Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Yeah, I don't know your story - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Yeah, I don't know your story
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyHétf. 11 Dec. 2023 - 11:02

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Nem felelek, nyilván a kölyöknek mindegy lett volna, hogy otthon van vagy sem, az is simán lehet, hogy az ágyából rángatták ki, mint, ahogy az is, hogy éppen szórakozni volt. A ruhája alapján valószínűleg inkább szórakozni volt.
- Faszt. Azért mert emberi kell beszabályozni, ha mindent szabad lenne szétesne a világ, nincs “kis” engedélyezés. Kis…- mintha nem tudná, hogy ha valamit kicsit megengednek, akkor az egyből sok lesz, sőt teljes és indul is a káosz.- Nem hozhatjátok a poklot a földre, annak ellenére, hogy máris megtettétek. - felfordul a gyomrom attól milyen gyengéd ezzel a hullával. - Kimenjek? Megdugod végül? - tudom, hogy másodszor hozom fel, de valami azt súgja, hogy meg is fogja tenni, teljesen odáig meg vissza van a trancsírozott hulláért. Furcsa démon. Vagy pont lehet ez az átlagos.
- Azzá teszel. - azért vagyok feszült, mert szopózik itt, mert úgy viselkedik, mint egy eszelős, és nem titok, hogy valójában az is, láthatóan elmebeteg, de ennek az lehet az oka, hogy démon. A fajtája egy köpedék, pont ezek miatt. És igen, kifejezetten feszültté tesz.
Hátrébb lépek, míg a fattyú elém tárja a meglehetősen nevetséges ajánlatát, végig mérem hagyom, hogy a farkas energiája kifelé áramoljon, megszemléli magának a pokoli ivadékot, és nem tetszik neki, nem barátkozna, kötne alkut, nem is akar hozzászólni és ettől én sem tervezem.
Elhúzom a szám, nem, nem kaptam még ilyen ajánlatot, főleg nem démontól, és ha kaptam is volna sem merték megtenni, mert ahhoz túl ellenséges vagyok.
Erről ennyit. Nem lesz a segédem és így nem fog segíteni, nekem pedig friss levegőt kell szívnom,  a gyomrom ezt nehezen bírja.
- Igen? - rágyújtok, felé fújom a füstöt.- Mégis mire lenne jó egy olyan valaki, mint te? - ő mondta így, az én hangom mégis kissé leereszkedő, ebből is lehet tudni, hogy nem sokat adok a fajtájára, egyszerűen nem tudom emberszámba venni, mert nem is ember.
- Ez itt a mi városunk. - jobb, ha ezt erősen sejti, mert a fajtája nem kéne, hogy itt verje a nyálát. - Mit jelent, hogy engem te választottál? Mire is? - a hátamon feláll a szőr, de nem csak nekem, a farkasnak is belül, sőt neki talán kifejezőbben.
- Fenyegetsz Sally? Jelzem te sem vagy halhatatlan, megvan a módja annak is, hogy a visszakerülj a pokolba és többé a lábad sem teheted ki onnan, remélem világos vagyok, ha azt terveznéd, hogy vérrel írd fel a neved a falakra, mert én a beleiddel fogom. Már persze… ha lenne tested. - ami nincs, hiszen most is bitorolja valakiét.
- Tanulj meg kérni démon és nem követelni, főleg nem fenyegetni. - szétbasz az ideg, hogy ezzel baszakodik, még befenyít bazdmeg, van bőr a képén.
- Mesélj nekem. - újra ráfújom a füstöt. - miben venném a hasznod? - tudok neki piszlicsáré ügyeket adni. de félek akkor is vérrel mázolna. - Nem segítek az uradnak hatalomra jutni. - a miheztartás végett. De szemmel tudnám tartani, ha mégis magam mellé engedem, ezen kéne agyalnom és lehet messzire tolni az ellenségeskedést.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptySzer. 6 Dec. 2023 - 16:07

Wonder Ward
18+ káromkodás
- Egyetért veled - ezen nincs mit vitatni - azt hittem a vita kedvéért vitatkozik majd - nem az a típus - te is azt hitted - igen -

A szeme sem rebben a beismerő vallomásra, de valahogy elégedetten elmosolyodik, akárki intézte el a srácot, kedvére való beszédtémát hagyott nekik, valamit, amivel közelebb kerülhet a farkas... undorához. Nem, kétség sem férhet hozzá, hogy a barátságuk egyelőre egyoldalúan működik, de kedvel a társaságát. - Ezek a mai kölykök már nem tudják, hogy mikor kell otthon maradni - fürkészi az arcot gyengéden, de aztán a farkas elégedetlensége magára vonja kétszínű pillantását és egységes fehér fogas vigyorát.

- Az erőszakosság az emberi természet része. A tied is. A farkasé is. Minél inkább elfojtják, annál durvább utakat keres magának, hogy manifesztálódjon, higgy nekem, egy kis engedélyezett kegyetlenség világszinten jót tenne mindenkinek. Ha nem kellene szégyenkezni az elcsattant pofonokért kevesebb embert vernének agyon - dorombolja lágyan, mert egy tökéletes világból álmodik, persze, egy démonnak tökéletesről, ami nem feltétlenül egyezik az igazán halandók vágyaival, de hát nem lehet mindenben tökéletes. Sayer figyelmeztetően karmolássza a belsejét, mert a szőke már kaparja a belsőjét, hogy elhallgattassa, de késő, már ódákat zengett a vérontás gyönyörűségéről, amiről suttogni is csak csendesen volna szabad és okkal, sokkal kevésbé elragadtatottan.

- Feszültnek tűnsz - vet egy pillantást az ökölbe szorult kezekre, megrándul a szája, a második kibaszottról nem volt szó, hogy azt is elnézi, de csak kelletlennek tűnik, még nem igazán dühösnek, inkább önelégült a mosolya, amikor a falkája miatt lázad a férfi. Hát igen, egyelőre semmi köze sincsen hozzá, de nem biztos, hogy ez örökké így marad, egyáltalán nem biztos. Mindazonáltal kár lenne tovább provokálni a kérdéssel, nem vinné közelebb ahhoz, hogy jó megállapodást kössenek, Cameron máris üzemi hőfokon ég, szinte hallja, ahogy serceg benne a harag és süti már az első pofon formáját, amit kiosztana neki, de nem teszi.

Kedveli ezt a tiszteletteljes távolságtartást.

A faszt kedveled.

Sayernek nagyon igaza van, inkább megragadná, hogy lenyalja azt a dühös verítékcseppet a halántékáról, az ujjai alatt érezze az izmok forró feszülését a halott arc merev viaszossága helyett. - Mhm - hümmög, ha képes lenne rá, megtenné, de csak Cameron végignéz az igazságszolgáltatási sajátosságot.

- Jól hallottad. Sose kaptál még ilyen ajánlatot egy démontól? - ez inkább megállapítás, mint kérdés, a sértettség megül a bőrén ahogy kineveti. Otthagyja a közömbös halottat, a vérszalagokon átlépve követi a férfit a szabad levegőre, hogy ne hagyja olyan könnyen veszni a remek alkut.

- Nem kell, hogy megbízz bennem, az kell, hogy használj a munkádhoz, pont kapóra jöhet valaki, aki ilyen, mint én - amúgy is kikéri magának a pszichopatát, hiszen tele van érzésekkel, boldog, kéjes ajzottsággal és izgalommal, a szemében csillog a démont rejtő sötét, barna üreg, mintha ki akarna ugrani belőle, hogy rávesse magát a farkasra.

- Ahogy mondtam, Selly. Sellmathod. Ez a város megtetszett a gazdámnak, ezért vagyok itt. Téged én választottalak - mosolyog úgy, mintha ez érdem lenne, kissé színpadiasan meghajol a karjait széttárva, mintha a reneszánszban érezné magát.- Mindketten jól járhatunk, ha nem én is ilyen hullákat hagyok körbe, hogy eljegyezzem vérrel ezt a várost a gazdámnak, hanem neked segítek és így hagyok nyomot.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyVas. 3 Dec. 2023 - 19:08

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Unottan vállat vonok, a vér szagától felfordul a gyomrom, de valahogy mégis azt hiszem ebben semmi meglepő nincs tekintve az elődjét valami nagyon hasonlót kellett volna várnom, de itt kegyetlenség volt és szerintem mellékesen felesleges is.
- Én is megtettem volna. - nincs ebben semmi szégyen. Lehet, hogy valaki bírja a fájdalmat, azonban legyünk őszinték, ez több annál, amit ki lehet bírni. Előbb vagy utóbb, de mindenki megtörik, a harctéren, a fogságokban olyan módszereket alkalmaztak, amitől a legkeményebb test és elme is összeomlott, ez pedig itt egy kölyök, nyilván jóval előbb elmondta, amit tudni akartak, semmint meghalt, a többi már csak élvezet volt, annak a szadista gecinek, aki ezt tette vele. - Biztos vagyok benne, hogy így volt ezzel ő is. Már akkor mondta, amikor elkezdték ütni, ez egy kölyök. - és valahol nagyon zavar, hogy így járt, mert szerintem ő csak kellék az ügyben, mellékvágány. Karma. Lehet ezt érdemelte, lehet macskákat gyújtott fel, vagy gyerekeket erőszakolt.
Az elemlámpám fényében tanulmányozom a kölyköt, onnan a vendégem.
- Mi ez a faszság? - miről beszél bazdmeg? - Hogy lehetne ebből egyensúly? Az erőszaknak nincs egyensúlya, a kegyetlenségnek sincsen, mert egyensúlyban mindenki a maga zsákjával boxolna, de közben az erősek attól erősek, hogy vannak gyengébbek. - ökölbe szorul a kezem, ha az én ujjaim között lenne ennek az állatnak a torka újra beszélnénk az erőszakot olyképpen, ahogy azt illik.
Idegesít ez a faszi. Sally. Agyfaszt kapok, zavar a jelleme, a színpadias mozdulatok és zavar a vérszomja, az egoizmusa és az, ami sugárzik belőle, zavar, hogy itt van, hogy ömlik belőle a pőre erőszak. Zavar minden benne.  
Csak megrántom a szemöldököm.
Se a keze nem kell, se a csokija, és azt sem tudom miről beszél, hogy mit viccelődünk a csupasz erőszak képletében, az alvadt vér szagában.
- Egy önérzetes kibaszott démon. - jaj ha nem hallotta, akkor megismétlem. Rühellem a fajtáját, okádok tőlük, de megmagyarázza, hogy mi okból fürdik a szenvedés szagában és illúziójában, pedig itt van köztünk. Tényleg csak azért nem köpök elé, mert elhagyom a nyálam és ebből a szarból még Duke sem tudna kirángatni, mellesleg már lehet így sem, tudni fogja, hogy itt jártam, főleg, mert neki fogok dobni egy smst a címmel, a többit meg göngyöleges ő és papírmunkázzon. Maximum egy vastagabb boríték után még seggbe rúg, ahogy az lenni szokott.
A szavaira felmorranok.
- Kibaszott semmi közöd a falkámhoz. - hát menten beleverem a fejét a hullába, de biztos vagyok benne, hogy élvezettel nyalakodna a belső szerveken, kibaszott dög.
A hangomba fenyegető él kúszik, jelzem, hogy erre az útra ne tiporjon rá, mert letépem a lábait.
Eme sértésben meg sem hallom a bókokat, ellenséges lesz a kisugárzásom, a hangom, a tartásom.
Hátra lépek, ott vagyok sistergő katlan, savval kenegetem a hátát, igaz sajnos csak a tekintetemmel tudom megadni neki.
- Gusztustalan vagy. - komolyan mondom, hogy behányok, nekem ez sok. - Örülök, hogy szerelembe estél, szólj, ha megvan a gyilkos és megdughatod. - halk morgás a hangom, szétkurja az agyam ez a faszomság.
- Mi? - odaköpöm a kérdést, milyen bal kezem? Ez teljesen hülye?
Kifújom a levegőt, nem szó szerint, akkor mégis hogyan? Eszemfaszom. Mindjárt behányok.
- Te teljesen hülye vagy. - felnevetek ércesen, a hangom a falakba ivódik, kicsit kiváltja a szenvedés itt maradt agóniáját, de olyan jó ízűt nevetek, minta a világ legjobb vicce hangzott volna el és nem is lenne köztünk egy kikúrt hulla.
Biztos vagyok benne, hogy viccel. Hát beszarok, van humora a kis gecinek, de milyen szar.
- Szó sem lehet róla, egyrészt egyedül dolgozom, másrészt egy pszichopata állat vagy, harmadrészt mi a faszomért is bíznék meg benned? - kifelé tartok, nem megyek bele, hát ez hülye. Nem veszem immár hasznát, mert nem fog segíteni, nekem pedig nem kell sem jobb, sem bal kéz, sem új vese.
- Ki a faszom vagy te és mit akarsz tőlem? - gyanús nekem, mert ez nem véletlen, hogy a “társam” akar lenni, és pont nem jött el Joe, na ne nézzen már madárnak, nem tollas a hátam, maximum szőrös.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyCsüt. 30 Nov. 2023 - 17:05

Wonder Ward
18+ káromkodás
Látod? - Mit kellene látnom? - Ahogy irritálja a szag? - Nem látok semmit. - A feszültséget az arcán. A dühös a szemében. Ahogy az orrcimpái mozognak, az embertelen, a farkasok szaglálódnak így. Megnyalta a száját, hogy szabaduljon tőle, a farkas az orrát nyalná. Nem szeretik a rothadó testeket, a friss hús az asztaluk. - Szerintem ezeket beképzeled, nem is nyalta meg a száját. - Hol a szemed? - Az arcodban.

- Vajon mit tudhatott? Vajon elárulta? Én elárultam volna, de sokkal hamarabb, semhogy így nézzek ki az aktus után - ez persze így nem teljesen igaz, hiszen démonból van, de már amúgy is van annyi rossz pontja, minek gyűjtsön még? A hercegére gondol, aki azért uralkodik pokoli trónján, hogy büntesse az elkárhozott lelkeket, az ő keze munkája is hasonlóan szép, de ő nincs a Földön és főleg nincs ezen a tájon.

Ez ember műve, vagy legalábbis valami emberszerűé.

- Mindig megsimogatja a tudatom a gondolat, hogy mekkora szörnyetegek járnak úgy az emberek között, hogy azoknak fogalmuk sincs róla. Mintha a civilizáció minden kegyetlensége egy-egy ilyen őrültben manifesztálódna, pedig ha mindenki egy kicsit kegyetlenebb lenne beállna az egyensúly - mormogja elnézve a testet kedves, szinte simogató pillantással, hiszen egy remekmű. Véres totemoszlopa a rossznak, az öncélú erőszaknak.

A neve hallatán színpadiasan meghajol, bizalomgerjesztő mosollyal felnevet csendes visszhangokat szülve a halálbűzös raktárba a hangjával, mert azzal eljátszik. - Nincs kéz, nincs csoki! - idézi a viccet, amit nem biztos, hogy a farkas is ismer, mindenestre Sayer a szemét forgatja odabent, amíg ők hunyorognak a lámpafényben, csak démonbélyegzett szemét bírja jobban nyitva tartani a fényben.

- Jó! Másoknak általában tovább tart a felismerés, a kibaszottat meg úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna - kivillantja a fogait egy túl széles és túl vidám mosollyal, egyesek szerint odabent még korai volt leleplezni magát, hiszen még a vak is láthatja Ward ellenérzéseit.

- Mert megvan a magadhoz való eszed, csak éppen nem kapod meg a kellő elismerést és most itt porosodsz ebben a büdös raktárban, ahol a hullaszag beissza magát a kabátodba, hogy sose szabadulj meg tőle, ahelyett, hogy a falkáddal foglalkoznál, ami hoppá, nem is a tied - bölcs emberek azt mondanák, hogy szándékosan provokálja a farkas bókokba csomagolt sértésekkel. Előrelép a halotthoz, ahogy a farkas elhátrált, szeretettel kézbe veszi elrongyolódott arcát, végigsimít a hüvelykujja tátva maradt száján, üreges szemébe bámul, mintha ott látna valamit.

- A bal kezedet akarom - magába szívja a bomlás szagát, mintha nem volnának már érző nyálkahártyái, Sayer öklendezése soha nem jut ki a felszínre. - Nem szó szerint persze - felnéz a farkasra, milyen bizalmatlan a tekintete! A vadkutyákat hússal kell megszelídíteni, csontokkal, amiket a szájukba adnak, mielőtt húzni kezdik a szánjukat. - Azt akarom, hogy a bal kezed, a segéded lehessek. Bejárod a várost, ismered az ügyeit, a szörnyeit, hiszen egy vagy közülük. Adj nekem munkát, hogy én is belelássak ebbe a kuszaságba.

Különben kénytelen leszek elfoglalni a csinos tested.

Elhagynál?

Reménykedj benne, hogy igent mond.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyCsüt. 30 Nov. 2023 - 13:42

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Felohörrenek gúnyosan, nem tetszik nekem a fickó, hogy őszinte legyek. Rühellem, ha valaki a fájdalomban, félelemben és vérben fürdik meg, főleg, hogy ez a faszom terem nem igazán szellőzik jobban és lássuk be, hogy a szag lassan elviselhetetlen, hiába szokja az orrom, de a farkasét betemeti, bezavarja. Az állat bennem remegve feszül, a félelem és fájdalom emléke mintha a falakba ivódott volna, onnan folyik le és kúszik be a cipőm orrán, hogy a lábszáramra csavarodjon fel. Érzem, mintha a szíve még itt feküdne bennem, ha nagyon figyelnék érezném a verését, abban a pillanatban is, ahogy megállt és feladta a harcot, a fájdalom.. annak van ott kivetülése, magamba szívom, eltelek vele és nem okoz jó érzést.
Hiszek a szellemekbe, tudom, hogy a srácé még itt kószál, talán épp a nyakam szorongatja. 21 gramm, ennyi és nem több. Ez a fiú rosszkor volt rossz helyen.
Vállat vonok. Még mindig a hulla körül járkálok a telefonok elemlámpájának fényében.
- Ami jön, azzal dolgozom, de nem mindennapi, hogy ennyire durva legyen egy kikérdezés, mert itt az történt. - nem szeretem, ha valami ennyire erőszakos, mégsem lep meg, nem okoz csalódást, nem rémít el és egyszerűen nem is új. Láttam milliónyi ilyet, mellé bennem egy vad lakik, olyan, ami bírja a vért, a kínt és fájdalmat, sőt, el tud benne merülni, csak ez a dögszag. A halál ilyen makulátlan jelenléte.
- Ez nem leszámolás, ez egyszerű kegyetlenség. - és ez valahogy zavar, közben lehet ezt érdemelte, hogy darabokat hasogassanak ki belőle. Szánalmas.
A faszi közben előadja a nekromanta showt és még lehet bukom is rá, hogy szóra bírja a hullát, amennyiben lehetséges, de szkeptikus vagyok. Rühellem az összes faszom mágust.
- Selly. - ismétlem meg a nevét, igyekszem nem lekezelő lenni, de a hangomba belesüllyed némi kétkedés. Selly, mi a faszom. Valami kibaszott buzi? Nem vagyok én homofób, de azért Selly.
- Tartsd meg a kezed. - felé sem nyúlok, ő ismer engem, nem kell bemutatkoznom, de nem is hiszem, hogy ez a téma. Túl lelkes ez a Selly fiú.
Rávillantom az elemlámpám, bele az arcába, szemrevételezem felemás szemeit. Felfújtatok, mint egy mozdony.
- Kibaszott démon. - ha lehetne köpnék is egyet, de én valójában mindenkit megvetek, aki nem farkas és nem aranyvérű, de a démonok rosszabbak, geci köpönyegforgatók.
Undorító ez a srác előttünk, a hulla. Amit kiállt sem kívánom senkinek.
- Miért érzem azt, hogy neked nem kápé kell, mint felajánlás? - hátra lépek, ki a mocsokból, de nem a raktárból.
- Mi az ára egy démon szolgálatainak? - tudjuk meg, valószínűleg, ha meg is tudom, nem akarom majd megfizetni. Nyilván valami nyers kell neki, valami belőlem, ismerem a fajtáját, nagyon oda kell figyelnem milyen deal-el áll egy magamfajta és mire mondok igent. Nélküle is felgöngyölítem az ügyet, de vele könnyebb lenne, csak nem szabad eladósodni ez a dolgok nyitja.
Várok. Elő a farbával fasszopó pokolszökevény. Kit szolgál vajon? Mi a faszt keres a földön?
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyCsüt. 30 Nov. 2023 - 12:45

Wonder Ward
18+ káromkodás
- Milyen titokzatos, de nem akarom elorozni előled a prédád, ugyan már - vidámra, viccesre veszi a figurát, túlságosan is komolytalanra ahhoz képest, hogy milyen mészárszéken állnak, de nem kell még több feszültséget és titokzatosságot idehozni ahhoz, hogy a farkas hátán amúgy is felborzolódjon a szőr a közelségétől. Hey, pedig de szívesen meghemperegne az alvadt vér patakjaiban, megkóstolná a szenvedés ízét a márványosra rothadt testen egy nyalintással, üres szemgödreibe belekíváncsiskodna, hátha a gyilkosa hagyott itt valami meglepetést az utókornak.

Fékezd meg magad az istenért!

Istent emlegetni egy ilyen helyen nem kifejezetten szerencsés, nem?

- Kegyetlen, morbid, embertelen, igazi zsigerkitépő leszámolásokkal. És nekem még azt mondták a turisztikai hivatalban, hogy ez egy békés környék, aztán nézzenek oda! -
reflektorfényben van, de mégsem játssza meg a megrendültet, az ő lámpafénye a kiontott testrészeken siklik végig, mintha élvezné a felhasított emberi zsír sárgás csillogását, aztán mosolyog csak a farkasra, ha már annyira nézi. De azt is láthatja, pont olyan óvatosan lépked, ahogyan ő, még véletlenül sem szennyezné be a tetthelyét, hogy aztán gyanúba keverje Cameront. Ugyan már, ők barátok lesznek.

Vannak kétségeim démon, hogy ebben az esetben igazad lesz?.

- Sayer Mohr, de szólíts csak Sellynek, különben teljesen összezavarodok. Nyújtsak kezet? Ne nyújtsak? Mit mond a halott felett bemutatkozás etikettje? - morfondírozik zajosan, aztán megrázz a fejét.- Nem, de jó lenne, szentségtelen hullatáncoltató, annak lenne jó lenni, nem mondom, megadná a módját a dolgoknak. Őt nem, de talán a lelkét el tudjuk érni. Ha nem a mennybe ment, és nem úgy néz ki, mint aki a mennybe ment - oldalról áll szembe a meggyilkolttal, hogy ne álljon a farkas háta mögé és még azért a szeme sarkában bennmaradjon.

- Ha igen, meg tudod fizetni a segítségemet? - most teljesen komolyan beszél, kellemdúsan, kedvtelve, mintha egy délutáni kávé mellett fektetnék le az üzletük szabályait, elgondolkodva tanulmányozza az áldozat eltorzult arcát és hagyja, hogy a farkas őt figyelje, ha akarja. Hogy olvasson őszinte, nyugodt tartásából, fesztelenségéből és bizalmasságából, aminek alamuszi hamissága alatt nem próbál meg rejtőzködni a démon, de nem siet ráébreszteni a mivoltára. Végül is, meg kell tudnia, hogy mennyire jó Cameron. Hogy érdemes-e vele kezdeni.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyPént. 24 Nov. 2023 - 11:36

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Felszalad a szemöldököm és érdeklődő pillantásom átmustrál a srácon, mennyi idős lehet? 25, még tacskónak tűnik, de nem sokkal fiatalabb, mint én, pedig valahogy annak tűnik. Lehet ezek a kölykös megmozdulások.
- Kifejezetten örülök, hogy jól van, ad át neki üdvözletem. - apró vigyor húzódik a szám sarkába, míg ő hajbókol. Joe sosem volt erős lelkületű, és nem is egyszer ugrottunk össze, nem mindig miatta persze, nekem sem kell messzire menni, hogy felbasszam az agyam. Elég könnyedén rontok én is neki a világnak, de az én vérem forrón tüzel minden egyes pillanatban, ez az átka és jutalma számomra a farkas létnek. Ha nyilatkoznom kell róla még imádom is. Szeretem ezt mindent elsöprő lendületet, ez vagyok én.
- Egyem  a nagylelkű szíved. - milyen jó lenne szó szerint is megtenni, éhes vagyok, nem is én, a vadabbik énem, ebből tudom, hogy ki kell engedni egy kis vadászatra, mert szoros a póráz, rég nem futott és mélyesztette a fogait húsba, engedni kell neki szabad teret, különben az őrületbe kerget, ahhoz pedig igazán ért, hogy csináljon belőlem idegroncsot, olyankor hagyni kell, hogy állatkodjon kicsit.
Vállat vonok, miközben az ajtó hangos csapódással feltekeredik, a szag a mellkasomnak csapódik, majd hanyatt esem, olyan rettenetesen tömény, sok. Olyan sok, hogy a farkas megfordul a gyomromban, nem szereti a dögöket, ő frissen szereti a hullákat, akkor, ha ő ejtett sebet rajta és még pulzál a vére, lüktet, ez pedig már alvadt, száradt, de a szag…az nem áll meg, az terjeng.
- Persze, hiszen nem akarom, hogy halld a válaszokat. - felsóhajtanék, de nem kéne, mert sok levegő kerül a tüdőmbe, hiába a szellőzés, azt azonban percig nem értem, hogy a szöszi minek jön be? De a fény segít nekem is, körbe sétálok, igyekszem nem lábnyomot hagyni az alvadt vérpatakban, és a mocsokban sem, de nyilván fogok, nem lehet ez máshogy, de valószínűleg úgyis be kell jelenteni a halálát, na persze nem nekem, az túl sok kérdést húzna maga után és én nem szeretnék ezekre válaszolni, akkor ki kell adni az ügyem és bevallani, hogy az előző hullát is láttam.
- Gyilkosságokkal? - vagy mi a pöcsömre gondol, felé fordítom az elemlámpám fényét, kívülre is van fülem, ha jönne valaki.
Az azonban kicsit sem tetszik, ahogy ő nézelődik, ez egy kibaszott pszichopata tényleg, látszik rajta. A hideg kiráz az ilyenektől.
- Nem. Az ügyembe lóg bele, ellenben veled én nem vagyok ettől elragadtatva. Ki a tököm vagy te? - nekem felfordul a gyomom, ez meg itt élvezkedik, eszemfaszom eldobálom.
- Egy kibaszott nekromanta? - erről árulkodik a gyűrűje is, akkor ő olyan mágus, aki ezzel szeret villogni. - meg tudod szólaltatni? - megint felé sandítok, de közben a hullát tanulmányozom, mert tudnom kell, hogy miben más, mint az előző, eddig nem sokban.
- Rituális gyilkosság…- csak agyalgatok, mert valami erősen nem stimmel nekem, mire kell a szem, ha csak valaki nem maga a Korinthoszi és szemeket zabál, ha csak nem kell valami rituáléhoz, elé lépek, az álla alá nyúlva emelem meg a fejét, a szeme helyén két tátongó lyuk, mintha kanállal szedték volna ki és nem volt jó a bemenet. A szájából is folyt a vér, erős a gyanúm, hogy nyelve sincs, ez kicsit el is szomorít, mert így nem lesz könnyű dolga a nekrónak, ha valóban az. Akaratlanul az ölébe pillantok, legalább a farkát nem nyesték le, azt gondolom a következőnek. Mert nem félek, hogy nem lesz több.
- Szóval? Meg tudod szólaltatni? - félek tőle, hogy sokat nem fog mondani amúgy sem, de jó lenne, ha arcokat tudnék ehhez társítani, főleg, mert ez nem nekem üzenet, hanem annak, akinek dolgozom és az egy nő.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyCsüt. 23 Nov. 2023 - 18:02

Wonder Ward
18+ káromkodás
Sayer szép kezét a szája elé kapja, mintha valami rosszat mondott volna, de nincs megbánás a mosolyában, hunyorogva bámul rá, a barna folt a szemében mintha kacsintana a vérfarkasra, de hát ezért vannak itt. Zavarba hozni és a zavarosban halászgatni.

Szerintem nem együttműködni veled, ha ezt teszed vele. Az alfák büszkék.

Leinti az akadéskodó fiút odabent, majd őtudja, hogy mit hogyan csinál, de ostoba lenne, ha nem fogadna meg egy jótanácsot a porhüvelytől, amelyik élni akar és ilyen jól elhordozza. Lazít a tartásán a válaszhoz.
- Joe remekül van! Csak halálra rémítette a gondolat, hogy valami olyat találsz itt, ami nem tetszik neked, vagy éppen nem találsz semmit és akkor azzal húznak fel! A legszívelyesebb üdvözletüket küldik általam - egy kis színpadiassággal hajbókol, tetten érve a farkas hangjában az ellenséges élt, ami arra utal, hogy elégedetlen a változásokkal és erre minden oka meg is van! A fogcsikorgása édes zene, az otthonra emlékezteti a démont, kellemes mosolyra kanyarítja Sayer száját.

- Megígérhetem, hogy nem foglak megrémiszteni, jóbarát - ez a vigyora már szinte halloweeni, mert most már semmit sem tenne szívesebben, de komolyan bólint aztán.- Ésszerű teljesen, nem véletlen a hírneved, alapos és bölcs, az én ízlésemhez képest egy kicsit túlságosan is előrelátás, de hát kinek mi a munkamódszere én nem ítélkezem - ellenben a hangját imádja hallatni és a zajt is, amivel felcsapja a nyílást és rögtön ki is csapja a biztosítékot a farkasnál.

Igaza van, kibaszott gusztustalan vagy.

- Egyedül akarsz maradni vele? - legyint befelé, mintha egy problémás közös barátjuk lenne odabent, a pénzt a belső zsebébe teszi, hiszen nem az övé, jó küldönc lesz majd. Cöccög a megjegyzésre, hát hogy lenne már pszichopata, amikor éppenséggel áthatja az öröm és tele van a tettrekészség érzésével, izgalom járja át a tagjait, és még a mosolya is őszinte, amikor orvul villan a kamera az arcába. Csak később válik hitetlenkedővé.

Milyen okos farkas!

Fényt kattint ő is, körbenézelődik követve a másikat lassan, hogy ne vegye támadásnak, a rávillantott pillantást elkapva csak megvonja a vállát, mintha azt mondaná: Hé haver, csak segíteni akarok, dobj ki innen, ha valami nem tetszik - de még nincsenek olyan kontextusban, hogy ezt szóvá is tegye, úgyhogy inkább a másik oldalról körülnéz, a test háta mögött leguggol, a székről lefolyt sokféle állagú tócsát figyeli. Az arcán egy rezdülés sem látszik, élvezettel szipákolja tele Sayer kavaró gyomrát a rotható szagokkal.

- Az. Borzalmasan gusztustalan. Ilyesmivel foglalkozol? - felkel, közelebb lép, szeretettel végigsimít a megtépkedett hajcsomókon. - Vannak, akik már a földön megkezdik pokoli büntetésüket, igazi kis eminensek - mormogja elragadtatottan. - Mit meg nem érne neked, ha szót tudnál váltani vele? - egy kis mohósággal kérdezi, de éppenséggel nem valami öncélú furcsasággal, hanem nagyon is úgy, mintha valami ígéret lebegne a dolog mögött.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptySzer. 22 Nov. 2023 - 13:58

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?Valami mélyen azt súgja, hogy ez sem lesz egy hétköznapi találkozó, főleg, mert nekem csak elvétve kevés infóm van arról, hogy mi lesz a raktárban, de nagyon bízom benne, hogy olyan dolog, ami kicsit fellendíti a nyomozást, főleg, mert kurvára egy helyben toporgok, mint a pap a bordélyban, csak nem izzadok annyira, sőt semennyire. Én talán izgatottabb vagyok, muszáj előre lépnem, mert hiába éles a szimatom, mégsem tudom merre haladjunk tovább, elvesztettem az összes útjelző táblámat.
- Micsoda bók. - felhörren belőlem az önvédelmi rendszer, annak valami megmagyarázhatatlan mechanizmusa, mert nem tetszik, ahogy méreget. Kihúzom magam, hogy végig mérhessen, nem tudom van-e valami jelentősége, de meglep, hogy nem az emberem vár rám.
- Joe? Talán csak nem esett valami baja? - valójában kurva gáz, hogy ide küldenek valakit, akit nem is ismerek, simán lehet az egész egy baszott nagy átverés, és ha odabent az van, amit a szaglásom sejtet, akkor könnyedén végezhetem rácsok mögött.
Ha beszaribb lennék, most hanyatt fordulnék és menekülőre fognám az utam, nem szeretem, ha nem vagyok időben tájékoztatva és mellékesen az egész necces így. Összepréselem a fogaim, az állkapcsom megfeszül, halkan csikordulnak a fogak egymáson, a zománc nem pattog csak le, de cápa vagyok, vagy mi a tököm.
Nyilván nem vagyok hülye, lesiklik a tekintetem a gyűrűre, túl passzív felhívás. Elhúzom a szám. Mágus? Nem Joe stílusa. Kissé is gyanús, de nekem van egy egészséges üldözési kényszerem, de míg paranoid vagyok, nem biztos, hogy nem is üldöznek.
- Alapvetően az ember nem lehet elég elővigyázatos. Noha nem vagyok félős típus, azt vallom kissé jobb, mint halálra rémülni. - a bizalmat pedig építeni kell. Kattog az agyam, mintha kisülések érnék, a farkas a bensőmben a feje tetején pörög, elmehetne break táncosnak.
- Elég nagyképű lenne tények nélkül állást foglalni, jobb szeretem, nem csak hallani, szagolni, de látni is, biztos vagyok benne, hogy ezt érthető hozzáállás. - főleg mert nekem ez fillérembe sem kerül, ezt a megbízó fizeti az utolsó centig és a lelki kezelésem is, ha magát Jeffry Dahmert üldözöm, sajnos van esélyem rá. Nem ez lenne az első hulla és nem is az utolsó, aki annak az áldozata,  akinek a nyomába eredek. Mondjuk ez az ügy most egy kicsit más, mert az özvegy szája nagyon sír és sok pénz forog kockán, egyelőre a biztosítást sem csengették neki.
A szöszi szívverése felugrik, a bőréről lesiklik az izgalom bús szaga. Faszkivan, Lehet most futok bele a sírásóba és én is úgy végzem, mint az a fiatal srác, akit már megleltem az ügyben és bevallom hősiesen nem volt kellemes halála. Én kihagynám.
- Ja fel. - lófaszt. kemény muki vagyok, de nem hiszem, hogy a hullákra fel lehet, főleg, mert semmi jót nem remélek.
A konténer felcsapódik, gyorsabban mintha fogta volna, a fülembe dörren, a szagtól pedig, ha nem lennék elég tapasztalt hátra tántorodnék, a farkas felmordul odabent, nem szereti a dögöket és bentről határozott dögszag áramlik kifelé. Menten idehányok, nekem ez olyan, mintha a fejem nyomták volna bele, jóó közelről.
- Faszom. - a sötét maga köré illeszti a látásom, a telefonomért nyúlok és benyomom az elemlámpát.
A szám elé húzom a kabátom, hogy kissé takarja az orrom, szám, menten idehányok, kicsit jobb csak, hogy a felrolnizott ajtón beáramló levegő szellőztet, milyen jól idecsaljuk majd a dögevőket.
- Gusztustalan vagy. - jobb ha tudja. Felé nyúlok, kérem a kulcsot.
- Elhúzhatsz. - én pedig fizetek azonnal, de megint van egy halvány sanyarú megérzésem, hogy a kétszemű nem tágít.
- Faszom pszichopata vagy te is. - én emiatt gyűlölőm ezt csinálni, de arra semmi szükségem, hogy tőrbe csalva rám zárja az ajtót, így felé villantom a telefont és lövök róla pár fotót.
Mégis beljebb sétálok, mintha múzeumba tenném és az elemlámpa fényében személem meg a székhez kötözött, rommá vert, valamint késsel szaggatott hullához, hiányzik pár ujja is, az arca felismerhetetlen.
Vallatás.
Az ügy lehet bonyolultabb, mint hittem és nem Dahmert keresek, hanem egy faszom elmebeteget.
- Legalább három napja halott. - én pedig be fogok hányni.  - Kurva gusztustalan. - előkotrok a kabátom zsebéből két szép kék gumikesztyűt, hogy megnézzem a faszinak ugyanúgy nincs szeme, mint az előzőnek vagy jobban.
Kibaszott undorító.
Hátra pillantok, tudni akarom a felemás szemű követ, érdeklődik? Vagy kereket oldott és éppen felnyom a rendőrségen, de akkor megbaszom Joet ennek a hullának a hátán.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyKedd 21 Nov. 2023 - 14:04

Wonder Ward
18+ káromkodás
Valami csikorgást hallva felkapják a fejüket és az arcukon szégyellős szorongás lohintásnyi bizonytalanságával kémlelnek a sötétségbe, de csak hogy aztán a démon átmosolyogjon ezen a maszkon amikor meglátja a közeledő alakot.
Egy csikk odalett, egy farkas előrelépett. Szinte látni a mozgásában az állatot, nem az első kifordított bunda, akivel találkozik évezredek óta és nem is az utolsó, de adózik egy örökkévaló pillanatig a természet művének csodálatában. Hiszen mi az, ami vonzóbbá tehet egy emberi testet, ha nem egy fűszernyi vadállatság, amitől az izmok és csontok úgy mozognak a bőr börtönében, mintha egy nemes fenevadhoz tartoznának, ruganyosan és energikusan. Hiszen az ember egy beteg nemzet, sose volt más, az elkorcsulás csíráját olyan régen és olyan mélyen ültették beléjük, hogy még makkegészségesen sem tudják igazán megállapítani azt, hogy mi bajuk van, de valami bajuk mindig van, amitől a lépteik esendővé válik és a mozgásuk nem egy simogatás a szemnek.
Megnyalja a száját, miközben Sayer azért könyörög, hogy fejezze már be ezt a gondolatsort, mert elviselhetetlenül felizgatja a szerencsétlen kis emberi lényt a visszaemlékezés számára felfoghatatlan és elérhetetlen, de nagyszerű dolgokra.

- Szép bőr - szélesen elmosolyodik, ahogy fogadja a férfit és viszonozza az üdvözlését, felemás szemei felnyalnak rajta és tokától bokáig elgyönyörködik benne, hey ha egy kicsit az övé lehetne biztos, hogy az összes farkaslányt fedezné a környéken, de talán még a hímek egy részét is. Kisujján nehéz pecsétgyűrű, azzal játszik, miközben Ward szemei kutatják, mintha csak fel akarná hívni a figyelmet a boszorkányékszerre.
Épeszű boszorkány persze nem tenne ilyet, de ő sem nem boszorkány, sem nem épeszű.

- A te szakmádban nem lehet elég elővigyázatos az ember ugye - nevetgél zavartan Sayer hangján, ami illik a profiljába, a titokzatoskodó éjszakai találkozáshoz, bár nem sok köze van a démon valódi szándékához. - A fiúk azt mondták különleges orrod van. Egészen különleges. Innen nem tudod megmondani, hogy mi van benne? - alsópolcos idiótának tettetni magát már második természetévé vált, de a türelmetlenség izgatottá hangolja a szívmoraját, miközben lehajol, hogy kinyissa a konténer feltolható garázsajtaját.

- Felkészültél? Ha valami csúnyaság van odabent... - mintha véletlenül tenné, kiengedi a kezéből az ajtót és az zörögve felrollnizza magát, hogy a szemük elé táruljon a nehéz, rothadásszagú sötétség, mert az automatikus világítás nem kapcsol fel. Sayer arca fintorba rándul, de nem takarja el az orrát, mert a bomló test szagát a démon úgy szívja magába, mint más a vasárnapi húsleves aromáját. - Ah, igen, ezért szeretem ezt csinálni - nyögi elégedetten, kevéssé ügyelve az álcájára, de amúgy sem tervezte magát a farkas előtt sokáig takargatni.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptyVas. 5 Nov. 2023 - 19:04

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?
A nyugalom zen szigete vagyok, ahogy a megérkező férfit tartom szemmel, a motorja halk és minden bizonnyal geci drága, még lehetnék is akár irigy rá, ha az enyém nem lenne pont ugyanilyen pazar. Ma mégis kocsival érkeztem, nem számítok rá, hogy menekülnöm kell, sem arra, hogy fast méregetni, arra azonban igen, hogy csőbe húznak. A maserati csendesen várakozik két sarokkal lejjebb,a környék nem egy matyóhímzés, bízom benne, hogy nem négy téglán találom kerék helyett, de azt hiszem még a tégla sem maradna alatta, azonban a telefonom és az órám azonnal jelez, ha illetéktelen hugyozik rá.
Ha a faszi valamiféle áruló lenne még csak meglepő sem lenne, sőt valahogy olyan hétköznapi, mint levegőt venni. Munkaügyben vagyok jelen. A 47-es konténer nem az enyém, nem is lesz, valójában azzal sem vagyok tisztában hogy mit lelek a besleséjeb azzal azonban igen, hogy a jelenlegi ügyemben fontos szerepe van és lesz is.
Ez most nem a falkáról szól, ez most meló.
Elszívok egy cigit, az órámra pillantok, de randira sem illik túl korán érkezni, ahogy találkozóra sem.
A látásom oly tökéletes, mintha távcső lenne az orrom előtt, látom a szöszi minden mozdulatát, de nem is vagyok messze, hogy milyen faj, mely kaszt tagja, arról gőzöm nincs még ember is lehet, de nem farkas, arra azért elropogtatnék egy ciánkapszulát.
Ettől független aztán lehet a kiskutya fasza is bőviben.
Újból az órámra pillantok, van 5 percem megjelenni. A faszi nem tűnik idegesnek, sem türelmetlennek, ráérős, ebből azért sejthető, hogy nem ma kezdte a szakmát, vagy lehet elég műsort látott ő maga is a raktárvadászokból.
Bakancsom sarkával elnyomom a csikket, itt ugyan kevéssé okoznék bozóttűzte, de az ördögről köztudott, hogy nem szeret aludni, még csak el sem szokott bóbiskolni. Rose Harborban pedig minden lehetséges és alsó hangon az is kétszer.
Mélyet sóhajtok, beszívom a friss éjszakai levegőt, elpazarlok egy gondolatot arra, hogy a farkast mélyre toljam, mert csaholva jelzi, hogy minél óvatosabban, annál nagyobb a szerencsém, lásd túlélés. De ez egy egyszerű biznisz… nek tűnik. A belső hang arról csacsog, ami túl könnyű, attól lesz perforált a vakbél. Hiszek is neki meg nem is, mert mindig parázik, óvatos lett, amióta ő is tudja, hogy Duncant egyszer ezer és millió darabra szaggatjuk, hogy a trónuson elfoglaljuk méltó helyünket.
Én és a farkasom.
Most a gyomrom mélyén tengerek, mint egy kígyó, de hagyom neki, noha eme hasonlat alsó hangon is vérig sérti. Jelezzem csak, ez a dolga, erre tartom, mégsem vetek pórázt a nyakába nem kell neki, szerte szaggatná.
Kilépek árnyékból, felfedem valóm, a lámpa fény egyből rám vetül, mintha keresett volna a sötétben, de engem még a hold is jobban szeret.
Fekete farmerom, sötétkék ingem még el is fedne, de a nadrágom derekába szúrt springfield melegen simogat, hiszen csak egy magánhekus vagyok, nem több és nem kevesebb.
- Szép motor. - üdvözlöm a szöszit, a tekintetem végig siklik rajta, jeleket keresek, amik arról mesélnek ki és mi ő, hogy vajon mit szeretne az élettől, vagyis tőlem, de lovét, na ne aggódj kétszemű, azt is hoztam.
- Ha láttam, akkor fizetek. - és nem a bikinije érdekel, hanem a konténer kibaszott tartalma, annyi pénz fekszik az ügyben, amitől már már aranyerem lenne, ha képes lenne rá a tökéletességtől duzzadó testem.
A szívverésére figyelek, a tekintetének árnyaira és rá. Egyedül van vajon, más szagokat nem érzek, csak a pacsulit, amivel bekente magát, ez sem drága lőré, de nem vagyok egy műszakértő.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 EmptySzomb. 4 Nov. 2023 - 14:22

Wonder Ward
18+ káromkodás
Sayer szerint még korai a vérfarkas nyomába eredniük, de minek várni? A tücskök nyáron hegedülnek, akkor kell megkötni a szövetségeket és bedalolni magát a megfelelő körökbe, mert később már késő lesz.
Amúgy sem tudja, hogy mennyi ideje van még hátra a városban. Egy démon ezt soha nem tudhatja amikor nem a saját démonura birtokán jár.
Meg igazából, még akkor sem.

- Hé Joe, te találkozol Warddal?
- Én - a fekete férfi elképesztően idegesnek tűnik a szupermarket parkolójában amikor mellé sorakozik a motorral, egyik cigarettáról a másikra gyújt. - Mindig rám hagyják a szar melót.
- Mér, mi a baj Warddal?
- Hát... mittudomén? Sose lehet tudni. Lehet nincs is ott a raktárban semmi. Kire lesz kiakadva? Rám!
- És?
- Mit és?
- Félsz tőle?
- Fél a faszom! - a félelem nyirkos szaga kibuggyant a pórusaiból, persze egy vérfarkas még emberi formájában is csúnya dolgokat tehet az emberrel és ezt Joe pontosan jól tudta. Az egész banda tudta.
- Add nekem a kulcsot.
- Mi?
- Figyelj, én még új arc vagyok neki, ha rossz is volt a füles, és nincs bizonyíték a rakiban, nem hiszi azt, hogy ti szopatjátok, én meg úgyis meg akarom nézni magamnak - megnyalja a száját, Joet kirázza a hideg.
- Beteg vagy Mohr, de bánom is én! Majd csörögj, ha végeztetek.
- Nem felejtem el.

Este nyolc, pislogó lámpafények, szemerkélő eső, de a haj még mindig tart. Szőkeségén végighúzza a tenyerét, Sayer odabent nyugtalankodik tőle szokatlan módon, mintha valami veszélyt érezne, pedig a bérraktárak területe teljesen elhagyatott, gondoskodott róla, hogy az egyetlen őr is csendesen szenderegjen a kuckójában. Nem mintha valami nagy durranásra készülne.
A 47-es konténer előtt várakozik, a mutatóujjára akasztott karika körül lengeti a kulcsot, a forgalom távoli zaján kívül ez az egyetlen nyiszogó hang hallatszik. A maga részéről legalább egy hullára, vagy kínzókamrára számít, bár fogalma sincs milyen ügyről is van szó egészen pontosan, szabadon engedi a fantáziáját. New Yorkban csináltak ilyeneket, ó de még mennyire, tökéletes helyek ezek egy kis démonkodásra, ráadásul a konténereket egyszerű hajóra tenni és elszállítani a bizonyítékot. Régi szép idők, ahogy mondani szokás.
A telefonra pillant, de a vérfarkas még nem késett el a találkozóról. Egyszerűen csak ő érkezett meg túlságosan korán. Nyújtózkodik egyet a motor nyergében, a bukósisakon vidám gyerekdal ritmusát kopogja egykedvűen, nem adva jelét annak, hogy érzi, hogy figyelik. Talán a vérfarkas is korábban érkezett, talán csak a baj nem jár egyedül és az ura egy kísérődémont is adott mellé, ez gyakran előfordul, ha veszélyes terepen jár, a törődés apró megnyilvánulása.

Nem Sayer, ez pusztán a saját érdekeinek biztosítása, majd megtanulod a különbséget.

Cameron Ward, a vérfarkas. Vajon meg tudná szállni a testét? Kellemes elmélázni rajta.
Vendég
Vendég
Anonymous

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
TémanyitásYeah, I don't know your story - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Yeah, I don't know your story - Page 2 Empty
 

Yeah, I don't know your story

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Two souls, one story