Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 170 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 170 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Save your free will EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Save your free will EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Save your free will EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Save your free will EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Save your free will EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Save your free will EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Save your free will EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Save your free will EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Save your free will
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásSave your free will EmptyHétf. 3 Jún. 2024 - 18:01

Véget ért a játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Save your free will Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Save your free will B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyHétf. 3 Jún. 2024 - 17:58












- Remek ötlet - csapok le hirtelen a felkínált lehetőségre. Nem tudok nyugton maradni, egyszerűen muszáj csinálnom valamit és mivel jelen helyzetemben a "valami" szinte felér a "semmi"-vel, ezért minden ötletet szívesen fogadok, amivel elterelhetem a figyelmem. Nem, nem arról van szó, hogy nem akarom elfogadni az élethelyzetet amibe kerültem, vagy a bennem növekvő gyereket, de basszus, nem voltam erre felkészülve! Álljunk már meg egy kicsit a ku**a életbe is! Nem ba**za meg, inkább haladjunk, elegem van az ácsorgásból.
Felkerekedünk végig a parton és a lehető legsemlegesebb témákat vetjük be, mégsem unatkozom, mert ezek nem olyan formális körök, amikkel kerülgetni szokás a kását, hanem tényleg csak jönnek maguktól.
A telefonom csipogása kipukkasztja a buborékot, kelletlenül nyúlok a zsebembe. Már ennyi az idő? Hangosan is elhangzik tőlem a kérdés, amit egy sóhaj követ. Véget ért a szabad estém, ennyi, kaputt, vége.
Nehezemre esik elköszönni, akárcsak beülni a kocsiba és elindulni Phoebe-ért. Miközben rákanyarodok az útra, lökök egy hangüzit Logannek, hogy elindultam, szedje ki a romok alól a lányom és állítsa a postaláda mellé, hogy megtaláljam, mert az tuti, nem sok minden maradt a házból, ha egy felpörgött nyolcévesen múlik. Lassan kilenc, a fenébe, öregszem vagy mi a fa**om. Eh, a hormonok is dolgoznak, csakis ezért került a szemem sarkába az a könnycsepp, amit erőteljesebb mozdulattal törlök ki, ezzel a szemem majdnem átnyomom a túloldalra, de kit érdekel? Össze kellene szednem magam, nem szétesni.
Mire Phoebe-ért érek, már nyoma sincs az érzelgős énemnek. Beugrik hátra, csiripelve, ásítva, miközben én megköszönöm a felvigyázást és pár cukkoló szó után lelépünk a színről.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit




A megvadult ló nem egykönnyen áll meg..
Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyKedd 9 Jan. 2024 - 14:29

Two words, one finger. Keep it simple
A vívás érdekes sport. Engem kifejezetten nem vonz, hogy kipróbáljam, de nem vitatom, hogy minden bizonnyal nem a legegyszerűbb művelet - le a kalappal Jet előtt, hogy ezt űzte anno. Engem az ilyen jellegű mozgásformák nem érdekeltek sosem - bár megfogadtam, hogy amint Sofi megszületik, és regenerálódik a testem, el fogok járni önvédelmi órákat venni. Nem történhet még egyszer még csak hasonló sem, mint ami Vegas-ban. Nem biztos, hogy ha korábban is gondolok ilyenre, akkor mindez nem történt volna meg - elvégre bőven fölényben voltak létszámot tekintve - mégis, megnyugtat majd a tudat, hogy legközelebb már nem leszek ilyen védtelen. Elvégre hamarosan velem lesz a kislányom, akiért felelősséggel tartozom majd, és ehhez meg kell tanulnom, hogyan csavarjam ki és dugjam fel valakinek a karját a seggébe.
Pont úgy, ahogyan azt valószínűleg Jet tenné Aspennel ha egyszer találkoznának - válaszán jókedvűen nevetek fel. Főleg, hogy elképzelem a jelenetet. -Hát figyelj, ha nem felejti el nagyon gyorsan ezt a szarságot, hogy a "család jó híre érdekében" - és itt most a levegőben idézőjeleket rajzolok a kezemmel, és gúnyosan imitálom fogadott bátyám hangját - férjhez kell mennem tök mindegy kihez csak legyen hajlandó engem meg a "zabigyereket" a nyakába venni, akkor még segítek is neked hirtelen felindulva kinyírni. - és ez most csak félig vicceskedő - tényleg bosszant, hogy gyerekként kezel engem Aspen. Valójában nem ölném meg - elvégre igen nehéz gyereket nevelni a börtönben - de egyszer nagyon szívesen ellátnám a baját. Akkor majd kétszer is meggondolja, kit nevez éretlen fruskának.
Nem kerüli el a figyelmemet, hogy Jet frusztrált. Ismerem őt annyira, és hangot is adott már ennek, hogy a terhesség miatti bekorlátozódása a probléma. Én közel sem éltem annyira aktív életet a várandósság előtt sem, mint ő, így nekem nem olyan drasztikus a váltás - mégis mivel figyelmes barát vagyok, ezt észreveszem, és megoldást kínálok. -Menjünk valahova? Ha más nem, csak sétálni a parton kicsit? Hátha van ott néhány rosszalkodó fiatal, akiknek le tudod kiabálni a haját a fejéről, kiengedni kicsit a gőzt. - cinkos mosoly kúszik az arcomra, majd akár úgy dönt hogy menjünk, akár úgy, hogy maradjunk, kellemesen (legalábbis számomra biztosan) eltelik az idő, mígnem Jetnek Phoebe-ért kell mennie.
-Köszönöm ezt a pár órát, tényleg szükségem volt erre. Fussunk majd még össze mindenképp, mielőtt tényleg már csak gurulni leszek képes. - nevetek fel, amikor eljön a búcsú ideje, és még pár szóváltás után ő meg a saját kocsijához, és én is az enyémhez. Egészen elfáradtam már ennyi kimenő után is - mi lesz itt még a maradék időszakban? 
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyVas. 7 Jan. 2024 - 14:50












Rory elgondolkodva méreget, amit nem igazán tudok hova tenni? Nem hisz nekem, hogy elbírok Logannel, vagy azt, hogy Phoebe ebben is rám ütött? Bármelyik is, az én álláspontom nem változik, bár nem mondom, hogy nem kapott pár tized másodpercet a felvetés, hogy hányadán is állok vele... Rohadtul nem kellenek az életembe bonyolító tényezők, így is pont elég, amim van, **rvára elég, ha őszinte akarok lenni. Miért is foglalkozom ezzel egyáltalán? Fa**om az egészbe.
- Vívás bizony - bólogatok széles vigyorral. Random ötlet volt, de mégis nagyon szerettem csinálni. Egyrészt jókat ökörködtünk, másrészt tetszett a hangulata, ha komolyan vettük és oda kellett tenni a fókuszt rá, az ki is kapcsolt. Kár, hogy idővel már nem hozott annyira lázba, se engem, se a többieket és így elvesztette a varázsát.
- Felénk ezt "hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosságnak" nevezik - megrántom a vállam. - Addig jó neki, míg nem találkozik velem. Feltörölném vele a padlót, ha elkezdene beszólogatni és ez csak a jobbik eset. - Addig emlegetjük azt a majmot míg egyszer felbukkan és akkor mi a francot kezdek vele? Ő csavarja a szavakat, mint tört a mellkasba, de én a karját tekerném meg, míg a válla kiugrik a helyéről. Velem nem tudna szórakozni és a jelenlétemben Rory-val sem ebben egészen biztos lehet mindenki.  
Megint érzem a testemben a bizsergést, ami tettekre sarkall, de nem feltétlenül ellene, hanem csak úgy simán. Menni, csinálni valamit, akármi. Túl sok fölös energiám van, ami belülről szét akar feszíteni. Lehet, hogy nem annyira látványos a hasamban növekvő gyerek, de megérezném a súlyát, ha most kimennék futni egyet vagy akármi. Valamit mégis muszáj leszek kitalálni. Újra elfog a tenne akarás érzése, visszatér a régi rossz ismerős és a kesernyés tonik íze helyett valami erősebbre, maróbbra szomjazom, de ott a kis köc*ög józan ész, ami nem hagy tévútra térni. Szóval maradok a seggemen.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptySzer. 15 Nov. 2023 - 15:06

Two words, one finger. Keep it simple
Nem vagyok róla száz százalékig meggyőzve, hogy Jetnek nem tetszik-e valójában Logan. Talán még magának se ismeri be. Az elmondása alapján a férfi egészen jól kezeli Jet temperamentumát, még a lányára is hajlnadó vigyázni önként, szóval ez már jó kiindulási alap. Mondjuk fogalmam sincs arról, hogy néz ki, lehet, hogy egyébként egy púpos és kancsal csávó, ebben az esetben nem csodálom, hogy nem jön be a velem szemben ülő nőnek. Vajon van barátnője Logannek? Nem merem megkérdezni Jetet, félek, ezzel túlságosan felpiszkálnám az alvó oroszlánt, inkább megtartom a kis elméleteimet saját szórakoztatásomra.
-Azért majd ha felszedted Phoebe-t nála, írj egy üzit, kit viselt meg ez jobban. Már ha egyben lesz a ház. - nevetem el magam, lelki szemeim előtt pedig megjelenik egy lakás, amiben mintha bombát robbantottak volna, annak közepén totál csapzottan ott ül egy fiatal férfi teljes megadásban, körülötte pedig Phoebe jár rituális táncot. Na jó, tényleg agyamra ment a terhesség.
Az alkohol után áttérünk alkoholmentes italokra mint a kamaszlányok, de alakváltóság ide vagy oda, most ez a felelősségteljes döntés, így váltja fel a poharamban a bort a narancslé.  -Vívás? - húzom fel meglepetten a szemöldökömet, mikor Jet ezt említi, hogy anno megtanulta. -Most elképzeltelek valami modern kori Jeanne D'arc-nak. - vigyorgok magamban, miközben végigsimítok a hasamon, hátha lenyugszik egy kicsit a bébipárduc, aki épp valamelyik belső szervemmel focizik.
-Figyelj, ha kell valami izgalom, akkor tényleg csak egy szavadba kerül és összehozok egy véletlen találkozót Aspennel. Vagy az már túl sok izgalom lenne? - kérdezem a narancslevem fölött rávillantva egy mosolyt Jet-re. Jaj te jó ég, tényleg hajlandó is lennék fizetni azért, hogy lássam, ahogy ezek ketten egy légtérbe kerülnek. Bár tény, hogy jobb lenne azután, hogy Jet teljesen regenerálódott a szülésből.  
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyKedd 31 Okt. 2023 - 14:40












- Nem az én hibám, ha képtelen normálisan megvédeni magát - tárom szét a karom ártatlanul. Tényleg élveztem az edzéseket Logannel és hiányzik, hogy már nem tölthetek annyi időt a teremben, se igazából sehol máshol, mint eddig. A séta nem sport, az úszástól olyan izomlázam lesz, mint egy kis kezdő csitrinek, tehát maradnak a kis súlyzós edzések, teljesen lightosan, nehogy meghúzzam valamimet, mert most erre is figyelnem kell. Annyira fa**a dolog terhesnek lenni! - Phoebe-t nem féltem, talpraesett lány, feltalálja magát bárhol. - És nem hagyja, hogy bárki befolyásolja, ha konkrét elképzelései vannak. Ezt mind én tanítottam neki, akárcsak az önvédelmet és azt, álljon ki a saját véleménye mellett, érvényesítse az akaratát, ha szükséges. Hogy aztán ebből az egész felvigyázósdiból ezek után mi fog kisülni, arról fogalmam sincs, de a lányom minden esetre kézben fogja tartani a dolgokat, ebben **rvára biztos vagyok.
- Aranyos és áratatlan, ez egy remek taktika kiismerni az ellenfelet, ezt ne felejtsd el - mutatóujjamat feltartva jelzem szavaim komolyságát, aztán csak elvigyorodom. - Ha Logan nem feszül rá, lazán meglesznek.
Folytatjuk tovább a beszélgetést, elkanyarodunk más témára és az italaink is szépen fogynak. Terveznék még egy vagy két kört a sörömből, de a fejemben lévő józan ész bejelez, hogy ott rohadna meg, és előbb-utóbb átlátszó, kesernyés üdítő kerül korsó helyett immár a poharamba. Tonik gin nélkül, ez akkora szívás.
- Az állandó monotonitás kicsinál. Eddig, ha elegem volt, húztam egy merészet és csináltam valamit, amit addig nem. Például a gimi alatt megtanultam vívni, na, nem sportszerűen, de jó móka volt, pláne ha felöltöttünk kicsit a garatra. - mennyi vágásom és apró szúrás nyomom volt abban az időben, nagyrészt a combomon, meg itt-ott a felkaromon, de esküszöm, átkozottul megérte. - Na, az se ma volt. - jegyzem meg és lehajtom a maradék sört, ami után már a tonik következett majd. - Most nincs semmi, ami kiugrasszon. Még az orvvadászokat is át kellett adnom a rendőröknek, mert a gyerek az első, ugye. - Az biztos, hogy stramm kölyök lesz, még, ha most hímes tojásként óvom is odabent. Jó, ez túlzás, egy csomó orvosi szabályra magasról teszek, de a lényeget azért megragadtam, nem lehet rám panasz.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyKedd 17 Okt. 2023 - 9:33

Two words, one finger. Keep it simple
-Kasztrálni kéne. Őt is meg az összes többi hozzá hasonló semmirekellőt. - morranok fel én is, de azért magamban hozzáteszem, hogy néhány kivétel azért van. Szerencsére összesodort az élet néhány olyan hímnemű egyeddel is, akit megkímélnék az előző kívánság alól. Nagy átlagban azonban továbbra is úgy gondolom, hogy a férfiakkal csak a baj van. Az, hogy Alec-el és Charlie-val találkoztam és ők üdítő kivételek, nem jelenti azt, hogy megbocsátottam azért, ami velem történt. Pedig nem jó haragot őrizni magunkban, ezt számtalanszor elmondták az alapítványnál, de sajnos nem jutottam még el a gyógyulás azon lépcsőfokára, ahol negatív érzések nélkül tudnék a múltam eme sötét momentumára gondolni. Talán egyszer...
Ha már pasik, inkább átterelem a szót egy olyan példányra, aki talán szintén kivételt képezhet az előbbi sors alól, bár ennek megítélését Jetre bíznám, hiszen én nem ismerem a srácot. Vigyorognom kell a reakcióján. -Szétverted a seggét és még mindig barátkozik veled, sőt Phoebe-re is hajlandó vigyázni? Ez a csávó szeret veszélyesen élni. Vagy csak mazochista? - mosolygok bele a boromba, de nem állom meg, hogy ne emeljem fel a szemöldökömet a terápia említésére.
-Phoebe tök aranyos. Miért ne bírna vele Logan? - kérdezem, visszacsúsztatva a poharat az asztalon, szórakozottan húzom végig a talpán az ujjamat. Jet lánya tényleg cuki, persze elven, de ennyi idősen ez természetes. Én mondjuk nem biztos, hogy bevállalnám, hogy szitterkedek, de csakis azért, mert jelen állapotomban nehezen futnék utána. Na majd ha meglesz a két bébi, majd bevonjuk őt is. Hátha akkor lenyugszik a temperamentuma kicsit, vagy ki tudja.
Jót mulatok a Denver által küldött képen, és Jet is szórakozik rajta. Megjegyzésére rápillantok. -Most ezt vegyem sértésnek? Vagy ez csak finom baráti jelzés akart lenni, hogy ha lemegyek a bányába, feljön a szén? - elnevetem magam. Sok a plusz kiló rajtam a terhesség miatt, és a szemem is kicsit karikásabb a kelleténél, mert nem alszom jól mostanában, de a megjelenésemre figyelek, nem hagytam el magam, és nem is tervezem. Remélhetőleg a kis bébipárduc mellett is lesz legalább egy icipici időm magamra.
Kortyolok egy nagyot a borból, majd sóhajtok egyet, és hátradőlök meg kicsit lejjebb csúszok a széken, csak úgy kényelmesen. -Hű de szükségem volt már erre. - jegyzem meg, csak úgy a levegőbe, Jetnek nem is muszáj rá reagálnia, viszont tényleg jó most kicsit kikapcsolni, kicsit kezdett már minden sok lenni.


ft. Patricia "Jet" Zielinski




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyKedd 10 Okt. 2023 - 9:50












- Arra mérget vehetsz, hogy nem valami puhányt nevelek belőle, életre való kölyök lesz, nem úgy mint az a rohadék. - el fog önteni a pulykaméreg, ha sokáig gondolkodom azon a barmon, aki ebben a helyzetben képes volt itthagyni. Talán jobb is, mintha a nyakamon élősködve megpróbálná eljátszani, megy neki ez az apa-szerep, mert erősen kétlem, képes lett volna rá. De miért is szara**zom itt ezzel, amikor ő a múlt, én meg rohadtul itt ragadtam ebben a furcsa jelenben? Ott rohadjon meg!
- Logan? - kishíján az orromon jönne vissza a sör, amit épp akkor iszom, mikor felteszi a kérdést. Felhorkanok, el is nevetem magam. Nekem bejönne? - Dehogy. Rendes, meg minden, de abszolút nem az én esetem. Nem egyszer vertem szét a seggét még, mikor hajlandó volt normálisan edzeni velem. Jó barát, de ennyi. - megrántom a vállam. Persze, tisztában vagyok vele, Logan jó pasi, megvan benne minden, ami kell, de nem, ha jobban belegondolok, nem tudnám elképzelni, hogy más szempontból közelebb engedjem magamhoz, mint a haverom. - Meglátjuk amúgyis, mennyire bírja Phoebe-vel, lehet, valami intenzív terápiára lesz szüksége utána. - Ha a lányom kicsit is adja magát, márpedig ő mindenhol hamar feloldódik... talán nem ártott volna a címet megjegyeznem a ház helyett, mert még azt is képes eltűntetni. Büszke vagyok rá? Teljes mértékben.
Elmegyek az italokért, aztán visszatérek az asztalunkhoz és leteszem elénk a poharakat. Épp csak leülnék, mikor Aurora odatolja a mobilját az orrom elé. A leülés folyamatában nézem a képet, majd elnevetem magam.
- Kiköpött másod - szólalok meg, amint levegőhöz jutok. Azt mondta, nincs köztük vérségi kötelék, mégis ha a hármasukból két testvért kellene összepasszítani, kétségtelenül ők lennének azok. Denver szétszórt és világjáró, aki élvezi az életet, Aurora korábban szintén szeretett élni, csakhogy mára az egyikük keze megkötődött és egy másmilyen élethez láncolta. Ez akkora szívás!

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyHétf. 9 Okt. 2023 - 16:36

Two words, one finger. Keep it simple
-Most nem tudom, hogy ha átfutott a fejemen, hogy egyszer bemutatnálak neki, akkor rossz barátnak számítok, rossz testvérnek, vagy mindkettőnek? - kérdezem nevetve, ahogyan elképzelem a Jet által felvázolt képet, hogy milyen lenne, ha ő meg Aspen tényleg találkoznának egyszer. Én többnyire csak szavakkal dobálóztam, amikor még azt hittem, tudok hatni arra a fafejűre, de Jet több, mint valószínű, hogy fizikai erőszakot is alkalmazna. Nem őt féltem, nem is a bátyámat, hanem inkább a babát, szóval biztos ami biztos, ha rajtam múlik, majd csak a szülés és az azt követő regerenáció után mutatom be egymásnak őket. Ha egyáltalán lesz erre alkalom.
Csak bólogatok, én is úgy gondolom, Aspen nem lenne jó példa Sofia előtt, mondjuk Denver sem, a maga kicsapongó, felelőtlen életmódjával. Bár ő legalább jófej, ha nem is bíznám rá felügyelet nélkül Sofit, megnevettetni biztosan képes lenne őt. Aspen szerintem még csak mosolyogni se tud. Na mindegy, nem is akarok rágondolni, inkább majdnem kijön az orromon a bor Jet reakciójára amikor az "álompárról" beszélek. 
-Nyugi, nyugi, vicc volt.- emelem fel a két tenyeremet, de az arcomról nem tudom letörölni a vigyort. -Ó, ugyan. Ha olyan harcias lesz mint te, legalább meg tudja védeni. - legyintek arra, amit mond. Remélem, hogy jóban lesz a két kiskölyök, biztosan jó érzés, ha az elejétől van egy barát az ember mellett. Én még csak mostanában kezdtem barátkozni ezzel a gondolattal, gyerekkoromban ide-oda csapódtam, sosem állt igazán közel hozzám senki. Talán csak anya - a mostohaanyám -, aki sokat segített kezdő alakváltó koromban, de mégsem olyan, mint egy barát. Bízom benne, hogy ha csak barátként, szövetségesként, de az én lányom és Jet fia ott lesznek majd egymásnak.
-Tudom, tudom, tök jól elvagyok egyedül, csak na...- talán Aspen ültette a bogarat a fülembe a sok papolásával, hogy kell mellém valaki, és ezért gyengül el a tudatom néha, pedig tudom, hogy nem vagyok a megfelelő állapotban sem lelkileg, sem pedig fizikailag, hogy ismerkedjek férfiakkal. -Annyit emlegeted ezt a Logant, csak nem bejön neked? - kérdezem némileg cukkolódva, mert még nem találkoztam vele, csak Jet már többször mesélt róla. Felkészülök arra, mit kapok majd erre, de egyszerűen nem tudtam magamban tartani a játékos piszkálódást.
Ránézek a poharamra, amiben két korty bor maradt még, pár másodpercet vacilálok ide-oda billegtetve a fejemet, majd sóhajtok egyet. -Egye-fene, jöhet még egy, ez csak nem árt meg. - harmadik azonban biztosan nem lesz, alakváltóság ide vagy oda, akkor is figyelni akarok. Azok az idők elmúltak, mikor az asztal alá ittam akár több srácot is, bár akkor nem borral nyomultam. Megiszom a maradék italomat, amíg Jet szerez még egy kört, közben pedig a Pucér Szirén vengégeit nézegetem. Azt hittem többen lesznek, akik fennakadnak azon, hogy terhesen iszom, de mindenki el van foglalva a saját kis dolgával. Nem mintha bánnám, sőt. 
A telefonom felvillan, Denvertől jött üzenet. Megnyitom, és elnevetem magam, még a könnyem is kifolyik, szám elé kell tennem a kezem, hogy tompítsam. Erre a jelenetre ér vissza Jet, aki elé csak magyarázatképp odatolom a mobilomat, hogy megnézhesse a képet, amit kaptam. -Most mondd meg...ilyen testvérekkel vagyok megáldva. - küszködök a kacagással, ahogyan Denver egy barna parókában, apró virágos ruhában áll, a hasánál egy lufi vagy hasonló jelképezi a terhespocakot, és még a kezét is a derekára teszi, ahogyan a várandós nők szoktak állni. Alatta ott virít az üzenet: "Jelmezes buli volt este, és én Aurorának öltöztem. Remélem, értékeled!" Akkora egy idióta ez a srác, de azért...szeretem. 

 
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptySzomb. 23 Szept. 2023 - 14:12












- Nem biztos, hogy jót tenne neki, ha hallanám, amikor bunkó **szfej módjára lehord téged mindennek - Valószínűleg letépném a kiba**ott fejét a helyéről és a kezébe adnám, ha nem kihajítanám a pi**ába egy szemetesbe, ahová való. A mi családunk sem példaértékű, sem a szüleimé, sem a mostani, de soha nem tudnék így viselkedni a testvéremmel. Nekem ez magas, komolyan. Viszont próbáljon csak meg úgy belegázolni Aurorába, akkor meglátja, mennyire rohadtul fel lehet idegesíteni és gondolkodás nélkül ba**om a falhoz, hogy csak úgy nyekken.
- Talán jobb is, ha elkerül titeket. Nem mutatna jó példát neki. - Hirtelen eszembe jut, nálunk ki az, aki tényleg a jót mutatja, mert én egészen biztosan nem azt a képet adom át a lányomnak, amilyet a nagykönyvben megírtak. Egyedülálló szülőnek lenni szívás, ha meg még a "szülő" résszel is bajok vannak, az extra adag rohadtság. Talán... talán ideje lenne kicsit átértékelnem a dolgokat.
Ha pont akkor iszom, kisebb fulladással köpöm ki a kortyot magam elé, annyira ledöbbent és váratlanul ér, amit mond.
- Hogy mi a fa**? Bocs, de előbb szüljük meg őket, aztán eldöntik, mit akarnak - ennyi telik tőlem, mint reakció, és őszintén ösztönből is jön. Tudom, hogy viccnek szánja, a bátyja hozzáállása tükörképe lehetne ez a mondat, de engem akkor is **rvára váratlanul ért. Azért elütném a dolog élét és miután ittam egy tisztességes kortyot (vagy kettőt), elvigyorodom. - Ha kicsit is rám üt a kölyök, inkább tiltani fogod tőle, mint engedni.
"...nem fér el" Ezen gondolkodom, és lenézek a hasára. Az én szörnyem is feszegeti a határokat, de eddig nem tapasztaltam különösebben, hogy baja lenne a hely méreteivel. Néha rugdos, feszeng, de... Anno Phoebe is ilyen volt, nem? Franc emlékszik.
- Fa**t vagy egyedül! - vágom rá reflexből. Előre dőlök, amitől a pólóm megfeszül és jobban látszik, hogy nem csak a hármszori repetás ebéd tett be nekem, de kicsit sem érdekel. - Nincs szükségünk egy gyökérre sem. Mindent meg tudunk csinálni, amit ők is. Szerzek neked kiságyat, össze is szereljük, maximum befogom Logant, ha minden kötél szakad. Legalább lesz is valami haszna a bébiszitterkedésen túl. - Na, nem mintha egy kiságy összeszerelése csak és kizárólag a férfiaknak menne, de jobban belegondolva, nem rossz, hogy van az a plusz két kéz. Már, ha a barátnője engedi és nem hápog valamiért, mint egy szorulásos kacsa.
Lehúzom a sörömet és már mászom is le a székről, még mindig megy az a "macska ügyességgel" dolog csak kicsit szabadnaposabb verzióban.
- Olyan érzésem van, mint, mikor anno sorsot húztunk, ki megy be a boltba piát venni. Rólam most elhiszik, hogy "elmúltam huszonegy", szóval kérsz még egyet? Én hozok egy sört, mert máshogy nem lehet ezt bírni.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 15:52

Two words, one finger. Keep it simple
-Az a lényeg. - reagálom le csak egy mosollyal, majd megbiccentem a poharamat, mintha csak arra innék, hogy mindketten olyan munkát végzünk, amit szeretünk, és ami illik hozzánk. Mondjuk valahol vicces belegondolni, hogy mennyire különbözik egymástól a kettő, jelenleg semmi kapcsolódási pont nem jut eszembe, bár nincs is rá szükség, lényeg, hogy jól kijövünk.
Nem úgy, mint Aspennel, aki továbbra is meg van győződve arról, hogy neki kell irányítania és megterveznie az életemet. -Leszállni? Soha. - rázom meg a fejem egy sóhaj kíséretében. -Hallanád azzal a fennkölt stílusában ahogy előadja magát. "Aurora, szégyent hozol a West család nevére." - kihúzom magam, még az orromat is felemelem, szinte tökéletes Aspen utánzást hozva, bár Jet még nem ismeri személyesen, csak az elmondásaim alapján. Kissé visszagörnyedek, majd hátamat nekidöntöm a szék támlájának, majd lemondóan rázom a fejem. 
-Szerintem nem fog megváltozni. De ha nem lesz normálisabb, hát az unokahúgával sem kell találkoznia. - jelentem ki határozottan, majd arra amit mond, hogy rá számíthatok, az előbbi dühömet elfújja, és már-már elérzékenyülök. Fene ezekbe a hormonokba.-Köszönöm, sokat jelent. - küldök felé egy mosolyt, majd szipogásomat egy korty borba fojtom, és még jó is, hogy kicsit a telefonjával molyol, így van időm összeszedni magam. Mostanában a szokásosnál is jobban ingadozik a hangulatom, hol meg akarok folytani mindenkit egy fél kiskanál vízben is, hol pedig elbőgöm magam egy csoki reklámon.
Arcom felderül, mikor elárulja, neki fia lesz. -Na, tök jó, akkor meg is van a jövő álompárja. - nevetem el magam, arra célozva hogy majd szépen összehozzuk Sofit az ő kisfiával, de persze csak poénkodok, nem fogok átmenni Aspen-be, és megmondani a gyerekemnek, hogy kit válasszon párjául. Elég képmutató dolog lenne, annak pedig nem tartom magam. Mikor visszadobja a kérdést, szeretetteljesen teszem kezemet a póló alatti búbra, de én Jettel ellentétben nem veszem el egyből. Furcsa látni, mennyivel másképp éljük meg ezt az egészet, de természetesen eszembe sincs ezt megjegyezni, ne adj isten a szemére hányni.
-Szerencsére Sofival is minden rendben. Előszeretettel ugrál a belső szerveimen, előre félek mi lesz még itt a következő két hónapban, már most is úgy érzem néha, hogy nem fér el. - elnevetem magam, és tényleg sokszor olyan, mintha Sofiának már most túl kicsi lenne a hely, olyan durván tud mozgolódni, de azért a kishölgy még ne akarjon jönni, még túl korán van. Várja csak ki szépen az idejét.
-Otthonra viszont még sok dolgot kell venni, még csak most nézem a babaágyakat. Meg csomó apróság kell még. Májustól már itthonról dolgozom, remélem abban a másfél hónapban lesz időm mindent elintézni. Néha nehéz, hogy egyedül vagyok. - sóhajtok, de nem akarok átmenni depisbe, így inkább iszom még egy korty bort. Lassan elfogy, gondolkodom igyak-e másodikat, de egyelőre még várok, nem szabad túlzásba vinni.
 
ft. Patricia "Jet" Zielinski



I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Save your free will 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Save your free will 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will EmptyVas. 17 Szept. 2023 - 10:14












- Kemény meló, de én nagyon szeretem - megvonom a vállam. Nem is tudom, mit kezdenék magammal, ha ez nem jött volna össze. Olyan, mintha mindig is ide születtem volna, ezért és cseppet sem bánom, ha túlhajtanak. Szerencse, hogy jól bírom a strapát, a testem remekül regenerálódik és megszokta a kis tököst odabent. Amíg nem emelgetek tonnákat, szerintem jól megleszünk ebben a maradék pár hónapban. Már, ha nem rúgja le a vesém, mert azzal nagyon próbálkozik. Milyen érdekes, hogy magamban ezen jól tudok mosolyogni. Minden nyűg ellenére, kezdem megszokni a dolgokat, hogy **rvára megint egyedül maradtam és helyt kell állnom. Mint minden, ez is menni fog természetesen.
- Szerinted le fog szállni rólad? Azt vettem ki a szavaidból, **rvára nehezen adja fel, de majd meglátja, hogy kemény fából faragtak, és ha kell, van, aki segítsen, nem kell a segítsége. Mert, ha bármi kell, itt vagyok. - Mikor lettünk mi ilyen jóban? Áh, megvan, a **ar helyzet hozott össze minket, de nem bánom. Mindig jól jön egy extra szövetséges... khm, barát, legyen Aurora barát, még tanulgatom ezt a szót.
Apropó...
- Bocs, ezt el kell intéznem - előhúzom a telefonom és dobok egy üzenetet Logannek, mert megtörtént a csoda, rá kellett bíznom Phoebe-t, mivel Dorothy lebetegedett. A lányomat nem kell félteni, ellenben Logant... Remélhetőleg túléli ezt a pár órát.
Jön a baromarc, akit kénytelen vagyok leszerelni és ott az erős késztetés, hogy hozzá bas**am a poharamat, vagy valamit a kezem ügyéből, hogy elhúzzon a pi**ába, de ért a szép szóból és behúzza a kéziféket. Azért sikerül felhúznia, muszáj volt innom rá, a kortyok csak úgy szaladtak le a torkomon. Maradt még a pohárban, de... fogyasztottam belőle rendesen.
- Hol tartottunk? - kérdezek rá, miután ismét elül a balhé szele.
- Erős fiú lesz, már most sokat fitogtatja az erejét - ösztönösen megérintem a hasam, aztán zavartan fogom meg ismét az üvegpoharat, tőlem az efféle érzelgősség annyira idegen. - Hogy van a lányod? - visszapasszolom a labdát, amíg rendbeszedem a gondolataimat.

words ❖ youtube ❖ note: xx ❖ kredit

Patricia Zielinski
Alakváltó
Patricia Zielinski
Elõtörténet :
Play by :
Alba Baptista
༄ ༄ ༄ :
User :
Lyn

Save your free will Empty
TémanyitásSave your free will Empty

Ajánlott tartalom

Save your free will Empty
 

Save your free will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Young, wild and free