Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 117 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

West reunion - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

West reunion - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

West reunion - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

West reunion - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

West reunion - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

West reunion - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

West reunion - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

West reunion - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
West reunion
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásWest reunion - Page 2 EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 18:14

This family is a mess
- Ne legyél már ennyire fafejű Aspen! 33 éves vagy, ezt az akaratosságot már rég ki kellett volna nőnöd! - hangom kicsit emelkedett, ám nem nevezném még kiabálásnak. Hogy mit keresek már megint idősebbik bátyám lakásának nappalijában, arról őszintén szólva fogalmam sincs.
- Belementem, hogy elmegyek a te orvosodhoz is. Belementem, hogy ide jöjjek, gondoltam lehet veled értelmes felnőtt emberek módjára beszélgetni. Tévedtem. - tehetetlenül tárom szét a karjaimat a szoba közepén sétálgatva fel-alá, időnként ránézve Aspenre.
  Hihetetlen, hogy már össze se tudom számolni, hányszor mondtam el neki, hogy megtartom a babát, ő köti az ebet a karóhoz, hogy vetessem el. Nincs az a pénz! Bár sima fekete garbós pólóm és egyszerű farmerom alatt még nem látszik, de a hasamban már ott növekszik az én 11 hetes kisbabám, akiről sosem fogok lemondani, még akkor sem, ha teljesen egyedül maradok vele.
- Parttalan vita ez Aspen, inkább megyek. - sóhajtok egyet lemondóan, majd megfogva vajszínű télikabátomat a lift felé megyek, ami egyben a kijárat is. Már nyomnám a hívó gombot, mikor az csilingel, az ajtó pedig szép lassan kinyílik, és pár másodpercig azt hiszem, káprázik a szemem.
- Denver? - pislogok rá elképedve, majd két lépéssel elé lépek, és megölelem. Nem vagyunk a legszorosabb viszonyban, nem is feltétlenül vagyunk ölelgetősek, de számíthatunk a másikra, és most úgy érzem, talán kaptam egy testvért, aki talán az én oldalamon fog állni. A fránya hormonok miatt könny szökik a szemembe, 3-4 másodperc múlva azonban elhúzódok Denver-től és ököllel egy nagyot csapok a mellkasára.
- Hol az istenben voltál és miért nem lehetett elérni? - csattanok fel számonkérően, és ha csak nem állít meg, mérgemben még egyet ráütök, de ez már nem olyan erős, nem bántani akarom, csak jelezni neki, hogy mérges vagyok rá, amiért nem értem el amikor bajban voltam.
ft. Aspen Keaton West & Denver Aiden West (njk)




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
West reunion - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
West reunion - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

West reunion - Page 2 Empty
TémanyitásWest reunion - Page 2 EmptySzer. 20 Szept. 2023 - 18:12

Aspen, Aurora és Denver (njk)
West reunion

2021. december első hete, Aspen lakása




I'm a strong woman
Everything that's hit me in life I've dealt with on my own. I've cried myself to sleep. Picked myself back up and wiped my own tears. I've grown from things meant to break me. I get stronger by the day.
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
West reunion - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
West reunion - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

West reunion - Page 2 Empty
 

West reunion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Aurora Nea West
» Aurora Nea West
» Aspen Keaton West