Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
༄ társalogjunk
Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (186 fő) Szomb. 21 Szept. 2024 - 21:56-kor volt itt.
Legfrissebb
༄ hozzászólások


it will not be easy

Lily Rose Parker EmptyElodie Rhodes
Pént. 20 Szept. 2024 - 10:37


Put me up & put me down.

Lily Rose Parker EmptyLuna Wheatfield
Vas. 15 Szept. 2024 - 18:36


Legacies FRPG

Lily Rose Parker EmptyAdmin
Vas. 15 Szept. 2024 - 16:41


nothing is what it seems

Lily Rose Parker EmptyLevana Moon
Szomb. 7 Szept. 2024 - 15:57


Rookie mistake

Lily Rose Parker EmptyHeath Snyder
Szer. 4 Szept. 2024 - 9:13


when we first meet

Lily Rose Parker EmptyZoey Woods
Szer. 4 Szept. 2024 - 8:25


Uborkaszezon uborka nélkül

Lily Rose Parker EmptyClara McLeod
Vas. 1 Szept. 2024 - 19:09


Oh, the view!

Lily Rose Parker EmptyBethany Montgomary
Vas. 1 Szept. 2024 - 9:24

Megosztás
 
Lily Rose Parker
Minden mágia megköveteli a maga árát.
ÜzenetSzerző
TémanyitásLily Rose Parker EmptyVas. 3 Szept. 2023 - 0:35

Lily Rose Parker
Violins playing' and the angels crying'
When the stars align, then I'll be there


Becenév
Lily, Rose, Ellie
Születési adatok
Monaco, 1997, 06, 15 (26 éves)
Faj
Vérfarkas
Típus
saját
Foglalkozás
Belsőépítés (ArtLife Design)
Play by
Hande Erçel
Játékos
..::B::..
Külsõ megjelenés

Sokan mondják, hogy a szem a lélek tükre. Ez viszont azt jelentené, hogy az én lelkem olyan fekete, mint az örök éjszaka. A tekintetem pedig olyan szúrós, mint a legfagyosabb jégcsap. Bizonyos emberek szerint az arcom és a bőröm olyan, akár egy porcelánbabáé, amit azért itt-ott díszít egy pár tetoválás. Szám szerint 3 db-om van. Egy apró csillag a kézfejemen, egy kelta csomó a tarkómon és pici farkas bikinivonalamnál. A magasságom, mondhatni átlagos, a lábaim viszont ennek ellenére hosszúak és formásak. Hála a farkas léttel járó örökös nyughatatlanságomnak, rengeteget mozgok és éppen ezért az alakommal soha nem volt semmi problémám. Bármennyit ehetek, szerencsémre nem látszik meg rajtam. Ami valljuk be őszintén, nem egy rossz dolog. A járásom kecses, már-már légiesnek mondható, ami szintén a farkas lét egyik előnye.
Az öltözködésemet illetően, sokan sokfélét mondanak a stílusomra. De én szeretem az egyedi jelzőt használni. Hiszen rajongok a sokat mutató ruhadarabokért és a magassarkú cipőkért, amelyek kiemelik az alakomat. De ugyanannyira kényelmesen és komfortosan érzem magam egy pólóban, szabadidőben és sportcipőben is. De az tény, hogy általában színes ruhákat szoktam hordani, ezzel is jelezve, hogy mennyire színes egyéniség vagyok. Arról már nem is beszélve, hogy így akár azt is jelezhetem a külvilág számára, hogy milyen az aktuális hangulatom. Az esetek többségében csak fülbevalókkal, piercingekkel szoktam kiegészíteni a szettjeimet és némi sminkkel. De azért ha meg kell adni a módját akkor összekapom magam és olyankor minden IS előkerül, olyankor aztán van pompa, fény és csillogás.

Személyiség

Jó tulajdonságok:
- Céltudatos: Soha nem hátrálok meg. Ha valamit a fejembe veszek, akkor addig megyek ameddig azt meg nem valósítom.
- Hűséges: Soha semmilyen formában nem árulnám el azokat akik fontosak a számomra. Akár még a saját életem árán is de kitartok mellettük.
- Precíz: Mindig mindent úgy akarok megcsinálni ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Törekszem a „tökéletességre”, mind a magánéletemben, mind a munkámban.
- Családcentrikus: Számomra mindig és minden körülmények között a családom, a falkám és a legjobb barátaim a legfontosabbak. Nélkülük elveszett lennék a nagyvilágban.
- Alkalmazkodó: Történjék velem bármi, én az aktuális helyzetben mindig megtalálom a maga szépségét és megpróbálom átalakítani úgy, hogy az összhangba kerüljön az eredeti elképzeléssel.

Rossz tulajdonságok:
- Makacs: Sosem  volt könnyű eltántorítani attól amit egyszer a fejembe veszek. Apa sokszor dörgölte már az orrom alá, hogy olyan csökönyös vagyok, mint egy szamár.
- Okoskodó: Ritkán fordul ugyan elő, de ha olyan személlyel akadok össze akivel nem értek egyet, akkor mindig elmagyarázom neki, miért is nekem van igazam.
- Enigmatikus: Sosem hagyom senkinek, hogy teljesen kiismerjen. Még a saját családom és a legjobb barátaim sem tudnak rólam mindent. Pedig ha valakiket akkor Őket már tényleg szeretem és teljesen megbízom bennük.
- Lobbanékony: Ha valaki megbánt, vagy csak rosszul néz rám, egy szempillantás alatt olyan leszek, mint egy forgószél és tuti, hogy lekapom a tíz körméről.
- Pontatlan: Ez valószínűleg azért van, mert minden másra odafigyelek, hogy tökéletes legyen és pontosan olyan amilyennek lenni kell. Viszont az időpontra való megérkezésekkel mindig is hadilábon álltam.

Kapcsolati jellemzők

Alapvetően egy kedves, kissé bolondos, mások kedvence lány vagyok, aki imádja élni az életet. Legyen szó arról, hogy négy mancson szaladgálok az erdőben le és föl, vagy éppen bulizok egy hatalmasat Monaco egyik elit klubjában. Mások véleménye soha nem érdekelt igazán, hiszen úgyis a saját fejem után megyek. A szerelemben hűséges és odaadó vagyok, amit elvárok a partneremtől is. A munkában folyamatosan a tökéletességre törekszem, így aki nem tudja ezt kezelni azzal nem kívánom tovább tartani a kapcsolatot. Nyíltan és őszintén, néha talán kissé meggondolatlanul és nyeresen fogalmazom meg az embereknek vagy éppen az emberekről a véleményem. De a pozitív kisugárzásom és a mosolyom képes arra, hogy ezt a kisebb kellemetlenséget elfeledtesse mindenki.

Lily, a vérfarkas

Szóval a vérfarkas Lily... Nem is tudom hol kezdjem, mert ha a legelejétől kellene, akkor egészen Ádámig és Éváig kellene visszakanyarodnunk.
A családom talán az egyik legrégebbi vérvonalhoz tartozik. Az édesanyám családja franciaországból, még az édesapám, felmenői innen Rose Harbore kicsiny városából származnak. Két igazán erős és nagy kiterjedésű falka kibékítésén ügyködtek amikor fiatalként egymásba szerettek. Ebből a szerelemből születtem meg én és a nővérem. Jelenleg az otthoni falkában apa a vének tanácsának vezetője, még a nővérem és a férje a falka Alfa párja. Soha nem vágytam ilyen kiemelt szerepre, én csak élni szerettem volna a saját kis életem, minimális felelősséggel a falkára nézva. Ezért is költöztem ide, ahol csak egy sima falkatag lehetek és nem a szüleim lánya, vagy a nővérem húga.
Imádok farkas lenni, minden porcikámban érzem a bennem élő fenevadat és ez tesz igazán azzá aki vagyok. Tüzessé, szenvedélyessé és igazán féktelenné.

Elõtörténet

Tizenhat év… Pontosan ennyi idő telt el azóta, hogy először és utoljára ebben az isten háta mögötti kis városkában megfordultam volna. Kristálytisztán emlékszem amikor a nagymamám elhozott a szülővárosába és elmesélte a családunk történetét. Ekkor árulta el azt is, hogy a Rose nevet a város iránti tiszteletük miatt kaptam.
Gyermekként másnak tűnt az egész, egy mesékkel és mítoszokkal körbe ölelt kis világ volt. Mára viszont megtanultam, hogy minden az, ami. Rose Harbor példának okáért csak egy nyugis kisváros, Wilmingtontól tíz kilométerre.
Halk dudaszó rántott vissza a valóságba, jelezve, hogy végre zöld a lámpa és elindulhatok. Sietve egyesbe tettem az autómat és elindultam a város végig szelő főúton, hogy végül elérjek ahhoz az ősöreg üzlethelységhez, amit a minap vásároltam meg, hogy némi átalakítás után megnyithassam az itteni irodámat.
Még mindig meglep, hogy mennyien fordulnak utánam az utcán amikor meglátnak. Otthon ez nem egy megszokott dolog. Ott mindennaposak a turisták és az újonnan odaköltözött lakosok. Így senki nem foglalkozik azzal ha új arcot pillant meg az emberek forgatagában. Itt viszont egy viszonylag zárt közösségben nem könnyű új arcnak lenni és elvegyülni az aprócska tömegben.
Óvatosan parkoltam le az egyik üres parkolóhelyre a járdaszegély mellé a kis fekete cabrioval. Otthon is ilyen autóval kocsikáztam minden áldott nap és egyszerűen imádtam. Így nem volt kérdés, hogy itt is egy ilyen kis gyönyörűséget szerzek. Vannak olyan dolgok amiből az ember nem szívesen ad lejjebb és nálam az autó is ezek közé tartozik. Sok kompromisszumot kötöttem annak érdekében, hogy ide költözzek, így ennyi kényeztetés az én lelkemnek és egomnak is jár.
Éppen a kulcsaimmal szórakoztam, amikor a telefonom hangos csörgésbe kezdett. Fogalmam sem volt arról ki lehet a vonal túloldalán, de jelen pillanatban a pokolba kívántam. Sokszor inkább azt kívánom, hogy miért nem lett inkább még vagy két kezem. Akkor nem okoznának ilyen apró problémák fejtörést. Mindegy majd megunja, én meg amint lesz öt szabad percem, majd visszahívom.
Kitartó volt Ő is és én is, így pont addig csörgette a számom ameddig végül be nem jutottam az üres helységbe és fel nem tudtam venni.
- Lily Rose Parker! Miben segíthetek? – szóltam bele udvariasan a telefonba.
- Lily, drágám. Itt Marie nénikéd. Ugye nem felejtetted el, hogy este nálunk vacsorázol? – Csapott le rám váratlanul Pepper anyukája.
- Dehogy is felejtettem el Marie. De jó is, hogy telefonálsz. Milyen bort vigyek a vacsorához? – faggatom egy kicsit, miközben előásom a Ipad-em a táskából és naptáramat kezdem böngészni, hogy miért is nem jelzett előre a vacsoráról, amiről fogalmam sem volt.
- Ne törődj semmivel kedves. Mi mindent elintézünk. De akkor este nyolckor várunk. – vágta rá ellentmondást nem tűrő hangon és azzal a lendülettel bontotta is a vonalat.
Ha pontatlannak mondanának akkor azt még csak nem is tagadnám, de az nem igazán jellemző rám, hogy egy találkozót ne írnék be a naptáramba. De ezek szerint most mégis ez történt. Még szerencse, hogy Marie felhívott. Ezek után már csak remélni merem, hogy mást nem felejtettem el a nagy rohanásban.

Közeli rokonság

Éloïse Parker (neé: Moreau): NJK - Vérfarkas - Édesanya
Jonathan Parker: NJK - Vérfarkas - Édesapa
Amira Dupont (neé: Parker): NJK - Vérfarkas - Testvér
Christian Dupont: NJK - Vérfarkas - Sógor
Timothée Dupont: NJK - Vérfarkas - Unokaöcs
Odett Dupont: NJK - Vérfarkas - Unokahúg
Pepper Brandt: JÁTÉKOS KARAKTER - Vérfarkas - Távoli rokon
Marie Brant: NJK - Vérfarkas -Távoli rokon
John Brant: NJK - Vérfarkas -Távoli rokon
Vendég
Vendég
Anonymous

Lily Rose Parker Empty
TémanyitásLily Rose Parker EmptyPént. 8 Szept. 2023 - 10:34

Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Lily!


Monaco-t ott hagytad Rose Harbor-ért? Tényleg jól meggondoltad, kislány? Mármint...ne érts félre, ez az eldugott Delaware-i kikötőváros is szép, de azért...Monaco? Bakancslistán van nálam a hely, te meg önként és dalolva elköltözöl. Hát jó, te tudod, nem akarok beleszólni, felnőtt nő vagy már, biztosan tudod, mit csinálsz.

A város bár folyamatosan épül-szépül-bővül, belső építészre mindig szükség van, így örömmel köszöntünk a Rose Harbor-i vállalkozók között. Kívánom neked, hogy sikeres legyél benne. Viszont, előtte még néhány engedélyt ki kellene töltened, szánnál rá pár percet kérlek?

A foglalók használata kötelező. Elmulasztásuk szankciókkal járhat, így mindenképpen látogasd végig őket, mielőtt a játéktérre tévednél.

Külsősként becsatlakozni egy új falkába egyben nehéz és izgalmas. Sikerült beilleszkedned? Mennyire támaszkodhatsz az itteni rokonaidra? Hallottam hírét Pepper-nek, hát nem a legkedvesebb farkas, akit a hátán hordott a föld. Sokat morog, és úgy tudom, nem ért egyet a jelenlegi vezetéssel és a döntéseikkel. 

Ha elfogadsz egy tanácsot, óvatosan válassz oldalt, mert ha egyszer robban a bomba, akkor nem árt, ha az ember jó helyre pozícionálja magát. Sokkal kevesebb az elégedetlen zúgolódó, mint a változást követelő, hallgass meg több álláspontot, ne hidd el rögtön az elsőt, amit esetleg Pepper-től hallasz. Légy óvatos, de közben élvezd is az életet, hiszen fiatal vagy, és mérete ellenére Rose Harbor remek szórakozási lehetőségeket kínál. 

A fórum felülete a felhasználók számára is tartogat néhány lehetőséget. Nézz szét a kódbazárban, használd a multi-listát, vagy egyszerűen dobd be a játékkövetődet, ha úgy érzed, hogy szeretnéd őket kihasználni.

Ha valamiben segítségre szorulsz, nyugodtan kereshetsz bennünket a discordon, vagy privát üzenetben. Köszönjük, hogy itt vagy!




Moderator
A staff
Moderator
Elõtörténet :
Lily Rose Parker B33f683b8dda320cc683c9db3762a601aa3d7083
az élet írja
Titulus :
Elfogadó szép üzenet
Kapcsolatban :
Play by :
Arcátlanul arcnélküli
༄ ༄ ༄ :
Lily Rose Parker Dad5623e64ffe52e1fd958cd231591bec5d62aeb
User :
staff

Lily Rose Parker Empty
 

Lily Rose Parker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Good morning Rose Harbor!