Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Óvakodj a farkastól - Page 2 EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Óvakodj a farkastól
Minden mágia megköveteli a maga árát.
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásÓvakodj a farkastól - Page 2 EmptyCsüt. 6 Ápr. 2023 - 21:53




Aurora & Alec


Au...au...au... Határozottan nem volt jó ötlet magassarkú cipőt venni a mai alapítványi ebédre. Még jó, hogy nem Wilmingtonig kellett elmenni így, hogy a kocsim reggel megadta magát, hanem itt Rose Harbor külvárosában voltunk az egyik önkéntes házában, aki nagylelkűen felajánlotta, hogy az Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány ott rendezze meg a negyedévente szokásos támogatói rendezvényét, így csak buszmegállótól kellett sétálnom.
Megengedték volna, hogy állapotomra való tekintettel én ne menjek, de nem akartam kihagyni. Február 1-től már csak hetente kétszer járok át Wilmingtonba az alapítvány irodájába, de mivel lassan belépek az utolsó trimeszterbe, így 2 hét teljes home office-ra váltok. Ezt egyrészt sajnálom, mert megkedveltem a kollégákat, a segítőket, és jó érzés látni a hálát egy-egy ember szemében, mikor segítünk rajta, de közben örülök is, mert egyre nehezebben mozgok, hamarabb elfáradok, vannak nagyon nehéz napok, fáj a hátam, tipikus terhes problémák. Ettől függetlenül imádom az érzést, ahogy a kisbabám fejlődik a hasamban, ez tényleg egy áldott állapot, de azért vannak árnyékos oldalai.
Például az, hogy feldagad a lábam, amit így, hogy reggel botor módon fekete magassarkúba préseltem tappancsaimat, igencsak kellemetlen, de csinosan akartam megjelenni, ezért vettem fel egy barackszínű blúzt, hozzá pedig sötétkék térdig érő ceruzaszoknyát, blézert, valamint fölé egy fekete kabátot, amit most kellemes napsütéses márciusi nap miatt a kezemben cipelek. Muszáj leülnöm kicsit, hiába 10 perc már csak hazáig, nem bírom.
Ledobom magam a parkos résznél egy padra, magam mellé dobva kabátomat és a táskámat, majd lehet rossz ötlet, de kibújtatom lábaimat a kalodájukból, mire lábujjaim szinte felsikítanak a megkönnyebbüléstől, ahogy kicsit megmozgatom őket. Hogy hogyan jutok innen így haza, azon majd ráérek negyed óra múlva gondolkodni, addig fújok egyet.
- Sofia drágám, mi lenne ha kicsit kevésbé akarnád anyu veséit lerúgni a helyéről? - simogatom meg szeretetteljesen mára már igencsak látványosan dudorodó pocakomat, miközben halkan beszélgetek a kislányommal. Nem érdekel, ha egy-két járókelő hülyének néz, olvastam, hogy a baba igenis hallja az anyja hangját, és jó, ha beszélünk hozzá, szóval rendszeresen "csevegek" vele, mesélek neki, ilyesmi.
Kezemet továbbra is hasamon pihentetve, amennyire a pad engedi kényelmesen hátradőlök, csukott szemmel élvezem a közeledő tavasz illatát és hogy a nap melegíti az arcomat. Azonban egyszercsak megüti az orromat egy szag. Vérfarkas. Férfi. Szemeim kipattannak, úgy lesek körbe, hogy honnan érkezik a potenciális veszélyforrás. A bennem élő párduc mocorogni kezd, nekem pedig minden idegszálam megfeszül. Hiába vagyok szoknyában és per pill mezítláb, de ha kell, kész vagyok megvédeni magunkat. Mondhatná az ember, hogy túlreagálom, de ha átélte volna amit én...egyből másképp látná a dolgokat.


szószám || zene || megjegyzés ||  kredit

Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Óvakodj a farkastól - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Óvakodj a farkastól - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Óvakodj a farkastól - Page 2 Empty
TémanyitásÓvakodj a farkastól - Page 2 EmptyCsüt. 6 Ápr. 2023 - 21:47


Alec Ward & Aurora Nea West
Óvakodj a farkastól!

Városi park széle, 2022. Március eleji hétköznap délután
Aurora Nea West
Alakváltó
Aurora Nea West
Elõtörténet :
Titulus :
Alapítványi munkatárs (Együtt Az Erőszak Ellen Alapítvány - Wilmington)
Zenedoboz :
I might only have one match
But I can make an explosion

Karakter idézet :
"A valóban erényes ember szabadságban él - nem kötik parancsolatok, nem kötik szentírások; nem követ senkit saját benső fényén kívül. A szíve szerint él - ő egy lázadó."
Play by :
Naomi Scott
༄ ༄ ༄ :
Óvakodj a farkastól - Page 2 6ff90a734954aaf4b9e539340c7c8962
༄ ༄ ༄
Óvakodj a farkastól - Page 2 360_F_589642929_gzb2vMnWt667wRyJJSLH1QuJyebaZxuu
༄ ༄ ༄

User :

Óvakodj a farkastól - Page 2 Empty
 

Óvakodj a farkastól

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2