Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Save your free will - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Save your free will - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Save your free will - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Save your free will - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Save your free will - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Save your free will - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Save your free will - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Save your free will - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Save your free will
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 9:57

Two words, one finger. Keep it simple
-Azt hiszem nem bánom, hogy mikor Rose Harbor-ba költöztem, nem a partiőrségnél kerestem állást. - egy mosollyal az arcomon ingatom jobbra-balra a fejem, én tuti nem bírnám ezt a hajtást. Mármint a fizikai részét, a szellemi dolgokba egészen jól belejöttem, mióta az alapítványnál dolgozom. Fene se gondolta volna hogy ilyen helyen dolgozom majd valaha is, de hát a sors így alakította.
Jet nem hagy sokáig süllyedni saját problémáim ingoványos mocsarába, egyszerre ijeszt meg és szórakoztat, ahogyan az őt bámuló csávót próbálja leszerelni. Nem lenne szerencsés, ha itt neki állna bunyózni, így próbálnám terelni kicsit a humor felé a témát, de aztán bedobja a bátyámat derült égből villámcsapásként, én pedig érzem, hogy most bennem is felmegy a pumpa, kezem öntudatlanul szorul ökölbe, hiszen pont az ő hülyesége vezetett most ahhoz, hogy itt ülünk Jettel egy kocsmában és iszunk.
-Ó, hogyne. Teljesen megváltozott, egy igazi kezesbárány lett, aki már előre veszi a cuki rózsaszín ruhákat meg plüssöket az unokahúgának. Sőt, bocsánatot is kért! - hangomból csak úgy csöpög a szarkazmus, még egy halk gúnyos horkantás is kicsúszik, ahogyan kortyolok egyet a boromból. -Túl kegyes lenne, ha a dzsippel áthajtanál rajta. Meg amúgy is...édesebb a bosszú ha látja, boldogulok az ő francos segítsége nélkül is. 2022 van az istenért is! - észre sem vettem mikor kezdtem el a poháralátétet piszkálni idegességemben, de ebben a pillanatban kettétörtem, pedig egész masszív anyagnak tűnt. Hát igen, alakváltók és a düh emberfeletti erővel ruházhatnak fel. 
Továbbra is felidegesít, hogy 2022 van, és elrendezett házasságot akar. Tök f*szság az egész, de tényleg. 22, lassan 23 éves vagyok, pontosan tudom, mi a jó nekem és a gyerekemnek, nem kérek a segítségéből. Azt hittem legalább Denver mellettem áll majd, de hát ő meg egy nagyra nőtt csecsemő, hiába idősebb nálam ő is, nem számíthattam rá néhány poénon kívül semmire. 
Ebből a gondolatmenetemből Jet következő felcsattanása zökkent ki, hátra is fordulok, hogy delikvensünk hogy reagál rá, szám szélén halvány mosoly bujkál, mikor látom, szinte maga alá tojik ijedtében. Hát igen, és akkor mondja azt valaki, hogy a nők nem tudják megvédeni magukat. Nonszensz. Csávónk eloldalog, és a felénk irányuló figyelem is eloszlik, így visszafordulok egyenesbe, és ránézek. 
-Öhm... jó kérdés. - kicsit elvesztettem a fonalat mi is volt a téma korábban, de pár másodperc gondolkodás után csettintek egyet, ahogy beugrik. -Ja igen. Szóval, fiút vagy lányt vársz? - kérdezem, a pocakja felé bökve, bár lehet a "vársz" szó nem a legjobb kifejezés, hiszen mint említettem, kedves barátnőm nem túl lelkes a terhessége miatt. Amit részben meg is tudok érteni, hiszen hasonlókon mehetett át az első gyerekével is.
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptyCsüt. 7 Szept. 2023 - 15:00












- Annyira nem, hogy már be is szóltak, mennyit lazsálok. Nem tudnék megmaradni a seggemen, ha nem ezt csinálnám, akkor valami mást. Kicsinál a semmittevés. Ba**ni a rezet valahol ez nem az én életstílusom. - még a széken se tudok megülni, addig mocorgok, mint bakancsos lábam megtámasztom a mellettem lévő szék lábait megerősítő vízszintes lécen. Így se a legjobb, de legalább nem is annyira **ar, haladás.
Miután láttam Aurora méretes pocakját, végigsimítottam az enyémet, de csak gyorsan, szinte lopva, mintha bármikor lebukhatnék. Ki a **szt érdekel, most őszintén? ELőbb-utóbb egy babakocsival fognak látni vagy egy babahordozóval, onnantól az egész rohadt város tudni fogja, másodjára is egyedülálló anya lettem. Ha eddig boldogultam, ezután is fogok, a fa**fej pasasok meg kapják be, semmi szükségem rájuk. És Aurorának sem.
- Inkább felrúgom, az egyszerűbb - elég szúrósan nézhetek rá, mert lesüti a szemeit és a piájára koncentrál. Szemem sarkából látom, nem adta fel teljesen, de tényleg, míg nem próbálkozik be, meghagyom az életét.
- A pö**fej bátyád belenyugodott már, hogy valamit kivételesen nem ő irányít? Ba**hatja, már mindenki tudja, hogy nincs férjed, akitől lehet a gyerek. - megvonom a vállam, egyik kezem ujjai a pohárra kicsapódó párát törlik le mindenféle száraz vonalat húzva bele. - Még mindig tartom, hogy elba**om a szolgálati dzsippel a pi**ába csak egy szavadba kerül.
Nagyobb erővel csapom le a söröst az asztalra és kihúzva magam egyenesen a baromra nézek.
- Mi a fa**t bámulsz?! Valami elcse**ett műalkotásnak nézel? Nem egy múzeumban vagy, hogy rohadjon ki a szemed! - hormondurranás, erre nincs jobb és rövidebb kifejezés. Elég hangos vagyok, hogy legyen közönségünk, de annyira nem, hogy zengjen tőlem a kocsma. A köcsög viszont megérti a dolgot, otthagyja az üres korsót az asztalon és eloldalaz. Komolyan képes lettem volna pofánvágni, ha nem hagy békén.
- Na, azért - morgom, miközben visszahelyezkedek korábbi pozíciómba. - Hol tartottunk?

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptyCsüt. 7 Szept. 2023 - 12:35

Two words, one finger. Keep it simple
Csak megforgatom a szemeimet, amikor eljátssza, hogy fogalmam sincs miről beszélek. Ismerem őt már annyira, hogy valószínűleg az állapotához már csak annyi kellene, hogy ő is ilyen méreteket öltsön, mint én. Ő sokkal kevésbé viseli jól ezt az egészet, nem örül neki túlzottan, hogy babát vár, pedig neki legalább a fogantatás élvezetes volt...nem, ebbe most nem megyünk bele Aurora!  Egy picit még meg is rázom a fejem, és inkább rátérünk arra, ami miatt most itt vagyunk.
-Nem félsz, hogy kárt teszel a babában? Nem áll túlhajtod magad. - ösztönösen jön némi aggodalmaskodás, mikor hallom, ahogyan a dupla műszakozást emlegeti. Én magam az irodai munkát meg az oda-vissza Wilmingtonba való ingázást is egyre nehezebben viselem, nem még olyan fizikai munkám lenne, mint az övé. Májustól átváltok ráadásul home office-ra, hogy még nagyobb nyugiban tudjam tölteni a terhességem utolsó hónapjait, de úgy tűnik, Jet-nek nincsenek ilyen tervei. Az orvosa tuti nem tud róla...vagy tud, szóvá tette és már nem él. Ezen a gondolaton elmosolyodom, de aztán hátrafordulok, kit is készül kasztrálni alakváltó társam.
-Nézz rám szerelmesen, majd azt hiszi, leszbikus vagy, és nem kajtat utánad. - csúszik ki a számon, aztán elnevetem magam, még a bort is majdnem kilötyögtetem a pohárból, kénytelen vagyok lerakni magam elé, mielőtt rendelhetek egy újat. Néha tényleg egyszerűbb lenne, ha az ember a saját neméhez vonzódna, nem kellene a férfiakkal törődni, de belém sajnos nem ez van kódolva. Nem mintha egyébként mindenáron be akarnék pasizni, sőt, egyáltalán nem cél, a történtek fényében valószínűleg nem is lenne olyan egyszerű, mint amilyen például egy évvel ezelőtt volt. Akkor szinte bárkit megkaphattam, akit akartam. Régi szép idők...
-Na, és kiderült már, hogy fiú vagy lány? - kérdezem, inkább visszafordulva, nem törődve a nyáladzó delikvenssel, és ha jót akar magának, ő sem méregeti tovább Jetet, vagy premier plánból nézek végig egy csonkítást, rosszabb esetben gyilkosságot. Áldom a szerencsémet, hogy én jóban vagyok Jettel, nem mernék vele rosszban vagy haragban lenni. Nem nőtt nagyra, de annál veszélyesebb tud lenni, még így terhesen is.
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptyHétf. 4 Szept. 2023 - 17:09












- Nem értem, miről beszélsz - megjátszom a hülyét, mert tuti-biztos, hogy arra céloz, ő egy cettel vetekszik, míg én a áldhatom a genetikám és egy jóllakott óvodás szintjén állok. Kinek mit dobott a gép, ugyebár. Nem én tehetek róla, hogy ő egy gyerekkel úgy néz ki, mint más hárommal. Hozzátenném, nekem ez az egy is **szottul sok. Phoebe legalább várja a kistesót, kettőnk közül valaki derülátóbb a helyzettel kapcsolatban. Már rájöttem, nincs értelme azt a nyomorult rohadékot szidni, aki lelépett a történtek után, felvállaltam a dolgot, már amennyire muszáj volt. Anno is megoldottam, most is el fogok dolgozgatni a végéig, míg be nem adja a derekam a kulcsot. **rvára nem várom. Az első hónapokat meg pláne. Nem fogom eltitkolni a szülési szabadságot, másodjára úgysem jönne be, hogy szétba**tam a térdem és ezért kell majd' fél évig szabadságon lennem. Egyelőre azért még jól megy az elhallgatás, senki nem sejt semmit, még a nyálas képű ficsúr se, aki nemrég jött a partiőrséghez.
- Nekem ne mondd - sóhaja után az enyém következik. A poharamban lévő sörhab megrezzen a levegő kifújásától. - Dupla műszakoztam a héten kétszer is, a lábam hatszorosára dagadt a nap végére. Rühellem ezt az egészet, leszo**m magam mire vége lesz. - beleiszom a sörömbe, a hab ott marad a felső ajkam felett, nyelvvel lekapom onnan az egészet. Aztán kiszúrom a csávót, aki mindezt végignézte és most vigyorog, mint egy kéjenc balfa**. Szememet forgatva megcsóválom a fejem.
- Ha idejön, letépem a tökét és a kezébe adom - morgom félig-meddig az orrom alatt. Nincs hangulatom a férfiakhoz, állandóan azok vesznek körbe, fa** ki van mindegyikkel, komolyan!

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptySzer. 30 Aug. 2023 - 15:06

Two words, one finger. Keep it simple
-Ó, hogy szülnél farfekvéses sünt te anyaszomorító!- csattanok fel bátyám legújabb agymenését elolvasta amit méltóztatott üzenetben elküldeni, majd a sarokba vágom a telefont, ami nagyot koppan, felriasztva egy hálóján szorgosan dolgozó pókot. Takarítanom kellene a lakásban, de nem volt túl sok kedvem, és a hasamban növekvő bébibárduc nem igazán könnyíti meg a dolgomat, bár azt mondhatom, kifejezetten élvezem a várandósságot, minden árnyoldala ellenére is. 
Mérgesen csattogok ki a konyhába egy pohár vízért, de érzem, ez most nem elég, így előbányászom a sarokból a mobilomat, lesöpröm róla a pókhálót és a szöszöket, majd küldök egy üzenetet Jet-nek. Mintha csak olvasna a fejemben, egy kocsmát ajánl, és noha nem akarok berúgni, isten ments, nem kockáztatnám Sofia életét egy ilyennel, de egy pohár ital nem fog megártani, főleg, hogy az alakváltó géneknek hála gyorsabban feldolgozza a szervezetem az alkoholt, minthogy bármi kárt tenne a babában. 
Magamra rángatom a farmeromat, amit nemrég vettem, van benne gumis pamut rész a derekánál, speckó kismamanadrág, de már a sima nem jön rám vagy két hónapja, muszáj voltam ilyenekre is beruházni. Egyszerű, szürke fehér pólót veszek fel, fölé kanyarintok egy sötétkék kardigánt, beleugrok sötétkék balerinacipőmbe (se cipzár, se cipőfűző, minden terhes nő álma), majd a kocsikulcsot magamhoz véve lebattyogok a kis autómhoz, és a Pucér Szirénhez hajtok. Épp a parkolóban állítom le a kocsit, mikor érkezik az üzenet Jettől, hogy már itt van, de nem válaszolok, 2 perc és már ott is ülök az asztalánál, miután a pultostól befelé jövet kértem 3 deci fehérbort. Csúnyán nézett rám, elvégre terhességem szemmel látható, de nem kommentálta, és milyen bölcsen tette, mert most tutira nem hagytam volna szó nélkül.
-Ez rohadtul nem fair, tudd meg. - jelentem ki, miközben jelentősen hátra kell tolnom a székemet, hogy az asztal Jettel szemben lévő oldalához le tudjak ülni. -Értem én, hogy egy hónappal le vagy maradva, de én már 6 hónaposan is egy bálna voltam...Tuti terhes vagy? - dohogok kicsit, de aztán elnevetem magam, és megrázom a fejem. Tudom, hogy minden terhesség más, és vannak olyan szerencsések, akik szinte a végéig el tudják ezt rejteni. Na, hát én nem tartozom ebbe a csoportba, mint azt a mellékelt ábra mutatja.
-Kösz, hogy szakítottál rám időt...muszáj volt kimozdulnom. - sóhajtom, mikor megjön a poharam, benne a borral, Jet felé emelem, majd belekortyolok egyet. Régen sört ittam volna, de legutóbb mikor ittam, nagyon felfújt, minden bajom volt utána, maradok inkább a bornál, azt talán jobban viseli a gyomrom.
ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptyVas. 27 Aug. 2023 - 17:13












A mai nap kész csőd volt. Nagy nehezen elintéztem, hogy ne kelljen bemennem, mert hiába voltam túl a **rva rosszullétes időszakon, úgy keltem reggel, mint, aki előző nap kifosztott egy egész kocsmát. Émelyegve, fájós fejjel mentem el a kötelező vizsgálatra.
"Minden rendben, egészséges kisfiú." Ez a mondat sokáig csengett a fülemben, órákkal később is eszembe jutott, mikor épp otthon pakoltam át Phoebe holmiját. Megnőtt, egy csomó cuccát be kellett dobálnom zsákokba, hogy aztán tudatosuljon bennem, megint egy halom pénzt ott fogunk hagyni a boltban, mikor a hétvégén elviszem vásárolni Wilmingtonba.
Felegyenesedve a hosszas görnyedésből derekamba belenyílal a fájdalom. Fa**om az egészbe! Belerúgok a földön heverő becsomózott zsákba és hagyom a francba. Leülök a tv elé miután a hűtőből elővettem az XXL-es epres joghurtot, s a csatornák közt váltogatok. Leragadok egy kosárlabda meccsnél, mikor megrezzen a telefonom.
Így kerülök jópár órával később a Pucér Szirénbe egy laza pólóban, ami tökéletesen eltakarja az amúgyis szinte láthatatlanul növekvő pocakom. Mázlistának nevezhetnek, mert egyik terhességemnél sem nőtt meg túlságosan a hasam, Phoebe-vel is úgy mentem szülni, mintha még legalább három-négy hónap hátra lenne. Most is alig látszik a kiskölyök, könnyű úgy tenni, mintha ott se lenne.
Leülök az egyik asztalhoz, előszedem a mobilom és írok egy rövid üzenetet Aurorának, megérkeztem. A találkát ő vetette fel, a helyet meg én. Itt **rva finom sört csapolnak, egy pohárral már ott is van előttem, de még nem ittam bele, Aurora most már bármikor itt lehet.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 EmptyVas. 27 Aug. 2023 - 16:54

Aurora N. West és "Jet" P. Zielinski
Save your free will

Pucér szirén, 2022. április eleji csütörtök estéje

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will - Page 2 Empty
TémanyitásSave your free will - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Save your free will - Page 2 Empty
 

Save your free will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Young, wild and free