Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 132 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 132 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (133 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:18-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Véletlen találkozás - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Véletlen találkozás
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 15:40

Logan & DaricaCoincidence means only a connection that's not seen. Roots meet underground
- Váltottunk pár üzenetet, kérdeztem mennyire húzós a nap, milyen műszakra számítsak, és ennek keretében írta meg, hogy nemsokára visszaérnek. - mondjuk tény, hogy írhatott volna Daricának is, ha már ő volt olyan kedves, és eljött érte. Na mindegy, ezt meghagyom nekik, hogy lemeccseljék, én inkább próbálok annyira normálisan viselkedni, mint amennyire egy ilyen helyzetben lehet. Inkább Chipre terelem a szót, az nagyjából semleges téma...talán.

Követem a tekintetét, és én is odanézek amerre a lány, így pont elkapom a zuhanás pillanatát, én sem tudom visszafogni a nevetést, ám ez mosollyá halványul, majd arcom ismét komollyá válik, amikor találkozik a pillantásunk Daricával.

Talán öngyilkos merénylet, de kérdésemmel húzom kicsit az elköszönés pillanatát, és miközben válaszol, vonásai némileg ellágyulnak, mintha pár percre elfelejtené, hogy amúgy utál és haragszik rám. Nem sok, de engem akkor is valahol jó érzéssel tölt el.

- Archie mennyire akadt ki miatta? - kérdezem, próbálva felidézni, hogy láttam-e emiatt morcosnak a srácot, de most nem ugrik be, vagy jól titkolta, vagy aznap pont nem egyszerre voltunk beosztva. Őszinte érdeklődéssel hallgatok mindent, amit Chipről megoszt, és kicsit a munkája is szóba kerül. Vajon merjek ezzel kapcsolatban is beszélgetést kezdeményezni? Mi történhet, legfeljebb elküld melegebb éghajlatra, kezdek hozzászokni.

- Örülök, hogy jól kijössz a főnököddel. Adrian mit szól Chiphez? Tudja, hogy valójában nem macska? - örülök minden információnak, amit hajlandó velem megosztani, bár lehet, hogy túlzott érdeklődésem miatt megint bezárkózik. Attól, hogy elátkoz bosszúból már egyre kevésbé félek, ha meg akarta volna tenni, valószínűleg szilveszter után, vagy a legutóbbi találkozás után megtette volna, de még élek, két lábon járok és nem brekegek meg semmi, szóval ezt a részét talán megúsztam.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 15:39








- Neked írt? - kérdezem meglepetten. Kettőnk közül több értelme lett volna engem tájékoztatni, ha már idehívott, hogy megússza a gyaloglást. Legközelebb így fog járni, annyi szent. - Szuper, legalább már én is tudom. - Letelhetne az a tíz perc, eléggé örülnék neki, mert megint kezdem kényelmetlenül érezni magam, mint legutóbb, mikor Chipet hazahozta. Hogyan lehet valakivel úgy normálisan viselkedni, hogy közben mégis több méterre szeretnél tőle lenni? Oké, felnőtt nő vagyok, megoldom bármilyen nehéz is.
Látom a szemem sarkából, ahogy értem nyúl, aztán szerencsésen megúszom az egészet, és ő is kiegyenesedhet ugyanazon a távolságon maradva... tőlem.
Még mindig felnőtt nő vagyok.
- Nála nehéz eldönteni, mikor miért és mire reagál - odanézek a gondolom halkan nyüsszögő, hatalmas szemekkel minekt bámuló macskára. Megint lehajtja a fejét, próbálja elkapni az alsó állkapcsával, vagy legalább egyetlen fogával a nyakörvet, de csak hátraborul, le a kalaptartóról. Hiába a szituáció, a látvány annyira vicces, nevetve csóválom a fejem. Még egy ilyen élőlény a Földön aligha akad.
Loganre nézek, szemem még az iménti rövid nevetés hatására könnyektől elfelhősödött, ám látásom azonnal kitisztul és lefagy a mosoly az arcomról. Nagyot nyelek mielőtt megköszörültem a torkom. Kezét nézem arca helyett, így tűnnek fel a látványos nyomai annak, mennyire figyelt arra, amit kértem tőle. Emlékeztetem rá, sőt, hangom mellé morcosabban is pillantok fel a szemébe, majd ismét le, egyenesen a cipőmre.
- Hogy mi? - összerezzenek, azonnal felkapom a fejem. Valamiért kizökkentem, a hangja váratlanul ért, hirtelen képtelen vagyok válaszolni rá. Néhány másodperc alatt összeszedem magam és megszólalok. - Jobban odafigyelek rá, most másképp lázad. - megrántom a vállam, s az időközben ismét felbukkanó kisfickóra pillantok a kalaptartón. - Szereti felhívni magára a figyelmet, van ami mindig megmarad, ha róla van szó. Talán megnyugtat, legutóbb Archie fiókjába beszabadulva adott néhány pofont karommal a pólóinak. Nehéz rajta kiigazodni. - aprócska, lehetlenyi mosoly kúszik az arcomra. Szeretek róla beszélni, mindig ad egy témát, könnyebb, mint elviselni a kínos csendet. - A főnökömre valamiért pikkel, az első perctől csattogtatja a fogait, legutóbb be kellett zárnom egy dobozba, míg Adrian bent volt. Pedig nagyon rendes, sőt, kifejezetten normális, ami egy ilyen helyen kevésbé megszokott, szerintem.


Vendég
Vendég
Anonymous

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 15:37

Logan & DaricaCoincidence means only a connection that's not seen. Roots meet underground
Amikor kiderült, hogy Darica ugyanúgy Rose Harbor-ban ütött bázist ahogyan én is, sejtettem ugyan, hogy a város méreteiből adódóan időnként elkerülhetetlen, hogy összefussunk, ám arra nem számítottam, hogy két héten belül másodszorra találkozunk. Az univerzum vagy utál, és ezért nehezíti meg a dolgom, vagy tesztelni akar, vagy nem tudom, de ez már kezd különös lenni.

- Már visszafelé tartanak, dobott egy üzenetet a kocsiból, szóval szerintem 10 percen belül megérkeznek, nem kell már sokáig várnod. - osztom meg vele az információt, amit Archie-ról tudok.

Mikor megbotlik, reflexszerűen mozdulok felé egy lépést, hogy elkapjam ha esetleg elveszítené az egyensúlyát, de talpon marad, így visszalépek korábbi pozíciómba. Kérdésére bólintok.

- Igen, negyed óra múlva kezdődik a műszakom. - próbálok természetesen viselkedni, de ez csak úgy-ahogy jön össze, csevegő hangszínembe vegyül némi zavartság is, és ezen túl sokat nem segít, hogy feltűnően kerüli a szemkontaktust.

Amikor Chip ismét az ablaknak ugrik, már kevésbé kapok szívinfarktust, mint az elsőnél, de azért meglep a mozdulat, és az értetlenség valószínűleg kiül az arcomra is, mert Darica megmagyarázza a dolgot.- Á, akkor nem a személyem ellen irányul a némileg agresszív viselkedés. - félig megkönnyebbült, félig kérdő a hangom, bár ha őszinte akarok lenni, örülök, hogy elválaszt minket egy üveg, mert lehet, hogy szereznék pár további szuvenírt tőle, főleg amilyen hangulatban van.

Darica kérdésére önkéntelenül dugom zsebre a kezeimet, mintha ezzel el tudnám tüntetni a sebeket, amik szinte semmit nem gyógyultak utolsó találkozásunk óta. A hanszínén halványan elmosolyodom, ez a dorgálás már-már hasonlít ahhoz, mint ahogyan anno kommunikáltunk, mikor valamit nem épp úgy csináltam, mint ahogyan azt kérte. - Kímélem én...két vendég között... - az utolsó három szót szinte az orrom alatt motyogom, bár valószínűleg még így is kivehető. Bár tudom, hogy igaza van és tényleg pihentetni kéne, de nem akarom...talán ez is valami vezeklés féle, vagy ilyesmi.

- Chip azóta nem kószált el? - kérdezem, fejemmel a familiáris felé bökve, aki továbbra is tombol az autóban, kicsit azért para. Lehet nem a legbölcsebb a múltkori eset után beszélgetésbe elegyedni, még a végén kicsúszik valami a számon, aminek nem kéne, de közben egy részem nem akarja itt hagyni, és nyerni akar még pár percet a társaságában. Míg ő nem néz rám, én egyszerűen nem tudom levenni róla a tekintetemet, még akkor is, ha minden egyes közömbös vagy negatív megnyilvánulása ostorcsapásként hat rám. Oké, valószínűleg tényleg van bennem némi mazochizmus, amiért ezt csinálom magammal.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 15:36








Szépen elterveztem a délutánom, felveszem Archie-t, veszünk valami vacsorának valót hazafelé és talán megnézek egy filmet vagy valamit, aminek még véletlenül sincs köze ahhiz, ami napok óta kering a fejemben. Ahhoz a valakihez, aki aztán egyszercsak feltűnik a látómezőmbe, mire én bevetem magam a kocsi mögé akár egy rosszban sántikáló ismeretlen.
Mikor azt hinném, fellélegezhetek, Chip teljes erőből nekiugrik az anyósülés üvegének, ezzel egyidőben tisztán hallom a járdán megváltozott lépéseket, na meg a hangot, az összetéveszthetetlent.
Kifújom a levegőt, tekintetem az égre emelem és felkészülök a találkozásra.
- Én csak... keresek valamit, semmiség - megkapaszkodom az autóban, míg guggolásból felegyenesedem. - Szia. - megigazítom szürke pulóverem, úgy teszek, mintha semmiség történt volna az imént. Kár, hogy süt az arcomról egy méretes zavar.
- Igen, de még nincs itt a kocsi, szóval valószínűleg túlórázik - tömören összefoglalom az amúgy nyilvánvaló helyzetet, mindeközben lazán szeretnék nekidőlni a kocsi csomagtartójának, ám majdnem orrabukok ügyetlenségemben. Darica, szedd már össze magad az Istenért!
- Te... öhm, gondolom, kezdesz, vagy valami ilyesmi - rendezem a vonásaim, az iménti botlás után, megpróbálok közömbösséget színlelni. Mindenfelé nézek, kivéve Logant, közben szedem szépen össze a gondolataimat. Aztán elvesztem a kontrollt és az arcára pillantok.
- Szépen múlnak a... karmolásaid - mintha Chip megérezte volna, hog róla van szó, megint teljes erővel nekiugrik az üvegnek. - Túl sok energiája maradt, és a nyakörvével sincs ma kibékülve valamiért. - magyarázom, pedig szükségtelen, Logan talán hallani sem akar róla a múlltkori után. Lenézek a kezére, visszarerelem a témát a korábbira, az olyan semleges talajnak tűnik. - Mit csináltál a kezeddel? - javulásnak nincs nyoma, ugyanúgy fest, méghzzá kezeletlennek látszóan. Ó, tényleg, az edzések. - Mintha azt mondtam volna, kíméld egy ideig. - hangomban önkéntelen, árnyalatnyi dorgálás cseng, ezzel együtemben lehajtom a fejem, fehér-piros sportcipőm orrát kezdem el fixírozni, nagyon érdekes az a kis folt rajta, tényleg.


Vendég
Vendég
Anonymous

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptyCsüt. 2 Nov. 2023 - 15:25

Logan & DaricaCoincidence means only a connection that's not seen. Roots meet underground
A Daricával történt legutóbbi találkozásunk óta ismét a munkába temetkeztem, ezzel nagyjából sikerrel elterelni az agyamat róla, bár azért óvatlan pillanatokban ettől függetlenül ugyanúgy eszembe jut, és olyankor nem mondom, hogy nem piszkosul sz*r érzés.

Viszont muszáj túllendülnöm, az élet nem állhat meg, a tűzoltóságon számítanak rám, örülnek a plusz műszakoknak is amit vállalok így, hogy emberhiány van, ezen kívül minden héten jelentkezik be a meglévő vendégeim mellé egy-egy új ember is, szóval pörög az az üzlet is.

A Chip okozta sebek nagy része egészen meggyógyult, a vékonyabb karmolások után már csak halványrózsaszín csík van de a kézfejemen lévő néhány mélyebb még továbbra sem a legszebb látvány, bár ha őszinte akarok lenni, nem is nagyon hagyok neki esélyt gyógyulni. Többen járnak bokszolni hozzám, és nem mondhatom neki, hogy bocs de püföld csak a zsákot, mert megkarmolt egy macska. Egyből elmennének máshoz, én pedig nem akarok elveszíteni egy vendéget se, ilyen miatt meg pláne.

Délelőtt volt is két vendégem, abból egy volt boksz, így a seb itt-ott megint felrepedt és vérzett egy kicsit, de lassan hozzászokok a fájdalomhoz. Most délutáni műszakba vagyok beosztva, sőt bevállaltam az éjjeli ügyeletet is. Hogy erre ráhangolódjak, úgy döntök, sétálok a teremtől a tűzoltóságig, közben pedig füllhallgatón keresztül szól a zene a fülembe.

Kezeimet zsebre dugva bandukolok az utcán, már ott vagyok az épület mellett, mikor a perifériámból érzékelem, hogy valami nekiugrik a balomon lévő parkoló autó ablakának, ami még ki is leng. Olyannyira nem számítottam ilyenre, hogy reflexből ugrok egyet jobbra, szépen neki is koccanok a tűzoltóság falának. Chip? Ez komoly? Ha ő itt van, Darica is biztosan erre van, a legutóbbi eset óta szerintem sose téveszti szem elől. Gondolkodom, hogy tovább kéne sétálni, de mazochista énem megállít, és körüljárom az autót, pillanatok alatt meg is találva Daricát a csomagtartónál. Bujkál? Vajon előlem? Nem, biztos nem, csak leejtett valamit és azt keresi.

- Ömm...szia. Minden oké? Archie-t várod? - a fülhallgatómat idő közben kivettem a fülemből, kissé kihallatszik belőle Eminem hangja, de nem zavaró módon. Egyik lábamról a másikra helyezem a testsúlyomat, továbbra sem tudom eldönteni, jó ötlet volt-e megszólítani, nem kellett-e volna tovább menni, mintha nem vettem volna észre. Tessék, a máskor egyébként tökre laza és magabiztos Logan Kincaide szinte teljesen elveszíti a kontrollt egy nő közelében. Mintha valami idióta kamasz lennék.


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
Véletlen találkozás - Page 2 Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptySzer. 1 Nov. 2023 - 12:15








Leparkoltam az épület előtt az autókijáró közelében. Legszívesebben utcányi távolságot hagytam volna, ugyanis mindenre vágytam, kivéve olyan találkozást, ami hasonlóan kellemes, mint a legutóbbi. Éppen ezért húztam a szám, mikor Archie megkért, ugorjak már be érte hazafelé menet, mert nagyjából akkorra végez, mire én Wilmingtonból átverekedem magam a pénteki kora délutáni csúcsidőben.
- Ha megint leszeded magadról a nyakörved, bezárlak a csomagtartóba - sokadik harcom Chippel, aki annyira hozzászokott a teljes alakos élethez a csendes, magányos hullaházban, nehezen viselte, hogy újra be akarom zárni egy macska testébe. - Valamit valamiért. Most pedig hagyd azt szépen békén, világos?
Leállítom a motort, veszek egy mély lélegzetet és kiszállok. Mielőtt társaságom lenne idekint a kissé csípős, télközepi időben, gyorsan bezárom az ajtót. A kabátomra pillantok a hátsóülésen, de elvetem az ötletet, reményeim szerint szükségtelen előszednem. Közelebb sétálok, benézek a nyitott kapun, a tűzoltóautónak hűlt helye tehát még kint vannak valahol. Remeg, mekkora mázlim van!
Körbenézek, látok-e bármi ismert, autót, alakot, de tiszta a terep. Nekidőlve az autó ajtajának meghallom a bent ezerrel nyüsszögő barátom.
- Csend, bent maradsz! - szólok rá, majd ismét hátat fordítok neki.
Kérlek, adj egy esélyt, szeretném megúszni. - felnézek az égre, de abban a pillanatban, ahogy gondolati fohászom végére érek, megáll egy kocsi az út túloldalán alig egy autónyira tőlünk. Odakapom a fejem, de gyorsan el is fordulok. Barna haj, férfi, igen, ő lesz az.
Hogy teheted ezt velem? - nyögök fel ismét az égre nézve.
Jó, ennek annyi. Szembefordulnék a sorsommal, ám ekkor látom meg, az illető alacsonyabb, testalkatra is eltér Logantől. Ó, Istenem, köszönöm!
A sors hol ide vág, hol oda, jelenleg épp az idegrendszeremet akarja tönkretenni. Lebukom, a kocsi mögé osonok erősen remélve, a mi oldalunkon közeledő ténylegesen ismerős alak figyelmét elkerüli a rejtőzködő szerény személyem. Talán szépen besétál, körülnézés nélkül, gondolataiba merülve, mint bárki más, aki egymagában sétálgat.
- Chip! - szólok rá suttogva kiabálva. Az őrült macska teljes erőbedobással vetődik neki az ablaknak, még azt is belelátom, ahogy az autó kileng. Kezem számra tapasztom, guggolok a csomagtartónál, óvatosan lépkedek arrébb az út felé, és olyasmit teszek, amit már ki tudja, mióta elfelejtettem, imádkozom bárkihez, aki hallja.


Vendég
Vendég
Anonymous

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 EmptySzer. 1 Nov. 2023 - 12:13


Darica Andrews & Logan Kincaide

Tűzoltóállomás, 2022 január vége
Vendég
Vendég
Anonymous

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
TémanyitásVéletlen találkozás - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Véletlen találkozás - Page 2 Empty
 

Véletlen találkozás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kéretlen találkozás
» Micsoda véletlen!