Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 175 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 175 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Unalmas napon EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Unalmas napon EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Unalmas napon EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Unalmas napon EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Unalmas napon EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Unalmas napon EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Unalmas napon EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Unalmas napon EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Unalmas napon
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 10:00

Véget ért a játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
Unalmas napon B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 10:00








- Neked most nem szabad, de én komolyan mondtam, hogy adok neki. Egy szavadba kerül. - Az, hogy mekkora esélyem lenne egy vérfarkas ellen a józan eszemre tartozik, a hév sokkal jobban hajtott, annyira szerettem volna tenni valamit, még erre is képes lettem volna. Szembe rohanni a fallal. Pedig tulajdonképpen semmi közöm hozzá. A **ar azonban annyira elöntötte az agyam, bárkinek nekimentem volna, aki belém köt.
- Nincs különösebb oka, mármint a megszokottnál másabb. Nehezen viselem a tehetetlenséget, amikor nincs semmi a napban, csak úgy létezni. - megvonom a vállam - Nem kedvelem a kötelező szabadnapokat. - Még a hétvége hagyján, olyankor Phoebe lelkesedése leköti a figyelmem, jó érzés kikapcsolni vele, de ilyenkor megesz a fene valamiért, amibe beleölhetem felgyülemlett energiáimat. Most is az az újkeletű gondolat mozgat, szedem a cuccom, megyek a terembe és legalább a gépeken lenyomok néhány sorozatot, ha nincs bent Logan, hogy különórában egymásnak eshessünk. Szegényt sajnálnám most, ha ott lenne, nem érdemli meg, ahogy néha bánok vele. Viszont ő az egyetlen, aki nem akar virágszálként kezelni, legalábbis nem annyira, mint a többi idióta ott.
- Én is azzal jöttem, de kösz - A felajánlás nemes gesztus, mosollyal jutalmazom, s közben talpra állva elteszem a telefonom a zsebembe. Aztán megint előszedem, mert eszembe jut, a nem messze parkoló kocsinál úgyis újra ezt fogom tenni. A kulcsom szintén előkeresem, egy kezembe fogom a kettőt, miközben elindulok a parton felfelé, a parkoló irányába. - Rendben leszel? - Hülye kérdés. Ennyi minden után ki az, aki ne lenne ki? Egy részem mégis reméli, valamennyit tudtam tompítani az elkeseredettségén, és ezentúl, míg más alkalmasabbat nem talál, felhívhat, ha olyanja van. Nem mondom, túl sok tanácsot adhatnék, az ajánlatom viszont továbbra is áll, beverem a képét annak, akire rámutat.
Ha nincs más mondanivalója, úgy intek neki egyet búcsúzóul és tovább sétálok a parkoló másik felében lerakott autóm felé. Ott fehérlik, kitűnve a többi sötétszínű gépjármű közül. Mikor vettem, bármit akartam, csak fehéret nem. Kitartó voltam, maradjunk ennyiben.





A megvadult ló nem egykönnyen áll meg..
Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:58

It may be the beginning of a beautiful frienship
- Hát ezzel nem vagy egyedül. - nevetek fel keserűen. Szerintem állnak egy páran sorba, akik szívesen felképelnék Aspent, de csak magának köszönheti. Hanyatt dőlök, és a lengedező szél ahogy a karomra fújja a homokot, kellemesen csiklandozza a bőrömet.
- Nem bízom a vérfarkasokban. Se ezekben, a vegasiakban pedig pláne. Ezekkel csak a baj van. - rázom meg a fejem a felvetésére. Visszanyelem az információt, hogy a támadóim ottani falkatagok voltak, igazából nincs jelentősége, nem változtat a tényen, hogy semmi bizalmam nincs a vérfarkasok felé. Kivételt talán Denver bátyám képez. Mondjuk ő meg kissé eltűnt a térképről, szóval lehet ő is kap egy fülest, ha felbukkan végre.
- Akarsz róla beszélni? Nem kenyerem a panaszkodás, tudok én jó hallgatóság is lenni. - villantok felé egy félmosolyt. Ha már rátettem egy lapáttal az ezek szerint amúgy is fos napjára, az a minimum, hogy én is meghallgatom, már ha hajlandó velem megosztani. Ha nem, akkor sem leszek természetesen erőszakos.
- Köszönöm, ez igazán kedves tőled. - mosolyom most őszintébb, ahol feltápászkodok ismét ülő helyzetbe, átveszem Jettől a telefonját, és beírom a számomat, szórakozottan "Tengerparti hisztérika" néven elmentem, majd előbányászom én is a saját mobilomat, és miután megcsörgetett, néhány pöttyintéssel hozzáadom őt a kontaktok közé. Mikor Rose Harbor-ba jöttem, számot váltottam, szóval a névjegyek listája jelenleg még igencsak rövid. Ezt szokták tiszta lapnak hívni, vagy nem?
Az időjárás mintha csak érzékelné borús hangulatomat, rákezd egy kis esőre. Egyelőre csak csepeg, de a közeledő felhők alapján ebből nagy zuhé lesz. - A francba... Kocsival vagyok, elvigyelek valamerre? - fordulok Jet felé. Ennyit arról, hogy levegőzök ma. Marad a lakás erkélye, az legalább fedett felülről. Két lábra tornázom magam, leporolom magamról a homokot, majd a kocsikulcsommal bíbelődve várom a lány válaszát.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:57








- Szeretném beverni a képét - közlöm őszintén és egyszerűen a tényt, mit kezdenék legszívesebben a "testvérével". Egykeként nehéz elképzelni, milyen lehet egy testvéri viszony, de abban biztos vagyok, **rvára nem ilyen. Ez egy elmebeteg, irányításmániás **sz, nincs mit tovább ragozni.
Nézem, ahogy Aurora elfekszik a homokban, látszólag és valószínűleg ténylegesen is magába zuhanva és még jobban elönt a düh. Utálom az embereket, azokat, akik ilyeneket művelnek büntetlenül. Amikor ilyenekkel szembesülök, mindig elkap az ideg, mert tudom, csinálhatok bármit, mindig is lesznek efféle seggfejek és itt nem csak Aspenre gondolok. Megússzák, meg fogják úszni, mert tuti valakiknek a valakijei, különben lett volna értelme rács mögé dugni őket.
- Tudom, hogy a bátyád egy kretén, de az ottani falkát csak ismeri, ők se segíthetnek? Az itteniek elég normálisnak tűnnek, lehetne velük beszélni fordított helyzetben, gondolom. Nem ismerem az összeset, találgatok. - Felemelem a kezem, aztán megrántom a vállam és szerencsétlen szétnyomott burgerem összegyűrt csomagolását piszkálom az ujjammal. Tanácstalan vagyok, mit tehetnénk, mert én is akarok, kezdenem kell magammal valamit, annyira rág az ideg. A cuccom talán a kocsiban van, innen száz, hogy az edzőterembe megyek, az rohadt élet.
- Ez a napom eleve el**eszett, ne foglalkozz vele - megint megrántom a vállam és egy félmosolyszerűség villan fel arcomon. - Hát, azt hiszem, ezek után kimondhatjuk, már nem vagy random ember. - Szeretnék legalább valami jót mondani neki, valami lelkesítőt, vagy tudom is én. Jobb ötlet híján kisebb ügyetlenkedéssel előhalászom zsebemből a mobilom. - Cserélhetnénk számot, és ha bármi van, szólj, megyek elintézem akár a bátyádat is, nem gond. Sosem árt, ha van egy jó ismerős a városban. - Nem fogok a nyakába akaszkodni, ebben biztos lehet. Jótevő keresztanyu sem vagyok, nem is lehetnék olyan viselkedéssel, amit általában produkálok, de ettől még szerintem hasznos lehetek neki, akkor meg miért ne?
Ha benne van, elkérem a számát és megcsörgetem, hogy neki is meglegyen az enyém. Elmentem név szerint, nem egy tucatforma, talán megjegyzem, ki keresne erről a számról.





A megvadult ló nem egykönnyen áll meg..
Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:57

It may be the beginning of a beautiful frienship
Aprót felnevetek arra, amit mond, elsőre valóban furcsának tűnhetett a kis megjegyzésem.
- Nem vérszerinti testvérek vagyunk Aspen-nel, engem örökbefogadtak. Ők vérfarkasok, én pedig alakváltó vagyok. - teszem helyre a dolgokat, egyértelműsítve a rokoni kapcsolatot egy halovány mosoly kíséretében. Nem kevés lenézést kaptam életem során emiatt, mintha én kevesebbet érnék azért, mert "csak" szimpla alakváltó vagyok, urambocsá' nem tisztavérű vérfarkas. Sznob az összes, de tényleg.
A következő percekben rám törő őszinteségi rohammal saját magamat is meglepem. Ennyit arról, hogy megtartom a távolságot, és csak óvatosan közelítek mások felé. Valószínűleg a hónapok óta pattanásig feszült idegeim rövidzárlatot okoztak az agyamban, és azért kelek így ki magamból, mindenesetre nagyon sok információt zúdítok Jet nyakába rövid idő alatt, ráadásul nem is épp szívderítő dolgokról van szó.
- Nem, még Las Vegas-ban történt. És nem jelentettem fel, annál kicsit komplikáltabb a dolog. - rázom meg a fejem. Semmire nem mentem volna, ha a rendőrséghez fordulok, a falka elég kiterjedt kapcsolatokkal rendelkezett, biztosan én maradtam volna alul. Ott is. Beszélgetőpartnerem nem kicsit akad ki, kínomban már csak nevetek a válogatott szitokszó halmon, ami pillanatok alatt hagyja el száját. Nem is néztem ki belőle így elsőre, hogy ennyire szabadszájú.
- Kötve hiszem. Szerintem azóta is vígan élik az életüket, jót sztorizva az egészen. Szívem szerint bosszú hadjáratot indítanék, de én ehhez kicsi vagyok, meg most már a babára is gondolnom kell. - régi énem valószínűleg addig tombolt volna, addig kerestem volna magam mellé társakat, amíg el nem intéztük azokat a mocskokat, de most már muszáj volt felelősségteljesebben gondolkodnom, nem lehetek már ugyanaz az Aurora Nea West, aki azelőtt voltam.
- Fogalmam sincs, mit fogok csinálni, azt se tudom, maradjak-e Rose Harbor-ban. - sóhajtok egy nagyot, aztán mivel minden étvágyam elment, a hamburgerem maradékát (majdnem felét) elcsomagolom, és kis táskámba teszem, talán később megeszem, de most nem csúszik már le egy falat se a torkomon.
- Azt hittem majd segíteni fog, de semmi empátia nem szorult belé. Mikor elmondtam mi történt, még azt se kérdezte meg, hogy amúgy jól vagyok-e. Aspen csak irányítani akarja az életemet, de abból meg köszönöm szépen nem kérek. - keserűség, düh és szomorúság egyvelege árad a hangomból és úgy összességében a kisugárzásomból. Veszek egy mély levegőt, majd ahogy kifújom, hanyatt dőlök a homokban, kezeimet fejem alatt összefűzve, és szórakozottan bambulok egy épp felettünk elszálló repülőgép húzta csíkot.
- Elb@szott helyzet ez. - jelentem ki szárazon. - Bocs, hogy elcsesztem a délelőttöd, gondolom nem így tervezted ezt a napot, hogy egy random ember a nyakadba zúdít egy ilyen sztorit. - amíg ezeket mondom, enyhén felemelem a fejem, hogy szemébe tudjak nézni, majd egy ismételt sóhajjal visszazuttyantom a fejemet vízszintes állásba. Teljesen megérteném, ha Jet most fogná magát, és lelépne, biztos megvan a saját maga gondja is.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:55








- De te alakváltó vagy - bukik ki a számon a válasza hallatán. - Vagy nem a bátyádról van szó? Kicsit elvesztettem a fonalat, bocs. - A szaglásommal is baj lehet, habár a két szag eléggé hasonló, elvégre a vérfarkasok is valamilyen szinten kapcsolódnak hozzánk. Még ha ezt egyesek szeretik elfelejteni, vagy épp megtagadni. Ezzel próbálják elérni, hogy többek legyenek nálunk, pedig az egész nem itt kezdődik. Volt már vitám emiatt nem is eggyel közülük.
Szóval ha csak Aurora nem rejti el valahogyan, akkor ő semmiképp sem lehet az.
Újabb meglepett "ó" hagyja el a szám, a lány folyamatosan olyan dolgokat mond, amire nem vagyok felkészülve. Ismeretlen, simán mondhat akármit, ami nekem új infó, az első benyomásra kialakult képet ellenben ő folyamatosan variálja, abban azért továbbra is biztos vagyok, nem jelent veszélyt. Mindenben nem láthatok összeesküvést, meg illegális tevékenységet, mert be fogok golyózni, ami most **rvára nem jönne jól.
- Mi a **sz? - szalad ki a számon döbbenetemben. Azt hittel elsőre, rosszul hallok, de ez a valóság és én elképedve meredek a lányra. Még a burger is majdnem kiesik a kezemből, úgy bámulom, mintha minimum két feje nőtt volna pluszban, de ennél sokkal rosszabb, amit mondott. - De hol, itt? Vagy... Feljelentetted a mocskot? - **arházi féreg. Nehezemre esett nem hangot adni annak, amit a hír keltett bennem, legszívesebben kiadtam volna az összes gondolatom cifra káromkodásokkal fűszerezve. Annyi eszem azért volt, hogy ne csináljak ilyet, rajta nem segít.
Folytatta, amitől újra rámtört az átkozódhatnék, ezúttal már hangosan és elragadtak az érzelmek, mindent elmondtam az utolsó el**szott senkiházitól, a dögöljön meg a mocskos, büdös **rva anyján át, a végletekig. Szép nyelv az angol, többféle módon és erővel ki tudod fejezni magad. Nekem meg csak úgy ömlöttek ki a számon a szavak, és az a szerencsétlen burger a földre került, darabokban, ahogy kezem ökölbe szorult a dühtől.
- Francokat! - vágom rá egyből - Miért tartanának szánalmasnak? Ez **rvára nem a te hibád, és remélem, az a rohadékok megkapják a magukét nem csak hivatalos értelemben. - Fogalmam sincs, honnan jött ez a nagyerejű idegroham, ki szoktam akadni, sokszor, általában mindig van mire, most viszont túlmentem a határomon és **rvára nem bántam.
- És mit akarsz most csinálni? A bátyádnak kötelessége segíteni, gondolom, ezért vagy itt. - Ez egy egészen másféle kép eredmény, mint amire számítottam. Az én verzióm sokkal jobb volt, könnyebb. A burgerem maradványait a szalvétámra gyűjtöm, az étvágyam amúgy is elment, mindenképp kukában landolt volna. A szalvéta ép felébe beletörlöm az ujjam, ahol meg nem lett homokszemcsés azt egyszerűen lenyalom.





A megvadult ló nem egykönnyen áll meg..
Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:54

It may be the beginning of a beautiful frienship
Nem sok kell, hogy ne fulladjak meg az üdítőtől, de tényleg nem számítottam ilyen jellegű információra kábé így a semmiből. Egy hálás mosolyt préselek ki magamból két köhögés között a zsepire és a hátbaveregetésre, és egy percen belül rendbe is hozom magam, így figyelmemet ismét Jet felé irányítom, és hallgatom, mit is mesél a gyilkosságról. Csak a fejemet rázom, hogy Aspen erről egy szót sem szólt.
- Azt hiszem én is meg fogom ölni egy vérfarkast az erdőben. - morgolódok félhangosan, és mivel alakváltó a másik bizonyára elég jó a füle, hogy meghallja. Mérhetetlenül dühös leszek Aspen-re, hogy egy ilyen jellegű dologról elfelejtett tájékoztatni. A kioktatás bezzeg nagyon megy neki. Talán ennek hatása is, hogy a következő percekben olyan szájmenés jön rám, amivel saját magamat is meglepem, tőlem szokatlan módon kifakadok egy idegennek.
- Igen. Jövő júniusra várom. - bólintok egy halvány félmosoly kíséretében, és hasamra teszem a kezem, amin egyelőre nem látszik, de már ott fejlődik egy kis élet, aki fenekestül forgatta fel az életemet. A következő kifakadása egy kicsit meglep, de valahol jól is esik sebzett kis lelkemnek.
- Az apa...nincs a képben. Voltaképpen nem tudom pontosan, hogy ki az. - sóhajtok egyet, és mivel így elég rib@ncnak tűnhezek, ezért igazából az előbbiek után "ha lúd, legyen kövér" alapon úgy döntök, a bizalmamba avatom a másikat. - Engem...ömmm... szóval megerőszakoltak. - torkom elszorul ahogy a szavak elhagyják a számat, nem is nézek a lányra, hamburgerem csomagolását piszkálom. Hogy honnan jött ez a hirtelen őszinteség roham, fogalmam sincs. De valahol jól esik elmondani valakinek. Bár hogy miért egy idegennel teszem ezt, nem tudom. Na nem mintha bővelkednék barátokban ebben a porfészekben.
- Én is boldogan kiherélném mindet, ha találkoznék velük. De lehet jobb is, ha sose látom többet őket. Talán így a legjobb mindenkinek. - vonom meg a vállam, nem kevés keserűséggel a hangomban. Bujkál némi düh is, de a szomorúság és keserűség egyvelege jellemez most inkább. Ezzel igazából pont közöltem egy plusz információt is, hogy nem egye elkövető volt, de ez igazából nem tudatosul bennem.
- Gondolom most szánalmasnak tartasz... - pillantok rá a másikra, de csak egy-két másodpercre, aztán inkább a cipőm orrán állapodik meg a tekintetem. Nem számítok empátiára, a bátyámtól se kaptam, akivel együtt nőttem fel, miért pont egy idegen értene meg? Hülye vagyok, hogy egyáltalán felhoztam, na mindegy, edd meg amit főztél Rory.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:53








 Úgy érzem, nem jól indítottam, előbb meg kellett volna győződnöm róla, hogy Aurora tud-e az egészről bármit is, de most ráébresztett, nagyon nem. Talán el se kellett volna mondanom, vagy az is lehet, jobb így, hiszen vigyáznia kell magára.
Finoman hátbaveregetem, sőt a zsebemből kihúzok egy papírzsepit is, amit átnyújtok neki. Látva, egyben maradt, hallva döbbenetét, szavakba öntöm, amit kell, mást nem tehetek ezek után.
- A bátyád nem mondta? Pedig elég nagy port kavart a dolog, most sokan ráálltak erre. - Meddig mehetek tovább? Beavassam a részletekbe? Mármint nem a konkrét dolgokba, mert azért van, amit én is szóbeszédből tudok, szóval jobb is, ha inkább tartom a szám. - Megöltek egy vérfarkast az erdőben, valami különös módszerrel, amire eddig nem volt példa. - Tömör összefoglalás, tökéletes. - Már bocs, de elég nagy seggfej a bátyád, ha pont ezt nem mondta el neked. - Ha jóban vagyok a testvéremmel, ha nem, egy ilyen jelentősségű dolognál igenis kötelességem lenne figyelmeztetni. Biztos, egy beképzelt **sz, akinek nincs ideje ilyen dolgokra, ő ott fent elvan, a húgát meg simán hagyja kószálni tudatlanul. ****ódjon meg!
  Némi kerülő után áttérünk, már kajával kezünkben egy másik témára, amit én dobok fel. Szívesebben hagynám beszélni, addig is tudok enni, ami az előző adag után sem tűnik soknak, esküszöm, durranásig tudnám ma zabálni magam. Ezt nagyon muszáj lesz ledolgozni.
Jól gondoltam, a bátyja egy **cs, tökéletes képet építek fel róla, amit aztán illedelmet nem ismerve gondolatban felrúgok. Utálom az ilyen majmokat, túl gyorsan kihoznak a sodromból.
- Várj, várj - lemaradtam, míg fejben elintéztem Aspent. - Terhes vagy? - Nagyokat pislogok rá, mintha ez akkor váratlan fordulat lenne, mint abban a dramatikus szennyben, amit sorozatnak neveznek és leadnak a tv-ben.
Már kérdeznék rá, hol az apa, amikor eszembe jut Phoebe és vélek némi hasonlóságot felfedezni a helyzetünkben, szóval kivételesen kussban maradok. Vagy mégsem.
- Kitalálom, az apa egy rohadék, aki nem vállalja a felelősséget, inkább farkát behúzva eliszkol, mint egy féreg a kivályt lyukba? Vagy... Ha valami állat, akinek oda kéne **szni egyet ököllel, jó vagyok benne, szívesen vállalom. Mostanában úgyis kevés feszültséget sikerült ledolgoznom, péppé verhetem, ha szeretnéd. - Nem tudom honnan jön az ideges tenni akarás, és miért akadok fenn ennyire egy rám sem tartozó dolgon, de az fix, az a **szi **rvára megérdemelné, hogy helyben hagyják. Azt viszont nem értem, mitől támadt ekkora kedvem odaverni valakinek, eddig egészen nyugodtan elvoltam. Ahelyett, hogy tovább fűzném a dolgot, a burgeremre nézek, amiből már alig maradt valami és egy jókora harapásnyival kurtítom meg.





A megvadult ló nem egykönnyen áll meg..
Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:51

It may be the beginning of a beautiful frienship
Érdeklődve hallgatom, mit mesél a munkájáról, és bár túl sokat nem tudok meg, de megjegyzem magamnak, hogy nézzek utána majd otthon. Saját magamról, főképp ittlétem okáról azonban nem mondok túl sokat, jobb az óvatosság, ha úgy ítélem meg később, hogy Jet megbízható, és rám nézve ártalmatlan, akkor majd elképzelhető, hogy beavatom több mindenben, ám egyelőre még visszafogottan nyilatkozom ezekről a dolgokról, inkább visszadobom a labdát, és inkább a városról valamint annak természetfeletti lakosságáról kérdezem a lányt. Ahogy hallgatom a válaszát, belekortyolok a Sprite-omba, de amikor a gyilkosságos részhez ér, félrenyelek, az üdítő fele az orromon, a másik fele meg a számon jön ki, amit egy rövid köhögő roham kísér.
- Hogy micsoda? Gyilkossági dolog az erdőben? Ezt kifejtenéd? - kérdezem, miközben egy zsepit vadászok elő kabátzsebemből, hogy felitassam a károkat. Kell egy kis idő, mire feldolgozom az infókat, és közben átfut a fejemen, hogy talán mégsem volt a legnyerőbb ötlet ebbe a városba jönni. Megemlítem Aspen létezésének tényét is, de nem megyünk bele a témába, mert kész a kaja, én pedig már repülök is érte, hogy aztán jóízűen álljunk neki a falatozásnak. A hamburger zseniális, még viccelődök azzal is, hogy ő az új legjobb barátnőm, reakcióján pedig jót nevetek.
- Vagy épp te becsülöd le magad. - vonom meg a állam egy barátságos mosolyt küldve Jet felé, mert így elsőre tényleg szimpatikus, akár tényleg lehetnénk jóban, de aztán majd meglátjuk, mit hoz a jövő. Mintha csak a gondolataimban olvasna a lány, pont a terveimről kérdez, mire sóhajtok egyet, és mivel épp az előbb tömbem a számba egy nagyobb falat hambit, így nyerek magamnak egy kis időt, mielőtt válaszolok.
- Őszintén? Halvány lila gőzöm sincs. Nincs munkám, nem ismerek itt kábé senkit, a bátyám a háta közepére sem kíván. Ha nem a városban cirkálok, az albérletben ülök, egyedül, mint a kisujjam, ha nem számítjuk a bab... - ekkor kapok észbe, hogy egy kicsit belelovalltam magam, de úgy tűnik, a magányosság érzése most ütközött ki rajtam, így bár Jet valószínűleg nem számított ilyen kirohanásra tőlem.
- Ha már így sikerült elszólnom magam, akkor igen, még hogy feltegyük az i-re a pontot, terhes is vagyok. - sóhajtok még egyet lemondóan, és érzem, hogy az előbbi szájmenés hatására kicsit összezuhanok lelkileg. - Bocs, hogy ezt így rád zúdítottam, nem ez volt a terv. - sütöm le a szemem, cipőmmel piszkálva a homokot, és hogy leplezzem hirtelen jött zavaromat, beleharapok a hamburgerbe, bár korábbi farkasétvágyamnak már csak árnyéka van meg.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:50








    - Vannak állandó, vissza-visszatérő problémák, de amúgy egészen nyugis - Az én mércémmel mérve legalábbis. Nekem az, ha napjában kétszer szól a jelzés, vagy legyen négyszer, de abból egy fals, vagy valami hülyeségről van szó. Az ilyenek bárkit felhúznának, velem meg különösen rossz lóra tettek.
Aurora mondandójára ellenben felcsillan a szemem, már nem azért, mert végre nyakoncsíphetek valakit, továbbra és többedszeri gondolatra sem látom valószínűségét, bármilyen köze lehetne a jelenleg még háttérbe szorított nyomozásomhoz, azért a viselkedése, a szavai, felkeltik érdeklődésem. Kit akar ennyire elkerülni? Természetes kíváncsiság részemről, elvégre ennyire konkrétan és kétértelműen fogalmazni egyszerre, bárkiben megmozgatna valamit.
Visszafogottan válaszol, hiába akartam többet megtudni, szóval elengedem, fájón, mert biztos vagyok benne, valami extra van a háttérben, de elengedem.
- Hülyén fogalmaztam - elnevetem magam a reakcióján és azon, ahogyan kifigurázza a szóválasztásom.
- A többiekhez nem látok be, itt közöttünk a széthúzás a gyakoribb, nem tudok róla, bárki akarna csoportot toborozni, de annyian vagyunk annyi félék, kétlem, hogy hosszabb távon normális vezetés nélkül működne - Cipőm orrával a homokba fúrok és figyelem, amint a nedves, összetapadt szemek darabokra hullanak. - Mióta volt az a gyilkossági dolog az erdőben, sokan óvatosabbak - elhúzom a szám - Mi nem vagyunk se falka, se koven, se semmi őrültségből összeállt csapat, aztán lesz, ami lesz. - Megrántom a vállam és tovább nézem még néhány pillanatig a lábam, aztán egy hosszabb levegőkifújással átadom a szót Aurorának. Megint az az érzésem, az én szám jár többet, és ez a szófukarság a lány részéről gyanús. Első benyomásra másmilyennek tűnik, mint jobban megfigyelve. Vagy az is lehet, szimplán paranoiás vagyok. Ennyire éheznék valami fordulatos cselekményre? Borzasztóan unatkozom. Magamban nyalogatom nyöszörögve a sebeimet, kifelé egészen összeszedettnek tűnhetek, ebben jó vagyok.
Hány bátyj is lehet ebben a városban? Hm, utcánként minimum húsz, de legyen harminc. Tényleg ilyeneket kombinálok össze? Ennyire elvetemülten nem lehetek. Legszívesebben strucc módjára homokba dugnám a fejem, akkora ökörnek érzem magam, pedig semmit, de semmit nem mondtam ki hangosan mindabból, ami a fejemben jár egyébként. A zavarom oka a kialvatlanság, ide nekem a rozsdás bökőt, hogy csak emiatt lehet. Az utóbbi néhány napban pocsékul alszom, ez mindenre tökéletes magyarázat.
Meglátva a hamburgert a gyomrom úgy kordul meg, mintha az elődjét sose látta volna és egy hálás pillantással, meg egy köszönettel jelzem Aurorának, mennyire örülök, amiért elhozta helyettem. Másnak nem hagytam volna, tulajdonképpen neki sem, csak... túl gyors volt. Ellustultam, muszáj lesz elmennem a terembe valamelyik nap. Felhívhatnám Logant, van-e szabad órája számomra. Hm...
- Elég alacsonyra tetted a lécet - meglepett arccal nézek rá, még épp harapás előtt álltam, mikor a kijelentése elért hozzám. Felnevetek, aztán széles vigyorom csak addig szűnik meg, míg harapok, és megrágva a falatot lenyelem. Ha ennyiért legjobb barátnő titulust nyertem, mit szólna, ha a feljebb lévő popcornost megemlíteném? A sajtos vajas popcornjáért elvenne feleségül.
Megszúrt a Nap, nincs más mentség, esküszöm, az őszi erejével csapott nyakon.
- És mihez akarsz itt kezdeni? Van valami terved? - Visszakanyarodok egy korábbi témához és feldobom, hátha sikerül végre őt is beszédre bírnom, azzal lenne lehetőségem lecsillapítani messze szállt agyam, plusz megismernék egy új lakost, mert van egy olyan érzésem, nem kétnapos látogatásra jött.


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:47

It may be the beginning of a beautiful frienship
Egy picit összeráncolom a homlokomat, amiért Jet folyton rohanásban van, de válaszán szimplán felnevetek. Úgy tűnik, sikerült egy olyan beszélgetőtársat kifognom, aki pörög, mint a búgócsiga. Jobb esetben amúgy én is tudok ilyen lenni, csak rendszeres reggeli rosszullétek és porcelán busz vezetői órák sokat kivesznek belőlem, egy ilyen azért rá tudja nyomni a bélyegét az energia szintemre.
- Hű ez nagyon izgalmasan hangzik! Gondolom kemény meló tud lenni. Voltak húzós esetek? - kérdezem kissé felcsillanó szemmel. Nem igazán volt még rendes állásom, de el tudom képzelni, hogy valami ilyesmit csináljak. Ám mivel valószínűleg ez nem feltétlenül veszélytelen állás, ezért jelen állapotomban nagy eséllyel ugrik. Na de akár jövőbeli tervnek jó lehet. A Rose Harbor-i alakokat illetően a kérdésem valószínűleg elég paranoidnak tűnhetett, mert Jet lecsapta a labdát, és kapott az alkalmon, hogy némi információt szerezzen. Gondolom szakmai ártalom lehet.
- Van pár ellenlábasom, akikkel nem feltétlenül futnék össze. - válaszolom röviden, és ezzel talán megelégszik. A részletekbe nem mennék bele, főleg, hogy ami történt, még számomra is kínos, és nem szívesen vitatnám meg akárkivel. Az is lehet, hogy senkivel. Pár dolgot azért elárulok, ebből még messzemenő következtetéseket nem tud levonni, talán megelégszik ennyivel, hogy megemlítem neki a vegas-i incidens tényét.
- Viszonylag biztató... akkor most viszonylag megnyugodtam - nevetek fel szórakozottan, ezzel elvéve az egésznek az élét. Jót mulatok az egyszerre feltett kérdésen, majd csendben hallgatom először az ő válaszát, és aprókat bólintok közben, meg a sültkrumplit tömöm a képembe. El fog fogyni, még mielőtt megérkezik a hamburger.
- Értem. Összetart a közösség, vagy inkább mindenki éli az életét? - dobom vissza a labdát. A boszorkányok a koven dolog miatt gyanítom összetartanak, ahogy feltehetőleg a vérfarkas falka is. De vajon úgy en bloc a természetfeletti közösség összetart? Na ezzel kapcsolatban vannak kétségeim, de hát egy kérdést megér. Ezután viszont rajtam a válaszadás sora, mielőtt azonban belekezdenék, egy nagyot sóhajtok.
- A bátyám itt lakik, őt jöttem boldogítani. - felelem, és hangomból csak úgy süt a szarkazmus, ebből nem nehéz megállapítani, hogy ittlétem ténye igazából sem Aspen-t, sem pedig engem nem tesz különösebben boldoggá. Ennek további fejtegetésétől - ha csak ideiglenesen is - de megmenekülök, mert egy csengő jelzi a bódé felől, hogy elkészült a rendelésünk.
- Maradj csak, idehozom mindkettőt. - küldök egy mosolyt Jet felé, majd ha nincs ellenvetése, elslattyogok a hambikért, amik mennyien illatoznak, gyomrom hangosan korog, alig várom, hogy visszaérjek a lányhoz, és megkóstoljam. Odanyújtom felé a sajátját, majd egy elegánsnak cseppet sem nevezhető mozdulattal lehuppanok a homokba.
- Jó étvágyat! - biccentek, majd a hambit kicsit összenyomva, hogy beférjen a számba, egy nagyot harapok. Elégedett hümmögés hagyja el ajkaimat, amint ízlelőbimbóim felrobbannak a falat nyomán.
- Na erre már szükségem volt, te vagy az új legjobb barátnőm. - nevetek fel viccelődve, bal kezemmel elfedve a számat, hogy legalább félig úrinő legyek, és ne mutassam premier plánban a megcsócsált falatot a számban. Talán hülyének néz, hogy ennyire tudok élvezni egy hamburgert, de egy ilyen nehéz reggel után, mint a mai, ez most áldás.

ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Unalmas napon 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Unalmas napon 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 9:46








    Nem szeretek sokáig egy helyeben toporogni. Ennyi a válaszom. Mi értelme mindig várakozni, meg semmit tenni, utálatos dolog. Pont emiatt állandóan pörgök, amit most Aurora is megtapasztalt, aki még alig kapta kézhez a rendelését, már jöhetett utánam, mert én elindultam visszafelé a vízhez.
- Ha rohannék, azt jobban érzékelnéd - Most még viszonylag visszafogottan lépkedtem, ráérősen, ezek után futásnak látná, ha odatenném magam? Mindegy, nem próbáljuk ki, alkalmazkodom. Így tudunk beszélgetni, és ez jó, kivételesen nem az antiszoc' énem akar felülkerekedni, ami általában munkaidőn túl jellemez.
- A partiőrségnél dolgozom - Hangomban egy egészen kis árnyalatinyi büszkeséggel válaszolok. Kinek ne lenne oda**szós ez a hivatás? Én szeretem, más véleménye nem számít. Nem is nagyon tudom elképzelni magam máshol. Talán a rendőrségnél, de max nagyon B tervnek, inkább összedolgozom velük, mint nekik.
- Úgy kérdezed, mintha konkértan keresnél valakit - gyanakvó hangsúlyom árnyalatnyilag figyel be, nem szeretnék átmenni kihallgatós stílusba, vagy azt éreztetni vele. - Vagy épp valakit nagyon nem.
 Ugyan semmi közöm hozzá, azért mégiscsak érdekel, mert ki tudja, mikor bukkanok olyan informátorra, vagy akárcsak egy morzsára, amit saját hasznomra fordíthatnék. Az illegális vadászat nem időhöz kötött, bármikor felbukkanhatnak, és minden számít, a feltételezéseknek is tartok fenn helyet. Legutóbbi találkozásom ugyan tévútra vezetett, fel nem adom a dolgot, annál kitartóbb vagyok, s folyamatosan figyelemmel kell kísérni a veszélyeztetett fajokat. Nekem ez a "heppem", ahogy a többiek fogalmaznak. Nem vesznek elég komolyan, pedig ha tudnák, amit én...
- Így már kezdem kapizsgálni - Ha történt vele valami ott és nem érzi magát biztonságban, máris értelmet nyer, miért reagált úgy arra, amit mondtam. Szívesen kiderítenék további részleteket, azzal viszont belemásznék a privát dolgaiba, az meg nem az én dolgom. Ez színtiszta kíváncsiság lenne, feldobni az eseménytelen napom, és, ha másmilyen lennék, ráharapnék a lehetőségre. Aligha lehet köze a vadászathoz, ezzel a véleménnyel elengedem az egészet. - Bármiről is van szó, a te dolgod, de annyit elmondhatok, a város viszonylag biztonságos, jól kézben tartjuk több fronton is a dolgokat. - Túlzás volt, erőteljesen az, csak kötelességemnek éreztem biztatónak lenni, ráfért, úgy nézett ki, mint, akinek kell az efféle megerősítés.
- Miért pont Rose Harbor? - egyszerre tesszük fel a magunk kérdését, felnevetek és lepillantok a lábam előtt lévő homokra. - Oké, akkor kezdem én. Vagyunk páran, alakváltók kevesebben, mint boszorkányok például, de egészen csendes a viszony egymással, már amennyit én látok és hallok. Mindig vannak, akik szövetkeznek, megszorongatnak, de ez hol nincs így? A Ley miatt sokan választják a várost, és mindenki, aki nagyot akar, bepróbálkozik. Egyértelműen. - Megvonom a vállam és újabb krumplit dobok be a számba. Kellemesen csípi, pont annyira, hogy ne kívánjak rá üdítőt azonnal, azért én mégis küldök le utána néhány kortynyit. - Te jössz.


Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Unalmas napon Empty
TémanyitásUnalmas napon Empty

Ajánlott tartalom

Unalmas napon Empty
 

Unalmas napon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Ex-idol unalmas hétköznapjai
» ...mert amely napon eszel róla, meghalsz