Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 143 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 143 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Like the wind in night EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Like the wind in night EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Like the wind in night EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Like the wind in night EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Like the wind in night EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Like the wind in night EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Like the wind in night EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Like the wind in night EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Like the wind in night
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásLike the wind in night EmptyCsüt. 5 Okt. 2023 - 16:41

Véget ért a játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Like the wind in night Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyKedd 3 Okt. 2023 - 7:19

Kissé üres, tétova bámulással figyelem minden mozdulatát a szarvasom körül. Nem akarom semmilyen módon befolyásolni, csak az állatok ösztönös, tapintatlan kíváncsisága hajt. Azért nézem olyan meredten, hogyan nyalogatja és tépkedi a szabad levegőn langyossá váló húst. Nem eszik sokat, de vissza sem utasítja és hirtelen - amint még maszatos pofáját lendületesen fordítja felém - mintha megérezném a benne dúló ellentmondásos kavarodás mindent felforgató viharát.
Futni fog. Ó, igen. Most mindjárt.
Mintha maga mögött hagyhatná ezt itt.
Bizonyára egyedül a falkaszellem tehet róla, hogy nem hagy csak úgy faképnél, hanem néhány szívdobbanás erejéig tünékeny türelmet mutat. Akár elkísérhetném. Akár. De énrajtam több a vér - nem kívül, hanem belül -, és a nyomába szegődve ott hordoznám a szagot is, amely visszaváltozva talán felfordítja majd a gyomrát. A bőréből félig-meddig kifordított dög emléke vagy élesen megtapad az agyában, vagy elmosódik, a szagok azonban egészen más lapra tartoznak. Sokszor még az embereknél is.
Úgyhogy csak följebb emelem a fejemet, és a pofámat megnyalva ásítok. Amúgy elköszönésképpen.
Ideje nekem is visszafordulni és megkeresni a holmimat.
De talán előbb heverészem egy kicsit itt, a maradék hús közelében. Nem vagyok már éhes, de a test még enyhe melegséget áraszt. Meg akarom várni, amíg kihűl teljesen. Nehogy azt higgye bárki vagy bármi a környéken, hogy ilyen hamar átengedem nekik.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night UjObPmH
User :
hellebore

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 10:45












Hogy miért hagyta magát meggyőzni, hogy lássa saját szemével, mit talált a másik? Nem tudja. Talán egyfajta ösztön vezérelte, hogy kövesse, így együtt ügettek át az erdőn az elejtett vadig.
Kisebb fenntartással közelíti meg az állatot, két véglet csapong benne, az emberi taszítás és a farkasa mohósága, ami többet akar puszta látványnál. Küzdenek egymással, éppen ezért szinte csak megkóstolja a zsákmányt, s már lép is hátrébb pofáját nyalva, hogy a rátapadt vér lehetőleg minél kevesebb nyomot hagyjon rajta. Természetesen teljesen le nem tudja törölni, így vár majd rá a későbbi megtisztítás, mikor ismét emberi alakban indul haza eme kis túrájáról.
Megrázza fejét, bundája csak úgy hullámzik a nyakán a mozdulattól, mintha válaszolna a másik szemében látott kérdésre. Nincs köztük tényleges kommunikáció, egymás testtartására, szemeiben látottakra hagyatkozva felelnek a másiknak.
A piszkosfehér farkas gyomrából elindul valamiféle bizsegő érzés, ami arra sarkallja, fusson el, változzon vissza, mert nem bírja tovább az érzést a torkában, a húst, a vért, muszáj tennie ellene valamit. Talán a visszaváltozás ereje elfeledteti vele ezt az egyszerre rossz és élvezetes emléket.
Fejével az egyik irányba bök, valamerre arra, amerről jöttek, pontosabban, amerről ő maga jött ezzel jelezve, távozni készül. Ha a másik csatlakozna hozzá, különösebben nem bánja, már hozzászokott társai társaságához, ahova holmiját rejtette, amúgyis akad ott még másé is. A farkas bárhogy is dönt, ő előbb lépésben, majd ügető tempóra váltva megindul az imént jelzett irányba.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptySzer. 27 Szept. 2023 - 8:49

Nem vagyok az a fajta farkas, akinek folyton a nyakában kell ugrálni, hemperegni és játszadozni vele, hogy kifelejtve, kizárva ne érezze magát. Kellemesen kapcsolódom másokhoz fej-fej mellett is, akkor, ha nincs kedvük összegabalyodni, sőt, a túlzott közösködés egy idő után még terhessé is tud válni a fenevad számára. Nyűgös, fogmutogató vinnyogásomból igen hamar észrevehető, ha eljutok ide, ám ezúttal még a közelében sem járok. Éppen ezért nem sért, hogy a szürke farkas megtart pár hossz távolságot az oldalamtól. Tulajdonképpen faképnél is hagyhatna. Nem állok felette a rangsorban, hogy tisztelettel vagy engedelmességgel tartozzon és nem is várom el, hogy kísérgessen az erdőben.

Néhány yardra állok meg a zsákmánytól, amelyről máris felröppent a közeledtünkre néhány madár. Más ragadozók még nem bukkantak fel, igaz, azok sem vetemednének arra, hogy szembeszegüljenek velünk. Olyan nagyképűen tűnhetünk fel a színen, ahogy csak tetszik.
Élénken figyelem, ahogy a fiatal szuka ismerkedik a szarvastetemmel és meglepődöm azon, hogy válogatni látszik, de hát a farkasok közt is jelen vannak a különféle jellemvonások ugyanúgy, mint az emberekben. Lehet, hogy az ő farkasa egyáltalán nem szívesen közelít meg olyan vadat, aminek az elejtésében nem vett részt. Ismerek ilyet. Engem soha nem fogott vissza semmilyen büszkeség attól, hogy mástól elorzott dögöt faljak fel, de belőlem van kevesebb. Azt hiszem. Ez pedig itt inkább közös zsákmány.
Persze igazából nem merül fel bennem, hogy nem fog kérni. És az sem, hogy ha nem kér, kötekedjek miatta. Egymást azonban nem ismerjük túl jól, és hirtelen belém nyilall, hogy valószínűleg csak sérti a büszkeségét, hogy egy korcs után jut csak a konchoz. Lejjebb engedett fejjel - az állam csaknem a földet érinti - figyelem, hogy óvatosan tép néhány falatot. Belenyal a vérbe. Ha meg van sértve, nem érezni rajta. Inkább... tétovázik. Tanácstalanul szusszanok - mi baj? -, de hagyom, hadd vegyen annyi időt a dologhoz, amennyit akar.

Visszakocog mellém. Látszik rajta, hogy foglalkoztatja valami. Nyikkanást hallatok. Hogy valami bántja-e. Persze hosszan úgysem tudunk értekezni. Inkább az a kérdés bújik meg a hangban - sok minden mással együtt -, hogy elég volt-e neki mára.
Hisz nem kötelező együtt maradnunk. Azt sem tudom, miért választotta a mai napot ahhoz, hogy felöltse a fenevad alakját.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night UjObPmH
User :
hellebore

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyKedd 26 Szept. 2023 - 13:28












Újfent bele- szimatol a levegőbe, a korábbi válasz, amit az apró, nevezzük köszöntésnek, mi történt, tehát ezután úgy döntött, kíváncsiságának ad teret. Egyszerre kívánta látni a vér forrását és mégsem, eme kettősség miatt engedett késve a "nyomásnak". Rendben, mutasd meg. üzente a másik farkasnak egy fejmozdulattal.
Előbb sétáltak, majd ügetésbe váltottak. A világos farkas nem maradt le egy fejhossznál többet, megtartotta ellenben a távolságot széltében, elfért volna közöttük kényelmesen két társuk is. Ez nem a váratlanul mellé csapódottnak szól, alapból óvatosabban bánik mindenkivel, ám talán ezt amaz nem tudhatja, nem is érdekes, míg a szuka úgy nem dönt, mégis visszavonulót fúj, csakhogy ő egyelőre nem készült ilyesmire.
Megállnak a tetemnél és a piszkosfehér farkas szinte erővel húzza be lábaiban a féket, mikor felsejlik előtte a vér forrása. Elborzad, el is fordítja a fejét, alig bír ránézni, ám mindeközben gyomra és agya összedolgoznak ellene, mert szeretnék, ha megízlelné a testet, mintegy ösztönös reakcióként a zsákmányra.
Orrán át véve a levegőt fújtat néhányat, száját is eltátva liheg, mert nem tudja eldönteni, mit is tegyen. Ha megfutamodik jogosan lesz puhánynak elkönyvelve és önmagát is marcangolni fogja a tudat, mekkora szégyen ösztönei ellen cselekedni. Ha csak megízlelné...
Nem kapkodva, egyik lábát másik elé téve közeledik a szarvashoz, ha ember lenne, talán remegne is, de, mint farkas van benne tartás, nem művel efféléket. Bizonytalansága így is süt róla, lehajtott fejjel érkezik meg a tetem elé.
Hmmm - úszik át a gondolatfoszlány az agyán, mely elködösödik az orrán beáramló szag erejétől. Legyen, egy keveset, csak annyit. Lehajol, épp csak belemártja száját a még meleg vérbe, lenyalja róla, aztán fogait mélyeszti az állatba, hogy egy kisebb darabot vegyen a megtépázott testből. Így tesz még egyszer-kétszer, aztán elhúzódik. Gyomra forog, közben jólesően kordul is meg, mint, ki ízletes vacsorából lakmározott az imént. Elfordul a testtől, háttal áll meg neki, aztán szép, lassú léptekkel visszatér társa mellé. Nem mondana semmit, nem is akar gondolni sem semmire, addig jó, míg meghagyja a farkasnak az ösztönösséget.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyKedd 26 Szept. 2023 - 12:46

Türelmesen várom, hogy a szürkebundás óvatossága alábbhagyjon. Ráérek. Mostanság amikor már túlestem egy váltáson, nem sietek visszanyerni az emberbőrömet. Abban ugyan még mindig jobban otthon érzem magam, de farkasként sem vagyok olyannyira elveszve. Utóbb néha vannak alkalmak, amelyeket még élvezni is képes vagyok. Mint a szarvas.
Államat feljebb szegve engedem, hogy megbökjön a nyakamon. Sőt. Játékosan - nem túl hirtelen és nem is hevesen - visszabökök, bele a tiszta szőrök közé. Még szusszanok is egyet, hogy a szálak borzolódjanak a kifújt levegő alatt. Hátrálva lépek megint néhányat, szinte táncos fürgeséggel, le sem véve a szemem Amandáról.
Csalogatom. Az orra elárulja neki, hogy a préda felé.
Húst, kaffogom röviden. A gesztus csupa magakellető büszkeség. Nem akármit. Vörös húst. Nagyvadat. Peckesen lépkedek feljebb a vízpartról, kényes mozdulattal nem lépve a más vadak által feldúlt és szanaszét viháncolt híg sárba. A vállam felett pillantok vissza, nehogy lemaradjon.
Gyere és ehetsz belőle.

Ha akar, sétálhatunk. De ha rajtam múlik, ügetünk. Az egyetlen olyan dolog, amelyben igazán jó vagyok - a viszonylagos fürge tempó ellenére mancsaim nem ütnek zajt, sötétszürke karmaim mintha hozzá sem érnének az agyagos talajba ágyazódott kövekhez. Csak a fejemet csüggesztem lejjebb, mint az átlagos farkasok szokták. Mintha a koponyám túl nehéz lenne, hogy hosszan fölemelve tartsam.
Ebből a pózból könnyebb harapni. Ha kell.
A szarvast elérve fogok csak megállni, ha a nőstény nem lép közbe sehol: öt-tíz perces út volt az egész. Ez még friss, gondolom kedvtelve, ahogy végigtekintek az összemart tetemen. Annyira friss, amennyire egy farkasnak kell.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night UjObPmH
User :
hellebore

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyVas. 17 Szept. 2023 - 9:30












A msáik farkas nem tűnik veszélyesnek, ismerős szaga amúgyis arra enged következtetni, nincs mitől tartania, bár ettől még óvatos marad, hiszen sohasem lehet tudni, mikor fordul a kocka. Meg egyébként is, ott lengi körbe a vér és az áldozata erőteljes illata, ami egyébként úgy hat a szürkés farkasra, mint valami mágnes. Szeretné tudni, hol, merre találta, miközben belül harcol ezzel a démonnal, mert tudja, egyáltalán nem szeretné meglátni a szétcincált testet.
Érdeklődve biccenti oldalra a fejét, szemében is kíváncsiság csillan a gyanakvás mellé, mielőtt odalépkedne a vízhez és csak úgy inna pár kortyot nem létező szomjúsága enyhítésére.
A hím továbbra sem mozdul, ez egyszerre gyanús és megnyugtató, s a farkas nem tudja, bizalmat szavazzon neki, vagy hagyja meg a köztük lévő távolságot. Tesz egy tétova lépést felé, majd egy lassút még után, így csökkentve valamelyest a métereket.
Le sem veszi róla a szemét, mígnem olyan közel ér hozzá, hogy az összes szagminta egyszerre tölti be az orrát, s ezzel együtt az agyát is. Préda, vér, egyedi illat, minden ott van egyetlen személyen.
Felemeli a fejét, mielőtt átgondolhatná mit tesz, fejét előre nyújtva orrával megkísérli megbökni társa nyakát, amolyan jelzésként, ő sem készül semmire ellene. Bizalmat szavaz neki, ha már nem adott okot az ellenkezőjére.
Mit találtál? - kérdezi meg végül egy pillanatra a másik sötét árnyalatú szemébe nézve. Nincs hosszas szemkontaktus, nincs semmilyen erőfitoktatásra vagy veszélyességre utaló, ha már így egymás elé kerültek, talán jobban is megismerhetik egymást.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptySzomb. 16 Szept. 2023 - 9:43

Nem csodálom, hogy olyan óvatos.
A természetem farkasként ugyanaz, mint emberként és mégis más. Nem jutottam semminek a birtokába, amely nem lappangott bennem a harapás előtt, ám sokszor így is nehéz rám ismerni. A bestia kevesebbet használja az eszét és jobban érti, készségesebben követi az ösztönei által kivezérelt impulzusokat. Nyíltabb és őszintébb, mint amilyen emberbőrben vagyok, ugyanakkor a kíméletlenséghez is más a viszonya. Érzi és élvezi, hogy általa kielégítheti primitív sóvárgását az után az erő és magabiztosság után, amelyek máskülönben nem a sajátjai.
Ezért dörgölőztem gondolkodás nélkül a szarvas csapzott szőréhez is, miután végeztem vele, hogy amennyit lehet, átvegyek a szagából és minden élő megtudhassa, miféle vadászatot vittem végbe ma éjjel. A saját értelmem csupán annak látná, ami volt: egy sebesült állat utolsó perceiben felbukkanó dögevő szerencséjének, ám az erdő nedves talaján négy lábbal taposva ez nevetségesen hangzik. Győzelem volt, méghozzá egy felsőbbrendű ragadozó diadala veszedelmes nagyvad felett. Elvettem, erővel.
És az erdőben levél sem mert rezdülni, amíg jól nem laktam.

Ebbe a délceg, emelt fejű hangulatba toppan Amanda és a felbukkanása jókedvű szuszogást vált ki belőlem. Jó látni. Ha együtt kell váltanom a falka többi tagjával, egy kicsit kényelmetlenül érzem magam néha, így viszont, hogy sikeres vadászként mutatkozhatom előtte, még jól is esik a rám irányuló figyelem. Mellkasomat lejjebb engedem a talaj fölött, mellső lábaim előrenyúlnak, füleim előrefelé billentem, hogy lássa, nem kell erőfitogtatásra vagy más kellemetlenségre számítania. Afféle játszadozás ez és ásítok is, teljesen éberen: farkasom aránytalanul súlyos állkapcsában mélyen ülnek irdatlan méretű sárga agyarai, amelyeket előszeretettel mutogat, akár szükség van rá, akár nincs. Most egyértelműen nincs, az ásítás elsősorban arra szolgál, hogy baráti vinnyogásom mellé keretet szolgáltasson.
Ne tarts semmitől!; közel jöhetsz.
Végignézem, ahogy ráérősen iszik, aztán csepegő szürkeszőrös állát újból fölemeli. Szusszanok egypárat. Egy-két lépést teszek hátra, már-már táncikálva. A szarvas felé. A hús szagát ő is tisztán érezheti.
Fogtam valamit. Ha kérsz, jöhetsz.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night UjObPmH
User :
hellebore

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyKedd 12 Szept. 2023 - 10:03












Beleszimatol a levegőbe, nem rohan, nem siet, pusztán poroszkál kerülgetve a fák törzseit. Óvatos mozdulatai egyre inkább előtérbe kerülnek, ahogy közeledik, de ez nem vadászat, szimplán nem szeretne hátrányba kerülni a figyelmetlensége miatt. Sosem rontott csak úgy rá senkire, aki nem prédaként lengett meg előtte. Igazán még azok iránt is érzett némi sajnálatot, de hajtotta az ösztön, hát ment. Mostanában már ez is változott, mint annyi minden más.
Régebben talán oda sem mert volna menni egy kevésbé ismerős szag nyomát követve a falkatársához. Nem, megfordult volna és arrébb megy, nehogy megzavarja, mert a többi szagnyomból ítélve... Vadat ejtett, vonzónak hatott a vér illata. Ám a kettő más irányt mutatott, nem volt túl messze egyik a másiktól, a vér közelebbinek érződött, de a szürke farkast ez nem érdekelte.
Egyre közelebb ért a társához, még ugyan nem látta, ellenben valahol ott kellett lennie. Újra beleszimatolt a levegőbe, megáll egy pillanatra, majd tovább indul. Igen, fejében forognak a fogaskerekek, kezdi feleleveníteni, hol látta utoljára és hogyan is néz ki, csakhogy mindkeddig emberi alakban látta, a farkas egészen más. A farkas ösztönlény, magabiztos, ha kell, s kiszámíthatatlan. Épp mint az, miként fog reagálni a szuka, amint látható távolságba ér a másikhoz. Nem áll meg, megy továűbb, mígnem tíz, talán tizenöt lépésnyire egymástól megáll.
Fejét kíváncsian dönti kissé oldalra, szemei a hímet fürkészik. Készen áll, ha szükséges, hogy hátrébb lépve védekezésre váltson, mégis valami azt súgja, nem lesz szüksége ilyesmire.
Mit keresel itt?
Hangzik fel fejében a kérdés, melyet nézésével is közvetít a másiknak. Nincs benne semmi rossz szándék, inkább csak meglepődött rajta, pedig nagy ez az erdő, a falkatagok száma jelentős, bármikor bármelyikük úgy érezheti, futni vágyna.
A szürkés fehér farkas a vízhez sétál, távolságukat továbbra is fenntartva és lehajtja fejét, hogy igyon néhány kortyot a vízből. Nem is szomjúsága csillapításaként, sokkal inkább azért, hogy jelezze, békés szándékkal érkezett.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyPént. 8 Szept. 2023 - 15:20

Nem úgy indultam el otthonról, hogy át fogok változni.
Lassan két éve már, hogy egyedül, saját akaratomból is képes vagyok a váltásra. A fenevad meg én azóta újfajta, organikus harmóniában élünk: akármennyire is utálok keresztülmenni az átváltozáson, mostanra ez az érzés háttérbe szorult mindamögé, amely a folyamat túlvégén várni szokott. A bestia feje lágya egészen benőtt már, főbb jellemvonásai a magabiztosságig kiforrtak és bár farkas-dolgokban ma is messze elmaradok a robosztusabb falkatagoktól, a lábamon mostanság már jól megállok egymagam is.

Persze, a zúzódást azért összeszedtem.
Egyszerű sétának indult a holdfényben, ami miatt most itt vagyok a pataknál. Az orrom is lehetett volna az első - Alec mióta próbálja belém verni, hogy helyezzem előtérbe a szaglásomat -, mégis a fülem csípte el a gyönyörű hangot, mely beljebb vonzott a fák közé. Kétségbeesett siránkozás volt, de erőteljes. Vagy tíz percig gázoltam az aljnövényzetben, mire a forrására ráakadtam. Addigra persze tudtam: az orrom elárulta. Először a vért. A látvány mindegy is volt. Mire megpillantottam a vergődő szarvasbikát, már tudtam, hogy kell nekem.
Farkasoldalam mohóságát mi sem mutatja jobban, mint hogy a váltást sem várta ki egészen: a zsákmányul kiszemelt szerencsétlen állat rettegését legalább annyira kívánta, mint azt a mámort, amibe torkollik majd. Ott toppant négy aránytalan mancsára a vérben forgó szempár előtt, a bömbölés, amelyet a haldokló vad félelmében csapott pedig csak fokozta vérszomjas izgalmát. Az alakváltás megrémíti a közönséges állatokat, ugyanakkor épp emiatt veszélyes játéknak is számít. Rendesen pedig a bestiám és én egyetértünk abban, hogy nem érdemes kihívni a sorsot.
Ez a bika azonban nem tudott lábra állni.
A nyakát hajlította csupán karikába újra meg újra, és szánalmasan kaparta a földet. Mellső lábai bénán remegtek. Gyönyörű törés! Valahol a mellében lehet. Ha ép, ugyan soha nem bírtam volna elkapni. Agancsos fejét így is ijesztő dacban szegezte nekem, én pedig többször odakaptam az orra meg a hasa meg a lába felé, egyszerre hergelve mindkettőnket. Nem vagyok jó vadász: hiányzik belőlem a kitartás és a merészség, hogy ilyen nemes prédát ejtsek. A bizonyosság, hogy ma mégis így lesz, elbizakodottá tett. Elég volt egy kevés figyelmetlenség, hogy ne húzódjam el időben a villámgyors rúgásai elől és már csattant is rajtam az emlékeztető: aki túl sokra tartja magát, könnyen rajtaveszthet.
Ennek a nyoma még holnap is meglesz.
A találat éppen elég józanító volt ahhoz, hogy ne merjek újabb játszmákba kezdeni. Óvatosan megkerültem a testet és a védtelen háta felől, a gerince aljánál kaptam bele. Ez már nem játék volt, félig a földre lapulva szaggattam le a bőrét meg a húsát a válláig ő pedig bőgött és bőgött, olyan panaszosan mintha sohasem akarná abbahagyni. Más farkasok ilyenkor feltépik a nyaki verőeret vagy a hasfalat - könyörületes halál -, nekem azonban eszem ágában sem volt a kapálózó paták vagy a döfködő agancsok közelébe kerülni. A sebeit nyaldosva vártam, hogy elfogyjon belőle az erő.
Ráérünk.

Mire megérzem a falkatárs szagát, már kétszer is jóllaktam az elpusztult szarvasból: épp térdig állva iszom a sekély patakból, magamban a fájós vállamat morogva. Fölemelem a fejemet, mert közeledni hallom a lépteit. A fülemet hegyezem, de csak megszokásból, mert fel is bukkan egyszerre. Amanda az. Ezt a tömött és elegáns, világosszürke bundát nem lehet eltéveszteni. Apró csaholással köszöntöm. Felé fordítom az oldalamat, hogy a színkeverékből meg a hátam és a vállam előnytelenül csapott, szögletes vonulatából rájöhessen, ki vagyok. Ha eddig nem tette.
Amanda. Megismersz-e?
Kilábalok a kristályfehéren felhabzó vízből, sodorirányban. Hátha inni akar.



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night UjObPmH
User :
hellebore

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyCsüt. 7 Szept. 2023 - 13:48












Az őszi éjszaka simogatja a bőröm. Kibújok a kabátomból, egészen óvatosan húzom le a kötésről a karomon, de még így is felszisszenek. A friss vágások már gyógyulni kezdtek, valószínűleg mire visszaváltozom már nyomuk sem lesz, de most még érzékenyek. Lassan lecsavarom és fehér tekercset képezek belőle, amit a hátizsákomba dobok.
Megvan a magam helye, ahol a holmimat elrejtem, mindig ide pakoljuk páran, mert ezt a fa-együttest, ami távol van az ösvénytől könnyen megtaláljuk. Ha mégsem, többfelé vannak tartalékok.
Kikapcsolom a mobilom, iszom egy kortyot a kulacsomból, aztán a kabát után a pólóm is leveszem. Levetkőzöm teljesen. Megborzongok a jéghideg talajtól a talpam alatt és a tavaszi éjszaka hőmérsékletétől. Pillanatok alatt libabőrben úszom. Két kezemmel átkarolom magam, míg még egyszer körbenézet. Beleszagolok a levegőbe, sehol senki. Bedobom a táskám a fa gyökerei közti üregbe, miután mindent beleszuszakoltam.
Az átváltozás kellemetlen, a csontok szögének változása, megnyúlása és zsugorodása szörnyű érzés, sosem lehet hozzászokni. Egy ideje már kellemesebbnek érzem, a fájdalom maga, ami szimpatikusabbá teszi, hiszen addig sem gondolok semmi másra, minden figyelmem a farkasom köti le, aki már nem csak a bordáim feszíti szét.

Beleszimatol az éjszakai levegőbe. Az avar, egy-két nyúl a közelben, érzékei mindent kiszúrnak, ám egyelőre céltalanul indul neki. Az ösvényektől messzebb ébredt tudatára, felfedezte, merre is járhat, körbeügetett a környéken, mielőtt konkrétumban gondolkodna. Vadászhatna... Na, nem ölési szándékkal, bár... Fogalma sem volt, hogy mit akar csak azt, hogy jó így lenni, jó ösztönösnek le...
Ki van ott?
Ismerős ismeretlen szag csapja meg az orrát.
Egy másik farkas.
Egyértelmű, mint az irány, amerre kószálhat. A világosszürke farkas gondolkodás nélkül indul el a másik felé, eszébe sem juthat, hogy veszélybe, netán csapdába sétálhat.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night EmptyCsüt. 7 Szept. 2023 - 13:25

Amanda Fewer & Charles T. Manx
Like the wind in night

Erdő, májusi késő esti órák

"Alakot vált a farkas, észjárást nem."
Amanda Fewer
A rose harbori falka tagja
Amanda Fewer
Elõtörténet :
Play by :
Caitlin Stasey
༄ ༄ ༄ :
Like the wind in night Tumblr_ozef00PKgi1sy2z51o1_500
User :
Lyn

Like the wind in night Empty
TémanyitásLike the wind in night Empty

Ajánlott tartalom

Like the wind in night Empty
 

Like the wind in night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» - and the night does not end
» Fun Night
» Friday night fun
» Karaoke night
» night visit