Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Friday night fun - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Friday night fun - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Friday night fun - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Friday night fun - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Friday night fun - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Friday night fun - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Friday night fun - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Friday night fun - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Friday night fun
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyCsüt. 25 Ápr. 2024 - 11:39



Az, hogy minden megnyilvánulásomra talál valami pozitív helyettesítést csak szemet forgatok. Abban mi a buli, ha minden happy? Semmi. Mindig a problémák fokozzák a hangulatot és ebben nincs mit szépíteni. Minden rossz után kellene jönnie, valami jónak. Ezt szerintem valami szerencse sütiből nyerték, mert hogy az én életembe még nem jött el ez a rész. Mondjuk nem is kapálózom utána. Inkább sodródóm az árral. Ha eddig én megúsztam, nagyjából sértetlenül. Akkor csak nem most fogok bele halni az életvitelembe.
- Hogy a francba tudsz ennyire pozitív lenni? Olyan nincs, hogy nem volt az életedben olyan törés, amitől nem volt legalább egy napig csak negatív érzésed – most már kezd érdekelni, hogy mitől az a fene jó kedve. Nem hiszek semmiben, főleg nem abban, hogy körülöttünk lévő történéseket nem mi határozzuk meg. Mindenki a maga útjának kovácsa. Én pedig még kicsit érzem, hogy most lesz változás. Főleg, hogy ennyi új ember toppant be az életembe. Amit persze nem szándékoztam beiktatni. De az feltűnt, hogy Fortuna imádja az érzéseimet húzogatni.
Persze azért mert én ilyen negatív vagyok, nem kell mindenkinek az lenni és mondjuk nem is idegesít, csak egy picit. Hogy lehet egyszerűen átlépni a problémákon. Vagy itt senkinek nincs problémája? Mert azt viszont nem tudom elhinni.
Megfullasztani eszembe sem volt, mire megmozdulnék csak meg emeli a kezét, hogy minden oké, és nem fog elpatkolni az első normál beszélgetésünk után. Még a korai az este és hát istenem, nem vagyok egy sport ember. Inkább úszni szeretek. Az erődben csak kitörném a nyakam. A medencét pedig ismerem mint a tenyere, a fulladás pedig nem játszik fő szerepet az életemben.
- Köszi, hálás lennék – nevetek végül, miközben az izmaimból távozik az ijedség. Nem akarom újra átélni, hogy valakinek baja esik mellettem. Vagy épp miattam. Ezzel persze nem könnyítem meg senki életét sem.
- Nem, tizenhat voltam mikor ide költöztettek minket. Azóta csak az egyetemi éveim alatt éltünk máshol. Keith pedig diplomaosztó után lelécelt. Szerinte is kisváros. Én pedig már kényelmesen elhelyezkedtem – vonom meg a vállam. Nem igazán akarok máshova menni, nekem túl sok volt az is, hogy mikor apám ügye nagy port kavart. Szerencsére a bátyám nem került a reflektorba, így ő könnyebben mozog a nagy városokban is. Bár valószínű, hogy az ügy már rég feledésbe merült, nem érzem úgy, hogy képes lennék szabadon mászkálni nagyobb tömegben. Igen, van egy csöppnyi üldözési mániám.
- Amilyen ügyesen csinálod nem sok idő lenne. Remélhetőleg többé nem lesz rá szükség – mosolyodom el bátorítóan. Na, nem lelépni szándékozom, azt már kifejtettem az előző mondatomban, csak megpróbálom nem felnyalni az aszfaltot. Mondjuk nem tudok lemondani ezekről a cipőkről. Imádom, ahogy a férfiak figyelmét felkelti a kopogásuk. Azt pedig nem akarom elhanyagolni. - Hálás vagyok, amiért a társaságomat választottad, de nem vagyok olyan jó fej – nevetek fel, lássuk be, hogy valószínű erre ő is rájött. Inkább vagyok pufogó vipera, mint sem egy édesen doromboló kismacska. Minden közeledést azonnali támadásnak veszek. Lehet ezért is lettem jó ügyvéd, kiszimatolom ha valaki turpisságon töri a fejét.
- Tesókkal kötelező kiszúrni alkalom ad tán – bólogatok, bár mi jó tesók voltunk. Mondjuk inkább az iker dolog miatt. De attól még egészen jól kijöttünk. Mindig védtük a másik hátát. Azért voltunk együtt. Hiszen képesek voltunk hét és fél hónapot együtt szoroskodni anyánk hasába.
Aztán jött a kérdés. Tudom, hogy nincs benne hátsó szándék. Egyszerűen tudom, hogy erről nem szabad beszélnem. Az emberek nagy százaléka azonnal elrohanna. Nekem nem volt jó buli a tinikor. Most nyugszik meg az életem. Ahogy felpattannék, megbillenek, de még időben kapom el a pult szélét.
- Mara, nézd. Fogalmad sincs ki vagyok, és ezzel mit indítottál el – megrázom a fejem, ahogy a háta mögött megállok és rá teszem a kezemet a vállára. - Jó ember vagy hozzám – majd körbe pillantva a füléhez hajolva suttogom szavaimat. - Akik közel állnak hozzám hamar meghaltak. Nem akarok bajt hozni rád – nyikkanok meg, ahogy eltávolodom tőle. Elgondolkodva, hogy valószínű örökre egyedül kell legyek. Ezek viszont most nagyon megindítottak. Előhúzom a telefont. Most pedig hülyeséget akarok csinálni és előkeresem Chris telefonszámát.
- A vendégem voltál – intek a csaposnak, hogy fizetnék, aki már meg is indul a számlával és előhúzva a pénzt rá sem nézek. Csak Mara arcát figyelem. Kedves lány, akivel örömmel barátkozna az ember. Ha lenne rá lehetősége. - Talán egyszer, ha a démonok eltűnnek a lelkemből. Értékes ember vagy. Ne feledd.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptySzer. 24 Ápr. 2024 - 11:10

Friday night fun
ft. Elodie Rhodes
A szívem szakad meg fanyar nevetése mögött megbújó keserű hangnemét hallva. Valami nagyon komolyan bánthatja Lodie-t, ha ilyen véleménnyel van magáról, a világról, és állítása szerint minden estéje az italozás körül forog. Az ösztönös gondoskodó énem szeretne jobban belemélyedni, beszélni róla, akár együtt megoldást találni, de tudom, hogy a kettőnk ismeretsége még közel sincs azon a szinten, hogy egy ilyen irányú kérdést akár csak meg merjek kockáztatni. Azt viszont ebben a szent minutumban határozottan eldöntöm, hogy a ma esti küldetésem Lodie-t felvidítani, és elterelni figyelmét az életének sötétebb részeiről.

-Na igen, néha nem baj, ha az ember élete kicsit felpörög - bár ha választhatok, akkor az inkább legyen valami pozitív mint negatív, de hát sajnos erről sokszor nem mi döntünk. - hangomban nincs keserűség - alapvetően pozitívan szemlélem az életet. És noha nekem is volt az életemben számtalan olyan dolog, ami felkavarta addigi relatíve nyugodt életem állóvizét végül mindig megtaláltam az egyensúlyt, és egyenesbe hoztam magam. Remélem Lodie életében nincs olyan, amivel nem boldogul - vagy ha mégis, hát van mellette valaki, aki segít neki.

A futásos megjegyzésén olyan hirtelen nevetek fel, hogy kis híján félrenyelem a bort, köhögök is egyet-kettőt, de felemelem a kezem jelezvén, hogy jól vagyok, megmaradok. -Hát ez nagyon jó. Ünnepélyesen esküszöm, hogy erőteljes gyanúval fogom kezelni ha bármikor is futni látlak ezután. - játékosan a szívemre teszem a kezem, mint aki a nagyesküt teszi le. Nem mindenkinek való a futás ezt aláírom - nem is baj. Amíg az ember nagyjából rendszeresen végez testmozgást, addig az lehet akármi, nem kell egyből futás - pláne terepfutás, mint amit én is szoktam.

-Hű, hát igen, Rose Harbor ehhez kisváros. Egy nagyobb városban biztos más, nem tudom. Mindig itt éltél? - én egyszer éltem csak rövid ideig a városon kívül, amikor Atlantában voltam katonai kórházban gyakorlaton. Atlanta... Nem, ez az a vonat amire nem fogunk most felülni, így egy korty borral szépen el is űzöm a fejemből annak a fél évnek a történéseit, majd Lodie-ra fókuszálok.

Tekintetemet az ismerőseim felé fordítom amikor azt mondja lenne társaságom nélküle is, majd vissza rá. -Az lehet, de én direkt ültem inkább ide hozzád. A kötözések és sebvarrások közben kevésbé tud csevegni az ember. Olyankor inkább azon van a hangsúly, hogy minél kevesebb fájdalommal megússza az ember. - rámosolygok, tekintetemből és vonásaimból láthatja, hogy nem muszájból választottam az ő társaságát a többiek helyett, hanem mert tényleg ezt akartam. 

Hogy tovább törjem a jeget, mesélek neki egy kamaszkori csínyt, melynek elszenvedője Rick volt - ezzel sikeresen nevettetem meg. -Összességében tényleg nem számítottam bajkeverőnek, de azért az ember nem hagyhatja ki, hogy néha borsot törjön a testvére, vagy valamelyik barátnője testvére orra alá. - mert igen, nem csak az én bátyóm itta meg a levét annak, ha a lányokkal rebellisebb kedvünkben voltunk. A jókedvnek viszont gyorsan vége szakad - ártatlan kérdésem úgy tűnik olyan falakba ütközött, amiket Lodie nem áll készen még lebontani. Bólintok hát egyet.

-Persze, semmi baj, teljesen megértem. Nem kell semmi olyanról beszélni amit nem akarsz. - bátorítóan mosolygok rá. Nem kerüli el azonban a figyelmemet a mondandójának második fele is. -Ne haragudj, ha sok voltam, és esetleg átléptem egy határt, nem volt szándékos. Én úgy érzem, jóban is lehetnénk, de ha azt szeretnéd, akkor el is mehetek. - hangomban nincs sértettség, őszinte aggodalmamat viszont sikeresen nyomom el a kedves hangszín mögé. Valami nagyon nem kerek Lodie-val, én pedig tényleg késztetést érzek, hogy rájöjjek, mi az, és segítsek.



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyPént. 19 Ápr. 2024 - 11:49



Úgy tűnik, hogy a karma imádja az orrom alá dörgölni, hogy igen is az ember nem magányos. Kellenek a társas kapcsolatok. Mert ahelyett, hogy a lakásomban innám le magam, itt ülök és úgy csacsogok a lánnyal, aki lassan a személyes nővérkémmé avanzsálódik, mintha örökké ismertük volna egymást. Pozitivitása pedig émelyegtet. Nem is Ő, inkább csak ahogy a lelkem megnyílna és örömmel fogadná be, hogy újra társaságra találtam. Még ha csap pár percre, órára. Meglátjuk, hogy meddig bírja mellettem.
- Erről szól minden estém – nevetek fel fanyarul, ahogy egy újabb korty csusszan le a torkomon. Mondjuk egyedül és nem társasággal, de az már mellékes. A lényeg, hogy sokat nem változtat, én lassan csak az ivásban leszek legyőzhetetlen. Még ha úgy is érzem magam, mint aki képes lenne kiállni a világ ellen is, ha újra vissza kapnám önmagam. Ha újra itt lenne velem Ő. Akkor jó lenne. De azóta mindenki csak lelépet. Én meg itt maradtam abba a nyomorult városban, ahol a résztvevők nagy része csak a sorozatgyilkos lányát látják bennem.
Valószínűleg, ha több lenne mondjuk belőle a világ jobb hely lenne, már amennyit láttam a munkásságából. Most sem volt rest azonnal társaságomba keveredni. Pedig mintha a szemem sarkából láttam volna, hogy vannak ismerősei, akiknek intet. De ha mondjuk belőlem lenne még több, akkor a világ megérett a pusztulásra.
- Ideig-óráig elmenne, de aztán semmi újdonság vagy vakmerőség, esetleg valami probléma nem bukkanna fel, sajnos megunnánk a dolgokat - ismerem magam, az életem dráma nélkül elég unalmas. Mint most. De azért titkon örülök, hogy elfogytak a problémák, csak a munkában ütközök falakba. Ez viszont ezzel jár.
Felnevetek a világító tollas labda felvetésére. Igazából menő lenne, de nem fér bele a két hobbim egy estébe, hogy másnap ne úgy nézzek ki, mint alkoholista. Aki vagyok is. Így lassítva a tempón csak leteszem a poharat. Nem kellene felhívni a figyelmet a problémákra. Még ha érzem a torkom kaparásából, hogy kellene még egy korty. Csak egy. Így inkább felé fordulok a törzsemmel is, hogy ne érezzek késztetést, legalább a látványától.
- Kizárt! Ha valaha futni látsz csak szólok, hogy valaki üldöz, vagy valami – nevetek fel én is, mert sosem voltam az, aki örömmel cseszi szét a térdeit az aszfalton, hogy kikapcsolja az agyát. Arra kényelmesebb formákat szoktam találni.
- Igen, azért te is tudod, hogy nem igen keverednek ide idegenek. Akik úgy is néznek ki. Végül kiderül, hogy másnap ott ülnek az irodádban és mondjuk a válási papírokat szorongatják. Nem jó dolog ügyvédként vaktában bele bonyolódni az éjszakába – gondolok vissza a nem is olyan régen megtörtént esetre, de emberek vagyunk, mindenki hibázik, aki tagadja az hazudik. Azt pedig hamar leszűröm.
- Mindenképp – lágyulnak meg a vonásaim, azt hiszem régen mondták teljesen komolyan, hogy vigyázzak magamra és ne akarjak mindent magamra borítani. Ez pedig megrepeszti a jeget a lelkemben. Pedig nem akarom. Menekülni akarok. Elfutni. Nem tehetem tönkre még egy ember életét. Még is annyira jó érzés valaki normális emberrel beszélgetni. Így elnyomom magamban a sötét gondolatokat. De ez csak úgy fog működni, hogy a poharam folyamatosan tele lesz, még szinte el se veszi a pultos az üveget, újra nagyot kortyolok. Ezek a gondolatok nem ölik meg magukat. Minden egyes szavával csak a kést forgatja a mellkasomban.
- Én mindenképp. Neked lenne társaságod nélkülem is – mosolyodom el, mert nem hagytam figyelmen kívül, hogy ha én le is lépnék neki lenne hova menni az épületen belül. Jó is, ha nem lógnak a fejed felett a baljós bárdok.
- Ne csináld. Azt hittem jó kislány voltál – nevettem fel, ahogy szinte látom, hogy füstölgő fejjel próbál bármelyik pasi lemosni a vízálló rúzst a szélvédőről. A kocsi mindegyiknél tabu. Keith is úgy dédelgeti, mintha a gyereke lenne. Bár megértem, sokba került, hiszen apám csak úgy szórja a pénzt, hogy legalább az egyik gyereke szeretetét megvegye.
- Én.. - nagyot nyelve meredek a semmibe, ahogy az emlékek megtámadják az elmémet és úgy érzem, hogy ez a cunami most elfog sodorni és a pohárért nyúlva húzom le egyben a benne lapuló vöröset. - Nem szeretek erről beszélni – köszörülöm meg a torkom. - Figyi, bírlak, jó fej vagy és hálás vagyok, hogy össze stoppolsz néha. De hidd el, hogy jobb ha távol maradsz tőlem..


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyHétf. 15 Ápr. 2024 - 17:29

Friday night fun
ft. Elodie Rhodes
Az a típusú ember vagyok, aki könnyen és gyorsan megtalálja a közös hangot szinte bármikor bárkivel. Akkor is, ha eleinte a másik kicsit talán visszahúzódóbb, vagy csendesebb. Ilyenkor alkalmazkodom hozzá, és ezzel próbálok segíteni nekik feloldódni. Általában működik, és egyelőre úgy érzem, Lodie-ra is sikerül ráhangolódnom.

-Már hogyne lennének? Itt van ez a mostani például. Ülsz egy kellemes bárban egy jó pohár bor mellett. - rámosolygok. Nem tudom miért láthatja ilyen borongósan a dolgokat, minden bizonnyal megvan az oka, ám ma estére - legalábbis amíg egymás társaságát élvezzük -, megpróbálom vele elfelejtetni az ilyen gondolatokat. Szerencsére általában van bennem elég pozitivitás kettőnk helyett is.

-Persze, előbb-utóbb minden megoldódik. Még egyszerűbb, ha segítséget kér az ember, néha mások tanácsával könnyebb túllendülni ezeken. - kicsit képmutatónak hangzik, hogy pont én mondom ezt, hiszem én magam olyan vagyok, hogy másoknak néha kérés nélkül is segítek, ám a saját problémáimat igyekszem egyedül megoldani. Ezt azonban inkább nem emelem ki Lodie-nak. Csak elmosolyodva legyintek egyet amikor azt mondja, több kéne belőlem mert türelmes vagyok. Nem gondolnám, hogy különb vagyok másoknál. Csak teszem a dolgom.

-Igen, jó ez így, hogy nem vagyunk egyformák. Lehet egy kicsit unalmas lenne. - értek egyet, miközben kortyolok egyet a boromból. Nem nagyon tudnám elképzelni magamat más szakmában. Szeretek gondoskodni a betegekről. Rick munkáját sem tudnám csinálni - hiába szeretem a természetet és az állatokat, nem lennék vadőr - pláne nem vadőrparancsnok. Nagyon jól érzem magam az egészségügyben.

-Mondanám, hogy fussunk össze néha játszani, de nem sok szabadidőm van - ami van, az is általában este. Olyankor meg nehezített körülmény lenne, hacsak nem világítós tollaslabdával játszik az ember. - nem emelem ki, hogy a farkasérzékek miatt nekem egyszerűbb dolgom lenne, a szemében ugyanolyan ember vagyok, mint ő maga, épp ezért úgyis kell viselkednem. Elsajátítottam már, hogyan legyek teljesen "emberi".

Szavain felnevetek. -Egész életemben itt éltem, ismerem a környéket mint a tenyeremet. De igen, neked azt hiszem valóban nem ajánlanám ezt a hobbit. Ha futás, maradj inkább sík terepen. - remélem nem sértődik meg rajta, de igazából ő is tudja magáról, hogy kicsit esetlen. Kérdésemre adott válaszán meglepődöm, egy pillanatra a szemöldökömet is felhúzom.

-Mármint...a kettő összefügg? Flörtölsz idegen pasikkal és emiatt bajba kerülsz? - nem teljesen értem hogyan értette, mindenesetre a mosoly ott marad az arcomon. -Mert ebben a kombóban kicsit tud extrém lenni, legalábbis necces. Maga a flört még oké, de azért csak óvatosan. - nem kioktatni akarom, inkább csak aggódom ha ilyet hallok, hiszen olyan sokan visszaélnek az ilyen helyzettel. Nem szeretném, ha Lodie is ilyen zűrbe keveredne. Én magam nem vagyok ez a típus, randizni is ritkán járok, nemhogy olyanokkal flörtöljek, akiket nem ismerek. Valószínűleg ez az egyik oka, hogy nincs párom.

Amikor Lodie poharát újratölti a csapos, én is kiiszom a maradékot, és picit közelebb tolom, hálás mosollyal fogadva, ha ebbe is ismét önt egy kis bort. Figyelnem kell ma esti társaságomra, nagyon gyorsan lecsúszott neki az első pohár, nem szeretném, ha kiütné magát. Már felelősséget érzek iránta. -Gondolod? Unalmasak vagyunk? - elvigyorodom, én sosem tekintettem így magamra, de nem sértődök meg a szavain - valahol érthető, hogy így láthatja.

-A jó kis tini kor, mikor még nem kellett számlákat fizetni, lehettünk egy kicsit gondtalanok...- kellemes nosztalgiával gondolok vissza kamasz éveimre. -Egyszer a barátnőimmel összerúzsoztuk a bátyám kocsijának szélvédőjét. Vízálló rúzzsal. Alig tudta lemosni. - elnevetem magam az emléken. Szerettem Rick orra alá borsot törni. Na jó kit áltatok, most is szeretem, de azért már ritkábban - elvégre mindketten felnőttünk, neki pedig azóta lánya is született. -Te miket csináltál régen? -



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyPént. 12 Ápr. 2024 - 17:16



Régen barátkoztam, ennek pedig sötét okai vannak. Most viszont úgy érzem, hogy a gödör legmélyén vagyok, oda pedig jó lenne valami fényességet hozni. Még ha nem is Ő lesz az örök barátnő, de megpróbálni, hogy milyen újra csak csajos programot véghez vinni jó partner, főleg, hogy így random találtunk egymásra. Ma este mindenképp. Főleg, hogy nem az Ő munkahelyén történik ez a kötetlen beszélgetés.
Bár azért kicsit hűvösebben kezdem a beszélgetést, igyekszem nem elsőre letaglózni, vagy elüldözni magam mellől. Az első olyan ember, aki ha meglát nem szeretne elmenekülni a másik irányba. Így elő kell hozakodnom azzal a mivoltommal, amit jó mélyre elástam még anno.
Csak egy grimasz kerekedik az arcomra, az optimizmust meghallva, de igyekszem hamar el is tüntetni. Sose szerettem, mert az életem nem abban a vágányban van, hogy a dolog jó oldalát látnám meg. Viszont bölcs szavaira csak magamra erőltetek egy kisebb mosolyt.
- Már ha vannak szép és könnyebb pillanatok – vonom meg a vállam kissé unottan. Mert a pár évem alatt, talán Keith volt az kettőnk közül, akinek jó irányba fordult az élete. Bár nem is szerepelt a tv-ben, hogy az apja bele vette a gyilkosságokba. De nem is baj, míg nem veszik egy kalap alá velem, addig nyugodt élete lesz. Én pedig kizárom azokat a lehetőségeket, hogy bárki összekössön vele. Bár a név egyezik, mindenben az ellentétem. Ami addig jó, míg így marad.
- Én türelmes vagyok általában, mert mindenkinek a saját baja a legnagyobb és a legfontosabb. De úgy érzem a világ már nem képes a befogadásra. Vagy a tolerálásra – vonom meg a vállam ismételten és végül elmosolyodom. - De minden a helyére kerül egyszer és akkor mindenki boldog lesz. Nem? - pillantok rá, még a végén tényleg a saját magam képét mutatom és elüldözöm magam mellől. - Bár szerintem több kéne belőled, mármint láttam párszor, hogy milyen türelmes vagy, még ha huszadjára is kell elmondanod. Ilyen kevés van – igazából ha nem lennék ennyire ború látó mindennel és mindenkivel akkor jobb társaság is lehetnék. Ő pedig tényleg az az ember, akivel normálisan meglehet beszélni mindent. Vagyis így első látásra arra fogadnék.
- Igen, az nem jó. Bár még sose kellett ilyennel megküzdenem, de gondolom, hogy nem kellemes – húzom el a számat. Másnaposságon kívül szerencsére mindig elkerült a fejfájás. Így nem igen tudom, hogy mi jó rá, azon kívül, hogy esős napon is örömmel bújok meg egy napszemüveg mögé, hogy a fény ne akarja megölni a retinámat.
- Nem baj, én meg vagyok a jogi hercehurcákkal, neked meg ott vannak a nyafis betegeid. Azokhoz nekem nem lenne türelmem. Mindegyikünk máshoz van programozva – vigyorodom el. Másnak száraz és unalmas a munkám. De ebben is meg van a pici varázslat. Csak akkor kell emberekkel találkozni mikor először mondják el miben kérek a tanácsodat, meg utána a bíróságon. Általában vagy telefonon vagy e-mailben kell egyeztetnünk. Így nem sok embert látok szerencsére.
- Tollast én is szerettem, de mióta a bátyám elköltözött azóta nincs hozzá partnerem – nevetek fel, nem mintha annyira kerestem volna, hogy most aztán mindenképp egy tollast ütögessek míg ki nem fulladok. - Erdőben futni? Az nem veszélyes? - ráncolom a homlokom. Mindenki hallott pletykákat, de én se hiszek el mindent. - Mármint én az első gyökérbe tuti felnyalnám a földet – vigyorodom el. - Ismersz, még így is képes vagyok lesérülni – legyintek egyet. Na, még az kéne, hogy itt futkossak, ki is köpném a tüdőmet. Pedig kéne valami, ami kikapcsolja az agyam. Sokáig nem menekülhetek az alkohol mámorába.
- Nem sportolok, extrém dolognak esetleg idegen pasikkal való flörtölés és a bajba keveredés számít? - nevetek fel. Nem tudok értelmes programot felmutatni a munkámon és az alkoholon kívül, hiszen mire körül nézek már ki is ürült a pohár, a csapos pedig már újra is tölti, amire csak hálásan mosolygok egyet felé. Lehet jobb lenne lassítani, de nem megy.
- Szerintem túl sokat dolgozunk, és unalmasak lettünk. Nézz ránk. Itt ülünk munkaidő után és egymást hallgatjuk. Fogadjunk tini korodban neked is bőven akadt jobb programod – ha más nem is, de az egyetem mindig feldobta a napjaimat. Voltak őrültségek és nem unatkoztunk. Bár nem sértésnek szánom, vagy szánakozásnak. Inkább egy olyan megjegyzés, amit anyáink közölnének, hogy így vénlányok maradunk, ha csak ülünk és várjuk a sült galambot.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyPént. 12 Ápr. 2024 - 14:18

Friday night fun
ft. Elodie Rhodes
-Rendben, akkor Lodie. - bólintok mosolyogva. Lutri volt, hogy tényleg barátságosan fordul-e majd felém - elvégre ha valaki eljön az egészségügyi központba azért, hogy ellássuk, akkor nem mindig adja teljesen önmagát. Persze vannak kivételek, akikkel nem egyszerű, de én őket is tudom kezelni. Az egyik legékesebb példája a pokróc személyiségnek az a helyi rendőrfőnök, Brian Duke, aki siratott is már meg kollégát odabent a stílusával. Mondjuk amennyit hallottam a folyosói pletykák alapján, ő civilben sem tartozik a legkedvesebb emberek közé. Lodie azonban aranyosnak tűnik.

- Hmm, valójában igen, bár én azért szeretek kicsit optimistábban fogalmazni. - meglep, hogy a kedves arc mögött kissé talán búskomor gondolatok bújnak meg. - Szerintem azért van néha egy kicsit nehezebb napunk, hogy jobban tudjuk értékelni a szép és könnyű dolgokat. Közben valahol a nehézségeknek is megvan a maga szépsége - még ha akkor nem is úgy érzi az ember. - nem akarok bölcselkedni, amúgy se áll jól, de én annál pozitívabb szemléletű ember vagyok, minthogy szó nélkül hagyjak egy olyan megjegyzést, mint amit mondott. Fiatalnak tűnik még, hogy ilyen sötét gondolatai legyenek, bár minden bizonnyal megvan a maga keresztje. Nem fogom azonban faggatni, elvégre nem vagyunk olyan viszonyban - legalábbis egyelőre biztosan nem.

- Oh értem, kitartást. Emberekkel dolgozom én is, néha tényleg nehéz türelmet tanúsítani, de azt vettem észre, néha rá kell hagyni a másikra a dolgokat. Előbb-utóbb általában belátják, hogy amit csináltak vagy mondtak, az nem jó. - remek példa a mai egyik betegem, aki meg volt róla győződve, hogy ő halálos beteg, és hiába próbáltuk a doktornővel meggyőzni, hogy a leletei közül semmi nem utal arra, a hipochondriával nehéz bármit kezdeni. Ráhagytuk, felírtunk neki valami placebo-t, és útjára engedtük. Egy hét múlva azzal fog minket felkeresni, hogy csodák csodájára meggyógyult. Remélem, Lodie-nak is relatíve könnyen megoldódik majd a problémája.

-Migrén. Alattomos dolog, de ezen csak egy jó fájdalomcsillapító, csend, sötét és egy nagy alvás segít. Én csak hátráltatnám. - elmosolyodom a szavain. Úgy tűnik, nyitott könyv vagyok abból a szempontból, hogy szeretek segíteni másoknak - mondjuk általában ez az ápolókra jellemző is, noha nem mindegyikre, sajnos saját kollégáim közül is tudnék mondani ellenpéldát.

Lenézek a lábára, én ekkora magassarkúban nem tudnék szerintem két lépést sem tenni. Vannak magassarkúim, de apróbb sarkakkal, és 10 perc után azokban is fáj a lábam. Hiába, a lapos, praktikusabb darabokhoz vagyok hozzászokva. Sokkal egyszerűbb abban rohangálni fel-alá akár a központban, akár otthon vagy a városban ilyen-olyan teendők elintézése közben. A cipőjére nem reagálok, a munkájára azonban önkéntelen grimaszba húzódik az arcom a poharam fölött. -Huh ne haragudj, de nem hangzik túl jól. - nem akarom esetlegesen megsérteni, ezért gyorsan hozzá is teszek. -Mármint úgy értem, én biztosan nem tudnám csinálni. De előtted le a kalappal.- rámosolygok, vonásait fürkészve, hogy vajon megbántódott azon amit mondtam a szándékom ellenére is. Remélem, nem.

-Oh ezer éve nem voltam se fallabdázni, de még a tollasütő is szerintem kamaszkoromban volt a kezemben utoljára. Pedig szeretem. - sóhajtok egyet, egy pillanatra elmélázva, milyen is lenne az életem, ha több szabadidőm lenne. Talán egy hétig élvezném szerintem, aztán utána keresnék valamit amivel leköthetem magam. -De ha akad egy pici időm magamra, szeretek például futni az erdőben. - azt már nem teszem hozzá, hogy ezt két- és négylábon is szoktam. Már az első pillanatban éreztem rajta, hogy ember, és mint olyan, nem tudom mennyire beavatott a természetfelettibe. Ha szerencséje van, semennyire - valószínűleg jobb nekik az édes tudatlanság. Bár egyébként sem reklámoznám neki, hogy vérfarkas vagyok annak ellenére, hogy nem szégyellem, sőt, szeretem ami vagyok.

 -És neked? Úgy értem a magassarkúban való sétáláson kívül van bármi extrém az életedben? - kérdezek vissza, hozzá hasonlóan humorosra véve a figurát, miközben kortyolok még egyet a boromból. Finom, itatja magát rendesen. Szerencse, hogy nem tud a fejembe szállni. 



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 15:36



Bár tini korom óta itt élek, még sem mondanám magam társasági embernek. Ha úgy van inkább otthon töltöm a szabad perceimet. Most még is kellet valami zajos, füstös hely, ahol a gondolataim csitulnak és arra tudok koncentrálni ami körül vesz. Plusz pont, hogy legalább az alkohol elfogadható áron mérik. Épp a gyöngyöző párát figyelem, ami kicsapódott a poharam oldalán, mikor ismerős idegen lép közbe, hogy még véletlenül se jusson eszembe őrültséget csinálni. Pedig benne van a pakliba. Szinte mindig. Ő pedig a legjobb tanú ilyen szinten. Hiszen sérüléseim nagy részét ő szokta ellátni. Olyan gondoskodással és türelemmel, amit csak birkatermészettel rendelkező egészségügyisek képesek.
- Mara – bólintok végül. Na igen, idáig sem jutottunk el az évek alatt, hogy megtudjuk miként szólítsuk a másikat. Látszik mennyire ellöknék mindenkit magamtól. Még ha haloványan emlékeztet is olyan emberre, akiért ölni is képes lettem volna.  - De akkor, ha te Lodie-t használod – mosolyodom el. Nem sokaknak engedem meg, hogy becézgessenek. De ha már itt tartunk, akkor miért ne? Örökre még sem élhetek bezárva saját magam által.
Amint lehuppan kicsit enged a mellkasomban érzet szorítás, bár még mindig van bennem egy fajta félelem. Hiszen akivel eddig jóba kerültem vagy meghalt, vagy meghalt. Sok választása nem volt eddig senkinek. Nagyot nyelek a gondolatra. Mert az emlékek törnének fel, de szerencsére a poharak apró csilingelése visszaránt és bólintva nagyot kortyolok a vörös mannából. Egy apró sóhajjal jutalmazom, hiszen attól függetlenül, hogy milyen helyen vagyunk a bor egészen ízletes és nem valami pancsolt szőlő lé.
- Mindennap nehéz a maga módján. Megküzdünk azért, hogy lélegezve ébredjünk. Nem gondolod? - mélázom el egy pillanatra, majd igyekszem a búskomor énemet háttérbe szorítani és végül csak egy halk kacagással elfeledtetni a monológomat. - Amúgy csak van egy értetlen emberem és nehéz vele kommunikálni – vonom meg a vállam. Ami igaz is, mert azt hiszi csak ő van nekem és minden pillanatban neki élek, nincs életem vagy több ügyfél, aki ugyan úgy szeretne előrébb jutni az ügyében.
- Oh, nagyon sajnálom. Remélem semmi komoly. Bár lefogadom, hogy ha az lennél nem itt ücsörögnél, hanem vele lennél, hogy segíts rajta – mosolyodom el. Szakmai ártalom vagy csak emberségből is, de kinézem belőle, hogy ő az, aki mindent félre dobva megy egy barátnak segíteni. De nem vagyok jó ember ismerő, ez az évek alatt bebizonyosodott.
- Nem tervezem. Mindig csak úgy jön. De ma a biztonság kedvéért hazának leveszem a magas sarkút – billentem felé a lábfejemet. Még képes leszek három pohár után a nyakamat kitörni benne. Ha már ennyire emlegetjük az ügyetlenségemet.
- Ügyvéd vagyok, amolyan szabadúszó. Amire épp igény van. Bár itt vannak érdekességek be kell vallanom. - megvonom a vállam. - Épp annyira unalmas, mint aminek hangzik. Az izgalom kifut ott, hogy megnézed az iratokat, átnyálazod az előzményeket. Megpróbálod kibogozni a valóságot – vágok egy grimaszt. Bár oda vagyok a munkámért, mostanában még az sem hoz lázba, ha valaki gyilkossági ügyet nyomna az orrom alá. Viszont érzem, hogy van itt más is, ami vár rám. Csak türelmesnek kell lennem.
- Neked valami extrémebb hobbi, mint mások bajait ellátni? - érdeklődve nézek rá, ahogy újra belekortyolok az italomba, majd végig mérem. - Várj. Kitalálom. Fallabda? Tollas? - nevetek fel végül, hogy érezze igyekszem lazábbra venni és nem rá feszülni erre az egészre. Mint ahogy az elején indítottunk.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 11:48

Friday night fun
ft. Elodie Rhodes
Hirtelen jön az ötlet, hogy inkább az ismeretlen ismerős társaságát válasszam a falkatársaim helyett, ám mégis így teszek. Elég közvetlen személyiség vagyok, általában jól kijövök mindenkivel. Talán vár valakit, de egy részem nem szeretné, hogy addig is egyedül üldögéljen, így felé veszem az irányt. Legfeljebb elküld, de akkor még mindig odaülhetek a többiekhez.

-Igen. De szólíthatsz simán csak Marának is. - rámosolygok, ahogyan megerősítem, jól emlékszik a nevemre. Nekem ebből a szempontból jó a memóriám, könnyen megjegyzem a betegek nevét. Mosolyom csak szélesebb lesz, mikor látom a szék megpaskolását, úgy tűnik, egyelőre nem fog elküldeni. Szeretek új embereket megismerni - mármint az egészségügyi központ falain kívül -, de annyit dolgozom, ritkán van rá időm. És elnézve a jövő heti beosztásomat, egy ideig megint nem nagyon lesz időm kimozdulni. Megpróbálom tehát kihasználni.

-Nos, akkor csirió. - emelem koccintásra a poharamat az ő borához, majd egy kellemes kis csing után belekortyolok. -Nehéz nap? - kérdezek csevegőn, reagálva a terveire. Nem akarom megjegyezni, hogy a szeme alatti apró karikák is arról árulkodnak, hogy nem volt könnyű napja, és a bor, fürdő majd alvás kombó is erre utal. Faggatni persze nem akarom, csak annyit, amennyit magától elárul. Elvégre mondhatni idegenek vagyunk egymásnak.

-Csak egy kis lazítás nekem is. Úgy volt, hogy itt találkozom egy barátnőmmel, de nem érzi jól magát. - sajnálom szegényt a migrén miatt, biztosan az este folyamán írni fogok még neki, de megpróbálom így is élvezni az estét. Nem felejthettem még el szórakozni, hiába van rá ritkán alkalmam. -De azért össze ne törd magad ha egy mód van rá. - elvigyorodom, mert bár tényleg fel vagyok készülve ilyen esetekre is - szakmai ártalom - azért jó lenne egy ilyen mókát ma kihagyni. -Mit dolgozol? - remélem nem veszi tolakodásnak a kérdést, de ha már egy rövid ideig legalábbis biztosan együtt töltjük el az időt borozgatva, hát megpróbálok róla egy-két dolgot megtudni. A nevén kívül nem sok infóm van, pletykáknak meg amúgy se hiszek - bár talán róla épp egyébként sem hallottam semmit, azt hiszem. 



No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptySzer. 10 Ápr. 2024 - 10:51



Sokadik aktát dobom félre az asztalról, hogy megtudjam támasztani a fejem, ami már lezsibbadt a sok mellé beszéléstől. Imádom a politikát és a vele együtt járó haszontalan rizsát, ahelyett hogy tökösen megmondanák, hogy mi a problémájuk. Az egyik ügyfelem azzal keresett meg, hogy a telke eegy részét lecsatolták és ő ebbe nem egyezett bele. Nézzek már utána, hogy ezt megtehetik-e és még véletlenül sem valami védett terület. Mert akkor természetesen belenyugszik, de csak úgy se szó, se beszéd nélkül lekerteltek egy nagyobb területet. Szemüveget levéve az orrnyergemet masszírozva nézek az órára. Mára épp elé g volt, a telefonomon már várt jó pár üzenet a testvéremtől, de inkább nem is veszek tudomást róla. Csinálja ő is a dolgát, én is. Nem egyezzünk abban, hogy apánkat néha meg kellene látogatni. Menjen. Nem az ő életét keserítette meg. Én pedig azért nem fogok oda riszálni magam, hogy ő nosztalgiázzon az áldozatain.
Így csak egy merő sóhajjal dobom a táskámba a telefont, majd mindent lekapcsolva indulok a hűvös városnak, amit már ellepett az éjszaka sötétsége. Nem voltam sose félős, talán ez a probléma, hogy ez miatt keveredek mindig zűrbe.
Most viszont jobban szomjazok valami erősebb alkoholra, mint valaha. Most megkavarta a lelkem a bátyám és már érzem, hogy megremeg a kezem a gondolattól is, hogy nem messze van a helyi felkapott kocsma. Most azzal is beérem. Otthon csak az üres vodkás üvegek pihennek a padlón.
Úgy tépem fel az ajtót, akár az életem múlna rajta. Körbe se pillantok csak a pult felé veszem irányom és azonnal egy üres helyre ácsingózva ülök le, hogy egy pillanatra összeszedjem minden gondolatomat.
- Édes vörösbort kérnék – vetem oda hanyagul. Elég ha valami ízelítővel kezdünk semmi erőssel. Hosszú még az éjszaka ahhoz, hogy az elején már kiüssem magam. Még bármi mókás dolog is történhet. A helyiek is elég izgalmasak tudnak lenni, de mint mindenki, én is hallottam a suttogást, hogy egy új befektető jelenne meg a városba, felkavarja az álló vizet. Ez pedig kissé megmozgat. Pedig még utána se jártam teljes mértékben.
Amint előttem terem a rendelésem lassan kortyolok, hogy megnyugtassam a testem és a lelkem. Mielőtt teljesen kicsúszik a lábam alól a talaj. Az üzeneteket pörgetem és némelyiknél grimasz vagy épp szemforgatást követően megyek is tovább. Mikor egy ismerős hang zendül meg nem is olyan messze tőlem. Főleg, hogy a nevemen szólít. Így lustán emelem fel a szemem, hogy ránézzek. Egy pillanatra megfeszülök és érzem, hogy a fejem húz. De még időben megrázom magam, hogy emlékezzek hol vagyok, mikor és kivel.
- Szia, Tamara, igaz? - paskolom meg a mellettem lévő üres széket, mintha nem lenne elég bajom, de még szívatom magam. A lány mindig kedves volt  olyan, akivel örömmel barátkoznál. Ha nem emlékeztetne rá. Igen. Még a nevét sem tudom magamban kimondani. A fájdalom miatt újra a pohárba vetem magam.
- Elvileg két pohár ebből, majd egy kád forró víz, majd a puha ágyikó. Bár gyalog jöttem, kitudja milyen állapotba kerül a lakásomra. Sose lehet tudni – nevetek fel, mert igen elég sűrűn kerülök a kórházba kisebb-nagyobb sérülésekkel. De attól nem életcélom állandóan kötésben rohangálni. Még is mindig sikerül.
- Neked mik a terveid? Azon kívül persze hogy ugrásra készen vagy,  ha összetöröm magam – vigyorogva emelem a poharat felé. Nem szabadna ezt tennem, mert tudom, hogy a fájdalom csak erősebb lesz ha a közelembe tudom. Még is, kell valaki, aki a földön tart. Patt helyzet. De ezen ráérek holnap gondolkodni. Most csak igyuk meg ami előttünk van. Mint említettem, hosszú az este.


Emme
Elodie Rhodes
Városlakó
Elodie Rhodes
Elõtörténet :
Karakter idézet :
With a senseless smile.. And when you come, my porcelain heart trembles.
Play by :
bridgett satterlee.
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 C85f8d8f66ca7c3e3410ed9bb5c13c9bb468fb28
User :
Nette

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptySzer. 3 Ápr. 2024 - 17:58

Friday night fun
ft. Elodie Rhodes
Néha, nagyon ritkán el tudok szabadulni pár órára, hogy ismerősökkel összefussak egy mozira vagy megigyunk 1-2 pohár bort a bárban. Ez a mai egy ilyen este. Rick és apa is otthon van, így mentesültem a bébiszittelés alól - nem mintha ne imádnék minden percet az unokahúgom társaságában tölteni -, de ritka az, hogy a gyerekfelvigyázás olyan napon megoldott, amikor ráadásul beosztva se vagyok - se a helyi Egészségügyi Központban, se pedig a wilmingtoni kórházban, ahova beugrós ápolónőként szoktam kisegíteni.

Én érek oda először a bárba, amit megbeszéltünk az egyik barátnőmmel - ám alighogy kiszállok a taxiból, üzenetem érkezik - sajnos migrénje lett, nem tud jönni. Elgondolkodom, ez vajon egy jel-e, hogy nekem sem kéne itt lennem, elvégre otthon is vannak még kötelezettségeim, de aztán mégis bemegyek az ajtón. Ha már felvettem a szűk farmert ezzel a szép, barackszínű felsővel, sőt még a magassarkú csizmámat is elővettem a szekrényből, akkor legalább körülnézek, van-e itt ismerős. Odabent megigazítom hullámos, szőke tincseimet mit az odakint lengedező szeptemberi szél kicsit összekuszált, majd körülnézek.

Látok falkatársakat is, nekik odaintek, és már majdnem feléjük venném az irányt, mikor meglátok egy egyedül ücsörgő, szintén ismerős arcot. -Szia Elodie! - a központból ismerem, jó párszor kellett már ellátnom ilyen-olyan sérüléseit. Vagy szegény kétbalkezes, vagy szimplán nem egy szerencsés alkat, mindenesetre az átlagnál gyakoribb vendég nálunk. -Nem tudom mi a terved estére, de ha kell, a táskámban van kötszer. - felnevetek, viccnek szánom, és bízom abban, nem veszi magára. Bár egyébként tényleg fel vagyok szerelkezve ilyen esetekre, remélhetőleg nem lesz rá szükség. A pultostól közben kérek egy pohár száraz vörösbort, és legalább míg meg nem kapom, leülök az Elodie melletti bárszékre.




No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 EmptySzer. 3 Ápr. 2024 - 10:24


Elodie Rhodes & Tamara Mason
2022.szeptember közepe, péntek este egy helyi bárban.


No one has ever become poor by giving.

If you offer your free time to help out at a charity or to read to an older person or simply to give someone something without ever expecting a thank you, it’s amazing how much more you are able to notice the blessings which fill your life.
Tamara Mason
A rose harbori falka tagja
Tamara Mason
Elõtörténet :
Titulus :
Ápolónő
Karakter idézet :
"Legyen az életed ajándék, és mindenkor, mindenütt, minden körülmények között és önmagadat is beleértve mindenki iránt megnyilvánuló kedvességgel, figyelmességgel, elnézéssel és könyörületességgel légy felemelő hatással az emberiség egészére. Ez a legnagyobb ajándék, amit adhatsz.”
Play by :
Jennifer Lawrence
༄ ༄ ༄ :
Friday night fun - Page 2 296245
༄ ༄ ༄
Friday night fun - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTA2GrfXJAiXNyntr08f4onicqhRMLw3AjH9g&usqp=CAU
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Friday night fun - Page 2 Empty
TémanyitásFriday night fun - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Friday night fun - Page 2 Empty
 

Friday night fun

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Fun Night
» - and the night does not end
» Karaoke night
» Like the wind in night
» night visit