Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

The only crime - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

The only crime - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

The only crime - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

The only crime - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

The only crime - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

The only crime - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

The only crime - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

The only crime - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
The only crime
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe only crime - Page 2 EmptyKedd 19 Dec. 2023 - 9:55

If I told you what I was, would you turn your back on me? And if I seem dangerousWould you be scared?A lány túl fiatal mellettem az ágyban, na nem kiskorú és a törvény sem áll glédában, hogy maga alá hajtsa a fejem és ráhulljon a guillotine éle, de túl fiatal. Mennyi lehet, 22? nincs több. Este a bárban egy kicsit még idősebbnek tűnt most, hogy a smink lefolyt, hogy a szája nincs élénk pirosra rúzsozva most látom valójában, hogy milyen ő.
Mélyen alszik, nem csodálom. Ember. Egy ember szervezetéből sokat kivesz amit játszottunk, engem meg bőszen ébren tart. Csupasz hátában kigömbölyödő a gerince, levezet a kerek fenekére, nyilván az is meztelen, mint minden porcikája.
A kezem lenyomata megmaradt a derekán, a seggén, a lapockáján, a vállán, a nyakán, na ez már jelenthet problémát, ha a lány mostanra gondolja meg magát és mégsem szereti olyan durván, miként azt némi MDMA és leheletnyi alkohol mámorában elkérte. Közben is tudtam, hogy ember, emiatt is él még és nem törtek össze a csontjai.
Mély levegőt veszek. A hátam hűti a fal, ahogy ülésből a lábam átdobom a meztelen nőn érzem a vádlim alatt a lélegzetének pulzálását. Puha a bőre, meleg, élettel teli, miként az enyém. Csúnya nyomokat hagytam el rajta. Na most vagy feljelent a picsába, vagy büszkén hordja majd őket, végül is ő szedett fel engem, én csak hagytam. Kicsit sajnáltam, hogy a barátnőjének inába szállt a bátorsága.
Az is igaz, hogy a lány telefonja szinte megállás nélkül jelez, hogy hívják, de még rezgésről is levette, lehet aggódás odahaza.
Kifújom a füstöt a plafon felé. A hátam szúrja a fal egyenetlensége, ugyanis adtam a retrónak és az egész mögötte lévő fal téglákból van összerakva és nem, nincs lefedve, most bevallom elég érces.
Miközben azon agyalok, hogy felveszem a telefonját és beleböffenek, hogy semmi baja, ha felkelt haza küldöm, megrezzen az én mobilom is. Az ágyamban fekvő hófehér bőrű lány élénk vörös haja eltakarja az arcát, de látom, hogy fintorog. Nem most fog felébredni.
- Fabien? - nem halkítom le a hangom, a vöröske nem fog felébredni, ebből tudható, hogy sem az alkohol sem az MDMA nem kevés a szervezetében. A férfi darálni kezd, alig fogom fel, amikor kiejti Carla nevét megfeszülök, mint egy leskelődő szurikáta.
- Minek? - firtatom, de közben már elnyomom a csikkem, ehhez lehamuzom a lány hátát, te jó ég… tényleg ujjlenyomatot is lehetne venni róla, nem lesz boldog, lesz némi gondja a testével pár napig.
Fabien darál és a fiú és elfutott és Carla meg utána… tudod milyen önfejű? Honnan tudnám? Röffenem vissza, pedig nagyon is tudom.
Végül lefirkantom a számát és farmerban rázom magam, a telefon beszorítva a vállamhoz, miközben zoknit húzok és a sliccem is.
Közben ezerrel pörög az agyam, hova rohanok így, egy piti kis tolvaj, olyan könnyedén fogom megtalálni, mint egy piros zászlót a hómezőn, de Carla… Nem. Ó nem Cameron, nem játsszuk megint a Carla vonalat. De már veszem is a pólóm, a papírról a lány számát magolom, hogy aztán a fecnit mégis zsebre dugjam, mielőtt a vöröske megébred és őt hívogatja majd.
Itt hagyom. Ha kirámol… Faszkivan. A táskájához lépek, a tartalmát az ágyra borítom mellé. Sorba állítom a papírjait és biztonsággal lefényképezem az összeset, úgy is hagyom, nem baj, ha tudja.
A kocsiból hívom először Carlat, baszik rám, megmondanám, hogy meg vagyok lepve, de nem így van.
Még két telefon és nagyjából tudom, hogy az olyanok, mint a leírt srác, hol bandáznak, azt is tudom, hogy melyik “klánhoz” tartozik, ők hívják magukat így, nem mi adtuk nekik eme nevet. Megtartanánk magunknak, de semmit sem lehet kisajátítani, ezért mi csak csordának hívjuk őket és úgy szokott az lenni, hogy az ragad rájuk, amit a külsős ad, azon belül pedig ők family.
A maserati úgy dorombol alattam, hogy megint eszembe jut az ágyban hagyott vöröske, hogyne Carlára gondoljak.
Újból hívom, szarik rám.
Az agyam eldobom. Fabien is hív. Őt nem is érdekli semmi, csak a lánynak gőze sincs, hogy milyen rohadt veszélyes RoseHarbor utcáin hőst játszani.
A városrész ilyenkor nem túl zsúfolt, így nem is igazán értem, hogy esik meg, hogy majdnem elütöm Carlat, alig van időm a lábaim kapkodni, hogy nyomjak egy satut, ami 87-ről nem baráti sütizés, a testem az ülésbe olvad, mire kifújom a levegőt, mellékesen ha elbaszom, IS az ő hibája, telibevernek hátulról.
A kurva isten bassza telibe, rácsapok a kormányra és kiugrom a volán mögül.
- Vak vagy faszfej? - hát bazdmeg úgy villogtak a féklámpáim, mint fáklya fény az éjszakában. A másik kocsiból egy szintén vakideg faszi ugrik ki, hasonló képen, csak mi a faszt csinálsz te faszparaszt? felszólalással. Szócsatáznék, de sürgősebb dolgom van.
Mély sóhajjal nyugtázom, hogy az ő kocsiba éppen csak megkarcolódott, a maserati meg úgy döntött, hogy jól mutat majd egy mély horpadás a hátsó karosszérián, és milyen szexi is egy hátsó kidurrant lámpa. A hajamba túrok, hogy ne a fasziéba tegyem. Az ideg ugrál az állkapcsomban, annyi a szerencsém, hogy ő viszont nem 87-tel tepert lakott területen, értem én, így nem verte rommá a seggét a kocsinak.
Pillanatok alatt döntjük el, hogy én gecire sietek és az én költségem számottevő, míg az övé nem és Ő szaladt rám, ergo a hiba az övé.
Visszaülök a kormány mögé és besorolok a padka mellé, van itt hely a kutya sem parkol erre, engem viszont a klánok földjén, vagyis a familyák között is ismernek, a kocsinak nulla baja lesz, azért bezárom és hívom újra Carlat, hogy leordítsam a fejét, mégis mi a faszt képzel, hogy besétál az állomásra, itt szívből felvehették volna a pengének azt a részét, amikor a vámpírokat egy bababávul csalnak tőrbe és aztán telibe mészárolnak mindenkit a fasztudja, biztos nem pengetanulók.
Nyiiiilván nem vesz fel.
Haragból hagyom, hogy belefusson egy két atyai pofonba a környéken, a srác tudja, hogy követi, abból kifolyólag, hogy nem hülye és az ő területe, én meg őket követem, a hang előttem zörren fel, Carla mögött és előttem, köztünk, hogy egészen pontos legyek. Rácsapok az oldalamra, hoztam fegyvert, éljenek az magánhekus reflexek, azt sem veszem észre, mikor veszem magamhoz.
A srác hátra pördül, az én tekintetem megtalálhatja, kissé lemaradok a bujkálásban, de ő nem néz el odáig, ahol én vagyok.
Az állomás olyan kihalt, öröm nézni, kivéve a tőrbe csalt nőt, beszarok. Szőke mondjuk, nem is tudom mi volt az elvárásom.
Nagy sóhajjal és apró vigyorral nyugtázom, hogy lépre csalják, pár itt eltöltött hét és nem fut ilyen aknákra.
Ostoba.
A fogaim csikorognak a haragtól, de a lánynak arra sincs ideje, hogy felegyenesedjen, máris lapátkéz szorul a szájára, és ököl egy-két-három ütése oltja ki a tudatát.
Jó, erre nem számítottam.
A lány úgy omlik a faszi karjaiba, mint egy elalélt szerető, most én szegődőm a nyomukba, de nem is kell túl messzire mennem ahhoz, hogy lássam, mennyire járt volna szarul és mennyire nem lesz nekem hálás, de az, hogy kizsebelik alap, utána indul be a family széltagjainak tanakodása, most akkor megerőszakolni, vagy nem? Olyan mélyen köti őket le a diskurzus, hogy a visszaérkező csalijuk is beszállhat és bassza meg, de nem vesznek észre. Ebből tudom, hogy sem mágus, sem farkas nincs köztünk, egy farkas érezne, egy mágus is, démon meg nem verődik ilyenekhez.
Valójában ők egy egyszerű banda tagjai, annak is a kis halacskái.
Folyik az élménydús beszélgetés, melyben feltérképezik előbb szóban aztán néhány érintésben is Carla testrészeit.
A csöcsörészésen jót röhögnek, és már szakad is a felsője, hogy lássák is ne csak fogják.
Úgy állok pár lépéssel mögöttük, mint egy kőszobor, kivárom azt a pillanatot, amikor a lány tudta fellobban, mert fel fog. Farkas. Erős farkas, neki három ilyen ütés pár perces kiesés lehet nem több.
Hogy mennyire bosszant, hogy fogdossák? Annyira, hogy az is elfelejtem miatta törték össze a kocsim.
Várok és új szavakat tanulok a testrészek szinonimájára és a kúráséra is, aztán az említett pózokról, egy-kettőre felszalad a szemöldököm és lelki szemeim előtt is megjelenik a kép, hogy az bizony kivitelezhetetlen persze van megoldás, de ahhoz el kell törni a gerincét és nem árt a  vállát is.
Vendég
Vendég
Anonymous

The only crime - Page 2 Empty
TémanyitásThe only crime - Page 2 EmptyKedd 12 Dec. 2023 - 14:56

Harmadik alkalom. Nagyapa harmadjára bedől ugyanannak a trükknek. Váltson fel pénzt, kellene egy kis apró, váltson fel pénzt. És mindháromszor pocsék minőségben gyártott hamis pénz landolt nála, az illető meg lelécelt boldogan. Persze, mondtam neki, hogy értesítsen egy rendőrt és nagyjából itt rá is hagytam a kérdést. Nem ismerem az ittenieket, de az is lehet, hogy ez nem több, mint pár srác idióta nyerészkedési próbálkozása.
De most a végére kívánok járni. Két napja elvesztettem a srácot az állomás környékén. Eléggé erős hátrány, hogy nem ismerem túl jól sem a várost, sem az utcáit. - Nagyapa, mégis...miért akarod Cameront felhívni? - próbálom higgadtan kezelni a kérdést, ő meg ad rá egy választ is, ami az én füleimnek egyáltalán nem kielégítő. Nem fogok itt ülni és arra a seggfejre várni igazság szerint. Egyébként is túlságosan elvonja a figyelmemet nagyjából minden másról, meg egyébként is. Cameron...Nem. - Jó, akkor beszélgessél vele! - ezzel ott is hagyom és kimegyek a pubból és a srác nyomába eredek. Nem is értem, hogy nagyapa miért pont őt akarja felhívni, amikor én is felajánlottam, hogy segíthetek. Persze a józanabbik felem bólogatja, hogy Cameron helyi, ráadásul a saját bőrömön is tapasztaltam - sic! -, hogy ha valakiről valamit meg akar találni, azt meg is találja. De kapja be, már engem is érdekel, hogy mi ez az egész, pluszban elég sok időt töltök a Moonlightban ahhoz, hogy az ilyen eseteket ki akarjam inkább kerülni.
Kényelmes tempóban sétálok a delikvenstől lemaradva. A szél felém fújta az illatát már most sokadszor, így azért lényegesen egyszerűbb követni úgy is, hogy nem zárkózok fel hozzá. Nagyapa meg valami ismeretlen szám kétszer is felhív, de éppenséggel így jártak. A fene se kíváncsi most a kérdésekre, hogy hol vagyok éppen és egyébként meg különben is. Megállok, hogy újra elkapjam a srác szagát, éppen átmegy a másik oldalra, hát én lejjebb megteszem ugyanezt, mire valami túl drága kocsiban ülő barom majdnem elüt, de a sötétített ablakon nem tudok belátni. Hátulról kap némi támogatást a hirtelen fékezése miatt, nekem meg őszintén? Nincs most energiám arra, hogy meghallgassak egy anyázást. Dolgom van, hát sietek némi felerősödött szívdobogással a srác után. Megint az állomás felé tartunk, most már kénytelen leszek kicsit alaposabban szétnézni ott. Mert biztos van valami lakás, egyéb, ahová megy. Senki nem tud köddé válni csak úgy. Meg akkor azt megtenné gyalogtúra nélkül is.
A sikátorba kanyarodva megállok az elején, a lépések felhangosodhatnak és ostobaság lenne. Hát csak a falhoz simulok és megint kinyomom az ismeretlen szám hívását. Komolyan, nagyapa azt hiszi, hogy így majd felveszem? Vicces.
Osonok a fal mellett, a farkas kifejezetten élvezi a vadászat örömeit és erősen magamat kell emlékeztetnem arra, hogy nem abból a felindulásból jövök utána, hogy vacsora legyen. Csak a végére akarok járni. A sikátor végén ott az állomás. Nem túl bizalomgerjesztő egy környék, de az állomások egyébként is lehangoló helyek. Mindig is utáltam őket. Ilyen melegben pedig pláne. Zajt hallok magam mögül, a farkas megmerevedik, biztosan az utca. A srác is megfordul, én meg leguggolok egy konténer mögé. Basszus már, hogy pont most kell zajolni mindenkinek. Mire csend lesz, csak az ő lépteire figyelek. Megindul, megindulok én is. Most nem fog lerázni. Most nem. - Mi a...? - az utolsó gondolatommá az válik, hogy a "Francba", kevésbé cizelláltan.
Vendég
Vendég
Anonymous

The only crime - Page 2 Empty
TémanyitásThe only crime - Page 2 EmptyHétf. 11 Dec. 2023 - 19:55


Cameron & Carla
Blinking lights on the highway cars, Stopping one by one"

Vasútállomás környéke, 2022. augusztus
Vendég
Vendég
Anonymous

The only crime - Page 2 Empty
TémanyitásThe only crime - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom

The only crime - Page 2 Empty
 

The only crime

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2