Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 112 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

ELKELT: Cameron Ward EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

ELKELT: Cameron Ward EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

ELKELT: Cameron Ward EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

ELKELT: Cameron Ward EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

ELKELT: Cameron Ward EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

ELKELT: Cameron Ward EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

ELKELT: Cameron Ward EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

ELKELT: Cameron Ward EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
ELKELT: Cameron Ward
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásELKELT: Cameron Ward EmptySzomb. 9 Szept. 2023 - 11:28

Cameron Ward
Foglalt


Kor
29 éves
Foglalkozás
Magánnyomozó/közös iroda Pepperrel és Daxszel/
Faj
véfarkas, falkatag
Play by
Brant Dougherty
Aki(k) várják:
@Admin ;  @Duncan Roth  ;  @Alec Ward ;  @Penelope Brandt ; @Victoria Fewer
Információk

Egész életében arra készült, hogy egy nap majd beteljesíti a sorsát és átveszi apja helyét a falka élén - és egész életében ott lappangott benne a félsz, hogy az öreg Ward szemében sosem lesz annyira jó, mint a korcs fivére. Végül ez a balsejtelem apjuk halálával beigazolódott, kegyetlen pofonként törve ketté a fiatal vérfarkas reményeit.

Cameron fénye megkopott Duncan árnyékában; hiába folyik a farkasok tiszta vére ereiben, a második gyermek szerepéből képtelen volt kitörni. Ennek ellenére élt benne a remény, hogy bétaként rávilágíthatja majd a társait arra, apjuk mekkora hibát követett el, mikor Duncanra bízta a falkát - féltestvére azonban az öccsüket választotta bizalmasául helyette. Ez az újabb pofon elég volt Cameronnak ahhoz, hogy úgy döntsön, a saját kezébe veszi innentől az irányítást és eltép minden köteléket, mely a családjához fűzi. A látszatot persze továbbra is fent kell tartani, hiszen az igazi erő nem szemből, ostoba hősiességgel támad, hanem hátulról, ravasz megfontoltsággal, mikor a legkevésbé számítanak rá - Cameron pedig jobb szeretett mindig is az eszével harcolni (nem mellesleg a fene gondolta volna, hogy egy félvérből ilyen hatalmas vezető válhat majd. Hát ki merne nyíltan szembeszállni vele?).

A szeme sem áll jól; mondják, akik alig ismerik. Éles eszű, ravasz gyerek; óvatosan nyilatkoznak róla, akik tartanak a benne forrongó bosszúvágytól. Nem való vezetőnek, önző és forrófejű; az idősek véleménye törhetetlen. Pont rá van szükségünk; egyre többen suttogják a falkán belül és kívül. Te milyennek látod őt? Ha azzal fordulna a legnagyobb titokban hozzád, legyél falkatag vagy omega, hogy Duncan csak pusztulásba taszítja a hozzá nem értésével a falkát, és hogy a túlélésetek, a hatalmatok megőrzésének és kiterjesztésének egyetlen módja, ha egy igazi, tisztavérű farkas kerül az alfa helyére, megbíznál benne? A döntés rajtad áll. Csak ne feledd: jobb, ha sosem fordítasz hátat neki.

Nincs függő viszonyban a kapcsolataiban. Cameron abszolút nem birtokolható, de elvárja, hogy ami az övé, ahhoz egyetlen manccsal se piszkáljon hozzá senki. Számára élvezetes, ha partnere ugyanolyan erős mint ő, ez az intenzív kapcsolat neki. Párkapcsolataiban fontos, hogy megélje mélységet és a magasságot. Csípős nyelvű, kritikus, nem rejti véka alá a véleményét.  Gyakorta játssza az elérhetetlenül vonzó szerepet. Karnyújtásnyira van, mégsem elérhető; tökéletesen elégedett a se veled, se nélküled kötelékben, de csak akkor, ha ő irányíthatja a szálakat. Hosszú ideje él ilyen se veled, se nélküled kapcsolatban  @Victoria Fewer -rel.

Valódi barátai nem nagyon vannak, talpnyalói inkább, mondanák azok, akik közelről ismerik. Az évek alatt azonban kialakult körülötte egyfajta kör. Dax és Pepper ( @Penelope Brandt ) a jéghegy csúcsa, a barátai, a legfőbb bizalmasai. Azonban az alakváltók között is sikerült néhány értékes kapcsolatra szert tennie. Besúgók, nepperek, olyan alakok, akik jókor vannak jó helyen… Mind a munkában, mind pedig a törekvéseiben hasznosak lehetnek.



A karakter már megjelent  a játéktéren, a korábban megírt
adatlap
elemeit az új igénylő a korábbi játékos (becks) engedélyével szabadon felhasználhatja. A sarokponton megtartása kötelező, de ezen kívül a karakter szabadon formálható, ízlésre igazítható.


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
ELKELT: Cameron Ward Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
ELKELT: Cameron Ward B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

ELKELT: Cameron Ward Empty
TémanyitásELKELT: Cameron Ward EmptyKedd 3 Okt. 2023 - 20:57

Szakítok

Igen, csak így, szerinted valószínűleg derült égből villámcsapásként, de nekem ez nem hirtelen fellángolás és nem fogok holnap ismét a karjaidba omlani.
Nem vagyok már az a fiatal csitri, akit elvittek a hormonok, a tűz és a fékezhetetlenség, ami korai éveimben jellemzett.

Felnőttem.

Meg akarok állapodni. Stabil partnert szeretnék, aki úgy büszke rám, hogy én is büszke lehessek rá. Mert rád... rád sosem voltam igazán büszke.

Sokszor úgy léptél le és hagytál faképnél, mint ahogy a kivert kutyákkal bánnak és... tudod milyen vagyok. Elegem van ebből!

Tudom, hogy jobbat és többet érdemlek, mint a te állandó játékszered. Felejts el, rám se nézz, hozzám se szólj. Már nem vagy hatással rám.

Ennyi volt.

Vége.

Victoria
Vendég
Vendég
Anonymous

ELKELT: Cameron Ward Empty
TémanyitásELKELT: Cameron Ward EmptySzer. 4 Okt. 2023 - 6:33

Én is kereslek!
Légy a fivérem!

Információk

Volt idő, amikor Te voltál az, akivé válni akartam. Az idősebb testvérként mindig előttem jártál, és ugyanolyan büszkeséggel álltam volna az te oldaladon, mint az idősebb fivérünkén. Erősnek, és bátornak láttalak, aki nem retten meg senkitől, és végképp nem szorul rá, hogy az árnyékok között bujkálva szőjön cselszövést. Úgy érzem, hogy valami összetört benned, Cameron, de még hiszek benne, hogy megmenthetlek. Hogy megváltozhatsz.

Meg akarlak menteni!

Kapcsolatunk jelenleg semleges, bár valószínűleg nem örülsz neki, hogy korábban volt egy félig-meddig kalandom a barátnőddel, aki azóta el is hagyott. Nem miattam, bár már egy ideje mondogattam neki, hogy jobbat érdemel nálad. Kihasználtad, és ez nem tetszett.

Bár idősebb testvérként előszeretettel ugratsz, mindig ott feszül köztünk azon tény, hogy a fiatalabb fiuként mégis én állok magasabb rangon a falkában. Tudom, hogy ez bosszant téged. Elégedettséggel figyelted, amikor a titkok (a lehető legrosszabbkor derült fény rá, hogy vérfarkas vagyok) kipattanása után az emberi menyasszonyom elhagyott, és azóta is előszeretettel dörgölöd az orrom alá, hogy elbuktam. Szerencse, ugye? Elvégre egy korcs egy családban éppen elég... A vérvonalmániád már-már beteges.

Cameron mindent megtesz azért, hogy hátráltassa Alecet, mind a falkában, mind pedig a magánéletben. Persze nem egyenes módszerekkel teszi ezt sem, így az ifjú Bétának meg van a lehetősége arra, hogy kételkedjen abban, hogy a fivére szándékosan bántja.

Legyen múlt, legyen jelen, bármit nagyon szívesen játszanék ezzel a két karakterrel! Smile

Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

ELKELT: Cameron Ward 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
ELKELT: Cameron Ward Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
ELKELT: Cameron Ward Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

ELKELT: Cameron Ward Empty
TémanyitásELKELT: Cameron Ward Empty

Ajánlott tartalom

ELKELT: Cameron Ward Empty
 

ELKELT: Cameron Ward

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cameron Ward
» Cameron Ward
» i don’t mind at all ༄ Cameron
» Zane Ward
» Zane Ward