Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 129 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 129 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

A kis szökevény - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

A kis szökevény - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

A kis szökevény - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

A kis szökevény - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

A kis szökevény - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

A kis szökevény - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

A kis szökevény - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

A kis szökevény - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
A kis szökevény
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásA kis szökevény - Page 2 EmptyKedd 10 Okt. 2023 - 11:07

Logan & Darica
To see you again...It's good and hurts at the same time.
A 2022-es év nem éppen úgy alakult, ahogyan én azt elterveztem, az első egy hétben totál lecsúszva mint valami rossz alkoholista, sörbe és egyéb piába folytottam bánatomat, közben meg sajnáltam-sajnáltattam magam, de ennek vége, azóta visszatértem a munkába.

A tűzoltóságon emberhiány van, így minden plusz műszakot bevállalok, és a konditeremben is sok új vendégem van, hála a karácsonyi zabálásoknak és az újévi fogyást és mozgást érintő fogadalmaknak. Ezek miatt nap végén szinte öntudatlanul csapódok be az ágyba és alszom el, így jól el tudtam ásni a Daricával kapcsolatos dolgokat. Ne értse félre senki, nem tettem túl magam rajta, inkább struccpolitikát folytatva szépen az agyam hátsó szegletében a szőnyeg alá söpörtem. Ha korábban működött, jó lesz az most is.

Ma, az évben először szabadnapos vagyok, ami rettentő fura érzés, így rávettem magam némi takarításra otthon, ám döbbenten tapasztaltam, hogy ehhez néhány alapvető kellék hiányzik, így irány a bolt. A hűtő is üres, szóval jófej leszek a tesóimmal és abba is bevásárolok, így kocsival megyek a bevásárlóközpontig. Szépen leparkolok, majd már indulnék a bejárat felé, mikor a konténerek felől nagy fújást hallok, meg némi ugatást, a tekintetem pedig automatikusan fordul arra.

- Chip? - fejem enyhén oldalra billen, ahogy a kuka tetején meglátom a macskát, ami kiköpött úgy néz ki, mint Darica familiárisa. Teszek pár lépést közelebb, és onnan már száz százalékig meg tudom állapítani, hogy ez bizony tényleg Chip. Viszont ő eddig kábé sehova se ment a gazdája nélkül, így ide-oda forgatom a fejem, látom-e valahol a lányt, de se híre se hamva, ami elég fura.

Arrébb terelgetem a kóbor kutyát, amelyik fújtatásra készteti az állatot, majd felé nyúlva leemelem a cicát.- Hé, hé, segíteni akarok! Te is pikkelsz rám ugyanúgy, mint Darica? Hé! - próbálom egyszerre távol tartani magamtól Chipet és közben stabilan fogni is, mert ha a boszorkány nincs itt, akkor Chip lehet, hogy elkószált, ebben az esetben pedig inkább nem engedem el, jobb, ha elviszem neki. A kapálózó állatka végigszántja a körmét az arcomon, szép kis csíkot hagyva ott, amiből picit kibuggyan pár apró csepp vér, a kezem is kap, illetve a kabátom is két helyen elszakad, de nem adom fel, visszamegyek a kocsimoz, és a csomagtartóban lévő plédbe becsomagolom a macskuszt, aki ettől nagyjából megnyugszik.

Az anyósülésre teszem a kis csomagot, és a bevásárlást kicsit elhalasztva indulok el a város széle felé, ahol Archie elmondása miatt tudom, hogy összebútoroztak. Nagyjából megbékéltem a gondolattal, bár ezt is inkább elnyomom, nem gondolok bele a szituba, így jó mindenkinek. Ha szerencsém van, a kollégám nyit ajtót, és Darica épp dolgozik, ha nem, hát...akkor majd meglátjuk mi lesz, legfeljebb tőle is bezsebelek pár karmolást.

Annyira elmerülök a gondolataimban, hogy pikkpakk azon kapom magam, hogy lefékezek előttük. Kicsomagolom a plédből Chipet, óvatosan magamhoz fogom, további karmolásnyomokat  szerezve a kabátomra, meg az orromra, de most már csakazértis hazajuttatom a kis szökevényt. Az ajtóhoz érve mély levegőt veszek, megnyomom a csengőt, majd várom az esetleges hidegzuhanyt.  


chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
A kis szökevény - Page 2 Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
A kis szökevény - Page 2 Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

A kis szökevény - Page 2 Empty
TémanyitásA kis szökevény - Page 2 EmptyKedd 10 Okt. 2023 - 11:04

Darica C Logan
A kis szökevény

2022.Január vége, Darica lakása



chill.
Logan Kincaide
Az Alapítók Körének tagja
Logan Kincaide
Elõtörténet :
Titulus :
Tűzoltó és személyi edző
Karakter idézet :
“Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk.”
Play by :
Ben Barnes
༄ ༄ ༄ :
A kis szökevény - Page 2 Tumblr_inline_nm8r8kGbCD1rxlhrp
༄ ༄ ༄
A kis szökevény - Page 2 Tumblr_inline_ozope4xs5N1t7kwd3_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

A kis szökevény - Page 2 Empty
 

A kis szökevény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2