Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 135 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 135 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyKedd 11 Ápr. 2023 - 11:21

Nézzen is utána nyugodtan ezeknek a különös jelenségeknek, amik itt történnek. Egyáltalán ki hallott már olyat,  hogy mindent tele kell pakolni ezekkel a ketyerékkel? Mi azonba, csak egy hatrozott bólintssal reagálunk a nyilvánvalóra, hogy mint rndőrfőnök igenis javítsa meg vagy javíttassa meg ezeket a meghibsodott kacatokat. Persze, elég lenne az is, hogy kisétáljak az épületből és minden visszazökkenne a megfelelő kerékvágásba. Mi tudjuk miért van és ez bőven elég.

Az irodában, a székemben kényelmesen ülök és várom a kávémat, eközben Duke elkezdi előadni a mai menüt, hogy pontosan miben is kérték a segítségemet. Érdekesnek tűnik az eset, már a legelején, ahogy beszél róla. Igazából a legfontosabb nyom, amit hátrahagyott, hogy egy pávatollat hagyott maga után.  Szereti a figyelmet, szándékosan rabol ki olyan házakat, ahol nagy értékű ékszerek és komoly mennyiségű készpénz van . Szóval ...
- Először is, szerintem helyi lakos.  A környék azonossága, arra utal, hogy megfigyelte és kiválasztotta a célpontokat. Ha egyszerű betörés lenne, akkor több nyomot hagyot volna maga után, esetleg hibázik. A tulajdonosok otthon voltak, amikor történt az eset vagy éppen távol? - ha utóbbi, akkor ki kellett, hogy figyelje a szokásaikat. Ez sok időbe tellik, nem kevés erőfeszítés kell hozzá, hogy észrevétlenül az elektromos eszközök megihbásodása.. hmm, lehetne démon is, mint én, de  mindössze az is, hogy szimplán meghibásodásnak tűnik az, hogy kikapcsolják, hatstalanítják őket.

- Nézze meg a riasztó rendszerek gyártóját és forgalmazóját, ha azonos, akkor a következő lépésként, járjanak utána, hogy ki szerelte be. Első körben ő lenne a gyanusított. Ezen a vonalon, szűkíthetjük a gyanusítottak körét, azokra a lakosokra, akik értenek az elektronikus riasztó rendszerekhez. Az illető magabiztos, pont annyira, hogy nem rest maga után kézjegyet hagyni, ezzel jelezvén, hogy Ő járt ott.

Persze simán lehet boszorkány is, aki képessé vált ezeknek a rendszereknek a megbolondítására, ha boszorkány, akkor nem fiatal,  valószínűleg középkorú, hiszen egy fiatal vitt volna egyebet is a házakból. Ez a krapek azonban célirányzottan antik ékszereket és pénzt vitt el.
- Az antik ékszerek többnyire egyedi darabok. A városban nem lehet tőle megszabadulni, mert  könnyen felismerik őket. A fickónak távoznia kell a városból, hogy eladhassa őket, valahol másutt. Ellenőrizzék az autókat, amelyek távoznak a városból.  Ha erre ninc mgfelelő kpacitása, akkora városi ékszerészetet lehetne a lopásról értesíteni, húzhatják kicsit az időt. - persze, találgathatunk is itt, hogy pontosan milyen embert is kell keresnünk, de az is elég lenne, ha a helyszínről adna egy páva tollat.
- A pávatoll lehet egyébként a leginkább árulkodó jel. Tudtommal, szabadon, itt Amerikában nem élnek pávák. Szóval valaki vagy tenyészti őket vagy egy preparált darab hullajtja farktollait.  Szeretnék egyet megvizsgálni, ha lehetséges. - mondjuk határozottan, hiszen elég a Vérkopó Bűbájjal megbűvölni a pávatollat és az el is regéli az illetők kilétét és hollétét, akik utoljára érintették. Persze nem biztos, hogy Duke előtt kellene efféle sötét praktikákat alkalmaznunk.

- Ezek az ékszerek, közönséges régi darabok, vagy a tulajdonosok kötődnek hozzá, valami szokatlan okból? - ezt sem lenne butaság tudni, ugyanis, ha valamiféle mágikus amuletek vagy talizmánok, a lopás célzata lehet esetleg az is, hogy megbűvöljék általuk  a tulajdonosukat. Vagy valaki fel akar tankolni ezekből a cuccokból.  
- Úgy gondoljuk, hogy az áldozatokban is lehetne még némi közös támpontot keresni. Biztos van valami azon kívül, hogy gazdagok. Mit szlna, ha megmutatná nekik, hogy mennyire komolyan veszi az ügyüket és kávézás után, meglátogatnánk a helyszínt? - tettük fel a kérdést.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyKedd 11 Ápr. 2023 - 10:28




Duke és Georgine





Miért is menne minden zökkenőmentesen? Akkor végre lenne egy nyugis napom, de nem, a tanácsadónk úgy tűnik, tanácsra szorul, hogyan kell bejutni a mágneskártyás ajtón. Persze, fogjuk a rendszerre, bár oké, nem mai darab, egy kis korszerűsítés ráférne, de én is gond nélkül kinyitottam az ajtót, és az összes többi kolléga, aki minimum úgy tesz, mintha veszettül dolgozna, holott a szemük sarkából lesik a jelenetet, mint vérszagra gyűlő fenevadak a vadonban. Nem adom meg nekik ezt az örömöt, szóval előveszem egy fokkal kedves modoromat, és azzal reagálok Georgine Moors mondatára.

- Minden bizonnyal. Majd megnézetem. - ennyivel intézem csak el, nem megyek bele felesleges körökbe, pláne nem szállok fel a humorvonatra, amit esetleg a nő elindított ezzel a nagyfiú dumával, inkább menjünk az irodába és térjünk a tárgyra. Azon a két-három méteren míg beérünk a kis munkahelyi birodalmamba a lámpák pislákolni kezdenek megint, ahogy haladunk. Először az ajtó, aztán a lámpák? Mielőtt Georgine megjött, minden rendben volt. Miatta lenne? De hát járt már itt többször és zökkenőmentes volt minden. Mondhatnánk hogy véletle, de nem hiszek a véletlenekben.

-Valami szokatlan, az egyszer biztos. - bólintok, az orrom alatt hümmögve egyet. Gyanús itt nekem valami, jobb ha nyitva tartom a szemem-fülem. Inkább felkínálok némi kávét és teát a vendégnek, aki el is fogadja, de roppant fura módon. Rutinos róka vagyok már, hamar kiszúrom ha valami változik. Többesszámban beszélt magáról? Talán csak nekem is szükségem lenne egy jó erős kávéra, így leadom a rendelést a kis kollégának, majd helyet foglalunk az irodában, épp csak egy kósza pillantást vetve a kissé felcsúszó szoknyának, de nem villant annyit, hogy érdemes legyen pofátlanságot kockáztatni, így inkább kezembe veszem az aktákat, és összerendezem. Már megint a többesszám. Utána kell néznem alaposabban Georgine Moors-nak, megvannak hozzá a forrásaim, de most valahogy más, mint eddig. Egyelőre azonban nem mutatom jelét annak, hogy bármire is gyanakodnék, természetesen viselkedem.

-Három betörés ugyanazon a környéken. A megfigyelő rendszer épp akkor hibásodott meg mindegyik esetnél, amikor az elkövetőt rögzítenie kellett volna. Antik ékszerek tűntek el, valamint a házban tartott készpénz. Az elkövető mindhárom helyen ott hagyta a kézjegyét, egy pávartollat. Erről a harmadik oldalon láthat képet. - vázolom fel a nőnek a tényeket, majd felé nyújtom a mappákat, hogy ő maga is meg tudja nézni. -Mint szakértő mit gondol, kit keresünk? - Toldom meg egy kérdéssel. Nincs sok infónk, még pár apróság a helyszínelés végző rendőröktől, de nem jutottunk előrébb, milyen profilú embert (vagy épp nem embert) keresünk. Vagy ért az elektronikai eszközökhöz, vagy boszorkány, esetleg démon. Megmagyarázná az antik dolgok eltűnését, de a pávatoll...talán csak szórakozik velünk? Fogalmam sincs, de hát erre van a szakértő tanácsadó, nem?

 


Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyKedd 11 Ápr. 2023 - 8:18

Igazán kellemetlen, hogy az emberek tudtukon kívül feltalálták a Démon lőjelző berendezést. Hogy mi mennyire utáljuk ezt az elektromos vackot. Már éppen azon voltunk, hogy felrajzolom az: Idő Vasfogát, egy pentagrammal megerősítve az elektromos zárra, amivel közel ezer évet öregítettem volna a berendezésen, hogy végre bekussoljon és tovább engedjünk bennünket, amikor pont abban a ruhában és hanulatban, ahogyan az előre láttam, megjelent Duke rendőrfőnök.
- Magának is jó reggelt Duke rendőrfőnök. - mondtuk csilingelően lágy hangunkon, miközben fejünket egy picit oldalra döntöttük és megengedtünk magunknak egy kellemes mosolyt. Kezemben a bellépőkrtyával, könnyed mozdulattal mutattam a kártyaolvasóra, mire az újfent felvillant.
- Én inkább azt gyanítom, hogy a kártyaolvasó felnőtt, nagy fiú lett és mozgásérzékelőnek tanult tovább. - mondtam, miközben egy alig látható, lágy, fejbiccentéssel köszöntem meg a Rendőrfőnöknek, hogy kinyitotta előttem az ajtót. Ha már a puszta megjelenésemtől, az elektromos készülékek is beadják a kulcsot, akkor tényleg lehengerlőre sikeredhetette Georgine ráncba szedése. Mielőtt elindulok előtte az irodája felé és végül be a szobába, feléfordítom kék lélektükreimet.
- Bárcsak elmondhatnám, hogy a kávé volt kevés. - mondom és megörvendeztetem egy kedves mosollyal. Gondoljon, amire akar. Nem hazudtunk, most sem. Először is tényleg nem főztünk reggelről kávét, másrészről Georgine testét roham tempóban szoktattam le a reggeli rövid adagjáról. Kicsit nyűgösek is vagyunk, hogy a burok ne produkáljon semmiféle elvonási tüneteket. Miket meg nem teszünk érted Georgine, hálás lehetnél nekünk.

Az irodáig vezető folyosó, a neonlámpák sűrű pislákolsba kezdenek, ahogy haladok a Rendőrfőnökkel. Erről sajnos nem tehetek, az elektromosság nem szereti a démoni kisugárzást. Pedig sokkalta jobban örülnénk, ha nem jeleznék a lámpák előre az érkeztünket.
- Szokatlanul instabil a rendszer, nem gondolja? - tettük fel a kérdést, miközben bevnultunk előtte az irodájába és megálltunk az iróasztala előtti szék mellett. A kérdésére, hogy kérek -e kávét, aprót bicentettem.
- Igazán figyelmes, két cukorral, tejjel szerettjük. - mondtuk, oda se figyelvén, hogy többesszámban beszélünk magunkról, de hát ezt nem lehet a szemünkre vetni, hiszen komoly előfeszítést ígényel leplezni a tényt, hogy teméredeknyien vangyok.

Miután a rendőrfőnök leült az asztalához, magam is helyet foglalok, bal lábamat áttéve a jobbon, szoknyám éppen csak annyira csúszik feljebb, hogy térdtől lefelé lthatóvá váljék a lábam.
- Milye van nekünk Duke? - tettem fel a kérdést érdeklődve s kék szemeim arcát fürkészvén, pillantásom végül megállapíodott a szemein.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyHétf. 10 Ápr. 2023 - 20:25




Duke és Georgine





Nagyon ajánlom ennek a napnak, hogy minden flottul és a tervek szerint alakuljon minden a továbbiakban, különben nem állok jót magamért. 9 óra de már háromszor kaptam idegbajt.
Először a reggelinél a drága jó feleségem kérte számon, miért csak éjjel kettőre értem haza. Nem mondhattam el neki, hogy a tegnap esti szeretőm kicsit nagy étvágyú volt és elhúzódott a móka, szóval a munkára fogtam, mire nekiállt morogni hogy sokat dolgozok és alig vagyok otthon.

Aztán még a kávémat se ittam meg, Deb nekiállt hisztizni, hogy ő a balett ruhájában akar iskolába menni, amit természetesen nem engedtem meg neki. Egy vagyon az a szar, és bár szeretem a lányaimat, de azért valahol húzni a határt, így rászóltam, menjen szépen átöltözni, van egy csomó ruhája.

A harmadik agyérgörcs már a rendőrség parkolójába való bekanyarodáskor kapott el, valami kis suhanc a gördeszkájával körbe se nézve kigurult elém, ha nem lennének ilyen piszok jó reflexeim, akkor felkenődött volna a motorháztetőre.Hogy én hogy utálom ezeket a kölyköket! Remélem a lányaim ha felnőnek nem ilyen majmokkal állítanak haza.

Még mindig az orrom alatt szitkozódva viharzottam be a kapitányságra, majd szó nélkül vonultam hátra az irodámba. A kollégák tudják, hogy ilyenkor mikor így jövök be, csak akkor ajánlott hozzám szólni ha igazán fontos, szóval nyolctól kilencig szépen békén is hagytak, át tudtam nézni az aktát, aminek megoldásához vártam Georgine Moors megérkezését, mert itt bizony elkelt a szakértelme.

Épp az utolsó bekezdést fejezném be, mikor a lámpa pislákolni kezd, pár pillanatra kialszik majd felgyullad ismét, odakintről meg csipogást hallok.  
-Mi a fene folyik itt? Ki bénázik ahelyett, hogy a munkáját végezné? - lépek ki az irodámból, rádörrenve az ott lévő rendőrökre, de ők csak fejüket rázzák, és vállukat vonogatva mutogatnak az ajtó felé, minek üvegezett részén keresztül felismerem a tanácsadónkat.

- Moors, nem itta meg a kávéját, hogy meghaladja a képességeit a mágneskártya használata?- nyitom ki belülről az ajtót és terelem be a nőt. Visszanyelem a megjegyzésemet a szőke nőkről, így sem fogadtam túl barátságosan.

- Menjünk az irodámba, beavatom a dolgokba. Egy kávét, teát esetleg? - némileg normálisabb hangon fordulok már felé, mégis csak ő tesz szívességet hogy segít megoldani az ügyet. Ha kér valamit, ha nem, én a legközelebb ülő nyüzügét ugrasztom, nekem kell még egy kávé, plusz ha a nő esetleges kívánsága, majd folytatom az utamat az iroda felé, magam elé engedve a másikat egyrészt előzékenységből, másrészt pedig azért, mert meg kell hagyni, csinos példány, és előszeretettel nézem meg a fenekét észrevétlenül, mikor lehetőségem adódik rá.  


Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 EmptyHétf. 10 Ápr. 2023 - 19:35

Ha valaki a pokolban létezik évszázadok, sőt évezredek óta, könnyű megfeledkezni arról, hogy vannak bizonyos szükségelteink. Jó, a villany nélkül megvagyok, elvégre, szerintem fene mód bosszantó, hogy folyamatosan villognak a lámpák, a hűtő hol kattog, hol berreg és a TV-ben is folyamatosan a hangyaháború című műsor megy.  Kezdjük kapásból azzal az aprócska ténnyel, hogy rohadtul feltűnő lenne, ha hagynám, hogy lekapcsolják a villanyt, a vizet és a szemetest sem kellene elvinniük egy ideje a kukásoknak. Ez egy kerge kisváros, ahol feltűnő, ha a szomszéd hosszú ideje úgy jön megy, hogy közben, nyugodt szívvel hanyagolja az egyszerű emberek, hétköznapi dolgait. Mondjuk, ennél sokkalta borzalmasabb volt, amikor Georgine telefonján megszólalt a ébresztő, reggel hatkor. Oké nem alszok, de gondoltam valamivel visszafogom magamat az éjszakai tevékenységgel, nehogy a szomszédok ... ördög vigye a szomszédokat.
- Georgine, kis hercegnőm, regéld el nekünk, hogy mi a napi rutinod! -  dörmögtük az orrunk elé, mer nem akartam tönkre tenni a nyralásomat. Mert hát én most itten kérem nyaralni vagyok. Legalábbis a Pokolhoz képest, a Föld egy full extrás wellnes központ.

A tükörbe nézve, meg kellett állapítsam, hogy borzalmasan néz ki szegény Georgine. nem is értem, hogy lehet valakinek ilyen nyúzott képe?! Muszáj leszek valami karbantartási tervet összeálítani, hogy a test, ne kopjon el idő előtt.
- A megfeszített megváltó nevére ... - fejeztem ki  nem tetszésemet a látványra, ami a tükörben fogadott.  Ez így egyáltalán nem lesz jó.  Legutoljára akkor néztem ki ilyen borzalmasan, amikor a korábban említett tett róla, hogy eltakarodjak a Föld színéről.
- Ébresztő, ébresztő, mégse hagyhatjuk, hogy ezzel menjünk ki az utcára! Mégis mit gondolnának rólunk?  - néztem végig magamon, majd oldalra döntöttem a fejemet, ahogy újabb elégedetlen ábrázatom pillantott vissza rám a tükörből.
-  Évezredek vannak a hátad mögött Légió, nem fog ki rajtad egy ember ráncba szedése, ugye?

A rendőrség épülete előtt, a kocsimból már úgy szálltam ki, hogy tisztességgel ráncba szedtük Georgine-t. A magassarkú hatrozottan jó ötlet volt. Igazából,  sikerült úgy felöltöznöm, hogy komolyan vegyenek minket, ha a kérdés az, hogy: dögösek vagyunk-e? De nem ribis lett a stílus. Egy pillanatra még az is megfordult a fejünkben, hogy a tükröt bevisszük a hálószobába és otthon maradunk. Az ajkamba haraptam!
- Hess, hess! Succubus fiókák, mit képzeltek magatokról? Mi ide dolgozni jöttünk, csak feljavítottuk egy kicsit a lehetőségeinket.  

A rendőrségre magabiztosan vonultam be, mert megtanultunk vonulni és nem beesni, belépni vagy éppen csak beugrani valahová, mintha egy sarki süteményesbe mennénk be, hogy kérjünk egy krémest. Nem, nem.  
- Mrs. Moor - szólított meg az egyik rendőregyenruhába öltözött férfi és démoni figyelmemet nem kerülte el a tény, hogy végig nézett rajtam, majd nyelt egyet. - a főnök már várja. Mégis mi történt magával? Úgy értem, ne sértődjön meg, de mintha kicserélték volna! - zavarba jött. Milyen cuki.
- Igazán köszönöm, Ramirez. - pillantottam az egyenruháján lévő névre. - Magam is úgy érzem, mintha újjászülettem volna a hétvégén. - kedves mosoly, majd haladok is tovább, nincs kedvem Ramirezzel játszadozni.
- Én akkor mennék is. - mutatta a főnök irodája felé, miután egy röpke pillanatra bepillantottam a jövőbe, hogy merről is fog érkezni. Majd elindultam a megflelő irányba. Beléptető rendszer az irodákhoz,  miket ki nem találnak az emberek. Régen két izmos pali állt az ajtóba vagy megverekedtél velük vagy maguktól beengedtek a rangod miatt. Beletúrtam a táskába, elővettem a belépőkártyám és a hülyebiztos jelzésnek köszönhetően, azonnal megtaláltam, hogy hová kell érinteni. Kártya érint, ajtó .. nem nyílik, de cserébe egy kis, jelzőfény felvillant pirosan, hogy a kártya nem fogja kinyitni a zárat. Villany pislákolni kezd,  egy fali kijelző fényei, ritmustalan ütemben kezdtek villogni. Egy falra szerelt hangszóró sisteregni kezdett.
-  Milyen kellemetlen. - ártatlan megállapítás. Én, eskü, most semmi zűrt nem akarok.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  - Page 2 Empty
 

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Georgine E. Moors
» De jó, hogy itt vagy hugi!
» Vallj színt vagy fakabátot!
» Explore The Hell With Local - Alyssa Grady & Georgine E. Moors
» ≫ Duke ≪