, mennyire nehéz egy traumát másokkal megosztani, főleg idegenekkel. Nekem például nem is sikerült sokáig, már 2 hónapja jártam heti szinten a segítőcsoportba, ahol bár mindig volt pár új tag, a “törzs” ugyanaz maradt, így a belső fal, amit magam köré húztam az incidens után egy kicsit omladozni kezdett. Egyre többüknek ismertem meg a történetét, de egy kezemen meg tudom számolni, ki az, aki gördülékenyen, pityergés nélkül képes lett volna erre. Én magam is háromszor kaptam sírógörcsöt amikor rajtam volt a sor beavatni a többieket. Szóval ja, rohadtul nem könnyű az ilyen.
És akkor itt van Charlie, akivel pár perccel ezelőttig csak látásból ismertük egymást, és most elmeséli egy olyan szeletét az életének, amit gyanítom nem szajkóz úton-útfélen mindenkinek. Sebzett lelkünk valahogy pár pillanatra összekapcsolódik, mintegy sorsközösséget alkotva, és pont emiatt erősödik bennem az érzés, hogy ettől a farkastól nem kell félnem.
Egy mosoly, és pár kedves szó a sajnálkozás legkisebb jele nélkül a legjobb, amit adhatunk ilyenkor a másiknak, és én pontosan ezt teszem. Nem kérem, hogy mondjon többet, öntse ki a szívét, meg hasonló, amit esetleg egy avatatlan fél tenne. Visszaszorítom kezdeti bizalmatlanságomat, helyette kedvességet és megértést sugárzok felé, főleg, mikor érzékelem, kissé talán zavarna jön a történtekből.
-Ugyan. -legyintek a “rám ömlesztés” hallatán. -Az elsők között tanulja meg az ember itt, hogy nem jó, ha magunkba fojtjuk a dolgokat, érzéseket. Ha valami kikívánkozik belőlünk, akkor ne tartsuk vissza, mert az akár több kárt tud okozni. Szóval emiatt nem kell szabadkoznod. - ismét küldök felé egy biztató mosolyt.
-Ebben nem értünk egyet. Jogom az nincs tudni, mi történt veled korábban. rázom meg a fejem, majd a fülem mögé tűrök egy kósza barna tincset. -Talán úgy érzed, nem látnak itt szívesen, és bevallom én is szkeptikus voltam mindig mikor láttalak, de… összességében nem hiszek a véletlenekben. Oka van annak, hogy úgy döntöttél, segítesz ennek az alapítványnak, még ha te nem is vagy ennek teljesen tudatában. - fejtem ki nézőpontomat cseppet sem kioktató, inkább normál beszélgető stílusban, de aztán elpirulok. -Elnézést, kicsit elragadtattam magam. Az ilyen gondolatok ráragadnak az emberre ha sok időt tölt itt. -zavartan tűröm el megint az arcomba lógó hajamat és szedek le egy nem létező szöszt kabátom ujjáról, és csak akkor nézek fel megint amikor megkapom a palack vizet, hogy aztán hülyét csinálhassak magamból, hogy 22 évesen nem tudok úgy inni, ne öntsem le magam. Ügyes vagy Aurora. Meg utána fogd a gyerekre.
Próbálom menteni a menthetőt, így csak a perifériámból látom a felém nyújtott anyagot, amitől rövid időre kiül némi értetlenség az arcomra, majd a mai napon először felnevetek. -Ezt nem hiszem el, van még olyan, aki ruhazsebkendővel az ingjében mászkál? Ne vedd rossz néven, csak meglepődtem. -indokolatlanul viccesnek találom az egészet, a hormonok és az elmúlt órák történései szerintem az agyamra mentek, Charlie minden bizonnyal teljesen dinkának néz. Ettől függetlenül hálád mosollyá szelídült arccal veszem el tőle a zsebkendőt, és bár magamra nem terítem, a vizet úgy-ahogy felitatni tökéletes, majd most már felhúzom a kabátomat, nehogy tüdőgyulladás legyen a vége.
-Ó, pedig bíztam benne, hogy egy óriás tábla mogyorós csoki is előkerült. -oké, teljesen elment az eszem. Nemrég még kisírtam a szemem, most meg nevetek és viccelődök, mint valami eszement. Magamat sem tudom követni, így azt még csak megtippelni sem próbálom, vajon Charlie agyában mi zajlik le velem kapcsolatban.


[/b][/b]
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyPént. 21 Ápr. 2023 - 14:24

Szemlátomást nem igazán tudja hová tenni a túlságosan is bensőséges mondandómat. Teljesen érthető. Minden logikus érv amellett szólt, hogy lerázzam a témát valamiféle kerülőúton... ha más miatt nem is, legalább udvariasságból. Mert lássuk be - ki kíváncsi erre? Nagy eséllyel úgy panaszkodtam Aurorának, hogy hozzá képest egy rossz szavam sem lehetne. Valami idebent mégis azt súgta, hogy legyek őszinte, legalább annyira, amennyire tőlem telik és még erre a belső hangra sem hallgattam volna, ha nem érzem meg rajta a távolságtartás mögött bujkáló feszült riadalmát.
Ha ez az ára, hogy egy kissé megnyugodjon, még egy kevés megvetést igazán el bírok viselni.
Az viszont nem jön.
Mást vártam: gyengéd kedvessége tökéletesen belém fojtja a szót. Nem csoda, hogy itt dolgozik, fut át a fejemen a mosolyát látva, hinni azonban nemigen akarózik neki. Illetve, hiszem is meg nem is. Nem miatta, egyszerűen csak... olyan nincs, hogy ez bárkit is érdekeljen. Különösen olyasvalakit, mint ő. Aki az erőszak valóban csúf arcát is ismeri. Mégis veszi a fáradságot a kedvemért, én pedig, aki félig-meddig utasítást várt - hogy legyek férfi, amire rá is szolgáltam - nem tehetek mást hirtelenjében: esetlenül hallgatok.
Mit lehet erre mondani?
- Nem igazán akartam rád ömleszteni - vallom be félszeg vállvonással, a mosolyát halványan, de igazából viszonozva. - De jogod van tudni. Ha már megtűrtök itt. Tudom, hogy festhet ez kívülről.

Reflexből kapnék felé, ahogy megugrik, de egyrészt ennél több eszem van, másrészt felesleges is volna: a vizet úgysem lehetett volna elcsípni. Legalább nem valami forróval kínáltam. Figyelem, ahogy próbál a lehető legkevésbé elázni, a pillantásra, amelyet rám vet pedig csaknem nevetni kezdek. De azért nem teszem. Helyette előhúzom az ingem zsebéből a zsebkendőmet. Szakmai ártalom: csaknem minden ingzsebemben tartok belőlük, azokban is, amelyeket sosem vennék fel munkába. Nem papír zsebkendő, hanem feketével szegett fehér pamut, csinosan összehajtogatva. Úgy fordítom felé, hogy amikor átveszi, ne kelljen az ujjaival a kezemhez érnie.
Már ha hajlandó erre.
- Nekem nem fog hiányozni. Vedd csak fel, ha akarod. - A nyakába, tudniillik. Széthajtogatva elég nagy lesz. Addig sem fázik a kora tavaszi levegőn. Annyira. Akárhogy is dönt, végül mindenképpen megajándékozom egy semmire sem kötelező, tűnékeny mosollyal. - Ígérem, nincs már nálam semmi más. Az én zsebeimnek is van alja.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptySzer. 19 Ápr. 2023 - 22:09


Aurora & Charles




Tudok én barátságos is lenni, ezt Charlie is tapasztalhatja, no nem azért, mintha az előbbiek után úgy érezném, bármit is bizonyítanom kell, sőt. Azonban alapvetően közvetlen és általában kedves is voltam régen, csak hát…tudjuk mi történt. Mindenesetre nagyon szeretnék visszatérni 100%-ban önmagamhoz, ami bár egyre jobban megy, azért a gyógyulási folyamat vége még messze van.
Kérdésemmel úgy tűnik, zavarba hozom a férfit. Nem kerülik el a pánik apró jelei a figyelmemet, túl jól ismerem már őket ahhoz. Fülemet megüti a nagy nyelés, a fokozott szívverése ami mellkasa alatt hevesen üti a tamtamot, és amihez természetfelettinek sem mell lennie- a kéztörlés. Kissé elszégyellem magam, amiért ilyen szemmel láthatóan kellemetlen helyzetbe hoztam egy alapvetően ártatlannak szánt kérdéssel, Már nyitnám a számat, hogy visszavonjam, amikor a torokköszörüléssel belém fojtja a szót, így csendben maradok, bár lehet jobban tettem volna, ha mégis mondok valamit, mert szegény nem túl magabiztos a válaszadással.
-Én bocs, nem volt szándékomban…vagyis…nem akartalak…- tessék, erre most én is hebegek-habogok. Két szerencsétlen itt az udvar közepén, ez akár még komikus is lenne, ha egy filmben vagy könyvben lennénk, de hát sajnos ez maga a valóság. Gyerünk Rory, mondj már valamit, ne legyél szánalmas! szólok rá saját magamra gondolatban, de az agyam leblokkol, így Charlie az, aki továbbra is érzékelhető idegességgel és apróbb pótcselekvésekkel, de ismét megtöri a kettőnk közé beállt csendet.
Amikor viszont beszélni kezd, szemeim kikerekednek, államat épp csak hogy nem kell az udvar frissen nyírt füvéről felszednem, ajkaim kissé elkerekednek. Sok mindenre számítottam, de hogy így teljesen ismeretlenül megoszt velem ilyen jellegű információkat, teljesen ledöbbent, kell is egy kis idő, míg meg tudok szólalni.
-Én… - mondhatnám, hogy sajnálom, de saját bőrömön megtapasztalva tudom, hogy a sajnálkozást a hajára kenheti az ember, így nem teszem. -Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt az információt, megtisztelsz. Tényleg. -hangom teljesen őszintén cseng, sőt, még egy halvány, kedves mosolyt is megejtek felé. Amennyire bizalmatlan voltam vele az elején, most mégis van bennem egy olyan érzés, hogy Charlie valószínűleg bizonyos értelemben sorstárs. Szinte teljes magabiztossággal vetem el magamban azt az ötletet, hogy hátsó szándékok által vezérelve csak kitalálta ezt az egészet. Ahhoz túlságosan valódi volt minden reakció, a körömágykaparás, a megfeszülés. Ezt még a legjobb színészek sem tudják eljátszani. Legalábbis nem egy olyannak, aki pontosan tudja mivel jár egy trauma.
Megindít kissé ez az egész, de máshogy, mint a terápia, így emiatt is szükségem van a tanult légző gyakorlatokra, hogy visszataláljak a jelenbe, és kizárjam - ha csak időlegesen is - a negatív gondolatokat. Charlie nem erőlteti a csevegést, nem akar mindenáron beszélni vagy beszéltetni, emiatt pedig én igen hálás vagyok neki, még ha nem is mondom ki hangosan.
Amikor előkerül a víz, és felém nyújtja, fejem kissé félrebillen meglepetésemben. Már készülnék udvariasan elutasítani, mikor megcsap a sírás okozta kellemetlen dehidratáltság érzése, így néhány rövid pillanatnyi habozás után végül előrenyúlok, és átveszem tőle az kis palackot.
-Köszönöm szépen, ez igazán kedves tőled. - küldök felé egy őszinte és hálás mosolyt, ami már bátrabb, mint a korábbiak, majd letekerem a kupakot, egy húzásra megiszom a felét, a levegőtől hideg folyadék határozottan jól esik, és Sofia is így lehet vele, mert akkorát rúg valamelyik belsőszervembe, hogy a meglepetéstől kis híján elejtem az üveget, és a víz maradékának nagy része a nyakamba folyik, és itt már sokkal kevésbé kellemes mint a torkom másik oldalán, így egy halk sikkantás hagyja el a számat, majd a palackot magam mellé téve a padra fogom meg jobb kezemmel világoskék felsőmet, hogy vizesen ne érjen a bőrömhöz. Ha mikor kijöttem összehúztam volna a kabátomat, most sokkal kevésbé lenne kellemetlen a szitu, a vastagabb anyag jobban felfogta volna a zuhét, de így…
Rövid időre még azt is elfelejtem, hogy nem vagyok egyedül, de szemem sarkából észreveszem Charlie alakját, mire bűntudatosan nézek fel rá. -Elnézésedet kérem a kis közjátékért, ez a csintalan bébipárduc focistának vagy kung-fu mesternek készül.- halkan felnevetek, szabad kezemmel pedig szeretetteljesen simítok végig a hasamon, amiben Sofia Avery West mint aki jól végezte dolgát ismét nyugodtan pihen. Nagy csibész a gyerek, azt már most meg kell hagyni, jobb, ha felkötöm a gatyát.


Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptySzer. 19 Ápr. 2023 - 20:10

Visszafogott mosolyom hosszan megtapad, ahogy látszólag eszébe jutok. Mintha ezzel egyidejűleg a tartása távolságtartó merevsége is fölengedne egy kissé. Gesztusai felszabadultabbá válnak, hanghordozása pedig éppen annyit - nagyon keveset - szelídül, hogy enyhítse kínzó, bűntudatos zavaromat.
Egyetlen pillanatra.
Aztán jön a kérdés. Csak úgy, a semmiből.

Ez persze nincs így. Számíthattam volna rá. Biztos vagyok benne, hogy már annak idején is feltették, hogy először erre vetődtem és bizonyára akkor is hazudtam valamit, emlékezni azonban nem emlékszem rá. Pedig keresem, ó, mennyire keresgélek hirtelen, pont, mint aki létfontosságú tűt ejtett el egy fényes ezüst szénakazalban és közben nyelnem is kell, ahogyan ilyenkor mindig mert híg nyál folyik előre a számban. Pont, mint amikor már csak pillanatok vannak hátra a rosszullét első gyötrelmes hullámaiig. Azért átvergődöm a pánikon, döbbenetes gyorsasággal, mert döbbenetes gyakorlatom van benne és mert kényszerítem magamat, hogy ne gondoljak haza; nyirkos tenyeremet az oldalamba törlöm, a tiszta kék pamutingbe a farmerdzseki alatt. Megköszörülöm a torkomat. Bocsánatkérő mosollyal.
És elveszetten, bár jóval kevésbé, mint amilyen valójában vagyok.
- Semmi különös. Csak úgy... - légvétel. Túl sekély, mert mintha levegő nem jönne vele. - Azt gondoltam. Csak. Hogy.
Tétova hangocskák szakadnak fel belőlem, valahol a hümmögés és az 'öö' - zés között. Lenézek az előkerülő kezemre; megállapítom, hogy a hüvelykujjam körme öntörvényűn kaparászni kezdte valamelyik másik ujjamat a körömágy mellett. Abbahagyom. Aztán újrakezdem. Körülnézek, valami ősi, ösztönös késztetés parancsára. Üres az udvar. A pillantásomat visszavezetem őrá.
- Bocs. Összevissza beszélek. - Veszek egy nagy levegőt, még mindig kábán botladozva a lehetséges féligazságok között. Egyvalami biztos: teljesen úgyse mondhatok el neki semmit. Egyrészt, mert szánalmas. Másrészt, mert undorító. Harmadrészt, mert még csak az sem biztos, hogy egyáltalán tudok bármit is az erőszakról. Megdörzsölöm az állkapcsom, mintha zsibbadást próbálnék kiűzni belőle, és felbiztatom magam újból, hogy ezúttal ne csak elfogjam, de állni is tudjam a tekintetét. - Engem az anyám nevelt egy ideig. Odaát, Coloradóban. Szexmunkából élt. Abból is. Sokat ivott. Mindenféle férfiakat hozott haza, volt, amelyik élt is velünk egy ideig. És még utána is sokszor jöttek. - A rosszul méretezett ajtó, mióta az eszemet tudtam mindig nyitva állt: egyetlen kulcsát menthetetlenül beletörte valaki a zárba éktelen dühében. Talán pont az apám. Az jött és ment kénye-kedve szerint a házunkban, aki akart. Megvonom a vállamat. Még csak nem is hazudok; ez biztosan Aurora személyes varázsa. De azért folytatni se fogom. - Semmi olyasmi. Csak. - Azért mégis hazudok most már. Nem tartott valami sokáig a nagy jellemem. Hm? - Nem tudom. Helyesnek érződött. Idejönni.

Különösen, hogy a hivatásom sem köt vidámabb helyre. Ezt azonban Aurora nem tudja, és nincs is szándékomban felhozni előtte. Figyelem, ahogy légzésgyakorlatokkal nyugtatja magát: felismerem, amelyiket végzi, mert a folyosón több helyen is ki van téve papíron, az úgynevezett 'grounding' egyéb segítő metódusaival együtt. Engedem, hogy lassú megkönnyebbülése átragadjon rám is. Már amennyire ez lehetséges.
A megjegyzése még meg is nevettet. Egészen halkan.
- Igen. El tudom képzelni.
Őrajta van a sor, hogy zavartan félrepillantson, én pedig hagyok neki egy kis időt, hogy összeszedje magát. Ez a legkevesebb, ha már ő is megtette velem. De még akkor is, ha nem. Sajnálom, ami veled történt, akarom mondani, de valószínűleg ez az utolsó, amire szüksége van. Különösen tőlem. Anélkül, hogy észrevenném, leutánzom a mozdulatát: szórakozottan túrok a hajamba, s bár a madár után én magam nem fordulok, hangocskáit ha akarná sem tudná elrejteni érzékeny fülem elől. Helyette előhúzom a dzsekim zsebéből a kicsiny, kétésfél decis műanyag palackot, amelyet a szerelőműhelyben sóztak rám nemrég. Ásványvíz. Márciusi hideg. Mostanáig nem jutott eszembe, hogy nálam van.
Odakínálom Aurorának. A könnyei elapadtak, de sejtem, ettől még hogyan érezheti magát. Látok én könnyet éppen eleget.
- Elfogadod?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptySzer. 19 Ápr. 2023 - 14:10


Aurora & Charles




Kezelhetnék a vérfarkas felbukkanását lazábban is, kevésbé ráfeszülve. Azonban még így is sokkal könnyedebben kezeltem a másik megjelenését, mint mondjuk tettem ezt 2-3 hónappal ezelőtt, vagy mint mondjuk sok sortársam teszi még évek múltán is. Nekem sokat segít a tudat, hogy nem csak a testi, hanem a lelki egészségem is fontos ahhoz, hogy Sofia kiegyensúlyozott és boldog baba legyen nem csak a pocakban, hanem majd megszületése után is, ezért talán nem is baj, hogy itt van, csak épp nem a legjobb a pillanat tekintve, hogy épp síráson "kapott rajta".
Nem érzek rajta fenyegető szándékot, inkább csak a "rosszkor rossz helyen" tipikus esetének tűnik, így lejjebb eresztem a pajzsomat, bár azért természetesen nem teljesen, a gyógyulásnak abban a szakaszában azért még nem járok, többek között ez is okozza a némileg barátságtalan hangnemet, ami úgy tűnik nem lepi meg, sokkal inkább az, amikor kedvesebbre váltok.
-Köszönöm.- bólintok megértésére, bár azért vannak kétségeim, hogy mennyire érti meg ténylegesen, és bár míg korábbi, las vegas-i énem biztosan a fejére olvasta volna, hogy "hogy érthetnéd, nem élted át amit én", az új Aurora már tudja, nem szabad elsőre, ismeretlenül megítélni a másikat, hiszen nem tudhatjuk, mit rejt a múltjuk.
-Tényleg, Charlie. - csapok a homlokomra. -Hallottam is valamelyik nam Anette-et az egyik titkárnőt utánad szólni. - így visszagondolva az itt töltött néhány hónapra tényleg elég gyakran láttam itt a férfit segédkezni ebben-abban, ami egy óriási pirospont neki. Úgy érzem, talán nem kell tartanom tőle, nem gondolnám, hogy engednének kétes alakokat egy ilyen helyen dolgozni, ami tele van erőszakot átélt nővel, és sajnos férfival illetve gyerekkel is. Megbízom a vezetőségben annyira, hogy az önkéntesek is komoly szűrésen esnek át, mielőtt dolgozhatnának az alapítványnál.
-Azt áruld el nekem, már ha nem hadititok, mi vitt rá, hogy pont egy ilyen alapítványnál segédkezz? Mint ahogy azt láthattad, azért ez nem egy vidám hely.-némileg elhúzom a számat, felidézve a pár perce történteket, de egy pillanatra lehunyom a szemem, veszek egy mély levegőt, picit bent tartom, majd kifújom. Tanultuk ezt a technikát a rossz gondolatok elűzésére és önmagunk nyugtatására. Már egyre többször tudom sikerrel alkalmazni.
Kérdésére megrázom a fejem.-Nem, most már jobban vagyok. Sikeresen kizökkentettél, szóval...köszönöm.  Nem jó, ha sokáig bent ragadunk abban az állapotban, de időnként azért nehéz nem elmerülni a szarban. Már bocsánat. -nem épp a legnőiesebb kifejezést sikerült használnom, bár az előbb sokkal rosszabb állapotban látott, szóval...nem foglalkozom vele. Talán furcsálja a hirtelen jött váltást a kezdeti hangulathoz képest, de nagyon igyekszem, hogy ne forduljak be ilyenkor, és bár egy gombóc még mindig van a mellkasomban, igyekszem másra figyelni.
Zsebembe rejtem eddig kezemben gyűrögetett papírzsebkendőmet, majd felpillantok rá, kinyitom a számat pár pillanatra, de nem tudom, mit is mondhatnék, kicsit zavarban vagyok, így összezárom ajkaimat, beletúrok sötétbarna tincseimbe, és hirtelen nagyon érdekes lesz Charlie feje mögött elnézve az épület egyik ablakának párkányán ugrándozó sárgarigó.


Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyKedd 18 Ápr. 2023 - 16:49

Nem először érzem azt, hogy a világon semmi keresnivalóm itt. Az Együtt az Erőszak Ellen Alapítvány elsősorban női felségterület: munkatársaik és védenceik nagy része nő, méghozzá súlyosan bántalmazott nő. Többségében férfiak által tönkretéve vagy megnyomorítva. Ami azt illeti, jóformán mind ilyenek. Nem csoda hát, hogy sokuk fenyegetve érzi magát, amikor azt látja, hogy a folyosókon egy idegen férfi jár-kel, én pedig - bár ez mindjárt az első nap feltűnt nekem - voltam olyan ostoba, hogy azt higgyem, könnyen hozzám szoknak majd. Hogy elég lesz segíteni nekik egy-két alkalommal, és máris rájönnek, kivétel vagyok.
Ez természetesen nem így történt: az általános reakció a felbukkanásomra a sokadik alkalom után is ugyanaz maradt. Ez sokkal rosszabbul érintett, mint vártam. Tavaly néhány héten át nem vettem fel a telefont, mert fogalmam sem volt, hogy mondjam meg az itt dolgozóknak, hogy többet be nem teszem ide a lábamat. Végül aztán mégsem bírtam megállni, és rászoktam inkább arra, hogy azokon a folyosókon és olyan órákban mutatkozzak, amikor a legkevesebb az esély rá, hogy bárkivel is összefuthatok. Mint egy valódi betolakodó.
És talán tényleg az is vagyok, fogalmazódik meg bennem sokadszorra is tehetetlen szégyenérzet közepette, ahogy a padon ülő, megriasztott fiatal nő védelmezőn átöleli a hasát. Valami nincs rendjén velem, hogy itt ólálkodom ezek körül a megfélemlített, kiszolgáltatott emberek körül.

Aztán az áldozatomon úrrá lesz a nagyvonalúság, és egy legyintéssel elengedi a helyzetet, ami pedig joggal megharagíthatta volna. Egymást nézzük a zsebkendője felett. Várom, hogy a fejemhez vágja, hogy kívül tágasabb, akárcsak egy igazi mamlasz, aki még elkotródni se tud, ameddig azt parancsba nem adják neki. Ehelyett válaszol. Ez annyira meglep, hogy a szemöldököm valamelyest fölfelé rezdül; rövid szusszanással fújom ki a jó ég tudja, mióta visszatartott lélegzetemet, s a szemem sarkába gyűrődő leheletfinom barázdákból megállapíthatja, hogy olyasféle ember vagyok, aki jól tűri a rendreutasítást, akkor is, ha az csak félreértésképpen érkezik.
Biccentek. Egyszer. Azután másodjára is.
- Nem történt semmi - válaszolom őszintén. Tekintetem végigfut az állától a homlokáig, egészen visszafogottan. Zaklatottnak tűnik. Természetesen. Szórakozottan lesimítgatom a nyakszirtemen a rövidre nyírt szálakat, nem mintha felborzolódtak volna, inkább csak hogy nagy zavaromban kezdjek valamit magammal. - Megértem.
Fogalmam sincs, Aurora min ment keresztül, de nem is tartozik rám. Nem egy ilyen jelenetnek voltam már szemtanúja négy év alatt. Ha ellenséges lenne velem, azért sem tudnék haragudni.

- Charlie - mutatkozom be némileg illetlenül, de a hagyományosság nem tűnik helyénvalónak. Mindkét kezem a nadrágzsebeimbe süllyesztem, mintha ezzel elvehetnék az egyébként sem fenyegető kisugárzásom éléből. - Charlie Manx. Pár éve költöztem a városba. És nem. Én csak...
Egy pillanatra elnémulok, amíg megpróbálok rájönni, mit akarok mondani erre. Tekintetem a cipőm orra elé, a járda pedáns illesztéseire fordul. Megköszörülöm a torkom. Végül fölemelem a fejemet és rámosolygok Aurorára, alighanem  azzal a jellegzetes kölyökfélszegséggel, ami oly' könnyen ottfelejtődik a képemen.
- Ismerem a járást. Úgy-ahogy. Az irodából jöttem lefelé az autókhoz. Néha szoktam nektek segíteni.
Világosan láthatja, hogy nem sért vele, ha nem emlékszik rám. Elvégre ha nem lettem volna figyelmetlen, most is elkerülöm őt. Azontúl újfajta fényeket is megpillanthat a tekintetemben: ha akarnám sem biztos, hogy le tudnám tagadni, megérintett a kedvessége. A bal lábamról áthelyezem a támaszt a jobbra. Szinte tudatában sem vagyok.
- Azért köszönöm. Tényleg. - Szippantok egyet a hűvös márciusi levegőből. Rendes tőle, de ez a hely ettől még nem énnekem van. Hanem nekik. - Szeretnél egyedül maradni? Nem mondom el senkinek, hogy itt láttalak.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyKedd 18 Ápr. 2023 - 13:02


Aurora & Charles




Bár lelkileg jelenleg kicsit elveszettnek és összetörtnek érzem magam, az alakváltó léttel járó fejlett érzékeknek köszönhetően észreveszem, hogy nem vagyok egyedül, pedig nem is oly' titkon örültem annak, hogy alig vannak az udvaron. Felegyenesedek ültömben, kézfejemmel megtörlöm a szemeimet, bőrömön nem marad festék, hiszen rutinos résztvevőként ezekre az alkalmakra már nem sminkelek.
A vérfarkas férfi láttán egyik kezeim reflexszerűen csúsznak pocakomra, mintegy védelmezve a benne növekvő kis párducot. Csoportterápia ide vagy oda, továbbra is van problémám az említett faj-nem kombinációval, de a készenléti állapotot kis mértékben visszaveszem, mikor felismerem a másikat, aki szemmel láthatóan zavarban van. Legalább némi tapintat szorult belé.
Bocsánatkérésére csak legyintek, megvonom a vállam, majd a kabátzsebemből kivadászott zsebkendőbe fújom az orromat, de szememet végig rajta tartom. Attól, hogy láttam már többször az alapítványnak segédkezni, még nem jelenti azt, hogy bízom benne, még úgy sem, hogy a nevemet is tudja. A vezetéknevemet legalábbis tutira.
-Az Aurorát jobban preferálom.- hangom kicsit rekedt az előbbi sírástól, és ez négy szó nem is sikerült túl barátságosra, így megköszörülöm a torkomat, és egy kedvesebb hangnemre váltok. -Bocs, nem ellened irányult, csak...szar napom van. De tudod hogy megy ez itt az alapítványnál.- a legtöbb itt dolgozó szintén terápia résztvevőként került ki, így ha mást illetve részleteket nem is, ezzel tisztában lehet a férfi, akinek ha most megkínoznak sem fog eszembe jutni a neve.
-Talán hülyén hangzik, de...hogy is hívnak? A terhesség időnként mintha blokkolná az agyam.-némileg talán kényszeredetten nevetek fel, de ha már a másik kizökkentett önmagam sajnálatából, hát megpróbálom meglovagolni ezt a hullámot, és visszatérni a rendes kerékvágásba.-Eltévedtél? Vagy segítségre van szükséged?- letörlöm a maradék könnyet is az arcomról, már csak kissé kipirosodott szemem, és cseppnyi orrhangom jelzi, hogy mivel töltöttem az azelőtti perceket, hogy a vérfarkas felbukkant.


Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 20:57

'Tartoztam egy úttal az ördögnek.'
Így szokás mondani, ha az ember elfelejt valamit, és emiatt pluszköröket kényszerül futni. Velem most éppen ez történik: már kint jártam a parkolóban az autómnál, amikor rájöttem, hogy nálam maradt az alapítvány pickupjának kulcsa. Visszasétáltam hát az első emeleti gazdasági irodáig, és a kis csomót egy bocsánatkérés közepette az asztalon fekvő friss műszaki vizsga papírjaira tettem - a telefonját a fülére szorító, komoly arcú titkár csak legyintett -, aztán újból távozóra fogtam az épületből.
A fiatal nőnek ez a két perc is elég volt, hogy felbukkanjon a legrövidebb útnak számító udvaron.

Ha hegyezem a fülem, valószínűleg már a folyosón meghallottam volna őt, azonban túlságosan lekötöttek a saját gondolataim, ezért óvatosság nélkül léptem ki a szabadba: hátam mögött a vastag, ütésálló üvegből készült ajtó halk szisszenéssel csukódik már, mire a szemem sarkából megpillantom a padot és a rajta legörnyedő alakot. Közel van; tulajdonképpen mintha éppen csak az első yardokon lett volna ereje átvergődni, az első padig. Nem kell hozzá semennyi ész sem, hogy rájöjjek, mi hozta ide.
Egyedül akar lenni.
Hátrahőkölök, mintha csak rányitottam volna valahol, ahol előzőleg kopogtatni illenék. Ösztönösen nyúlok a lábammal a küszöb felé, hogy visszaoldalogjak a folyosóra, mielőtt fölpillantva ráébred, hívatlan vendége érkezett. Az ajtó visszanyílik, ugyanolyan halkan s a művelet talán sikerülne is, ám ekkor a zsebemben lapuló telefonom rövid, éles csilingelést hallat. Emlékeztető: a saját műszakim is lejár.

Rajtakapottan pillantok felé: ha feltekint, egy születőfélben lévő bocsánatkérés világos előjeleit pillanthatja meg az ábrázatomon. Nem nyúlok a farmerdzsekim belső zsebe felé, a telefon azonmód el is hallgatott, viszont a hátrálást sem folytatom. Most már megállok egy helyben. Ha nem néz fel azonnal, akkor is; finom hangolású belső receptoraim elárulják, hogy azért észrevett. Ha kell, adok neki némi időt, hogy felnézzen... vagy el is küldhet. Akárhogyan is dönt, megszólalni valószínűleg én fogok először.
- Ne haragudj. Nem akartalak megzavarni.
Végigmérem, amennyire csak lehetséges anélkül, hogy az tolakodásszámba menne; hamar rájövök, hogy ismerem, egy kicsit legalábbis. Többször is láttam már itt korábban.
- West - teszem hozzá még finoman, szándékosan mellőzve a mindenféle megszólításokat. Testsúlyomat a bal lábamra helyezem, hogy lássa, nem akarok önkényesen a személyes tere felé megindulni csak úgy. Így is kitűnően hallom, ha válaszol. - Igaz?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 UjObPmH
User :
hellebore

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 16:13


Aurora & Charles



Halk szipogások, hangos orrfújások, könnyező szemek, elcsukló hangok. Ezek jellemzik általában az Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány üléseit, ahol erőszakot átélt emberek osztják meg egymással történetüket, és a csoport segítségével megpróbálják túltenni magukat rajta.

Nem sokkal azután találkoztam az alapítvánnyal, illetve ismerkedtem meg a munkásságukkal, miután Rose Harbor-ba költöztem. Az orvos várószobájában volt kihelyezve a prospektusuk, és gyorsan akkor a táskámba is dugtam egyet, majd már másnap fel is kerestem őket. Sokat segítettek rajtam, majd végül lehetőségem nyílt munkát is vállalni náluk, amit én habozás nélkül elfogadtam.
Ettől függetlenül a heti egy segítő csoportos ülésre hacsak tehetem, elmegyek, bár az utóbbi időben már csak kéthetente jártam, mert lelkileg nagyon megvisel a mai napig minden élettörténet, ami itt elhangzik. A sajátomat 2 hónap után meséltem csak le, azóta egyszer sem, inkább mások segítésével igyekszem én is gyógyulni.

A mai napon Grace történetét hallgattuk meg, aki hasonlót élt át mint én, többen is megerőszakolták, terhes lett, azonban ő elveszítette a babát, pedig meg akarta tartani. A sztori ezen pontján döntöttem úgy, hogy képtelen vagyok tovább itt maradni. Felálltam, és könnyeimmel küszködve kisiettem a teremből, magamra kapva világosszürke kabátomat meg se álltam az épület belső udvaráig, ahol nagyon kevesen voltak, tekintve, hogy az itt lévők nagy része valamelyik csoportterápián ült. 

Remegő kézzel simítom végig gömbölyödő hasamat, ezt érezve pedig Sofia Avery erőteljes rúgással jelzi, hogy igen, itt van. Kitör belőlem a sírás, egy padra huppanok le, könyökömmel megtámaszkodva a combomon (még pont akkora a pocak, hogy ezt relatíve kényelmesen meg tudom tenni), vállam pedig rázkódik. A pszichológus mindig azt mondja, a sírás jó, a sírással tisztul a szervezet a fájdalomtól, a méregtől, így egyelőre környezetemmel nem törődve utat engedek az érzelmeimnek.


Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 16:11

Aurora Nea West & Charles Talent Manx
You have to let the tears come out

Wilmington, Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány épülete, 2022. március eleje

Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
You have to let the tears come out - Page 3 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
You have to let the tears come out - Page 3 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
TémanyitásYou have to let the tears come out - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom

You have to let the tears come out - Page 3 Empty
 

You have to let the tears come out

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3