Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
...mert amely napon eszel róla, meghalsz
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
Témanyitás...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 10:12

 
Dancing with the dead
Life.
Death.
Shaking hands with the devil
A fekete mágiát használókat a sztereotípiák gonosszá, harciassá és igazságtalan- ná tették az idők során. Persze nem minden vidék, nem minden koven és nem minden természetfeletti közösség gondolkodott lesújtóan rólunk, de már a közepes erőt birtokló boszorkányok is könnyedén kiszagolták a minket körülölelő csillagfoltos sötétséget, így pedig sosem volt menekvés az ítélkezés elől. Nem úgy mint a fehér mágiát használók, kik nem ismerték a megvetettség okozta magányt és kiszolgáltatottságot.

Nem tudhattam, hogy a nő előttem, velem egy időben, vagy utánam érkezett a különös helyszínre. A napban szikrázó jégre hasonlító szempár úgy nyársalt fel ahogy késdobáló szegezi a falhoz jelöltjét éles eszközeivel. Egy tapodtat sem mozdultam és a szintén ugrásra készülő boszorkányhoz minél türelmesebben és nyugodt hangon igyekeztem szólni.

- Ez a hely felkeltette az érdeklődésemet - a fekete köd szépen lassan visszaszivárgott csupasz kezembe - Semmi másra nem vágyom, mint addig időzni, míg kérdéseimre választ nem találok, vagy olyan kérdés fogalmazódik meg bennem, ami elvezethet következő célomhoz. Nem támadok meg elsőként más boszorkányokat.

Láthatatlan csápjaim körbetáncolták a nálam jó tíz centivel alacsonyabb fiatal nő alakját, majd visszahúzódva annak nagy erejéről sugdostak fülembe. Érdeklődve hümmögtem, bár nem lehettem biztos benne, hogy meghallja-e ilyen távolságból.

- Érdekes az erőd - jegyeztem meg, mivel nem olyan vakítónak érzékeltem mint azokét kik kizárólag a fehér mágiában fürösztötték magukat - És megmagyarázza, hogy miért jöttél ide.

# Pokol Szája # 2021 # December

   
Lendar Swan
A Swan koven tagja
Lendar Swan
Elõtörténet :
Titulus :
kovács, bádogos, famíves
Karakter idézet :

"Maybe it’s in us. It’s in our Gypsy blood. We live somewhere between life and death, waiting to move on. And in the end, we accept it. We shake hands with the devils and we walk past them."
Play by :
Yon González
༄ ༄ ༄ :
...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 C83517cbcdf9313c2367b4f9c96de1cc4921c17f

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 243ff4f0d9c13382c03c82179bf84d9ad3ee619f00dfc3c84de0ec24098abe83._RI_


User :

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty
Témanyitás...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 8:56


...mert amely napon eszel róla, meghalsz
Nagybátyám esete óta foglalkoztat a Ley, és az abban rejlő erő. Ő azonban nem volt elég óvatos, függővé vált, végül a leválasztásba bele is halt. Én azonban okosabb és elővigyázatosabb vagyok. Rengeteg tanulás, tapasztalatgyűjtés van a hátam mögött,  kutatásokat végeztem, hogyan lehet okosan felhasználni a Ley-t anélkül, hogy függővé válna az ember. A kulcs a mértékletesség és az önuralom.
Mióta visszatértem Rose Harbor-ba egyetemi tanulmányaim befejezése után, voltam már a Pokol szájánál, ám csak megvizsgálni a helyszínt. Azonban most ennél több a cél, ma kísérletet akarok tenni a Ley vonalhoz való kapcsolódásra. Izgatottság, kíváncsiság és eltökéltség kavarog bennem, mikor a Pokol szája elnevezésű helyet közelítem meg, hűséges familiárisom, Rubin társaságában. A dobermann szinte nesztelenül lépdel, az én csizmás talpam alatt a növényzet azonban jelzi jöttömet. Mágikus érzékelőim kihegyezve, figyelek a környezet minden rezdülésére, különösképp a többi élőlény jelenlétére.
Már majdnem a célnál vagyok, mikor megcsap egy idegen boszorkány ereje, és érzem magam mellett, hogy Rubin is megfeszül. Hamarosan megpillantom a férfit, kit még szerintem sosem láttam a városban, és ő szólal meg először.
- Az attól függ, milyen céllal érkeztél, és mi a következő lépésed. - válaszolok vissza magabiztos hangon, és ez főleg annak szól, hogy nem kerüli el a figyelmemet a kezénél kavargó köd, de egyébként sem árt az óvatosság. Az én erőm is bevetésre kész, de ha nem muszáj, nem használnám. Egy ilyen erős boszorkány ellen bevetett aktív erőm igencsak legyengítene, és messze van a civilizáció. De ha arra kerül a sor, hát kiállok magamért, vagy ne legyen a nevem Nora Lackwood.
Minden idegszálammal rá koncentrálok, de közben a környezetre is figyelek, jelenik-e meg másik boszorkány, esetleg egyéb lény. A Ley vonzó célpont több természetfelettinek, így bármikor megjelenhet itt valaki.






Ambition is the path to success
But her heart was so cold that she could hold ice in her mouth and it would never melt
Nora Lackwood
A Lackwood koven tagja
Nora Lackwood
Elõtörténet :
Titulus :
Üzletfejlesztési tanácsadó
Karakter idézet :
“A bölcsnek nem kapnia, hanem adnia kell a parancsot, s nem ő tartozik másnak engedelmeskedni, hanem őt kell követni a kevésbé bölcsnek."
Play by :
Katie McGrath
༄ ༄ ༄ :
...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Tumblr_inline_nl4dfwy0eF1rifr4k
༄ ༄ ༄
...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 MRl_lh
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty
Témanyitás...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 0:04

 
Dancing with the dead
Life.
Death.
Shaking hands with the devil
A táj elvesztette minden színét miközben a szürke összes lehetséges árnyalatát magára öltötte. Szeretett volna elmenekülni az előttünk álló fogcsikorgató téltől, a hamar szétterülő sötétségtől, az élet újrateremtésének lehetőségétől.

Napjaimat a tűz mellett töltöttem, melyet a sok év tapasztalat és az apám által rám hagyott grimoire-ban található varázsigék egyikével tűzifa-utánpótlás nélkül is életben tartottam, de ez úgy merítette erőimet ahogy hosszútáv gyaloglót zavar, ha vállába váj a hátizsák pántja. Kellemetlenséget okozott, míg nem hátráltatott az előremenetelben.

Egy ideje már egyre messzebb és messzebb küldtem magamtól mágikus csápjaimat, s mikor egy-egy érmedobás eredménye arra biztatott, hogy szerencsével járhatok, kiküldtem Shalaye-t a Ley-vonal által körbefont területekre, majd az állat szemeit és emlékeit kölcsönözve magam is megvizsgáltam, hogy mi is várja azt, ki közelebb merészkedik a pulzáláshoz.

Szinte csodálkoztam, hogy nem hamarabb pattantam fel a vardo mellől, s rókaprémes irhadzsekimet szorosan magamra kanyarítva megindultam abba az irányba, melyről úgy sejtettem, hogy a legerősebb kapcsolódási pont lehet.

Még nem esett annyi hó, hogy az tartósan megmaradjon a kővé fagyott talajon. Vastag fekete csizmám minden igyekezetem ellenére hangosan kopogott a berepedezett és szinte élet után könyörgő földön. Az út felénél járhattam, mikor minden erdei nesz elhalt, s nem jelent meg több madár a fán. Tudtam, hogy közeledem.

Nem tudtam eldönteni, hogy először a kis tisztásból áradó - vagy talán tomboló - mágia, vagy a másik boszorkány jelenlétét jelző pulzálás taglózott-e le jobban. Csápjaim visszahúzódtak belsőmbe figyelmeztetve, hogy egy másik nagy erejű mágiahasználót leptem meg a göcsörtös fákkal és a földből fogak mintájára kimeredező sziklákkal szegélyezett területen.

- Úgy gondolom két boszorkány is megférhet ezen a helyen - mondtam nyugodt, megfontolt hangon, ám belül ugrásra készen, pattanásig feszült idegekkel vártam a reakciót. Tisztában voltam vele: ezen a helyszínen egy másik fajtársammal találkozni olyan volt, mint vacsoráját fogyasztó kutyát megsimogatni.

Az oldalamon lógó kezem tenyeréből fekete köd derengett elő, ahogy mágiám harci állást vett fel.

# Pokol Szája # 2021 # December

   
Lendar Swan
A Swan koven tagja
Lendar Swan
Elõtörténet :
Titulus :
kovács, bádogos, famíves
Karakter idézet :

"Maybe it’s in us. It’s in our Gypsy blood. We live somewhere between life and death, waiting to move on. And in the end, we accept it. We shake hands with the devils and we walk past them."
Play by :
Yon González
༄ ༄ ༄ :
...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 C83517cbcdf9313c2367b4f9c96de1cc4921c17f

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 243ff4f0d9c13382c03c82179bf84d9ad3ee619f00dfc3c84de0ec24098abe83._RI_


User :

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty
Témanyitás...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 EmptySzer. 13 Szept. 2023 - 23:46


   
Nora és Lendar
...mert amely napon eszel róla, meghalsz

   
Pokol Szája, 2021. december első napjai
Lendar Swan
A Swan koven tagja
Lendar Swan
Elõtörténet :
Titulus :
kovács, bádogos, famíves
Karakter idézet :

"Maybe it’s in us. It’s in our Gypsy blood. We live somewhere between life and death, waiting to move on. And in the end, we accept it. We shake hands with the devils and we walk past them."
Play by :
Yon González
༄ ༄ ༄ :
...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 C83517cbcdf9313c2367b4f9c96de1cc4921c17f

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 243ff4f0d9c13382c03c82179bf84d9ad3ee619f00dfc3c84de0ec24098abe83._RI_


User :

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty
Témanyitás...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

...mert amely napon eszel róla, meghalsz - Page 2 Empty
 

...mert amely napon eszel róla, meghalsz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Unalmas napon