Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 134 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 134 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (144 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 19:27-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Un Pacto con el Diablo EmptyElodie Rhodes
Tegnap 10:37-kor


Put me up & put me down.

Un Pacto con el Diablo EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Un Pacto con el Diablo EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Un Pacto con el Diablo EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Un Pacto con el Diablo EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Un Pacto con el Diablo EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Un Pacto con el Diablo EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Un Pacto con el Diablo EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Un Pacto con el Diablo
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptyPént. 22 Márc. 2024 - 9:12

Véget ért a játék
Archíválásra került


admin.
Admin
A staff
Admin
Elõtörténet :
Un Pacto con el Diablo Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
az élet írja
Titulus :
Könyörtelen diktátor
Kapcsolatban :
Zenedoboz :

Karakter idézet :
Télen a természet visszavonul, megpihen, és erőt gyűjt egy új kezdethez. Ezt mi is megtehetjük, kis barátom.
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Un Pacto con el Diablo B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
User :
staff

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptyPént. 22 Márc. 2024 - 9:10



Un Pacto con el Diablo
You really want to mess with a demon prince?
Légió nagyon feszegeti a határokat, és ezzel szerintem ő teljes mértékben tisztában van, sőt, biztos vagyok benne, hogy szándékosan csinálja. Azok közé a démonok közé tartozik, akik nem tisztelik a náluk hatalmasabbakat - pedig jobban tennék. Az ilyenek még nem tanulták meg - többnyire a saját kárukon -, hogy mennyire is rosszul járhatnak, ha belekötnek egy démonhercegbe. Pláne belém, Mephistopheles-be. Vagy csak szeretik a fájdalmat? A démonok között is vannak mazochisták, ahogyan az emberek között is. 
Nem bízom senkiben – igazából sosem tettem. Még jobbkezemnek tartott Morgenath-ban sem bízom feltétel nélkül. Persze hajlandó vagyok fontos feladatokat rábízni, és bízni abban, hogy engem maximálisan képviselve fog eljárni, ám 100%-os bizalmamat még ő sem élvezi. És bár az olyan megjegyzések, mint amit Légió róla most ejt, illetve mondhatni megvádolja a hosszú ideje mellettem szolgáló démont elgondolkodtadnak, és biztos ami biztos utána fogok járni, nem mutatom ki ennek jelét.

-Magabiztos vagy, azt látom. Többek között ez lesz a veszted. - jelentem ki hűvös hangon, mellkasom előtt keresztbe font karral. Bevallom, voltak kétségeim, hogy nem csak a szája nagy, és tényleg képes visszamenni a Pokolba - tekintve, hogy onnan kijutni azért nem olyan egyszerű. De bevállalja, én pedig egy lépést teszek hátha, onnan nézve végig a kis színpadias műsorát, ahogyan elhagyja az emberi testét. Fekete füst kavarog egy ideig, majd eltűnik - magára hagyva egy aprókat nyöszörgő nőt. Nem gondoltam volna, hogy a gazdatestének lelke még életben van. Nem sokáig.

Leguggolok hozzá, miközben ő érzékelve más jelenlétét erőtlenül kinyitja a szemét. Ajkai a "segítség" szót formázzák, és nyújtaná felém a karját, de cseppet sem segítő szándékkal közelítettem meg. Megfogom az arca két oldalán, majd egy határozott mozdulattal nyakát töröm. Egyből meghal. Nem érte meg a kockázat, hogy most őt futni hagyjam, hazavigyem vagy bármi. Kétlem, hogy túl sokra emlékezne abból az időből, amíg démoni megszállás alatt állt. Jobb tehát neki holtan. Most viszont itt egy hulla amit nem hagyhatok itt. 

Hívom az egyik démonszolgámat, aki az ilyen ügyekben takarítani szokott. Megvárom, addig is távol tartva az esetleges erre járókat, szimatolókat, majd mikor megérkezik a középkorú férfi testébe bújt pokolfajzat, itt hagyom. Üzennem kell Lucifernek - mielőtt még Légió túl nagy szart kavar nekem a Pokolban. Nem becsülhetem le teljesen az ellenségeimet.  Amatőr hiba lenne, márpedig Mephistopheles sok minden, de biztosan nem amatőr. 

—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptySzomb. 16 Márc. 2024 - 7:18

Mégis micsoda elképzelések járhatnak a Délmonherceg fejében. Ijeszteni, Én, Őt? Ne viccelődjünk, ugyan már. Igazából teljesen kapóra jött a herceggel eme csodálatos nyári, napsütéses napon a kis konfliktus. Már kezdtem unni magamat nagyon. A Pokol lánya egyszer talál ki valami igazán grandiózus, pusztító és mindent lehenegerlő ötletet, amivel emberek és ki tudja még mennyiféle más lény életét tehetné tönkre, a Pokol királyának nagyobb dicsőségére, erre mi történik?! Hát tessék, jön egy kötnyeles démonhercegecske és közli itt márpedig nem lesz pusztító, mindent korruptáló halandó kínzás. Mert az ellentétes az ő céljaival. Mire gondolhat ilyenkor egy magára, valamit is adó Légió?
- Én, magát ijeszteni? Ugyan már, maga semmitől sem fél, szóval, hiába akarnám ijesztgetni. Ohh a Büszkeség és a Gőg hangját hallom Kegyetlenséged szájából? Ilyenekbe még az angyalok is belebuktak. - teszem a kezemet az ajkam elé, takarván, hogy kuncogok.

Morgenath? Oh igen, Morgenath, persze, hogy elmondott mindent, de hát, mégis, hogy lehet itt démonként létezni, ha semmit sem lehet csinálni, mert a Pokol nagyfarkú, önimádó nagykutyája egyből ugat?
- Morgenath? Bókolnék neki, ha azt mondanám, hogy undor, amit érzek iránta. Gondolom nem is tudta, hogy a saját szakállára játszik és kegyelmességedet, csak ugródeszkának használja, annyi tisztelet sincs benne maga iránt, mint, amennyit tőlem kap. De nem kell hinnie nekem, majd rájön! Ezzel ezt a téma szálat le is zártam. Méghogy Morgenath... pff, hozzám képest, csak egy kis pincsi. Majd tanul az is egy-két dolgot.

Látszik, hogy a herceg úr nem ismer minket! Az egész viselkedése arról árulkodik, hogy úgy gondolja, hogy majd jól visszakozok. Ugyan-ugyan, hát azt hiszi, hogy ez a kétezer lélek, akik itt lakoznak bennem, majd pont jól meggondolja magát és megrémülnek attól, hogy a kisherceg, mennyire elképesztően önimádó? Biztos, hogy nem!
- Könyörögni, maga nekem? Attól mentsen meg engem Lucifer, hogy maga nekem könyörögjön. Az még magától is szánalmas és lealacsonyító lenne. Pfúj! Magát látni, amint megalázkodik? Előttem?! Ne viccceljen már, sokkalta jobbat tudok! - amikör közli, hogy nem fog megállítani, nem is érdekel különösebben. Remek kis puszító tervem lett volna ezzel a kisvárossal, de hát, ilyen környezetben dolgozni?!
- Hülyén venné ki magát, ha mégse mennénk, igaz? Viszlát! - azzal a szikrák, erős mágikus örvénnyé válnak, ahogyan felszabadítom a démoni erőmet. Georgine hirtelen hátra lendíti a fejét és ahogy kitátja a száját, sűrű, masszív fekete füst szerű energia árad ki a szájából. Íme...

- Légió a nevünk, mert sokaság vagyunk! - hallatszik ezernyi hanggal, ahogy kilépek Georgine testéből és körbeúszik a barlangban, aztán huss .. a nő teste, aki mindeddig a porhüvelyem volt, ernyedt ájultsággal dől el a földön. Az ezernyi hang elhalkul.
Vendég
Vendég
Anonymous

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptyKedd 5 Márc. 2024 - 14:55



Un Pacto con el Diablo
You really want to mess with a demon prince?
Felvonom a szemöldökömet Légió felcsattanására, ami ijedelmét hivatott jelezni - ijedtségét, amit nem értek, hiszen nem egy szimla kis fészeklakó, hogy ne tudja felismerni egy démonherceg közeledését. Ráadásul képes volt egy Jézusom felkiáltással élni, melyet szerintem igen kevés démon ejt ki. Nem épp egy körben mozgunk azzal a feltörekvő senkivel, aki olyan nagy énmárkát csinált saját magának, hogy már-már istenként tisztelték. Na mindegy, ez csak ráerősít arra, amit a kapcsolataim már megerősítettek: Légió nem szokványos pokolfajzat. Vele valószínűleg más stratégiát kell alkalmaznom ha azt akarom, hogy úgy viselkedjen, ahogyan én azt akarom. 

Nem reagálom le a kacsintását, a mű felháborodást és a következő szavait viszont nehezen veszi be a gyomrom - nem is értem, hogy hogyan engedhet meg magának ilyet. Hát nem tudja ki vagyok, és mire vagyok képes? Vagy tényleg megunta a kis földi vakációját? Csak ontja és ontja magából a szavakat. Számtalanszor gondolok arra, hogy félbeszakítom, ám végül hagyom. Hagyom, és figyelem, vajon mennyit enged meg magának. Számos határt átlép a pofátlan semmirekellő, a tisztelet teljes mértékben hiányzik belőle. Gúnyos nevetés tör fel belőlem, fenyegetései hallatán.

-Most ezzel meg akartál ijeszteni? Ugyan, Légió. Szerinted mégis kinek hinnének odalent? Nekem, a démonhercegnek aki számtalanszor bizonyította már hűségét a Pokolhoz és Luciferhez, vagy neked? Kérlek... - hangom magabiztosan cseng. Hogy tudna-e nekem kellemetlenségeket okozni odalent, és a Pokol Királyánál? Mindenképp. De hogy ellenem fordítani őket? Nem, azt már nem. Persze, tudom, hogy van olyan nagyhatalmú démon, akinek szúrom a szemét, ők ezer örömmel kapnának a lehetőségen, hogy lejárassanak engem, ám Lucifert nem tudná átverni. Hogy úgy mondjam közel vagyok a tűzhöz. Sok pokolfajzat - többek között ezek szerint Légió is - nem is sejti, hogy mennyire.

Tekintetemmel követem a mozgását, ahogy megáll mellettem, jócskán fölé magasodok. - Morgenath mindent elmondott rólad. És tudtommal azt is átadta, hogy húzd meg magad. Erre mit csinálsz? - teszem fel a millió dolláros kérdést, kezemmel rámutatva a rúnákra, amiket aztán egy mozdulattal eltüntetek a falról. Relatíve ritkán használom a démoni mágiámat, hiszen szeretném minél tovább használni Morton testét, ám vannak kivételek - ilyen ez a mostani is. Meg kell reguláznom Légiót, hogy ne jusson eszébe keresztbe tenni nekem semmilyen módon.

Lepillantok, ahogyan a pentagramma megjelenik, majd gunyoros félmosollyal hallgatom, ahogy folytatja a tirádáját. Megfájdul tőle a démon feje, annyit képes pofázni. Mindezt azonban nem hagyom, hogy arcomra kiüljön. Folytatja a fenyegetőzést, de nem fogom elveszíteni a fejemet - tisztában vagyok vele, hogy erre játszik. Előzékenységet színlelve teszek egy lépést hátra, helyet hagyva a szánalmas kis produkciójának. - Had találjam ki, a kis forgatókönyved szerint itt jön az, amikor majd térden csúszva könyörgök neked, hogy ó jaj, ne menj, bármit megteszek? - szarkasztikus nevetésem basszusát visszaverik a barlang falai. -Ugyan kérlek, látszik, hogy nem ismersz. Nem foglak megállítani. - ha önként és dalolva vissza akar menni a Pokolba, hát menjen. Előbb juttatom el saját üzenetemet Lucifernek, minthogy ő bebocsátást nyerne hozzá. Mert ellentétben ezzel a semmirekellő tanácsadóval, én vagyok odalent - és idefent is - valaki. 

—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptySzomb. 20 Jan. 2024 - 10:41

Meg kell, hogy valljuk, minden idők, legzseniálisabb démona vagyok. Tökéletesen kieszeltem mindent, ha csak az elhelyezett rúnákra pillantok, elönt a büszkeség. Ennyi obszcén mocskot, nincs még egy démon, aki bele tud fűzni, egyetlen, hosszú és tökéletes rúnasorba. Bárki, halandó ember fia vagy éppen lánya, ha csak ránéz erre a műre, az azonnal átéli a borzalmasabbnál borzalmasabb és elképesztően pusztító energiákat, amey itt hamarost kavarogni fognak. Már, csak annyi a dolgunk, hogy feltöltsük mágikus energiával és itt elszabadul a Pokol. Minő káosz, zűrzavar lesz a közeli város osztályrésze. De jaj! Vlaki hirtelen a áhtammögül szólít és azzal fenyeget, hogy visszaküld  Pokolba. A hang ismerős, demost nem tudjuk hoá tenni, hát egyből a legrosszabbra gondolunk.
- Jézusom?! - fordulok meg ijedten, majd, amikor megpillantom, hogy ez csak Mephistotelész, minden görögök legdémonikusabb, legförtelmesebb, legveszélyesebb és legutáltabb démonhercege, láthatóan megnyugszanak az arcvonásaim.
- Ja, hogy csak maga az, már kezdtem attól tartani, hogy valaki más. - küldök felé egy bájos kacsintást. de félre ne értse ám, nem vagyok én succubus, hogy bármit is közösködjek vele.

- Visszaküld a Pokolba? Hát lehet ilyesmivel fenyegetni, egy tisztességtelen, hazudozó, léha, lusta, buja, meg sorolhatnám még naphosszat, hogy milyen démont?  Ő förtelmességének vigyáznia kellene a vérnyomására, meg nézesse meg a cukrát. Mert, hogy ennyitől a plafonra kerüljön, ez meglepő.  - puffogunk, mondhatni, mint egy rosszaságon kapott gyerek, miközben hanyatvágom magam a levegőben és a telekinetika segítségével, mintha egy hintaágy lenne a formás fenekem alatt, kényelmesen hintázni kezdek. Pár pillanatig lessük a herceget, majd felpattanok a hintaágyból és elindulok felé, konkrétan el mellette.
- Nah jó, vissza megyek magamól a Pokolba, de elmondom Lulunak, Asmonak, Behinek, Levinek, Belzinek és az össze létező, pletykás succubusnak, hogy a Romboló, irgalmas szamaritánusnak állt és véleményem szerint, gyanús, hogy  a Mennyeknek kezdett dolgozni, mert hírneve ellenére, elkezdte oltalmazni az embereket. Igaza van, ez túlzásnak elég kevés, hát a Fészeklakóknak is elregélem, hogy a Romboló, többre tartja az emberek biztonságát, lelki üdvét és életét, annál, hogy Fényhozónk nagyobb dicőségére, az Ő nevére és diadalára, emberi áldozatokat hozzon. Ez biztoan érdekelni fogja Lucifert, elvégre, ha meginvitálnám és megmutatnám neki ezt a barlangot, hát mit is mondana? Oh, tudjuk már! Hát biztosan, nem azt, hogy: "Rossz Légió, rossz! Mephistotelés bosszantására dolgozol, mit képzelsz?" Szóval, drága hercegem, én most visszamegyek a Pokolba és tudva levő, hogy kétezer lélek dolgozik bennem, olyan sztorit mondok odahaza, hogy a drága hercegem neve, az örökkévalóságig a humorral lesz egyenértékű. Látom a szemeiben, ahogy parázslik a harag, de azon gondolkodik, hogy valóban képes vagyok-e megtenni, amiről beszélek? Igen.

Megállok mellette és rápillantok.
- Én mondtam, annak a megbízhatatlan Morgenathnak, hogy ne kavarogjon arrafelé, kénszagú füstjével, amerre én és Én sem kavargok arrafelé, amerre maga. Nem adta át az üznetet? Nem csodálom, elvégre a saját érdekeit nézi.
A következő pillanatban egy pentagramma rajzolódik ki alattam és ujjaimat csettintésre emelem.
- Valami üzenet Lulunak?  Most szóljon, még megtalálom gondolni magamat és esetleg, mégsem károgok a fülébe. Ki tudja, lehet, hogy azért küldött, hogy magát tartsam szemmel? Ha még azt is elregélem, amit Morgenathból szedtem ki...  - egy dolog biztos, a legjobb védekezés, a támadás. Én már pedig, tekintve, hogy aktív küldetésem, igazából nincs a Földön, nem úgy térek vissza a Pokolba, hogy bárkinek is csalódást okozzak. De tényleg képes vagyok, mindent felhaszálni arra, hogy Mephi bácsi, éjszakánként verejtékezve riadjon fel, mert idáig hallható a Pokolban zengő nevetése a démonoknak.  
- Pokoli banketett fogok csapni odaha és Ön lesz a sztárvendég. Sok Stand Up műsort néztem az itteni létem alatt, szóval kiképeztem magamat. Ne aggódjon, remek műsor lesz! - azzal csettintek egyet. A lábaim alatt megjelenő pentagramma lassan szikrázni kezd, én meg elégedetten mosolygok a bácsira. Tudtommal, nem különösebben szeret varázsolni, mert félti a pofiját. Hát, ha egy ősöreg tanácsdó varázslatát meg akarja törni, akkor most igen csak a zsebébe kell nyúlnia vagy meggyőz, hogy mégse odahaza tartsak komédiát. Utóbbinak pedig ára van!
Vendég
Vendég
Anonymous

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptyCsüt. 11 Jan. 2024 - 14:28



Un Pacto con el Diablo
You really want to mess with a demon prince?
Mióta itt vagyok, egyre nagyobb a jövés-menés Rose Harbor-ban, nem csak egyéb lények, de a démonok körében is. Túl sokáig egyikük jelenléte sem maradhat előttem titokban, hiszen ittlétem alatt hozzám hűséges segítőket toboroztam magam köré. Volt, akit diszkréten eltávolítottunk az egyenletből, de olyan is van, aki csak szóbeli figyelmeztetést kapott, hogy viselkedjen, különben összeakasztja a bajszát velem. Ilyen volt többek között Légió, akihez jobbkezem, Morgenath látogatott el annak idején. Morgenath szolgálatait sajnálatos módon Rose Harbor-ban bizonytalan időre nélkülöznöm kell néhány kellemetlen esemény miatt, de bízom benne, visszatérhet mielőbb. 

Így azonban most saját kezembe kell vennem az irányítást, és intézkedni. Elcsicseregték nekem, hogy Légió készül valamire, ráadásul a Pokol Szája felé vette az útját. Tudtam én, hogy a női testbe bújt démonnal még problémáim lesznek. Az ilyen démonok, mint ő, akinek nem számít semmi csak a szórakozás, csak a bajt hozzák a fejemre. Pedig terveim kezdenek szépen összeállni, ahogyan egyre nagyobb befolyást szerzek nem csak a városban, hanem a környékén is. Nem szeretem, ha bele akarnak köpni a levesembe, sőt, kifejezetten rühellem. 

Többek között emiatt is csapom be a BMW-m ajtaját, majd az erdőben dinamikusan és határozottan haladok a városi Ley-vonalak csomópontja felé. Az irodámból kellett eljönnöm, így elegáns cipő, nadrág és világoskék ing van rajtam - ennek út közben feltűröm az ujját a könyökömig, és a felső két gombot kigombolom - a nyakkendő még a kocsiban lekerült rólam. Nyári meleg ide vagy oda, mivel jelenleg üzletembert játszom, kötelező érvényűnek érzem, hogy adjak az elegáns és minőségi megjelenésre - mindig, minden körülmények között. Így most is, amikor lehet, hogy be kell piszkolnom a méregdrága öltözetemet - nem mintha kicsit is megkottyanna, mert Anders Morton eddig is tetemes vagyonát csak tovább növeltem, mióta a testében tanyázom.

A barlang bejáratához érve már hallom a benti motozást, érzem a démoni jelenlétet, ami minden egyes lépéssel egyre erősödik, mígnem a szűk folyosókon - ahol összébb kell húznom kicsit Morton drabális testét - túlhaladva megérkezetk a belső körhöz, ahol látom, még épp idejében érkeztem - a rúnák már készen vannak, egy pillantás elég, hogy felismerjem őket. Mondanom sem kell, éktelen haragra gerjedek, Anders Morton mély basszusa csak úgy zeng a kőfalak között.

-Légió! - dörrenek rá határozottan. -Mégis mit művelsz? Meguntad a földi létet, a kis vakációdat, hogy fel akarsz mérgesíteni? Könnyűszerrel juttatlak vissza a Pokolba, még kérned sem kell. - a "vakáció" szó csöpög a gúnytól, ahogyan kiejtem, hangom határozott, magabiztos, minden jóérzésű ember nagy eséllyel maga alá piszkítana, ha így lépnék fel ellene - bár van egy olyan érzésem, a velem szemben álló démont ennyivel még nem fogom meggyőzni.
—Hakrabi





I'm your worst nightmare or your wildest dream
Anders Morton
Démonherceg
Anders Morton
Elõtörténet :
Titulus :
Befektető ingatlanmágnás / Mephisto, a démonherceg
Karakter idézet :
"Ha lehetsz nagy hal egy kis tóban, akkor legyél egy nagy hal egy kis tóban, de ne engedd, hogy más halak kitúrjanak."
Play by :
Joe Manganiello
༄ ༄ ༄ :
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz6ld1HF1rxlhrp_400
༄ ༄ ༄
Un Pacto con el Diablo Tumblr_inline_nxpz7lNWys1rxlhrp_250
༄ ༄ ༄
Moodboard

User :

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo EmptySzer. 27 Dec. 2023 - 10:24

Az évszázad murija, az évzred botrányos balhéja, amelyet kitölöttünk. Bizony ám, drágaságaim, hasatokra süt a világ vége, legalábbis, ami Rose Harbor-t illeti. Zseniálisan őrült, ördögien gonosz és pokolian pusztító tervet eszeltem ki, hogy miképpen nyomoríthatok meg megannyi lelket, hogyan sorvaszthatok el, több száz, éppen csak élete derekán járó lelket. Igen, ezek az ötletek, ezek a tervek, mind-mind tőlünk, Légiótól származnak! A Ley-vonalak behálózzák az egész területet, csomópontok, kereszteződések, amelyen az energia úgy áramlik, mint a bővízű patak. Nincs különösebb dolgom, mint a megfelelő varázsjelekkel, egy mágikus bilincsbe fogni a legerősebb forrást, amely több helyen elágazik. Óvakodva, meglapulva kúszik majd a démoni energia a városban lakó emberek mindennapjaiba, lassan, kíméletlenül fertőzve meg őket, hogy végül olyan borzalmas dolgokat műeljenek egymással, amelyre legsötétebbá lmaikban sem gondoltak! A lelkük olyanná lesz, mint az üröm, fekete és a bűntől bűzölgő. S mielőtt meghalnának, ezernyi és ezernyi bűnt követnek majd el, hogy haláluk után a Pokolra szálljanak. Lucifer elégedett lesz, ahogy újabb és újabb bentlakók érkeznek! Zseniális terv, szinte tökéletes!

Egyetlen aprócska dolog van, amire igazán szükség van. Megfelelő módszerrel elrejteni a mágikus köröket, hogy ne leljék meg a boszorkányok és egyéb nem kívánatos elemek. Elrejteni a halandók szemei elől, hogy ne találhassák meg és szüntethessék meg a fertőzést. Ha itt, a Pokol Szájánál, elszabadítom ezt a varázslatot, a környéken úrrá lez a pazar zűrzavar! Vegytiszta káosz fogja az emberek elméjét megülni, mint zsoké a versenylovat. Gonosz tervünk, ezer és ezer új lelket fog adományozni a Pokol urának! Jutalomként hatalmasabb leszek, mint a Föld fundamentuma! Én leszek a manifesztálódott Téboly, a testet öltött Őrület és nevünket rettegni fogják. Ajkaikon meddő fohásszal térnek majd nyugovóra az emberek, hogy leplezzék félelmüket, de a rettegés mint a vérszag fogja őket a vesztükbe vezetni.

Gonosz tervemhez kiöltöztem, farmert húztunk magunkra, egy szolid, zöld pólót, túrabakancsal. Nem volt ánlam különösebben semmi, egyetlen kréta kellett csak, amellyel a tervezet vonalakat felróvom, de előtte .. egy kis muri, hogy a kéretlen látogtó meggondolja magát. Lelkünket kitöltő, kéjsóvár gonoszsággal és mosolyla kezdem felrajzolni a barlang falára a kívánt mágikus jeleket. Mint megannyi lázadó tini, lelkesedéssel "díszítjük" a barlang falát, egyik borzalmas jelentésű rúna után következik a másik.
- Drágáim, hát nem zseniálisak vagyunk? Kell ennél jobb vagy több, mint egy egész várost megfertőzni? Ohh Légió, te olyan ... Ki ne mond! Tudjuk, tudjuk!

Amikor az utolsó rúna is a helyére kerül, bárki, aki érti azt a nyelvet, amelyen felírtam, azonnal egyértelművé válik számára az üzenet. Kellően obszcén ahhoz, hogy már attól megfájduljon a feje az illetőnek, hogy elolvasta. Hátralépek, leporlom a kezemről a kréta maradványait és elégedetten szemlélem a művemet. Igaz, ez még messze nem a tökéletes varázskör, amelyet később akarok aplikálni, de már ez is bőven elég lesz ahhoz, hogy aki errefelé kóricál, az roham tempóban takarodjon el a helyszínről. Már csak mágikus energiákkal kell feltölteni, hogy tényleges hatása is legyen.
Vendég
Vendég
Anonymous

Un Pacto con el Diablo Empty
TémanyitásUn Pacto con el Diablo Empty

Ajánlott tartalom

Un Pacto con el Diablo Empty
 

Un Pacto con el Diablo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal