Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 154 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 154 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (155 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:50-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Becsületsértés EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Becsületsértés EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Becsületsértés EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Becsületsértés EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Becsületsértés EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Becsületsértés EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Becsületsértés EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Becsületsértés EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Becsületsértés
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 13:29

Véget ért a játék
Archíválásra került
Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
Becsületsértés B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 12:03


this is only the beginning

Mephisto Morton vs DeVries

Egy kicsit olyan érzésem van, mint amikor az a bizonyos két dudás betér ugyanabba a csárdába. Talán meg kellene ijednem tőle, és alighanem el is várta volna, hogy így tegyek, de – sajnos vagy nem sajnos – bennem emberére talált. Nem fog tudni csak úgy megfélemlíteni, és ezt egyértelműen a tudtára is adom, ugyanakkor be kell látnom, hogy én sem tudom let​örni az ő szarvát. Sőt, bár egészen biztos vagyok benne, hogy ért minden apró kis célzást a metakommunikációmban is, még akkor sem zavartatja magát, amikor elé sétálok. Továbbra is úgy ül a fotelben, mintha az övé lenne a hely, ami azért egy egészen kicsit frusztráló, ha már egyszer épp a valódi tulajdonossal szemben ennyire arcátlan.

Ahhoz viszont még ez is kevés lesz, hogy meghátráljak.

Na de valóban annyira sértő lenne, Mr. Morton? – hajolok egy kicsit közelebb hozzá, az övéhez hasonlatos negédes mosollyal, pontosan úgy szemlélve az arcvonásait, mint aki egészen biztosan tud egyet s mást.

Ahogy én nem tudom kizökkenteni őt a magabiztosság nyugodt álarca mögül, úgy ő sem tudja elérni nálam ezt, még akkor sem, amikor feláll a fotelből, és ezzel egyértelműen fölém magasodik. Meghagyom ezt a kifejezést a fizikai paraméterekre, büszkén szegem fel az állam és figyelem őt tovább töretlen méltósággal. Nem vitatkozom a megállapításon, miszerint állóháborút vívunk egymással ebben az irodában, azonban nem is nyúlok a névjegykártyájáért – eleinte. Csak akkor emelem fel a kezemet, amikor rájövök, mire készül; még épp időben csippentem a mutató- és középsőujjam közé a keményített lapocskát, a szemeim pedig egy pillanatra megvillannak, ahogy az övéibe meredek.

Ne vegye sértésnek, de ne várja fél lábon a pillanatot – közlöm hűvösen a felvetésre, miszerint valaha is meggondolnám magam a cikkel kapcsolatban.

Átható, jéghideg tekintetére azonban újra az arcomra költözik a szokásos mosolyom, és vagyok olyan arcátlan, hogy egy kicsit még közelebb is hajoljak hozzá, csak hogy biztos legyen benne, mennyire nem csinálok magam alá tőle.

Alig várom, Mr. Morton – felelem mézes-mázos hangon, bár a szavaimból inkább csöpög a gúny, mintsem bármiféle édesség.

Csak akkor engedem el magam egy kicsit, amikor már a bejárati ajtó csapódik be utána. Hosszan fújom ki a levegőt, ellököm magam az asztaltól, és megmasszírozom az orrnyergemet. Ettől a fickótól még sokat fog fájni a fejem. Visszaülök a székemre, amikor pedig az asszisztensem – kissé félve – bedugja a fejét az ajtón, türelmetlen mozdulattal intek a földre esett papírok felé.

Szólj Charlesnak, hogy beszélnem kell vele. Most – jelentem ki, amint a jelentések újra a helyükre kerültek. Jobb lesz, ha mi is felkészülünk az ütközetre; nem mintha ne lenne már egyébként is tisztában a jogi részlegünk a helyzettel – a kényes ügyeket mindig előre átbeszéljük –, de valahogy nem hiszem, hogy Morton sok időt hagy majd nekünk a felfegyverkezésre.


Vendég
Vendég
Anonymous

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 11:34



Becsületsértés
You gained attention but lost respect
  Azt hiszi, sokkal okosabb, mint én. Gondolhatná, hogy alábecsülöm, de nem. Pontosan tisztában vagyok az erőviszonyokkal mindenféle értelemben, és azok bizony nekem kedveznek.
- Ó, ez nem fenyegetés, hanem ígéret Miss DeVries, ha fenyegetőzök, ígérem azt észre fogja venni. - jelentem ki egy negédes mosollyal. Nagyon el van telve magától, de fogalma sincs arról, milyen messzire ér ele a kezem. Ha ő nem árulja el, hát majd kiderítem én, hogy melyik kis firkásza írta a cikket, és megszorongatom.
  Tekintetem követi a mozdulatot, amivel feláll, és asztalát megkerülve elém sétál. Továbbra is süt belőle a magabiztosság, ilyen nővel emberek közül nem mostanában találkoztam. Egy pillanatra átfut a fejemen, hogy hanyatt kéne döntenem az asztalán, és megmutatni neki, ki itt a főnök, és hogy neki hol a helye. Ha köti az ebet a karóhoz, a végén nem csak a képzeleteimben fog megtörténni a dolog.
- Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy ki milyen befolyással rendelkezik, ez a munkám miatt sokszor elengedhetetlen, tehát feleslegesen dobálózik ezzel. - továbbra is hátra dőlök, nem tud bennem alsóbbrendű érzést kiváltani még azzal sem, hogy ő áll, én pedig ülök.- A feltételezés is sértő, Miss DeVries, hogy korrupcióval vádol. - jelentem ki, és csoda, hogy nem szakad le a plafon azoktól a hazugságoktól, amiket én most itt kiejtek a számon, de ez egyáltalán nem látszik rajtam, tökéletes pókerarcom van, pillanatnyi bizonytalanság sem jelenik meg vonásaiman, így tanulmányozhat ahogy akar, rólam nem olvashat le semmit.
   Felelemelkedem a fotelből, megigazítom öltönyömet, közben letekintek a nő szemeibe. - Úgy látom, nem fogunk dűlőre jutni ebben a kérdésben. Választhatta volna az egyszerűbb utat, de úgy látom, szereti megnehezíteni az életét. Amennyiben meggondolná magát a helyesbítő cikkel kapcsolatban, vagy kérdése lenne, az alábbi elérhetőségeim egyikén keressen. - előveszek egy névjegyet, és átnyújtom neki a névjegyemet, amit ha nem vesz el, nemes egyszerűséggel a blúzának dekoltázsába helyezek egy ördögi mosoly kíséretében.
- Még hallani fog felőlem, Miss DeVries. - közlöm némi fenyegető éllel a hangomban, pár másodpercig jeges tekintettel nézek rá, de aztán sarkon fordulok, és köszönés nélkül, határozott léptekkel kisétálok az irodájából, és hacsak nem állít meg út közben, egyenesen az autómhoz megyek, ahonnan írok egy SMS-t Duke-nak, hogy sürgősen beszélnünk kell, utána pedig jelzem az ügyvédeimnek, hogy egy napjuk van, hogy kiderítsenek mindent az ügyről, amit csak lehetséges.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 11:28


this is only the beginning

Mephisto Morton vs DeVries

Halkan elnevetem magam, de az én becsületemre legyen szólva: nem azon, amikor önmagát azonosítja egy becsületes üzletemberrel. Sokkal jobban mulattat, hogy úgy tűnik, valóban amatőrnek hisz engem. Igaz, ami igaz, sértésnek is vehetném mindezt, de én inkább onnan közelítem meg a dolgot, hogy ha nem nézi ki belőlem, mennyi eszem van, a végén is én fogok majd ne​vetni.

Ugyan, Mr. Morton. Igazán nem kellene ennyire alábecsülnie – adom tudtára mosolyogva, hogy tőlem legfeljebb akkor láthatja azokat a bizonyítékokat, ha valóban lesz mersze bírósági ügyet csinálni ebből az egészből. Azt pedig lesheti, hogy mikor engedem a cikk írójának közelébe. A hibákat nem tűröm, a jó anyagokat viszont annál inkább megbecsülöm.

Azt hittem, már megbeszéltük a fenyegetőzések kérdését – vonom fel a szemöldököm egy újabb kis mosollyal, bár ez a mosoly leolvad az arcomról, amikor előáll a követelésével. Ajkaim egy apró grimaszával ismerem el, hogy nem spórol az akaratosságával, de láthatja rajtam, hogy nem tud megtörni. A túlzott magabiztossága elgondolkoztat ugyan egy kicsit, de ezt nem hagyom kiülni az arcomra; továbbra is szilárdan tartom vele a szemkontaktust is.

Az egyik legjobb oknyomozó újságíróm írta azt a cikket és sikerült előásnia jó néhány bizonyító jelleggel bíró dokumentumot, amit ugyan nem tettünk közzé, a leírtakat alátámasztják. Ugyanígy voltak viszont olyan források is, akiknél nyilvánvalóan fennáll a veszély, hogy egy ehhez hasonló belépőtől maguk alá csinálnak majd és inkább elkezdenek úgy táncolni, ahogy Anders Morton fütyül. Óvatosnak kell lennem, ez nem vitás, ugyanakkor nem fogom neki megadni a győzelmet sem.

Felállok a székemből, kimért mozdulatokkal kerülöm ki a lehullott papírokat, hogy át tudjak sétálni az asztal másik oldalára. Még csak a felsőbbrendűség érzését sem akarom meghagyni neki, miszerint talán csak az asztalon keresztül vagyok hajlandó társalogni vele.

Mr. Morton – fordulok hozzá közben a szokásos mosolyommal. – Úgy hiszem, ön is tisztában van azzal, hogy Rose Harborban nem kizárólag az ön neve rendelkezik befolyással. – Az asztalom elejéhez érkezve kényelmesen nekidőlök annak, lábaimat keresztbe teszem a bokámnál, kezeimet azonban nem fűzöm össze magam előtt, hanem az asztal lapján támaszkodok meg velük a két oldalamon. Egy kicsit frusztráló, hogy a testalkata miatt hiába ül ő, és állok én magassarkúban, nem sok fölénnyel rendelkezem, de sebaj. Ez is megteszi. – Valóban úgy gondolja, hogy kizárólag ön tud eltussolni bizonyos dolgokat, és más lehet képes azokat előásni? Az emberek legtöbbjének manapság elég alacsonyan áll a morális indexe. Nyilván ő is tisztában van a legkézenfekvőbb motivációs tényezőjükkel.

Figyelmesen tanulmányozom az arcát a szavaim közben, mert bár a dühe egyértelmű – és az ő szemszögéből nézve alighanem jogos is –, engem nem az érdekel. El akarom bizonytalanítani. Azt akarom, hogy érezze, nem feltétlenül ő az úr a házban... vagy, mondjuk, Rose Harborban.


Vendég
Vendég
Anonymous

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 11:05



Becsületsértés
You gained attention but lost respect
  Hallottam már Yasemin DeVries-ről, hogy mennyire határozott és kemény nő, és most én is megtapasztalhatom, hogy ezek nem alaptalan pletykák voltak. Ahogy állja a tekintetemet, az a magabiztosság ami belőle mást esetben lehet, hogy imponálna, ám bennem most csak tovább szítja a tüzet. Sokkal egyszerűbb dolgom lett volna, ha ő is olyan, mint a többi nő, hiszen a legtöbben nagy eséllyel sírva fakadtak vagy pánikba estek volna egy ilyen belépőtől és számonkéréstől. De nem, negédes vigyorral emeli rám tekintetét, mindenféle félelem vagy bűntudat nélkül.
- Nagyon szeretném én látni azokat a bizonyítékokat, Miss DeVries. Aztán pedig elbeszélgetni a kedves újságírójával, aki koholt vádakkal és bizonyítékokkal akarja aláásni egy becsületes üzletember tekintélyét a városban. - hangomból süt a magabiztosság, pedig aztán sok minden vagyok, csak becsületes üzletember nem. Már az "eredeti" Anders Mortonnak is voltak simlis ügyei, nem véletlenül gondoltam úgy, hogy többek között emiatt tökéletes gazdatest lesz számomra. Én, mint Mephisto is jól forgattam a kártyáimat a megszállása óta, éppen emiatt tartom szinte teljesen kizártnak, hogy bármi, amit Miss DeVries és a szennylapja valós bizonyítéknak vél, az nem más, mint mese habbal. Nagyon nagy pénzeket fizetek többek között Duke rendőrfőnöknek is, hogy nem épp legális üzleteim megmaradjanak a sötétség jótékony homályában.
- Lehet, hogy a korábbi látogatóját meg tudta félemlíteni az ilyen fenyegetőzésekkel, ám nálam hiába próbálkozik. - küldök egy jeges mosolyt a nő felé, és láthatja rajtam, hogy szavai szinte leperegnek rólam. - Elvárom, hogy haladéktalanul tegyen közzé egy helyesbítő cikket, amiben sűrű bocsánatkéréseket fogalmaz meg amiatt, mert megpróbálta beszennyezi a nevemet. Ha nem így tesz, annak súlyos következményei lesznek. - jelentem ki ellentmondást nem tűrő hangon. Nem tudom, megtörik-e a magabiztossága. Ez a baj az ilyen nőkkel, akik vezetői pozíciót érnek el, azt hiszik az övék a világ, és a férfiakkal egyenlőek. Súlyos tévedés. És ezt most Yasemin DeVries-nek be is akarom bizonyítani.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyPént. 15 Szept. 2023 - 10:30


this is only the beginning

Mephisto Morton vs DeVries

​Cseppet sem lep meg, hogy az irodám ajtaja úgy csapódik be Mr. Sullivan mögött, hogy szinte csoda, hogy nem szakadt ki a helyéről a kerettel együtt. Csak azért rezzenek meg, mert bántja a csattanás robaja a fülemet; nem tartom valószínűnek, hogy Morton azzal a szándékkal érkezett volna ide, hogy beleépítsen az íróasztalomba. Kétségkívül sikerülne neki, már csak a méretkülönbségeink és az erőfölénye miatt is, de ennél azért egy fokkal több intelligenciát tulajdonítottam neki. Még ebben a tajtékzó állapotában is, amin látszólag csak tovább rontok a szavaimmal. Milyen kár.

Ahogy hosszú lépteivel átszeli az irodát, hogy elém csörtessen, először a mozgását figyelem, aztán felnézek rá, rezzenéstelen tekintettel bámulva a dühtől lángoló szemekbe. Érzek magamban némi frusztrációt, amiért ennyire egyértelművé próbálja tenni a fölényét azzal, hogy fölém magasodik, de ez még igen kevés ahhoz, hogy kifogja a szelet a vitorlámból.

Talán egy kis memóriafrissítés... – Elhallgatok, amikor a mai lapszámunk egy példánya az asztalomon csattan, a nagy hévben lesodorva a gondosan odakészített havi kimutatásokat, amiket nem volt időm átnézni Mr. Sullivan látogatása miatt. A lassan a padló felé lebegő papírok látványától enyhén megrándul a szemöldököm, de rendezem a gondolataimat. Egyelőre van nagyobb problémám is a rendetlenségnél; szó szerint. – Ó! – tettetek meglepetést a címlapra sandítva, ahol már ott hirdeti magát a róla írt cikkünk szalagcíme. – Micsoda véletlen – öltöm vissza a negédes mosolyt az arcomra.

A fenyegetőzése lepereg rólam, mégsem válaszolok rögtön. Türelmesen megvárom, hogy kényelembe helyezze magát, szemeimet akkor sem vonva el a tekintetétől, amikor arrogánsan int, mintha csak engedélyt adna, hogy megszólaljak a saját irodámban. Az arroganciájától viszketni kezd a tenyerem, de ezzel és a domináns viselkedéssel csak engem is még jobban feltüzel, hogy ne adjak neki semmiféle elégtételt.

Tényleg azt hiszi, hogy megjelentetnék bármit az újságomban bizonyítékok nélkül? – vonom fel a szemöldökömet. Előredőlök, az asztalomra könyökölök és összefűzöm magam előtt az ujjaimat, tovább tartva a szemkontaktust. – Az üres fenyegetőzés nem az én asztalom, Mr. Morton. Ezúton is nagyon sok sikert kívánok az ügyvédeinek, mert minden egyes mondatra, ami itt megjelent – paskolom meg az asztalomra dobott újságot – bizonyítékaink is vannak. – Töretlen magabiztossággal beszélek, elvégre mindent saját magam néztem át, mielőtt jóváhagytam a cikk megjelentetését. Már-már sértő, hogy azt feltételezi rólam, ennyire amatőr lennék, de inkább arra koncentrálok, hogy ezzel ugyancsak engem bizonyít.

Biztos abban, hogy bíróságra szeretné vinni ezt az ügyet, Mr. Morton? – fúrom a tekintetemet áthatóan az övébe. – Ha egy ártatlan újságcikk ennyire felzaklatta, nyilván nem akarhatja, hogy még ennél is nagyobb hírverés legyen belőle... Mert ne gondolja, hogy ne tenném közzé a bizonyítékaimat is, ha rákényszerít – közlöm vele tárgyilagosan, felvonva a szemöldökömet. Igazából még egészen nagylelkű is vagyok; azok után, hogy rám törte az ajtót és fenyegetőzni kezdett, megtehetném, hogy már csak azért is kiteregetem a szennyes utolsó betűjét is. – Így legalább csak egy újságcikket kell kimagyaráznia, ha forrónak érzi a talajt.


Vendég
Vendég
Anonymous

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 11:25



Becsületsértés
You gained attention but lost respect
  Nagyon helyesen Miss DeVries kitessékeli aktuális tárgyalópartnerét. Ha nem így történt volna, akkor feltűnés ide vagy oda, biztosan megragadtam volna a grabancánál, és úgy kihajítottam volna az irodából, hogy az autójáig repül, az biztos.
  Az ajtót távozása után egy határozott lendülettel becsapom, az üveg csak úgy zörög a keretben, csoda, hogy nem tört el.
  Tekintetemet ráemelem DeVries-re, de negédes mosolyától, és ártatlan hangnemétől ha lehet még dühösebb leszek. Ahelyett, hogy a kínált helyek egyikére leülnék, néhány határozott lépéssel előtte termek, és rácsapok az asztralra.
- Tudja maga azt nagyon jól, Miss DeVries. - szavaim szinte jegesek, tekintetem pedig lángol, ahogy kabátom belső zsebéből előveszem a mai újságot, amit nagy hévvel le is dobok elé, ezzel lesodorva néhány egyéb papírt az asztaláról.
- Magyarázatot követelek. És csak jelezném, hogy az ügyvédeim már dolgoznak a feljelentésen. Ó igen, Miss DeVries, fel fogom jelenteni magát, meg a kis újságját becsületsértésért. - jelentem ki határozottan, némi gúnnyal a hangomban. Egy lépést hátrálok, helyet foglalok az egyik fotelban, hátamat megtámasztom, egyik lábamat pedig lazán átvetem a térdemen. Kezemmel intek, jelezve, hogy itt az ideje számot adni tetteiről. Ha nem néz félre, magabiztosan tartom a szemkontaktust, ebből is, meg egyébként az egész kisugárzásomból érzékelheti, hogy nagyon rossz emberrel kezdett packázni.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 11:23


this is only the beginning

Mephisto Morton vs DeVries


Kifejezéstelen arccal figyelem az asztalommal szemben elhelyezett fotelek egyikében ücsörgő fickót. A bosszúságomról kizárólag az asztalon ütemesen, néha-néha végigdobbanó ujjaim árulkodnak, de egyedül Yara ismer elég jól ahhoz, hogy a körmeim koppanásából is meg tudja állapítani a hangulatomat. Le merném fogadni, hogy ennek a kis mitugrásznak, akinek volt képe idetolnia a képét és azt feltételezni, hogy a Rose Harbori Napló majd fejet hajtva besorol az ő megyei lapjuk alá, fogalma sincs, kivel vagy mivel áll szemben.

És mondja csak, Mr... – Tartok egy pillanatnyi szünetet, szemeimmel megkeresve a zakója hajtókájára tűzött látogatói névtáblát, éreztetve vele, hogy annyira jelentéktelen az én szememben, hogy még a nevét sem jegyeztem meg. – Sullivan – egyenesedek fel újra, kiolvasva a nevét. – Miről is jutott arra a következtetésre, hogy az újságnak jobb helye lenne az önök kezében? – vonom fel szemöldököm tökéletes ívét, áthatóan tekintve rá.

Elégedetten figyelem, hogyan ugrál az ádámcsutkája, miközben nyel egy nagyot. Nem találja azonnal a hangját, amitől ajkaim szegletébe apró, elégedett mosoly költözik, de türelmesen megvárom, hogy rájöjjön: bármit is mond, az rossz válasz lesz.

Khm, nos, én csak arra gondoltam, hogy... – kezdene bele bizonytalanul, de mielőtt még kifejthetné bátortalan gondolatmenetét, az irodám ajtajának kilincse kérdés és kopogás nélkül lenyomódik, hogy aztán az ajtó lendületesen ki is táruljon, épp csak nem a falról pattanva vissza.

A nyilvánvaló arcátlanság láttán fellobban bennem az elégedetlenség szülte harag, elvégre az egyik legegyértelműbb szabály az, hogy senkit nem vagyok hajlandó kérdés nélkül fogadni, főleg nem egy másik megbeszélés kellős közepén. Az alapos ledorongolást előrevetítő pillantással meredek az ajtó irányába, de amikor az asszisztensem helyett nem mást pillantok meg ott, mint Anders Mortont személyesen, nem kell megkérdeznem magamtól, mi folyik itt. Pontosan tudom, mi jelent meg róla a mai kiadásunkban, azonban nem tud zavarba hozni a jelenlétével még akkor sem, ha lényegében teljesen eltakarja az irodám bejáratát, és látgatóan elég bosszús.

Negédes mosolyra görbülnek az ajkaim, tekintetem Mr. Sullivanre siklik, aki a váratlan vendégem láttán mintha kisebbre húzta volna össze magát a fotelben.

Elnézést, de azt hiszem, máskor kell folytatnunk ezt a fontos megbeszélést. Megtenné, hogy magunkra hagy minket? – folyamodok némileg udvariasabb módszerhez a távozásra bírására, mint Morton agresszív szemmel verése; még ha a „fontos megbeszélés” résznél csöpög is a gúny a szavaimból. A fickónak nem kell kétszer mondani, gyorsan felmarkolja a divatjamúlt aktatáskáját, majd felpattan a fotelből, és úgy kezd oldalazva-hátrálva kifelé haladni, mintha attól félne, hogy ha hátat fordít Mortonnak, az elharapja a torkát.

Amint kettesben maradtunk – ha Morton nem csapja be utána az érkezéséhez hasonló vehemenciával az ajtót, Sullivan maga húzza be azt maga mögött –, a mosolyomat zavartalanul fenntartva emelem tekintetem az ajtóról a hívatlan és meglehetősen udvariatlan látogatómra.

Mr. Morton! – üdvözlöm úgy, mintha nem épp most törte volna rám az irodám ajtaját. Jobbommal nagylelkűen az immáron két üres fotel felé intek, mielőtt hátradőlnék a székemben. – Minek köszönhetem ezt a kellemes látogatást? – vonom fel a szemöldökömet úgy, mintha fogalmam sem lenne a haragja forrásáról.


Vendég
Vendég
Anonymous

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 9:15



Becsületsértés
You gained attention but lost respect
 Dühösen csapom be éjfekete, sötétített üvegű Lexusom ajtaját a Rose Harbori Napló szerkesztősége előtt, egy csippantással lezárom az autót, majd sötétkék öltönyömet takaró fekete szövetkabátot megigazítva határozott léptekkel vonulok be az épületbe.
  Az ajtó kicsapódására az egyik arra sétáló nő ijedtében eldobja a kezében lévő iratokat, amik szanaszét szóródnak a földön. Nem kérek elnézést, tekintetemet körbeforgatom, sötétbarna szemeim pedig pillanatok alatt kiszúrják Yasemin DeVries irodáját, így arrafelé veszem az irányt.
  Mit sem törődök az asszisztenssel, aki jelezni próbálja, hogy Miss DeVries-nél éppen vannak, ez engem a legkevésbé sem érdekel. Mephisto ritkán hallgat bárkire, főleg egy szimpla kis halandóra. Egy határozott mozdulattal nyomom le a kilincset és veszem fel a szemkontaktust a főszerkesztővel. Kisugárzásomból dominancia és düh árad, hangom pedig ellentmondást nem tűrően dörren fel. Nem kiabálok, nem érzem szükségét, a megjelenésem már önmagában elég tekintélyt parancsoló tud lenni.
- Miss DeVries. Beszélnünk kell. Most. - jelentem ki nemes egyszerűséggel, és tekintetem szinte lángolóan néz a nő tárgyalópartnerére, hogy itt az ideje sietősen távozni. Nem gondolom, hogy be kell mutatkoznom, Yasemin DeVries pontosan tudja, hogy ki vagyok, hiszen éppen a mai kiadásban jelentetett meg rólam egy lejárató cikket "Anders Morton simlis ügyekkel jutott a csúcsra?" címmel. Szemet hunyhattam volna velette, hiszen számomra Anders csak egy gazdatest, mégsem teszem, hiszen már gondosan felépítettem a terveimet itt Rose Harbor-ban, és abba nem fér bele egy lejárató kampány. Ennek itt és most pontot teszünk a végére.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés EmptyCsüt. 14 Szept. 2023 - 9:13

Yasemin DeVries & Anders Morton/Mephisto
Becsületsértés

Rose Harbori Napló szerkesztősége, 2021. december





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Becsületsértés Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Becsületsértés Empty
TémanyitásBecsületsértés Empty

Ajánlott tartalom

Becsületsértés Empty
 

Becsületsértés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal