Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 180 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 180 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

good cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
good cars get you from point A to point B
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 EmptySzer. 22 Nov. 2023 - 11:30

stories
about love
and other memories of good things
One person's car is another person's scenery. 
A lányok általában egész jól szoktak viselkedni, főleg akkor, mikor vendégünk érkezik. Azonban ismétlem...általában. És most úgy tűnik, ez a nap üdítő kivétel, mert farkasreflexekkel társított anyareflexek ellenére sem tudom megállítani a két rosszcsont szöszit, hogy összemaszatolják Charlie autóját, akibe szegénybe belefojtottam a szót azzal, hogy rászóltam a lányokra. Bocsánatkérő pillantást küldök felé ezért is, de főleg a kocsi miatt.
Ahogyan odébb rántom őket - persze finoman, nem szeretnék egyiküknek sem fájdalmat okozni -, rám is kerül festék, de hát ebben a házban az én ruhám kábé sosem tiszta, valami folt mindig van rajta, ez érdekel most a legkevésbé. Sokkal jobban zavar, hogy a becses jármű is tarka színekben pompázik. Nem kérdés, ha Charlie megunná az eredeti festést, profira szakemberekre bízná, mintsem egy hat és egy két éves csintalan farkaskölyökre.
Érzékeny fülem kihallja a férfi megszólalásából a hangmagasság változást, és arcának rezdüléseiből is felismerem, hogy nem túl boldog a látványtól - még ha túl udvarias is ezt bevallani. Emma biztosan tudja, hogy rosszat tettek - Josephine kevésbé hibáztatható, ő csak követi a nővérét. Napról napra jobban ragaszkodnak egymáshoz, ami egyébként melengeti a szívemet, csak épp most már kétfelé is kell figyelnem, ha rosszalkodásról van szó. Nem mintha panaszkodnék, imádom, hogy bár zajos és nyüzsgő az otthonunk, tele van szeretettel. 
- A hátsókertben van egy hintaágy, meg kerti bútor, ott kipihenheted a sokkot, amiért még egyszer ezer bocsánat! Többnyire szófogadóak a lányok, de hát...gyerekek. - fülem mögé tűröm a copfból elszabadult barna tincseket, kicsit zavarban vagyok a történtek miatt, bár egyértelmű, hogy jólesik Charlie kedves hozzáállása. Fel is csattanhatott volna, amiért összekoszolták az autóját.
-Afrikai tejfa? Ó, az anyának volt régen, tudom is hogyan kell gondozni. Szívesen vállalom. - csillan fel a szemem egy mosoly kíséretében, bár egy pillanatra elszorul a szívem elhunyt édesanyám felemlegetésére, de nem hagyom, hogy ez kiüljön az arcomra, ott marad a jókedv. Kívülre egyébként sem szeretem mutatni, ha valami fáj. Tudom, hogy nem jó elfojtani, de Fernando zsarnoksága időnként még visszaköszön, hiába zártam már le az életemnek azt a szakaszát, melynek exférjem a része volt. Egy szelete ígyis-úgyis velem marad, hiszen Emmában az ő vére csordogál, hiába hívja már Robertet apának, nem pedig őt. 
 -Vizet, limonádét, szörpöt, gyümölcslevet, bármit kaphatsz, gyere, menjünk hátra. Amíg megpihensz, addig meg gyorsan lemosom a festéket, ez a minimum, amit megtehetek érted. - mosolygok rá, majd ha nincs ellenvetése az ellen, hogy a házat megkerülve hátra vonuljunk, akkor magam előtt terelgetve a két kis farkaskölyköt megindulok én is, sereghajtóként. 
ft.Charles Talent Manx




Family is everything
Family is life's greatest blessing. A group that dreams, laughs, plays and loves together. Those whom you can always count on. Always present, not only in the good times. The most precious gift.
Charlotte Grady-Evans
A rose harbori falka tagja
Charlotte Grady-Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Barista és családanya
Kapcsolatban :
You are the source of my happiness and strength.
good cars get you from point A to point B - Page 2 RWQROHBC6JD4BH2V2YGLF43PVQ
Karakter idézet :
“Az életben az a legnagyszerűbb, hogy tele van második lehetőséggel.”
Play by :
Meghan Ory
༄ ༄ ༄ :
good cars get you from point A to point B - Page 2 Tumblr_inline_n5blrsPUiC1sbsbr8
༄ ༄ ༄
good cars get you from point A to point B - Page 2 RawImage
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyPént. 10 Nov. 2023 - 19:33

Charlotte az a fajta személyiség, akinek a hangulata igencsak ragadós. Mivel szinte mindig jókedvű, amikor látom, társasága az én kedélyemre is pozitív hatással van: most is, ahogyan meglátom a ház mellett felbukkanni, mire észbe kaphatnék, már mosolygok. Fürgén, ruganyosan mozog, mint akiből egy csepp energiát sem vett még ki a nap. Nem ő az egyetlen. Hallom a mögötte támadósebességre váltó mezítlábacskákat is a füvön. Farkaskölykök. Ha én próbálnék meg így végigsétálni az előkertben, öt yardon belül a talpamba állna egy üvegszilánk vagy éles gallytörmelék.
- Sziasztok - köszönök vissza, mert a lányok épp ekkor zúgnak el mellettem, át a felhajtóra. Nem törődöm vele igazán. Az útra nem fognak kifutni - okosabbak annál -, az meg, hogy sorba álljanak üdvözölni engem, nem fontos. - Azért jöttem, hogy megké...
Huh?

Charlotte kiáltása legalább annyira kizökkent, mintha arra értem volna ide, hogy lángokban áll a házuk. Ő maga előreszökken, de úgy, ahogy a versenyagár, ha nyílik a kapu és egy pillanatra megjelenik a lelki szemeim előtt, ahogy valamelyik gyerek épp nekirohan a szembeszomszéd háznak, körülnézés nélkül át az úton, ahol a lakóövezeti táblára fittyet hányva valami nagy tömegű tehergépkocsi közeledik... Szívdobogva pördülök meg én magam is a sarkamon, ugrásra készen, aztán ott is maradok, ahol megfordultam, mert Lotte áll a felhajtón derékból meghajolva. Egy-egy kezét egy-egy utódja foglalja le, ahogy odébb nyalábolta őket, sőt még látom is a mozdulatot, ahogy felcsippenti egy féloldalas öleléssel a festékes kezű, könyökű, térdű és arcú Josie-t; amaz egy utolsó, gigászi erőfeszítéssel előrebillen a karjában, és sietve végighúzza a (hirtelen igen nagynak tűnő) tenyerét a sárvédőmön, még egyszer utoljára. Tökéletesen hallatszik a gyengéd, sima nesz, mellyel a gondosan viaszolt fényezésen megnyikordul az immár tiszta mancsocska. Én valahogy elfelejtettem lépni, fejben már az autónál vagyok de igazából csak állok meredten, valamikor a kezemet a szám elé kaptam, az egyiket legalábbis. Bámulom a kocsimat. Azt most a hűtőmaszktól a jobb oldali ajtó kilincséig színpompás ujj-, tenyér-, orr-(?!), és a jó ég tudja, miegyéb-lenyomatok borítják lelkes összevisszaságban.
Nyögök egyet, de hang nélkül, mert azt nem tudok elsőre kiadni.
Aztán a tekintetemet nagy nehezen elszakítom a látványtól, és Charlotte-ra meg a két kislányára fordítom.
- Semmi baj - jegyzem meg vékony hangon, mielőtt képes lennék szusszanni egyet. Pislogok néhányszor, igyekezve túltenni magamat a sokkon. Beletörlöm a kezemet az ingembe a mellkasomon. Megköszörülöm a torkomat. A két kis farkaskölyök közben anyja mögé bújik, onnan pislognak kifelé meglapulva és ez azonnal észhez térít a maradék zsibbadásból is. Korábban megmerevedett ízületeim ellazulnak, visszaadva tartásom eredeti fesztelenségét. - Nem haragszom. Tényleg.

Még igaz is, a lányokra nem tudok szívből neheztelni. A megbecstelenített Rolls-Royce látványa fáj, ahogy csak egy hozzám hasonlónak fájhat az ilyesmi, de egy mosást azért kibírok. Josie-t és Emmát ugyanúgy szeretem. Felvonom persze feléjük a szemöldökömet, kissé kiritkusan, ami nagyjából azt jelenti, bérelhettek majd sárga taxit a szalagavatótokra ez után a húzás után, aztán a figyelmem Charlotte-é újból.
- Lehet, hogy le kellene ülnöm egy kicsit - dünnyögöm félig-meddig tréfából, lesimítgatva a hajamat fent, mert nem tudom, nem-e túrtam össze az iménti nagy zaklatottságban. - De amiért vállaltam ezt a fogadtatást... neked mintha lenne üvegházad. Nem szállásolnál el nekem egy afrikai tejfát pár hétre? Nálam mostanában szenved. Nem baj, ha nem... - megvonom a vállamat. - Csak tudom, hogy nálad jó helye lenne.
Nem úgy, mint az autómnak. Nem bírom megállni, hogy a szemem sarkából rá ne tekintsek, egy kevés rimánkodással benne, mintha lenne rá esély, hogy az iménti jelenetet csak képzeltem, és a történelem legnagyszerűbb luxuslimuzinja nem áll egy szélesvásznú kertvárosi felhajtó kellős közepén fényes nappal, temperával összemázolva.
Pedig még ott van. A feleségem most kinevetne, ha látna.
'Jaj, nőj már fel Charles. Te meg ez a százéves szar. Nem csoda, hogy apám neked adta.'
Jól van. Jól van. Győztetek. Egy kicsit.
Rámosolygok a házigazdára.
- Mit gondolsz, kaphatok egy pohár vizet? Nem foglalom el sokáig a szabadidődet.


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
good cars get you from point A to point B - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 EmptySzer. 8 Nov. 2023 - 13:41

stories
about love
and other memories of good things
One person's car is another person's scenery. 
Csodálatos kora nyári napunk van. A lányoknak ma nincs bölcsi-ovi, így én is itthon vagyok ma, remélhetőleg Callum győzi majd a munkát a Sarok Kávézóban. Ha nagyon elúszna, úgyis felhív, én pedig akkor megpróbálok bébicsőszt szerezni, bár ismerem annyira a bátyámat, hogy tényleg akkor fog csak a szabadnapomon keresni, ha már az utcán áll a sor. Akárhogy is, kihasználjuk ezt a szép időt, és a délutánt a szabadban töltjük. Odabent épp nemrég lett kész egy hatalmas adag brownie, amit olyan magasságba tettem hűlni, hogy egyik poronty se érje el még véletlenül se. Emma már akkor meg akarta kóstolni, amikor még csak épp hogy kikerült a sütőből, a húga pedig a saját nyelvén szajkózta amit a nővére, így gondoltam odakint elterelem a figyelmüket egy kis festéssel. 
A hátsó teraszon lévő kis asztalra kipakoltam nekik papírt, gyerekbarát vízfestéket - ami sem bőrre kerülve, sem pedig véletlenül megnyalva nem mérgező - és ecset helyett a puszta kezükkel és a kis ujjaikkal festenek. Emma művében több koncepció van, mint Josie-éban, de hát még csak két éves, így az ő művészetét a sok-sok színes pacával hívhatjuk absztraktnak. Fél szemmel a lányokat nézem, a másikkal pedig a kis virágágyásból szedegetem ki a gazt, amikor hallom, hogy egy autó gördül a felhajtónkra - még azt is felismerem, hogy kié. 
-Emma, figyelsz egy kicsit Josie-ra? - egy ezerwattos vigyor kíséretében kapok egy "igen anyuci"-t, én pedig a házat oldalról megkerülve barátságos mosollyal köszönök a vendégünknek. -Szia Charlie, sosem zavarsz. Mi járatban? - reflektálok szavaira kedvesen, és őszinte vagyok, tényleg nem tud rosszkor jönni, mindig szívesen látom a falka tagjait, őt meg pláne. Megkedveltem őt a bő két év alatt, mióta visszaköltöztünk Roberttel New York-ból, és hosszú idő után ismét csatlakoztunk a helyi falkához.
-Lányok ne! - kiáltok a két szöszi kisfarkasra, akik a hátam mögött előreszöktek, Charlie autójához futottak, és már tapicskolják is össze színes kis mancsaikkal a kocsit, ami most így zöld, kék, piros, sárga és ezek színkombinációjában tündököl. Mögéjük sietek, és arrébb húzom őket, ám a baj már megtörtént, mire én bűnbánó arccal nézek a férfira, akiről ha valamit már megtanultam az az, hogy imádja az autóját. -Ne haragudj. Lányok, tessék szépen bocsánatot kérni Charlie bácsitól! - nézek le szeretetteljes dorgálással a két ördögfiókára, akik most a hátam mögött bujkálnak mindketten, tudván, hogy rosszat tettek. -Csak vízfesték, szappanos vízzel lejön. - emelem tekintetemet ismét falkatársamra, és próbálom felmérni, mennyire dühös a kis károkozás miatt.
ft.Charles Talent Manx




Family is everything
Family is life's greatest blessing. A group that dreams, laughs, plays and loves together. Those whom you can always count on. Always present, not only in the good times. The most precious gift.
Charlotte Grady-Evans
A rose harbori falka tagja
Charlotte Grady-Evans
Elõtörténet :
Titulus :
Barista és családanya
Kapcsolatban :
You are the source of my happiness and strength.
good cars get you from point A to point B - Page 2 RWQROHBC6JD4BH2V2YGLF43PVQ
Karakter idézet :
“Az életben az a legnagyszerűbb, hogy tele van második lehetőséggel.”
Play by :
Meghan Ory
༄ ༄ ༄ :
good cars get you from point A to point B - Page 2 Tumblr_inline_n5blrsPUiC1sbsbr8
༄ ༄ ༄
good cars get you from point A to point B - Page 2 RawImage
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyKedd 7 Nov. 2023 - 13:18

Charlotte utcájában mindig észvesztően finom illatok uralkodnak.
Lehetséges, hogy helyesebb lenne az utcát a nevén számon tartanom - talán valami faféle, ahogy a kertvárosokban lenni szokott, Elm, Sycamore, Cedarwood és drive vagy crescent vagy street vagy row; esküszöm, sokáig tudtam -, az Evans család azonban annyira megüli az egészet, hogy a tudatomban négy év alatt észrevétlenül lényegtelenné vált a név. Elég befordulni a sarkon, és farkasfülemmel máris elcsípem a lányok nevetését vagy marakodását, a lábdobogást ahogy futkároznak a nagy házban és a konyhára örökkön jellemző szédítő illatkavalkád erős jegyeit. A 'lányok' kifejezés nem régóta ilyen úrias többes szám, Josephine csak mostanában csatlakozott az igazán őszinte felforduláshoz - eladdig inkább azért tette, mert még kicsi volt, mostanság azonban már mintha a saját szándékai is efelé vezérelnék. A kertvárosban persze nem Evansék az egyetlen családosok - a legtöbb utcabeli házban hasonló a helyzet -, számomra mégis erősen kitűnnek a sorból. Talán mert vérfarkasok, talán mert kedvelem őket. Soha életemben nem tartoztam azok közé a felnőttek közé, akiket idegesít a gyerektársaság, ez pedig ideális látogatóvá tesz még egy ilyen energikusnak ígérkező, verőfényes nyári napon is. Nem mintha azért jöttem volna, hogy társaságuk legyen.
Hanem az afrikai tejfa miatt.

A kérdéses fa most az első utasülés előtt, a Rolls-Royce lábtörlőjét helyettesítő puha szőnyegen várakozik, éles levelei körött műanyag fóliával, nehogy felsértse valahol a beltér finom bőr kárpitját. Számomra is sokáig kérdéses volt, miért tartok egy ilyet a lakásomban, amikor annyira ronda: annak idején évekig osztoztam a levegőn egy másik, ennél jóval nagyobb példánnyal Haberék házában, ahol az apósom benti kertjének oszlopos tagjaként ez a förmedvény volt az uralkodó a fő társalgót határoló nagy ablakfülkében. Már akkor is utáltam, görbe, véraláfutásos színű, harapós növény volt, valahol félúton egy kaktusz és egy lombos fa között, mintha mindkettőből egyszerre óhajtott volna gúnyt űzni. Amikor Cassie meg én saját házat vettünk, boldogan intettem búcsút neki, és el is feledkeztem az egészről. Aztán az öreg Haber akit az apámként szerettem, meghalt, Cassie meg én elváltunk, és tavaly tavasszal az egyik wilmingtoni faiskolában, ahová valami növényért mentem a saját ablakfülkémbe, egyszer csak szemtől szemben találtam magam ezzel a másikkal.
Semmi mást nem vettem.
Mostanra kénytelen voltam megbarátkozni a gondolattal, hogy az afrikai tejfa iránti érzelmeim megváltoztak, de még a róla formált véleményem is. (Egy kicsit.) Az enyém nem nőtt nagyra, hanem bájosan alacsony és karcsú maradt, élénk zöld-vöröse kiválóan illik a berendezés többi színéhez és textúrájához, az ablakfülke szakadatlan napsütését pedig egyenesen imádja. Illetve imádta, egészen mostanáig, mert az út menti fák lombja pár hete erősen árnyékol. A növényt körbemozgattam mindenhol azóta, de túl fényigényes ahhoz, hogy mással beérje: további ötleteim nem lévén elhoztam Charlotte-hoz, hátha hajlandó volna átmenetileg elszállásolni, amíg kitalálok valamit.
Lépésben hajtok föl az Evans-rezidencia elé, egészen föl a garázsig, ameddig hely van: közben a fülemet hegyezem, hátha eligazít a tekintetben, becsöngessek-e, kürtöljek esetleg máris útban van valaki felém. Ha felbukkan valamelyikőjük, mosollyal keretezett intést fognak kapni.
- Zavarhatok egy pár percre?


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
good cars get you from point A to point B - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 EmptyPént. 3 Nov. 2023 - 7:57


Charlotte & Charlie
Great automobiles only get you into trouble.

evans-ház, 2022. június


There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
good cars get you from point A to point B - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
Témanyitásgood cars get you from point A to point B - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

good cars get you from point A to point B - Page 2 Empty
 

good cars get you from point A to point B

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» and I will use you as a focal point
» Ashley Good
» Good morning Rose Harbor!