Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

This is the real beginning - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

This is the real beginning - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

This is the real beginning - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

This is the real beginning - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

This is the real beginning - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

This is the real beginning - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

This is the real beginning - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

This is the real beginning - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
This is the real beginning
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásThis is the real beginning - Page 2 EmptyKedd 2 Május 2023 - 12:11



Ha nem lenne még kellően bosszantó tényező, hogy telefonhívásnak vettem az ébresztőórát és beletelt jó néhány percbe, amíg ez a felismerés eljutott a tudatomig, akkor az azonnal tettre készség sem úgy működik, mint annak kellene. A jó idők beköszöntével és az időszak megléte alatt egészen addig, amíg az ősz hidegebbre nem fordul máskor sokkal fittebb szoktam már lenni korán reggel is, de az a sok minden ami olyan egymásutánban érkezett, hogy igazán felocsúdni sem volt idő, ami kicsit megfeküdte a gyomrom, de nem csak azt nehezítette el, hanem a fejemet is. Talán csupán a szerencse, de koncentrálni sehogy nem tudtam a napokban. Fel kellett vennem a ritmust, mégis úgy éreztem magam, mint egy reumás csiga. Tisztában voltam azzal, hogy nekem is ugyanakkora felelősségem volt a történteknél, mint a többieknek. Nem kihúzni akartam alóla magam, nem megkerülni. Elismertem a bűnrészességemet és ott és akkor vállaltam a felelősségemet. A többiekkel együtt. Nem éreztem kiváltképp kevésbé sárosnak, mint Hailey Redwine. Nem vihette el egy valaki a balhét, amikor mind elkövettük.
Mindannyiunknak bűnhődnie kellett.
A kifogások egyébként is csak kikészítik az embert, lassan felőrlik és megölik. Ugyebár a tett halála, ha valaki azt mondaná, hogy igazából az okoskodás, az hazudik. Az időt húzni még nagyobb bűn. Jobb csak úszni a bűntudattal, az árral, amiből még mindig úgy éreztem, hogy nem jutok levegőhöz. Jobban nem is utáltam soha mást, mint amikor beleszólnak abba, amit csinálok. A házhoz érve azonban kényszeredetten húzom be azt a képzeletbeli féket és kormányoznám el másfelé magam, ha tehetném. De nem volt mese, nekem itt ma meg kellett jelennem.
Különös érzés fogott el már csak amiatt is, mert ismertem a tanárnőt, tanított nekem is kémiát, én magam pedig ezen felül a matek faktra is jártam. Sosem lehetett elég korán elkezdeni az egyetemre való készülést, márpedig nekem eredmények kellettek, amit felmutathatok.
Most azonban mindez cseppet sem számított. Csak a gombóc a torkomban. A kovenek közötti ellentét mindig is egy törékeny és sérülékeny jelenség volt, amely megakadályozta, hogy őszintén nyisson bárki a másik család felé. Engem is ilyen szellemületben neveltek, de most mégsem szerettem volna, ha ez lesz úrrá rajtam.
A suliban minden annyival egyszerűbb.
Végül csak bekopogtam. Nem kellett igazán sokat várnom az üdvözlésem hírét elhozó hangokra, majd az ajtó nyitódására. Hirtelen azt sem tudtam eldönteni, mégis mit mondjak.
- Mrs. Lackwood. - biccentettem köszönés gyanánt. Most már akár mondhattam volna kétszeresen is a tanáromnak, aminek még nem tudtam eldönteni, hogy örüljek-e vagy sem. Nem akartam illetlen lenni, így aztán csakhamar beljebb léptem. Mielőtt azonban körbepillanthattam volna a jókora házban, puha és nedves felületet éreztem a tenyeremnek ütközni. Meglepetten pillantottam le az állatra, de annyira nem jöttem zavarba tőle, hogy ne akarjam megcirógatni a szőrt az orra fölött. Aztán a kecske már tovább is állt, amint dorgálást kapott.
De még mennyire, hogy figyelmeztetnem kellett magamat arra, hogy hol vagyok és milyen célból érkeztem.
- Semmi gond, nem szokatlan nekem a kecske jelenléte. - mindenki tudta, hogy a családunk jobban hitt a természetközeli életmódban, mint bárki más a városban. Nem volt szokatlan látvány számomra az állatok jelensége, a kinti munkák és a megannyi feldolgozási forma. Előnye rengeteg volt, engem valahogy mégis más vonzott.
- Olyan érzés ide jönni, mintha korrepetálásra szorulnék. - pedig sosem szorultam semmiből sem javításra. Ha nem is mindenből voltam kiváló, azért igyekeztem jó eredményeket szerezni. Nem tegnap álmodtam meg, hogy mit szeretnék elérni az életben és bizony azért tenni is kellett. Most mégis olyan pokolian elveszettnek éreztem magam ebben a számomra idegen házban.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
This is the real beginning - Page 2 De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


This is the real beginning - Page 2 Empty
TémanyitásThis is the real beginning - Page 2 EmptyHétf. 1 Május 2023 - 12:26


   
Kay & Aria

   
Magic is just science that we don’t understand yet.

   

   

   
Nem számítottam ekkora felelősségre, mikor úgy döntöttem, én is részt veszek a Tárgyaláson. Tanárként, a diákjaimért és persze nem utolsó sorban boszorkányként, a Lackwood-koven embereként mentem oda, hogy még véletlenül se maradjak le sorsfordító döntésekről, amik esetlegesen az összes rose harbor-i boszorkányt érintheti. Így engem ért a legnagyobb meglepetés – rögtön fivérem szavai után -, mikor a Tanács úgy döntött, hogy Kay Llewellyn a gyámom és mentorálásom alá kerüljön. Az Alapítók pontosan tudták, hogy mint a két legrégebbi, az alapítás óta Rose Harbor szerves részét képező boszorkány kovenek, mindig is ellentétben álltunk az eltérő mágiahasználatunk miatt. A Lackwood és Llewellyn kovenek úgy álltak egymással szembe, mint a sötétség és fény örök ellentéte. Az évtizedek során mindig volt némi próbálkozás az ellentét feloldására, de a semleges, néha hideg, rideg stílust sosem tudtuk levetkőzni. Olyan ellentét húzódott köztünk, amit józan ésszel már megmagyarázni sem lehetett, és amiről a Mocsári Boszorka és a koven sem feledkezett meg, mikor fogadott a tisztáson. Ugyan csak vezetőjükkel találkozhattam, pontosan tudtam és éreztem, hogy a többiek figyelnek az erdőből, fák mögül, talán még az égből is... Nem bíztak bennem, és én mégis hajlandó volt bízni bennük a fiúk érdekében. Aznap nem Lackwoodként mentem oda, hogy mágikus esküt tegyek a gyerek védelmében és tanítására, mégis úgy éreztem, hogy ez végre igazi lépés a két koven egymás felé mutatott békéje felé.
* * *
A dolgozószobámban, a kávézóasztalra mindenféle aprósüteménnyel és frissen főzött teával várom Kayt az első óránkra... megbeszélésünkre. Mivel a fiú képességeit csak a tanórák révén ismerem, így elsődleges célom a mai alkalommal felmérni a mágikus tudását, a saját céljait és ezzel együtt megegyezni egy neki is tetsző órarenddel. A mágikus tanulmányokat pont ugyanolyan precizitással és komolysággal kezelem, mint a gimnáziumi órákat, bár a nagyi többször is jelezte felém, hogy talán ez nem lesz olyan könnyen járható út, mint képzelem. Nem baj, mi így fogjuk csinálni és ha majd valamin menet közben változtatni kell, akkor sem fogok elzárkózni az ötlettől. Most először van igazi tanítványom, talán kicsit ideges és túl lelkes vagyok. Őszinte kíváncsisággal várom, hogy belefogjunk.
Az órámra pillantva meg kell állapítanom, hogy a fiú nemsokára ideér, így lemegyek üdvözölni a kapuba. A Lackwood-kúria generációk óta a családom otthona, a hatalmas házat erős védőmágiával vettük körbe, így az engedélyünk nélkül senki se tud csak úgy besétálni. El is gondolkodom ezen, hiszen még egy ellentét a Llewellyn családdal, amitől enyhe bizonytalanság fog el kilépve a kellemes őszi időbe. Talán Kay nem érzi majd magát olyan otthonosan... remélem ez nem okoz problémát a számára. Mivel megbíztak a felügyeletével szeretném a lehető legjobban végezni a feladatomat ezzel nem csak az Alapítóknak, a Mocsári Boszorkányka, de magamnak is bizonyítva, hogy nem volt hiába a belém fektetett bizalmuk.
- Szervusz, Kay! - intek a srácnak, ha esetleg időközben megérkezik. Hangtalan csettintéssel bontom meg a védőfalat, miközben megengedek magamnak egy visszafogott, kedves mosolyt. - Gyere beljebb, már vártalak! - Ciceró, a nagyi familiárisa viszont pont ezt a pillanatot választja a bemutatkozásra, a tőle megszokott lendülettel jön üdvözölni az új jövevényt, akit majdnem fel is lök a lelkesedésében.
- Ciceró, kérlek – pillantok a kecskére, aki miután meglökdöste Kay kezét, szag és mágiamintát vett a maga módján, már tovább is áll. - Bocsáss meg, ő Ciceró volt, a nagymamám familiárisa. Az újakkal igen barátságos, pláne ha fiatalokról van szó – kérek elnézést.
 

 

 
Vendég
Vendég
Anonymous

This is the real beginning - Page 2 Empty
TémanyitásThis is the real beginning - Page 2 EmptyHétf. 1 Május 2023 - 11:47

Kay Llewellyn & Aria Lackwood
Magic is just science that we don’t understand yet.

Lackwood-kúria, 2021. szeptembere, a tárgyalás utáni hetekben, szombat

Vendég
Vendég
Anonymous

This is the real beginning - Page 2 Empty
TémanyitásThis is the real beginning - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

This is the real beginning - Page 2 Empty
 

This is the real beginning

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2