Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 105 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Nem harap a farkas EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Nem harap a farkas EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Nem harap a farkas EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Nem harap a farkas EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Nem harap a farkas EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Nem harap a farkas EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Nem harap a farkas EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Nem harap a farkas EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Nem harap a farkas
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásNem harap a farkas EmptyKedd 18 Júl. 2023 - 6:53

Befejezetlen játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Nem harap a farkas Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Nem harap a farkas B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas EmptySzer. 10 Május 2023 - 11:43

Alec n Matt
Nem harap a farkas

Mi ismerünk téged – szólt a hangzatos válasz, ami semmilyen nemben nem nyugtatott meg vagy válaszolta meg kérdéseim. Sőt, ha mondhatjuk inkább csak még több kérdőjelet hagyott bennem. Miért ismertek, miért érdekeltem őket? Mióta a városba érkeztem érezni véltem a tarkómra tapadó szemeket, ha pedig éjszaka kinéztem az RV-m ablakán olyan volt, mintha megfigyelt volna sötétség. Elkönyveltem paranoiának vagy a farkaslét következményének, de ezek szerint nem volt alaptalan a hátamon futó hideg, mely jelezni próbálta a veszélyt.

-Helyi Béta – ismétlem el, mintha jelentene számomra bármit a szó a fejembe futó popkultúra referenciákon kívül. A vérfarkasok közt biztosan fent állt a hierarchia lépcsőin, ezt éreztem abban ahogy engem méregetett és ahogy abban is, amit én csak kisugárzásnak kereszteltem, mert túl bonyolult és megfoghatatlan volt az érzés ahhoz, hogy máshogy el tudjam magyarázni. A férfi – Alec – arcába tekintettem, tudat alatt is utánozva az ő hunyorgó kemény tekintetét, melyet bár nem teljesen, de azért elég barátságtalannak ítéltem meg. Nem terveztem ellenséges lenni, szó sincs erről, azonban saját állásom igyekeztem valamennyire megtartani, elvégre Béta ide vagy oda, a szívrohamot hozta rám és megzavart az elfoglaltságomban. Egy kis hang azt súgta a fülemben, hogy kérdésekre válaszoljak, de ennél többet ne engedjek, max ha fenyegetnek.

A falkaterület említésére szemeim leemeltem róla és abba az irányba néztem amerre ő is mutatott. - Szuper, mi vagytok ti valami főbérlők? – kérdeztem vissza félig felháborodottan, de inkább ironizálva ahogy felmértem a füves zöldes tájat. Sosem voltam hasonló szituációban, fogalmam sem volt hogyan is kéne reagálni, válaszolni. Egy dolgot tudtam, hogy az agyam emberi oldalának borzasztóan szürreálisnak tűnt, hogy bárkitől engedélyt kelljen kérnem, hogy egy erdőben tartózkodhassak. – Nem tudom a futás mióta számít használatnak, de legközelebb még a levegővételt is megkérdem tőle.

Beugrottak a Nat Geo meg David Attenborough dokumentumfilmek, ahol a territóriumokat védő állatoknál éltek ilyen szavakkal: nehéz volt elképzelnem, hogy emberként (vagy valami olyasmiként) ugyanolyan szabályok vannak egy csoportnál, mint egy rakás négylábú emlősnél… De mégis itt tartottunk, a hangocska pedig a fejemben azt mondta, hogy elég lesz a keménykedésből, mert ahogy egy kutyát sem szabad felbőszíteni, úgy két farkast sem érdemes. Leengedtem a kezemet magam mellé, kivettem a füleimből a vezetéknélküli fülhallgatót, hogy ezzel a gesztussal láthassa a velem szemben álló férfi, hogy figyelmem csak az övé.

- Nem tudjuk magunk közt elintézni? Elvégre Béta vagy, az csak jelent valamit – tudatosan árultam el teljes tudatlanságom Alec felé, kezeim keresztezve mellkasomon. Nem tartottam magam sosem egy okos embernek, de így is felismerni véltem a lehetőséget arra, hogy talán most megismerhetem azt, hogy úgy igazán mivé váltam és mik járnak az új léttel; Ráadásul nem lett volna előnytelen nem a fejemre haragítani egy falkányi farkast, akiknek ki tudja meddig ért el területük elképzelt határa és akiknek már tudom, hogy milyen éles a foga.
Vendég
Vendég
Anonymous

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas EmptyKedd 25 Ápr. 2023 - 11:21







A fiatal vérfarkasok útjának egyengetése volt az egyik kedvencem a feladataim közül. Jó volt látni, ahogy lépésről-lépésre felfedezik bundás oldaluk minden adottságát, és a végén teljesen megbarátkozva négylábú énjükkel, beilleszkednek közösségünk szigorú, de érzékeny hierarchiarendszerébe. Néhányan nehezebben, mások könnyebben, de végül mindannyian meglelték a helyüket közöttünk. Persze a mondás, ami fiatalság bolondságáról szól, rájuk időnként jobban igaz, mint másokra, mert az ösztöneik könnyedén csalják őket kényelmetlen helyzetekbe.

Mondjuk egy olyanba, ahol szemközt találják magukat egy kicsit sem kedves – bár emberbőrben leledző – Omegával. Szerencsére aznap a szuka, és nem a bátyja volt mellettem, így attól nem kellett tartanom, hogy heves vérmérsékletével nekiugrik az idegennek.

A falka figyel. A falka lát. A falka vár. Hogy mire, vagy kire, azt mindig a helyzet diktálja. Az magányos farkasokra mindenképp.

- Mi ismerünk téged – billentettem oldalra a fejem, két karomat összefonva a mellkasom előtt. Tartásom meglazult kissé, amikor rájöttem, hogy nem kell katasztrófákat megelőznöm, de kemény pillantásom megmaradt, elvégre mi voltunk azok, akik hazai pályán mozognak. - Alec vagyok, a helyi falka Bétája – mutatkoztam be, hogy elkerüljük a további félreértéseket arra vonatkozóan, hogy miért érzem magam feljogosítva arra, hogy kérdezősködjem. Egy árnyalattal barátságosabb lettem volna, ha ketten vagyunk jelen a találkozásnál, így viszont, hogy kettejükre is oda kellett figyelnem, jobbnak tűnt megőrizni valamit a dominanciából.

- Ez falkaterület – jobbomat kissé megemelve mutattam a földnyelvre, ahol éppen ácsorgott. – - Az Alfánktól kell engedélyt kérned, ha a használni szeretnéd a földjeinket – mondtam, bár nem voltam benne biztos, hogy a férfi számára ismeretlen a szabály. Ha Omega bemerészkedik egy falka területére, akkor jelentkeznie kell a vezérnél, ha nem akar csatlakozni a közösséghez, hogy ezzel is védje saját magát. A koborlók mindenhol veszélyben lehetnek.

- Szeretnéd, ha elkísérnélek hozzá? – tudakoltam, bár volt egy olyan érzésem, hogy élből elutasítja majd az ajánlatomat.


[/b]
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

Nem harap a farkas 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
Nem harap a farkas Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
Nem harap a farkas Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas EmptyCsüt. 20 Ápr. 2023 - 11:51

Alec n Matt
Nem harap a farkas

A karma igen viccesen működött: volt egy idő, mikor minden kardiózót zsigeri ösztönből lenéztem, mióta pedig majdnem széttéptek én is vérbeli maraton futó lettem hozományaként. Úgy éreztem magam, mint aki megint tíz éves és nem lehet lelőni akkor se, ha aznap már harmadik órája csak rohangál. Minden este mikor nem mentem el futni nem tudtam aludni, a szívem kalapált a torkomban és pánikroham kerülgetett. Ma is tudtam, hogy egy olyan napom lesz, hogy hogyha nem futok tíz kilométert akkor éjszaka akár vonyíthatnék is a holdra, annyira nem jönne álom a szememre.

Az erdőben szerettem futni, ez is kifejezett újdonság volt. Régen is szerettem a természetet, de most már egészen más viszonyunk volt, egy részem a részének érezte magát a tájnak. Minden élesebb volt, szagosabb, élettel teltebb... Ahogy egyre lejjebb kocogtam a folyó partján az utoljára említett szagok úgy kezdtek egyre érdekesebbek és - bár hülyén hangzott ezt egy szagról megállapítani - egyre ellenszenvesebbek is. Nem kellett sokat várnom, hogy az okával is találkozzak az anomáliának: egy farkas ugrott elő a fák közül, elsősorban a szívinfarktust hozva rám hirtelen felbukkanó alakjával. Mivel köszönöm szépen eleget kaptam már a vízparton széttépni próbáló farkasokból, egyből valami védekező állást próbáltam felvenni, amit csak az állatot gyorsan követő emberi alak felbukkanása oldott fel. Látszott, hogy nem jöttem még bele ebbe a természetfeletti létbe, mert elsőként arra gondoltam, hogy valakinek biztosan csak nagyon fura kutyája van ami szeret idegeneket riogatni - csak a hangnem amiben rászólt az állatra ejtett el bennem kételyt efelől, mert attól a visszától még nekem is kedvem támadt a folyóba hátrálni.

- Ismerjük egymást? - vontam fel szemöldököm, mikor a számomra idegen a nevemen szólított. Természetesen olyan hülye nem voltam, hogy eddigre ne rakjam össze, hogy két vérfarkas állt velem szembe, a férfi kettő közül valószínűleg magasabb rangú lehetett. Meglepettségemet inkább annak társítottam, hogy a helyi falka már annyira tudott létezésemről, hogy nem csak a teljes nevem tudták, de még a becenevem is.

- Futok - mutattam végig könnyed szettemen, ugyanabban a félig egyértelmű, félig lepett hangnemben amivel ismertségünkről is érdeklődtem. Szemem a lábainál ülő farkasra futott, mikor az felhorkantott: még mindig baromi furának találtam, hogy egy értelmes ember volt a bunda alatt, de valószínűleg csak azért, mert egyszer egy furry volt a szobatársam az egyetemen és ő semmilyen formában sem volt értelmes. - De ha tippelnem kéne te, bocsánat ti... - tekintettem gyorsan a farkasra elismerve jelenlétét - ...nem feltétlenül erre vagy kíváncsi.

Nem tudtam igazából, hogy mit akarhatott tőlem a falka, csak találgatni tudtam az alapján amit évek alatt a médiából láttam a vérfarkasokról. Ha a kényszerítettek volna, akkor azt mondtam volna, hogy valahogy sértem a territóriumukat, amit őszintén nem tudtam sajnálni - szinte biztos voltam, hogy Rose Harborból jött az a farkas, aki az én életem is nagyjából tönkretette és ő se igazán tisztelte a mi területünk.
Vendég
Vendég
Anonymous

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas EmptySzomb. 15 Ápr. 2023 - 20:09








- Ha ilyen mélyen dugod bele az orrod az avarba, csak azt éred el, hogy felszippantasz egy bogarat, Aggie – mondtam a fiatal szukának, félig-meddig tréfának szánva a szavaimat. Igazából egész jól uralta már a farkast, de volt még mit tanulnia. Az aznapi lecke a folyó közelében zajlott, hogy minél több inger érhesse az érzékeit, amitől majd megtanulhatja, hogyan tudja külön-külön is hasznosítani őket. – Nem találod? – cukkoltam az egyik sziklának támaszkodva. A múlthéten elrejtett gumilabda az egyik bokorban várta, hogy valaki végre megtalálja.

Társaimmal az őrjáratokon is mindig párosával jártuk az erdőt, és valamelyikünk általában emberalakban maradt, hogy beszélni tudjon, ha olyasvalakivel találkoznánk szembe, akivel nem kellene. Az oktatásokon is ezt módszert szorgalmaztam.

A farkas mozdult először. A szuka vöröseskrémszínű bundája az égnek meredt a nyakánál, miközben a levegőbe szippantott. Nekem sem kellett sokat szimatolnom, mire engem is elért az idegen szag. Pézsma, dohányfüst, és valamiféle vegyszer halvány derengése, amit egy erősebb, másik illat ölelt körbe. Egy állaté. Ezt a szagot jól ismertem, bár közel sem volt annyira erős, mint a saját falkámé. Egy Omega.

- Nem! – szóltam rá a fiatal farkasra, aki ide-oda mozgó fülekkel figyelte a természet hangjait. Mire felocsúdtam, már morranva bevetette magát a bokrok közé, hogy megkeresse az ingerlő forrást.  Nem kellett messzire mennünk, hogy megtaláljuk. A farkas megfeszülő izmokkal figyelte, ugrásra készen. – Vissza! – dörrentem rá a feljebbvaló hangján. Pillantásom csak akkor kereste meg a férfi alakját, amikor a lány már meghunyászkodva foglalt helyet a lábamnál.

- Hitch – biccentettem kimérten, kezeimet összefonva a mellkasom előtt. Az Omega egy ideje már a területünkön élt, és eddig nem okozott bajt, de mint mindig, most is voltak elégedetlenkedő hangok, akik szerint nem kellene idegeneket beengednünk. – Mi járatban? – tudakoltam nyugodt hangon, mire a szuka felhorkant a lábamnál, amit egy finom bakancslegyintéssel jutalmaztam.


Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

Nem harap a farkas 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
Nem harap a farkas Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
Nem harap a farkas Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas EmptySzomb. 15 Ápr. 2023 - 20:05


Matthew és Alec
nem harap a falrkas

Tisztás a folyó közelében, 2022. márciusa
Alec Ward
A rose harbori falka Bétája
Alec Ward
Elõtörténet :
Titulus :
Kertészmérnök, a Rose Harbori Falka Bétája
Kapcsolatban :
broken

Nem harap a farkas 9390892cb89a3e30bff10276fbcf2435
Karakter idézet :
"Ha egyszer te vagy az a személy, aki híd lehetne, miért ne legyél híd?"
Play by :
Keegan Allen
༄ ༄ ༄ :
Nem harap a farkas Tumblr_inline_o25phgu0TB1tae3h3_250
༄ ༄ ༄
Nem harap a farkas Gray-wolf-black-and-white-lucie-bilodeau
User :

Nem harap a farkas Empty
TémanyitásNem harap a farkas Empty

Ajánlott tartalom

Nem harap a farkas Empty
 

Nem harap a farkas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal