Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


The Riddle of the Sands

Rodrigo Domínguez EmptyShawn B. Redwine
Ma 0:03-kor


Roller coaster ride

Rodrigo Domínguez EmptyArchibald Collins
Tegnap 22:55-kor


What we play is life

Rodrigo Domínguez EmptyRebecca Grant
Tegnap 18:44-kor


Bad to the Bone

Rodrigo Domínguez EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 12:59


Home, sweet home

Rodrigo Domínguez EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 12:09


Magadra vess, ha homályban maradnál

Rodrigo Domínguez EmptyKay Llewellyn
Szer. 8 Május 2024 - 11:07


Catch him. Kill him.

Rodrigo Domínguez EmptySamuel Cromwell
Szer. 8 Május 2024 - 10:52


Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie

Rodrigo Domínguez EmptyAdmin
Kedd 7 Május 2024 - 22:15

Megosztás
 
Rodrigo Domínguez
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásRodrigo Domínguez EmptySzomb. 27 Ápr. 2024 - 8:23

rod & ram
Tudod, hogy új szőnyeget kellett vennem, hogy eltakarja a csikarást a padlón? Igen, igen, kispajtás... Végül beköptek, de nyugavér, mielőtt Lucashoz rohannál, nem ő volt a spicli. Nem örülök, hogy leamortizáltad a padlómat, de elhiheted, hogy kisebb gondom is nagyobb ennél mostanában.

Figyelj, kicsi amigó... Semmi közöm hozzá, de látom ám a növekvő lajtsromot a neved mellett a rendőrségen. Értem én, hogy jelenleg te vagy a helyi vagánykölyök, de van az úgy, hogy az ember szerencséje egyszerűen elfogy. Te se akarod, hogy lecsukjanak, ugyi? Talán nem én lennék az első, aki az eszedbe jut, ha segítség kellene, és nem is én vagyok a legbefolyásosabb zsernyák a környéken, de tudod... Ha szépen megkérsz, talán kitalálhatunk valamit, hogy ne köss ki a javítóban.


Egy végtelen időkre alkotott világegyetem üres terében lebegsz.
Ha már muszáj itt lenned, lehetsz akár boldog is, és élvezheted a tapasztalatot. Hiszen így is, úgy is meghalsz előbb-utóbb. És a dolgok is megtörténnek, akár élvezed őket, akár nem. Miért is ne lennél boldog? Ugyan mi hasznod belőle, ha hagyod, hogy megviseljenek az élet dolgai? Attól a világ jottányit sem változik; csak te fogsz szenvedni.× by lizzou.
Ramsey Thorne
Városlakó
Ramsey Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
rendőrségi diszpécser (rose harbori rendőrség) ; gyakorló járőr (rose harbori rendőrség)
Karakter idézet :
"Addig nincs baj, amíg nincs baj."
Play by :
Felicia Day
༄ ༄ ༄ :
Rodrigo Domínguez Tumblr_prrlmjVcwG1wg78ifo1_r1_540
User :

Rodrigo Domínguez Empty
TémanyitásRodrigo Domínguez EmptyHétf. 4 Dec. 2023 - 19:26

Mr. Rosszcsont

Lehet, hogy a többi tanárt meg tudod téveszteni, de én látom az egód és a makacsságod mögött megbúvó kreatív, intelligens srácot. Nem foglak elkezdeni nagyon szivatni, úgy sincs sok értelme, most vagy gyerek, most kell kitombolnod magad. Azért ne vesd el a továbbtanulás ötletét, jó? Meg ne is zavard a többieket, akik szeretnének tanulni órán, inkább csendben unatkozz, ha lehet! Már ha nem akarod megtudni, mennyire bejön a csajoknak a francia...


The past
drowns me


Theodore Neil Overstreet
Városlakó
Theodore Neil Overstreet
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Recently widowed
Play by :
Matthew Gray Gubler
༄ ༄ ༄ :
Rodrigo Domínguez Tumblr_inline_p7tybs09381rsrg31_500
User :
Fanni
Team

Rodrigo Domínguez Empty
TémanyitásRodrigo Domínguez EmptyKedd 3 Okt. 2023 - 9:13

...mr. Nagymenő!


a címlapfotó, amit ígértem, de maradjon köztünk.


Érezd magad megtisztelve, hogy beavatlak: amikor még annyi idős se voltam, mint most te, egy kansasi nagyváros, Wichita utcáin éltem. Két teljes évig. Autóstoppal szöktem odáig Colorado Springsből. Ez alatt a két év alatt sok másik utcakölyköt ismertem meg, és te - tetszik vagy sem - rájuk emlékeztetsz, Mr. Nagymenő. Öntörvényű vagy, merész és vagány, olyan golyóálló, amilyen csak egy ennyi idős srác lehet. Elveted a sulykot, nem is olyan ritkán.
Engem nem zavar. Én sokadjára sem tudok rossz néven venni olyasmit, amit ilyen jól ismerek.

Ha én is ilyen idős lennék, haragudnék rád, amiért úgy viselkedsz, mint egy utcagyerek, de tiszta és jóllakott vagy és nem fázol, amikor odahaza aludni mész. Amikor rád szólnak, hogy már négy napja lógsz a suliból, ideje benézni, akár csak annyi időre, hogy egy intőt összeszedj. Amikor nagyképűen helyes választ adsz egy tanárnak, mert nem figyeltél, de volt kitől, volt mikor megjegyezni mindent. Amikor ugratjátok egymást a családoddal, akik vigyáznak rád és hazavárnak, akkor is, ha épp nem kérsz belőle.

Szerencsére jóval öregebb vagyok és nem tudok őszintén irigykedni emiatt. Na jó, egy kicsit talán mégis. Ne árulj el, kérlek...! Azért ha szorul a hurok és csak az én lámpáimat látod az éjszakai úton, leinthetsz. Nem fogok túl sokat kérdezni. És elhiheted: bármikor segítek hazajutni egy olyan kölyöknek, akinek van hová hazajutnia.


'the curious are always in some danger. If you are curious you might never come home, like [...] the people who found Atlantis.'


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Rodrigo Domínguez UjObPmH
User :
hellebore

Rodrigo Domínguez Empty
TémanyitásRodrigo Domínguez EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 15:45

Kihaénnem

Azt hittem nálad többen fognak tolongani, de akkor kezdem én. Nem mondanám, hogy haverok vagyunk, egy évvel ezelőtt elég rendesen kiakasztottál, de abban a szituban be is köphettél volna, hogy te is úgy mentsd a bőröd, mint a haverod. Talán kicsit nagy a szád, sokat képzelsz magadról és azt hiszed, hogy a világ összes haverja elég jó hozzád. Mindenesetre nem én fogom felnyitni a szemed, hogy rossz közegben mozogsz. Csak még egyszer ne akarj beleköpni a levesembe és akkor rendben leszünk.
Óvakodj a hamis barátoktól. 


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
Rodrigo Domínguez De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


Rodrigo Domínguez Empty
TémanyitásRodrigo Domínguez EmptyKedd 19 Szept. 2023 - 13:37

Rod Domínguez

"Az ökörködés életfilozófia, relaxáló csodaszer, szórakozás, kísérlet arra, hogy ne vegyük magunkat túl komolyan."

Keresett szálak: barátok, ismerősök, iskolatársak, mérges exek, szeretők, egyészjakás kalandok


I know the rules but rules do not know me
Other people will call me rebel, but I just feel I'm living my life and doing what I want to do. Life is a game with rules. Learn to break them.
Rodrigo Domínguez
Alakváltó
Rodrigo Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Harmadéves gimnazista
Karakter idézet :
“Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát."

Play by :
Jake T. Austin
༄ ༄ ༄ :
Rodrigo Domínguez 94217732f63477efd54eaa48cc7a6bfc

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Rodrigo Domínguez Empty
TémanyitásRodrigo Domínguez Empty

Ajánlott tartalom

Rodrigo Domínguez Empty
 

Rodrigo Domínguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rodrigo Domínguez
» Soraya B. Domínguez
» Marco Domínguez
» Soraya B. Domínguez