Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 178 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 178 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

you are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
you are busted, lil' wolf
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitásyou are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyPént. 29 Szept. 2023 - 18:32



— you are busted, lil' wolf
Akkor is minden lelkiismeretfurdalás nélkül törtem volna be a lakásba, ha nem ismerném a delikvenst. Bár legyünk őszinték, túlzás azért azt állítani, hogy ismerem Charlie-t, hiszen szerintem 2 mondatot ha beszéltem vele az elmúlt években, amióta ő is a falka tagja. Harapott farkas, és mint olyan, a szememben lényegében korcs. Nem tartom őket eléggé farkasnak, hogy úgy mondjam. Az én szememben ők egyértelműen lejjebb valók a megbecsülési listán mint azok, akik ennek születtek. 
Na mindegy, nem azért vagyok itt, mert ő csak harapott farkas, ennyire piti azért nem vagyok. Ez most biznisz jellegű látogatás - bár inkább nekem van belőle hasznom, mint a férfinak, de ez nekem tökéletesen megfelel. Szinte gyermeki izgalommal várom, hogy Charlie végre hazaérjen, és a kulcszörgés hamarosan jelzi is jöttét. Kíváncsi vagyok, mennyire akad ki. Na jó, legyünk őszinték, azt hiszem valahol akarom, hogy kiakadjon. Kíváncsi vagyok, mennyi van benne. 
Köszönésére idegesen pattanok fel, miközben sört tartó kezemet rászorítom a dobozra, mely mintha csak vékony műanyagból lenne roppan össze, és folyik ki belőle a sör, de nem érdekel, sőt, még le is vágom a padlóra - amúgy is úgy néz ki, mint amire ráférne némi söprés, ez igazán alig ront az összképen.-Hívj még egyszer Penelope-nak, és esküszöm nem lesz többet mivel megszólalnod. - lépek hozzá közelebb, tekintetemből és az egész kisugárzásomból süt a fenyegetés, és hogy halálosan komolyan gondolom mindezt. Még a szüleimnek sem tűröm, hogy Penelope-nak szólítsanak, már nagyon régóta. Pepper vagyok, és kész. 
Hogy Charlie direkt ingerelt ezzel a passzív-agresszív megszólítással, vagy szimplán ennyire nincs képben azzal, ki is vagyok én, nem tudom, nem is érdekel, mindenesetre megadta az alaphangot a kis beszélgetésünkhöz. -Bryce Miller. - szűröm a fogam között a nevet, mely oly sokszor szemem elé került az utóbbi napokban a nyomozásom során. Hagyok neki pár másodperc szünetet, mielőtt folytatom.
- Ha jól tudom, khm...behatóan ismered az úriembert.- nem tudom visszafojtani az arcomra kúszó gonosz mosolyt, ahogyan már-már gúnyosan ejtem ki a szavakat.-Ha jót akarsz magadnak, elmondod, hol van. -  nem adok magyarázatot, egyelőre legalábbis semmiképp. Nem célom, hogy rögtön kiteregessem minden kártyámat előtte. Nem lenne túl professzionális tőlem. Beszéd közben mellkasom előtt összefűzöm a karjaimat, és úgy sétálok hozzá közel - hacsak nem lép el, akkor zavaróan közel. Keringek körülötte, mint valami keselyű, melyet a vérszag csalt prédája közelébe.
ft.Charles Talent Manx




Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
you are busted, lil' wolf - Page 2 Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
you are busted, lil' wolf - Page 2 EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

you are busted, lil' wolf - Page 2 Empty
Témanyitásyou are busted, lil' wolf - Page 2 EmptySzomb. 23 Szept. 2023 - 21:06

Már a folyosón éreztem, hogy valami nincs rendjén.
Nem csak az orrom meg a fülem árulta el, hogy a lakásajtó mögött zajlik valami, de egyfajta furcsa hatodik érzék is felborzolta a rövidre nyírt szálakat a nyakszirtemen. Farkasszag volt, méghozzá falkatárs szaga, így a vérnyomásom kevésbé emelkedett meg az otthonomhoz közelítve, ám...
Ez az én házam, a fenébe is. Az én területem. Territoriális állatok és territoriális emberek vagyunk. Nem?
Mit képzel, aki csak úgy átengedi magát a küszöbömön?
A telefonomra nézek: semmi. Még csak meg sem próbáltak felhívni.
Bosszúság és aggodalom ingerei tolakodnak bennem felváltva, amikor elfordítom az ajtógombot és benyitok.

Sok mindenre számítottam. Erre nem.
Egymásra bámulunk, Penelope meg én, ahogy betoppanok az előtérbe. A kezem még a gombon, egy pillanatra elfeledkezem a pózról, amibe belefagytam itt: hívatlan vendégem az ebédlőasztalomnál ücsörög (dupla sértés!), és bár az italt nem sajnálom tőle, azt azért észreveszem, hogy még csak fel sem áll köszönni. Rövid szusszanással rázom le magamról a helyzet furcsaságát.
- Hello, Penelope - jegyzem meg, a rám jellemző óvatos távolságtartás ellenére sem túl hűvösen. Becsukom az ajtót, és felakasztom az autóból felhozott vászondzsekimet a fogasra. Barna bokacsizmámból és a fekete nadrágból, amit fölé húztam, számára is egyértelmű lehet, hogy nem munkából jövök. Apró mintás kék pamutingem ujját ugyan korábban felhajtottam már könyékig, most mégis mindkettőt megérintem, mintha képtelen lennék úgy elvégezni egy hajtást a tükör előtt, hogy az a helyén maradjon. Kis ideig tanulmányozom a másik farkas képére kiült rátarti kifejezést. Soha nem kedveltem őt különösebben, és ez az érzés mit sem változik a látványtól. Az igazság az, hogy egy kissé tartok is tőle. Egészséges életösztön. Láttam már nemegyszer, milyen, amikor birokra kel egy másik alakváltóval. Megállok az asztal túloldalán. Karba fonom a kezem a mellkasomon. Egyelőre főleg zavartságot érzek. Pepper Brandt soha nem kereste a hozzám hasonló senkiháziak társaságát. Különösen magában nem.
- Miért vagy itt?



There is always the return.
And the wound will take you there.
Charles Talent Manx
A rose harbori falka tagja
Charles Talent Manx
Elõtörténet :
Titulus :
rose harbor temetkezési vállalat sofőrje
Zenedoboz :
Karakter idézet :
‘no creature can learn that which his heart has no shape to hold.’
Play by :
Zachary Quinto
༄ ༄ ༄ :
you are busted, lil' wolf - Page 2 UjObPmH
User :
hellebore

you are busted, lil' wolf - Page 2 Empty
Témanyitásyou are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 10:08



— you are busted, lil' wolf
Amatőr... az orrom alatt ciccegek, ahogyan egy mesterkulcs segítségével kinyitom Charlie lakásának ajtaját. Olyan gyenge és béna zárat használ, hogy egy óvodás is ki tudná nyitni, nekem pedig, akinek tapasztalata is van benne, mindössze néhány másodperces procedúra az egész. Mielőtt lenyomnám a kilincset még jobbra-balra fordítom a fejem, bár az orrom nagyon ritkán szokott becsapni - teljesen üres a folyosó, ahogyan a lakás is.

Becsusszanok az ajtón, majd becsukom magam mögött, odabent pedig körülnézek, hiszen sosem jártam még itt. Semmi extra, tipikus agglegény lakásnak tűnik mind a berendezésből mind pedig a szagokból kiindulva. A telefonomon ránézek az időre, van még sacc 10 percem, míg a férfi hazaér, legalábbis napirendjét tanulmányozva erre számítok. Addig körbejárok, szemérmetlenül húzok ki pár fiókot, nézek be a ruhái közé, de egyelőre semmi gyanús.

Charlie mint falkatárs számomra tök semleges. Nem beszél sokat, nem egy feltűnő jelenség, egészen az elmúlt néhány napig szinte arról is elfeledkeztem, hogy amúgy ő egyáltalán a világon van, ám az egyik aktuális megbízásom szálai hozzá vezettek. Egy aggódó apa keresett fel, hogy a partnere fogta magát és lelépett a 17 éves lányukkal már két hete, és nincs róluk hír. Igencsak meglepett, mikor a férfi szeretői/alkalmi kapcsolatai között rábukkantam Charlie-ra, aki gyanússá vált. Vajon ő is részt vesz a dologban? Ezt fogjuk ma kideríteni.

Hamar körbeérek a lakásban, aztán a konyha felé veszem az irányt, és a hűtőből előveszek egy sört, felpattintom, majd nagyot kortyolok belőle, miközben ledobom magam az étkezőasztal egyik székére úgy, hogy rálássak a bejáratra. Hamarosan kulcscsörgést hallok, Charlie feje pedig megjelenik a nyílásban, ahol szembe találkozhat velem, ahogyan tetőtől talpig fekete szerelésben, szoros lófarokba fogott hajjal a sörét kortyolgatom keresztbe tett lábbal.

-Hello Charlie. Azt hiszem ideje, hogy elbeszélgessünk. -   hangom szinte jegesen cseng, de kihallatszik belőle az, hogy mennyire élvezem én ezt, hogy így meglephetem. Fogalmam sincs, hogy fog reagálni, elvégre betörtem hozzá, bár aztán bizonyítsa be, a zár nincs sem eltörve, és nem is loptam el semmit - a sörön kívül. Meg hát ott vannak a rendőrségi kapcsolataim, szóval nincs sok esélye, bár ezt ő nem tudhatja még. Nincs más hátra tehát, mint...showtime.

ft.Charles Talent Manx





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
you are busted, lil' wolf - Page 2 Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
you are busted, lil' wolf - Page 2 EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

you are busted, lil' wolf - Page 2 Empty
Témanyitásyou are busted, lil' wolf - Page 2 EmptyHétf. 18 Szept. 2023 - 10:04

Charlie & Pepper
you are busted, lil' wolf

2023 május vége, Charlie lakása





Wake up every morning and tell yourself you're a badass bitch from hell and that no one can f*ck with you, and then don't let anybody to f*ck with you.
Penelope Brandt
A rose harbori falka tagja
Penelope Brandt
Elõtörténet :
Titulus :
Szabadúszó magánnyomozó
Zenedoboz :
You say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got a bad bitch, show me you can handle this


Karakter idézet :
"Allergiás vagy a stílusomra? Semmi baj, akkor te mehetsz balra, én meg jobbra."
Play by :
Lesley-Ann Brandt
༄ ༄ ༄ :
you are busted, lil' wolf - Page 2 Tumblr_pnrc15pFqp1xmxx37o2_540
༄ ༄ ༄
you are busted, lil' wolf - Page 2 EJW2GwfXYAEy0IW
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

you are busted, lil' wolf - Page 2 Empty
Témanyitásyou are busted, lil' wolf - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

you are busted, lil' wolf - Page 2 Empty
 

you are busted, lil' wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» One hungry wolf