Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Tetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Tetoválást mindenkinek
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyHétf. 22 Május 2023 - 12:19








A nagyobbik munkával még nem akarok foglalkozni, annak neki kell ülni, vázlatotkészíteni és megformálni, hogy úgy nézzen ki, ahogyan elképzelte, ezért egyelőre maradok a könnyű résznél és a már meglévőt veszem szemügyre.
Hozzáérek felsője széléhez, hogy teljes képet kapjak a kész mintáról, és felmérem a terepet.
- Nem vészes, de teszek rá neked egy kis erősítést - elhúzom a kezem és ellépek egyet hátrébb. Aztán még egyet, mert a kis tologatós tárolómért nyúlok, amin a cuccaim vannak kikészítve. Gyors pillantással felmérem, minden a helyén van, közben hallgatom a nőt a továbbiakról.
- Mutasd a képet - egyszerre szól hangom határozottan és teljesen normálisan, nem förmedek rá szerencsétlenre, ekkora barom nem vagyok. Oké, belül morgok, de ez tényleg annak tudható be, jobban szeretem, ha rá tudok készülni a munkámra, kisebb a kockázata, hogy elcs**zek valamit, ami nálam egyáltalán nem fér bele. Ritkán hibázom, de emberből vagyok, jobban szeretem elkerülni a lehetőségét is.
Ha átadja a képet alaposan megvizsgálom és az asztalomon előkeresek egy üres papírt. Párvonallal felmérem, mekkorának kellene lennie, minek, hol kellene elhelyezkednie és úgy összességében, hogyan is festene. Sok kis apró vonal van benne, az összehatás azonban tényleg nem egy egetrengető bonyolult kép, ki tudom belőle hozni, amit szerintem Aida szeretne.
Miután a pár perces vázlat elkészült, itt-ott még húzok bele néhány vonalat, aztán leteszem az asztalra és a tintáért, meg az eszközeimért megyek.
- Nézzük a könnyebbik részét - megkérem, hogy vegye le a felsőjét, majd elhelyezkedünk mindketten a magunk részén és munkához látok. A tű mozogni kezd, a gép felberreg, a szépen lefertőtlenített bőrfelület fölé helezve az első nyomokt hagyom fekete tintámmal a bőrén.
A gumikesztyű alatt viszketni kezd a hüvelyik ujjam tövénél, ott rohadjon meg, nem törődöm vele, pontosabban hagyom, hadd idegesítsen, azért sem állok meg miatta.
- Hol ilyen, hol olyan - megvonom a vállam. - Amint látod, lassan mindenki lelép innen - Kezdve Flo-val, aki visszaadta a kis helyiséget, mert máshol akarja megtalálni a számításait, nem a város piercereként, aztán tavaly szilveszterkor Emily... Belegondolva, rohadt csendes hely lett ez a szalon hirtelen. - De nincs okom panaszra, kevés az üres hely a naptárban, hála nektek. - szavaim nyomán az imént elhalványuló mosolyom is visszatér.


Keyaan Payne
Városlakó
Keyaan Payne
Elõtörténet :
Play by :
Kevin Creekman
༄ ༄ ༄ :
Tetoválást mindenkinek - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090

Sorry Mom Tetoválószalon
Tetoválást mindenkinek - Page 2 737e3063f926dc54367f44b51e7fdc29

Játékkövető

Kapcsolati háló
User :
Lyn

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyCsüt. 18 Május 2023 - 19:00




To: Keyaan



-Sör? Hmm nem hittem volna, hogy sörrel várod a vendégeidet. Vagy csak a kedvenceket?-Nyilván tudom, hogy nem éppen erre gondolt, de nem tudtam szó nélkül hagyni. Nah meg egy jó sörnek én sem tudok nemet mondani. Hmm lehet hazafelé menet be is ugrom a boltba.
-Mégis mit mondhatnék? A munka nem áll meg. Mindig van mit tenni… Bár az unalmasabb napokon leginkább csak az utcán sétálunk és minden apróságért lehordjuk az emberek fejét.-Jahm tegnap is ilyen izgalmas dolgaim voltak. Az egyik legnagyobb vitám egy nálam kétszer nagyobb fickóval volt, aki nem volt hajlandó felszedni a kutyája végtermékét a járdáról… Nos végül én nyertem.
-Nyugi semmi komoly.-Helyet is foglalok a széken, majd kibújok a pulcsimból, hogy utána kicsit lehúzzam a felsőmet a nyak részen.
-Szóval én úgy láttam, hogy kicsit kopott a festék, de te ehhez jobban értesz.-Hagyom hadd nézze meg magának a korábbi művét. Az sem volt egy túl bonyolult rajz. Három madár… Az elveszett családom emlékére.
-A másikról hoztam egy képet, hogy körülbelül milyet szeretnék, de kellene egy kicsit módosítani rajta.-Mosolyodom el ismét. Ha netán közben arra a következtetésre jut, hogy biza nem ártana felfrissíteni a mostani tetoválásom kényelembe is helyezem magam, hogy neki láthasson a munkának. Tudom az én esetem nem egyszerű a gyors regenerációnak köszönhetően, de szerencsére ő teljesen tisztában van ezzel. Olyan jó, mikor olyan emberekkel találkozom, akik előtt nem kell elrejtenem ki is vagyok én. Persze a farkasomat sosem fogom kivillantani neki, de legalább nyíltan beszélhetek róla.
-Amúgy veled mi a helyzet? Megy az üzlet rendesen?-Érdeklődöm én is kicsit felőle. Egy kis városban megélni nehezebb főleg olyan szakmába, ami nem éppen nyeri el mindenki tetszését. De biztos jönnek ide a szomszédos városokból is, hisz nagyon jól dolgozik. Gyönyörűek a művei.

words ❖ youtube ❖ note: xx


Aida Burgess
A rose harbori falka tagja
Aida Burgess
Elõtörténet :
Play by :
Jessica Biel
༄ ༄ ༄ :
Tetoválást mindenkinek - Page 2 Wolf-wolves

***

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Tumblr_inline_p8agjl9eow1sfquyp_500
User :
Dekker

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 EmptySzer. 17 Május 2023 - 17:43








Szitkozódva, morogva, erőteljes káromkodásokkal cifrázva fekszem a tetováló szék alatt és egy fa**omnyi ki**zott kis **art akarok visszacsavarni a helyére, de már vagy huszadjára esik ki a kis ló**ar a kezemből, amitől az agyvizem felforrt és legszívesebben a sarokba b**znám az egészet, hogy ott rohadjon meg a ku**a anyjába, ahol gondolom, de körülbelül húsz perc átkozódás után az a **ar végre a helyére kerül és a kartámasz stabil.
- Legközelebb kihajítalak a pi**ába és veszek inkább egy újat - közlöm még a székkel és az intelem mellé még bakancsos lábammal oda is sózok egyet neki.
Beletörlöm szabad kezem a farmerem anyagába, mikor megszólal a telefonom. Mióta volt Emily-nek a "kis afférja" a falkával és lelépett, a telefonom afféle központi számmá lépett elő és mindenki ezen zargat, aminek hadd mondjam el, milyen kiba**ottul örülök. Mindig is erre vágytam! Null'-huszonnégyben csörgő mobiltelefonra.
- Mi? Ja, hogy... ja. - Megy ma a **szomm bárhova, innen maximum haza, de az átkozottul jól esne. - Majd máskor. Nem sokára jönnek hozzám. - egyáltalán nem érdekel a dolog, ezért is zárom le röviden a témát, közben pakolászom a szerszámos ládában a helyére a dolgokat. Egyetlen csavarért ki kellett pakolnom a felét, mert persze pont az a **ar van az alján, ami nekem kell. Kiviszem az egészet, elrakom a tárolóba a tisztítószer, meg a többi közé, majd ismét előkerülök az előtérben és elnyúlok a kanapén. Elnyomom a késztetést, hogy bakancsos lábam felba**zam az asztalra, meg akkor már egy sör is jól esne, de ehelyett maradt a kóla, ami hangosan szisszen a fémdobozban, ahogy felrántom a fülét.
A kóla kis híján a padlón köt ki, úgy meglepődöm a nyíló ajtó feletti csengő megszólalásán. Fa**a dolog, ha a közelében ülsz le, nem is értem, mi a francért ide tettük le a kanapét anno.
- Szervusz - mosoly kúszik az arcomra, s miközben talpra állok az öleléshez, letörlöm a rácsepett italt a szakállamról. Hajam kontyot formáz hátul, ezt később, afféle rossz berögzülésként ellenőrzös majd, egyelőre viszonzom a baráti ölelést, amiben a nő részesít.
- Ha elmondanám, már nem lenne titok - kacsintok rá és előre engedem a dolgozószobám, műhelyem, zugom, akármim felé. - A sör később is ugyanolyan hideg lesz a hordóban. - Jóval később, mert továbbraí is tartom magam ahhoz, nincs ok, még Eriké se, ami kimozdíthatna a mai napon. Aida az utolsó vendégem, aztán szépen hazamegyek, megetetem Bacont és úgy bezárom azt a rohadt ajtót, hogy tankkal se töri be senki.
- Mi a helyzet? - kérdezek csak úgy a levegőbe, egyrészt, mert sablonos témafeldobás, másrészt, mert tényleg érdekel. Aida remek kis nő, van esze, kiáll magáért, de nem az az életcélja, hogy túlpendítse a húrt. Ő az, akiről ha nem tudnám is valahogy el merném képzelni, hogy vérfarkas, pedig ránéz az ember fia és semmi nem utalna rá, hogy nem egy határozott nővel állok szemben.
- Kész tények elé állítottál - közlöm vele, mikor felvázolja, miért is jött tulajdonképpen - Kíváncsi vagyok, mi az, ami ennyire nem várhat és meglátjuk, mit hozok ki belőle. Tudod, hogy szeretek előre képben lenni. - A rögtönzés sem áll tőlem messze, Aida viszont biztos, valami komplexebb dolgot akar, ami próbára teszi a kreativitásom. Tetszik az ötlet. - Csüccs fel. - megpaskolom a frissen feljavított széket és elfordulok egy pillanatra, hogy szemem végigfuttassam a tőle egy nagyobb lépésnyire lévő asztalomon heverő papírokon. Mindenféle tervek, meg még ez, meg az.


Keyaan Payne
Városlakó
Keyaan Payne
Elõtörténet :
Play by :
Kevin Creekman
༄ ༄ ༄ :
Tetoválást mindenkinek - Page 2 B45a593c2e36b76708d8aa4dcccd08dd50851090

Sorry Mom Tetoválószalon
Tetoválást mindenkinek - Page 2 737e3063f926dc54367f44b51e7fdc29

Játékkövető

Kapcsolati háló
User :
Lyn

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyKedd 16 Május 2023 - 23:03




To: Keyaan



Mondták, hogy ha az ember lánya… vagy a farkas kölyke? Hmmm ennek majd utána kell járnom… No de nem is ez a lényeg. Szóval azt szokták mondani, hogy az első tetoválás után nehéz megállni és újabbakkal lepi meg magát az illető. Először azt gondoltam, hogy majd én kivétel leszek. Makacsul hittem is benne, hogy biza nekem nem lesz újabb tetoválásom. Bőven elég az az egy, ami a kulcscsontom környékét díszíti elveszett családom emlékére.
De végül csak nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy bizony kelleni fog még egy. Először nem tudtam, hogy pontosan mi is az, amire vágyom. De nagyon is azt éreztem, hogy kell még valami… Aztán egyik reggel fogmosás közben eszembe is jutott mi az, ami oly nagyon hiányzik nekem. Nem is vártam túl sokat vele. Felhívtam kedvenc tetováló művészemet (mintha olyan sok választásom lenne vérfarkasként)… Szóval a kedvenc tetováló mestert és kértem is tőle egy időpontot, ami mi nő meglepő, pont a mai napra esik.
Könnyed léptekkel sétálok az utcán a szalon felé. Figyelem az embereket és más egyéb lényeket. A bundásom megállás nélkül szaglászik és néha elfintorodik egy-egy kellemetlenebb illatnál. Nos nem lehet mindenki olyan jó illatú, mint mi…
-Szia Keyaan! De jó újra látni téged! Te komolyan mondom semmit nem öregedtél. Baszki árult el mi a titkod!-Szélesedik ki a mosolyom és ha engedi még egy baráti ölelést is kap tőlem.
-Köszönöm, hogy ilyen hamar tudtál időt szakítani rám. Remélem nem éppen egy randevúdat mondtad le miattam.-Kacsintok felé egyet. Természetesen csak poénkodom velem.
-Nos drága barátom. Két dolog miatt is jöttem ide. Elsőként, hogy megnézd te is a jelenlegi tetoválásom és ha esetleg úgy látod szükség van egy kis javításra, átütésre, akkor csináljuk. Illetve szeretnék egy újabb műveddel gazdagodni.-És egyelőre itt be is fejeztem a dolgot. Van már egy kész vázlatom, de nem tökéletes, így valamennyit neki is bele kell nyúlnia, de bízom benne, hogy amit ő alkot az tetszeni fog nekem is.
Aida Burgess
A rose harbori falka tagja
Aida Burgess
Elõtörténet :
Play by :
Jessica Biel
༄ ༄ ༄ :
Tetoválást mindenkinek - Page 2 Wolf-wolves

***

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Tumblr_inline_p8agjl9eow1sfquyp_500
User :
Dekker

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 EmptyKedd 16 Május 2023 - 22:37

Tetoválás mindenkinek
Keyaan & Aida - 2022. május eleje  / Sorry Mom Tetoválószalon

Tetoválást mindenkinek - Page 2 People-3292901_1920
Aida Burgess
A rose harbori falka tagja
Aida Burgess
Elõtörténet :
Play by :
Jessica Biel
༄ ༄ ༄ :
Tetoválást mindenkinek - Page 2 Wolf-wolves

***

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Tumblr_inline_p8agjl9eow1sfquyp_500
User :
Dekker

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
TémanyitásTetoválást mindenkinek - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

Tetoválást mindenkinek - Page 2 Empty
 

Tetoválást mindenkinek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2