Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Unalmas napon - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Unalmas napon - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Unalmas napon - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Unalmas napon - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Unalmas napon - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Unalmas napon - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Unalmas napon - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Unalmas napon - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Unalmas napon
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:40

It may be the beginning of a beautiful frienship
Sosem voltam egy szívbajos lány, ha egy srác a randin arra számított, hogy én majd beállok a sorba, és salátát rendelek, és abból is csak csipegetek, hát nagyot koppant. Ha étterembe mentünk, hát én gátlástalanul kikértem magamnak amit éppen megkívántam az étlapról, legyen az steak, pörkölt vagy rántott hús. Most is szemrebbenés nélkül rendeltem a hambi mellé a dupla adag sültrkumplit, és utána nem kerülte el a figyelmemet Jet ábrázatán átsuhanó elismerő pillantás. Gyanítom ő se gondolta volna, hogy ekkora mennyiségű kaja belém fér.
- Jövök jövök, mi ez a rohanás, hajt a tatár? - szólok vissza az idő közben part felé araszoló Jet-nek egy apró sóhaj kíséretében. Nem szeretem ha sürgetnek, és Jet rövid időn belül már nem először csinálja. A lány rutinos rókaként inkább arrébb megy, minthogy itt várjunk a bódé mellett, ahonnan dől ki a forróság, én pedig természetesen vele tartok, cipelve a kis sült krumplimat meg egy fél literes Sprite-ot.  
- Akkor majd felfedezem. - vonom meg a vállam, mert túl sok infót a város szórakoztató helyeiről nem sikerült megtudnom, de sebaj.
- Mit dolgozol? - kérdezem csevegő hangnemben. Nem tudok hozzá irodai munkát társítank, biztosan nem is tanár, valahogy számomra nem olyan a kisugárzása.
- Igen? És milyen alakok járnak erre mostanság? - hangomban van némi paranoia, de remélhetőleg teljesen feleslegesen aggódom, mégis inkább jobb félni, mint megijedni. Nem szeretnék további balhékat. Nem gondolnám, hogy a Vegas-i falka ne jött volna már rá, hogy hol vagyok, de ha terveznek is valamit, egyelőre nem adták jelét.
- Hmm hát attól függ mit tartasz izgalmasnak. - vonom meg a vállam, miközben szórakozottan rágcsálni kezdek egy sültkrumplit. Nem akarom egyből a részletekbe avatni, ezért egy igencsak leegyszerűsített verziót mesélek el neki.- Volt egy igen kellemetlen kis incidensem Las Vegas-ban, szóval most ideiglenesen Rose Harbor-ba költöztem. Nem tudom meddig, de most úgy néz ki, egy ideig itt ragadok. - még nem döntöttem el, hogy ennek örülök-e, vagy sem. Rossz, mert pár futó találkozáson kívül nem ismerem senkit, illetve egyhangú kisvárosnak tűnik, bár ahogy hallottam, tele van természetfeletti lénnyel. Emiatt talán jó is, könnyebb elvegyülni, hiszen például ha sok alakváltó kószál errefelé, akkor az én szagom is jobban keveredik a másokéval.
- Sok ember tud a természetfelettiről Rose Harbor-ban? Hogy viszonyulnak hozzánk? - kérdezem, egy kissé talán váratlanul, de ha az orrom nem csal - márpedig a terhesség miatt még jobb mint eddig - akkor Jet is alakváltó. Szag alapján nem vérfarkas, őket azért kerülném, velük most szkeptikus és óvatos vagyok.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:38








  Megelőzöm a válogatást és azt rendelem, ami szerintem a legobban passzol hozzá, és nem úgy tűnik, mint, aki ellenkezni akarna. Értek annyira az emberekhez, hogy ennyiből össze tudjam rakni a képet, és mint látszik, helyesen.
- Remek - nagyobb gesztusú bólintás, és amolyan "ennyi, minden szuper" összefoglaló, fogkivillantós mosollyal nyugtázom a sikerünket. Ennyi, mondom én, hogy igazam van. Tetszik, hogy nem fél a kajától, kisebb kupacot halmoz fel magának, és első ugyan nem mondanám, de biztos, hogy mindet be fogja termelni. Kicsit, mintha magamat látnám benne, nekem sincs ellenemre az evés.
Ezt alátámasztandó eszem tovább a krumplim, míg ő fizet, és az asztalról leveszem a kólám, aztán a part felé bökök a fejemmel. Most maradnék társaságban, ha nem pattint le, amit nem tartok opciónak, szóval inkább úgy kezelem a dolgot, mintha helyeselt volna, és elindulok a víz felé vissza. Remélhetőleg, jön utánam, ám ha mégsem, úgy pár léps múlva pillantok hátra és kérdezek rá hangosan is, jön-e.
- Pont nem jó embert kérdezel - felelem két falat közt. - Vagy dolgozom, vagy az edzőteremben vagyok többségében, ezért nagyon "bulis" helyekkel kapcsolatban nem tudok neked tanácsot adni. - Megvont vállam visszaengedem kényelmes pozícióba, közben cirpőm orrával kissé csoszogva a homokot túrom minden lépésnél, amit megteszek. - Szóval új vagy a városban. Mostanában, mintha megszaporodtak volna az erre tévedők. - Könnyű felismerni a turisztikai szándékkal érkezőket és azokat, akik huzamosabb ideig maradnak. Aurora egyértelműen az utóbbi kategóriába tartozik. - Egyszerű útkeresés, vagy van valami izgalmas sztorid? Utóbbi már nagyon rám férne, itt elég ritka a változatosság. - Leszámítva az időnként felbukkanó illegális vadászati célból puhatolózó barmokat, akik nem félnek aljas eszközökhöz folyamodni, hogy kijátszanak minket. A lány itt mellettem nem tűnt veszélyesnek. Vagy nem emiatt.


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:34

It may be the beginning of a beautiful frienship
Hamar rájöttem, hogy egy terhes nő számára sokszor valóban áldás, ha kajához jut, így csak legyintek arra amit a másik mond, egyelőre nem hangoztatom úton útfélen hogy babát várok. Amíg nem látszik, addig jótékonyan lehet róla hallgatni.
- Köszönöm! - küldök egy kedves mosolyt Jet felé, majd mivel elég jó a memóriám, könnyen megjegyzem azokat a helyeket, amiket megoszt velem. Egy jó gyrosost már találtam az albérlettől nem messze, de sosem baj, ha vannak opcióim. Hamar odaérünk az árushoz, és én még javában a kiírt kínálatot bogarászom, mikor Jet rendel helyettem, mire én biccentek egyet köszönetképp.
- Mehet bele csípős is, egyébként tökéletes. - mondom, félig Joe, félig pedig Jet felé intézve szavaimat. Bírom a csípős és fűszeres kajákat, bár tény, hogy sokan nem nézik ki belőlem, pedig egy jó burritoért ölni tudnék.
- Köszi. - nyúlok a felkínált sültkrumpli felé, majd mivel elnyeri tetszésemet, ismét Joe-hoz fordulok, aki kissé talán mogorván, de rám néz néhány másodperc elteltével. Nem is értem ezt a hozzáállást, mikor fizető vendég vagyok. Talán nem vagyok neki szimpi, de hát így járt, az a dolga, hogy kiszolgáljon.
- Dobnál kérlek nekem is egy adag sültkrumplit? Sőt legyen dupla adaggal. - nem vagyok nagydarab ember, sőt, inkább mondanak vékonynak, így nem szokták kinézni belőlem, hogy sokat tudok enni, pedig igencsak szeretem a pocakomat.
-Te figyu már, idevalósi vagy? Mit lehet itt csinálni, ha az ember unatkozik? Eddig amit láttam Rose Harbor-ból, elég unalmas. - kérdezem Jettől, míg várjuk a hamburgereket, és hallani, ahogy sistereg a hús a sütőlapon, mire gyomrom félhangosan követeli a jussát. Szórakozottan csavargatom a hajamat és elnézek a víz felé, ami meglátásom szerint gyönyörű látványt nyújt, aki békességet keres, annak biztosan ez maga a mennyország, de én azért ennél pörgősebb élethez vagyok szokva. Ha valami olyan opciót mond, akár még lehet meg is invitálom, nem úgy tűnik, hogy el lenne havazva tennivalókkal, talán van kedve lógni kicsit, még így egyelőre ismeretlenül is.
ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:31








  - Azért nem a világot váltottam meg - szememet forgatoma nagy hálákodásra. Nincs ebben semmi nagy cucc, kicsit jobban körbenézett volna, magától is kiszúrja, nekem meg... Tulajdonképpen nem is kívántam annyira a hátam közepére egy kis társaságot. Amennyire random jött, talán néhány percig tart az egész. Akkor meg egye fene, mit számít?
- Jet, szia - elfogadom a kezét és határozottan, de nem teljes erővel szorítom meg, csak úgy a szokásos. Annyira szét vagyok esve a mai napra, mindenfelé csapongnak a gondolataim, ebből szoktak a katasztrófák születni. Meg, ha nem kapom meg reggel időben az energialöktetet, vagy mondjuk Phoebe nyűgösebb az átlagosnál. Hol is tartottam?
- Tudok egy-két helyet, de nem vagyok nagy városba járós, szóval csodákat ne várj - széttárom a kezeim egy vállvonás mellé. Áthajtok rajta, ahova kell, célirányosan elmegyek, de részemről így ennyiben kimerül a "városi lány" megnevezés, amit sokszor aggatnak az itteniekre mások.
Megosztom Aurorával, amit tudok, tényleg pár hely, kajáldák, két bár és egy cukrászda, amit sosem hagyok ki, amikor bemerészkedem. Ennyi. Passz, nincsenek ötcsillagos étterem ötletek, se nívós kávézók a tarsolyomban. Közben rendületlenül lépkedünk a homokban, majd megállunk a büféskocsinál és az egyik magas asztalra leteszem a kólám.
- Sültkrumplid van még? Tudod, az a csípős. - Joe komolytalanul int felém a mutatóujjával, mintha megdorgálna, mert általában ezt teszi, ha visszatérek repetázni. Ha tudná, mennyit edzek egy nap, fel se hozná a dolgot. Most nem szólal meg, helyette teszi a papírtasakba a kért hasábkrumplikat. - És Aurorának lenne egy... hm, nem úgy nézel ki, mint, aki nem eszik húst, szóval... - mután végigmértem két rövid pillantással a lányt, megállapítok egy tényt és ha csak nem próbál erőteljesen arrébb tolni (szóban), akkor befejezem a rendelést helyette a saját elképzelésem szerint. - Hm, szerintem így semmi hiányérzeted nem marad, mit gondolsz? - Extra sajt, mindenféle extra, de a csípőst kihagytam, valahogy az nem passzolt hozzá. Átveszem mindeközben a saját repetám és máris elrágok egy szálat belőle, aztán még párat, míg várjuk a burgert. - Kérsz? - felé billentem a tasakot, ha válaszolt, aszerint hagytam tenni és ismét visszavettem a zsákmányom. Zsákmány... Talán elmehetnék egy kicsit kiereszteni a gőzt.


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:24

It may be the beginning of a beautiful frienship
A terhesség előtt is imádtam a hamburgert, ám ahogy most a tengeparti szellő megtölti az orromat az említett étel ínycsiklandó illatával, egyszerűen összefut a nyál a számban, és teketóriázás nélkül szólítom meg a falatozó leányzót. Épp egy harapás közben sikerül megzavarnom, de türelmesen megvárom, míg lenyeli és meg tud szólalni. A mutatott irányba nézek, és kiszúrja az említett hamburger árust, de nem szuggerálom sokáig, inkább visszafordulok a másik felé, és hallgatom további tanácsait.
- Szuper, ezer köszönet és hála, szerintem most életet mentesz vele. - nevetek fel, bár a végét természetesen eltúlzom, de tényleg érzem, hogy a kis testemnek szüksége van most egy ilyen kalóriabombára. Az alakomra most úgyse kell vigyázni, bár egyébként is szerencsés alkat vagyok, nem igazán vagyok hajlamos a hízásra. Annyira elkalandozom a kis gondololataimban egy pillanatra, hogy már csak arra eszmélek, hogy "tanácsadóm" felpattant a homokból, és invitál, menjünk együtt a hambishoz. Picit megrázom a fejem, visszatérítve agyamat ezzel a jelenbe, megindulok én is.
- Ha már így alakult, talán illő bemutatkoznom, Aurora. - nyújtom felé a jobb kezemet, miközben ballagunk az árus felé. Ahogy érünk egyre közelebb, érkeznek a finom illatok, amire hangosan kordul egyet a gyomrom. Vigyorogva teszem pocakomra a kezemet egy pillanatra, mintha ezzel tompítani lehetne, de hát mindenki tisztában van ezzel, hogy ez legfeljebb egy városi legenda.
- Vannak még ilyen gyöngyszemek a városban? Még új vagyok, de szeretem feltérképezni, milyen gasztronómiai élvezeteket tud nyújtani egy-egy hely. - fordulok a lány felé, és meg merem kockáztatni, hogy egy ideje már itt él, mivel elég konkrét tippet adott a hamburgerezőt illetően.
ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:04








   Egyik falat jön a másik után és érzem, ahogy az ízek felrobbannak a számban. Legjobb döntés volt elugrani ide, le**arni mindent, legalább ennyit kihozok a napból. Később talán elsétálok a kikötő felé, megnézem mi a helyzet arra, hátha hallok valami érdekeset, újat az orvvadászokkal kapcsolatban, bár erre fényes nappal elég kicsi az esély. Van jobb dolgom? Nincs.
- Szia - szerűt dünnyögök, szám előtt a bugerrel, amibe épp bele készültem harapni, de a váratlan hangtól jóval kisebbet sikerült kihoznom belőle. Gyorsabban rágva küzdöm le a torkomon végül, és végre teljes felsőtesttel tudok a kérdező felé fordulni. Fiatal lány, kicsit elesettnek látszik, ránézésre családi dráma, vagy a palija, de ez nem rám tartozik. Annyira unatkozom, ilyeneken jár az agyam, hihetetlen. Szappanoperát nem akarok nézni még a délután folyamán? Valami jó nyálas, csöpögős **art, azokkal tele a tv úgyis.
- A legjobb hambist valamivel feljebb arra - bökök sacc az irányába - találod. Kérd extra sajttal, meg speckó szósszal, úgy a tuti. - Tanácsot ugyan nem kér, de ha már válaszolok, legyen az olyan is, teljes összefoglalással és ingyen pozitív reklámmal. Mivel belelendültem a dologba, adok többet is, nem fukarkodom a szöveggel. - Viszont, ha megkérdezi, mondj határozott "nem"-et a csokis sütire, az valami borzasztó és hadd ne ecseteljem, mik történnek vele, míg valaki van olyan balfék és megveszi. - Jött egy isteni sugallat és megszállta a büfétulajt, neki édességet is kellene árulni. Kár, hogy **rvára nem ért hozzá, szóval olyan helyen és úgy tárolja az amúgy is pocsék süteményeit, amiért egy élelmiszerbevizsgáló minimum hat lakattal zárná le az ajtaját. Valószínűleg azért nem volt még itt egy sem, mert a rendes kajái isteniek és a környéken nem kapni normális kategóriást sehol.
- Elmegyek veled, kell még valami - ezzel betömöm az utolsó falatot, összeütöm a tenyeremet, és felkelek a homokból. Viszem a kólámat, lesöpröm a fenekemre tapadt homokszemeket és várakozón sétálok közelebb a lányhoz. - Most akkor jössz vagy mi van?


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyCsüt. 28 Szept. 2023 - 11:31

It may be the beginning of a beautiful frienship
Halvány lila gőzöm sincs, mit lehet csinálni ebben a városban, ha az ember unatkozik. Ezelőtt talán ha kétszer voltam itt akkor sokat mondok, így nem ismerem a lehetőséget. Nem szoktam ehhez hozzá, eddig mindig pörögtem, mentem a haverokkal ide-oda de itt nincs még túl sok ismerősöm. Meg hát korábban előfordult, hogy csak beültem egy kocsmába egy korsó sör mellé, a társaság meg csak úgy megtalált. Na most ez az opció is kiesik a fránya terhesség miatt. Ha mindez nem lenne elég, reggelente rosszul vagyok és hányok, utána nap közben meg mindent is felfalnék. Egy kicsit még a reggeli émelygés fázisnál tartok, bár már lassan ebédidő, de hát mindig is szerettem sokáig aludni. Nem egybefüggően, még mindig sokszor felriadok az incidens rémképeivel a fejemben, de már nem olyan gyakran, mint ideérkezésem előtt. Úgy határozok, egy kis tengeri levegő jót fog tenni, szóval otthoni mackó nadrágomat lecserélem egy farmerra, húzok egy fekete bokacsizmát, egy sima hosszú ujjú pólót, meg egy belül bélelt, kapucnis, barack színű pulcsit, zsebembe teszem a telefont az irataimmal, kezembe fogom bérelt autóm kocsikulcsát, majd a GPS segítségével a tengerpartra fuvarozom magam. Mint a parton szinte mindig, a szél fúj, nem durván, de azért érezni, szóval hogy ne fújja a szemembe, meg mindenhova a szellő barna loknijaimat, felhúzom pulóverem kapucniját. Ráérősen sétálok, mélyeket szippantva a kellemesen sós levegőből. Az egyik ilyen lélegzetvétel ínycsiklandó illatokkal tölti meg az orromat. Vérszagot érző cápaként nézek körbe, honnan jöhet, és meg is pillantom a tőlem jó 10-15 méterre ücsörgő lányt, amint jóízűen falatozik egy hamburgert. Durva, hogy az egyébként is éles szaglásomat még inkább felturbózta a várandósság. A rosszullét már elmúlt, jönnek a falánk órák. Meggyorsítom lépteimet, és rövid időn belül ott állok az idegen előtt.
- Szia, ne haragudj, hogy csak így ismeretlenül, de muszáj elárulnod, hol vetted ezt a hamburgert, elképesztően jó az illata, szinte csorog a nyálam. - szólítom meg barátságosan, egy mosollyal az arcomon, és csak bízom benne, hogy nem veszi nagyon tolakodásnak és nem küld el melegebb éghajlatra..
ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyCsüt. 28 Szept. 2023 - 10:52








  Azt mondták, menjek szabadságra. Itt vagyunk lassan a téli, egészen csendes szezonban és ahelyett, hogy kiadhatnám magamból a felgyülemlett energiáim, mielőtt késő lesz, fogom és otthon lébecolok. Nem tudok, mit kezdeni magammal. Phoebe az iskolában van, róla nem kell gondoskodnom, a bevásárlást tegnap megcsináltam, és a létező összes csatornára szántam legalább tíz másodpercnyi figyelmet a tv-ben.
Utálom a semmittevést!
Hangosan morogva, több erősen kifújt sóhajnak elkönyvelhető levegő után a szennyeskosarat nemes egyszerűséggel ledobom a gép mellé a kőre.
- Ott rohadj meg! - nézek le rá szúrós szemekkel, majd két kezem összecsapva, mint aki jól végezte dolgát felveszem a kedvenc barna pulóverem, ami vagy két mérettel nagyobb nálam, de imádom olyan kényelmes, hozzá a megszokott kék farmer és a fekete bakancs. Utóbbit nem ártana átkefélni, a vizes homok, meg a sár hagyott rjata nyomokat legutóbbi közös útunk óta.
Bevágom magam a kocsiba, nyúlnék a slusszkulcsért, ami természetesen nincs nálam. Anyázva vágom be a sofőroldali ajtót és visszarobogok dohogva a kulcscsomóért. Tovább káromkodva az utat lemegyek a partra, megállok a megszokott helyemen.
- Kösz Joe - valamivel később egy extra hamburgerrel, meg egy colával sétálok tovább. Kedvenc mobil büfémből vettem az ebédet, akaratlanul tekintek a másik irányba, ahol a szörfdeszkákat lehet bérelni, de már zárva van. Megértem, a szezonnak rég vége. Hm...
Nem számít. Nem fázom, meg beteg se nagyon tudok lenni, szóval leheveredem a homokba, perecre emlékeztető pózba hajtogatom a lábaimat és a vizet nézve tisztességes falatot harapok a burgeremből.


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 EmptyCsüt. 28 Szept. 2023 - 10:51

Aurora Nea West & Patricia Zielinski "Jet"
Unalmas napon

Nyitott partszakasz, 2021 hétköznap déli körüli órái


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon - Page 2 Empty
TémanyitásUnalmas napon - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Unalmas napon - Page 2 Empty
 

Unalmas napon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ex-idol unalmas hétköznapjai
» ...mert amely napon eszel róla, meghalsz