Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (130 fő) Szomb. 20 Ápr. 2024 - 20:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


nothing is what it seems

What we play is life EmptyLevana Moon
Szomb. 11 Május 2024 - 9:29


Roller coaster ride

What we play is life EmptyTamara Mason
Pént. 10 Május 2024 - 21:45


it will not be easy

What we play is life EmptyElodie Rhodes
Pént. 10 Május 2024 - 20:22


Megyek-maradok - 2024.05.01-2024.05.31

What we play is life EmptyLuna Wheatfield
Pént. 10 Május 2024 - 18:23


strangers - Luna & Lex

What we play is life EmptyLuna Wheatfield
Pént. 10 Május 2024 - 18:19


Catch him. Kill him.

What we play is life EmptyYukimura Haise
Pént. 10 Május 2024 - 17:30


You are kidding me??

What we play is life EmptyKay Llewellyn
Pént. 10 Május 2024 - 11:40


The Riddle of the Sands

What we play is life EmptyShawn B. Redwine
Pént. 10 Május 2024 - 0:03

Megosztás
 
What we play is life
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásWhat we play is life EmptyCsüt. 9 Május 2024 - 18:44


The Monstress!!

Vajon emögött az ígéret mögött megint a hazugság leselkedik ránk, akárcsak egy vad? Hinni akarok Alecnek, minden szavának, mert most egyszerűen más kiutat nem látok a halálon kívül. És az első átváltozásom után többször elém lépett a halál borús és megnyugtató alakja. Mert hogy veszíthetném el önmagam, ha egyszer pontot teszek az életemre. Nincs több rettegés, sem undor, amivel napról napra meg kell birkóznom.
Bár az is igaz, hogy szemernyi erőm se volt akkoriban. Vonszoltam magam, próbáltam a titkaim mögé rejtőzködni, miközben a romokban heverő stúdiót igyekeztem rendbe hozni. De nincs annyi pénzem, amivel rendbe tudtam volna hozatni. Egy évi fizetésemből is alig telt volna ki. Ez pedig újabb titkokat, újabb hazugságokat szült. Magam is csodálkozom, hogy a főnököm és a kollégáim elhitték a mesémet.
Talán ezért is kezdtem magam igazán gyűlölni, mert ugyanabba a hibába léptem bele; hasonló keresztet kezdtem hurcolni, mint Alec.

Most pedig ez a közös nyomor, ez az elátkozott sors újra lángra lobbantja a bennem szunnyadó vadállatot, és a bennem mélyen élő, elfeledett Beccát. Az ösztönlény el akarja venni azt, ami az övé; a naiv lány pedig gyengéd érzésekre éhezik. Megint megízlelni Alec vonzó ajkait; megint azt érezni, hogy a lelkünk is eggyé válik.

Emlékeztet a lágy csókunk a régi önmagunkra, és hiába volt egy együttlét a vége, mégsem mondhatnám azt róla, hogy mocskos. Talán azért sem, mert számomra mindig is többet jelentett a testiség a testnedveken és az élvezeteken túl.
Nekem ez egy visszacsatolás volt, hogy Alecre a testemet, a lelkemet, mindenemet rábízhatom. És én szerettem azt érezni, hogy ő az én menedékem, én pedig az övé. Mintha mindketten tudtuk volna a szerepünket, és képesek voltunk megélni önmagunkat. Felfedni a gyengédség utáni sóvárgásunkat.

A vad csókcsata a bennem dacoló szörnyre emlékeztet. Csak súg, bűnbe akar ejteni. Én pedig képtelen vagyok ellenállni; a testem mozdul, az agyam leáll. Érezni akarom a meztelen bőrét, ahogy a bőrömnek simul. Ahogy durván, követelődzve akarja Alec a folytatást. Versengeni egymással, hogy mégis melyikünk a mohóbb. Talán a belső farkasom kiszemetelte az Alecben élő vadállatot. Lehet egy pillanatra nem figyeltem, de a belsőnkben lévő farkasok rég egymásnak estek.
Sosem voltam egy gátlástalan valaki, de most Isten is láthatja a lelkem, hogy mennyire akarom a volt vőlegényem.

Az sem segít elnyomni az ösztöneimet, előhívni a szelídebb oldalam, hogy Alec átvette tőlem az irányítást. Nagyobbat nyögök, ahogy kirúgja maga alól a széket és egy könnyed mozdulattal a combom alá nyúl. Felrak az asztalra, miközben nekitámaszkodom, helyezkedem a kezemmel véletlenül leverem az elsősegélydobozt. Az ágyékom olyan érzékennyé válik és bizsereg, ahogy Alec nekem nyomja az ágyékát. Nem kellett sok neki se, hogy felizguljon. Ez pedig rólam is elmondható, szinte biztos vagyok abban, hogy irtó nedves lehetek odalent. Akár itt és most, mindenféle körülményesebb előjáték nélkül a magáévá tehetne. És én nem ellenkeznék. Sőt!

Nemsokára Alec viszonozza a szívességet, most az én felsőm esik áldozatául a letépésnek. Kivörösödött arccal, sóhajtozva figyelem, ahogy a tekintete végigsiklik a testem minden porcikáján. Istenem, az a szempár! Azt akarom, hogy ezzel a tekintettel nézzen rám… egészen a végéig…

Egy hangosabb nyögés szakad fel belőlem, amikor az ajkamba harap. Amennyire régen azt a fajta gyengédséget, közelséget kerestem, ami a régi önmagamra emlékeztett; most annyira vágytam ennek az ellenkezőjére. Ez a vadság teljesen megrészegít, én pedig addig akarom ezt csinálni, amíg bele nem fulladok ezekbe az érzésekbe.

Ekkor szinte arcon vág a józanság, ahogy Alec eltávolodik a számtól és beszélni kezd. Zihálok, a mellkasomban a szívem eddig is gyorsan vert, de most már más miatt kezd egy heves ritmust diktálni. Hirtelen elönt a zavarodottság.  

- Úristen! – fordítom el a fejem. - …én… én… - végül eltolom magamtól, hevesen leugrom az asztalról és a mellkasomat takargatom a kezeimmel. – Én… - végül erőt veszek magamon, felkapom a földön heverő inget és azt kapom magamra. - …vedd meg nem történtnek! Semmi se történt! Érted?

Az idegesség és a harag egyszerre jelenik meg a hangomban, de ez nem Alecnek szól, hanem inkább saját magamnak. Igen, magamra haragudtam, amiért ilyen helyzetbe hoztam magunkat. Nem fogok megint hibázni, se így, se másképp!

- Nem fogok többet jönni hozzád – jelentem ki. – Egyedül, ha segítség kell és csak azzal kapcsolatban – mondom nyomatékosan. – Szóval… szerintem jobb lesz, ha megyek. Remélem megszáradtak a ruháim – makogom.

Őrültség lenne vele újra összejönni, dugópajtása pedig nem leszek.
Többre tartom magam ennél, annak ellenére, hogy most teljesen elborult az agyam és semmi máson nem járt az eszem, minthogy megdugjon.

- Felmegyek a szobába és visszaöltözöm – elfordulok tőle, a vállam fölött nézek rá, majd megindulok a hálók felé.

Bezárom a szoba ajtaját egy kisebb csapódás kíséretében. Nekidőlök, az arcomra pedig megint kiül a pír. Lassan csúszok le, egészen az ajtóküszöbig, majd a lábaimat felhúzom és átölelem őket. A fejemet fogom közben, és azon agyalok, hogy hogyan basztam el így mindent. Ezek után, hogy találkozzak vele? És valószínűleg gyakran fogunk találkozni. Ez a farkas dolog is csak összeköt vele. Nem akarok újra meg újra a szemébe nézni, leplezni a zavarodottságomat. Most mindenképp örültem volna, ha valaki máshoz is tudtam volna fordulni… Ha pedig most táncolok vissza, akkor megint rosszul jövök ki. Legalább is Alec részéről, és ezt sem akartam. Most már nem.
Hülye vagy, Becca, kibaszott hülye!

Végül elveszem a radiátorról a ruháimat, fel is veszem őket egyből. A gardróbon lévő tükörben az arcomat bámulom, igyekszem rendezni az arcvonásaimat. Kicsit megemberelni magam, hogy ne legyen túlzottan kínos a távozásom. Bár, ahogy egyre inkább szemezek a képemmel, annál inkább az a meggyőződésem, hogy minden rosszabb lesz miután lemegyek Alechez.

Csatlakozom hozzá, a torkom megköszörülöm. Beszédre akarom nyitni a szám, de végül semmi se jön ki rajtam. Most átestem a ló túloldalára, mindent túlgondoltam és egyszerűen semmi se jut az eszembe.
Az ablakon kinézek, az eső ugyanúgy zuhog, talán jobban rá is kezdett. Igen, egy… egy esernyőt kérhetnék!

- Tudsz adni egy esernyőt? – bököm ki hirtelen, de most már kerülöm Alec tekintetét.

Mitöbb, jóval távolabb álltam tőle, hogy véletlenül se legyen ott a csábítás. Nem engedek megint ennek a rohadt dögnek! Ne merjen Alec se a közelembe jönni, mert esküszöm kiakadok!
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyVas. 5 Május 2024 - 21:40

becca & alec
Ez egy szomorú helyzet, és csak egyre abszurdabb lesz attól, hogy megpróbáljuk kimondatni a másikkal, hogy mit és hol hibázott. Miért nem tudjuk megbeszélni? Hiába szegezi nekem Becca olyan makacsul a kérdést… Ahogy egyre mélyebbre süllyedünk a vádak, és az önutálat pocsolyájában, már nem tudom, hogy akarok. Nem tudom, hogy mit akarok éppen most, amikor a bocsánat tűnik a legnehezebb szónak. Nemcsak a kimondása, hanem az elfogadása is. A legszívesebben egyszerre sírnék és nevetnék, ahogy elképzelem Rebeccát, kezében a fegyverrel.

Ő már nem az a lány, akit ismertél, hasít belém a gondolat, és ettől valami összetörik belül. Fogalmam sincs, hogy valaha képes leszek-e elfogadni, hogy az a mosolygós, vidám lány, akit óvtam és védelmeztem, nincs többé. A szorítása erős, kétségbeesett, de nem foglalkozom a pillanatnyi fájdalommal, amit a bőrömbe vájó körmei okoznak. Tépjen szét ha akar, de ne vesszen el.

- Nem lesz egyszerű, és sok gyakorlással jár – mondom, mert nem akarom válasz nélkül hagyni egy újabb kérdését. - Ez mindenkinél más, de nem te vagy az első, akinek meg kell küzdenie ezzel. Együtt majd kitaláljuk, jó? – kérdezem csendesen, államat továbbra is a feje búbján nyugtatva. Szeretném, ha tudná, hogy van beleszólása a saját életébe, és nem fogok nélküle döntéseket hozni. - Ígérem – hangom tiszta, és eltökélt, pedig a szívem mélyén félek, hogy akaratomon kívül, de újra cserbenhagyom majd. Tudom, hogy hamis ígéret, amivel nyugtatni próbálom, hiszen sosem lesz már ugyanolyan, mint volt, mégis… Van egy része, ami nem változott. Abba kapaszkodom, miközben megnyugvást keres a karomban, az ismerősben. Lehet valami egyszerre teljesen más, mégis ugyanolyan?

Újra Duncan jut eszembe. Bármit is érzett belül, ő mindig magabiztosnak látszott, és kész válaszai voltak a nehéz kérdésekre. Ebben pillanatban bármit megadnék valamelyik tanácsáért, vagy egy újabb fivéri tockosért, amivel ugyan segíteni nem tud, de legalább emlékeztet rá, hogy ott van mögöttem. Különös, hogy mekkora család vesz körül, és néha mégis elveszettnek érzem magam az idősebb bátyám nélkül.

- Talán nem voltál elég durva – mondom, mert zavarba jövök attól, hogy a lány egyetlen rövid mondattal visszaszívja a korábbi kijelentései egy részét. Sértett, hogy szörnyetegnek tart, de valójában tényleg tettem borzalmas dolgokat… Talán nem vérfarkasként, de emberként mindenképp.

A fellobbanó vágyamat kissé csillapítja, ahogy ügyetlenül próbálom ellátni a sérülését. Igyekszem nem fájdalmat okozni, de biztos vagyok benne, hogy néhány mozdulatom nem lehet éppen kellemes – ezeket egy-egy bocsánatkérő grimasszal próbálom kárpótolni, bár valószínűleg nem túl sikeresen. Öreg hiba, amikor a művelet végén, a megkönnyebbüléstől végül mélyebben szippantom be a levegőt, mint korábban.

Amikor a tekintetünk összeforr, már tudom, hogy ezúttal én vagyok az, aki elveszett. Becca anélkül ejtett el, hogy egyáltalán próbálkozott volna, és ehhez nem kellett mást tennie, mint összefűzni az ujjainkat egy kézfogásban… Nem húzódom el, amikor felém mozdul, de még mennyire, hogy nem. Egyenesen én vagyok az, aki bezárja az utolsó minimétereket, hogy a homlokunk újfent egymásnak simuljon. Az első csók gyengéd, mintha csak egy pillangó szárnya rebbentené meg az ajkamat. Észre sem veszem, milyen szomjazón indul a szám a lányé után, és milyen mély, elégedett morranás tör fel torkomból, amikor végre megkapom a folytatást.

Miután az ingemtől is megszabadít, nem esik nehezemre, hogy átvegyem az irányítást. Kirúgva magam alól a széket a testi erőmet felhasználva nyúlok a combja alá, hogy megragadva őt felültessem az asztalra. Túl sok köztünk feszülő textil, mégis a lábai közé nyomakodva, a csípőjébe kapaszkodva húzom közelebb magamhoz. Ajkam mohón tapad Beccáéra, semmi szelídség nincs a csókomban. A nyelvem követelőzve nyomakodik előre és hívja táncba a lányét, miközben két tenyerem előre siklik, eljátszva a felsője szélével, mielőtt egyetlen éles reccsenéssel fel nem tépem az elejét. Minden porcikáját ismerem, mégis úgy iszom be a feltáruló látványt, mintha most látnám először. A tekintetem lángol, ahogy előre hajolva ezúttal én vagyok az, aki megharapja az ajkát, mielőtt barangolásra indulnék az ismerős domborulatok között. Kívánom Beccát, azóta kívánom, hogy megjelent a garázsomban, a segítségemet kérve…

A segítségemet…

Beletelik néhány pillanatba, mire kijózanodom, ajkam lihegve függ Rebeccáé fölött, miközben lehunyt szemekkel próbálom visszavenni az irányítás a gondolataim fölött.

- Tudod, hogy ez nem helyes – mondom rekedten, küszködve az egyre szűkebbé váló farmerom miatt. Az önmérsékletem utolsó szikráiba kapaszkodva próbálom megőrizni azt, ami még a becsületemből megmaradt. - Biztos, hogy ezt akarod? – kérdezem, keményen kapaszkodva az asztal szélébe a lány a két oldalán. A testünk kínzón közel van egymáshoz, az ösztönöktől vezérelt vágy pedig majd szét feszít, nem biztos, hogy egyedül képes leszek leállni…


It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptySzer. 1 Május 2024 - 23:11


The Monstress!!

Az arcom dacosan elfordítom Alecről. Lehet, ha visszatartott volna, akkor valóban egy önző szörnyetegnek találtam volna. És lehet ezért is utálom magam, mert mindennek az ellenkezőjét tette. Könnyebb helyzetben lehettem volna, ha valóban vadként magához láncol egy életre, minthogy esélyt adott arra, mégis mit kezdjek az életemmel. Egy cáfolat volt minden, ezen pedig az sem segített, hogy végül Chicagóban kutakodtam a fajtája után. Lehet mindvégig én voltam a hibás, az egyetlen és egyedüli.
Nem értem őt sem, de magamat már annyira sem. Úgy vágjuk egymás fejéhez ezeket a fájó dolgokat, mintha ezzel tudnánk változtatni azon, ami megmásíthatatlan. Felesleges körök, a semmiért. És hiába tudom ezt, valószínűleg Alec is tudja jól, mégis újra meg újra ugyanott kötünk ki.
Ő miért nem mondta el az igazságot, én miért hagytam el őt és kevertem magam ilyen bajba. Kielégítő választ pedig egyikünk sem fog kapni, csupán megy tovább az adok-kapok, a folyamatos vádaskodás, amivel nemcsak egymást, de magunkat is meggyűlöljük.
Amikor idejöttem, egyáltalán nem ezzel számoltam. Azt hittem mindent képesek leszünk tárgyilagosan, gyorsan lerendezni, erre itt ülünk egymással szemben a konyhába és torokra megyünk.
Erre a legjobb bizonyíték, hogy megint a kutakodásom lett a téma. Felsóhajtok lemondóan, ahogy vádaskodik.

- Ezzel mit akarsz elérni, Alec? – nézek rá most már én is megfáradtan. – Nem lesz jobb azzal, hogy hozzám vágod mekkora idióta voltam – sóhajtok fel. – Nem nehéz venni fegyvert – na igen, Amerika egyik előnye. – Megtettem én magamtól is, senki se adta a kezembe.

Lehet most én törtem össze benne egy világot, hogy Becca mégsem olyan törékeny, ha makacsságról van szó. Már pedig kezembe akartam venni az irányítást. Megmutatni magamnak is, vagyok valaki Alec nélkül, eléggé erős és függetlenné tudok válni. Azt viszont nem állítom, hogy nem féltem már akkor is; nem féltem attól, mégis hova fogok kilyukadni. Talán már az elején éreztem, ennek csak rossz vége lehet, mégsem hallgattam a belső hangomra. A kíváncsiság és a csalódottság hajtott eddig az utamon.

- Megtiltod? – makogom. – Ha tehetném, mindent kitörölnék az agyamból.

Megtenném én ezt a tiltást, el akarom kerülni a gondolataimat, de akármennyire igyekszem, minden annál sötétebb. Futok, szaladok előlük, és nem veszem észre, hogy valójában a sötétség nem mögöttem van, hanem egész végig előttem volt. A sötétségből pedig kinyúlnak ezek az emlékek, ezek a csápok és a végén már nem tudok szabadulni.
És ez az érzés olyan hasonló ahhoz, amikor ez a szörnyeteg akar bekebelezni. Elnyomnám, kiölném magamból, de minél inkább harcolok ellene, annál nagyobb pusztításba kezdek.

- Mégis hogyan? – gyűröm össze erősebben a hátánál az inget, talán a bőrébe is belemarok.

Beharapom az alsóajkam, ahogy leülepednek bennem Alec szavai.

- Ígérd meg, hogy így lesz! – szólalok meg csendesen. – Ígérd meg! – ismétlem meg nyomatékosabban.

Eleget teszek a kérésének, Mara és Cath képe nehezen beúszik lelki szemeim elé. A kérdésére nem válaszolok, talán nehéz beismernem, hogy ebben igaza van Alecnek. Egyiküket sem egy vérszomjas fenevadként ismertem meg. Ellenkezőleg, jóhiszemű, kedves emberek? Talán a sors fintora vagy vicce, hogy mindkettőjük segítőszakmában dolgozik. Mintha arcul vágna a valóságom törékenysége: nem minden vérfarkas szörnyeteg.

- …talán…túl durva voltam veled – nem mondom ki, de sejtheti, hogy a szörnyes kijelentéseimre értem.

A büszkeségem, a makacsságom még nem engedi, hogy színt valljak neki. Ahhoz túlságosan erős, olybá gyenge vagyok. Egyszer biztos eljön az idő, amikor ki tudom mondani ezeket a szavakat, mondatokat, amikben kissé legyőzötten, de elismerem Alec kijelentéseit.
Őt sem egy szörnyetegként ismertem meg, ha nem derült volna fény az igazságra, akkor mai napig azt hinném, hogy a volt párom egy kedves, odaadó férfi, aki teljes egészében megérdemel engem, még többet is, amit valaha nyújtani tudtam neki.

Összecsukom a kezem, hogy csillapítsam valamennyire a vérzést. Józanítólag hat, ahogy látom mennyire igyekszik megkeresni a kötszert és a fertőtlenítőt a fiókban. Nem az esetlensége hatott így rám, hanem inkább az, mennyire próbálkozik, aggódik értem ugyanúgy, akárcsak régen. Ez az aggodalom pedig az ölelésében is ott volt. A karjaival úgy ölelt körbe, mintha egy védőburkot szeretett volna körém húzni; ami megvéd ettől a veszélyes világtól.

Amíg keresgélt, addig az orromat a vér, a kávé és a sör behatározhatatlan, bizarr aromája töltötte ki, most pedig, ahogy visszajön, szinte egyből az ő illata bódít el. Ugyanazt a sprét és dezodort használhatja, mint eddig.
Ha nem ilyen tárgyilagosan akarom megfogalmazni, akkor Alecnek nyugalom és biztonság illata van. Mintha most kezdene kikopni a csalódottság esszenciája, de magam sem tudom miért.

A kezemet az asztalra teszem, a sérülésemmel felfelé. Felszisszenek, ahogy a sebemet kezdi kezelgetni, főleg, amikor képbe jön a fertőtlenítő is. Éltem én meg rosszabb dolgokat, de ettől függetlenül nem a legkellemesebb érzés, ahogy marja a szétvágott tenyeremet.
Csak bámulom, ahogy a sebemet szépen, óvatosan átkötözi. Néha-néha félénken felpillantok rá, az arcára.  Olyan komoly most, tele aggodalom és félelemmel, és most emberinek látszik. Nincs kizárva, hogy áltatom magam, mert ebben szeretnék hinni, viszont ritka esetek egyike volt mindig is, amikor ennyire sebezhetőnek mutatta magát. Nem egy lerombolhatatlan bástya, se támasz, egyszerűen csupán egy férfi, aki tele van érzelemmel.

A fejem megcsóválom a kérdésére. Az ujjaimat megmozgatom, pont jó, tudom őket mozgatni. Ekkor ismét találkozik a tekintetem Alecéval. Nyelek egyet, ahogy fürkészi az arcom, majd a szemem. Elkapnám a szemem róla, de olyan, mint a garázsban. Ott sem tudtam csak úgy eltávolodni tőle, a testem leblokkolt. Ez pedig most sem volt másképp.
A testem nem engedelmeskedik. Az agyam ellenkezne, mert őrültség az, amire a testem vágyik. Az érzéseim is olyan ösztönösek, és sokkalta erősebbek a józanságnál.
Gyűlölném kellene, erre gyengéd érzéseket táplálok iránta.
Ridegnek kellene lennem vele, erre a testem vágyik rá.
Minden ellene szól, viszont minden más meg mellette.

- Végeztünk… – ismétlem meg őt.

A kezem lefelé fordítom, hogy megtudjam fogni a kezét. A homlokunkat most én érintem össze, az orrunk is összeér. Mély levegőt veszek, magamba szívom az illatát, hogy sohase felejtsem el, milyen az illata a biztonságnak és a nyugalomnak.

A szájára téved a tekintetem, végül épphogy, de hozzáérintem az ajkamat az ajkához. És itt valami átkattant nálam. Megint az a hang. Az a vad. Követelte azt, amit eddig nem kaphatott meg.
Ráharapok Alec alsó ajkára, majd rendes csókba forr össze a szánk. A kezéből kicsúsztatom a kezem; az egyikkel a hajába túrok, a másikkal pedig közelebb vonom magamhoz. A pólójára vett kockás inget ledobom róla, a csendet pedig megszakítja a textil szakadása.

A fájdalom megszűnik létezni. Az izgalom legyőz, a belsőmet átjárja a vágy és olyan érzékenynek érzem a testem minden pontját, mint még eddig soha. Foghatnám csak arra, hogy egy éve nem voltam együtt senkivel, de ez sem igaz.

Egy éven keresztül csak rávágytam, és most az enyém lehet újra.

Az arcom biztos kipirult, ahogy mohón követelem a folytatást.  

Még többet…
Többet…
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptySzer. 1 Május 2024 - 15:59

becca & alec
A beszélgetés – vita? – nem lesz könnyebb. Kérdések és válaszok követik egymást, de ahelyett, hogy bármit is megoldanánk velük, csak mélyebbre süllyedünk a vádakban. Haragszom Beccára, haragszom önmagamra, és a percenként kilengő inga folyton megváltoztatja, hogy ez a harag éppen melyikünk felé irányul. A vérfarkasság egyik nehézsége, hogy nem vagyok ura teljesen az érzelmeimnek, de sikerül megakadályoznom, hogy a düh lobbanó lángja teljesen elvakítsa a gondolataimat. Úgy érzem, hogy a lány provokál, és talán így is van, de nem hagyom, hogy elhitesse velem, valóban egy szörnyeteg vagyok.

- Jobb lett volna, ha erővel tartalak itt? – billentem oldalra a fejem. A szemöldököm cinikusan rándul, még csak fontolóra sem veszem annak lehetőségét, hogy komolyan gondolja, amit mond… Vagy, ha az adott pillanatban mégis, akkor teljesen másként látná a dolgokat akkor, ha tényleg bezártam volna a hálószobába, és itt tartom, amikor ő menni akart. - Akkor lennék szörnyeteg, ha nem hagytam volna, hogy te dönts. Elmentél, mert te akartad… Nem az a legnagyobb bűn, amit ellened elkövettem, hogy hagytam, hogy elmenj – a szavai megsebeznek, így furcsa, hogy mennyire nyugodt, szinte hűvös a hangom, miközben a szívem csak úgy vágtat a mellkasomban. Ordítanom kellene, toporzékolni, de nem teszem, helyette úgy kapaszkodom a sörösüvegbe, mintha az lenne az egyetlen dolog, ami még a földön tart.

Emberi. Rövid biccentéssel hagyom jóvá a szót, aminek legalább annyi jelentése van, mint a vérfarkasnak. Duncan fontosnak tartotta, hogy soha ne felejtsük el, hogy a vadállat álarca mögött mindig ott az emberé, és ugyanez igaz a fordítottjára is. A kettős természet újabb átka, hogy sosem tudhatod, hogy melyik oldalad lesz az erősebb.

Tekintetem egy pillanatra megvillan, láttatni engedve a báránybőrbe bújt farkast. Érzem, ahogy felborzolódik a szőre a belsőmben, ahogy Rebecca haragja nő, a hangszíne pedig egyre erőteljesebb lesz. Még időben sikerül visszanyelnem a gúnyos morranást, ami kibukni készül az ajkaim mögül… Féltékeny, és dühös vagyok, mert valaki bántani merészelte azt, aki az enyém. Szinte hihetetlen, hogy a lány azt hitte, egyetlen fegyver elegendő ahhoz, hogy távoltartsa magától a veszélyt.

- Van fogalmad róla, hogy hány ember van itt Rose Harborban, aki rajtam kívül is be tudott volna avatni? – kérdezem. Vádnak hangzik, bár nem egészen annak szánom. - Mondtad, hogy ne keressek benne logikát, és ebben nem is lehet… Ki volt egyáltalán, aki fegyvert adott a kezedbe? – rebben tekintetem a mennyezet felé, mintha nem tudnám elhinni, hogy eddig fajultak a dolgok. Márpedig elfajultak, nincs is rá jobb bizonyíték, mint Becca, a másik vérfarkas a konyhámban. Bárki is volt, aki végül segített neki, a legkevesebb, amit tőlem kap majd, egy alapos seggbe rúgás, akkor is, ha Chicagóig kell mennem érte. Vajon az átváltoztatóját is meg tudnám találni, és ha igen, Zane milyen büntetésben részesítene, ha megtudná, hogy bosszúvágytól hajtva berongyoltam egy másik falka területére? Valószínűleg súlyosat, hiszen én vagyok a Bétája, így nem engedhetem meg magamnak, hogy vérbosszút álljak valakiért, aki még csak nem is a falkánk tagja…

Elvesznék a bosszú tervezésében, vagy az előttem kivetülő rémképben, melyben Becca a ravatalon fekszik, ha a kifröccsenő kávé- és vérszag nem borítana be mindent körülöttünk. Csak tompán hallom, ahogy a sörösüveg a földre csattan a hátam mögött, hiszen lesodorja a lendület, amivel a lányhoz sietek. Rettegő vadként reszket a karomban, ahogy magamhoz vonom. Nem sérülése riaszt meg, hanem amiket mond… A halálról, az önmaga elvesztéséről.

- Senki sem érdemli meg azt, ami veled történt – ezúttal nem a hazugságaimra gondolok, bár ez a nehéz történet kétségkívül ott vette kezdetét, amikor először mosolyogtam rá a lányra az iskola folyosóján, és döntöttem úgy, hogy nem avatom be a legnagyobb titkomba. - Tudom, hogy könnyebb lenne feladni, de megtiltom, hogy ilyeneken gondolkodj, hallod? – állam megtámasztom a feje búbján, de az én szememet is szúrják a könnyek. A gyászé, és a félelemé. - Talán most hihetetlennek hangzik, de még lehetsz az a Becca, akit ismernek és szeretnek. Melletted leszek, és segítek, hogy megtaláld az egyensúlyt a régi és az új életed között – őszintén ejtem ki a szavakat, bár kicsit tartok tőle, hogy a múltunkat tekintve nem fogja elfogadni a segítségemet. - Gondolj Marára, vagy Cath-re… Szörnyetegnek, vagy gyűlöletesnek tudnád nevezni bármelyikjüket? – Kevés kedvesebb, jószívűbb embert ismerek ennél a két nőnél, akikről Rebecca már szintén tudja, hogy mindketten vérfarkasok. Ha rám haragszik is, ők erre okot nem adtak. Én becsaptam, anyám megtámadta, egy harmadik fajtársunk pedig átváltoztatta… De nem vagyunk mind egyformák.

Az illata fájón csavarodik bele az orromba, amikor közelebb húzódik hozzám, kezét a felsőm ráncai közé fúrva. Az ismerős vaníliás aromát áthatja az újfajta vadság, amit a bőre alatt hordozott magával. A vér, a kávé, és kettőnk szagának keveredése olyan vágyat ébreszt bennem, melyhez hasonlót már régen éreztem… Megborzongva, torkomban dobogó szívvel húzódom el végül, egy árnyalattal gyorsabban lépve el a közeléből, mint terveztem.

Kötszer. Kötszert kell találnom. Rutintalanul túrom fel a fiókokat, meg fogalmam sincs, hogy hol keressem a sebkötözéshez szükséges holmikat, de aztán az útmutatása nyomán a hűtő melletti szekrényhez lépek. Gyorsan meg is találom a kis dobozt egy szívalakú sütőforma, és néhány használt szatyor alá dugva.

A kávéfoltokat és szilánkokat kerülgetve lépek vissza az asztalhoz, hónom alatt a dobozzal, és húzom közelebb az egyik széket a lányéhoz. Bármennyire is veszélyes az érzékeimre a közelsége, a szoba másik feléből nem tudom bekötözni. A térdünk majdnem összeér, amikor leülök. Megköszörülöm a torkomat.

- Tedd az asztalra a kezed, sérüléssel felfelé – kérem, miután felpattintva az elsősegélyláda tetejét, máris bontogatni kezdek egy csomag gézlapot. Először nagyjából megtisztítom a tenyerét, és csak utána kezelem a seb környékét a fertőtlenítővel. - Ez lehet csípni fog egy kicsit… – kezdem, de aztán csak zavart mosollyal felhorkanok, hiszen rádöbbenek, hogy rossz filmekhez méltó közhelyekkel dobálózom. Úgy ítélem meg, hogy talán jobb lesz, ha csendben maradok, amíg ellátom a kezét, de természetesen, nem hallgatok kukán, ha ő esetleg megjegyez valamit.

- Te ügyesebb vagy ezekben… Nem túl szoros? – pillantok fel a kezéről, miután elkötöm a kötszer végét. Nem akarom, hogy az ujjai elkéküljenek reggelre, a vágás pedig tényleg nem túl mély, így indokolatlan lenne nagyon leszorítani a sebet. Csak későn döbbenek rá, hogy mekkora hibát vétek azzal, hogy felnézek, mert bár eddig is világos volt, most már még egyértelműbb, hogy milyen közel van hozzám.

Hiába a lefolyt szemfesték, a fáradságtól elgyötört, fáradt arca, és az esőtől lelapult fürtök… Ösztönösen hajolok közelebb, fürkészőn elveszve az ismerős szempár mélységében. Vajon, ha most…?

- Végeztünk… – lehelem csendesem, de a kezem még is fogságban tartja az ujjait. Magamtól nem is engedem el, csak ha elhúzza a kezét. Ha elhúzza…


It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 20:25


The Monstress!!

A haragos pillantások úgy záporoznak, mint golyók ez háborús övezetben.
A visszakérdezésekkel sarokba szorít, már ő ítélkezik felettem, hibáztat és büntet, amiért elhagytam.
A bűntudat éledezni kezd bennem, legszívesebben a szívemet, a lelkemet is kidobnám a francba, hogy ne kelljen velük szembenéznem.

- Mit tettél volna a helyemben? – nem vagyok hajlandó válaszolni a kérdésére.

Kettőnkön múlt a kapcsolatunk, de elég magamnak beismerni. Neki nem kell hallania… Nem hallhatja, mert nem érdemli meg. Vagy talán én nem érdemlem meg a feloldozást, hogy hangosan is ki merjem mondani azt, ami belül szétszakít. Attól felszabadítóbb pedig nincs, amikor rájövünk, hogy kimondva semmi sem halálos, túlélhető és megbocsájtható.
Végtére, ebben a helyzetben nemcsak Alecnek kell bocsánatot kérnie, hanem nekem is. Meghallgathattam volna, de esélyt nem adtam neki. Mégsem éreztem – érzem – unfairnek, hogy ennyi idő végül elfordultam tőle, magam útját akartam járni.
És a múlt, egyedül az, ami felemészt. A magunk mögött hagyott emlékek után szaladok, nyúlok, de sosem fogom már elérni. Ezek után semmi sem lesz ugyanolyan.

- Nem tudom ki gondolta komolyan, hogy akit igazán szeretünk azt el kell engednivilági hülyeség.

Ezt hallani valahogy kegyetlenebb, mintamennyire gondoltam. Mindkettőnk temperamentuma heves és birtokló, erre képes ezt mondani nekem. Elengedett, mert szeretett?

- Nem lehet, hogy azért engedtél el, mert nem akartál nap, mint nap azzal szembesülni, hogy szörnyetegnek látlak?

Ki óvott kit? Ki rontott el mit? Kik vagyunk mi?
Káosz van a káoszban, ez a beszélgetés pedig nem segít ezen. Tényleg csak arra jó, hogy az egymáson ejtett sebekbe nyúljunk, sót, tömény alkoholt, parazsat… Mindent, amit el lehet képzelni felhasználunk, hogy minél nagyobb szenvedést okozzunk a másiknak. Most pedig eljutunk lassan arra a pontra, hogy mazochista módon már saját magunknak tesszük mindezt.

- …emberi…? – veszem el a tekintetem róla, miközben a szót halkan ízlelgetem.

Kicsit édes, kicsit keserű, talán fanyar is, de itt-ott kellemes az íze. Emberi… Ha az ő oldaláról nézem, akkor mindenképp édes és kellemes, hogy van ilyen oldala. De az enyém, enyém fanyarú, tele keserűséggel.
A rezzenéstelen arc; az, ahogy tűri a vádjaimat konkrétan feldühít. Az arcába ordítanék. Felpofoznám. Mondj valamit! Tegyél valamit! Csak ne válaszd a csendet, a megalkuvást!
Ez az elemi düh, ez a megmagyarázhatatlan harag pedig egyre inkább a felszínre tör. Sosem voltam ilyen, erre emberként is egy tomboló vadállat vagyok.
Sérti az egómat, hogy ennyivel elintézett. Többet érdemlek!

- Ismerni akartam a világodat, de úgy, hogy te nem vagy részese neki – Rose Harborben esélytelen lett volna őt elkerülni, főleg, ha rájönnek, hogy kutakodom a falkája után. – Csak a kíváncsiság hajtott, és… És volt nálam fegyver. Az más kérdés, hogy mire felfogtam mi történik már megharapott. Ez a farkas nem olyan volt, mint az anyád… - emlékezek vissza. - …ezt tudatosan tette. Nem akart megölni, csak átváltoztatni akart.

Megharapott. Sárgán világító íriszeivel mért végig tetőtől-talpig, miután a sárban feküdtem. Biztosra ment, hogy tényleg megtette-e. A tekintete nem volt ködös a haragtól, inkább nevetett. A pofája pedig pont annyira volt nyitva, mintha csak röhögne rajtam és a nyomorult sorsomon. Mert ő tudta, hogy mi fog rám várni.

- Szóval tanultam önvédelmet, a pisztolyt is egész jól megtanultam kezelni – felelek rezzenéstelen arccal. – Hittem magam annyira erősnek és eltökéltnek, hogyha bajba kerülök, akkor megtudom oldani. Az sem utolsó, hogy a falka mindig háttérbe húzódott. Nem szerették a feltűnést. Gondoltam olyan messzire csak nem mennek, hogy megölnek bárkit is, aki ember.

Valószínűleg híre ment volna a városba és rájuk álltak volna a vadászok. Igen, ezzel is tisztában vagyok. Chicagó pedig az a város, ahol minden velejéig romlott. Ebben a régióban legtöbb a bűnöldözés, ezért a vadászok is éberebbek, hogy tudják mikor elég a rendőrség beavatkozása, és mikor van szükségük rájuk.

Amikor a halálomat ecsetelem, akkor uralkodik el rajtam ez az ősi erő.
Pattan. Reccsen.
Törik és feketeségbe, vörösbe borul az asztal és a padló.
Ilyen sztoikus nyugalmat is rég éreztem. Most kezdem megérteni Alec beletörődését. Mert voltaképpen tényleg… Mi mást mondhatna még nekem? Mit tehetett volna? És tudatosul bennem, hogy a tehetetlenség bénító ketrecében sínylődöm. Belefáradok, hogy küzdjek az emberi oldalamért.

- El fogom veszíteni… - makogom. - …mindent, ami egykor a részem volt… - gondolok a családomra. - …nem akarok nekik hazudni…

Reszketegen veszem a levegőt.

- Ettől lehet jobb lenne a halál is! – fűzöm hozzá. – Legalább úgy emlékeztek volna rám, mint: Tudod, Becca az a mosolygós lány… Becca, a szomszédból, aki mindig csatak sáros volt… Becca… - végül csak elcsuklik a hangom.

Hogy lehetne életem ezután? Hogy? Egy idegbeteg lelkironcs vagyok. A teljes meghasonulás szélén vagyok. Suttog. Van, hogy kiabál. Látom magam előtt azt a vicsorgó vadat, akit én testesítek meg.
Egyedül a stúdió falai tudják a titkom egészét. Azt, hogy mit műveltem. Ahogy keservesen, mindent leverve kapaszkodtam az íróasztalokba, hogy a lábaimat egymás után tudjam vonszolni. Ahogy a számból el kezdett ömleni a vér, mert már egy fenevad fogai töri át az ínyem. Minden csontom összetörve. Van, ami hátra bicsaklik; van, ami előre. Míg a végén négy lábon nem állok, mint egy tetves korcs. És a bőröm… Égett mindenhol.
Észre se veszem, hogy egy-két kósza könny folyik le megint az arcomon, ahogy az emlékem részleteiben elveszek.
Azt sem fogom fel, hogy Alec magához ölel, pedig érzem, ahogy ver a szíve. A hangja lágy, édesen cseng. Az illata émelyítő, ahogy a vérem és a kávé illatával keveredik. A teste meleg, a mellkasa kemény és a karjai puhák, gyengéden ölelnek át.

- Nem tudom ki vagyok… Csak tudom, hogy gyűlölöm azt, amivé válni fogok!

Lehunyom a szemem, végre visszazuhanok a valóságomba.
Hozzábújok, az orromat, az arcomat a mellkasába túrom. Ez az illat bódítson el, ez lepje el az agyam.
A kezemet megemelem, a hátára futtattom az ujjaim és összegyűröm rajta az inget. Közelebb és közelebb akarom érezni. Most és utoljára hinni neki, hogy nem hagy cserben.
Miután eltávolodik tőle, engedem, hogy megemelje a csuklóm és jobban szemügyre vegye a sérülésem.

- Sejtettem – válaszolom Alecnek.

Picit gyermetegen még utána nyúlok, hogy inkább maradjon és öleljen, de végül a józanész győzedelmeskedik felettem is.

- A hűtő melletti fiókban.

Igazából az ilyen mindenes fiók volt. Egy-két egymásba pakolt kisebb sütőforma, régi törlők, amik gondoltam, hogy egyszer jók lesznek valamire. Igen, sok kacatot nem dobtam ki, holott ki kellett volna. De megfogja találni az elsősegély dobozt, azért azt nem takartam le semmivel.
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyHétf. 29 Ápr. 2024 - 18:47

becca & alec
A farkába harapó kígyót uroborosznak nevezik… A kígyó, ami önmagát emészti fel, mert nem tudja, hogy az ellenség, amibe makacsul kapaszkodik, és ami a legtöbb fájdalmat okozza neki, az önmaga. Furcsa, hogy pont ez a kép dereng fel a gondolataimban, ahogy Beccával farkasszemet nézünk egymással a konyhában. Vagdalkozunk, vádaskodunk, de a szavak döfése minduntalan visszatér hozzánk, mintha nem is a másikat, hanem önmagunkat ostromolnánk velük. Ugyanúgy körbejárunk, mint a hüllő, végtelent alkotva az egymásnak és magunknak okozott fájdalommal.

- Egyedül csesztem el, Becca? – kérdezem csendesen, de a pillantásom haragosan villan. Farkasoldalam a bordaketrecem mögül figyel, ádázul és sértve, amiért hagyom, hogy a lány így beszéljen velem. Ha másvalaki lenne, már megtoroltam volna a hangnemet… Valóban, Alec?, újra az a gúnyos hang, amit nem tudok kiűzni a fejemből. - Elmentél, mielőtt megpróbálhattam volna helyrehozni. Végsősoron te voltál az, aki eldobta a szerelmemet. Nem hibáztathatsz mindenért egyedül engem – mondom, hüvelyujjammal újabb páracseppet pöccintve le az üveg oldaláról. Tekintetem nem ereszti a lányt, talán a kapcsolatunk alatt és végén közel sem hibázott annyit, mint én, de nem háríthat mindent egyedül rám. A végső döntés oroszlánrészét ő maga hozta meg, nem én kértem, hogy menjen el.

Sértetten horkanok fel, amikor az arcomba vágja a keserű kérdéseket. Gyász? Hát nem tudja, hogy azóta, hogy elment, mindennap meghaltam egy kicsit? Hogy a test, amit lát, nem több már, mint egy burok, melynek mélyén csak haloványan pislákol a lélek? Ha nem lenne a falka, és nem léteznének azok, akiket a barátaimnak nevezhetek, már régen egy sötét, és mély gödörben feküdnék, elfeledve azt, hogy van miért küzdenem.

- Mit kellett volna tennem? Te akartál elmenni, én pedig szerettelek annyira, hogy elengedjelek. Fájt-e? Kegyetlenül. Szerettem volna, hogy meggondold magad? Igen. Talán szörnyetegnek gondolsz… - undorodva ejtettem ki a szót, melynek bélyegétől mindig is félem, de attól, hogy egy napon Becca szájából hallom majd ugyanezt, az maga volt a rettegés. -…, de vagyok annyira ember, hogy legyenek érzéseim.

Lehet, hogy kiabálnom kellene, de nem tudok, pedig már rég kioldódott a torkomat szorongató gombóc. Moccantalan arccal tűröm az újabb vádat, melynek igazságtartalmával nincs okom vitatkozni. Valóban könnyebb úgy őszintének lenni, hogy már megtörtént a baj. Megvonom a vállam, és kortyolok egyet, hagyva hadd gondoljon azt, amit akar. Bármit is mondok, az ő szemében nem leszek több a rút, gonosz farkasnál, hát feleslegesnek tartom, hogy tovább magyarázzak.

Sokkal jobban érdekelnek Rebecca okai. Egy okos lány nem sétál be ok nélkül, és felkészületlenül egy fenevad barlangjába.

- Az, hogy gyűlölni akartál, még nem ok arra, hogy megölesd magad. Ennél jobb indok kell – mondom, és fel sem tűnik, mennyire cinikusan cseng a hangom. Akárcsak ő, én sem elégszem meg az általa adott válaszokkal. - Miből gondoltad, hogy megúszhatod? Láttad, hogy milyen egy begőzölt vérfarkas… – Újra és újra visszakanyarodunk az estére, ami az összeomlást okozta. Attól, hogy nyíltan nem beszélünk róla, súlyos, sötét árnyéka ott lebeg felettünk. Ha az éveken át tartó hazugságok nem is mérgezték volna meg a kapcsolatunkat, a támadás ténye akkor sem könnyítené meg a dolgunkat.

Arculcsapásként ér, amikor azt mondja, hogy szívesebben lenne halott… Tekintetem elködösül, miközben hevesen megrázom a fejem. Nem mondhatja ezt, nem akarom ezt hallani.

- Mindig van veszítenivaló… Ha rám nem is, de gondolj a családodra. Szerinted mit érezne Liam, ha ott kellene állnia a koporsód mellett? – kegyetlen kérdés, és nem is várok rá választ. A lánnyal ellentétben én pontosan tudom, hogy milyen az, amikor az ember elveszít egy testvér… Amikor az emberek bánatos arccal hozzád lépve részvétüket fejezik ki, de te legszívesebben az arcukba üvöltenéd, hogy egy nagy lószart, nem vesznek ők részt semmiben.

Érzékeny fülem előbb hallja meg a reccsenést, és a kávécseppek loccsanó hangját a padlón, mint ahogy a vér fémes szaga beszökik az orrjárataimba. Ruganyosan ugrok fel, egyetlen lépéssel hagyva magam mögött a kettőnk között feszülő távolságot. Engedem a bögre szilánkjait a földre hullni, és helyette egyik kezemmel gyengéden megragadom a lány csuklóját, miközben szabad karommal oltalmazón, és ösztönösen magamhoz húzom. Megértem, hogy fél… Én is félek. Hiszen rémítő az, ami előttünk áll, és ijesztő az is, ami már mögöttünk van.

- Ne mondd ezt, kérlek… – dünnyögöm, amikor gyűlöletesnek titulálja magát. - Nem ígérhetem meg, hogy minden rendben lesz, de nem fogom hagyni, hogy elvessz ebben. Nem kell egyedül megküzdened vele – mondom eltökélten, államat megtámasztva a feje búbján. A bennem lakó farkas izgatottan mocorog a vér ismerős szagára, de nem engedek neki. Évek rutinja kellet ahhoz, hogy kordában tartsam, így ha nem is teljesen ugyanúgy éltem át ezeket a pillanatokat, mint Rebecca, én igenis tudom, hogy min megy keresztül. Kissé megemelem a csuklóját, a mozdulattal némán kérve, hogy mutassa a sérülését.

- Nem túl mély, de be kell kötni. Reggelre, szépen össze fog húzódni – közlöm a lánnyal, és a kelleténél nehezebben veszem rá magam, hogy elengedve őt megkeressem a konyhában tartott elsősegélydobozt. - Emlékszel, hogy melyik fiókban van a kötszer és a fertőtlenítő? – nem akarok elveszettnek tűnni a saját házamban, de talán a kérdés elegendő ahhoz, hogy Becca kicsit összeszedve magát, leplezni tudja a sebezhetőségét. Tudom, hogy gyűlöli azt az érzés, hogy nem tud megoldani valamit.


It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 23:29


The Monstress!!

Megszeppenek egy kicsit, amikor visszavág a megjegyzésemre. Ha már dühkitörések, akkor most is épp egy kirobbanni készül, amiért ő érzi magát vérig sértve azért, amiket mondok… Amik tények, maga az igazság.

- Igen, mindenképp úgy tálaltam, hogy az anyósom meg akart ölni, mert valami szörnyeteg… Ja, és a párom is az! Gondoltam nem akarok vacsora lenni.

Ha vágások, sebek kellenek, akkor ő is kap még belőle. Szemét húzás volt a részéről, mert ugyanúgy védtem a titkát. Tiszteletben tartottam, annak ellenére, hogy elhordhattam volna mindenféle rohadéknak. Helyette csak annyit mondtam, hogy a családja miatt megyünk szét, nem tudtam már elviselni az Alecnél kialakult helyzetet.
Egy halovány vonal, határ választ el mindig a gyűlölettől és attól, hogy még mindig szeretem. És percenként váltakozik bennem, hogy mikor melyik oldalra lépek át.
Azzal, hogy őt bántom, valahol magamat is. Nem akarom őt a szavaimmal ütni-vágni, de mégis mit tehetnék, ha így reagál az én valóságomra. Magam sem tudom, hogy melyikünk nem lát túl a saját nyomorán.

- Nem fedtem fel a titkod, mert úgy gondoltam, a családod mindig is fontosabb volt nálam…

Amilyen szarkasztikusan rontottam neki az elébb, most annyira vettem vissza a hangomból. Magamba is néztem legalább pár másodperc erejéig. Persze, mondhatnám, hogy ebbe a titkolózásba igazából ő is belerángatott. Magával rántott, hogy ne legyek teljesen őszinte a családommal. Viszont azzal a meggyőződéssel hagytam el Őt és Rose Harbort, hogy ritkán járok majd haza, akkor is csak a családomhoz. Mindentől meg szerettem volna szabadulni, erre itt vagyok és ettől jobban nem is lehetnék bajban; ettől nagyobb titkom nem is lehetne.

A könnyek súlyossága magával hordozza a lélek megkönnyebbülését is. Sikeresen visszaléptem a vonal túlsó oldalára, ahogy a homlokunk egymáshoz ér és csak némán, a gyászba burkolódzva elmerülünk a pillanatban. Egy parányi jelenet a tizenkét évünkből, de mégis, talán ez a legőszintébb is.

A lezser válaszra, amit kapok inkább sejtelmes, mintsem egyenes. Lehet megint játszmázik, keresi a legjobb válaszokat, amikkel itt tud tartani és legalább adok némi időt neki arra, hogy meghallgassam. A hallgatásomért pedig elintézi, hogy a falkatagja legyek. Azt nem vitatom, hogy biztonságba akar tudni, de azt igen; vajon miattam teszi-e vagy magát óvja a további bűntudattól.

Miután a hálónál volt az a kis baleset, egyből össze is készültem, hogy csatlakozzak Alechez.
A szememmel egy ideig követem a férfi mozdulatait, ahogy nekem csinálja a kávét. Meg sem kell szólalnom, mindenre pontosan emlékszik, hogy mégis hogyan szeretem. Mennyire jó vagy éppen rossz ez? A választ erre sem tudom.
Az eddig combomon pihenő kezek a bögre köré fonódnak, kiélvezem a melegséget, amit sugároz magából. A fekete nedű jobbra-balra hullámzik, ahogy ujjaimmal meg-megbököm a bögrét. Megnyugtató most ebben a végtelen sötétségben elveszni.

Amíg hallgatom Alec érveit, válaszait, addig bámulok bele a feketeségbe. Felsóhajtok, amikor nekem kezd kérdéseket szegezni. Mintha én lennék a hibás a döntéseiért!

- Ha azt mondod, hogy önző voltál és féltél, hogy elveszítesz, akkor talán hinnék neked! – vágom egyből hozzá a szavakat, egy cseppet se gondolkozom, holott nem ártana. – És nem, nincsenek jó válaszok, mert az egész el lett cseszve! – emelem meg a hangom. – És igen, újra meg újra hallani akarom, hogy hibáztál és bocsátsak meg neked!

El se hiszem, hogy milyen gördülékenyen jönnek a szavak. Egy beismerés számomra is, valójában én is egy szemétláda vagyok. Egyszerre akarom őt bántani, egyúttal óvni is magamtól. De valahogy mindig eléri, hogy egy-egy szóval a lelkében vájkáljak, mert a düh és a fájdalom irányít, a csalódottsággal karöltve.

- Tudod, hogy min járt az eszem, amíg távol voltam? – hangomban ott cseng a komolyság és a keserűség. - …vajon neked is ugyanannyira fájt-e ez az egész, mint nekem? Gyászolsz egyáltalán, hogy elvesztettél? – végül belenézek a szemeibe.

Már lassan azzal hergel, ahogy viselkedik. Ez a beletörődés, ez a nyugalom… Legalább elhitethetné velem, hogy harcol értem… Vagy nem tudom… Bármit. És magam sem tudom, hogy mit akarok, mire vágynék. Mert ahogy tizenkét évet képtelenség eltörölni, úgy ezeket a hibákat, ezeket az érzéseket sem lehet semmissé tenni.
Pedig ahogy ő is mondta, jó lenne egy időgép, ami visszarepítene minket a kezdetekhez. Ha találkozunk, akkor valljon színt; ha hazudozni akar, akkor kerüljön el. Csak ne tudnék arról, ami egyszer jó volt köztünk; ami egyszer szép volt. Ne vágyakoznék a múltunk után, amikor még tudatlan voltam.

- Igen, mert most az elmúlt egy órában őszintébb voltál, mint tizenkét év alatt – megint odaszúrok, mert támadnom kell, mert legbelül tajtékzok. – Bár gondolom így, hogy nincs semmi köztünk könnyebb… Könnyebb őszintének lenni, mert vesztenivalód már nincs!

Beleborzongok, ahogy kiejtem ezeket a szavakat, mondatokat. És ugyan látok benne rációt, azért merek abban reménykedni, hogy többről van szó… De a beletörődése, viszont nem ezt sugallja.

- Válaszoltam rá! – dünnyögöm az orrom alatt, majd belekortyolok a kávéba, ezzel kis időt nyerve magamnak. – Mert gyűlölni akartalak és mást nem szerettem volna belekeverni. Ahogy most neked nincs vesztenivalód, úgy nekem is, abban a pillanatban úgy tűnt nincs semmim… És voltaképpen, lehet jobb lett volna, ha meghalok… - kimondani is szörnyű, de tényleg nem bántam volna… most sem bánnám.Szóval logikát abban, amit tettem ne keress!

Az ideg dolgozik bennem.
A bögrét megszorítom, észre sem veszem, ahogy először megreped a porcelán, majd szilánkjaira hullik. A tenyerem megvágja egy-egy szilánk, és csak a sérülésemre nézek. Annyira ismerős… Valahogy, már megrémülni se tudok ettől.

- Nem akartam ilyenné válni! – szorítom össze a kezem. – Fogalmam sincs, hogy mi zajlik bennem…! - elcsendesedem, majd folytatom: - Gyűlölöm magam!

És ez igaz.
Sokkal ingerültebb vagyok. Vadabb, durvább, mintha azon az éjszakán, amikor megharaptak a lelkemből egy darabot is kitépett volna az a vérfarkas. A régi önmagam árnyékává válok minden egyessel nappal. Legbelül pedig szól a vészcsengő, hogy cselekedjek, mert csak rosszabb lesz minden.
Van, hogy jobban érzem az illatokat. Van, hogy erős az intuícióm. Van, hogy emberfeletti erőm van és nem tudom kontrollálni.
A bögre is ennek az áldozatául esett. Egy szemernyi könnyedség, gyengédség nincs már bennem. Én pedig az akartam lenni, aki régen voltam.
Egy egyszerű ember.
Amennyire Alec beletörődése zavart, most annyira voltam én is az a sorsomat illetően. Egy vérfarkas lettem, ez elől pedig nincs menekvésem. Meg kell történnie annak, aminek meg kell történni…
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 21:39

becca & alec
Vannak napok, amiket egyszerűbb farkasként átvészelni. Amikor a gondolatok helyét átveszik az ösztönök, amikor nincsenek érzések, és nem létezik más, csak az erdő nehéz földszaga. Miután Becca elhagyott, sok időt töltöttem bundás oldalam viharszürke bőrébe bújva, és igyekeztem csak azokban az órákban emberként élni, amiket cselekvéssel tölthettem. Az éjszakák voltak a legnehezebbek… Amikor a világban eluralkodik a sötétség, az ember egyedül marad a gondolataival. Könnyű azt mondani, hogy nem várta el, hogy büntessem magam, amikor tudtam, hogy olyasmit veszítettem el, amit sosem szerezhetek vissza.

A bizalmát.

A szavai megölik a remény sarjadó magját a lelkemben. Botor módon eljátszottam a gondolattal, hogy Becca azért fordult hozzám, mert megértette, hogy mit miért tettem… Hogy most, amikor már részben ő is farkas, érti, miért volt szükségem a titkokra. De nem. Újra és újra felhánytorgatja a hibáimat, emlékeztetve rá, hogy nem lehet őket eltörölni, vagy átlépni. Tönkretették az összes szép emléket, és nem hagytak maguk mögött mást, csak a romokat.

Makacsul szorítom össze a számat a kérdésére, hiszen magam sem tudom. Fogalmam sincs, hogy mit tettem volna máshogy, ha esélyt kapok az újrázásra. A neveltetésem túl mélyen ívódott bele a szöveteimbe, és bármennyire szerettem Beccát, mindig a falkát helyeztem előtérbe, még akkor is, ha ez azt jelentette, hogy le kell mondanom egy újabb vacsorát, vagy nem érek oda időben a helyszínre, amit az esküvőre akartunk megnézni. De ez akkor sem lett volna másként, ha tudja az igazat… Talán nem is a hazugság a bűneim legnagyobbika. Ha úgy szereted a másikat, ahogyan neked jó, és nem úgy, ahogyan neki, legalább annyira árulást követsz el, mintha elhallgatod a dolgokat.

A szám sarka undokul moccan, amikor a fejemhez vágja, hogy gyerekes vagyok. Talán igaza van, és mivel is bizonyíthatnám jobban ezt az igazságot, mint azzal, hogy gonosz megjegyzéssel odaszúrok, ahol az a legjobban fáj…

- Gondolom neked első dolgod volt, hogy eláruld az itthoniaknak, hogy most már havonta kétszer lesznek indokolatlan dühkitöréseid – a kicsinyesség nem jellemző rám, és nem is gondolom igazán komolyan a szavakat, mégis könnyedén csusszannak ki az ajkaim mögül. Becca minden, csak nem ostoba, egészen biztosan nem mondta el a családjának, hogy mi történt vele, ahogyan a szakításunk valódi okát is gondosan elhallgatta előlük. Miben másabb ez annál, mint amit én tettem?

Bántjuk egymást. Súlyos szavakat vagdosunk a másik fejéhez, mégis maradt valami közöttünk a régi kötelékből… A sértett harag elpárolog belőlem abban a pillanatban, ahogy homlokunk összeér, és még farkasénem is megnyugvást lel abban, ahogy levetve a kemény álcát, mindketten utat engedünk a könnyeinknek egy rövid időre. Ez is egyfajta gyász, csak temetés nélkül.

Könnyebb visszanyernem a gondolataimat, miután eltávolodom tőle, és neki szegezem a kérdéseimet. A történet egy pontján tarkóra csúsztatott kézzel felszisszenek, de nem vágok közbe. Szerintem már magától is tudja, hogy milyen hülyeséget csinált, mert attól, hogy Becca okos lány, néha elfelejt gondolkodni. Ha békén hagyod, amikor kellett volna, sosem kerül ilyen helyzetbe, a kárörvendő kis hang a fejemben kísértetiesen hasonlít a fiatalabb bátyáméra, de nem hagyom, hogy felülkerekedjen rajtam. Sokszor fogok még szembe kerülni az önváddal.

Miközben a házba terelem, mérlegelem az elhangzottakat. Tudom, hogy a nagybátyám minden részletre kíváncsi lesz, amikor beszámolok neki a lányról, hiszen ha megjelenik egy idegen farkas a környéken az a falka gondja is, nem egyedül az enyém. Segíteni akarok Rebeccának, de ehhez szükségem van Zane jóváhagyására, hiszen tisztelve a hierarchiát, nem cselekednék az Alfa háta mögött.

- Jellemző a vérfarkasokra… – próbálom lezseren kiejteni a szavakat, s bár nem hazudok, mégis van mögöttük valami hamiskás. Igen. A család, és a falka valóban összetart. Amennyire lehet, átsegítjük egymást a nehéz korszakokon, de ez nem mindig elég. Hálás vagyok a barátaimért, és a családomért, a kiváltságos kötelékért, amiben benne élek, mégis… Van olyan hiány, amit nem lehet pótolni.

Dun tudná, hogy mire gondolok. Ő is pontosan ezt érezte, mielőtt találkozott Cathrine-nel.

Talán jobb is, hogy a lány eltűnik a hálószoba ajtaja mögött, mert így van időm gondolkodni, és ráncba szedni az érzéseimet. A telefonhívás, amit elintézek segít benne, ahogyan az is, hogy lázasan igyekszem felidézni, hogy hová tette Mara legutóbb a tiszta törülközőket, miután lekorholt, amiért a szárítógépben felejtettem őket. A találat felett érzett diadal az, ami miatt olyan vehemensen lépek be a hálószobába, és a meglepetés az, ami végül hátraarcra, majd zavart magyarázatra késztet.

Próbálok nem a lány fehér vállaira – és a bőre ízére – gondolni, amikor odakészítem a teát és a kávét a konyhában. A vágy és zavar forróságára végül a hideg sör nyújt megoldást, amelynek hűvös üvegébe még akkor is kapaszkodom, amikor a lány végül belép az ajtón. Csak futó pillantást vetek rá, és a kivillanó combjára, majd iszom egy korty sört, mielőtt felállok, hogy kávét töltsek a ház egykori úrnőjének. Nem kell megkérdeznem, hogy hogyan issza, rutinból pakolom bele a hozzávalókat a bögrébe. Gondolhatja azt, hogy nem hallottam a nekem szegezett kérdését, hiszen nem iparkodom túlzottan, hogy feleljek.

Mindketten tudjuk, hogy mi lesz. Ugyanazok a kérdések. Ugyanazokkal a pocsék válaszokkal. Fáradt meggyötörtséggel csúsztatom elé a bögrét – a kedvencét, amit általában használt -, és foglalok helyet az asztalnál, újra két kezem közé fogva a saját italomat. Talán bontanom kellene még egyet…

- Ha azt mondom, hogy téged, akkor azt mondod, hazudok. Ha azt mondom magamat, akkor önzőnek titulálsz. Ha azt felelem, hogy mindkettőnket, akkor kinevetsz, és azt mondod, hogy gyerekes vagyok – veszem számba a lehetséges opciókat, az üveg oldalán lefutó páracseppeket figyelve. Csak akkor emelem fel a pillantásomat, amikor a saját kérdésemet szegezem a lánynak. - Léteznek egyáltalán jó válaszok a kérdéseidre, Rebecca? Vagy csak újra szeretnéd hallani, hogy hibáztam, és kérem, hogy bocsáss meg? – billentem oldalra a fejem. Az ajkam szegletében ugyan féloldalas mosoly bujkál, de a görbület fénye nem ér el a szememig, így tisztán látszik, hogy az egész nem valódi. Hangom nem kemény, sőt. Egyenesen a beletörődés nyugalma ül a szavaim mögött. A mi mesénkben én vagyok a nagy, és gonosz farkas, aki arra készül, hogy felfalja Piroskát.

- Önző voltam. Azt hittem, hogy könnyebben megtarthatlak, ha nem keverlek bele. A mi világunk… A természetfelettinek megvannak a maga szabályai. Azt gondoltam, hogyha tudatlanságban tartalak, akkor nem kerülhetsz bajba, és elég egoista voltam ahhoz, hogy elhiggyem, ezzel megvédhetlek. A végén már könnyebb volt hazudni, mint elmondani az igazat – mondom, hüvelykujjammal letörölve a nedvességet a sör oldaláról. - Erre a válaszra számítottál? Sajnos ennél jobb nincsen – rántom meg a vállamat, bár közel sem érzem a helyzetet ennyire egyszerűnek. Nem tudom, hogy ez elégnek bizonyulhat-e ahhoz, hogy ne szegezze újra nekem ugyanezt a kérdést, csak más köntösben.

- Miért gondoltad azt, hogy okos dolog egyedül vérfarkasok után szaglásznod? – nem csak neki vannak szorongatós kérdései. - Meghalhattál volna – teszem hozzá, és ezúttal nehezen tartom távol a vádat a hangszínemből. Belegondolni is szörnyű, hogy Becca… Megrázom magam. Most a lányon a felelet sora.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 19:40


The Monstress!!

Nem segít sokat, hogy Alec visszavág. Lehet mégis jobb volt, amikor pár szavas válaszokat adott. A szívem összeszorul, ahogy nézem őt, és érzem, most valamit mondanom kellene… Valamit, amivel könnyebbé tehetném a lelkünket, de semmi se jut az eszembe. Csak a lelkemen éktelenkedő seb lüktetése elvonja minden másról a figyelmem.

- Nem kértem tőled, hogy büntesd magad! – motyogok. – Azt szerettem volna, hogy őszinte légy velem, de… - de nem tudom, hogy valaha sikerül újra bizalmat szavaznom neked.

Az idő visszapörgetése is hülyeség lenne, valószínűleg, akkor úgy keltünk volna egybe, hogy nem is tudom mégis mi ő. Talán akkor adta volna a tudomásomra, ha a falka belekényszeríti teljesen, hogy valljon színt nekem. Semmivel sem lett volna jobb a helyzet. Ez a legfájdalmasabb az egészben.

- Miért? Mit tennél másképp? – végül kinyögöm ezt a gyerekesnek látszó kérdést. – Nem hiszem, hogy elmondtad volna, akkor is megvártad volna, hogy muszáj legyen színt vallanod – és akkor megint ugyanott vagyunk, ahol a partszakadt.

Akkor is elváltak volna az útjaink, mert elfogadni ennyi év hazugságát, egyszerűen képtelenség. Minden hamis... Az összes kép, az összes érzés és minden érintés. A bizalmamat adtam neki, a lelkemnek egy olyan részéről meséltem, amit alig tudtam még magamnak is megfogalmazni. Vallottam a mindenki elől rejtegetett, elfeledett érzésekről, amik a gyerekkoromból, a kamaszkoromból voltak. Odaadtam a testem és a lelkem teljesen. És ő ezt tette velem…

- Gyerekes vagy, Alec – válaszolok reszketegen a magyarázatára.

Fordítom el a fejem, a kabátom ujjával a szememből kitörlöm a könnyeket.
Nem húzom távolodom el tőle, amikor belesimul az érintésembe. Forró könnye lefolyik, égeti a bőröm és mégsem kapom el a kezem. A világom, amit gyűlöletre és ridegségre akartam építeni nyomban romokba dől, ahogy kérleli tőlem, hogy bocsátsak meg neki.
Nem vagyok olyan erős, mint amilyennek gondoltam magam. Lehunyom a szemem, amint a homlokunkat összeérinti. Az ajkam remeg, ahogy a sírással küszködök. Nem akarok kislányként bőgni.
Pár könnycsepp, csupán ennyit engedek meg magamnak… Csak ennyit engedhetek meg… Csak ennyit…

Fellélegzem, amint a hömpölygő önsajnálatból felfelé kezdek úszni. Ehhez, viszont kellett Alec kérdéseinek az armadája.

- Egyedül volt. Chicagó egy elhagyatott utcájára mentem – mondom tárgyilagosabban. – Csupán egy-két hír, infó alapján kötöttem itt ki. Találtak vérnyomokat, kutyához hasonló lábnyomokat, de nagyobbak voltak ezek az átlagnál. Ebből tudtam, hogy valószínűleg nem egy egyszerű korcsról van szó. Éppen a vérfarkasok vadászati szokásait tanulmányoztam.

Valószínűleg egy csali volt az egész. Logikusnak találnám, mert kellően elhagyatott volt és amint megjelentem, már rám is támadt a farkas. Mintha hosszú-hosszú ideje várt volna rám.

Ellie lassan fellök, úgy kezd rám ugrándozni és követeli a simogatás folytatását.
Alecet követem, amikor ettől is jobban beljebb tessékel a lakásba.
Tényleg annyira közel éreztem magamhoz ezt a házat, előttem lebegett régen egy boldog család képe; erre most, annyira élettelen, gyásszal és fájdalommal teli ennek az otthonnak minden szeglete.

Sokat kezdek belelátni, amikor a válaszát elemezgetem. „Nem élek teljesen remeteként…” A barátnő gondolatára megint feszengek. Pedig ennyi idő után érthető lenne, hogy nem várt rám. Lehet azóta egy hozzáhasonló, vérfarkassal jött össze. Nem is értem magam, itt van a gyász, a farkassággal járó dolgok és én azt hittem, hogy tudok érdemben segíteni neki. Mit hittem? Neki itt van mindenki más.

- Azért örülök, hogy a család összetart – mosolyodom el.

Bár ez a mosoly valahol hamiskás, mert már elmémbe ette magát a létező – vagy éppen nemlétező – barátnő.
Mennyire számítok kárörvendőnek, ha örülnék, hogy egyedül van? Ó, Istenem, tényleg örülnék annak is, hogy bünteti magát? Igen, valahol a lelkem mélyén örülnék neki. Fájjon neki is az, ami nekem fáj. Szenvedjen velem, ne lökjön el most is. Legalább ez a szenvedés, ez a kín legyen igazi, valóságos.

Ahogy sétálok fel az emeletre egyből feltűnik, hogy a képeinket leszedte, csupán az üres keretek lógnak a falon. Olyan… Rideg? Érzéketlen? Ismételve magam, fájdalmas? Nem tudom, egyszerűen nem, hogy mit érzek. Csak azt tudom, hogy fáj. De minden fáj, ami ebben a lakásban van.

A hálóban, a gardróban kutakodva próbálok a légzésemre is koncentrálni. Vissza akarok rázódni, hogy megint határozottabban tudjak elé állni. Vicces, eddig se ment ez a határozottság. Az első adandó alkalommal könnyek folytak az arcomon, esélyem sem volt elnyomni. Ösztönösen, a lelkemből törtek fel gejzírként ezek a könnyek.

Végül találtam egy fehér, elnyűtt AC/DC-s pólót és egy fekete shortot. Leveszem magamról a vizes ruhákat, a szék támlájára és karfájára terítem őket. Ekkor, szinte a semmiből felbukkan Alec.
Nem szólok egy árva szót sem, csak elvörösödve meredek rá. Kicsit megmosolyogtat a jelenet, de lehet csak a nosztalgia érzete zúdult rám hirtelen. Emlékeztet az első kalandozásunkra. Mind a ketten borzasztóan zavarban voltunk. Pedig amikor anyám felvilágosított, akkor olyan hevességgel, magabiztosággal jelentettem ki, hogy tudom hogyan működik a szeretkezés, simán menni fog.
Aha, persze.
Azzal egyikünk sem számolt, amikor ott voltunk, hogy vajon tényleg tudjuk-e mit teszünk; valóban nem okozunk-e csalódást a másiknak.
A törülközőt leveszem a kilincsről, mindenhol áttörölgetem magam és csak ezután veszem magamra a ruhákat.
Mély levegőt veszek, és lesétálok Alechez, a konyhába. Leülök vele szembe az asztalhoz és eleinte csendesen nézelődöm. A kezem az asztal alatt vannak, ökölbe szorulva. A végére az asztallapot bámulom. Ki akarom zárni, el akarom űzni Alice vérszomjas fenevadának a képét.

- Valójában, kit akartál megvédeni? Engem vagy saját magad? – utalok a hazugságaira.

És megint, minél jobban lökném el ezt az emléket magamtól, annál tolakodóbbá válik. A kérdések pedig sokasodnak bennem, egyikből jön a másik, és még az is többfelé ágazik.
Egy végtelenbe nyúló fa, és azok ágain pedig ott csüng egy kérdés.

- A kávé jó lesz – felelem zavartan.

A következő kérdésre csak a fejem csóválom meg.
Hagyom, hogy a csend ránk telepedjen a maga kínosságával együtt.
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyVas. 28 Ápr. 2024 - 10:00

becca & alec
Sosem gondoltam, hogy a hazugságaim egyszer ide sodornak majd bennünket. Összetörve egy garázsba, körülvéve az életünk romjaival, és a bátyám emlékeivel. Megannyi gondolat cikázik a fejemben, ki nem mondott szavak, amiket most már késő lenne a felszínre cibálni. A sajnálat ide már kevés, tettekre van szükség, hiszen meg kell védenem Beccát. Ez az egy nem változott. Még mindig meg akarom őt védeni, bárkivel kell is szembe szállnom érte. Bármennyire is fáj az, amit a fejemhez vág.

- Igen! Tényleg elhallgattam, hogy vérfarkas vagyok, Becca! – vágok vissza a vádjaira, pedig tudom, hogy igaza van. Lesütöm a szemem, nem bírom nézni a fekete sávokat, amiket a könnyei húznak az arcán, noha az én torkomban is gyűlik már a gombóc egy ideje. - Úgy gondolod, hogy csak te vesztettél? Az én életem ugyanúgy darabokra hullott, mint a tiéd… Szerinted nem bűntetem magam azóta is? Ha tehetném az egészet visszaforgatnám – tudom, hogy egyikőnkön sem segít, mégis szeretném, ha tudná, hogy nem így terveztem, hogy egyáltalán nem így akartam. Mindkettőnktől elvettek valamit azon az éjszakán, amikor anyám megtámadott bennünket... Nem hibáztatom anyámat, a függősége tette törékennyé, és bontotta meg az elméjét annyira, hogy nem tudott uralkodni a farkasán. Olyan szagot követett, amit ismert. Az enyémet. Nem prédát keresett, pusztán egy ismerős dolgot, amiben megkapaszkodhat, hogy ne legyen egyedül, ezt súgták az ösztönei. Becca csak beragadt közénk, ő volt a bárány, aki kolomppal a nyakában a farkasodú közelébe tévedt. Ezerszer is hálát mondtam már azért, hogy akkor és ott nem történt tragédia.

Valami véget ért azon az estén, a szívem mélyén már akkor is tudtam ezt. Igaza van. A hazugság csak, fájdalmat szül.

- Nem volt minden hazugság – emelem pillantásom a lányra, és tekintetemmel beiszom az ismerős szempár mögött lebegő keserűséget és csalódást. Megérdemlem, hogy szembesüljek vele, hiszen én okoztam. Észre sem vettem, hogy mennyire közel sodródtam hozzá a vita hevében, hallom a szíve minden egyes dobbanását. Furcsa szinkronban ver az enyémmel. - Abban sosem hazudtam, amit irántad érzek. Veled akartam élni, te voltál a jövőm… Azt hittem, ha hallgatok, egyszerre lehetek az a farkas, akire a falkának szüksége van, és olyan társ, akit te megérdemelsz – nem gondoltam, hogy az egymásra épített kártyalapok végül ledőlenek, és ott állok majd félig üres kézzel. A falka megmaradt, Rebecca viszont kicsusszant az életemből.

- Bocsáss meg – mondom ki éppen abban a pillanatban, amikor a lány tenyere az arcomhoz ér. Ösztönös mozdulattal hajolok bele az érintésbe, miközben a gombóc kioldódik a torkomban, és néhány áruló könnycsepp formájában öltve alakot, lefolyik az arcomon. Előre hajolva a homlokom a lányénak döntöm, az orrunk szinte összeér, de ez nem az a pillanat, amikor a rég elfojtott vágy a felszínre törhetne. Megtört lelkek találkoznak a bűnbánat mocsarában, de még mindkettejük számára túl messze a gyógyulás.

Rövid ideig megnyugvást lelek abban, hogy a lány tudja, hogy nem ezt a sorsot szántam neki. Bólintva hátrálok el, kézfejemmel kitörölve a könnycseppeket a szememből. Fontosabb dolgunk van, mint a sérelmeket rágódni. Becca jövője a tét; Egyszer már elvettem tőle mindent, így a legtöbb, amit tehetek, hogy átsegítem a történteken. Ha máshogy nem is, hát barátként és falkatestvérként.

- Egyedül volt, vagy becserkésztek? Mesélj el mindent… Azt is, ami nem tűnik fontosnak – sorban teszem fel a kérdéseket, de nem azért, hogy a sarokba szorítsam, vagy megkínozzam a lányt. Tényleg tudnom kell, hogy aki ezt tette vele… Egy részem még reménykedik is benne, hogy van oka idejönni, hogy a lelkemben szárnyat bontó bíborvörös bosszú érzésével lecsaphassak rá, amiért ezt tette valakivel, akit szeretek. Farkasoldalam acsarogva helyesel a bordaketrecem szorításában, és ez az érzés akkor sem enyhül, amikor végül nemleges választ kapok.

- Majd odabent folytatjuk a beszélgetést – mondom végül határozottan, a lakás felé terelve az átázott vendégemet. Átkozom magam, hogy ez nem jutott eszembe hamarabb, de az áldás az átokban, hogy egy vérfarkas nehezebben betegszik le, mint egy átlagos ember, így valószínűleg Becca is megússza tüdőgyulladás nélkül.

Míg Ellie viháncolva előkerül, én behúzom magam mögött az ajtót, hogy kizárjam a garázs hűvösét az előszobából. A kis barna kutya, aki korábban bizalmatlan volt az emberi pórusokból áradó farkasszaggal szemben, mára már teljesen megbarátkozott a ténnyel, hogy nem minden és mindenki az, aminek elsőre látszik. Mosolyogva figyelem, ahogy az ösztöneit felülírja az a rajongás, amit Becca iránt érez. Hagyom, hogy kellőképpen üdvözöljék egymást, majd amikor a lány feláll, invitáló mozdulatot teszek a ház belseje felé, bár nem feledkeztem meg róla, hogy pontosan ismeri a járást, hiszen itt lakott. Velem.

- Nem élek teljesen remeteként, ha erre célzol – túrok bele a hajamba, amikor a társaságra, vagyis annak hiányára tesz megjegyzést. - Rick és Victor rendszeresen beugrik, és néha Cath meg anya is átjön… – kissé behúzom a nyakam. Nem, mintha magyarázatra szorulna az, hogy miért állok szóba az anyámmal, de most egy kicsit mégis furcsának érzem a helyzetet azok után, ami történt Becca és közte. Inkább gyorsan tovább terelem a témát.

- Mara az elején segített, hogy megtaláljam a rendet a káoszban, de már elboldogulok egyedül is – valóban könnyebb az élet úgy, ha az embernek nem kell egy halom pizzásdobozon, és sörösüvegen átgázolnia, ha el akar jutni a hűtőszekrényig. Az unokatestvérem arról is gondoskodott, hogy néha vegyek magamhoz valami normális kaját, de az utóbbi időben neki is felgyűlt a dolga, így rákényszerültem, hogy az életem ezen odalát is magamnak kormányozzam. - Menj csak, én addig keresek neked egy törülközőt – bólintok az átöltözésre. Nem sok minden változott azóta a házban, hogy elment, de ha körbenéz láthatja, hogy néhány fotókeret üresen függ a falakon, amióta kikerültek belőle a közös képeink. Egytől-egyig egy nagy cipősdobozban lapulnak a gardrób mélyén, várva hogy elpakoljam őket.

Amíg ő eltűnik a hálószoba ajtaja mögött, én kihalászom a zsebemből a telefonom, hogy felhívjam Zane-t. Az Alfa gyorsan felel a hívásra, és a fojtott hangú kérésesemre, hogy a lehető leghamarabb szeretnék beszélni vele. Zane szigorú, de igazságos, tudom, hogy megérti majd a kérésemet, hogy azt akarom, hogy a falka befogadja Beccát – de ezt személyesen kell elé tárnom, nem lehet telefonon keresztül. - Köszönöm, Alfa – zárom le a beszélgetést tiszteletteljesen, miközben kirángatok egy törülközőt a fürdőszoba komódjából.

Visszacsúsztatom a telefonom a zsebembe, majd kezemben a törülközővel a háló felé indulok. Megfeledkezve a kopogásról, ösztönösen nyitok be, hogy aztán vörösödő arccal visszahúzódjak az ajtószárny mögé, tekintetemet mereven az előszoba falára szegezve, hogy véletlenül se érhessen az a vád, hogy leskelődtem.

- Hoztam egy törülközőt – mondom rekedten. - Ráakasztom a kilincsre, jó? – kérdezem egy kamaszfiú zavarával, pedig semmi olyasmit nem láthattam, amit eddig még nem. - A konyhában leszek, ha végzel – teszem hozzá, és felakasztva az anyagot az említett helyre, nyomomban Ellie-vel tényleg a konyhába sietek.

Amikor Becca rendbe szedi magát, és úgy érzi, hogy szeretne hozzám csatlakozni, akkor valóban a konyhában talál, egy sörrel a kezemben, aminek a felét egyetlen húzással döntöttem magamba, amikor néhány percre egyedül maradtam. A teafőző halk fütyüléssel jelzi, hogy a víz hamarosan felforr, míg a pulton lévő kávéfőző éppen abban a pillanatban csurgatja az utolsó cseppeket a kiöntőbe az életadó feketéből.

- Nem tudtam, hogy mi esne jobban – rántom meg a vállam, mintha nem lennék teljesen zavarban attól, hogy azt a nőt kell vendégül látnom, aki nem egészen egy évvel ezelőtt még itt lakott. - Nem vagy éhes? – kérdezem, s ha közben hajlandó elárulni, hogy mit kér inni, kitöltöm neki, amit szeretne.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyKedd 23 Ápr. 2024 - 13:22


The Monstress!!

A feszültség felemészt, és ezen az sem segít, hogy Alec a szavaimat ismételgeti vagy egy-két szavas mondatokkal tesz megállapítást. Ismertem annyira, hogy tudjam, ezek mögött a kijelentések mögött volt mindig valami, ami sokkal mélyebb, sokkal nehezebb.
Egy elhallgatott gondolat…
Egy ki nem mondott érzés…
És halál biztos vagyok abban, hogy az érzéseivel vív harcot; azokkal az érzésekkel, amiket nem mer kimondani. Maga elől is rejtegeti, ízlelgeti, de végül sohasem mondja ki. A vitáink egyrésze ebből is eredt.
Tudni szerettem volna mi zajlik benne. Mit rejteget. Mit szégyell. Egyszerűen mi és ki Ő. És nincs mentségem arra, amit tettem. Arra, hogy képes voltam elhagyni Őt, Rose Harbort és a családomat is magam mögött hagyva. De szükségem volt térre. Szükségem volt a saját gondolataimra, amik inkább kétségek közé taszítottak, mintsem a tisztán látás útjára tereltek volna.
Kétségek, hogy rosszul döntöttem. Lehet csak bele kellett volna nyugodnom mindenbe Alec oldalán maradva, és mindig egy csipetnyi infóval megelégedni… Ami elég a túlélésemhez. Akkor viszont szembe köptem volna magam. Szabad akartam lenni, nem pedig titkok hálójában vergődni, szenvedni, akárcsak egy légy, aki várja mikor jön a pók felzabálni őt. És akármennyire dacoltam ezzel, mégis én lettem az a bizonyos légy és az a chicagói farkas pedig a kaszáspók.

- Igen, akkor már… - akkor már megharaptak, és önmagammal küzdöttem.

Én sem mondom ki, hagyom lógni a levegőben a mondatom.
Keserédes mosoly kúszik az arcomra, amikor elfogadja a kérésem és velem tart. Évekkel ezelőtt a szakítás gondolata sem fordult meg a fejemben, a halál és a szörnyek képe pedig még annyira sem.

- Köszönöm.

Az öcsém szereti hangoztatni, hogy: „A Sors egy ribanc!” – és kamaszkorában gyakran rászóltam, amiért ocsmányul beszél, most mégis… Ettől szofisztikáltabban nem tudnám magam kifejezni, ha a sorsra, mint olyanra gondolok. Biztos jót szórakozik rajtam vagy éppen rajtunk. Lehet popcornt is vásárolt az előadáshoz.
Összerezzenek, amikor felemeli a hangját, először a tekintetem lesütöm. Igyekszem lenyugtatni magam, mély levegőket veszek. És mindhiába mindenféle praktika, hogy nyugodt maradjak, csak-csak felcsattanok én is.

- Hogy bízhattam volna benned miután tizenkét évig mindenféle kifogással álltál elő? Hogy bízhatnék benned? Mondd meg! – fekete könnyek folynak le az arcomon. – Egy hazugságra építettem fel az életemet, a jövőmet és azon az estén mindent elvettél tőlem! – ordítom.

Noha az édesanyja buktatta le, de akkor, ott azon az éjszakán a konyhában… Az életem pergett le előttem, és miután kijózanodtam nem maradt más bennem, mint egy hatalmas űr. Nem is..! Egy feketelyuk, ami magába szívta, elpusztította minden tervem, álmom és az én boldognak hitt kapcsolatomat is.

- A hazugság valaha volt jó bármire is? – kérdezek vissza, de most már nyugodtabb hangnemben. – A hazugság csak fájdalmat szül.

És ezt családon belül tudom milyen. Idillinek tűnik a családom, de édesapám félrelépett párszor. Nem hibáztatom érte, mert édesanyám darabokra hullt, miután a testvérem megszületett. Depressziós lett. És mindkettőjük tagadták a valóságot. Anyám megrögzötten magyarázta, hogy jól van; apám pedig mindig biztosította arról az anyámat, hogy elégedett a szexuális életükkel. Most már felfogom, hogy mi történt, de öt évesen, amikor apámat láttam csókolózni egy másik nővel… Nos, betudtam annak, hogy „egy másik nénit is nagyon szeret”. Bár ezt anyám már nem díjazta annyira. Majdnem zátonyra futott a házasságuk, de végül megmentették.

- Ha őszinte vagy velem; ha elmondasz mindent, akkor veled maradtam volna! És tudod miért? – nézek rá könnyes szemekkel. – Mert akkor ismerhettem volna meg igazán azt a férfit, akit szeretek – óvatosan megérintem az arcát.

Olyan kellemesen meleg, puha és ismerős ez az érintés, egyúttal pedig rohadt fájdalmas is.
Nem mondom, hogy könnyedén megemésztettem volna, ha előhozakodik a családi vérvonallal, a farkas léttel, de legalább esélyt kaphattam volna, hogy megértsem őt. Tényleg az ő és a családja részevé válhattam volna. És ha mégis eljött volna ugyanaz az éjszaka, a vérszomjba átforduló vacsora, akkor is mellette álltam volna. Minden egy nagy „volna”!
...ehelyett engem elragadott a csalódás, őt pedig elragadta a szégyen. Mindketten belebuktunk!

- Tudom… - veszem el lassan a kezem az arcáról.

Az viszont más kérdés, hogy a családja elvárta volna-e, hogy farkassá váljak. Féltem ettől. Borzasztóan. Most már mindegy, mert megtette más bosszúból. Ha akartam, ha nem.

A szememmel követem Alecet, ahogy sétál fel-alá a garázsban.
Nem nyugtat meg a gondolat, hogy egyelőre potenciális fenyegetésnek tűnhetek a falka szemében. Megint nincs nagy döntésem, el kell fogadnom minden feltételt, hogy védelmet kapjak.
Hevesen pislogok, ahogy megfogja a karomat, és a szemembe néz. Ez a tekintet. Hányszor láttam ezt ezelőtt. Ez a bátorság és gondoskodás, ami az íriszeiben tükröződik. Bólintok egy aprót, amikor kijelenti, hogy megoldjuk.
A szívem megint össze-visszaver, de most ez más. Nem a szorongás miatt. Nem a düh és harag miatt.
Az arca olyan közel, és legszívesebben ismét megérinteném. De nem teszem, mert akkor megtörnék. Bizalom nélkül a vágy semmit se ér.

- Nem találtam semmit – nyögöm ki.

A következő kérdése szinte a semmiből jön, és esélyt sem enged arra, hogy visszakozzak. Az ajtóhoz, majd a lakásba vezet. Eláztam ugyan, de semmi szükség nem volt erre. Inkább a megfázás mellett tettem volna le a voksomat, minthogy bejöjjek.
Amilyen csillogó szemekkel néztem erre a lakásra, elképzelve a közös életünket, most annyira idézett fel egy rémálomból egy rövidebb jelenetet.
Egyedül az zökkent ki a gondolataimból, amikor Ellie viháncolva előbújik és elkezd rám ugrálni.

- Istenem – guggolok le hozzá. – Hát emlékszel még rám?!

Emlékszem arra a napra, amikor Alec beállított vele. Persze, nem örültem neki, hogy se szó, se beszéd hazahozta, de Ellie az első perctől totálisan levett a lábamról. Kistünemény…
A füle mögött vakargatom, közben a farka hevesen jár jobbra-balra. Élvezkedő fejet vágva egyre inkább húzódik a kezem felé.
Az arcomra megint kiül egy halvány mosoly.
Röpke percek kérdése, és felállok a kutyától.

- Legalább van némi társaságod – nézek rá Elliere.

Hatalmas ez a ház. Nem is értem, hogy képes egyedül itt élni. Jó, elébb mondtam, hogy végülis Ellie itt van, de mégsem olyan, mint… Mint egy emberrel, egy családdal. Én képtelen lennék arra, hogy itt éljek. A házat az első adandó alkalommal eladtam volna.
Lehet megint csak az érzések beszélnek belőlem… Lehet…

- Szépen rendben tartod a lakást – szólalok meg ismét, hogy kicsit megtörjem ezt a kínos csendet. – Mindegy, megyek és átöltözöm – hadarok.

Jobb híján a hálószobába megyek és a beépített gardróbot túrom fel. A szekrény aljában van egy zsák, abban vannak az itt maradt ruháim. A legtöbbjét azért hagytam itt, mert azokat főleg Alectől kaptam. Nem szerettem volna semmit se magammal vinni, ami esetleg ráemlékeztethetne.
Kibontom a zsákot, szerencsére nem büdösödtek bele a ruhák. El fog egy ideig tartani mire találok valami vállalhatót.
Rebecca Grant
A rose harbori falka tagja
Rebecca Grant
Elõtörténet :
Titulus :
Rettegő vad
Kapcsolatban :
What we play is life 3cd49fc5a31ebd93ad229c950b29c6c83227a2ef
Az ember nem tud mindent szavakkal, de mindent tud a szívével.
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Ritkán oka az álom valaminek; majd mindig csak következmény.
Play by :
Sophie Turner
༄ ༄ ༄ :
What we play is life X4zo

What we play is life YKpQoM
User :
NickyTank

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life EmptyKedd 23 Ápr. 2024 - 7:17

becca & alec
Egy bólintással veszem tudomásul Rebecca Cathrine-nel kapcsolatos kérését, hiszen ez olyasmi, amit teljesíteni tudok. Valószínűleg a sógornőm is szívesen találkozna vele, ha megtudja, hogy a városban van, bár nem sok alkalmuk volt beszélgetni a támadás után, amit éppen csak sikerült a lánynak épp bőrrel megúsznia. Gondolatban fel is jegyzem, hogy ne felejtsem el felhívni Cathet másnap reggel.

A másik kérés… Nehezebb. A temetés óta én sem jártam a bátyámnál. Akartam, de valahogy sosem vitt arra a lábam, és nem voltam felkészülve rá, hogy újra lássam a sírkövet, amire felvésték a Duncan Roth nevet.

- Kihagytad a temetést – nincs vád a szavak mögött, mégis a padlóra szegezett tekintettel mondom ki őket. Valójában nem is számítottam rá, hogy Rebecca el fog jönni a búcsúztatóra, hiszen már nem volt köze hozzám, nem volt köze a családomhoz akkor, amikor a baleset történt. Azóta nem tartozott hozzánk, hogy visszaadta a jegygyűrűjét, amit egy ideig a nyakamban akasztott láncon hordtam, utána pedig száműztem a zoknisfiókomba. - Elviszlek hozzá – mondom végül, megköszörülve a torkomat.

Persze nem a kérdés lesz az, ami végül letaglóz. A szavak ide-oda pattognak a fejemben, testemen egy ideig mégis súlyos bénultság lesz úrrá, amíg a kirakós darabjai szép lassan a helyükre nem kerülnek. Becca ugyan nem vádol, de a gondolataim minden irányból az üvöltik, hogy ami vele történt, egyedül az én hibám.

- Bíznod kellett volna bennem! – észre sem veszem, hogy milyen erővel robban ki belőlem ez a néhány szó. Egyszerre vagyok dühös, megbántott, és tele félelemmel. - Azt hiszed, hogy nekem könnyű volt, Becca? Azért hazudtam, hogy megvédjelek! – még én is tudom, hogy ez a legundorítóbb kifogás, amit csak mondhatok, hiszen tizenkét év alatt számtalan lehetőségem lett volna rá, hogy bevalljam az igazat. És akartam… Akartam, csak fogalmam sem volt róla, hogy hogyan kezdjek hozzá. Ahogy arról sem, hogy velem marad-e, ha megtudja, hogy vérfarkas vagyok. Puszta önzőségből a könnyebb utat választottam, és azóta ezerszer megbántam. Látod, Alec? Még most sem tudsz teljesen őszinte lenni…

Szeret. Legalábbis szeretett. Nem kell ténylegesen kimondania, hallom és érzem abból, ahogy bevallja, nem tud gyűlölni, és abból, ahogyan rám néz. Sebzett. Törött. Fáj így látnom, mert bár a hiánya lyukat ütött a mellkasomban, azt remélem boldogan él az új életében, amit magának választott. Tévedtem. Újra.

- Sosem kértem volna ezt tőled… Ugye tudod? – fúrom pillantásom a kék szemekbe. - Én sosem……sosem haraptalak volna meg, de attól, hogy nem mondom ki, a szavak még nem lesznek kevésbé igazak. Az élet bundával a bőröd alatt sosem egyszerű, de olyasvalakinek, aki nem született bele a világunkba, sokkal nehezebb békét kötnie a másik oldalával. Nem hiába döntöttünk úgy, hogy Rose Harborban nem toborzunk erőszakkal, de befogadjuk azokat, akiknek segítségre van szükségük.

Borzalmas és kegyetlen, ami a lánnyal történt, de hiába mondanám el ezerszer, hogy mennyire sajnálom, a történeten már nem változtathatok. Azt azonban megtehetem, hogy mellé állok, és minden rendelkezésemre álló eszközzel megpróbálom megvédeni, és átsegíteni az elkövetkezendő nehéz időszakon.

Gyorsan kell döntéseket hoznom, a gyászra és az önmarcangolásra ráérek akkor, ha már megtettem az első lépéseket a menyasszonyom… a volt menyasszonyom biztonságáért. A falka hiába ismeri Beccát, most csak egy idegen vérfarkas a szemükben, aki engedély nélkül a területükre tévedt. Gondolkodás közben fel-alá sétálok a garázsban, lépteim belesimulnak a háttérben zuhogó eső egyhangú sistergésébe.

- Szólnom kell az Alfának, el kell mondanom neki, hogy mi történt. Ha a falka tudja, hogy segítségért jöttél, nem fognak beléd kötni – közlöm, mintha csak egy haditerv első részlete lenne. Voltaképpen az is, de nem akarom jobban megijeszteni, mint amennyire már most is fél. Ösztönösen lépek oda hozzá, és teszem a kezeim a karja két oldalára, a mozdulattal megakadályozva, hogy tovább marcangolja magát. A bőre már biztos kipirosodott a pulóvere ujja alatt. - Meg fogjuk oldani, de mindent el kell mondanod, amire emlékszel – hajolok közelebb, arcom bizalmas közelségbe kerül az övével. Az orromat teljesen betölti az illata, ami ismét mocorgásra készteti a bordáim mögött lakó fenevadat. - Találtál olyasmit, ami miatt az átváltoztatód utánad jöhetne? – kérdezem, finoman megszorítva a karját. Csak most tűnt fel, hogy mennyire átázott, a garázsajtó pedig még mindig nyitva van, a kinti hűvös levegő teljesen átjárta már a helyiséget.

- Nem akarsz átöltözni? – bökött fejemmel a közvetlenül a házba nyíló ajtó felé. - Maradt még itt néhány cuccod, biztosan van köztük olyasmi, amit felvehetsz – teszem hozzá, és esélyt sem adva az ellenkezésre, óvatosan elhúzom a polc mellől, hogy a beltéri ajtó felé kormányozhassam. Átkozom magam, hogy eddig eszembe sem jutott, hogy mennyire fázhat.
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

What we play is life 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
What we play is life Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
What we play is life Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

What we play is life Empty
TémanyitásWhat we play is life Empty

Ajánlott tartalom

What we play is life Empty
 

What we play is life

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Somewhere between life and death
» Life is a neverending party ♬Leyla
» In the cookies of life, sisters are the chocolate chips
» you can't play chess with someone willing to set the board on fire