Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyKedd 23 Május 2023 - 6:39

Véget ért a játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyHétf. 22 Május 2023 - 13:25




Duke és Georgine




A démonok eddig sem voltak a kedvenc teremtményeink, Mephisto-val is csak amiatt kell jópofiznom, mert sakkban tart egy olyan múltbéli titokkal, amit azt hittem, kellően elástam, ám a démonherceg mégis megszerezte. Bőven elég lenne vele az a kapcsolat ami van. A hideg kiráz a nagydarab férfi testébe bújt pokolfajzattól, de vele relatíve minimális kontaktom van, csak ha érdekei úgy kívánják.
Légiótól egészen más értelemben borsódzik a hátam, és nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok, de inkább üzletelnék a Pokol egyik démonhercegével, mint vele. A néhai Georgine Moors szemei mögött megbúvó őrület és sötétség máshogy borzaszt el, de nem hagyom, hogy mindez arcomra is kiüljön. Nem akarom megadni neki még ezt az örömöt, ha már az ellen nem tudok küzdeni, hogy kis híján a szuszt is kiszorítsa belőlem, de szerencsére egyszer csak elenged, a tüdőm pedig fájdalmasan nyeli ismét max kapacitással az oxigént.
Felháborodik rövid válaszomon, de hát egyrészt nem is fűlik a fogam ahhoz, amit felajánlott, másrészt meg épp az előbb fojtogatott, mit várt, hogy majd szerenádozva közlöm vele, hogy "igen, minden vágyam, hogy amikor csak füttyentesz, kiskutya módjára ugorjak is, hogy megdughassalak." Nem, szimplán féltem a szaros kis életemet, no meg a családomét. Igen, Veronicával eltávolodtunk egymástól kissé, és igen, sokszor részesítek előnyben más nőket vele szemben, de attól még a feleségem, a gyerekeim anyja, és nem fogom tűrni hogy őt vagy a lányaimat bárki is fenyegesse vagy bántsa.
Feltápászkodom a földről, mozdulat közben premier plánban belátva a nő szoknyája alá. Ha nem ebben a szituációban lennénk, valószínűleg máshogy reagálnék, ám most nem fordítok rá túl nagy figyelmet, inkább felegyenesedem, egy hátra körzéssel kiropogtatom a vállaimat, majd az asztalomhoz lépek. Kikapom a kezéből a fotót, nem fogok én vele fogócskázni, hosszabb a karom, mint neki, így nem tud elég gyorsan elfutni, de nem teszem vissza az asztalra.
A szitok hegyek közben amiket rám zúdít lepillantok a képre, ami év elején készült négyünkről, és egész idillinek tűnik, ha az ember nem tudja, mi zajlik amúgy a háttérben. Piszkos mód felmegy bennem a pumpa szavai hallatán, de veszek néhány mély levegőt, nem törődve a még mindig tompán fájó tüdőmmel, és szabad kezemet ökölbe szorítva várom, hogy befejezze végre a szóáradatot. Igencsak szereti hallatni a hangját ez a pokolfajzat, de engem már rohadtul idegesít. Nagyon szeretnék neki visszavágni, megmondani neki, hogy marhára nincs köze ahhoz, hogyan élem az életemet, de ennél már okosabb vagyok, tanultam a hibámból. Ez a démon teljesen kattant, én pedig nem akarok még egyszer kutyaszorítóba kerülni. Teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok jó ember. Nem áltatom magam ezzel, megfelelő önismerettel rendelkezem ahhoz, hogy tudjam, azzal, hogy rendőr vagyok, éppen csak kicsit tudok tisztítani a karmámon, de ha meghalok, egyenes út vezet majd a pokolra.
-Igazán nagylelkű vagy, Légió. Ha úgy alakul, majd hívlak. - közlöm nyájas hangon, míg magamban azért hozzáteszem, hogy addig állj fél lábon te k*rva. Nem ettem azonban meszet, hogy mindezt hangosan is kimondjam. Továbbra is a fényképpel a jobb kezemben sétálok el az ajtóig, ahol kimasírozik a női testbe bújt démon, én pedig becsukom mögötte az ajtót, még a kulcsot is ráfordítom. Visszamegyek az asztalomhoz, és lerogyok a székbe, szépen visszahelyezve a fotót a korábbi helyére, még további néhány pillanatig rajta felejtve a tekintetemet. Sok mindent át kell gondolnom. Bár Légió azt mondta, nem bántja őket, én nem bízom benne. Amilyen kattant, egyik nap úgy indul el otthonról, hogy na most megkínozza Verát vagy a gyerekeimet. Nem védhetem őket 0-24, de muszáj jobban rajtuk tartanom a szemem. Nem vagyok jó ember, de azért annyira rossz sem, hogy egy ilyet figyelmem kívül hagyjak.
Most azonban a munkára kell fókuszálnom, ezen ráérek este agyalni. Mindenesetre a mai esti programomat lemondom, Liza ma egyedül kell, hogy mulasson. A nap hátralévő részében az üggyel foglalkozom, és a nevek hasznosnak bizonyultak, előrelendítették az ügyet, rá is állítottam két emberemet. A nap végén elővigyázatosan körbenézek mielőtt beülök az autómba, valahol számítok gyerekes bosszú miatt kilyukasztott gumikra, vagy a filmekből ismert ketyegő bombára, ám minden tiszta, így hosszú hetek óta először, de időben, még vacsorára hazaérek a Duke házba, meglepve ezzel Veronicát, Debbie-t és Vivit is.
Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyVas. 21 Május 2023 - 14:03

Meg kell, hogy valljunk, minden alkalommal lenyűgöz, hogy a halandók hogyan próbálkoznak leküzdeni bennünket magukról. Miképpen erőlködnek éspróbálkoznak túlélni, szabadulni. Persze küzdelmük hiábavaló, jelentős fizikai előnyre tesz szert agazdatestünk azáltal, hogy második lélekként beléjük költözünk. Duke erőlködése is olyan imponáló. Végül azért mégis csak beadja a derekát, mert hát szegénykének a markomba van a torka és ő isúgy véli, hogy nagyon rossz lenne most bedobni a kulcsot. Amit, viszon válaszképpen kiköp magából, hát az eléggé lehangoló. Hagyom is, hogy szegény arrébb másszon és a falnak támaszkodva, ülve próbálja visszanyerni lélekjelenlétét, hogy legalább a légzés működjön. Mi ruganyos mozdulattal szökkenünk talpra, mintha meg sem kottyant volna ez a kis birózás, amit az előbb műveltünk le.
- Oké? Ennyit tudsz kinyögni, csak? - kérdezzük vissza felvett felháborodássl, tettetve, hogy fel sem merül bennünk, hogy örül neki, hogy egyáltalán nem halt meg. Miközben arra várok, hogy képes legyen magából valami értelmes mondatot kinyögni, elvégre azért mert egy párszor megszornogattam a orkát, még nem kellene lesülyedni egy retardált fóka szintjére, ami a hangképzést illeti, szóvalén az íróasztalához éstálok és leülök a zékébe, lábaimat feltéve a za asztalra. Pont  nem foglalkozva azzal, hogy Duka, ha elég szemfülés, láthatja azt, amit szegény Georgine nem szeretne, hogy Duke lássa.
- Ezt gyakorolni kell még Duke, mert ez az oké .. ez olyan ... - ekkor akad meg a szemünk egy családi fotón Duke asztalán. -  csodálatos. - mondom és felkapom az asztalról a bekeretezett családi fotót. A felesége és gyerekei vannak rajta vele, mint egy igazi, boldog család.
- Mekkora egy tirpák gyík vagy Duke.  - mondom, mközben nézem a képet és vizslató szemeinkkel alaposan megvizsgáljuk a család minden tagját. Ha netalán felállna, hogy elvegye a kezemből a képet, akkor most alapoan a démonára akadt, ugyanis, úgy megtáncoltatom az asztal körül, mint a gyerkek, amikor fogócskáznak.
-  Komolyan mondom, te olyan vagy mint egy vidéki bugris, aki a földesúrtól megkapta a helyi parasztokból álló milícia vezetését és máris azt hiszi magáról, hogy szüzeket hajkurászó dicső lovag. Szép feleséged van, gyönyörű lányaid, erre mint valami kis szerelmes tini, rohangálsz más csajok után. Duke, ez a lelked elpazarlása. A házasságtörés és a Paráznaság vétségéért, plusz a hazugság bűnéért pokolra kerülni, miközben állítom olyan feleséged van, hogy még én, démonként is hű lennék hozzá. Ez nagy szó! - mondom, majd akár el akarta venni tőlem a képet és muszáj voltam vele fogócskzni, akár nem, leteszem az asztalára. hátrébb lépek a képtől.

- Tudod mit? Hagyjuk az egészet a francba,  te így is úgyis a pokolra kerülsz, teljesen mindegy, hogy velem üzletelsz vagy sem. S ennek így már nem sok tétje van. Elment a kedvünk a lelkeddel való játszadozástól, köszönd az asszonynak. Az üggyel kapcsolatos, ellenőrzésre szoruló nevekkel tisztában vagy. Fel tudod göngyölíteni magadtól is. Én, úgyis csak tanácsadó voltam. -elindulok az irodája ajtaja felé, majd egy pillanatra megtorpanok és felé fordulok.
- Tudod a számom,  - vállvonás .-  ha belebotlasz valami ügybe, amin nem tudtok elindulni a csapatodal. Hívj. A családod miatt meg ne aggódj,  te már elindítottad a romlás útján.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyKedd 25 Ápr. 2023 - 6:40




Duke és Georgine





Amennyire hasznos volt a találkozónk elején Georgine Moors, amióta kiderült, hogy egy démon bújkál a rendőrségi tanácsadó bőre alatt, azóta 180 fokos fordulatot vett.  Percről percre leszek egyre idegesebb, és mivel vette a bátorságot, hogy a feleségemet és a lányaimat is a szájára vette, így némileg eldurran az agyam, és egy kicsit erőteljesebben közlöm vele, hogy odakint rohadtul tágasabb lenne. Egy kis időre még az is kimegy a fejemből, hogy amúgy nem egy szimpla nő, hanem egy pokolfajzat áll velem szemben, és a ez a fagyi pillanatokon belül vissza is nyal.
Látok valamit megvillanni a nő arcán, valami egyáltalán nem emberit, majd mire kettőt pisloghatnék, a magassarkút és a szoknyát meghazudtoló tempóval veti rám magát és kerülök a földre hanyatt. Hiába a nem kevés izom, ami egyébként rajtam van, sajnos sok esélyem nincs kivédeni az orvtámadást, bár ettől függetlenül belerúgok a hasába, kezemmel pedig a vállánál fogva próbálom ellökni magamtól - sikertelenül.
A mellkasomra telepszik, ami még nem is lenne baj, annyira azért nem nehéz a nő teste, de lábaival ügyesen blokkolja kezeim mozgásterét. Mit is vártam egy démontól, aki valószínűleg évszázadokat, ha nem évezredeket ver rám, ami a tapasztalatait illeti? Ezt remekül megcsináltad Duke…te címeres ökör. Ilyenkor bezzeg egy kolléga se akar valami elképesztő fontosat kérdezni, hogy esetleg az kizökkentsen ebből a (szó szerint) szorult helyzetből.
Megpróbálom térdeimet felhúzni és a veséjébe állítani azokat, de csak súrolni tudom a hátát, nem vagyok elég hajlékony. A fene gondolta, hogy a súlyzós edzés meg a kardió mellé még tornászmutatványokat is csinálnom kell? Ezek után jobban ráfekszem erre, már amennyire ennyi idősen még tudom fejleszteni ezeket az izmokat. Meg amennyiben túlélem ezt a kis találkozómat ezzel a pokolfattyúval.
Fogaimmal próbálok kezébe harapni mikor torkom felé nyúl, de olyan korlátozott mozgásra képes a felsőtestem, hogy nem érem el, szóval hamarosan fulladozni kezdek erős szorítása alatt. Nem most először fonódnak ujjak a torkom köré, így rutinosan, reflexből tudom, hogy nem szabad kapálózni, több oxigént emészt fel akkor a szervezet, hamarabb megfulladnék. Valamennyi levegőt azért enged Légió a tüdőmbe, ebből sejtem, talán nem feltétlenül akar megölni. Legalábbis egyelőre.
Belenézek a végtelen sötétségbe ami szemeiből árad, és nem mondom, hogy néhány rövid pillanatra nem áll meg bennem az ütő. Kerültem már igazán necces helyzetbe az életem során, de ez most valami más. Georgine alapvetően szép arcán most valami olyan őrület fut át, amitől libabőrös leszek. Amíg a “kiselőadás” hangzik, megpróbálom a karjaimat valahogy úgy mozgatni, hogy szabadulni tudjak, és lábammal is keresek valamit, amit akár lábfejemmel megfogva a fejéhez vághatok, de a rohad életbe is, a szék túl messze van. Patthelyzet, be kell látnom, jelenleg teljesen ki vagyok szolgáltatva egy kattant démon szeszélyeinek.
Hagyhattam volna a fenébe a dolgot, mondjon a démon amit akar. De nem, nekem bele kellett kötnöm. Gyenge pontra tapintott, én pedig bedőltem neki. Úgy utálom ezeket a rohadékokat!
Amikor ajkát az enyémre tapasztja, szemeim kipattannak, és mivel érzem a szorításának kis mértékű lazítását, megkísérlem a fejemet úgy mozgatni, hogy egyrészt kitörjek vad csókja alól amit természetesen nem viszonzok, esetleg le tudjam fejelni ami bár nekem sem lenne kellemes, de neki se és talán nyerhetnék vele pár másodpercet amit kihasználhatnék.
Azonban a földről nem szabadulok, szám felszabadulása után már-már kétségbeesettül kapnék levegő után, de keze nem enged, a fejem pedig kezd tompulni és lüktetni az oxigénhiánytól. Megunja valaha? Vagy tényleg itt fogok megdögleni a saját kib*szott irodám padlóján? Kezem combjára kerülésekor igyekszem kizárni, hogy ez egy formás női test része, amit jobb napokon sosem vetek meg, és ebben némileg segítségemre van a fiatal tini hang, ami felcsendül Légió szájából. Ujjaim a bőrébe marnak amennyire csak erőm engedi, de közel sem tudok már akkora erőt kifejteni, mint azt szeretném. Az izmaimnak oxigénre lenne szüksége, ami igencsak híján van ezekben a percekben.
Amikor az alku elhangzik a démon részéről, agyam heves tiltakozásba kezd. Micsoda abszurd ötlet…ezek után dolgozzunk együtt, mintha mi sem történt volna, szabadidőnkben meg jöhet a szex? Oké, nem vagyok a hűség mintaképe, számos szeretőm van a városban és azon kívül is, de pololfajzat nincs köztük, és nem véletlenül.
Tüdőm kétségbeesetten kap a lehetőség után mikor egy kis levegőhöz jut. Nem fogom tagadni, most már szédülök, de igyekszem továbbra is megőrizni a pókerarcomat, hogy a másik ne vehesse észre rajtam a gyengeség jeleit. Gyűlölöm ezt a kiszolgáltatott helyzetet, de úgy tűnik ez az átkozott démon még nem végzett, tovább folytatja a kis monológját, pedig ó, mennyi mindent kívánnék neki mondani, ha dialógussá válhatna ez a kis jelenet.
Tudom, hogy a Pokolra jutok. Ezzel már évekkel azelőtt tudtam, hogy a démon betipegett volna Georgine Moors testében a rendőrörsre. A bűneim listája hosszú, és egyre csak bővül, ezzel tisztában vagyok. És ha választhatok, akkor még szeretném ezt így folytatni, mert még nem értem el mindent amit akartam. Igen, gondolnom kell a lányaimra és Veronicára is, aki nélkülem nem igazán boldogulna az életben. Nem halhatok még meg. Nem most, nem itt, nem így. Alkut kell kötnöm egy kib*szott démonnal. Megint.
Utálom magam már a gondolatra is, de tudom, én hoztam a bajt a saját fejemre. Nem tudok válaszolni ha a mocskos mancsoddal épp az életet próbálod kiszorítani belőlem te k*rva! Szemeimmel üzenem ezt a másiknak, és tekintetemmel lefelé nézek, majd vissza a feketeségbe, miközben egyre jobban szédülök, és a szemeim is pillanatokra elsötétednek. Hamarosan az agyam az oxigénhiányt ájulással próbálja majd kompenzálni, amit Légió is valószínűleg tud és/vagy érzékel.
Egészen addig nem tudok érdemben reagálni szavaira, míg el nem engedi a torkomat, amikor pedig ez megtörténik, tüdőm hirtelen, fájdalmasan jóleső érzéssel telik meg ismét oxigénnel, és köhögni kezdek, amit nem könnyít meg az, ha még mindig a mellkasomon ül. Nyakam sajog a szorítás helyén, és ha felszabadulna a kezem, akkor oda is kapok.
A démon most valószínűleg választ vár tőlem. Dögölj meg! kiáltanám nem szívem szerint, de egyrészt jelenleg úgy érzem, képtelen vagyok rá, másrészt pedig nem is lenne túl bölcs, tanulva a korábbi hibámtól. -Oké. -végül ennyit tudok csak kinyögni, ezt is halkan, rekedt hangon. Valamit majd kitalálok. Mindig megúszom a szorult helyzeteket, most is ki fogok találni valamit. Vannak kapcsolataim. De ezen nem most kell agyalnom, ha tényleg jövőbe lát.
Fészkelődni kezdek alatta és ha végre felemeli a hátsóját rólam, feltápászkodom én is, de egyelőre az ülésig jutok, hátamat a közeli falnak támasztva igyekszem visszaszerezni az erőmet, ami szép lassan vissza is tér belém.
Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyVas. 23 Ápr. 2023 - 15:00

Brian Duke, a mi olvasatunkban, többször is bizonyítja, hogy nincs teljesen helyzete magaslatán. Már akkor simán visszavonulót kellett volna fújnia, amikor közöltük vele, hogy rosszul jár, ha gúnyolódik velünk. Az különösebben még meg sem érint és abszolút hidegen hagyjuk, hogy közli, nem mi voltunk, vagyunk az első démon, akivel találkozott. Nos, életben van, mi ebből arra következtetünk, hogy valakivel üzletelt. Mi tényleg szerettünk volna egyszerűen csak kisétálni azon az ajtón, hogy jól kipoffugjuk magunkat, aztán otthon almáspitét készítsünk és elvigyük Duke feleségének és gyerekeinek a süteményt, valami mondvacsinált indokkal a látogatásra. De neeem, Duke úgy gondolta, hogy úgy dönt, hogy megnyúzatja magát velünk. Fejünkben a rend, ami másoknak káosz, akkor kezd még jobban felbomlani, amikor nekiprésel minket a falnak, hogy úgy okoskodjon nekünk. Nem mondanám, hogy nem kezd el a szemünk tikkelni, egy pszichológus, már mentőt hívna, ahogy a különböző személyiségek mind-mind követelni kezdenek maguknak egy szeletkét Brian Duke agyvelejéből, hogy pentagrammákat, varázsköröket és átkokat rójjunk a rendőrkapitányság eme irodájának a falára.

Szegénykém. Nem tudja, hogy kivel van dolga.  S úgy tűnik, hogy idő zavarban is van.
- Hehe. - húzom az ajkamat mosolyra, amikor kinyitja az ajtót. - hehehehe. - laza, csuklómozdulatot követően, bevágódik az ajtó, a kilincset majdnem kitépve Duke kezébeől. Egy Dilophosaurust megszégyenítő mosoly villantását követően vetem magamat Dukera és hiába lenne gyengébb a test az övénél, annak köszönhetően, hogy mi lakozunk benne, sokkalta erősebb és veszélyesebb ránézve ez a mozdulat. Túl messzire ment, amit képezel magáról, amit megpróbált ránkerőltetni, azt egyszerűen nem hagyhatjuk tetlegesség nélkül. Nem okoz különösebb gondot, hogy ledöntsem a földre a hirtelen, erőteljes támadás követkzetében és igyekszem úgy ülni a mellkasára, hogy térdeim a hónaljához feszüljenek. Ennek következtében a kezeit lefelé,  hogy fegyverért nyúljon, nem fogja tudni mozdítani. Bal kezemmel próbálom megragadni a torkát és ha ez sikerül, satuként szorítok rá a nyakára.  Éppen csak akkor kapjon levegőt, amikor egy röpke pillanatig lazítok a szorításon, hogy ne megfulladjon, csak nagyon nehezen kapjon levegőt és rohadt kellemetlen legyen neki a levegőhöz jutás.  Ha kell birokra is kelek vele, hogy ezt a kényszertítő pózt felvehessem és mikor végre megnyugszik annyira, hogy felfogja, könnyedén megölhetném, a szemeibe nézek. Georgine kék lélektükreinek nyoma sincs, ahogy a szemefehérjét, teljesen kitölti a démoni megszállottság jele.
- Mondd csak Duke, féled a halált? Nekünk nem úgy tűnik, hogy teljes mértékben felfogtad volna, hogy a te lelkkeddel,  egy hirtelen elhalálozás, mennyire rossz következményekkel is járna. Köpök az exorcizmusra, nem félünk tőle és tudod miért? Mert, mint mondtam, nekem nincs feladatom ezen az átokverte városban. Egyszerűen kilógtunk. Igen, kilógtunk. Nyaralni!   - hangoztatják a korábban elhangzottakat a többiek. Van közte férfi, női és gyerek hang is.  

- Újfent elmondjuk, amit korábban. Segítettünk volna, hogy felkutasátok a bűnözőket. Ez nekünk is szórakozás, tudod miért? Mert a bűnözők szenvednek majd a börtönben, bűntudat, félelem, erőszak, kín és szenvedés. Belegondolni is izgató, hogy mennyire jók lehettünk volna ketten.  Könnyedén öszefogdoshattuk volna a bűnös lelkeket, neked szakmai szempontból lett volna előmenetel, nekem meg ... édes csemege lett volna a csalódásuk, hogy lebuktak, elfogták őket, a kétségeik, hogy mi lesz velük. Furcsa színe van az arcodnak. Hogy szeretnél levegőt venni? Kihalljuk, hogy mennyire gyors a szívvrésed, hogy mikor fogy el annyira benned a szusz, hogy engedjünk levegőt venni, annyira, hogy ne halj meg. - Duke ajkára tapasztom a sajátomat és vadul csókolni kezdem a fuldokló férfit, éppen csak annyira engedek a torka szorításán, hogy tudjon némi levegőt venni. Amikor ajkam elszakad az övétől, a markom újra fékezhetetlen erővel szorul a nyakára.

Jobbommal a bal keze után nyúlok és kezét a combomra teszem, amelyről felcsúszott a szoknya.  Egy tinilány hangján szólalunk meg, ahogy a helyzet úgy hozza, hogy egy másik személyiség veszi át a vezető szerepet.
- Érzed? Érzed, milyen forró vagyok? Érzed a Pokol, kínzó lángjait a bőröm alatt lobogni?  Vágysz a hús után, ugye? Persze, hogy vágysz utána, sóvárgova lesed a lehetőséget, hogy megcsalhasd az asszonyt! Felfaljalak Duke? Szeretnéd, hogy három napig, lábra se tudj állni? - megnyalom az ajkam, ahogy Duke szemeibe nézünk. - Akarod? Akarod te mocskos állat?  Ugye éhezed fiatal húsunkat?! Szeretnéd, hogy a tiéd legyünk? Szeretnéd, hogy démoni hatalmunkkal segítsük az karriered és éjszakánként ... ohh, igen, éjszakánként a tiéd legyünk? Ez egy alku! Kössük meg, itt és most! Akarod vagy nem? Óvakodj a választól, Duke, érzem, ha hazudsz, ha aljas szándékkal megpróbálsz megtéveszteni.  Add át nekünk a bűnözők lelkeit, cserébe mi neked adjuk a testünket.   - újból engedek a nyaka szorításán, hogy levegőt tudjon venni.

- Mondd, mit tegyek veled? Ti emberek, különösen hazug emberek, hajlamosak vagytok fűt-fát összeígérni, hogy ne öljünk meg benneteket, aztán az első adandó alkalommal elárulni. Duke, neked úgyis minegy, rohadtul mindegy. A lelked Pokolra fog jutni és nem miattam, hanem azok miatt, amiket előttem műveltél. - közel hajolok a füléhez, kéjvágytól szomjazva súgjuk a fülébe. - A kérdés az, hogy most szeretnél Pokolra jutni, vagy látni akarod a lányaid felnőni, épségben, biztonságban és egészségben? Add nekem a bűnözők lelkeit, cserébe, azonkívül, hogy hülyére szeretkezheted magad velem, garantálom, hogy a lányaiddal semmi se történjen. Megtudom védeni őket, a világ borzalmaitól.  De vigyázz, belelátok a jövőbe, ha hazudsz, hogy aztán hátba döfhess. Most öllek meg, aztán a testedet ellopva megyek és megölöm a családodat is. Értve vagyunk?
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyPént. 21 Ápr. 2023 - 15:11




Duke és Georgine





Egyébként sem a birka türelmemről vagyok híres, de míg eddig elviseltem Georgine Moors...pardon Légió szeszélyeit, mert ő tett egyfajta szívességet, hogy segített a nyomozásban, ám most azért már kezd elborulni az agyam, mikor számomra teljesen hihetetlen, és hiteltelen mesét próbál beadni, démonként miért is szállta meg a korábbi rendőrségi tanácsadó testét, meg mit keres Rose Harbor-ban.
Szemeimmel premier plánban nézhetem végig, ahogyan arcáról és kisugárzásából eltűnik az a fajta nyájasság, ami eddig jellemezte őt, és vált át valami sötétebbe, szeszélyesebbe. Eljátszottam az önzetlen segítőjobb lehetőségét. Haha, mintha szerepelne a pokolfajzatok szótárában ez a szó. Ne röhögtessük egymást. Nem ijeszt meg jeges tekintetével, néztem én már szembe Mephisto-val is egy rosszabb napján. Na attól mondjuk utólag belegondolva majdnem magam alá csináltam, de mégiscsak egy elképesztő hatalommal rendelkező démonhercegről beszélünk. Légió bár valószínűleg erős, Mephistopheles-hez képes valószínűleg sokadrendű.
-Akárhányan vagytok is ott bent - nyitott tenyeremmel körözök arca vonalában, célozva a többféle hangra, amik elhagyták ajkait - nem rémültem meg. Nem ma kezdtem, nem ti vagytok az első démon, akit az utamba sodor az élet, szóval nem igazán hat meg ez a kis színjáték. - jelentem ki határozott hangon, de nem kiabálok, nem akarom, hogy a kollégák túlzottan szem- vagy fültanúi legyenek a szituációnak.
Nem is bánom, hogy kifelé készülődik, én aztán lezártam részemről ezt az egészet. Vagyis azt hiszem. Búcsúzóül visszaböffentett szavain úgy felhúzom magam, hogy felpattanok a székről, ami olyan hangerővel csapódik neki a falnak, hogy nyekken, a falon pedig ott marad a fekete folt, de ez most a legkevésbé se érdekel. Néhány nagy, határozott lépéssel odalépek mellé, tenyeremmel pedig visszavágom a helyére az ajtót a keretbe, nem hagyom elhagyni az irodát. Tisztában vagyok vele, hogy hiába van női testben amit simán le tudnék gyűrni alapjáraton, ám így, hogy démon bujkál benne, talán lehetnék egy kicsit bölcsebb, de az, amit bedobott olyan, mint a vörös posztó.
-Na ide figyeljen Moors vagy Légió vagy hívja magát ahogy akarja. bal kezemmel a vállánál fogva az ajtónak lököm, jobb kezem mutatóujját pedig fenyegetően emelem fel, beletolva szinte teljesen az arcába.
-Engem úgy fenyeget, ahogy akar. De ha még egyszer a szájára veszi a feleségem vagy a lányai nevét, akkor elintézem, hogy visszakerüljön a pokolra. Ne higgye, hogy nincsenek ismerőseim, akiknek szólni tudnék, hogy hajtsanak végre magán egy jó kis démonűzést. - szemeim szinte villámot szórnak az idegtől, de továbbra sem kiabálok, inkább a fogam között szűröm meg a szavakat. Elég határozottan állítottam ezt az egész exorcizmus dolgot a pokolfajzatnak, de azért annyira könnyű nem lenne ezt elintézni, de ha még új a városban (meg egyébként is), nem tudhatja, hogy rendőrfőnökként valamint az Alapítók Körének a tagjaként meddig ér el a kezem, és mire vagyok képes. 
-És most tűnés! - teszek egy lépést hátra, és hacsak nem mond vagy tesz egyebet, akkor kinyitom az ajtót, és másik kezemmel megmutatom neki, hogy kívül tágasabb. A fülem épp csak nem füstöl a méregtől, de amennyire lehet, tartom a pókerarcot, mert nincs szükségem a kollégák pletykáira, vagy épp arra, hogy a démonnak elégtételt okozzak azzal, hogy sikeresen felbosszantott.

Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyCsüt. 20 Ápr. 2023 - 17:34

Tekintetem és kifejezésem, határozottan érdeklődő és kíváncsiságról árulkodik, amíg arról beszélünk, hogy mit tudunk az elkövetőről és mit lehetne tenni, hogy kézre kerítsük. Határozottan izgalmas ez a nyomozósdi, Mondhatni végre valami, ami leköt és nem csak arról van szó, hogy menjünk és öljünk, nyomorítsunk, lopjunk meg valakit és lehetőleg a lelkét is rántsuk magunkkal a Pokolba. Amikor azonban mindan szavamra, amit kivételesen, most nm ferdít hazugság megkérdőjelez Duke, az arcomról lehervad minden mosoly és kíváncsiság. Nem, nem azért, mert rajtakapott, hogy hazudtam neki, hiszen nekem étnyleg eszem gában sem lett volna, most hazudni vagy bárkit bántani, a változatosság kedvéért, most tényleg segítőkész szrettem volna lenni. csödnben, az arcomon mosoly nélkül hallgatom végig, minden kétségét, gúnyolódását, majd azt is, ahogyan kijelenti, hogy fussunk neki mégegyszer és most ne hazudjak.

ÉN??! Most mondtam igazat és erre ezt kapja a démon az arcába, hogy hazudik és nem mond igazat, mert nem elég erőszakos az általa felvázolt elképzelés arról, hogy miképpen akarja eltölteni a szabadidejét. Válaszképpen, olyan hűvös pillantást kap,  ami egy jegesmedvébe is belefagyasztaná a ... mindenféle melléktermékét is. Lassan állunk fel a székből és igazítjuk meg szoknyánk egyetlen, éppen csak kialakult ráncát. Jeges pillantásunkat, amellyel  egyébként ölni is képesek vagyunk, úgy vetem rá, mint eretnekre a marokkövet.
- Brian Duke, engedje meg, hogy adjunk önnek egy szívélyes, baráti jó tanácsot. -  szűrjük olyan hanghordozással a fogaink között a szavakt, hogy egy puffogó viperának nyelvleckéket kellene vennie tőlünk.  - Egyetlen egyszer nyújtunk baráti jobbot és ajánljuk fel segítségünket. Mindössze egyetlen egyszer. Nincs több alkalom, hogy önzetlenül segítőjobbot nyútjsunk. Ezt a lehetőséget eljátszotta.  Soha. Ne. Gúnyolódjon. Egy. Démonnnal! - mondjuk különböző hangokon, ahogy a személyiségeink, mind-mind magukhoz ragadják a lehetőséget, hogy Ők is beolvassanak a férfinak.

Ezután az ajtóhoz sétálunk s még egyszer visszafordulunk, miközben kezünket a kilincsre tettük.
- Ha már sikerült jegyet váltania a Pokolba,  a sorozatos hazudozással és nők megcsalásával, akkor most megyünk és csatakosra szeretkezzük magunkat a nejével. Aztán lehet a gyerekeit is megrontjuk, csak mert fájlalta, hogy nem vagyunk túl démoniak, hát segítünk tenni róla, hogy ne unatkozzon a túlvilágon. Ez a nyaralási tervezet biztosan jobban tetsztet volna. Puszi pá! - mondjuk, s ha nem akar semmilyen formában megakadályozni abban minket, hogy kilépjünk a az irodájából,  akkor egyszerűen távozunk a rendőrkapiányságról. Azzal a különbséggel, hogy nem Duke feleségének a megrontása lesz az, amivel elfoglaljuk magunkat, de erről, neki nem kell tudnia.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyHétf. 17 Ápr. 2023 - 21:04




Duke és Georgine





-Ez az a kérdés, amit remélhetőleg igen hamar fel tudok tenni az elkövetőnek is személyesen, miután elkapjuk azt a rohadékot.- nem állok le brainstormingot tartani, teljesen felesleges teóriákat gyártani most. Ezt nem fogjuk megtudni egészen addig, amíg nem kattan a bilincs a bűnöző csuklóján és nem dolgozom meg kicsit a kihallgatóban.
Korábbi ismeretségünkre való tekintettel úgy döntök, hogy bár van bennem egy furcsa, egyelőre megmagyarázhatatlan érzés Georgine Moors-al kapcsolatban, mégis megszavazom neki a bizalmat, készüljön bármiféle “vizsgálódásra”, amit a következő perc eseményei után részben bánok, mert nem volt a legjobb élmény, viszont felírtam egy csomó nevet, aminek utána tudok nézni. Most viszont inkább félreteszem egy ügyet, és kérdőre vonom a nőt, és nem mondom, hogy az arcára kiülő kifejezéstől nem fut végig egy pillanatra a hátamon a hideg, de vagyok annyira rutinos róka, hogy mindebből arcomra semmi nem ül ki.
-Hogy mit osztok meg a kollégáimmal és mit nem, azt majd én eldöntöm. -válaszolok vissza némileg talán barátságtalanul, de nem szeretem, mikor átvernek, ebben az esetben pedig pontosan ez történt, és nem vagyok tőle boldog, sőt. Démon. Jól sejtettem.
-Szóval sokaság. Nem tudtam, hogy a démonok között is vannak akik tudathasadásban szenvednek.- mosolyodom el halvány gunyorossággal, és hátradőlök a székemben. Nem félek tőle, ezt érzékelheti ő is. Ha nagyon bántani akart volna, már megtette volna.
-Ühüm…érdekes nyaralási program a rendőrség elektronikai rendszerének tönkretétele és bizonyítékkal való játszadozás, mégha utóbbi úgy néz ki, hasznomra is vált.- teszem még hozzá előzőhöz hasonló hangnemben, majd következő mozdulata láttán szemöldökeim megint felszaladnak homlokom közepére. Ha nem tudnám, mi is lapul Georgine Moors bőrében, még ezt akár keringőre történő felhívásnak is tekinthetném, ám így az agyam egy másik része kezeli le a történteket.
Légió igencsak szereti hallatni a hangját, egy egész esti mesét zúdít rám.
-Ha most arra vár, hogy megdicsérjem vagy ódákat zengjek amiatt, amiért állítása szerint megmentette Moors-t az öngyilkosságtól, hát ki kell ábrándítsam, velem rossz lóra tett. Jól ismerem a démonokat és nem ma jöttem le a falvédőről.- kisugárzásom magabiztos, és a pokolfajzat érezheti, hogy nem színészkedem. -Kétségtelen, hogy Georgine Moors egy dekoratív jelenség. Na de hogy csak emiatt válassza pont őt gazdatestnek? Na nem, ezt nem veszem be. Megunta az ölést és lelkek kínzását? Na ne nevettessen. A démonokat szinte ez élteti. No meg sokukra jellemző a hatalomvágy. Tehát ki vele. Kap még egy lehetőséget, hogy elmondja az igazat.- hangom határozottan és ellentmondást nem tűrően cseng, ebből Légió kihallhatja, hogy nem éri meg engem átverni, ha esetleg ez lenne a célja.  


Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptySzomb. 15 Ápr. 2023 - 8:57

- Mégis hogyan tudott valaki minden nyomot eltűntetni, ha a háziak otthon voltak, hogy senkinek ne tűnjön föl a tevékenysége? - tényleg érdekes ez az ügy és én magam is egyre kíváncsibb vagyok, hogy kit is kereshet a rendőrség. Biztosan nem egy egyszerű, közönséges halandó .. hacsak. hacsak történetesen nem, önbetörés történt és az ékszerek valójában egy rejtekhelyen pihennek, amíg lefolytatják a kártérítési ügymenetet és megkapják a pénzt a biztosított értékek után. Ezt sem lenne butaság meglesni. A családok meg összebeszéltek.
- Nagyon sokan vanak, akik ebben keresnek kihívást. de, szerintem itt nem ez játszik. Az ékszerekre ki tudja, miféle indíttatásból van szüksége és a toll, a névjegy. Emlékeztető az áldozatoknak is? Tudnak valamit az illetőről?

Számos kérdés merül fel ebben az ügyben és ha sokat ücsörögnénk az ügy felett, akkor még több kérdés vetődne föl, de ami a legfontosabb, hogy még kevésbé lenne megoldva. Amikor megkérdezi, hogy mégis mire készülök, hát biztosan sikerült meglepnem, azzal, ahogy megvizsgáltam a tollat.
- Nem lesz semmi baja, ártalmatlan vizsgálódás. - mondtam mielőtt használtam volna a Vérkopó Bűbájt, amely segítségével Duke, most nem csak az elkövető nevének birtokában, de az én nevem birtokába is került, ezzel fény derült kilétemre. Végig nézem a színpadias mozdulatsort, amellyel visszateszi a heylére a tollat és kidobja a kesztyűt. Ohh, érzem én a benne lévő feszültséget.
- Látja, mondtam, hogy csupa haszon is tudok lenni. - toldottam meg egy bájos mosolylal. Amikor pedig rákérdez, hogy mégis mi vagyok megváltozik a viselkedésem. Kényelmesen akár egy jóllakott macska nyúlok el a székben a lábamat majdhogynem a karfára teszem fel és rápillantok. Ragadozókat megszégyenítő és megrémítő mosolyt villantok rá, mert ilyet is tudok és mert jól esik.
- Boszorkány? Hmm, biztosan lehetnék az is, talán mondhatná ezt a kollégáinak, ha esetleg nagyon érdeklődnek utánam, hogy boszorkány vagyok. Egy olyan embernek, biztosan nem esik nehezére a kollégáit megtéveszteni, akihez remegve hozzák be a kávét. Nem, határozottan nem boszorkány vagyok. - a szemeim elfeketednek, ahogyan felfedem előtte mivoltomat, igazi énemet. majd megszólalunk, mindannyian. Elvégre illő bemutatkoznunk.
- Légió a nevünk, mert sokaság vagyunk. - mondom és továbbra is kényelmesen ücsörgök.
- S mielőtt azon kezdene kattogni, hogy ugyan kinek az életét vagy éppen a városát szeretnénk romba dönteni, eláruljuk magának Duke rendőrfőnök úr, hogy eszünk ágában sincs, szerződésen kívül, randalírozni a városban. Mi most nyaralni vagyunk itt és roppant mód élvezzük. - mondjuk és kezünket lassan a jobb combunkra csúsztatjuk, anélkül, hogy különösebben érdekelne bennünket, hogy a kedves rendőrfőnök úr észleli, hogy mennyire elégedettek vagyunk Georgine testével. Egy pillanatra magamra, majd a rendőrfőnökre pillantunk. A fene, ez így mégsem járja.
- Pardon, - mondom színpadias hangon, mintha csak egy butuska színdarabban lennénk. - majdnem megfeledkeztük magunkról. - mondom és visszahúzzuk a kezünket a combunkról. Majd igazítunk azon is, ahogyan ülünk a széken, egyből jól nevelt, jó kislány képet festek magunkról.

- Georgine miatt ne agódjon, megmentettük attól, hogy hülyeséget csináljon. Tudta, hogy zug alkoholista a szentem? Az öngyilkosság a legnagyobb bűn, amiért Pokolra lehet kerülni. Mindegy hogyan csinálod, hogy hagysz e magad mögött búcsú üzenetet. Persze nem önzetlen szívjóságból nem engedtük neki, hogy eldobja az életét, mert minden hülye azt tesz, amit akar. Hideg számításból, méghozzá azért, mert kellett egy test és magának megsúgjuk. Georginnak imádnivaló teste van. Elégedettek vagyunk! Az unalom mindenkit megöl, még egy démon is belefásul, a sorozatos, öld meg ezt, öld meg azt, lopd el, hazudj, csalj és az efféle sablon szarságba. Szóval arra gondoltunk, ha már van ez a tündérpofi testünk, akkor nem akarunk unatkozni. Ezért segítek a rendőrségnek! Ezeket a kérdéseket úgyis feltette volna, az elkövetkező öt percben, szóval gondoltuk, ha már úgyis érdekli, akkor elébe sietünk. - mondtam és mint valami rtatlan kislány pillantottunk a rendőrfőnökre, aki arra vár, hogy kiengedjék taítás közötti szünetekben jtszani az iskola udvarra.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 15:18




Duke és Georgine





Profik módjára, rutinosan beszéljük meg Moors-al a dolgokat, pingpongozunk a különböző információkkal, és állítjuk össze a következő lépésekre vonatkozó listát., közben a kávé is megérkezik, szóval minden a tervezett sínen halad.- Az égvilágon semmi. Ha hagyott is bármit, eltüntette még a helyszínelés előtt. - rázom meg a fejem, és bosszúsan sóhajtok egyet. Gyűlölöm, mikor valaki játszadozik a rendőrséggel. Sokkal egyszerűbb dolgom van, mikor egy zöldfülű betörőt, esetleg drogdílert kell elcsípni, mint az ilyen ügyeknél, amikor egyszerűen meg vagyok lőve, merre induljak el. 
-Nem szeretem az ilyen jellegű játékokat. El akarom kapni a rohadékot.- jelentem ki határozottan, nem kérve elnézést a kicsit durvább nyelvhasználatért, nem az a típus vagyok, meg most tényleg piszkálja is a csőrömet ez az egész ügy. Amikor a toll megérkezik és Moors megszagolja, hát nem mondom, hogy nem szaladt fel a szemöldököm egy pillanatra a homlokom közepéig, de aztán ismét felvettem a pókerarcot, és érdeklődéssel figyeltem ügyködését, már csak azért is, mert lestem, nehogy akarva-akaratlanul kárt tegyen egy bizonyítékban.
-Mégis mire készül, Moors?- kérdezem nem kevés gyanakvással a hangomban, majd jobb kezemmel megérintem bal karomon lévő bőr szíjon lévő amulettemet, ami az ellenem felhasznált varázslatok blokkolására illetve tompítására szolgál. Egy alapító sosem lehet elég óvatos, de mivel közben a kíváncsiság is hajt, illetve bízom az amulett hatásában, így végül elveszem a pávatollat, de bal kezembe fogom, nem a jobba, mivel ha írni kell, balkezes vagyok, így esély is lesz arra, hogy a macskakaparás jellegű írásomat később is el tudom olvasni.
Nem vagyok egy könnyen ijedős fajta, sőt, de azért mikor erőteljesen vibrálni kezdenek az elektromos eszközök, és bár a világ nem sötétül el, blokkol annyit az amulett, a halk, suttogó hangokat igenis hallom, de beletelik néhány másodpercbe, míg kiértem belőle a neveket. Gyorsan körmölni kezdem. Vannak ismerős nevek, ismeretlenek. A végén jövök rá, hogy a tollat érintő embereket sorolta fel az ismeretlen hang, ám az enyém előtt nem Georgine Moors hangzott el. Hanem Légió. 
A varázslat elmúltával kell egy kis idő, míg összeszedem magam, a fejem kicsit tompa, de mindezt annak álcázom, hogy a tollat visszahelyezem a zacskóba, lezárom, majd a kesztyűt a kukába dobom. Megköszörülöm a torkomat, mielőtt újra megszólalok.-Ahhoz nem fér kétség, hogy hasznos volt, ami a nyomozást illeti. - összekulcsolom magam előtt a kezeimet, alkarommal megtámaszkodva az asztallapon. Viszont most szépen azt is árulja el, hogy MI maga. Boszorkány? Démon? Esetleg valami más? - nincs értelme tovább titkolni, hogy tudok a természetfelettiről. Az amulettemet egy erős boszorkány készítette, és eddig igen kevesen tudtak megbűvölni, mikor ez rajtam volt. Mephisto volt az egyik, ő pedig egy igen nagy hatalmú démon. Arra tippelek, Georgine bőrében is egy pokolfajzat bujkál. Hogy utálom én a démonokat!

 


Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptySzer. 12 Ápr. 2023 - 11:02

Egyáltalán nem bánjuk, hogy Duke rendőrfőnök elmondja, ha valahol már történtek előrelépések vagy vizsglták volna mr ellentétes eredménnyel. Csöndben bólintunk, hát jó, ha valaminek utánajártak már, hát akkor az úgyis van. Mert, ha valamiben hazudik, aminek nem látom értelmét, hát úgyis pokolra kerül érte és akkor mi csak jól járunk, mert extra lélek, extra bevétel és Lucifer Úr ettől csak jobban érzi majd magát. Szerényen bóintok, megtoldom egy helyesléssel. Az ékszerszek figyeltetése, azonban szerinte is jó ötlet. Amikor a kolléga behozza a kávt, kíváncsi tekintettel nézek utána.
- Köszönöm, igazán kedves. - mondtam, majd, mint aki jól végezte dolgt, fordulok vissza a rendőrség vezetője felé, hogy folytassuk a melót.

Az ékszerészet figyeltetése valóban jó ötlet, hiszen az enyém, ugyanakkor mivel kiderül, hogy az ékszerek mind családi örökségek, ez elgondolkodtató. Az efféle csecsebcséken kersztül, komoly átkokat lehetne kivitelezni, hiszen érzelmi és töténetbeli kapocs áll fen az egyes darabok és az egyes családok között.  
- Rögzítettek bármiféle nyomot a házak környékén? Lábnyomok, autó keréknyom vagy bármilyen járműnek a nyoma? - tettem fel a kérdést és lapoztam tovább az aktt, hogy elolvassam a részleteket.
- Ohh, egy csomó mindenre kilyukadtak már. - rápilantok, mosoly villantás. - De a Sumér, Óhéber, ógörög és latin nyelveken joban fekszik az olvasás. - persze, idióta könyvtáros. Ki a franc beszél már a napjainkban Sumérur? Hát, történetesen mi. Az ókori világ szinte majd minden nyelvén értjük és beszéljük a varázsszavakat, az igéket és a bölcsességeket. Az átkokról, rontásokról nem is beszélve.

- Szóval otthon voltak, hmm. Besétál úgy, hogy otthon vannak, megkeresi az antikékszereket, miközben tönkre teszi vagy legalbbis meghibásodást okoz az elekromos biztonsági rendszerekben, elveszi, amit akar, majd kisétál, anélkül, hogy észrevennék. - nyugtázom mindazokat, amiket megtudtam, majd hozzá teszem, amikor végre behozzák a pávatollat. - S mindeközbe még arra is van ideje, hogy elhelyezze a bűn tetthelyén ezt a szépséges tollat, mint egyfajta névjegyet, hogy fenkölt "hangon" hirdesse, hogy: ugynaz a tettes. Ez egyértelműen a rendőrség kihívása. A játékot úgy hívják bujócska és kihívást intézett maguk ellen, azt mondja: Én okosabb vagyok és jobb, mint a rendőrség.

- Az okos bűnöző ellen, csak egyetlen módon lehet küzdeni, egy mégokosabb nyomozóval. Megvannak a módszereim arra, hogy lenyomozhassuk. Ha nem "okosabb" mint én és nem használ megfelelő kullancsirasztót, akkor pillanatok alatt kiszagoljuk, hogy merre kószál most. - Az aktákat félretesszük és gumikesztyűt húzunk, kibontjuk a zacskót, amelyben a tollat tartájk és a gumikesztyűs kezemmel kiveszem. Végig nézem a tollat, megszimatolom, majd Duke-ra pillantok.
- Van egy fontos dolog, amire szeretném megkérni Duke. Bármi is történjen, semmi hirtelen mozdulat. Érzékenyek a kicsikék, mondhatni kissé szégyenlősek. Vegyen elő egy papírlapot és tollat. Most a bal kezével fogja meg a pávatollat. - ha nagyon ellenkezik vagy köti az embet a karóhoz, akkor, csak ennyit kérdezünk.
- Segítsünk vagy ne?  - a kérdés határozott. Ha szeretné, hogy segítsek, akkor isgen is tegye azt, amit mondunk, méghozzá kétségek és zokszó nélkül.

Amikor kezébe veszi a tollat, az irodában lévő elektromos eszközök felsisteregnek, berregnek, kattognak, a lámpa majd leugrik a falról, úgy villog,  a Vérkopó Bűbáj teszi a hatását és a mágikus  bűvölésnek köszönhetően .. Duke előtt elsötétedik a világ, egy vöröslő szemet pillant meg maga előtt és temérdek suttogó hangot hall, amint megsúgják neki a választ. Kik érintették meg a tollat? A nevek szinte áramlanak a fejébe, mint a csordogáló víz a csapból. Hallja sorban a neveket, az elkövetőét is, amiket le is írhatna, kivéve, ha jó a memóriája. A Kollégái neveit is hallja, majd az utolsó kettő. Légió, Brian Duke. Oké, tudjuk tudjuk, felfedjük magunkat, de hé ... mi itt most nem azért vagyunk itt, hogy romba döntsük a vilgot, hanem azért, hogy nyaraljunk és tegyük, amihez éppen kedvünk van. Most pedig éppen ehhez van kedvünk. Mindig csak ártani másoknak, a változatoság kedvéért, most segíthetünk is. Ahogy a bűbáj véget ér, Duke előtt a világ ismét kitisztul, újra az irodában van és emlékszik a nevekre.

- Látja, hasznos vagyok! - nyilatkoztatom ki.
Vendég
Vendég
Anonymous

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  EmptyKedd 11 Ápr. 2023 - 14:38




Duke és Georgine





Nem szeretem a teketóriázást és az időhúzást, szóval gyorsan a tárgyra térek, amint mindketten elhelyezkedünk az irodámban. A nő okfejtését székemben hátradőlve, mellkasom előtt összefűzött karokkal hallgatom, időnként aprókat hümmögve.- Mi is kizártuk, hogy városon kívüli lenne az elkövető. - reflektálok az első felvetésére, majd megköszörülöm a torkom, mielőtt folytatnám.
  - Két esetben otthon voltak, a harmadiknál pedig nem, de az is csak a véletlen műve. Utolsó pillanatban döntött úgy a házaspár, hogy elmennek egy alapítványi vacsorára. A betörő plusz izgalmi faktort kereshetett, esetleg bizonyítani akart azzal, hogy úgy hatolt be a házakba, hogy a tulajdonosok ott tartózkodtak. -  ezek is le vannak írva, de gyorsabb és hatékonyabb a lényeges információkat szóban is elmondani. 
- A riasztókat ellenőriztük. Két különböző cég szerelte be az elmúlt öt évben, nincs olyan dolgozó, aki mindkét vállalatnál dolgozott, így ezt a lehetőséget kizártuk.- teljesen amatőrök azért nem vagyunk, és ez némileg a hangomból is kiérződik. Nem sértettség, vagy hasonló, ez azért távol álljon tőlem, de némi rosszallás azért felfedezhető szavaim mögött, de nem fűzök hozzá továbbiakat, inkább hallgatom a konklúziót, amit Moors elsőre levont.
- Ez egy kisváros Moors, nincs elég emberem figyeltetni az utakat. A helyi és környékbeli ékszerészek összegyűjtését azonban kiadom feladatnak, jó ötlet. - nyugtázom egy bólintással a felvetést. Na legalább most már volt haszna, hogy bejött. Mielőtt a pávatollról elkezdhetne beszélni, megérkezik a kávé, nyüzüge kis beosztottam először a nő elé, majd elém teszi le a csészét (az enyém szigorúan feketén egy dupla presszó), utána pedig kimegy, épp csak a térde nem remeg. Nem mondom, hogy nem élvezem, hogy így viszonyulnak hozzám, legalább komolyan veszik a munkájukat. Ez nálam elvárás. Na de térjünk vissza a témához.
-Az első helyszínről elhozott tollal már végeztek a kollégák. Felhozatom a bizonyítéktárból, egy pillanat. - felállok az asztalomtól, majd kilépek, és az épp arra járó kollégának kiadom az utasítást, mire ő már futólépésben iparkodik is az alagsor felé, öt percen belül pedig meg is érkezik, de addig folytatjuk a megbeszélést Moors-al.
-Családi örökség volt mindegyik. Tehát megvolt a személyes kötődés. - nem ma jöttem le a falvédőről, én is gyanakodtam boszorkányokra, és ez alapján azt gyanítom, a másik előtt sem titok a természetfeletti jelentése, de alapító család sarjaként a fejembe verték, hogy ne beszéljek róla csak azokkal, akikről ténylegesen tudom, hogy beavatottak. 
Már megint ez a többesszám. Ez már nem lehet véletlen! -Sajnos nem vihetek oda külsős személyt, viszont elég részletes jegyzőkönyvet készítettünk. Még nem vetettük össze a sértettek profilját, de ha volna szíves ránézni most, az segítség lenne. - válaszolom, miközben egy húzásra megiszom a kávémat, közben pedig a toll is megérkezik. Átnyújtom a felcímkézett zacskóban lévő pávatollat a nőnek, és odatolom az asztalom sarkán lévő gumikesztyűs dobozt, ne szennyeződjön be vagy épp kerüljön rá plusz ujjlenyomat. Megszavazom neki a bizalmat, hogy nagy gonddal fogja kezelni.


 


Brian Duke
Az Alapítók Körének tagja
Brian Duke
Elõtörténet :
Titulus :
Rendőrfőnök
Kapcsolatban :
Your marriage vows are most important in those moments when they are most difficult to keep.
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Reese-Witherspoon-010

Karakter idézet :
"A zsarukat is meg lehet vesztegetni. (...) Csak azért, mert valakinek rendőrjelvénye van, még nem jelenti azt, hogy kiscserkész az illető."

Play by :
Tom Welling
༄ ༄ ༄ :
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Lucifer-season-3-tom-welling
Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  01j-1920x1080-ec8dff041e014cf9df8013f1d74954ff

༄ ༄ ༄

Moodboard
User :

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
TémanyitásDuke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty

Ajánlott tartalom

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?  Empty
 

Duke & Moors - Segítsek vagy ne?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Georgine E. Moors
» De jó, hogy itt vagy hugi!
» Vallj színt vagy fakabátot!
» Explore The Hell With Local - Alyssa Grady & Georgine E. Moors
» ≫ Duke ≪