Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Archie morzejelei

You are kidding me?? EmptyArchibald Collins
Ma 18:53-kor


Besties Time.

You are kidding me?? EmptyLuna Wheatfield
Ma 16:49-kor


Hello there, sis!

You are kidding me?? EmptyAdmin
Ma 8:51-kor


Idegesítően idegesítő

You are kidding me?? EmptyNoah Jacobs
Tegnap 18:44-kor


The tragedy of loss

You are kidding me?? EmptyMaeve Fitzgerald
Tegnap 16:31-kor


Hey Beautiful!

You are kidding me?? EmptyAnders Morton
Tegnap 12:53-kor


Calories don't count on weekends?

You are kidding me?? EmptyLuna Wheatfield
Tegnap 12:53-kor


Friday night fun

You are kidding me?? EmptyElodie Rhodes
Tegnap 12:24-kor

Megosztás
 
You are kidding me??
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásYou are kidding me?? EmptyPént. 10 Május 2024 - 11:40



Zsebre tett kézzel sétáltam a két széles hát mögött, már-már késztetést éreztem, hogy rákérdezzek, mégis merre tartunk, és minek örülnek annyira, de aztán elvetettem a dolgot. Egyikük válaszára sem voltam igazán kíváncsi, sőt, az utóbbi időben semmire sem különösebben. Néha még felrémlettek előttem a hetekkel ezelőtt történtek, azonban igyekeztem olyan mélyre temetni mindezt, amennyire csak tudtam, és úgy tenni, mintha az a délután, az a kis jelenet, az a… szóval mindaz meg se történt volna.
Sóhajtottam, ahogy megéreztem magamon a nehéz kezeket, ma valahogy a hülye vigyorát sem tudtam viszonozni Seth-nek. Ő meg észre sem vette, úgy rázott meg, mintha valami különösen nagy reakcióra számítana, én viszont azt se nagyon értettem, hogy mi ez a hajcihő. Mármint a magam részéről szívesen írtam meg előre a beadandókat, a mellettem lévő három fiúról viszont biztosan tudtam, hogy megközelítőleg sem ilyen típusúak.
A tudatomig csupán félszavak jutottak el, mint “nagy meglepetés”, és “biztos örülni fogsz”, én viszont úgy éreztem, annak örültem volna a legjobban, ha ma inkább a teremben maradok. Sőt, talán inkább a következő két hetet inkább nem is a suliban, hanem mondjuk magántanulóként töltöm.
Úgy tűnt, mintha végtelen mennyiségű lépcsőfokot megmásztunk volna már, és még mindig nem jutottunk el a folyosóig. Majdhogynem ott tartottam, hogy sarkon fordulok, hogy köszönöm szépen, nekem itt és most volt elég, mert már nagyon úgy éreztem, a határaimat feszegetem. Mégis mi járt a fejemben, amikor úgy gondoltam, ezek a srácok egészen jó társaság lesznek, és elég sodródnom az árral, majd lesz valahogy, aztán persze igazán sehogyan sem lett soha.
Nos, egyelőre csak afolyosó felé tartottam, nagyjából cél-, és bármiféle ötlet nélkül, miért is pont oda.
Ez pontosan addig tartott, amíg a szekrényemnél valamiért furcsa arckifejezéssel, önzetlenül előre nem engedtek. Csak néztem rájuk, kissé értetlenül, hogy mégis mikor avanzsáltam hercegnővé, aki ilyesféle bánásmódot érdemel, és majdhogynem aggódni kezdtem, miben mesterkednek.
Korábban kellett volna.
Ugyanis amint megtorpantam, és feléjük fordultam, szinte a szekrényemnek taszítottak, majd sarkon fordultak. Már nyitottam volna a számat, hogy számon kérjem őket, mi a fészkes fene folyik itt. Mert a “most megmutathatod”, és “szívesen, máskor is” kicsit sem magyaráztak meg semmit.
Seggfejek!
Egészen addig, amíg Lucas Thorne le nem támadott. Még épp csak felocsúdtam, hogy mekkora paraszt volt az a két hegyomlás és mentem volna a dolgomra, amikor olyan süketelést hallgattam végig, amiről azt gondoltam, ez a gyerek megkattant. Ő is legalább annyira bizonytalan úton járt, mint én, de azért ez a letámadás túlmutatott egy határon. Zavart, amikor más belemászott az aurámba.
- Pont ezért nem beszélünk olyan sokat. Nem tudom mi bajod, de nem így kéne elintézned. - pislogtam rá értetlenül, miközben erősen a kezére szorítottam és megpróbáltam lefejteni a táskámról. De ha már ilyen lelkesen ragaszkodott hozzá, hát akkor hozzá vágtam és két tenyeremmel jó messzire toltam magamtól. A szavaiból levonva vagy tévesen feltételezett valamit vagy teljesen megzakkant.
- Nem most jöttem le a falvédőről. Mégis miről beszélsz? - és nem volt olyan rég a kezemben a mozdulat, hogy Kazinskitől megvédtem magam és ha nagyon provokálni akart, hát nem rajtam múlik, hogy visszavágjak a letámadására.


Emme


As long as there is darkness, there will be dawn
..
Kay Llewellyn
A Llewellyn koven tagja
Kay Llewellyn
Elõtörténet :
Titulus :
végzett gimnáziumi diák
Kapcsolatban :
Családi kötelékben

Zenedoboz :
Karakter idézet :
"Dreams are interesting, but everything important happens when you're awake."
Play by :
Timothée Chalamet
༄ ༄ ༄ :
You are kidding me?? De0add0aa27b0371b6303e80b2d77836bad711d6
User :
kaynemar


You are kidding me?? Empty
TémanyitásYou are kidding me?? EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 11:14




Kay &  Lucas





Az év utolsó napjai. Általában nem szoktak sokkal másabbak lenni mint a többi. Csak annyi, hogy a diákok ilyenkor már jóval lazábbra veszik a hangulatot és ilyenkor úgy érzik szinte sérthetetlenek. Pedig volt már rá példa, hogy Mr. Flanagan olyan jókedvű volt, hogy egy végzős diákot függesztett fel és így csak jövőre tehette le az érettségit, természetesen év ismétlés után. Azóta mindenki kicsit óvatosabb de továbbra is megy a csínykedés bőven.

Én személy szerint mint az év többi napján is, az egyik fülembe bedugtam a vezeték nélküli fülhallgatót és firkáltam a könyvben ahol ép nyitva volt. Minden tantárgyból megvolt a minimum elvárás, sőt valamiből egy kicsit javítottam is. De mint mondtam, az évvége lazább így megengedtem magamnak, hogy majdnem teljesen oda sem figyelek az órára. Csak egyetlen egy dolog zökkentett ki a melankolikus hangulatomból: egy papír fecni ami a padomon landolt. Kíváncsian tettem le a tollamat majd kibontottam a fecnit. Teljesen elfehéredtem. Mi a fasz!? Megfordultam, hogy hátha kideríthetem kitől jött az “üzenet”. De nyilván mindenki játszotta a hülyét, bennem pedig ezzel egyenesen arányosan ment fel a pumpa.

Alig vártam, hogy kicsengessenek végre az óráról és elkaphassam Jacksont aki az első padban szokott kuksolni. Éppen elakarta pakolni a könyveit a táskájába amikor lerohantam és vissza toltan a könyveit a padra a tenyeremmel amivel rájuk támaszkodtam. - Segítened kell - hajoltam közelebb hozzá - Ki kell derítened ki terjeszti ezt - nyújtottam át neki a papírt. - Még ma - azzal ott hagytam és kivonultam a folyosóra. Tisztában vagyok vele, hogy Jackson nem a kíváncsiskodásával és kérdezősködésével fogja kideríteni, ismerem már annyira, hogy nem áll neki csak úgy random embereket leszólítani. Nem, ő beáll az egyik sarokba és megvárja amíg neki állnak beszélni és türelmesen kifüleli.
Nem kellett sokat várnom de így is elment már a nap fele mire jött az üzenet Jacksontól. Több név is felbukkant de igazából csak egyen kaptam fel igazán a vizet. Épp becsöngettek a következő órára, szóval esélyem sincs megkeresni, vàrnom kell a következő szünetig.

Amint kicsengettek a lehető legsietősebbre vettem a figurát. A folyosón amint megláttak páran sugdolózni kezdtek. Kapjátok be.. pillantottam rájuk szúrósan. Hol a picsában lehetsz Kay? Már a harmadik folyósóra fordultam be amikor végre kiszúrtam a tömegben. Próbáltam nem ingerültnek tűnni nehogy valamit vagy netalántán valakit felgyújtsak, de aligha sikerül magamat lenyugtatni, főleg ha egy olyan titok kerül nyilvánosságra aminek nem kellene. Kay után nyúltam mikor elég közel értem hozzá és megrántottam a táskáját amit talán sikerült is lehúznom a válláról.

- Neked még is mi a szar bajod van? - estem neki azonnal ahogy felém fordult. Nem akartam jelenetet produkálni és nem hiányzik senkinek sem egy felfüggesztés , így kiakadásomat igyekeztem csak is Kay fülének szegezni. - Értem én, hogy nem vagyunk puszi pajtások. Még csak nem is beszélünk annyit.. - legszívesebben tényleg meglöktem volna de így is olyan mértékben lángolt már bennem a tűz, hogy félek még a beszélgetést se fogom tudni befejezni. - De ember..  nincs jobb dolgot mint rólam dumálni?


Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
You are kidding me?? 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
You are kidding me?? When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

You are kidding me?? Empty
TémanyitásYou are kidding me?? EmptyCsüt. 11 Ápr. 2024 - 11:08


Kay Llewellyn & Lucas Thorne
You are kidding me?

Rose Harbor Gimnázium, 2022. Május.
H
Lucas Thorne
A Kingsley testvériség tagja
Lucas Thorne
Elõtörténet :
Titulus :
Gimnazista
Karakter idézet :
" Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt! "
Play by :
Arón Piper
༄ ༄ ༄ :
You are kidding me?? 60e65a8aa0351239c0c162be653c9b916c7c7736
---
You are kidding me?? When-Drama-Other-Room-Youre-Too-Lazy-Get-Up
User :
kittina

You are kidding me?? Empty
TémanyitásYou are kidding me?? Empty

Ajánlott tartalom

You are kidding me?? Empty
 

You are kidding me??

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal