Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 137 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 137 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (137 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:26-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Heath Snyder EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Heath Snyder EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Heath Snyder EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Heath Snyder EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Heath Snyder EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Heath Snyder EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Heath Snyder EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Heath Snyder EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Heath Snyder
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásHeath Snyder EmptyPént. 6 Okt. 2023 - 11:36

Heath Snyder
Foglalt


Kor
20-24 éves
Foglalkozás
választható
Faj
született boszorkány
Play by
a képen Maxence Danet-Fauvel *
Aki(k) várják:
@Admin @Lorelai Tucker @Tess Snyder
Információk

A történelem:
Születésed óta ismerlek. Valószínűleg fogalmad sincs, hányszor fogtalak a karomban még akkor is, amikor a szüleid életben voltak; ott voltam a születésednél, segítettem az első otthon töltött napjaidnál és megannyiszor vigyáztam rád, majd később rátok a húgoddal, hogy a szüleiteknek legyen lehetősége egy kicsit kettesben is lenni. Az anyátok a nővérem volt, és mire te megszülettél, egyben az utolsó valódi családtagom is; a legjobb barátom. Mi, Tuckerek nem igazán voltunk jók az ilyesmiben, a családunk múltja fájdalommal volt teli, de Sammy és én az utolsó pillanatig összetartottunk és nem hagytuk, hogy ti ebből bármit is érzékeljetek.
Azon a napon is én vigyáztam rátok.
A Snyder család, ahová Sam beházasodott, az apátok családja, egy igen neves wilmingtoni boszorkánycsalád volt, saját kovennel, erős boszorkányokkal és híresen széleskörű felhalmozott tudással. Házasságuk révén az anyátok is meghívást kapott a kovenbe, ám a nagyobb gyűlésekhez ti még túlságosan aprók voltatok, ezért mindig velem voltatok, amikor őket szólította a boszorkány-kötelesség. Játszottunk, mesét néztünk, aztán fürdés után addig meséltem nektek, míg el nem aludtatok.
Azon a napon viszont nem a szüleitek jöttek haza az éjszaka közepén.
A Snyder-koven azon az éjszakán megszűnt létezni. Senki nem tudja pontosan, mi történt; a rendőrség valami mondvacsinált okra fogta a mészárlást, hogy lezárhassa az ügyet, a koven természetfeletti szövetségesei pedig inkább hátat fordítottak a történteknek, nehogy ők legyenek a következők. A Wilmington külvárosában fekvő Snyder-kúriát porig égették és a koven minden egyes tagjával végeztek. Családirtás volt.
Azon a napon elveszítették a szüleiteket és tulajdonképpen az egész családotokat rajtam kívül. Senki nem tudta, hogy két apró Snyder-gyermek megúszta a mészárlást, mert azon az éjszakán a nagynénjükkel voltak; a rendőrség nem hozta nyilvánosságra ezt a tényt a ti érdeketekben, és egyben meg is könnyítették számomra az örökbefogadási procedúrát azzal a feltétellel, ha elviszlek titeket a városból és soha nem nézünk vissza.
Tess akkor még alig volt másfél éves és te is csak annyit értettél meg, hogy valami borzalmas történt, ami miatt soha többé nem láthatod a szüleidet. Én mindössze tizennyolc éves voltam, de az anyátokká kellett válnom, a ti érdeketekben.

A jelen:
Rose Harborban kötöttünk ki, az én nagymamám régi, erdőszéli házában, amit rám hagyott. A saját két kezemmel újítottam fel mindent, hogy nektek minden a legjobb és legkényelmesebb legyen, és az egész életemet körétek szerveztem. Ti voltatok a két fényes csillag az életemben, és akármit is hisztek, ez a mai napig nem változott. A sajátjaimként szeretlek titeket - bár sosem állítottam be magam az anyátoknak, hiszen én csak Lola vagyok, a nagynénétek -, legszívesebben óvnám minden lépéseteket, de én is követtem el hibákat, mert messze nem vagyok tökéletes.
Annyira kétségbeesve óvtalak titeket attól, hogy a múlt utolérjen minket, hogy a mágiát szinte teljesen kizártam az életünkből. Gyakran készítettünk közösen amuletteket, figyeltük, hogyan töltődik fel a holdvíz energiával, elkísértetek engem gyógynövényeket szedni...
Aztán felnőttetek és két olyan ellenpólussá váltatok, ami miatt a mai napig csak magamat hibáztatom.
Míg Tess makacsul és kétségbeesetten kezdte űzni a mágiát, a saját aktív erejét, addig te ugyanolyanná váltál, mint én: úgy vagy boszorkány, hogy közben nem vagy boszorkány. Megveted a mágiát és a természetfelettit, az aktív erőd rég megjelent, de elnyomod magadban és soha nem használod; egy-két alkalommal tört csak elő, de akkor is csak azért, mert érzelmileg túlfűtött állapotba kerültél és nem voltál ura a cselekedeteidnek.
Egy darabig egyfajta titkos szövetség volt köztünk az, hogy igyekeztünk óvni Tesst saját magától - még akkor is, ha úgy hiszem, részben te is engem hibáztatsz ezért -, viszont azok után, amit Tess a közelmúltban elkövetett, stratégiát váltottam. Ahhoz, hogy megtaláljam vele a közös hangot, fel kellett oldanom a saját fenntartásaimat a boszorkánysággal kapcsolatban, még akkor is, ha tudom: ezért egészen biztosan meg fogsz vetni engem.
Tess tizennyolcadik születésnapjára visszahoztam neki Wilmingtonból apátok grimoire-ját, amiről csak én tudtam, hol és hogyan rejtették el. Aztán még azt is megtudtad, hogy szerelembe estem egy vérfarkassal. És miközben én az egyensúlyt keresem kétségbeesve az életünkben, fogalmam sincs, nálad mikor és hogyan telik majd be a pohár.

***

Egy kicsit terjedelmesre sikeredett a szövegezés, de a fentiek inkább tények, amelyekre fel lehetne húzni egy izgalmas karaktert, mintsem szigorú határvonalak. Heath látásmódja valamelyest kiütközik a hozzáállásából, de a személyisége szabadon formálható, ahogy nagyon sok minden más is a kedves megalkotó kedvére formázható vele kapcsolatban. Kor tekintetében is mindössze egy intervallumot adtunk meg, ahogy *az arc is szabadon választható. (Lehetőségként eszünkbe jutott még esetleg Hero Fiennes, Tiffin, Steven R. McQueen vagy Andrew Garfield, de ezek csak ötletek; az egyetlen kérésünk az, hogy a korának megfelelő és azért színekben a testvéréhez passzoló pb-t válassz a karakternek.)  Ugyanígy szeretnénk szabad kezet adni abban, hogy mivel foglalkozik: lehet még akár tanuló, egyetemista is, vagy vállalhatott valamilyen munkát Rose Harborban. A karakter egyszer már megalkotásra került, akkor aktív ereje a tűz volt, de ezen is nyugodtan lehet változtatni.
Gyere, nagyon várunk! I love you



hold me like no other

embrace my brokenness.

Lorelai Tucker
Koven nélküli boszorkány
Lorelai Tucker
Elõtörténet :
Kapcsolatban :
Heath Snyder 6c9F
...but he had eyes like rain and hair like waves and a soul as vast and deep as the ocean. And I guess I didn't mind drowning in him.
Heath Snyder B6a01d1c85b1b8a119e406c631374fbf58e2d613
Zenedoboz :
Karakter idézet :
“To give and not expect return, that is what lies at the heart of love.”
Play by :
Adria Arjona
༄ ༄ ༄ :
Heath Snyder EVIKv5p
User :
Lana

Heath Snyder Empty
TémanyitásHeath Snyder EmptyVas. 15 Okt. 2023 - 22:36

Én is kereslek!
   
Kedves, bátyó!

   
Információk

   Baromi sokat vagy bent reggelente a vécén és éjszaka nem tudok aludni ha hangosan röhögve telefonálsz, de... könnyebb lenne kinyomoznom, hogy mi történt a szüleinkkel, ha figyelnél rám. Egy bukott angyallal kellett New Orleans-ba szöknöm, hogy utána járjak, hogy miért nem jelent még meg az aktív erőm, hahó...! Ébredj már fel az álmodozásból, te marha... Mi vagyunk a - már nem létező - Snyder koven utolsó két tagja és sokszor nem tudom, hogy téged érdekel-e még ez az egész vagy te is Lola pártját fogod és ketten dugjátok a kerti homokozóba a fejeteket. Szóljatok ha ott valami érdekesebb történik mint idefent, de ha kicsit utánajársz, hogy mennyi minden történt a bál óta, akkor rájöhetsz, hogy a struccpolitikával az ember csak azt éri el, hogy valaki jól s*ggbe rúgja. Amúgy annyira nem is vagy elviselhetetlen. Annyira.
Tess Snyder
Koven nélküli boszorkány
Tess Snyder
Elõtörténet :
Titulus :
egyetemista
Kapcsolatban :
losing the only person you have ever cared about will kill the last ray of sunlight holding you back from your own darkness

Heath Snyder Dd2790e8a13199a2b2d6dfb31c6f4858d618fa74

Karakter idézet :
"Creativity and psychosis often go hand in hand. Or, for that matter, genius and madness."
Play by :
Anya Taylor-Joy
༄ ༄ ༄ :
Heath Snyder Tumblr_inline_pd23iitZtq1tect6h_400
User :

Heath Snyder Empty
 

Heath Snyder

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heath Snyder
» Heath Snyder
» Tess Snyder
» Tess Snyder