Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

night visit EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

night visit EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

night visit EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

night visit EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

night visit EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

night visit EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

night visit EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

night visit EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
night visit
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
Témanyitásnight visit EmptyHétf. 3 Jún. 2024 - 11:06

Félbehagyott játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
night visit Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
night visit B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptyVas. 17 Márc. 2024 - 14:06

blood in the water, black in the sky   out in the ocean, nowhere to hide   
Ashát sok különféle vád érte már élete során: bélyegezték agresszívnek, seggfejnek, érzéketlen, frigid picsának, megvádolták már indulatkezelési-problémákkal és igen, ha jól emlékezett, szociopatának is elkönyvelték egyszer-kétszer. Szerencsére ő egyikkel sem foglalkozott különösebben, mert úgy vélte, mindnek egyszerre van kicsit igaza és téved nagyot. A boszorkány temperamentumával nem volt semmi baj – egyszerűen csak olyan volt, amilyennek a legtöbben akartak, de nem mertek lenni.
Nem lobbanékony volt, egyszerűen csak amint megunta a baszakodást, csírájában fojtotta el a dolgokat. Mielőtt még különösebben felbaszták volna az agyát, hogy aztán tényleg indulatkezelési problémái legyenek. Amennyi balfasszal körül volt véve, különösen mostanában, senki nem hibáztathatta volna érte.
Ez a kocsijában pöffeszkedő arrogáns seggfej pedig igazi díszpéldánya volt azoknak, akik még a szokásosnál is gyorsabban fogyasztották a türelmét.
Egyelőre egyiket sem, mert valami megmagyarázhatatlan oknál fogva igyekszem türelmet gyakorolni és egyelőre nem intézkedtem hivatalosan – válaszolta meg a fickó kukacoskodó kérdését a paragrafusokra vonatkozóan. Ha Asha jogi diplomát szeretett volna, most a hivatalban ült volna a pojácák között, akik feldugták a karót a seggükbe. A rakpart – meglepetés! – a partiőrség ellenőrzése alatt állt, ezért Ashának minden joga megvolt ahhoz, hogy ezen bármelyik pillanatban változtasson, már csak ezért is szúrta oda az egyelőre szócskát.
Mondjuk így is megvolt az esélye annak, hogy a seggfej kihúzza annyira a gyufát, hogy kevésbé hivatalos módszerekhez folyamodjon.
Hogy milyen jogon? – kérdezett vissza, és ezúttal nem is próbálta elrejteni a hangjából a megütközés árnyékát. Asha általában jól kalkulálta ki a helyzeteket, az esélyeket és a következményeket, de néha azért ő is tévedhetett. Mint például most is. Mert a fickó épelméjűsége alapból is kérdőjelesen szerepelt az egyenletben, de most a kérdőjellel együtt radírozta ki onnan.
Vajon hány agysejtjének kellett megdögölnie ahhoz, hogy az előző méregetés után ne fogja fel az egyenruháját?
Oké... – szeretett volna belekezdeni az epilógusba, de ebben a pillanatban a seggfej kényelmesen megkínálta cigivel, mintha tényleg nem fogta volna fel a csökevényesedett agyával, hogy bizony nem az övé a világ összes ideje.
Asha agyában nem elpattant valami, egyszerűen csak megunta a gyerekes huzavonát, amit a faszfej úgy élvezett, mint varacskos disznó a sárban hempergést, neki viszont már a szabadidejét rabolta. Felemelte a kezét, mintha csak a cigiért akart volna nyúlni, de ujjai a doboz helyett a saját nyakához vándoroltak, ahol mutatóujja gyors, kivehetetlen mozdulatot írt le. A következő pillanatban az íriszei ametiszt színben izzottak fel, és mielőtt még a seggarc pisloghatott volna egyet, Asha mágiája csápokként nyúlt ki, egyenesen az ő fejébe, megbénítva őt, elvéve tőle a mozgás és a beszéd szabadságát. Lélegezni azért hagyta. Talán mégis jó napja volt.
Nem tudom, ki vagy te és őszintén szólva nem is különösebben érdekel – szólalt meg, továbbra sem szabadítva fel a fickót a béklyóból. – Felőlem térden csúszva is visszamehetsz a falkádhoz sírni azért, mert összefutottál egy csúnya, gonosz boszorkánnyal, de tudod kifejezetten rosszul viselem, ha hülyének néznek, és azt is, ha pazarolják az időmet, te pedig a kettőt egyszerre csinálod.
Csak amolyan szórakozás gyanánt rávette a seggfejet a puszta akaratával, hogy húzzon ki egy szál cigit a dobozból, gyújtsa meg a végét a sajátjával, aztán adja át neki. Elvette a szálat, mélyen letüdőzte a füstöt, aztán ráérősen az ég felé fújta. Akash halkan füttyentett a felettük lévő fa tetején.
Most fel fogom oldani a blokkot az elméden. Ha okos vagy, elmondod, mi a faszt csinálsz itt, én pedig eldöntöm, hogy sanszosan kell-e majd jelentést írnunk belőle vagy nem – nézett a fickó szemébe áthatóan. – Ha nem vagy okos, akkor magam fogom kitúrni a fejedből az infót, de az hidd el, nem lesz kellemes.
Ezután, csak hogy bizonyítsa, mennyire jófej, Asha valóban visszahúzta mágiája csápjait, elengedve a seggfej elméjét, írisze azonban még mindig lila színben ragyogott, és Akash által is felerősített ereje a fickó minden rezdülésére ki volt hegyezve, hogy bármelyik pillanatban újra átvehesse az irányítást. Nem zárta ki ugyanis a lehetőségét, hogy a faszfej nem csak nem okos, de talán egyenesen hülye is.


we are sick,
fucked up and complicated


we are chaos,
we can't be cured
「R」
Asha Kendare
Koven nélküli boszorkány
Asha Kendare
Elõtörténet :
Titulus :
US Coast Guard Commander
Kapcsolatban :
night visit 1ErHcV5
even if it hurts me
even if I can't sleep
show me the way
Zenedoboz :

I guess it goes to show, does it not?
That we've no idea what we've got until we lose it and no amount of love will keep it around if we don't choose it.
And I don't know what's got its teeth in me but I'm about to bite back in anger; no amount of self-sought fury will bring back the glory of innocence.
Karakter idézet :
I can't drown my DEMONS,
They know how to SWIM.
night visit B1e9e3b7fb7435f193df0253b0ffc5a00a2a292a
Play by :
Anya Chalotra
༄ ༄ ༄ :
night visit XkWdI9E
Whoever fights MONSTERS should see to it that in the process he does NOT become a monster. And if you gaze long enough into an ABYSS, the abyss will gaze back into YOU.
night visit O9TPJos

User :
BadLana

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptyKedd 19 Dec. 2023 - 12:33

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Biztos vagyok benne, hogy ugyanúgy érzi belőlem, hogy nem vagyok szimpla emberi vérből való, ahogy én is tudom, hogy ő sem az. Ebből kifolyólag nem is tartom a hülyének. Így biztos vagyok abban is, hogy a bőréről élősikló alap agresszió átgondolódik a beszélgetésünk végére.
Elnevetem magam. Nem fejtem ki, hogy a kiábrándulás nem hat rám még alap szinten sem, mit tudhat ő rólam? A helyzet az, hogy a nő szavai mögött az a rejtett agresszió bújik meg, ami valójában igazat ad neki, ki kell, hogy ábrándítson. Férfi szemmel nézve, meglehetősen baszatlan állapotban leledzik.
- Hálás vagyok. - sóhajom mégis. - de majd kiábrándít, akitől erre vágyom. - ő már megtette, vagy éppen készül, de bízzuk egy kicsit még a jövőre ezt a muzsikát.
A szavaiból ugrándozik a frusztráció és, hogy túl sokat nézte a Rockyt, azonban abban bízom, hogy fél pillanatig sem hiszi, hogy megijeszt.
- Remélem nem gondolja, hogy nem látom a kamerákat, azonban paragrafusokra szedné, hogy melyik törvényt szegtem meg? - mert ugyan nem vagyok zsaru, de magánban igen és nem baj, ha tudom mikor tiprom talppal a határokat, hogy ne kelljen rácsokról álmodnom, de a farkasnak eszébe sincsen ezzel játszani, őt jelenleg nem foglalkoztatja a nő, még nem talált benne érdekeset.
- Nagylelkű ajánlat, de anyám elég korán megnevelt, köszönöm, nem kérek belőle még egyszer. - jééézusom. A nő ha nem hülye akkor már tudja, hogy farkas vagyok, ahogy azt is, hogy a helyi falkához tartozom talán nem kelt olyan feszültséget, ami visszaüt rá is, de ha igazán intelligens, akkor nem tolja sokáig ezt az ócska strici dumát, ez bejön még valahol?
Nyilván nem mozdulok és nem is fogok, maximum mellbe pumpálom ólommal.
- Jogában áll? - most nekem biccen a fejem félre. - Elmesélné milyen jogon? - ez senki területe, hát miért is milyen okkal is tiltana ki? Parkolási tilalom van? Lehet parkoló őr és kellett volna jegyet vennem? Vagy lehet tényleg strici és ilyen fura mód akarja nekem eladni valamelyik koszlott ringyóját?
Alapvetően magánhekus vagyok, az, hogy ki akar tenni és ennyire agresszívan máris felkelti az érdeklődésem, valamit titkol?
Hogy jelezzem mennyire maradni szándékozom cigivel kínálom. Valójában szeretem az erős nőket, a határozott nőket, akik tudják, hogy a férfiak is szeretik ezt, de nekem valami miatt az az érzésem, hogy itt valamibe bele tudok tenyerelni és én imádok ilyesmibe nyúlni.
Vendég
Vendég
Anonymous

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptyCsüt. 30 Nov. 2023 - 15:03

blood in the water, black in the skyout in the ocean, nowhere to hide
Asha Kendare az utóbbi években nem sokat mosolygott, és aki eléggé ismerte már, tudta: amikor megteszi, az inkább rossz jel, mint jó. Márpedig Asha most elmosolyodott. A fickó arcátlan volt, a mágiája gyorsan letapogatta róla azt is, hogy még csak nem is egyszerű ember, ráadásul alábecsülte őt. Itt követte el az első hibát, de Asha egyelőre elengedte a füle mellett a kérdést, ami egyébként felhívás volt keringőre.
Nyilvánvalóan érzékelte a testét végigmérő pillantást, azonban szeme sem rebbent.
Hmmm –hümmögött értőn, amikor a pasas csakugyan egy találkára fogta az ittlétét. Segítőkészen felvilágosította arról, hogy alighanem hiába várakozik, a fickó azonban nem értette a finom célzást.
Amennyiben a találka olyan jellegű, mint ahogy az előbb engem méregetett, sajnos ki kell ábrándítanom – biggyesztette némileg lejjebb az alsóajkát. Egy pillanatig sem gondolta, hogy a fickó kurvázni érkezett, de ha ő játszadozni akart, abban Asha partner tudott lenni.
Ezért is állt ellen a kísértésnek, hogy elnevesse magát, amikor azt találta rá mondani, hogy finom hölgy. Elbaszott egy világot éltek volna, ha Asha Kendare-nál kezdődik a finom hölgyek fogalma, de a pasas tenyérbemászó stílusa irritálta egy kissé.
Nézze – kezdte most még nyugodtan –, hadd ne kelljen elsütnöm azt a klisét, hogy ezt csinálhatjuk a nehéz vagy a könnyű módon. A térfigyelő kamerákon látszik, hogy jó ideje itt bassza már a rezet, szóval mi lenne, ha átugranánk azt a részt, amikor hülyeségekkel fáraszt és rögtön megérkeznénk oda, amikor elmondja, valójában mit csinál itt? – szegezte pillantását élesen a férfi vonásaira.
Ha esetleg rosszak lennének a megérzéseim és mégis kurvázni jött, elég, ha elnyomja a csikket és elhúz innen, érteni fogom – intett a fejével az út felé, jelezve, hogy ha bölcs döntést akar hozni, elhúzhat balfenéken. – Ugyanakkor figyelmeztetnem kell, hogy ha tovább játssza a nagyszájú seggfejet, jogomban áll kényszeríteni is a távozásra – tette hozzá. Mosolyogva.


we are sick,
fucked up and complicated


we are chaos,
we can't be cured
「R」
Asha Kendare
Koven nélküli boszorkány
Asha Kendare
Elõtörténet :
Titulus :
US Coast Guard Commander
Kapcsolatban :
night visit 1ErHcV5
even if it hurts me
even if I can't sleep
show me the way
Zenedoboz :

I guess it goes to show, does it not?
That we've no idea what we've got until we lose it and no amount of love will keep it around if we don't choose it.
And I don't know what's got its teeth in me but I'm about to bite back in anger; no amount of self-sought fury will bring back the glory of innocence.
Karakter idézet :
I can't drown my DEMONS,
They know how to SWIM.
night visit B1e9e3b7fb7435f193df0253b0ffc5a00a2a292a
Play by :
Anya Chalotra
༄ ༄ ༄ :
night visit XkWdI9E
Whoever fights MONSTERS should see to it that in the process he does NOT become a monster. And if you gaze long enough into an ABYSS, the abyss will gaze back into YOU.
night visit O9TPJos

User :
BadLana

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptyHétf. 23 Okt. 2023 - 18:13

night visit

Mély, unott sóhajjal nyugtázom, hogy nem csaltak meg az érzékeim, valaki valóban közeleg. Újból szívok egy slukkot és hátra dőlök az ülésen.
A farkas izgatottan felcsahol a csontok mélyén,  a gyomromban. Nekitörleszkedik az ereimnek, mintha kifelé akarna törni belőlem, mert valami nem stimmel, erősen nem. Mit sem foglalkozom ezzel, valójában csak eltelik az idő, mégsem örülök, hogy nem sétál el mellettem, hanem célzatosan megszólít a nő.
Jézusom… még be is kopog, elvigyorodom az orrom alatt. Elpöccintem a csikkem, csak nem kap lángra.
- Szépet. - egyezkedem. Legyen ez az este szép, bár lehetne sokkal szebb is, ha mondjuk tova sétál a büdös picsába és nem tart fel, valamint nem riasztja el a megfigyelt személyt a jelentéktelen jelenlétével.
- Talán kiskegyed a parti őrség egy személyben? - biztos, hogy nem, az egy muki, a neve még ismerős is, a nő csak amolyan minden lében kanál turista lehet, noha ömlik belőle az a különlegesség, ami facsarja az orrom és aminek a bűze arról árulkodik, hogy nem sima homosapiens. Rá is tüsszentek.  
Mégis megcsillantok egy megnyerő mosoly, a tekintetem végig siklik a nő alakján, úgy veszem szemügyre, ahogy azt szoktuk mi faszik, aki tetszik is nekünk, ebben még sosem kellett csalódnom.
- A helyzet az, hogy igen, várok valakire. - és nem, nem láttam parkolni tilos, vagy várakozni tilos táblát, de nem is akarok belekötni, jobb lenne nekem, ha a hosszú combjait megmozgatva tova lejtene, vagy amerre jött vagy másik irányba, pont telibe szarom.
- Köszönöm az információt, igazán kedves, hogy gondja van az időmre, de én kicsit maradnék még, ha csak törvények nem tiltják. - de az meg teljesen kizárt, emiatt is igazi találkahely, ha valaki torkát át kell vágni.
- A kérdés az, hogy egy finom hölgy, mit keres itt az éjszaka leple alatt. - ha csak nem biceg valamiben, valami rosszban, vagy esendőben.
A farkas mocorog a gyomrom mélyén, újabb cigire gyújtok, jelzem, hogy nem tervezek elmenni egyelőre, hiszen, mint mondtam neki és nem is hazudtam, várok valakire.

Vendég
Vendég
Anonymous

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptyHétf. 23 Okt. 2023 - 16:45

blood in the water, black in the skyout in the ocean, nowhere to hide
Kezdte baszottul unni ezeket az éjszakákat.
Ha nem tudta volna hogy az emberei nagy része túl sügér hozzá – és nem lett volna képes a gondolataikban olvasni, hogy ezt kizárhassa –, megesküdött volna rá, hogy ők próbáltak minduntalan kibaszni vele. Úgy érezte, egy olyan átok ül a fején, amit úgy hívnak: minden befejezett műszak után vár rád valami szarság, amit nem fogsz tudni elengedni. Még mindig egyenruhában volt – ezt a részét mondjuk nem bánta, amikor simlis alakokat kerített be a rakparton –, ami az Államokban lehetett előny is meg hátrány is, mert nagyjából 50-50% volt az esélye, hogy törvénytisztelő polgárt fog ki, vagy valaki olyat, aki csakazértis alapon nekiáll baszakodni az egyenruha láttán. De legalább nála volt a szolgálati fegyvere és hivatalosan nem is tette le a műszakot, amíg vissza nem ért a körletébe.
Az autót, amit most is szemmel tartott az árnyékokba olvadva, még a térfigyelő kamerákon szúrta ki – másfél órával ezelőtt. Semmi keresnivalója nem volt itt, a rendszámot sem ismerte fel, és akárki is ült benne, nem a rakparton akadt munkája. Nem olyan munkája. Ashának nem kellett kérdéseket feltennie, hogy tudja.
Akash halkan füttyentett egyet a feje felett, majd kecsesen felszállt a fa ágáról és átrepült egy szemközti, dús lombkoronába, ahonnan egyszerre tarthatta szemmel Ashát és azt a dokkot, amit az autóban ülő fickó is figyelt. Asha akkor lökte el magát a fa törzsétől, amikor az autó ablaka lehúzódott; látta a csikk felizzását a sötétben, orrát pedig megütötte a bagószag. Odasétált az ablakhoz, majd megállva megpaskolta az autó tetejét.
Szép jó estét! – villantott az odabent ülő fickóra egy hűvösen udvarias mosolyt. – Segíthetek valamiben? Meglehetősen hosszú ideje áll már itt. Valami problémája akadt, esetleg vár valakire? – kérdezte érdeklődve és készenlétben állt, hogy kiolvassa a fejéből a valódi válaszokat, ha esetleg hazudni támadt kedve.
Attól tartok, a dokkok és a raktárak már órák óta le vannak zárva és hajnali négyig nem is érkezik hajó, amiért megnyitnák őket – tette hozzá segítőkészen, látszólagos együttérzéssel, mert a pasas így biztosan lecsúszott egy találkáról.


we are sick,
fucked up and complicated


we are chaos,
we can't be cured
「R」
Asha Kendare
Koven nélküli boszorkány
Asha Kendare
Elõtörténet :
Titulus :
US Coast Guard Commander
Kapcsolatban :
night visit 1ErHcV5
even if it hurts me
even if I can't sleep
show me the way
Zenedoboz :

I guess it goes to show, does it not?
That we've no idea what we've got until we lose it and no amount of love will keep it around if we don't choose it.
And I don't know what's got its teeth in me but I'm about to bite back in anger; no amount of self-sought fury will bring back the glory of innocence.
Karakter idézet :
I can't drown my DEMONS,
They know how to SWIM.
night visit B1e9e3b7fb7435f193df0253b0ffc5a00a2a292a
Play by :
Anya Chalotra
༄ ༄ ༄ :
night visit XkWdI9E
Whoever fights MONSTERS should see to it that in the process he does NOT become a monster. And if you gaze long enough into an ABYSS, the abyss will gaze back into YOU.
night visit O9TPJos

User :
BadLana

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptySzomb. 14 Okt. 2023 - 19:34

night visit

Fáradtan pillantok az órámra, behúzom a nyakam. Fekete póló (rajta felirat: Minek ide idézet, odabasz a kinézet. Ajándék, nyilván!) és fekete farmer, még a cipőm is feket és a zoknim is amit éppen viselek, megfigyelő álláspontot vettem fel.
Dolgozom. Ásítok. Milyen rohadt álmos vagyok.
A muki, alias Maximulliam Frontsyl az egyik dokk előtt parkolt le és oda is ment be, mondhatnám, hogy a feleség bérelt fel, hogy szeretőit buktassam le, de valójában az üzletfele fordult hozzám, aki 60/40-ben társ a cégben, nyilván övé a 40°% de szerinte Maxie, ahogy ő hívja, sántikál valamiben, szeretném azt hazudni, hogy téved, de Maxie, még a gondolataim között is gúnyosan ejtem, valóban biceg ebben és abban.
A magas szőke muki olyan, mintha egy kurva Calvin Klein poszterről lépett volna elő. Izmos, formás még nekem is, aki kőhetero vagyok szemet szúr, ő ellenben szerintem nem az, alkalomadtán nem riadok vissza semmitől, hogy a közelébe kerüljek, na persze van az a közelség, amit nem kívánok neki, mielőtt súlyosan törvényt szegek és a gigája a fogaim között végzi. Duncan milyen boldog  lenne, simán keresztre mászna, mint áldozat, de persze kivégeztetne, vagy száműzetne engem a zsírgenyót. De minek is hergelem magam valamin, ami meg sem történt?
Csillagos az éj, a lámpák ugyan világítanak, de nem engednek túl sok belátást, valójában a dolgom annyi, hogy megerősítsem; igen, valami szúrja a bokáját a kis Maxienak, mert arra még nincs felkérésem, hogy azt is kiderítsem mibe veri a csúfot éppen, az is lehet, hogy egy késő esti pásztoróra hozat ide és én már, az órámra pillantok, másfél órája baszom itt az anyám, ahelyett, hogy a dolgomra rohannék, mert lenne belőle bőven.
Ha más nem árnyékszövetkezni, acsarogni, hogy mindent sokkal jobban tudnék csinálni, de ez sem kérdés.
Az isten bassza meg, majd elalszom, hol a kávém, Peppertől kaptam egy termoszt, ami nem csak melegen, de hidegen is tart, azonban kávét csak melegen, megszokás, mert hatással nincs rám.
Leengedem a kocsi ablakát, megcsap a meleg esti levegő és ráérősen rágyújtok.
Hallom a lépteket….
Vendég
Vendég
Anonymous

night visit Empty
Témanyitásnight visit EmptySzomb. 14 Okt. 2023 - 19:32


Asha & Cameron
night visit

Rakpart, egy augusztusi éjszaka
Vendég
Vendég
Anonymous

night visit Empty
Témanyitásnight visit Empty

Ajánlott tartalom

night visit Empty
 

night visit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» - and the night does not end
» Fun Night
» edge of the night
» Friday night fun
» Karaoke night