Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 130 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 130 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

A szabadság illúziója... - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
A szabadság illúziója...
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásA szabadság illúziója... - Page 2 EmptyKedd 2 Ápr. 2024 - 23:25


THE SAMURAI!!

Miután előmerészkedtem a fürdőszobából, a nő a parancsomat követve csak ült az ágyszélén. Nem gondoltam, hogy ilyen engedelmes lesz. Bár, ha felidéztem a megbízóm szavait, hogy mégis mit műveltek az ő kurváikkal. Igazából, nem is értem miért lepődtem meg ezen. Nem tudhattam, hogy miken ment keresztül, de részletességében nem is érdekelt. Bőven leszűrtem ennyiből a számomra szükséges információkat.
A konklúzióm és a taktikám magától értetődő volt: csak egy kicsit jobban bánok vele, mint a kartellei és igazából bármit megtenne értem.
Azt, hogy meddig fog boldogítani a nő, egyelőre nem tudtam. Ami bizonyos, hogy fel kell kutatnom egy-két „jóbarátot”, hátha tudnak érdemben a nő hátteréről.
Ahogy végigmértem a jutalmam, elfogott az undor és a sajnálat. Valamiért elsőre a csótány és a patkány jutott eszembe, minél tovább bámultam a nőt. Harcolt a nyomorúságos életéért azzal, hogy megalázkodik; és mégis, sikerült túlélnie egészen idáig.
A másodperc törtrésze alatt még a düh is rám tört. Mentegetőzhetnék, hogy indokolatlan ez az érzés, de akkor magamat is átvertem volna.
Más sorsban osztoztam ezzel a nővel, ennek ellenére a felállásunk hasonló volt.
Ez zavart. Ez idegesített egész végig.
Én is úgy tengődött a Yomiban, hogy mindig alulmaradtam, pusztán annak örülnöm kellett, hogy léteztem. Baszódjanak meg!
Nagy lélegzetet vettem, a haragomat elcsendesítettem. Már nem a többi démon ölebe voltam. Mitöbb, én dönthetek életről és halálról... Ez, és a szabadság az igazi hatalom.

A nő megállapítását ignoráltam.
Épp elfordultam volna tőle, hogy valami pólót és nadrágot vágjak hozzá, amikor felém lépett. A pulóver a padlón landolt, és a szemöldököm felszaladt a köszönetre.
Megint elfogott a düh, de ahelyett, hogy ez az elemi erő irányítson, csak belül fortyogtam. Rohadt nehéz megállnom, hogy ne rázzam meg legalább. Ne hasonlítson azokhoz a nyomorultakhoz, akik eddig kurvaként futtatták!

- Ne légy ilyen szánalmas! – förmedtem rá.

A székhez sétáltam, ahol az összehajtogatott ruháim voltak. Gyorsan átnéztem őket, és előszedtem egy mackónadrágot és egy pólót. Nem is kellett több, hogy odadobjam neki.
A ruhakupacból egy doboz cigit és öngyújtót is előkotortam.

- Vedd fel! – parancsoltam rá erélyesen.

Ha az épphogy földre szabadult yokai-ról lett volna szó, akkor meg is erőszakoltam volna. Mára már megtanultam különválasztani az életem különböző szegmenseit. Nők és szex? Akkor a szabályokon alapuló együttlét. Kellett némi idő, hogy értékeljem az emberi formát, röpke pár évszázad alatt pedig bejártam a szexualitás nagy palettáját.
Végül egyet sóhajtottam – bár lehet inkább fújtatásnak jobban megfelelt –, és újból beszédre nyitottam a szám.

- A nevem Haise. Csakhogy kvittek legyünk – utaltam arra, hogy ő már felfedte a kilétét.

Kiszedtem egy szálat a dobozból, amire egyből rá is gyújtottam. Az ablakpárkányból elvettem a hamutárcát, és csak ezután ültem le az ágyszélére.
Tőlem ledermedve ácsoroghatott tovább a pólóval és a nadrággal a kezében. Felöltözve vagy meztelenül, mindegy. Csak válaszoljon.

- Miért mondták azt, hogy sokat érsz? – engedtem némi időt neki, hogy válaszolni tudjon. – Azért is érdekel, mert nem nézel ki többnek egy átbaszott bevándorlónál – szívtam egy nagyot a cigiből. –  Tipikus. Előadják a délen élő kamaszlányoknak és nőknek az amerikai álmot és másnap már lehet a kartell vagy a jakuza futtattja valahol – pöccintettem bele a hamut a tárcába. – Lehet még így is szerencsés vagy, hogy nem a Bratva kezei közé kerültél. Európában szeretik az egzotikus nőket – az oroszokat se kellett félteni, ha emberkereskedelem.

Az ő kezük szinte mindenhova elért. Volt már dolgom velük, de az ő szervezetük jócskán más elveket vall, mint egy Jakuza, netán Camorra vagy Cosa Nostra. És a Triádot még ki is hagytam.
Mindenesetre, az oroszok a legrosszabbak. Elvek nélküli senkik!
Az is lehet, hogy szimplán felcseszett az, amikor elárultak. Szerettem azt a porhüvelyt, erre egészen véletlenül a falhoz passzírozott egy jeep. Akármilyen erősen kapálóztam, az eleve meggyötört, kiszipolyozott testem megadta magát.
A szomorú mégis az, hogy nem volt időm rendezni egy seftelést és csomó pénztől elbuktam.
Meg volt a tanulópénz, azóta erre a porhüvelyre jobban vigyázok. Az erőmet se használom mindig, éppen az elhasználódás miatt. Jó lenne még pár évig ezt a testet nyúzni.

A vihar vadul dúlt kint. Mikor oda-odapillantottam az ablakra, akkor lehetett látni, ahogy a szél tépi az oszlopokon lógó vezetékeket, a fák lombjait. Egy nagyobb villámlást követően az áram is kimaradhatott pár másodpercre, a lámpa heves pislákolásba kezdett.

- Ugyan már odadobtam a ruhákat, hogy vedd fel... De ha gondolod, menj el fürdeni mielőtt teljesen elmegy az áram és nem lesz melegvíz – nyomtam el a csikket.
Yukimura Haise
Törölt karakter
Yukimura Haise
Elõtörténet :
Titulus :
Becsületét vesztett szamuráj
Kapcsolatban :
A szabadság illúziója... - Page 2 Bbef41ff7dea2d7f7d37cad8aa459d1d0fa085f5
A férfi addig vadászik a nőre, mígnem a nő elejti.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
A lehullott virág hátrahagyja illatát.
Play by :
Tony Thornburg
༄ ༄ ༄ :
A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4uhDTV1rnxyis_250

A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4fdf0A1rnxyis_250
User :
NickyTank

A szabadság illúziója... - Page 2 Empty
TémanyitásA szabadság illúziója... - Page 2 EmptyKedd 2 Ápr. 2024 - 21:34

meet your doom
Ha sok pénzt fizettek volna sem ismertem volna be a fáradtságomat. Kényszerítettem a szemhéjaimat, hogy maradjanak felnyitva, az ásításokat elnyomtam és visszanyeltem, kifelé bámultam a szélvédőn, és közben megtanultam: jobb, ha csak akkor szólalok meg, ha kérdeznek. Mondjuk... a fickó eddig nem kérdezett semmit, hacsak nem számoljuk a megerősítő jellegű megértetted? mordulást, miután közölte a szabályait. Jobban mondva egyetlen szabályt: ne szökjek meg, mert megtalál és megöl.
Elég volt visszagondolnom az általa véghez vitt vitarendezésre, hogy ne kételkedjek a szavaiban. Fogalmam sem volt, Pablo mivel haragította magára – ha ez állt egyáltalán a háttérben –, de nem akartam én lenni a következő, aki megteszi.
Amikor besétáltam előtte a szélesre tárt motelszoba ajtaján, még mindig nem tudtam rájönni, pontosan miért is voltam hajlandó vele jönni, bár tény, hogy az a hatalmas és nagyon élesnek tűnő kard(?), amit azóta elrejtett egy gitártokba, jelentős meggyőzőerővel bírt. Az már nehezebb kérdés volt, hogy nem lett volna-e szerencsésebb letagadni a nevemet. Talán nem ölt volna meg. Talán igen.
Összerezzentem, amikor a szoba ajtaja becsukódott, a zár pedig kattant, és félig arra számítottam, hogy a férfi a következő pillanatban leteper a földre, a kanapéra, vagy bárhova, ahol épp jól esik neki, de ehelyett csak újra rám mordult. Összefontam magam előtt a karjaimat, ezzel összébb húzva magamon a sebtében felkapott kabátot is, és kurtán bólintottam. Nagyot nyelve követtem az iránymutatást, mert még ezen a ponton is biztos voltam benne, hogy a férfi csak a kényelmek embere, de... nem jött utánam. Ahogy hátranéztem a vállam felett, azok az ijesztően sötét szemek engem figyeltek, ám nem követett a hálóba, csak felvett a kanapéról egy rövidnadrágot és eltűnt a fürdőszobában. Az ajtót nyitva hagyta, de nem parancsolt rám, hogy kövessem.
Tagadhatatlan tanácstalansággal néztem körül a hálószobában, de semmi más nem volt odabent egy bevetett ágyon és egy széken kívül. Levettem a kabátomat, a szék támlájára terítettem, aztán óvatosan leereszkedtem az ágy szélére... és vártam. Fogalmam sem volt, mit kellene csinálnom, mert azt sem tudtam, mi történik. Nem bíztam ebben a férfiban (sem), viszont megkímélte az életem, ami... jó, nem? Nem is passzolt le mindjárt a következő lebujba.
Lehet, hogy majd holnap fog, szólalt meg egy gonosz kis hang a fejemben. Persze ehhez jó lett volna tudni azt is, hogy Pablo szerint mi a francért vagyok én értékes, de ez is rejtély maradt, szóval... Talán ha hálás leszek neki, meggondolja magát. Igen, ez működhet, hiszen ez mindig, minden férfinál bejön. Legyél hálás és készséges, azzal majd elérhetsz dolgokat. Na nem sokat, de legalább azt, hogy viszonylagosan vigyázzanak rád. Van az a kategória, akivel bárkit megtehetnek, és van az, akinél azért megtorlással jár, ha kezet emelnek rá. Én szerettem volna utóbbi maradni.
A fürdőszoba ajtaja felé lestem, de a zuhanyból még mindig csobogott a víz, ezért felálltam az ágy széléről. A lenge ruháim fölé húzott túlméretes pulóver elég nagy volt ahhoz, hogy ne váljon egyértelművé a tény, miszerint alatta meztelen vagyok. Gyors mozdulatokkal vetkőztem le teljesen, a ruháimat a székre hajtogattam, aztán visszahúztam magamra a pulóvert és visszaültem az ágy szélére, éppen akkor, amikor a zuhany csapját elzárták.
A percek borzalmasan lassan vánszorogtak, én pedig idegessé váltam. Ujjaim az ágy szélét szorították, de olyan erővel, hogy az ujjperceim elfehéredtek benne. Nem szerettem a kiszámíthatatlanságot, mert nem tudtam, mikor kellene szabadságra küldenem az elmémet...
A férfi megjelent az ajtóban. Nagyot nyelve pillantottam fel rá, és lenge öltözetét látva már biztos voltam benne, hogy ő is pontosan ugyanazt várja el tőlem, mint mindenki más. Tekintetem megakadt a zúzódásokon, amiket könnyű volt kiszúrni félmeztelen felsőtestén: a vállán és az oldalán is volt egy, mindkettő kör alakú, lilás udvarral.
Megsérültél – szólaltam meg, bár a hangom nem volt kifejezetten aggódó. Az ilyen jellegű sérülések, amik még csak nem is véreztek, az én világomban is legfeljebb egy karcolással értek fel. A valódi sérülés nagyjából ott kezdődött, amikor alig tudták elállítani a vérzést egy lőtt vagy szúrt sebből.
Előfordult, hogy ilyen esetekben is igénybe vették a segítségünket, de most nem volt szükség ellátásra, ezt én is tudtam, így hát felálltam az ágy széléről. A mozdulat lassú volt, szelíd és behódoló, mert tapasztalataim szerint mind ezt szerették. Érezniük kellett, hogy ők irányítanak.
Köszönöm, hogy megkímélted az életem – szólaltam meg újra, és egy egyszerű mozdulattal áthúztam a fejemen a pulóvert. Csak egy fél lépést tettem előre, a ruhadarabot magam mellé ejtettem a földre, majd tekintetemet mereven magam elé szegezve vártam vagy az utasítást, hová és hogyan helyezkedjek, vagy a durva ujjakat, amik szó nélkül igazítottak útba.
Cristina Eva Herrera
Törölt karakter
Cristina Eva Herrera
Elõtörténet :
Titulus :
vuelvo a nacer
Kapcsolatban :
searching for something
in someone without a soul
A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_pfr06gzcdN1r09d6po3_540
Zenedoboz :

drink, smoke, dance,
vibe a little bit
fuck, change, ride,
die a little bit
Karakter idézet :
Sometimes I can't, but I've been told I need to breathe.
Play by :
Zoë Kravitz
༄ ༄ ༄ :
A szabadság illúziója... - Page 2 A80790eb21b6834ff6891d61b84c3f0b
User :
Lana

A szabadság illúziója... - Page 2 Empty
TémanyitásA szabadság illúziója... - Page 2 EmptyKedd 2 Ápr. 2024 - 15:02


THE SAMURAI!!

Elhoztam magammal a szajhát. Ez még véletlenül sem azt jelentette, hogy a stricinek a szavait igaznak hittem.
Lehetett szó bármilyen emberről, ha a tekintete összeakadt a kaszással, onnét bármit bevallanak. Az elkövetett és az el nem követett bűnöket is, hogy mentsék a szaros életüket. Szánalmas, hogy ennyi évszázad után is ugyanúgy az élet és a születés jelenségébe keresik az értelmet, holott a változás és a pusztulás az, ami az egyetlen és igaz tudás.
A változás örök, a halál pedig maga a változás. Egy olyan pillanat, amikor el kell számolni minden érzéssel, gondolattal és cselekedettel. Csupán azok könyörögnek több időért, hosszabb életért, akik elbuktak, gyávák, netán velejéig romlottak.
A katana másik végén, ahol én álltam mindig láttam – látom a mai napig – a szemekben ezeket az érzéseket...
Gyűlölet. Félelem. Szembesülés.
Én ismertem a legjobban, hiszen nem egy és nem kettő szamuráj elméjébe, lelkébe láthattam bele. Abban a korban, abban a harcos nemzetben, ahol tiltott volt a félelem és a gyűlölet; én annál jobban zabáltam fel a lelkeket, szívtam magamba a hatalom minden egyes cseppjét.
De most, a nyugat és a modernkor rákfenéje, hogy nyíltan felvállalják, mégis mennyire gyengék. Talán már ezért se vonzott annyira, hogy embereket szálljak meg és voltaképpen az eszetlen hentelés sem elégített ki már.
Keresem az igaziakat, akikben örömöm lelhettem; és végül is, valameddig ez a strici is elszórakoztatott.

Amint beértünk a motel szobájába, a gitártokomat – amiben a katanám pihent – a sarokban heverő táskáim mellé állítottam.

- Ne merj hozzájuk nyúlni! – mordultam rá a nőre. – Menj be a hálóba! – mutattam a szoba felé.

Nem voltam hajlandó több szót fecsérelni a prostira.
A kanapén heverő rövidnadrágomat felvettem, majd félszemmel a nőt figyelve beléptem a fürdőszobába. Szándékosan nyitva hagytam az ajtót, hogy minden apró neszt halljak.
A szabályaim – amit a nővel már a kocsiban megbeszéltem – nagyon egyszerű: ha szökéssel próbálkozik;  ha mégis sikerül elszöknie, akkor legyen bárhol, én grantáltan megtalálom és megölöm. Láthatta, hogy mire vagyok képes.
A bőrdzsekimet ledobtam magamról, az alatta lévő fekete póló vér pleccsnikkel volt tele. Miután levettem a felsőket, jöhetett a golyóállómellényem. Akármennyire ragaszkodtam a régi módszerekhez, de azért őrült nem voltam.
Szisszegve hajítottam le a földre a mellényt, a vállamnál és az oldalamnál azért betalált egy-egy golyó. Épphogy hozzáértem a lila foltokhoz a fájdalom belém nyillalt. Amíg az adrenalin, a vérszomj megrészegített, addig fel sem fogtam, hogy mennyire fájdalmas tud lenni az, ha egy golyóval telibe találnak... Még úgyis, hogy megvolt a felszerelésem hozzá.
Végül minden ruhadarabomtól megszabadulva beálltam a hideg zuhany alá. A falnak döntöttem a hátam, a szememet lehunytam és csak kiélveztem, ahogy víz zuhatag ellepi az összes porcikámat... Ahogy lemossa a rászáradt vért a bőrömről.
Gondolatban a prostival kapcsolatos terveimet, céljeimat próbáltam kitűzni. A legegyszerűbb az lett volna, megkérdezném mégis ki a franc ő.
Mégis mit tudhat egy mexikói szajha, amiért olyan sokat fizetnének? Valószínűleg egy nyomorból szökött bevándorló.
Perverzebbnél betegebb és betegebbnél perverzebb fantáziák lepték el az agyamat.
Felizgatott-e?
Nem különösebben.
Voltam strici, és tudatában voltam annak, hogy gyakran volt undorító, az emberi méltóságot semmibe vevő baszás. Ha akartam se tudtam volna ettől szebben megfogalmazni.
Rosszabb esetben túl adok rajta. Eladom a jakuzának, hátha kapok érte valamennyit.
Ezzel egyelőre le tudtam magammal a diskurzust.
A zuhany alól kimásztam; a törülközőt a fejemre raktam, hogy a hajamat megszárítsam. A behozott rövidnardágomat felvettem, ezután pedig megindultam a szoba irányába.
Yukimura Haise
Törölt karakter
Yukimura Haise
Elõtörténet :
Titulus :
Becsületét vesztett szamuráj
Kapcsolatban :
A szabadság illúziója... - Page 2 Bbef41ff7dea2d7f7d37cad8aa459d1d0fa085f5
A férfi addig vadászik a nőre, mígnem a nő elejti.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
A lehullott virág hátrahagyja illatát.
Play by :
Tony Thornburg
༄ ༄ ༄ :
A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4uhDTV1rnxyis_250

A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4fdf0A1rnxyis_250
User :
NickyTank

A szabadság illúziója... - Page 2 Empty
TémanyitásA szabadság illúziója... - Page 2 EmptyKedd 2 Ápr. 2024 - 14:49


Haise & Cristina
A szabadság illúziója...

New York környéke | Egy motel | 2021. ősze, olyan éjfél körül
Yukimura Haise
Törölt karakter
Yukimura Haise
Elõtörténet :
Titulus :
Becsületét vesztett szamuráj
Kapcsolatban :
A szabadság illúziója... - Page 2 Bbef41ff7dea2d7f7d37cad8aa459d1d0fa085f5
A férfi addig vadászik a nőre, mígnem a nő elejti.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
A lehullott virág hátrahagyja illatát.
Play by :
Tony Thornburg
༄ ༄ ༄ :
A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4uhDTV1rnxyis_250

A szabadság illúziója... - Page 2 Tumblr_inline_oasz4fdf0A1rnxyis_250
User :
NickyTank

A szabadság illúziója... - Page 2 Empty
TémanyitásA szabadság illúziója... - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

A szabadság illúziója... - Page 2 Empty
 

A szabadság illúziója...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2