Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 163 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 163 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
ÜzenetSzerző
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyPént. 21 Ápr. 2023 - 16:14


To: Skye V. Stokes




-Derítse ki, akinek hat anyja van! - röhögök fel azon amit mond. -Ez a test -mutatok végig magamon két kézzel gesztikulálva - csak a hölgyek privilégiuma, kedves Skye. ismét elnevetem magam, és én igazából el is engedem a haverját, mint témát, sokkal kellemesebb időtöltést is el tudok képzelni. Például piálni, és közben csevegni a szöszivel, aki a munkájáról mesél, meg erről-arról, én pedig izgatott csillogással a szememben ecsetelem, hogy végre itt a jó idő, lassan vehetem elő a bébimet a garázsból, és innentől a tél beálltáig nincs megállás, nem robbanthatnak le a motoromról, ha közlekedni kell bárhova. Az is kiderül, hogy "lebuktam" a korommal kapcsolatban, bár neki igazából sosem hazudtam, de az is tény és való, hogy nem is hangoztattam, még gimis vagyok.
-Nem akadtál össze velük, mert anno az ősrobbanás előtt még nem voltam ott én. - nyújtom ki incselkedve-játékosan a nyelvemet, felnevetek, és felkészülök, hogy ha ezért most kapnék egy pofont vagy valamit, akkor ki tudja térni előle, de ez egy olyan magas labda volt, amit egyszerűen nem tudtam nem leütni.
- Melengeti kicsi szívemet aggodalmat a golyóim iránt, bébi. - eljátszom a hálás úriembert, még kezemet is színpadiasan a szívemre teszem, de aztán nem bírom ki, ismét felnevetek. Ki fogom húzni Skye-nál a gyufát, de sebaj, az élet úgy jó, ha veszélyesen éljük, legalábbis nekem ez a hitvallásom.Iszogatom a vodkámat, miközben tekintetemmel követem a lány mozdulatait, ahogy cseppet sem elegánsan a markából eszi a chipset. Ahh ez mennyivel vagányabb, mint amit Sonja csinálja. Ő nem hogy így nem enné a sajtos burgonyaszirmot, hanem sehogyse, mert hát vigyázni kell az alakjára.. Ami ha engem kérdeztek tök hülyeség, de hát az ő szakmája csak ilyen. Néha nehéz tolerálni a szeszélyeit, nem tudom, meddig fog ez még így működni, de egyelőre nem is akarok ezen gondolkodni, nincs a városban, ergo szabad a pálya - minden értelemben.
-Passz, gondolom a személyes sármom teszi. Igazából rám vagy éhes, csak magadnak sem mered bevallani, így a nasiba folytod bánatod. -kap egy ezerwattos vigyort, majd lehúzom a vodkám maradékát, és újratöltöm a poharamat. -A készletekkel meg ne törődj, aki házibulit tart, az tisztában van vele, hogy utána mehet bevásárlókörútra.-megvonom a vállam, és ha már ennyit beszélünk róla, én is veszek néhány szemet, és egy mozdulattal bedobom a száma és rágcsálni kezdem, egy csini szöszi (mármint Skye-on kívül) pedig még műsort is szolgáltat hozzá a keveset a képzeletre bízó ruhájával.
-A francba, azt hittem sikerült feltűnésmentesen megbámulnom. - úgy csinálok, mint aki veszettül zavarban van az egésztől, de huncut vigyorom és tekintetem elárulja, hogy ez szemen szedett hazugság. -Tuti? Később megkereslek. - kacsintok rá, majd dobok egy légpuszit Skye-nak, lehúzom a poharam tartalmát amitől kellemesen megszédülök, majd orromra hagyatkozva megkeresem és megtalálom az előbbi hölgyeményt.
***
Úgy egy-másfél órával később, az ágytornától kócos hajjal lépek ki az egyik emeleti hálószobából, és mielőtt visszamegyek a táncikáló tömeg közé, azért még egyszer ellenőrzöm, a sliccemet felhúztam-e. Minden oké, szóval még fentről körbenézek, és hamar ki is szúrom Skye-t, aki egy borzalmasan gyík külsejű sráccal táncol. Na neem, ha már velem nem hajlandó kezdeni, akkor legalább valaki normálissal kavarjon már, ezt nem hagyhatom. 
Ezzel a lendülettel szépen a korlátra ülve lecsúszok az emeletről, lent egy elegáns mozdulattal toppanok a földön, az egyik srác kezéből kiveszek egy háromnegyed üveg pezsgőt (aki észre se veszi mert épp egy csaj mandulájának állapotát ellenőrzi a nyelvével) majd egy nagy korty után az ittas tömegen átvágva odalépek az említett pároshoz, és egy alkalmas pillanatban elkapom Skye kezét, és a gyíkarc legnagyobb meglepetésére (és csalódottságára) magam elé pörgetem, ezzel jelezve, hogy szépen le lehet kopni.
-Ne bánts, hoztam piát! - emelem fel védekezően mindkét kezem, mielőtt ismét kapnék egy ütést vagy egy rúgást. -Azt ne mondd, hogy bejött az a csávó, mert a kardomba dőlök. - vigyorgok rá, majd fejemmel a babzsákfotelek felé intek, nem akar-e leülni. Nincs most túl sok kedvem táncolni, elég sokat mozogtam én az utóbbi 60-70 percben, igazi vadmacska volt az a csaj, szerencsére Skye rúgása nem akadályozta meg a kisRodot a működésben. Azért ez egész jó rekord, az ideérkezésem után első fél órában be is cserkésztem valakit, és még hol az este vége? Szerintem ez egy egészen új személyes rekord.

Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyCsüt. 20 Ápr. 2023 - 14:07






- Őszintén? Már én sem tudom. - Talán attól függ, milyen lábbal kel fel, de ennyire sosem merültem bele a szexuális életébe, közös téma meg aztán pláne nem volt, örültem, amiért nála csövezhetek. A saját lakás kereséshez még nem volt elég pénzem, meg tulajdonképpen, egészen megszoktam már a vándorló életet. - Ha gondolod, derítsd ki, már eleget ivott. - ellenben mi még nem, viszont a gin.... hát lehúztam, fogyjon el, nem pocsékolunk. A hideg kirázott az ízétől és nem a tonic miatt, vagyis, de azért is. Honnan a francból szedtem, hogy én ezt szeretem? Az a rohadt pánik!
- Rod, rémes vagy - meglegyintem a karját és egy újabb környi lötty kerül a poharamba. Szépt átlátszó és tökéletesen elveszi az iménti keserű ízt. Nem mondom, hogy nem nyelek le egyszerre több kortyot, de csak és kizárólag azért, hogy megkönnyebbüljek az iméntitől és a vodka ízének maró utóját szinte meg sem érzem.
ELkezdtünk random dolgokról beszélgetni, meséltem neki az új munkahelyemről, meg általánosságban dolgokról, semmi konkrét, mert igazán azt se tudtam, mit mondhatnék. A nyakamat szegi az a fafejű, ha elárulok valami hadititkot. Már Zach gondolatbeli említése a fejemben is elég volt hozzá, hogy kirázzon a hideg. Nem értem én ezt a pasit, meg a barátnőjét se, amiért elviseli.
- Nyugi, ne fulladj meg! - felnevetek, mikor látom leesni neki, amit mondtam. Úgy ám, mindent tudok én, sok-sok mindent. - Tényleg nem számít. Én is eljártam bulizni anno, de normálisabb fazonokkal egy gimis bulin nem feltétlenül akadsz össze. - Igaz, nem is arra mentem, hogy ilyeneket találjak, viszont így visszagondolva, valahogy mégis azokat kerestem. A jó arcokat, a vadakat, akiket rohadtul nem zavart, hogy őrült vagyok, néha fékezhetetlen, kár, hogy az ilyen zsivaly nagy része a szexről szól, meg hasonlókról. Frigid lennék, ha azt mondom, ez már nem vonz? Hát akkor legyek az, mert ma sem ezért jöttem ide.
- Az biztos, hogy szabad lélek vagy, de csak óvatosan, mert a végén nem baleset lesz, ha elveszted a golyóidat - Az a csaj pont úgy néz ki, aki nyakörvet tesz a pasijára és húzza maga után mindenhova. Szőke pi**a, akinek a frissen mainkűrözött körme és a hajszálra is tökéletesen belőtt frizurája a mindene. Hogy a fenébe állhatott össze Rod egy ilyennel? Mi a franc közös van bennük?
Lehajtom a vodkát és nyúlok az üvegért. Mellette ott egy bontott zacskó chips, szóval előbb öntök, aztán veszek egy marékkal a, ha jól látom sajtos chips-ből és tenyeremben tartva emelem szám elé, hogy foggal levegyem a legfelsőt. Jóízűen elropogtatom. Basszus, de éhes voltam!
- Hogy van az, ha mi összefutunk, állandóan éhen akarok halni? - teszem fel hangosan is a fejemben átvillanó kérdést. - Oké, megint nem ártott volna vacsorázni, de éhgyomorra kevesebb alkohol is elég, most csapolhatom meg a készletet. - tekintetemmel a zacskó felé bökök, közben bekapok egy újabb szeletet és azt is jóízűen elropogtatom.
- Neked elhiszem, és szerintem ő is elhinné, akit bámultál, mielőtt majdnem megint kinyírtalak - Látszik, hogy hatással van rám az alkohol, sokkal többet fecsegek, mint máskor. - Ha szeretnéd tudni, arra ment - poharas kezemmel mutatom az irányt - és nem haragszom meg, ha becserkészed, én tök jól feltalálom magam itt.
Ennek bizonyítékaként beleiszom a vodkámba és körbenézek a konyhában. Látok ismerős arcokat, tudnék csapódni ide-oda, sőt, talán hagynám, hogy valaki táncba vigyen. Aztán valószínűleg nyakonöntöm az épp nálam lévő adaggal, ha rámenősebben próbálkozik, de ez akkor derülne ki, ha eljutnánk odáig.

words ❖ youtube ❖ note: xx


Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptySzer. 19 Ápr. 2023 - 12:09


To: Skye V. Stokes




Az egyik legjobb tulajdonságom (a soook sok közül), hogy magamat se veszem komolyan, nem hogy az életet, így nagyon jól elszórakozunk a fájdalmamon, amit egyrészt tetéz, másrészt viszont tompít az az undorító gintonik, amivel Skye megörvendeztetett bűntudata jeléül.
-Te csak ne akarj kinyírni, meg magadat se, fiatalok vagyunk még a halálhoz.- vigyorodom el a némileg groteszk viccen, majd inkább a lakótársára terelődik a szó. -Úgy érted meleg? Vagy két kapura játszik?-kérdezek vissza, és reflexből majdnem belekortyolok a kezemben lévő pohárba, de előbb csapja meg az orromat a gin szaga, és egy fintorral teszem tőlem el jó messzire, mielőtt elkövetnék valami baklövés és meginnám.
-Skye bébi, én mindig brillírozok, hát nem ismersz már ennyire?- nevetek fel ismét, majd elindulunk valami rendes pia vadászatra, de közben kihagyhatatlan a sörös csávónak való eszement drukkolás. Már most olyan a hely, mint egy tipikus filmes házibuli, és hol van még az este vége. -Ez az, simogasd az egómat, méég, méég! -kezemmel meglegyezgetem magam Skye szavaira, de tudom nagyon jól, hogy csak a véremet szívja, olvasok én a sorok között, majd átverekedve magunkat néhány táncikáló-tomboló fiatalon elérjük a konyhát.
-Milyen csipkelődős ma valaki. Hát nem bántottál már eleget? Hát kedvelsz te engem egyáltalán? -lebiggyeztem a számat, mint akit most nagyon megsértődtek, és igyekszem is tartani, de nem vagyok túl jó színész, szóval hamarosan ismét fülig ér a szám, majd egy gyors kocc után leöblítem a gint egy kis vodkával. Na, így már sokkal jobb. Figyelmes haver lévén amíg még relatíve értelmes mondatokat tudunk megfogalmazni érdeklődőm Skye-ról, és hogy mi újság vele, majd hallgatom a válaszát, és egyetlenegyszer kalandozik el csak a figyelmem, mikor a hűtőhöz libben egy dögös kis szőke, akinek a fenekét éppen csak takarja egy miniszoknya, és nem tudtam nem megnézni magamnak, de aztán már fordítottam is vissza a tekintetemet Skye-ra.Kis híján félrenyelek amikor kiejti a kiskorú szót, köhögök párat, aztán felröhögök.
-Ejnye, hát lebuktam?- vigyorgok rá, de nem csinálok belőle nagy ügyet, hogy lelepleződött, még csak 16 vagyok. Simán kinézek idősebbnek, mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy Sonjával is hónapok óta elhitetem, 19 vagyok.
-Nem vagyunk összenőve, hogy ne jöhessek el bulizni, én egy szabad lélek vagyok, nem lehet korlátok közé szorítani. - színpadiasan széttárom a karjaimat, és ismét elnevetem magam, közben kiürítve a poharamat, és újratöltöm, és neki is felajánlom, ha az övé is elfogyott volna. -Amúgy meg... elhiheted bébi, hogy tudok valamit. Megmutatom szívesen-kacsintok rá incselkedően, és láthatja rajtam, szemrebbenés nélkül be is váltanám az ígéretemet, hacsak egy picit is látnám rajta a hajlandóságot, de lássa, milyen úriemberrel van dolga, csak a szemöldökömet húzogatom, nem kockáztatok meg még egy érintést se, mert a végén tényleg búcsút mondhatok a kisRodnak.


Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 18:40






- Csak kreatívabban oldom meg - felelem és én is elnevetem magam. Nevetés, ijedtség, ez váltogatja egymást az arcomon és belül is. Rod teljesen felkészületlenül ért és talán az az egy szerencséje van, hogy már volt bennem egy-két kör különben rosszabbul is lereagálhattam volna. Vagy... ezt lehet egyáltalán még fokozni? Hagyjuk.
Hozok neki gintonikot, felhajtjuk mindketten, mert így könnyebb oldani az elcse**ett hangulatot. Arcom grimaszba rándul, ismét rá kell jönnöm, ez nem az én piám.
- Hidd el, tudtomon kívül kettősgyilkosságot készítettem elő - hiába nyelek, a rossz íz nem akar múlni a számból. Muszáj leöblítenünk valamivel.
- Maximum a tiéd - elnevetem magam. Ha ezt most hallaná... - Azt hiszi, joga van kisajátítani, mert most nála lakom, de előbb fog piros hó esni nyáron. Zeke ártalmatlan. - biztosítom Rodot, csak hogy a kép tiszta legyen. Nincs az a férfi, aki bármilyen módon jogot formálhatna rám, nem is lesz, az csak problémát szül, amiből nekem jutott így is tök elég.
- Brillírozol ma, komolyan! - máris jobban érzem magam, a srác mellett könnyű, elég őrült hozzá. Többek közt ezért is jöttem ide, szükségem volt a kikapcsolódásra, meg valakire, aki partner a szórakozásban hátsó szándék nélkül.
Megyünk felmérni a felhozatalt, közben az egyik helyi látványosságba botlunk, valaki máris fejre állt, szó szerint.
- Ó, hát persze, te lealáznád, esélye sincs veled szemben - eltúlzom és megjátszom a fényezést, elnyújtva egy-két szót, miközben szálam széles mosolyra húzódik. Szörnyű ez az erőfitoktatás, amit művelnek a srácok. Fejem csóválva megyünk tovább, végre elérve az úticélunkat.
- Csak a puhányok tesznek bele narancslevet - direkt csipkelődöm. Az enyém tiszta vodka, egy fél pohárral, direkt így kértem és tényleg megkaptam, semmi extra sallang nem került bele közben. - Csirió! - megemelem a poharat, aminek átlátszó tartalmából nagyot kortyolok. Jólesően égeti végig a torkom, szinte már nem is érzem, de a gin kellemetlenségét mindenesetre elvette, máris sokkal jobban érzem magam.
- Abban mindig is jó voltam - egy olyan lánynak, mint én, meg kell tanulni megvédeni magát, különben nagyon rossz dolgok történhetnek. Tudom kezelni az erőszakos fazonokat, Rod pechjére ezt ismét bebizonyítottam. - Képzeld, tegnap volt egy hónapja, hogy végre hivatalosan is dolgozom, és egyelőre senkit nem nyírtam ki. A kaszinó nem is olyan rossz hely. Kár, hogy kiskorúakat nem engednek be, különben megmutatnám. - igen, lebuktattam, eddig nem mondtam el neki, hogy kiderítettem ám dolgokat. Rákacsintok a srácra. - Engem nem zavar, nem foglak beárulni anyunak és apunak, nyugi. Meg a barátnődnek sem, hogy itt töltöd a szabad estéd. Láttalak titeket valamelyik nap, igazi sznobnak tűnik, valamit nagyon tudsz, ha megakadt rajtad a szeme. Oké, ezt mondjuk megértem. - Eleget ittam a fecsegős állapothoz, innen jön majd a relax, amikor rohadtul nem érdekel majd semmi. Tökéletes, ez lenne az est célja. Tudatomnál maradni és egyszerre megnyomni az agyamon a kikapcsoló gombot.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyPént. 14 Ápr. 2023 - 9:40


To: Skye V. Stokes




-Aha, ha tudod hogy én vagyok, nagyobbat rúgsz, mi?- nevetek fel, és cseppnyi rosszallás nincs a hangomban, a fájdalom ellenére jól szórakozom, bár igaz ami igaz, azért megismételni nem szeretném. Megrázom a fejem, nem kell jég, elég a pia. Egyik kezemmel elengedem a még mindig kellemetlenül lüktető koronaékszert, és hessegető mozdulatokat teszek, amikor Skye kifelé menet folyton hátra pislog felém aggodalommal a szemében. 
Amíg távol van, óvatosan megmozgatom testem alsó felét. A helyzet nem jó, de nem is tragikus, bízom benne, hogy ez az esti terveimben nem okoz majd gátat, és működésre kész lesz a kisRod mire szükség lesz rá. Skye relatíve hamar visszaér, én pedig elveszem tőle a poharat, és beleszagolok. Gin. Nem a legjobb de most a célnak tökéletesen meg fog felelni, mint fájdalomcsillapító. Koccintok vele, majd biztos ami tuti alapon egyben lehúzom poharam tartalmát, és épp csak egy kis fintort vágok. - Hát ez valami iszonyat szar gin volt, ha nem ismernélek Skye, azt hinném, bosszúból meg akarsz mérgezni. - vigyorgok rá, aztán szavaira, majd a tekintetét látva elnevetem magam. Hát igen, bele se gondoltam mit mondok, de egész jól sikerült megfogalmaznom. Mondhatjuk úgy is hogy TÖK jól. 
-Már miért nézne rám csúnyán? Tán a pasid? - vonogatom meg a szemöldökömet pimaszul, galád móson nem kisebb céllal, minthogy zavarba hozzam Skye-t. Mi másért lenne a csávó féltékeny? Mondjuk tökre megértem, jó pasi vagyok, bármelyik csaj szerencsés lehet mellettem, ezt még a vak is látja.
-Hát igen, az kellemetlen volt, remélhetőleg ma MEGÚSSZUK, hogy vizes ruhában kelljen hazamenni. - felröhögök saját poénomon, majd mikor indulna tovább, bólintok, ismét megmozgatom alsó felemet, és épp csak tompa fájdalom maradt, a gin megtette a hatását. Na, legalább valamire jó volt az a lötty. Amikor Skye megáll drukkolni a sörös csávónak, én is beállok a hangoskodók közé, de szánalmasan gyorsan feladja. -Én sokkal tovább bírnám...amatőr a srác, de nem akarom letörni a szarvát, hogy most megmutatom, hogy kell ezt csinálni.- legyintek, és a zene meg a kiabálók zsivalya miatt kicsit közelebb hajolok Skye-hoz, így pont kiszúrom az előbb említett srácot, így úgy beszélek bele a lány fülébe, meg picit felsőtesttel is közelebb húzódom, mintha valami nagyon bensőséges dolgot suttognék neki. Ha féltékeny típus, hát mókázzunk, és tegyük féltékennyé.
Na de inni indultunk, porzik a vesém, keressünk valamit. -Hoztam egy üveg vodkát, de azt úgy látom valaki be is spájzolta. Na nem baj, van itt még arzenál, szóval...csirió!- felemelem a poharamat, amibe egy kis naranccsal megijesztett vodkát töltöttem, majd nagyot kortyolok belőle. Na igen, ez már jobb, mint az a gin. Nem tudom milyen elvetemült hozta, de igya is meg vagy kenje a hajára, csak hozzám ne kerüljön többet.
-És történt veled azóta valami érdekes, hogy utoljára beszéltünk? Úgy értem a hátrarúgásod tökéletesítésén kívül, mert bizton állíthatom, abban már profi vagy. - rávigyorgok, némileg cukkolva, és épp csak egy kicsit azért, hogy bűntudatot keltsek benne a történtek miatt, hogy aztán ha elszomorodik, akkor felvidítsam a saját módszereimmel.

Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptyCsüt. 13 Ápr. 2023 - 10:51






- Esküszöm, ha tudom, hogy te vagy, nem így reagálok! - vagy kisebbet ütök, a reflexeimet nem mindig tudom szabályozni, de úgy néz ki, ő még nem ismer annyira, hogy tudja, mennyire nehezen viselem az efféle meglepetéseket, meg... meg mindent, ami az érintésekkel kapcsolatos. Még nincs bennem annyira tuning, hogy ez a gátlás valamennyire feloldódjon. - Hozzak jeget? - igen, a látványból pont olyan pontosan céloztam, ahogyan tanították, csakhogy nem jó személyen alkalmaztam a gyakorlatot.
- Oké, máris hozom! - még vagy kétszer visszafordulok a sráchoz, hogy lássam, életben marad, mielőtt eltűnök a konyhát rejtő fal mögött és a poharak közt keresgélek két tisztáért, a többibe ki tudja, mi került, meg ki ivott, fúj!
- Ez mi? - bökök rá az egyik üvegre, amin se címke, se semmi ismertetőjel.
- Gin - válaszolja a mellettem álló lány.
- Uh, ahhoz kell kísérő, nem akarok gyilkos lenni - ráakadok a tonikra, összeöntöm a kettőt, 2-1 a gin javára és a poharakkal együtt sietve indulok vissza a károsultamhoz.
- Ezt találtam, remélem, jó lesz - nyújtom át Rodnak az egyiket. A helyzethez képest laza lötty, még ha nem is a kedvencem.
- Remek megállapítás, már, ami a... - tekintetemmel a nadrágja felé bökök. Tök jó, ja, tényleg. - Kellett valami, ami kimozdít, plusz találtam egy sofőrt, aki hazavisz, de ne vedd magadra, ha csúnyán néz rád. Magas, szőke, hülye neonkeretes szemüveges fickó, de nem harap, cserébe jól tud főzni... ha ráveszi magát. - magyarázom kicsit belefeledkezve a saját szövegelésembe. A gintonic nem esett olyan jól, muszáj volt valami más után néznem.
- Ígérem, ezúttal nem fogok fürdeni. Múltkor is lefagyott mindenem, a fuvarért viszont hálás vagyok. - körbenézek az embereken, elgondolkodtat a felvetése. Vajon itt ma mi fog történni? Lesz egy halom részeg alak, aki telehányja a házat, meg a környéket, a zsarukat is kihívhatják, utóbbitól rossz érzésem támad. Egy valaki nincs itt... Kapja be! - Szerintem ma elég erős halláskárosodást fogunk szenvedni. - eddig jutok az ötletelésben. - Nem keresünk valami mást? Ez pocsék volt. - feljebb emelem a poharam, aminek alján ott lötyög körülbelül egy kortynyi förtelem, de azért lehúzom, mert miért ne?
Ha Rod készen áll az indulásra, ismét a konyhát célzom meg. Útközben meg kell állnom, mert egyértelműen szurkolni kell a srácnak, aki a söröshordónyi italt készül betolni eléggé akrobatikus módon. Valahogy meg sem lep a társaság túloldalán a szemüveges alak, aki kezében lévő poharát feltartva int nekem. Hülye majom! Nevetve drukkolok, míg fel nem adja a srác. Innen már mehetünk tovább.
- Vodka, gin, sör, whisky - sorolom, amit hirtelen meglátok az asztalon - Fúj, ki hozott bort? - buliba a minimum a sör, a bor a lightos esték piája, semmi keresnivalója itt. - Nekem vodka kell! - már nyúlok is a hosszú nyakú üvegért.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 17:32


To: Skye V. Stokes




Úgy rám fér már ez a buli, mint Mrs. Montgomary-re a zártosztály, így már előre eltervezem, hogy jól be fogok rúgni, és ágyba viszek egy jó csajt. Minimum. Nem adtam még fel teljesen, hogy egyszer Skye-t is elcsábítom, bár elég határozottan kijelentette, hogy nem akar semmit, a véleményét az ember bármikor megváltoztathatja, és ebben bízom a szőke szépség esetében is. 

Azonban az, hogy meg akarom viccelni nem sül el túl jól. A felsőtestemet elmozdítom a könyöke elől, de a lába betalál, nem teljesen telibe, de azért minimum egy oktávval magasabb hanghatás kicsúszik a torkomon, ahogy fájdalmasan kapok a kis Rodhoz, arcomra fájdalmas grimasz ül ki. -Ömm semmi gond, én is örülök hogy látlak Skye. - továbbra is fájlalva a koronaékszereket, próbálok felegyenesedni, ami még nem a legjobb ötlet, így hátrálok egy lépést és nekitámaszkodom az egyik bárszéknek.

-Persze, persze, még az én hibám ha félholtra versz.- kínomban felnevetek, de amúgy láthatja rajtam, hogy viccelek, és nem haragszom rá. Sosem vallanám be hangosan, de azt hiszem megérdemeltem amit kaptam.Valami erőset. Vodkát mondjuk, vagy ami a kezed ügyébe kerül. Legyen dupla.- felelem rövid gondolkodás után, mikor megkérdezi, mit hozzon. Megfordul a fejemben, hogy kérek egy kis jeget is, de nem akarom vizes nadrágban tölteni az estét, egy kis pia, és tompul is a fájdalom, igazából már most jobb.

-Tök jó, hogy eljöttél. Mit gondolsz, ma mi lesz a legőrültebb dolog, ami történni fog? A kiskacsás srácot szerintem nem tudja felülmúlni semmi. - idézem fel a december környéki házibulit ahol találkoztunk, és ahol abszurdabbnál abszurdabb szituációkba keveredtünk, ezzel emlékezetessé téve az estét. Mindez a beszélgetés természetesen csak azután történik, hogy meghozta az italt, koccintunk és lehúzzuk mindketten, mert csak az ökör iszik magában ugyebár.


Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 16:28






- Kész! Ma valami őrültséget kell csinálnunk vagy bedobom a törölközőt! Skye ez unalmas! - Zeke lábbal lendítette felém a pingvinformájú plüsst, amit Beth legutóbb az adományboltban szedett össze. Kerek akár egy lufi, de lapos, mint egy párna, csak ennek feje van, meg keze... Fura szerzet, nem tudom, minek ragaszkodik hozzá ennyire. - Ha nem verem el tegnap este az összes pénzem a kaszinóban, most elhívnálak kínaizni, de le vagyok égve. Meghívsz? - kölyökkutya szemekkel, lebiggyesztett alsó ajakkal pislogott rám, mire elnevettem magam.
- Van maradék pizza a hűtőben - mutatok a konyha irányába - Szolgáld ki magad!
- Ezért fogom kirakni a szűröd. Minek tartalak asszony, ha még kaját se hozol nekem? - nyögve, morogva kelt fel a kanapéról és átcsoszogott a nappalin a mutatott irányba.
Végighúztam még egyszer a kis ecsetet a körmömön, aztán fújni kezdtem a lábam. Piros, ez lesz a hónap színe, eldöntöttem. A kezemről fél nap alatt lekopik a tisztítószerekről, de a lábujjaimon, amiket meg is mozgatok fújás közben, na, azon megmaradnak.
Zeke visszatér és lenyújt nekem egy üveg sört. Felnézve rá dobok egy puszit és folytatom a műveletet, de előtte nagyot húzok a sörből. Elfogy a levegő a tüdőmből, mire megszárad, de megérte, jól néz ki!
- Rezeg a telefonod - meglepetten nézek a mellettem heverő készülékre. Azt se tudtam, hogy oda tettem. Rácsavarom a körömlakkra a kupakot és felveszem a mobilt.
Rod? Napok óta nem hallottam felőle. Elolvasom, mit írt, szám azon nyomban mosolyra húzódik.
- Készülj szépfiú, meghívtak minket egy buliba! - csak egy kacsintós szmájlit küldök válaszul, mielőtt talpra szökkennék. Mennyi az idő? Hm, alig múlt nyolc, tökéletes. - Kapsz öt percet belőni a hajad, meg felkapni valami pólót!
- Soha nem hívtak még el ilyen izgatóan randizni! - Egyszerűen kinevetem a bolondját. Hátizsákom a tv melletti szekrénynél hever, körülötte szétszórva néhány ruhadarabbal. Két napja csövezek Zeke-nél és nagyjából három hónapja ismerem, de ennyi idő alatt egyszer sem mozdult rám. Megkérdeztem tőle nagyjából egy hét után, hogy meleg-e, azt mondta, ilyesmire nem fecsérelné az idejét, bármit is jelentsen ez.
  Tíz körül estünk be a címre, amit Rod megadott. Messziről üvöltött a zene, túl az ezeréves roncs motorjának zaján, amit Zeke kocsinak mer nevezni.
Bunkó módon beleülünk a tutiba, mert üres kézzel jöttünk, de látszólag ez senkit nem érdekel. Mint múltkor is, átmeneti lakótársam hangosan kijelenti, "ez a nőszemély az enyém" és ezzel magamra hagy. Ha kutya lenne körbe is vizelne vagy én nem tudom, borzasztóan öntelt tud lenni. Pláne, ha iszik, és a poharában állandóan volt valami. Az enyém meg eltűnt. Hova tettem a poharam? Az is folyamatosan, de minimum háromszor volt legalább félig vodkával, de most nincs... semmi sincs, üres a kezem. Ez vicces, tudok varázsolni! Ja, tudok, de még mennyire!
Megállok és nézek körbe a polcokon, asztalon, mindenhol, amire rálátok. A váratlan érintés ekkor ér utol. Két kar ölel át, mire megmerevedek. A pánik felkúszik a torkomon, s szinte reflexből kapok erőre, ahogy mozdulok. Jobb lábbal erősen hátrarúgok, könyökömmel a felsőtestét célzom meg és kifordulok az öleléséből. Remélem, k**vára fájt neki!
- Basszus, Rod! - kezemet szám elé kapom és rémülten nézek a srácra. - Sajnálom! Ugye jól vagy, nem törtem össze a... semmit! - szégyenemben elvörösödve bámulom. Lecsukhatnának testisértésért úgy megsoroztam szegényt! - Hozzak neked valamit? Mit hozzak? Annyira sajnálom! Tudod, hogy utálom, ha így meglepnek! - párszor már tapasztalhatta, nem bírom mások érintését, maximum, ha előre felkészülök rá, nem így váratlanul, erre épp őt ütöm le, aki sosem ártana nekem!


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Skye V. Stokes
Koven nélküli boszorkány
Skye V. Stokes
Elõtörténet :
Play by :
Amber Heard
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn


Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 14:21


To: Skye V. Stokes




"Érezd jól magad a barátnőiddel! Csók!" Rányomok az üzenetküldés gombra, majd egy mély sóhaj kíséretében magam mellé dobom a telefonomat, és hanyatt dőlök az ágyon. Fárasztó dolog ez a barátnőzés, az a sok dolog aminek meg kellene felelni, hogy a csaj ne verje ki a hisztit valami apróság miatt...Sonja tök jó csaj, csomó jó tulajdonsága van, de néha a bolhából is elefántot csinál. Még jó, hogy relatíve türelmes vagyok, és inkább csak bólogatok, nem állok bele a veszekedésekbe.
Na de most elment barátnőzni a hétvégére, így van két napom fellélegezni. Már írom is az üzenetet a haveroknak hogy ki tud jó házibuliról a közelben, és perceken belül meg is születik a helyszín, a város szélén lakó egyik haver szülei elmentek, övé a ház, szóval mehet a menet, hívjon mindenki mindenkit.
Végigpörgetem a kontaktjaim listáját, és mindenkinek írok, hogy tali este itt és itt, batyusbuli, senki ne merjen üres kézzel beállítani.Természetesen a meghívott ismerőseim nagy százaléka a hölgyek táborát erősíti, de hé, nincs a városban Sonja, szóval szabad a pálya.
Megakad Skye nevén a szemem, és pillanatnyi hezitálás után neki is elküldöm az üzit. Végülis anno jól elszórakoztunk annak ellenére, hogy kikosarazott az elején, de az este tök mókásra sikerült, azóta időnként még csevegtünk is messengeren. A meghívásra adott válaszok miatt perceken belül őrülten pittyegni kezd a telefonom, mire szimplán csak lenémítom. Úgy döntök, szundizok egyet a buli előtt, hiszen kell az energia estére.
***
Sorát kérem meg, hogy dobjon el a bulira, épp a tesóinál volt látogatóban. Mostanában ritkán találkoztunk, mióta összeházasodtak Marco-val, kedvenc gyermekkori bébiszitterem odaköltözött az unokatesómhoz, de most kihasználtam, hogy megláttam a taxiját a ház előtt. Kellett pár perc könyörgés meg fogadkozás, de aztán belement a sofőr szerepbe. Mondtam neki, hogy majd Marco természetben megfizeti a fuvarköltséget, erre egy fülest kaptam tőle, de én csak röhögtem rajta.
A házhoz érve már szólt a zene, zengett a környék, jóó sok ember jött el, és még nincs 11 óra. Mi lesz itt még később? Kezemben egy üveg vodkával lépek be az ajtón, dobom le a kabátomat a többi közé a kupacra, majd nézek körbe, ki van itt. Lepacsizok pár haverral, iszom pár welcome felest, aztán kiszúrom Skye-t, épp nekem háttal áll, így odalopózok mögé, hogy megvicceljem.Két kezemet a háta mögül végigsimítom az oldalán, majd hozzásimulva a fülébe suttogok.
-Egy ilyen szép hölgy hogy lehet egyedül, társaság nélkül, ráadásul üres pohárral? Ezt hallatlan! - nagyon erősen küzdök az ellen, hogy visszafojtsam a nevetést, de hangomból valószínűleg kihallatszik, hogy mosolygok. Felkészülök az esetleges pofonra ha nem ismerne fel, még nem ittam annyit, hogy természetfeletti reflexeim cserben hagyjanak, de azért reménykedem, veszi a poént. 


Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 14:18

Skye V. Stokes & Rodrigo Domínguez
Little party never killed nobody

Város széli házak egyike, 2022. március első szombatja este/éjjel

Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Tumblr_inline_p3qjyke7U11tokatx_400
༄ ༄ ༄
Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
TémanyitásRúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty

Ajánlott tartalom

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet - Page 4 Empty
 

Rúgjuk ki a ház oldalát - 2. fejezet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4