Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

Te csak ne fenyegetőzz! EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
Te csak ne fenyegetőzz!
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:13

Véget ért a játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Te csak ne fenyegetőzz! Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:12


Felhorkantam. Mindkettőnknek a büszkeség lesz a veszte, mert egyikünk sem hajlandó behódolni a másik akaratának. Patthelyzet, amiből a vérmérsékletünk miatt nem szabadulhatunk. Sora képtelen a béklyóm alatt élni, én pedig képtelen vagyok elengedni… Bár igaz, soha sem kértem, hogy maradjon. Követelni igen… De kérni. Soha.

Vicsorogva fordítom el a tekintetem a vádaskodása miatt, de nem szólalok meg. Nem azért, mert nem lenne mit mondanom, de abból újabb vita lenne. Bármennyire is domináns az embert, tudnia kell, hogy mikor kell visszavonulnia, ha nem akar örök károkat okozni. A kapcsolatunk így is sérülékeny volt, nem hiányzott, hogy újfent a sérelmeinkkel bombázzuk egymást.

- Menj – mondom röviden, és meg sem próbálom megállítani, amikor felnyalábolja a cuccait és elviharzik. Csak a törött üveg hangja jelzi, hogy mekkora idióta vagyok, de már túl késő bármit is tenni, mert Marco Domínguez sosem hunyászkodik meg.

A törött ablakon keresztül beszivárog a hideg, de még arra sem veszem a fáradságot, hogy legalább a spalettát behúzzam, vagy feltakarítsam a szilánkokat. Csak lerogyok a kanapéra, és megiszom a maradék sörömet, miközben azon gondolkodom, mit csinálhattam volna másképp.

Tíz perc. Ennyit tartott a béke, amit felépítettünk. Haladás.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:11


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Ott vagyunk már megint, mint ahol a mai találkozónk elején. Kezdek belefáradni az örökös veszekedésbe. A filmekben mindig annyira egyszerű az egész. A párok összejönnek, boldogok, és ha veszekednek is egy nagyot, jön az édes kibékülés, és a boldogan éltek amíg meg nem haltak. A valóság azonban nem ilyen, a miénk legalábbis biztosan nem. És utálom, hogy ilyen komplikált minden.
Ösztönösen ragaszkodunk a másikhoz, ez tagadhatatlan. Hogy mérgezőek vagyunk-e egymásra, azt nem tudom, de hogy ami köztünk van, az nem normális, ez már egyszer biztos. Csattan az a pofon, majd a kezemet is elkapja, én pedig fájón szisszenek fel a szorítására, és kirántom csuklómat a markából, sértésére pedig csak morgok egyet.
- Te küldtél el most is. - vonom meg a vállam száraz hangnemmel válaszolva, majd lökését nem várom meg, felöltözöm saját ruháimba, majd az ajtó felé trappolok, ahol még egyszer megállok. Felhorkantok azon amit mond. Persze, bármit mond, én lelépek. Na ne nevettessük ki magunkat. A következő szavai hatására ledobom a kezemben lévő kabátot és csizmát, és odavágódok elé.
- Tudod Marco... Talán igazad van. De te hányszor állítottál meg? Hányszor mondtad azt, hogy maradjak? Hmm? Miért küzdjek értünk, ha te sem teszed soha? - tartom a szemkontaktust, és bármennyire próbálkozom, egy-két könnycsepp kiszökik szemem sarkából, amit biztosan ő is észrevesz. De hogy meghatja-e? Vannak kétségeim.
Nem akarom, hogy sírni lásson, így hátat fordítok neki, bal kezemmel letörlöm az arcomat, majd egy szipogás kíséretében újra az ajtóhoz megyek, és egy gyors mozdulattal felhúzom a csizmáimat, kabátom egyelőre a karomon pihen.
- Csak egyszer érezném azt, hogy én fontosabb vagyok neked, mint a büszkeséged... Egyetlen egyszer... Annyi mindent megváltoztatna. -  hangomba igyekszem nyugalmat erőltetni, mégis megremeg, ahogy folytogat a sírás. Ha nem állít meg, lenyomom a kilincset, és elindulok a motorom felé, a lépcsőn magamra kapva a kabátomat. Az utolsó lépcsőfokoknál adja fel a testem, és rogyok le, a zokogás pedig kitör belőlem. Nem tudom, meddig bírom ezt még ép ésszel.
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:09


Lassan szívok bele a cigarettába. Igaz is? Miért ragaszkodom annyira Sorához? Az egész kapcsolatunk a káoszra épül, attól a pillanattól kezdve, hogy a lány először libbent be műhelybe. Nem az én döntésem volt, hogy megkívánom – az egész ösztönös volt, mélyről jövő, és vad -, ahogy az sem, hogy beleszeretek. Az elején próbáltam tőle távol maradni, hiszen ha teljesen ártatlan nem is, de Sora fiatal volt, és éreztem, hogy tönkre fogom tenni… Aztán az első csók után már nem bírtam megállni, úgy tettem magamévá, mint egy állat, nem volt benne sem romantika, se gyengédség, és ő mégis velem maradt…

Egy darabig.

- Pont azért, amiért te is hozzám – vágok vissza, szinte acsarogva, a fogaim közé szorított cigarettával. Úgy lettünk egymás, és a vágyaink rabjai, hogy észre se vettük… Sora hiába mondta már annyiszor, hogy végzett velem, mindig visszatért, hogy ugyanazokat a köröket fussuk le egymással újra, és újra.

Megérdemlem a pofont, de a csattanás éles hangjától, és a bőrömet ért ütéstől a bennem lakó fenevad életre kel. A szemem lángol, ahogy morranva a lány csuklója után kapok, akaratlanul is erősebbet szorítok rajta, ha sikerül elkapnom. – Mujer estúpida – bukik ki belőlem, bár csak az első harag mondatja velem, és közel sem gondolom komolyan… Holnap reggel, amikor újra egyedül ébredek az ágyamban majd megbánom, de akkor is túl büszke leszek ahhoz, hogy bocsánatot kérjek tőle.

- Te vagy az, mi amor, aki mindig lelép, ha ez szóba kerül – elengedem a karját, és egy kicsit taszítok is rajta, hogy távolabb kerüljön tőlem. Nem akarom ismét elveszteni a fejem, mert a végén az ablak előtt fogom leteperni, hogy újfent bizonyítsam számára, hogy mennyire-mennyire maradni szeretne. Jobb is, hogy időközben öltözködni kezdett.

Kidobom az elszívott csikket az ablakon, ami néhányat bukfencezik a levegőben, és fellángoló érzékszerveimnek hála szinte hallom, ahogy szisszenve landol a hóban.

- Bármit mondok, úgy is lelépsz – nézek vele farkasszemet, amikor immáron felöltözve megáll az ajtóban. A karjaimat összefogom a mellkasom előtt, és keserédes mosollyal még hozzáteszem a magamét, mintegy végső ütést. – Mindig lelépsz, Sora. Kezdem megszokni.

Eszembe sem jutott, hogy tartóztatnom kéne, mert az ellentmondott volna mindennek, ami vagyok. Ha menni akar, menjen.

(Következő részt csak akkor vedd figyelembe, ha Sora lelépett).

Alig, hogy bevágódik mögötte az ajtó, az ablakhoz fordulok, és nagy lendülettel becsapom. Az üveg csörömpölve adja meg magát a haragomnak, és szilánkokban hullik le a padlóra. Nem törődök vele, az asztalhoz lépek és felkapom a söröm maradékát, és egy húzásra megiszom.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:08


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Amikor egy mozdulattal lelöki a lábam, és felpattan, hirtelen köpni-nyelni nem tudok. Szavam is elakad egy rövid időre, így csak végignézem, ahogy elővesz egy cigarettát és az ablakhoz vonul rágyújtani. Én magam nem dohányzom, bár időnként eszembe jut, hogy feszültség levezetésnek jó lenne. A beáradó hideg levegőtől megborzongok, de felkelek a kanapéról, és Marco mellé lépek. Karjaimat összefonom mellkasom előtt, a libabőr végigfut az egész testemen, elvégre csak egy póló van rajtam, de most nem törődök ezzel.
- Ha ennyire szar alaknak tartasz, miért ragaszkodsz ennyire hozzám? - hangomat egyelőre nem emelem fel, de hangszínem komoly, némi keserűséggel fűszerezve. - Oké. - felelem arra, hogy akár el is mehetek, hasonlóan szárazon, mint ahogyan Marco. A pics*ba azzal, hogy ilyen gyorsan változik köztünk a hangulat folyton. Sarkon fordulok, hogy elinduljak a nadrágomért, de gúnyos mondata után lendületből fordulok meg, és keverek le neki egy pofont, ami nagyot csattan, hacsak meg nem állít.
- Most arra célzol, hogy egy k*rva vagyok, aki idejött jól megdugatni magát, aztán lép is le? - a hangerő megemelkedik, és érzem, ahogy lassan remegni kezdek a dühtől. Néhány másodpercig szikrákat szóró tekintettel nézek Marco-ra, majd nekiindulok, hogy felvegyem a farmeromat. Bugyi nélkül nem a legkényelmesebb, de most ez a legkevésbé sem számít.
- Miért kell, hogy minden ilyen rohadt komplikált legyen kettőnk között? - kérdezem, nem nézve rá, tekintetemmel a pólómat keresem, amit ki is szúrok a kanapé lábánál, így odamasírozok, ledobom magamról Marco pólóját, szándékosan háttal állva neki, majd felkapom a sajátomat. Kezembe veszem a csizmámat és a kabátomat, és csak utána fordulok vissza a férfi felé, aki hacsak nem gyújtott rá egy másodikra, valószínűleg végzett a cigivel, így végignézheti, ahogy az ajtóhoz sétálok, és megállok ott.
- Tényleg ezt akarod? - tárom szét a kezeimet, egyértelműen arra gondolva, hogy szedjem a cókmókom és menjek el. Ahogy őt nézem, érzem, ahogy a torkom összeszorul, és szemeimet szúrni kezdik a könnyek, de nem engedem őket kibuggyanni. Egy lépésre vagyok attól, hogy megint itt hagyjak csapot-papot. Az agyam óriási csatát vív, egyik felem azt üvölti, hogy menjek és vissza se nézzek, a másik viszont azt szajkózza, hogy dobjak el mindent, és maradjak a férfival, akit mindennél jobban szeretek. Patthelyzet, nem tudok dönteni, szóval minden azon áll vagy bukik, hogy Marco mit reagál.
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:06


Makacs vagyok, és nehezen engedek. Ritkán fogadom el, ha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy én szeretném, vagy azt, hogy ne az enyém legyen az utolsó szó. Azonban Sora is az, két erős akaratú ember, pedig ritkán fér meg sokáig békében… A mi harcunk teljesen máshol zajlott, mint amikor a többi hímmel kelek birokra a dominanciáért, de nem mondhatom, hogy ez a fajta küzdelem sokkal veszélytelenebb lenne, mint azok, amiket karommal vívok.

Keserűen felnevetek, és kezem megáll a mozdulatban. Szinte hitetlenül nézek a lányra, amiért ezt mondta. Bántani? Ugyan. Mit gondol, mit csinál akkor, amikor szándékosan tartja távol magát tőlem?

- Estúpido – morgom sértetten, bár magam sem tudom, hogy melyikünk a nagyobb idióta. Lelököm az ölemből Sora lábát, majd előre hajolva felveszem a cigarettámat az asztalról, és kihúzok belőle egy szálat, hogy rágyújtsak. Általában kimegyek a folyosóra, de most nem foglalkozom ilyesmivel, csak felállok a kanapéról, és kinyitom az udvarra néző ablakot, hideg levegőt engedve be a lakásba.

Mélyet szippantok a füstből. A cigaretta is csempészárú, nem az a gyenge szar, amit bármelyik sarki trafikban kapni. Ha Sora nem szól hozzám, jó néhány slukkot magamévá teszek, mielőtt tekintetem újra megtalálná a törékenynek látszó alakját, de megtanultam már, hogy ne ítélkezzek a külsőségek alapján, mert ez a mókus bizony harap.

- Akár el is mehetsz
– hangom száraz, már-már kegyetlen, és igen, valóban az volt a célom, hogy éppen úgy vérig sértsem, ahogy ő is vérig sértett engem. – Megkaptad, amiért jöttél, vagy nem? – vigyorgok rá gúnyosan, majd elszakítva róla a pillantásom, a szemem ismét a téli sötétséget vizslatja. Minden olyan csendes, és nyugodt, már-már nevetségesen zavartalan. Időközben szállingózni kezdett a hó, emlékeztetve rá, hogy megérkezett a tél.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:03


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Elvigyorodom, mikor felmordul harapásom után, és mivel a hátam mögött igen közel áll hozzám, érzékelem, ahogy a kis Marco éledezni kezd. Imádom, hogy ilyen telhetetlen, és én magam is nehezen fogom vissza, hogy ne ugorjak rá most egyből, de egyelőre még türtőztetem magam.
Ez azért nem túl könnyű, főleg, hogy mikor arról beszél, hogy hova tehetném a lábam, mert a gondolatra is elönt a forróság. Ajkaimba harapok, és átvillan a fejemen, hogy hagyjuk a kaját, és inkább nyomjunk még egy menetet, de mivel nagyon nyűgös tudok lenni, ha éhes vagyok, így nemet intek a fejemmel, de ettől függetlenül szemeimben ott a vágy, és örömmel dörgölőzöm hozzá, mikor magához húz.
Amíg én felhúzok egy pólót, ő pizzát rendel, és elmosolyodom, mikor hallom, hogy sonkás kukoricásat kér nekem, extra kukoricával. Nem sok olyan dolog van amit nem tud rólam, de ez szerintem kölcsönös.
Csatlakozik mellém a kanapéra, és amikor ölébe pakolja a lábaimat, elhelyezkedem úgy, hogy kényelmes legyen a pozíció, majd belekortyolok a sörömbe. Jóleső borzongás fut végig rajtam ahogy végigsimít a lábamon, majd mikor a talapamat kezdi masszírozni, egy halk hümmögéssel jelzem, hogy milyen jól esik.
Kérdésére nagyot sóhajtok, sörömet leteszem, fejemet pedig a kanapé háttámlájának döntöm. - Marco... - kezdenék bele, de aztán a következő két szó után ismét kiszorul tüdőmből a levegő, néhány másodpercig nem is szólalok meg, összeszedem a gondolalataimat, és igyekszem visszaszorítani a téma kapcsán feltörő feszültséget. Nem akarok most veszekedni, és ez fajult már odáig.
- Marco, én nem tudom megígérni, hogy nem leszek olyan nehezen elviselhető, mint amikor itt éltem, amikor hivatalosan is együtt voltunk. A személyiségem nem sokat változott. - hangom inkább bizonytalan, kezeimmel szórakozok, ezzel vezetve le az idegességet. Válaszom nem tartalmazott sem igent, sem nemet, szándékosan. Nem tudom, mi a jó döntés, mi lenne a legjobb neki, nekünk.
Szeszélyes természetem csak részben köszönhető spanyol véremnek. Fiúk, férfiak között nőttem fel és világéletemben úgy éreztem, kétszeresen kell küzdenem, bizonyítanom ahhoz, hogy elfogadjanak és tiszteljenek. Ha szende nebáncsvirág lennék, akkor a Pérez klán sem úgy tekintene rám, mint ahogy tekint most.
A Marco-ból áradó erőteljes dominancia kettős érzéseket kelt bennem. Egyszerre akarnék doromboló kiscica módjára behódolni neki, és vadmacskaként vehemensen tiltakozni ellene. Szenvedélyesen szerelmes vagyok ebbe a férfiba, és ez egyrészt boldogsággal tölt el, másrészt viszont megrémiszt, milyen hatással van rám, és hogy mennyire nem tudom elképzelni nélküle az életemet. Anya és női mintakép nélkül kellett felnőnöm, így nem volt kitől tanulni, kitől kérdezni ezekről az érzésekről, így nem tudom hogyan kezelni ezt. Minden porcikám Marco-ért kiált és vele akarok lenni, ugyanakkor az előbbi dolgok miatt sokszor rosszul reagálok, ellököm magamtól.
- Nem akarlak bántani.- ismét sóhajtok, és a fejemet, amit időközben elemeltem, hogy jobban rá tudjak nézni, ismét visszaeresztem a háttámlára. Nem fizikai értelemben gondoltam bántásra, de ezt ő is tudja. Az érzéseit, és őt magát nem akarom megbántani, épp ezért vagyok tanácstalan, mitévő legyek.
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:02


Es tan corto el amor y tan largo el olvido. Az érzelgősség nem az erősségem, a tettek embere vagyok, de ahogy nézem Sorát, miközben elmélyített csók után eltávolodik tőlem. A szívem nagyot dübben a mellkasomban, és a vágy mellett elönt egy másik, hasonlóan ősi érzés. A csalódottság. Az ösztöneim szerint Sora az enyém, minden porcikám utána üvölt éjszakánként, amikor tapogatódzva kinyúlok az ágyban, vagy beleszagolok a párnába, ami halványan őrzi még a samponja illatát, de a lány már nincs ott, és már nem is lesz, hogy válaszoljon a hívásomra. Csak idő kérdése, hogy ez az átmeneti béke, amit a kielégülés okozott közöttünk elpárologjon, és megint úgy fújjon rám… Nos, mint egy dühös macska.

Csatlakozom hozzá a konyhában. Nem bírom ki, hogy ne érjek újra, és újra hozzá, és valahogy úgy érzem, ő ugyanígy van vele. A harapásra felmordulok, de több benne az ígéret a bosszúra, mint a valódi fenyegetés. Mert igen. Nagyon-nagyon meg fogom bosszulni. Még ma éjjel. Mivel még mindig pucér voltam, talán látta is az árulkodó jelét annak, hogy mi jár a fejemben, amikor veszedelmesen elmosolyodom.

Az igenlő válasz után neki is bontok egy sört.

- Olvídalo – horkanok fel a sörömbe kortyolva, mert valahogy nem látom magam előtt a képet, hogy egy szál pöcsben tojást sütögetek. Nem mondom, hogy nem volt rá példa, de akkor még a barátnőm volt, és itt élt velem. Amióta durcás kislányként összepakolta a holmiját, és az orromra csapta az ajtót, nem számíthatott tőlem efféle luxusra. – Egészen máshová is feltehetnéd a lábaidat, szerintem a nyakaman egészen jó helye lenne, amíg én… - sokat sejtetőn megvillannak a szemeim. Pazarlásnak tűnik az értékes időt kajarendelésre fecsérelni. – Nem kezdhetnénk egyenesen a desszerttel? - dörmögöm az incselkedésre, szabad kezemmel megfogva az egyik karját, hogy közelebb húzva magamhoz a teste az enyémhez simuljon. Sejtem, hogy a válasz nem, szóval csak apró csókot nyomok arra az édes kis szájára, és elengedem. Megőrjít ez a nő!

A konyhapulton heverő telefon után nyúlok, és felhívom az egyik közeli helyet. Meg sem kell kérdeznem, hogy Sora mit szeretne, pontosan tudom, hogy melyik a kedvenc pizzája, de ha valami mégis elcsesződne… A ma estét már nem cseszheti el.

- Húsz perc – mondom, miután letettem a telefont, és a sörömmel a kezemben visszatérek a nappaliba. Kissé csalódottan veszem tudomásul, hogy időközben felöltözött, bár a kivillanó látvány… Hm. Ő sem itt tervezte a végét a kettőnk dolgának. A szekrényhez lépve én is felhúzok egy boxeralsót, amit fél kézzel rángatok magamra, mielőtt ledobnám magam a kanapéra. Szex után mindig rágyújtok, de ezúttal mellőzöm, mert jobb ötletem van.

- Én elszakítottam a bugyidat, szóval mondjuk azt, hogy kvittek vagyunk – vigyorgok, miközben leteszem a sörömet, majd a lány két formás lábát az ölembe húzom, mert egy pillanatra sem szeretném, hogy eltávolodjon tőlem. Meleg kezeim incselkedőn végig siklanak a sima bőrön, de megállnak annál a pontnál, ahol a pamutpóló képezi a határt. Eszméletlenül szexis, ahogy az illata keveredik az enyémmel.

- Meddig fogjuk ezt játszani? – kérdezem félrebillentett fejjel, majd masszírozni kezdem a talpát. A hangom könnyed, de ez a rövidke mondat okozott már nálunk robbanást, hiszen mindketten tudtuk, hogy mire gondolok. Úgy sem tudunk egymástól elszakadni. – Költözz vissza – nem kérés volt, de nem is parancs. Valahol a kettő között helyezkedett el, vészesen billengetve a mérleg nyelvét.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 15:00


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
Annyira tudok haragudni Marco-ra néha, de túl sokáig képtelen vagyok vele fasírtban lenni. Imádok vele lenni, és nem csak szexuális értelemben, hanem ezek miatt az aranyos pillanatok miatt is, mint a kanapén történő összebújás, amikor igazából már mit sem számít, hogy min kaptunk össze korábban. Legyen akármilyen viharos is kettőnk kapcsolata, akkor is itt vagyunk egymásnak stabil kősziklaként, és bár néha nem úgy tűnik, de emiatt én igenis hálás vagyok.
Érzelmeim kifejezése sosem jelentett problémát, ám az feltűnt, hogy amióta egy nagy veszekedés után úgy fél évvel ezelőtt azt mondtam, inkább folytassuk külön, azóta Marco nem öntötte szavakba, hogy szeret. Persze tudom, és érzem hogy ez így van, de valószínűleg megbántottam anno, és sokszor emiatt rosszul is érzem magam. És hogy miért nem mondom azt, hogy a csiki-csuki kapcsolat helyett legyünk megint "hivatalosan" is egy pár? Valószínűleg a büszkeség miatt. Ez fog minket a sírba vinni egyszer.
Készségesen mélyítem el a csókot, és simítok végig arcán mielőtt a hűtőhöz szambáznék, hogy megszemléljem a tartalmát, bár Marco szavai nyomán nagy terül-terülj asztalkámra nem számítok. - Hát, lehet az a legegyszerűbb. - mosolygok rá vállam fölött visszafordulva. A nyitott hűtőnél állva hamarosan megjelenik mögöttem, és mellettem elnyúlva a sörökért nyúl, én pedig játékosan beleharapok a karjába, de inkább kölyökmacska módra, épp csak minimálisan rászorítva, hiszen nem célom fájdalmat okozni.
- Si, gracias. -  válaszolom  a sörre vonatkozóan, aztán megrázom a fejem.  - Biztos nem állok neki, szóval hacsak neked nincs kedved megcsinálni, amíg én a nappaliban feltett lábbal kortyolgatom a sört, akkor rendeljünk valamit. -  vigyorgok rá incselkedőn, és már szinte tudom is előre a válaszát.
- Talán a pizza van itt a leghamarabb. -  csukom be a hűtőt, majd 180 fokot fordulva odalibbenek Marco elé, kicsit lábujjhegyre állok, és belecsókolok a nyakába, majd a füléhez hajolok, és belesuttogok. - A desszertre is vannak ötleteim. -  hangom csábító, egyértelműsítve, hogy mire is gondolok, majd hátrálok egy lépést, és hacsak nem állít meg, akkor elmasírozok a szekrényéig. Kiveszem az egyik pólóját - egy sima fehér pamutot - és belebújok, jólesően beleszagolva a nyakába, aminek Marco illata van. A bugyim fogalmam sincs hol van, így azzal most nem foglalkozom, a méretkülönbségek miatt amúgy is leér a combom közepéig a póló, na nem mintha lenne olyan porcikám, amit a férfi ne látott volna még.
Sörömmel a kezemben ledobom magam a kanapéra, lábamat felteszem a kis asztalra, "véletlenül" úgy helyezkedve, hogy Marco ha velem szemben áll, akkor beláthat alá. Kétség sem fér hozzá, hogy ma még egymásba fogunk gabalyodni, szerintem soha nem fordult még elő, hogy egynél megálltunk.
- Azt hiszem eltörtem a lámpádat. -  mutatok az említett berendezési tárgy felé, amit sikeresen levertem az asztalról, mikor ledobáltam a ruháimat. - Remélem, valahogy meg tudsz nekem bocsátani, vagy tehetek valamit annak érdekében, hogy kiengeszteljelek. - küldök felé egy huncut mosolyt, majd belekortyolok a sörömbe, majd ártatlan tekintettel nézek Marco-ra. 
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:58



Mindig ez van. Csapdosódás. Üvöltözés. Aztán a szex… De legalább most nem ütött meg, vigyorgok továbbra is apró köröket rajzolva a természetesen halványbarna bőrére. Tetszik az összegabalyodás, ahogy a kissé szűkös kanapén egymáson fekszünk, összebújva, és fesztelenül, nem foglalkozva az olyan apróságokkal, hogy mindketten pucérok vagyunk. Tudom, hogy Sora ma este már nem megy haza, és az előző csak röpke előjátéka volt annak, amit az éjszaka folyamán még megteszünk egymással.

- Már én sem emlékszem – hazudom szemrebbenés nélkül, mert nem akarom emlékeztetni rá, hogy miért törte rám az ajtót, hiszen könnyebb hagyni, hogy a kielégültség érzése elterelje mindkettőnk figyelmét a korábbi vitáról. Habár… Tekintve, hogy az mibe torkollik, talán megérné játszani a tűzzel. Szerencse, hogy itthon talált meg, nem pedig a műhelyben, ahogy a veszekedéstől a békülésig mindent végig kellett volna hallgatniuk a fiúknak. Hubo un ejemplo.

- Soy muy afortunado – vadmacska mosolyom ellágyul, amikor azt mondja, hogy szeret. Egyedül a büszkeségem nem engedi, hogy viszonozzam ezt a vallomást, nem pedig az érzelmek hiánya. Amióta megismertem Sorát, róla szól az életem, és a legszívesebben mindenkit megütnék, aki csak egyetlen kétértelmű pillantást vet rá… A világgal is szembe fordulnék érte, ő pedig ezt azzal viszonozta, hogy elhagyott. Talán nem teljesen, de eléggé ahhoz, hogy megsértsen, hogy fájdalmat okozzon. Az ujjai nyomán ismét fellobban a bőröm, és érzem, ahogy a vér, ami éppen csak visszatért az agyamba, újfent szökni próbál egy másik testrészem felé. Nem. Határozottan nem végeztünk egymással aznapra.

- Van kaja a hűtőben, de azt nem garantálom, hogy ehető is – mondom, de amikor kibontakozik az ölelésemből, hogy felkeljen, egy pillanatra visszahúzom, hogy elmélyítsem az ajkaimra adott csókot. – Hozassak valamit? – emelem fel a fejem a kanapéról a lány meztelen teste után sandítva, a legszívesebben fel se kelnék, bár Sora nélkül már nem is tűnik olyan kényelmesnek. Nagy nehezen ráveszem magam, hogy felálljak, majd a szétdobált holmik között szlalomozva kimegyek a konyharészbe, és beállok a párom mögé. Nem mondom, hogy a libabőrös bőre, és a hajlongás nem indítva be újfent a fantáziámat.

Átnyúlok felette – úgy időzítve, hogy mindenképpen hozzáérjek közben - kiveszek egy sört az ajtóból.

- Kérsz te is? – kérdezem, és a válaszától függően veszek ki még egyet, és bontom fel. – Tojás van, de szerintem nincs kedved főzőcskézni – dőlök neki pucéran a konyhapultnak, és várom az ítéletet a rendeléssel kapcsolatban.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:54


Ne fenyegetőzz!
I'm not arguing with you, I'm telling you
18+

Imádok játszadozni vele, pattanásig feszíteni érzékei húrját. Ahogyan az egész kapcsolatunk, úgy a szexuális életünk is hévvel és szenvedéllyel túlfűtött. Kínzom csókjaim lassúságával, így nem lep meg, mikor melltartóm könnyedén megadja magát a mozdulatának, mikor már nem bír a vérével.
Amikor ajkai megtalálják mellbimbóimat, hangosan nyögök fel, cseppet sem zavartatva magam a kéj hangjai miatt. Körmeim ismét bőrébe vájnak, ahogy érzem vágytól lüktető ölét alattam, és már csúsztatnám le kezemet törölközője alá, ám félbeszakad a mozdulat.
Egy meglepett sikkantást hallatok, amikor villámgyorsan kerülök én alulra, és hasonlóan ahhoz, amit én csináltam, most ő indul kalandozni ajkával és nyelvével végig a testemen. Minden egyes érintésére érzékeim szinte felrobbannak, bőröm lángol, és lehunyt szemmel, hangos sóhajokkal adom Marco tudtára, hogy igencsak kedvemre vannak a mozdulatok.
Amikor ujjaival megtalálja legérzékenyebb pontomat, csípőm megemelkedik, hátam ívben megfeszül, lélegzetem pedig egy pillanatra elakad, bal kezemmel hajába túrok, jobb karom a fejem felett mar bele a kanapé karfájába, kis híján feltépve az anyagot. Szinte fájdalmasan háborodok fel, amikor eltávolodik, még akkor is, ha csak annyi időre, míg a két felesleges ruhadarab a szoba egy-egy random helyén landol. Ahogy felém magasodik a sikolyok ígéretével, meg se tudok szólalni, csak ajkaimba harapok, tekintetemből türelmetlenség árad, így nem meglepő, hogy mikor belém hatol, egy hangos dios mío kíséretében veszem fel az általa diktált ritmust, és a gyönyör első hullámaihoz nekem mindössze néhány másodpercre van szükségem, így rövidesen belesikoltok csókjába.
Lábaimat dereka köré kulcsolom, így tartva magamhoz minél közelebb a heves mozdulatok közben. Kezeim hol fenekébe markolnak, hol hátát szántom végig körmeimmel, vagy épp hajába túrok vele, szinte teljesen az eszemet vesztem irányítása alatt, nyögéseimtől és sikolyaimtól visszhangzik a lakás. A végső gyönyörnél már szinte alig jön ki hang a torkomon, így ajkaiba harapok, majd egy hangos sóhajjal lazulok bele ölelő karjaiba, és igyekszem visszafogni a szívemet, hogy ne akarjon kiugrani a mellkasomból.
- Min is kezdtünk el veszekedni? Már arra sem emlékszem. - nevetek fel, mert szinte tényleg ki is ment a fejemből. Gyakran megtörténik az ilyen, veszekedés, aztán békülős szex. Ez lenne a kapcsolatunk mozgatórugója? Nem biztos, hogy egészséges, de hogy nálunk működik, az már egyszer biztos.
- Te quiero, mi amor. Ez a te szerencséd. - közlöm vele, rosszallóan rázva a fejem, de aztán mosolyogva, kielégülten dorombolva fúrom bele arcomat a mellkasába, ujjaimat pedig szórakozottan futtatom végig a karján és nyakán lévő tetováláson. Néhány percig csak kiélvezem, ahogy pihegünk egymás karjaiban, de aztán gyomrom egy hangosat kordul, mire felkuncogok.
- Remélem van itthon valami kajád, vagy megint össze kell vesznem veled. - kacsintok rá Marco-ra, felemelve fejem a mellkasáról. Kibontakozok az öleléséből, kap egy csókot, majd kócos hajamba szórakozottan beletúrva odariszálok a hűtőhöz, és kinyitom. Mivel nem fáradtam azzal, hogy magamra kapjak bármiféle ruhát, így lilabőrös leszek a kiáradó hidegtől, amitől kissé megborzongok, aztán végignézek, mit tudnánk enni.   
ft. Marco Domínguez




I'm nothing without you

so don't you dare leave me.

Soraya B. Domínguez
Alakváltó
Soraya B. Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
Taxis és autószerelő
Kapcsolatban :
Sometimes I feel we're like
an old married couple,
who think occasionally murdering each other -
but never divorce.
Te csak ne fenyegetőzz! 9k=
Karakter idézet :
"Szenvedély nélkül az ember csak lappangó erő, csak lehetőség,akárcsak a kavics,amely kalapácsütésre vár ahhoz, hogy szikrát hányjon."

Play by :
Madison Davenport
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Tumblr_inline_p7rbjhiQBd1ro4fjb_540
༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! 207791
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 14:52


18+ (Csak saját felelősségre)

Sora körmei a hátamba vájnak, amitől felmorrantok, de eszembe sem jut, hogy megszakítsam a csókot. Legérzékenyebb porcikám még inkább megfeszül a vágytól, amikor a lány átveszi az irányítást, és a kanapéra lök. Már meg is feledkeztem róla, hogy milyen gyorsan tud vetkőzni, amikor az érzékei megkívánják. Csókjai nyomán szikrák lobbannak a testemen… Egy ponton megáll, amiből rádöbbenek, hogy csak játszadozik, ezért elvigyorodom. Egyetlen mozdulattal szakítom le róla a melltartót, és dobom a hátam mögé, hogy előre lendülve a nyelvemmel bírtokba vegyem a mellbimbóját.

A kezem a dereka két oldalán kalandozik, így szorítva közelebb magamhoz, emlékeztetve rá, hogy a törülköző alatt van valami, ami csak rá vár. Nem bírom, hogy csak játszadozik velem, így felemelkedem, és egy lendülettel a kanapéra döntöm, hogy én kerüljek fölénybe. A szám barangolva indul meg a testén, hosszan elidőzve a hasán, majd az egyetlen megmaradt ruhadarabja szélénél. Nem sietem el, hiszen korábban ő ugyanezt tette velem, de végül ujjam besiklik a bugyija vékony pántja alá, megkeresve azt a bizonyos pontot. Először csak lassan simítok végig rajta, mohón várva hatást.

- Mereces ser castigado – dörmögöm, ajkammal megkeresve a belső combját. Először csak apró csókot hintek az érzékeny bőrre, majd hirtelen ötlettől vezérelve rajta hagyom a nyomomat, egy vöröslő folt képében. Ujjam mindeközben egyre fürgébben jár, remélhetőleg érzéki hangokat csalva elő a lányból. Egyre nehezebben viselem feszülő ágyékom kínzását, megszabadítom Sorát a legutolsó rétegtől, és kioldom a derekamra kötött frottírt.

- Sikoltozni fogsz, mire végzek veled – húzom ajkaim ragadozómosolyra. – Hangosan.

A lábai közé nyomakszom, és miközben két összeillő pont megtalálja egymást, ajkam újfent mohón tapad rá az övére. Úgy teszem magamévá, mintha nem lenne holnap, engedelmeskedve a legősibb ösztönöknek. Minden mozdulat, még a legapróbb érintés is arra szolgál, hogy emlékeztessem rá, hogy hozzám tartozik, mondjon bármit is az a makacs szája. Durva érinti a selymest, az érzéki vágy szaga, kettőnk izzadságának aromája betölti a lakást. Mozdulatam csak hevesebbé válnak attól, ha hallom, ahogy korábban tett ígéretem teljesül, és Sora valóban sikoltozik.

Amikor elér bennünket a végzetes beteljesülés, nem húzódom el, és azt sem hagyom, hogy ő távolodjon el tőlem. A kanapén fekve a mellkasomra húzom, karjaimmal és egyik lábammal körbe fonva őt, akár egy pók. Az állam a fején nyugtatom, miközben várom, hogy szívverésem újra visszatérjen a megszokott tempójába, de ez Sora közelében szinte lehetetlen volt.

- Csak adj néhány percet, és újra leszedheted a fejem
– morgom a hajába mosolyogva. – De nem ajánlom, hogy nem fog megint így végződni… Imádom, amikor dühös vagy, mi amor – nevetek, hiszen úrrá lett rajtam a kellemes kielégülés. Ujjam a meztelen karján játszik, apró köröket írva a puha bőrén, melynek most már minden porcikáján ott ül a saját illatom, ahogy rajtam is a lányé.
Marco Domínguez
Alakváltó
Marco Domínguez
Elõtörténet :
Titulus :
autószerelő és műhelyfőnök (Perez és fiai Autószerelő műhely) / megélhetési bűnöző
Kapcsolatban :
Karakter idézet :
"Ahhoz, hogy megkapj valamit, egy másik dolgot el kell veszítened... az emberek semmit sem akarnak elveszíteni, amikor kapnak."
Play by :
D. J. Cotrona
༄ ༄ ༄ :
Te csak ne fenyegetőzz! Seth-gecko-dj-cotrona༄ ༄ ༄
Te csak ne fenyegetőzz! WEGANZHAQIYEJDF4AMXYFJZSYQ
User :

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
TémanyitásTe csak ne fenyegetőzz! Empty

Ajánlott tartalom

Te csak ne fenyegetőzz! Empty
 

Te csak ne fenyegetőzz!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Csak óvatosan
» Már csak te hiányoztál
» Itt csak a csoda segíthet
» Csak egy pillanatra, légy szíves!
» Tán csak káprázik a szemem - Mara & Archie