Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Te csak ne fenyegetőzz!
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:51


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Egyáltalán nem lep meg, hogy az egész veszekedésünk kezd átcsapni valami egészen másba. Mintha mindkettőnket beindítaná a düh és a harag, hiszen ahogy Marco szemében is látom felcsillanni a vágyat, úgy valószínűleg az enyémben is feltűnik, de most nem hagyom, hogy ő nyerjen, azt akarom, hogy ő adja fel először. Kissé gonosz módon mindent meg is teszek ennek érdekében. Ajkaink épp csak súrlódása, kezeim finom érintése izmos mellkasán, az, hogy egymáshoz dörgölöm orrainkat, és az arrébb lépés is mind-mind amiatt történt, hogy felhúzzam a férfit, bár ezek hatására már én is alig bírok a véremmel. Megérdemli amiatt, hogy elüldözte azt a kuncsaftot, bár nem is az zavar, hogy pont őt fenyegette meg, hanem hogy már megint bele akar szólni a dolgaimba.
Mikor közli, hogy megőrjítem, én incselkedően elmosolyodom, ebből érzékelheti, hogy pontosan ez volt a célom. Hirtelen mozdul felém, és ragadja meg a karomat, ami - mivel már csak egy sima hosszú ujjú póló van rajtam - némileg fáj, de ahelyett, hogy ez megijesztene, csak olaj vágyaim tüzére. Imádom, mikor elkapja a hév, és nem finomkodik. Ahogy magához húz, hasonlóan hevesen viszonzom a csókját, karjaim automatikusan fonódnak a háta mögé, és azzal a lendülettel körmeim végig is szántják bőrét, hosszú csíkot hagyva rajta. Olyan számomra ez a férfi, mint a drog. Egy ideig bírja az ember nélküle, de nem sokáig, és mikor újra hozzájut, akkor érzékei szinte felrobbannak.
Kérdésére kis híján felnevetek, a kis buta, azt hiszi, hogy eljutnánk a hálószobáig, de ezt belém fojtja ajkainak érintése a nyakamon.  Egy lendülettel ismét megtámasztom kezeimet a mellkasán, de most kicsit sem finomkodva, és lelököm a kanapéra. Csizmámat már a csók közben lerúgtam, most pikkpakk ledobom nadrágomat, és a fölsőmet is, ezek mind a szoba különböző pontjain landolnak, utóbbival egy asztali lámpát is leverek, de most marhára nem érdekel. Immár csak egy fekete, csipkés fehérnemű szettben állok előtte, de azt sem sokáig, mert az ölébe mászok egy újabb szenvedélyes csókért, időnként megharapva ajkait is, nem úgy, hogy nagyon fájjon, de azért érezze. Csókjaim elkalandoznak a nyakán, mellkasán, őrjítő lassúsággal egészen le kockás hasáig, ám ott megállok, mintegy további büntetésként tetteiért, férfiasságát egyelőre kihagyom a buliból, és újra ajkait veszem birtokba, gyengédnek szinte egyáltalán nem nevezhető mozdulattal, épp csak pár pillanatokra engedve el, amíg mindketten egy kis levegőhöz jutunk.  
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:49

Sora tekintete lángol a dühtől. A zöldeskék szemekben táncoló szikrák kísértetiesen hasonlítanak azokra, amelyeket a vágy kelt életre bennük, így nem csoda, hogy állati énem dorombolva feszül neki a bordám ketrecének. Dominanciám, szinte táncra hívja, amikor a kanapéig hátráltatom. Sosem volt riadt kismadár, és mindig erősen harcolt az igazáért, részben ennek köszönhettük átokverte kapcsolatunk alapköveit. Ajkaim szegletében vad mosoly ül, érzékeny füleim ráhangolódnak szíve vad ütemére, miközben a következő lépésére várok, azt akarom, hogy adja meg magát nekem. Újra, és újra.

Mellkasomról újabb vízcsepp gördül le, amikor megtámaszkodik rajtam. Érintése nyomán a bőröm felizzik, és a derekamra csavart lenge törülköző kellemetlen gáttá válik, amitől örömmel megszabadulnék. Incselkedőn hajlok közelebb, ajkaimmal a lányét kutatva, de nem érem el…

- Megőrjítesz – hangom puszta morranás, melyet a harag és a vágy együttes ereje tesz ilyenné. – Csak védeni próbállak – mondom tört angolsággal, miközben két tenyeremmel megpróbálom megragadni a vállait, de úgy siklik ki a kezeim közül, mint a róka a vadász karmai közül, megfordítva a szerepeket. Irányítani? Ugyan. Sorát képtelenség gátak közé szorítani, ahhoz túlságosan heves, és szabad. Pontosan tudja, hogy mit akar, ezt már akkor megértettem, amikor először lépett be a műhely ajtaján.

Az ellenállásom egészen addig tart, amíg újra meg nem szólal. Megpördülök a sarkamon, és két könnyed lépéssel levágom a lány által közénk teremtett távolságot, és olyan erővel ragadom meg a karját, hogy a kabát ellenére is biztosra veszem, hogy fájdalmat okoz neki. Szabad kezem a derekára szorul, amikor magam felé húzva ajkam hevesen az övére tapad. Sora az enyém.

Magamévá akartam tenni, bizonyítani neki, hogy ő a párom, és a lehető legprimitívebb módon az értésére adni, hogy mondjon bármit, nem szabadulhat meg tőlem. Hiszen ő sem ezt akarja.

- Hálószoba, vagy kanapé? – kérdezem abban az öt másodpercben, amíg elhúzódok tőle, hogy kapjon egy kis levegőt, majd ajkam hevesen a nyakára siklik, megkeresve a füle alatti, érzékeny pontot.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:47


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Igyekszem elnyomni azokat az emlékeket, amik elmémbe tolulnak, amikor berobogok a lakásba. Egy ideig én is itt éltem, sok dolog történt eme falak között akkor is, sőt, azóta is, mert a csiki-csuki kapcsolat, ami köztünk van a szakítás óta, az bizony akár egy szappanoperába is beillene. De nem, nem most van itt a nosztalgia ideje, most épp azzal küzdök, hogy ne fojtsam meg Marco-t. Előszeretettel tekint a tulajdonának, amit én nem igazán tudok tolerálni, olyan ez nekem, mint bikának a vörös posztó. Csak fújtatok és a szememet forgatom arra, hogy kinyírná a csávót, ha rám startolna, bár tisztában vagyok vele, hogy ha nem is ölné meg, de hogy nagyon helyben hagyná az illetőt, az tuti. Férfiak és a féltékenység.
- A saját kuncsaftjaiddal törődj, ne az egyémekkel. Tudok vigyázni magamra, nem szorulok a segítségedre. - továbbra is emelkedett hangvétellel beszélek hozzá, mert dühöm egy cseppet sem tűnt el, és érzem, hogy a másikban is azért megy fel a pumpa. Leül, de én nem hagyom menekülni, odahajolok hozzá nyomatékot adni a szavaimnak. Mivel arcunk alig néhány centire van csak egymástól, látom a felcsillanást a szemében, hogy ő ezt az egész helyzetet kezdi élvezni. Csak rázom a fejem arra, amit mond, nem, nem vagyok a tulajdona, de közelsége miatt érzem, hogy gyengül az ellenállásom, ám egyelőre nem hagyom, hogy ezt észrevegye.
Teszek egy lépést hátra, mikor feltolja magát, majd még néhány lépés, mígnem bele nem ütközik a lábam a kanapéba, amitől egy pillanatra elveszítem az egyensúlyomat, de végül nem esek hátra, sőt, magabiztosan kihúzom magam, és fejemet felemelve nézek Marco szemeibe. Hihetetlen, hogy milyen hatással van rám már szimplán csak azzal, hogy itt magasodik előttem. Légzésem és szívverésem is felgyorsul, ahogy orrom teljesen megtelik férfias illatával.
- Komolyan mondtam... erős és független nő vagyok, fogadd el. - hangom sokkal kevésbé határozott, mint amilyennek szántam, de azért még mindig komolyabban cseng.
Mikor megkérdezi, mit akarok valójában, lassú mosolyra húzódik a szám. Picit lábujjhegyre állok, két kezemet finoman megtámasztom a mellkasán, igyekezve nem törődni azzal, hogy ahogyan bőrünk találkozik, épp csak nem szikrázik a levegő, ajkam pedig szinte súrolja az övét, ahogy a következő szavakat kimondom.
- Azt akarom...hogy ne akarj irányítani! - szinte suttogok, kellő hatásszünetet tartva az első két szó után. Bár dühöm szinte teljesen átcsapott egy hasonlóan erőteljes, ám más jellegű érzelembe, a mérget felváltotta a heves vágy, egyelőre nem engedek neki. Mielőtt elhúzódok, incselkedve dörgölöm hozzá orromat az övéhez, de mindez csak két rövid mozdulat, utána visszatérek teli talpra, majd ha csak nem tartóztat fel, akkor teszek egy lépést jobbra, hogy ne legyek "sarokba szorítva".
- Akkor azt hiszem, hogy ezt megbeszéltük. - fogalmam sincs, honnan jött hirtelen ez az erő, hogy képes voltam nem rávetni magam, hanem arrébb lépni, de gondolatban vállon veregetem magam. Nem engedhettem nyerni, a büszkeségem nem engedte. Szívem továbbra is hevesen ver, én pedig szinte felgyulladok, de hangom hasonlóan nyugodtan cseng, mint ahogy nem sokkal ezelőtt Marco mondta ki ugyanezeket a szavakat. Karjaimat keresztbe fonom mellkasom előtt, és úgy nézek rá a férfira, hogy vajon van-e még hozzáfűzni valója.  
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:44

Nem kell invitálnom, hogy belépjen; korábban egész otthonosan mozgott a lakásomban, és még most is vannak olyan bútoraim, amelyek hűen őrzik az illatát… Mind a kimondott szakítás után frissültek fel, mert sosem engedtük el egymást igazán. Becsapom az ajtót és követem a nappaliba, aho akaratlanul is mélyebbet szippantok a levegőbe, miközben Sora dühtől kivörösödött arcát nézem. Mosolygot, bár jobban beillene vicsorgásnak. A haragja feldühít engem is. Állati oldalam máris a bordám közé akasztja karmait… A lány miénk.

- Ha mást akarna, kinyírnám – közlöm szárazon, kezeimet összefűzve a mellkasom előtt kihúzom magam. Tekintetem lángol. Nem törődöm olyan apróságokkal, hogy ezzel rögtön el is árulom magam, mert nem voltam teljesen biztos a fickó szándékaiban, amikor elüldöztem. A puszta tény zavart, hogy Sora másokra szorul, ráadásul még csak nem is vigyáz magára. – Nem mondtam, hogy hagyd abba… Csak emlékeztettem az egyik kuncsaftodat, hogy hol a helye – észre sem veszem, amikor megemelem a hangom. Mindig ez van, amikor vitatkozunk. Egyszerűen nem tudom megtartani a nyugalmamat, semmilyen téren. Biztonságosabbnak tűnt, ha leülök, de amikor Sora felém hajolt, hogy nyomatékot adjon szavainak…

Előrébb dőlök, hogy arcomat csak néhány centi válassza el az övétől. Ujja minden egyes szónál a mellkasomnak nyomódik, én pedig minden egyes szónál egyre cinikusabban mosolygok. Ő sem gondolhatja komolyan, amit mond.

- Tu eres mio... – húzódom közelebb, szinte lehelve dühösen rángatózó ajkai előtt. - Soy todo tuyo – teszem hozzá, és a karfában megkapaszkodva feljebb lököm magam. Ha teret enged nekem, felállok, és hátrálásra késztetem. Sosem bántanám, de azt sem engedem, hogy megkérdőjelezze a dominanciámat. Lehet, hogy tényleg szakítottunk, de vannak dolgok, amiken ez nem változtat. Fellobbant bennem a vágy, hogy ezt másképpen is bebizonyítsam.

- Ha komolyan gondolnád ezt, nem jöttél volna ide
– vigyorgok magabiztosan, és újabbat lépek előre. Amennyiben Sora nem lépett el előlem, akkor elérte a kanapé szélét, és csak egyetlen mozdulat választotta el attól, hogy lehuppanjon... Ajkam csak néhány centire táncolt az övétől, incselkedve. – Mit akarsz valójában, mi amor? – nem érintem meg, engedem, hogy döntsön.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:42


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Egy pillanatra elakad a lélegzetem, amikor Marco mindössze egy derekára kötött törölközőben nyit ajtót, barna szemeimet önkéntelenül futtatom végig csodálatosan kidolgozott testén, de aztán dühöm felülkerekedik, és berobogok a lakásba, szememet forgatva csak azon amit mond, majd a fejére olvasok mindent, ami az eszemben van.
- Töröld le azt az önelégült mosolyt a képedről, vagy én fogom! - fenyegetem meg mutatóujjammal, és ha lehet, még idegesebb leszek, ahogy az említett arckifejezéssel csak lazán az ajtófélfának dőlve néz rám. Amikor vaknak és hülyének nevez, elé lépek, és egy nagyot lendítve megkísérlem arcon csapni, és ha nem tartóztat fel, akkor olyat csattan a pofon, hogy öröm hallgatni. Ha nem sikerül, akkor csak dühösen fújtatok, ebből érzékelheti, hogy nem tűröm ezeket a jelzőket.
- Ha mást is akart volna, akkor az meg csak rám tartozik, nem rád! - csattanok fel, bár valószínűleg nemet mondtam volna a csávónak minden egyéb felajánlásra, de pontosan tudom, hogy az ilyen a férfinál olaj a tűzre, engem pedig ez a nyugalom amivel a helyzetet kezeli jelenleg, marhára felbosszant. Fel-alá masírozok, próbálva levezetni az ideget, de egyelőre sikertelen, a következő szavai pedig nem segítenek.
- Dolgozom a műhelyben is, de a taxizást is szeretem, és fogom is csinálni, ha tetszik, ha nem. - szemeim szinte szikrát szórnak. Nem viselem jól, ha irányítani akarnak, de ezt a másik pontosan jól tudja, csak szereti elfelejteni. Vagy csak szimplán ignorálni.
- Nem vagyok a csajod. Ha nem emlékeznél, szakítottunk. - mivel idő közben leült a fotelba, így hogy nyomatékot adjak a szavaimnak, úgy közlöm vele, hogy a két karfán tenyeremmel megtámasztom magam, arcom pedig alig pár centire van az övétől.
- Dime tu lo sientes!* És hogy többet nem fordul elő. - kérem, sőt utasítom határozottan, továbbra is tartva a közeli szemkontaktust. Közelségétől azonban érzem, hogy magabiztosságom gyengülni kezd, mivel orrom megtelik tusfürdőjének illatától, amit imádok, de igyekszem erőt venni magamon.
- No soy de tu propiedad. **- ismétlem el spanyolul is, hátha így jobban megragad az információ, minden egyes szónak nyomtatékot adva azzal, hogy megbököm jobb kezem mutatójjammal mellkasát. Fel kéne állnom, és arrébb kellene sétálnom, de nem megy. Még mindig nagyon dühös vagyok, de nehezen tudom figyelmen kívül hagyni, hogy amióta csak megismertem, egy különös erő folyamatosan vonz Marco-hoz, és ez nem tompult azzal sem, hogy szakítottunk. Így egyelőre maradok ebben a pozícióban, és olyan magabiztosságot és határozottságot igyekszem sugározni, amivel talán komolyan vesz.

*Kérj bocsánatot!
** Nem vagyok a tulajdonod. 
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:39

A forró vízcseppek kellemes bizsergést okozva peregnek végig a bőrömön. Mint sokszor, ma is későn jöttem fel a műhelyből, de bármennyire is otthon éreztem magam az olajszagában, jólesett lemosnom magamról az egésznapos munka után rám ragadt mocskot. Éppen a nyakamat dörgölöm, amikor Sora bekopog. Kopog? Dübörög.

Az indulatos hangokból ítélve, ha nem nyitok ajtót hamarosan, magától is megtalálja az utat befelé. Legyen bármennyire apró, Sora az a fajta lány, aki tankot megszégyenítő lendülettel képes nekirontani bárkinek, és bárminek, a lakásom ajtaja sem okozna neki problémát. Elzárom a csapot, és a derekamra tekerem a törülközőmet.

- Ya voy!* - kiáltom, átvágva a szobaként és konyhaként egyaránt használt helyiségen. – Mi amor! Micsoda kellemes meglepetés – vigyorgok, kinyitva az ajtót. A kinti hideg teljes erővel telepedik rám, miközben Sora dühtől vicsorgó arcára nézek. Nem foglalkozva az időjárás viszontagságaival, lazán megtámaszkodom az ajtóban, önelégülten pislogva a lányra. Dühös. Imádom, amikor dühös.

Ha akarom, könnyedén megakadályozhattam volna, hogy bejusson a lakásba, de inkább ellépek az útjából, és előzékenyen beljebb terelem. A hiúz oldalam elégedetten dorombol, ahogy elibbenve mellettem az orromba kúszik az illata. Hamar kiderül az is, hogy miért jött hozzám ilyen tajtékozva.

- Ha azt hiszed, hogy az a fickó csak egy megbízás miatt kereste a társaságodat, akkor vak vagy és hülye – közlöm vele szárazon, becsapva utána az ajtót. A seggfej puszta említése is feldühített, nemcsak kispályás lúzer volt, de olyan lyuk körül szaglászott, amihez nem volt semmi köze. Nem. Egész biztos, hogy a barátnőm nem dolgozhat neki. – Ha munka kell, gyere hozzám! – tárom szét a karomat. – De nem fogom hagyni, hogy mindenféle mierda a csajom körül szaglásszon! – lazán ledobom magam az egyik fotelba, és onnan nézek farkasszemet Sorával. – Azt hiszem, hogy ezt megbeszéltük – teszek pontot az ügy végére.

*Megyek
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:28


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Majd' felrobbanok a dühtől. Csak kerüljön a kezem közé, biztosan megfojtom Marco-t. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok száguldoznak agyamban, miközben suhanok motorommal Rose Harbor utcáin, el egészen a műhelyig. Ott biztonságba helyezem a bébimet, és mivel a műhely lent már zárva - várható volt, hiszen este 9 is elmúlt már -, feltrappolok Marco lakásába, ahol egyből dörömbölni kezdek az ajtón.
- Nyisd ki azonnal! Azt se érdekel ha éppen a wc-n ülsz, most azonnal nyisd ki! - kiabálok be, egy pillanatra sem véve el kopogó kezem az ajtóról. Az arcom a kinti hidegtől, a motorozástól is kipirult, de a düh is rátesz egy lapáttal. Fekete kabátomban kezd melegem lenni, de most nem foglalkozok vele. Amint kinyílik az ajtó, két kezemmel meglököm Marco-t, majd berobogok a lakásba, becsapva magam után a bejárati ajtót, ami csak úgy rezeg a keretben.
- Te mégis mi a f*szt képzelsz magadról? Megfenyegetsz valakit csak azért, mert szóba állt velem? Nem vagyok a kib*szott tulajdonod, mikor fogod fel? - csak úgy fröcsögöm a szavakat, 160 cm magas, vékony, sportos alkatú lány vagyok, de egy Hulk veszett el bennem időnként. Például most is, de nehezen tolerálom az ilyet. Anno azért is szakítottunk, mert ilyen dominánsan viselkedett.
- Bár semmi közöd hozzá, azért elárulom, hogy egész napi furikázásra akart felbérelni, mert valami rendezvényt szervez, ahol jól jött volna egy taxis segítsége. Azért adtam neki a névjegyemet, erre nemrég felhívott, hogy megfenyegetted, és inkább keres mást. - fortyogok, csoda, hogy nem robbanok fel. Nem bírok egy helyben állni, fel-alá sétálok, közben kabátomat is ledobom magamról, valahol a földön landol, de nem érdekel. Alatta egy bordó hosszú ujjú felső van, lejjebb fekete farmernadrág és magassarkú csizma. Ingerülten nézek a férfira, kíváncsian várom, mit tud felhozni mentségére.
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:23

Marco és Sora
Te csak ne fenyegetőzz!

Marco lakása az autószerelő műhely fölött, 2021. december, este




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Te csak ne fenyegetőzz! - Page 2 Empty
 

Te csak ne fenyegetőzz!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Csak óvatosan
» Már csak te hiányoztál
» Itt csak a csoda segíthet
» Csak egy pillanatra, légy szíves!
» Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie